Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is lassan elkezdem szedni a vitaminokat. Jövő héten megrendelem az aloe gélt, meg calciumot, ez utóbbi az allergiám miatt kell, mivel a próbálkozós hónapokban nem tudhatom mikor van már babóm, úgyhogy nem szedhetem tovább az allergia gyógyszerem, és jelentem elég jól viselem, heti egy max két tabbival. De ezt is el kell hagynom jövő héttől.
Pocakosan a hipp natalt akarom inni, ahogy az elsőnél is, és most a folsavat is beiktatom a korai szakaszba, sőt valószínű már ez elejétől szükség lesz a magnéziumra is.

Még olvasgatok, igyekszek informálódni rólatok, akkor már jobban be tudok kapcsolódni a témákba.
Vendég
 


Szia Britta, sziasztok csajok!!!

Kicsit visszaolvasok...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bogárka sajnálom a hőesést :(

Bettike, neked mielőbbi tünetmúlást, gondolom nem valami jó...

Bogi, epegörcsöd volt/van? :( jobbulást, mielőbbit!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 

 
 

Beze: Nagyon szépen köszönöm a biztatást! Igazán jól esnek az ilyen szavak!!!

Alsópáhok, hmmmm, jó lehetett!!! Mi utoljára az őszi szünetben voltunk családostól Dobogókőn egy hosszú hétvégére. Ez volt az első erdőben sétálós kirándulásunk. Bence nagyon élvezte!
Szerencsére nem zavarja, ha idegen környezetben kell aludnia. Ilyenkor visszük az utazóágyat és simán elvan abban is. :)

Most nyáron nem tudom mi lesz. A férjem szeretett volna Horvátországba menni, s lett is volna egy nagyon jó kis apartman olyan helyen egy öbölben, ahol nem sziklás a tengerpart, hanem lassan mélyülő homokos. Ideális lett volna gyerkőccel, de nem merem bevállalni. Mondtam neki, hogy maradjunk inkább itthon (mármint Magyarországon). Itt is találhatunk szuper helyeket és én nyugodtabb lennék.

Brita: Te az a tavasztól őszig szenvedő allergiás vagy???
Én augusztustól októberig vagyok a halálomon. Szó szerint! Kb. 6 éve kezdődött. Akkor kaptam gyógyszert, ami 2 évig hatékony volt, azóta viszont hiába váltott a dokim másra, nem használ semmi. Nálam a totális orrdugulás a fő tünet. Egy rémálom!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Szia Csillagvirág!

Én a céges légkondira vagyok allergiás... az a szellőztető is, mert ablak nincs... januártól decemberig...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Csillag, ez csak természetes, tudom, milyen sokat számít, ha tudjuk, hogy milyen sokan szorítanak nekünk. :wink: Alsópáhok tényleg nagyon jó volt, ha leszámítjuk, hogy garatgyulladást okozó vírussal jöttünk haza, és mind3unkat leterített. :(
Egyébként megértelek, pocakosan én se mernék bevállalni külföldi utat.

Zsani drága, én 14 éves korom óta szenvedek az epémmel, nagyon vékony az epevezetékem, várandósság alatt sokkal rosszabb, de ez van, ezt kell szeretni. :?
Tánc megy még?
A céges légkondi, hú, ez durva lehet. :( Használ ellene valami?

Rita, folsavat mindenképp kezdd el, én még mindig napi 2-t szedek, elevit mellé.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Húúú, Csajok!!! Valami mocorgást éreztem az előbb a pocimban. Ismerős érzés!!! Lehet, hogy már ő az???? :roll: :roll: :roll:
Nem akarom elhinni!!!!
Bencét a 15. héten éreztem először.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Bogi, tánc persze h megy :) idén a vázára hajtok :lol: bár kizárt, h megkapom, most az egyetem miatt nagyon leadtam.. :(

Légkondi? Hát fújom az orrom, kb ennyi... most, h diétázom a candida miatt, valamivel jobb, gondolom a sok vitamin, v mittomén... meg szedem a baba miatt a gravidát, lehet az is közrejátszik...

Csillag, ez tök izgi :) irigyellek ám!!!! :wink:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


sziasztok!

a tűnetek végülis nem vészesek eddig,mikor előjön valamelyik az kicsit megnyugvást jelnet számomra :) mert abból tudom h minden rendben :)

pár napja már csak apró szurkák vannak a pociban,többi pedig úgy lightosan de van.

KépKép
bettike83
 
 


Beze ez az epe dolog.. legyen a leheto legkevesebb fajdalmad miatta!

Virag mocorog a pici?:) Erezted azota? Juuu, de izgi! :D :) :D :D

Rita a folsavat sztem kezd el mielobb, toltsd fel magad vele kellokepp. Azt olvastam a minap, hogy a cink is nagyon fontos a dns-ek eppsege miatt viszont ezzel ovatosan kell banni, tul lehet adagolni.

Jeannaer, meselj, milyen tancot muvelsz?

Bettike Neked pedig drukk, hogy ne legyen veszes a tuneted a kesobbiekben sem!
Vendég
 


Bettike, ez igazán jó hír! :)

Bogárka, versenytáncolok már pár éve, meg balettoztam, de azt a fősuli miatt abba kellett egyelőre hagynom :( most meg kismam tornát keresek majd lassan, csak hogy ne szakadjon meg a mozgássorozat :D ámbár úgy döntöttem, babásan is bejárok táncra, bár csak lightosan táncolni, ugrálni egyáltalán nem, hátha a baba is magába szív valamit a táncszeretetből :D sajnálnám, ha nálam kihalna... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner, "irigylem" igy ismeretlenben is a kecses es noies tartasodat amit a balett es a versenytanc ad!! Tudom, tudom, sok munka van mogotte. Olyan jo ranezni ezekre a nokre. En is sportoltam, de az mas. A tanctol egy no igazan kecsesse valik. Jol van na:), nekem nagyon tetszik es remelem ha lanyom lesz majd.. egyszer.. akkor lesz tancos venaja. Csak orulnek neki. Tancoltam is de teljesen mas vonalon. Hipp-hopp. Bar mar ez is regen volt.:(
Sztem az klassz, ha pocisan is bejarsz tancikalni majd!! Hajra!!:):)
Vendég
 


Sziasztok!

Zsani, pocakosan is simán táncolhatsz, csak akkor persze óvatosabban. :wink:

Bogárka, ez van, ezzel együtt kell élnem. :?

Csillag, simán érezheted, a 2-at hamarabb érzik a kismamák. Lexit én a 16. hét utolsó napján éreztem először.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Betti Barnival 6 kg-ot híztam:))

Bogárka nemlehet hogy azért nem sikerül a baba mert már görcsösen akarjátok?

Virág azt én is hallottam hogy az utró elhagyás barnázást okozhat...........
a lepény tényleg most alakul ki.pár hetet még bírj ki......:))
figyeld de szerintem az még nagyon korai....Barnit kb én is a 15.héten kezdtem el érezni........:)))

nekem Barnikám illetve a petezsák 4+4 hetesen látszódott.............:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillagvirág
Májustól-októberig. Ilyenkor a pázsitfűfélék, és fűnyíráskor is kész vagyok. Augusztustól-Októberig parlagfű. Ezenkívül még virágpor és gombaallergiám van. Bár ez utóbbi csak két keresztes. Az előzőek 5 keresztesek (parlagfű,és fűfélék). Súlyos allergia volt a papíromra írva 6 éve.
Fő tünetek: orrfolyás, orrdugulás, szem-torok-orr viszketés, nehézlégzés (ez azért ritka), és kevesebbet bírok, hamarabb kifulladok egy futástól, vagy bármilyen sporttevékenységtől.
Már elképzelhető, hogy a babát érzed, a másodiknál hamarabb érezheted a mozgást.

Bogarka
A cink a hajnak is nagyon jó. Na látom ez már megint egy vagyon lesz.

Beze
Nekem a terhesség felétől epe-pangásom volt, ezt a magas billirubin szintemből következtették, állitólag nagyon ritka. Szerintem nyomta az epevezetékem, biztos ült rajta a drágám :))).
De különösebb problémám nem volt, viszont a szülés után többször voltam epés, hányással meg minden.

Holnap megyek fogorvoshoz, remélem minden rendben lesz, és nem kell már többet mennem. Egy éve csináltatom a fogaim, még a fogkőszedés van hátra.
Vendég
 


Húúú olyan sokat írtatok, hogy győzöm visszaolvasni!

Üdv az újaknak!!!

Bettike gratulálok Neked, kívánom, hogy minden legyen veletek a legnagyobb rendben! Orvoshoz mikor mész?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


húúúúúú kicsit nem jövök és gyarapodunk kismamik meg új tagok :):):):) mindenkinek sok drukk és üdv az újaknak:)(brita?jeanner,bogárka,

nálunk nem sok minden történt ezért nem írtam de olvastalak benneteket.

lement az anyák napja az oviban.Gergő nagyon ügyes volt ,nem is gondoltam volna hogy 3 évesen ennyire benne marad a műsorban :)ügyes volt:)
Most meg betegek vagyunk két hónap után .Eddig bírtuk az ovit :) mondjuk az elejéhez képest ez is nagyon szupi :)

Nita: örülök hogy jobban vagytok:) remélem hamarosan nagy fiad visszahízza a kg-kat :):):):

Csillag: én úgy hallottam második vagy többedik gyereknél előbb látszik a kismamaság :):):)


Beze,Betti: gratula a babákhoz :):):):)

Beze: sajnálom az epegörcsöt nem lehet egyszerű jobbulást

Bogárka azért ne add fel:) van köztünk olyan aki már hosszú hónapok óta vár babára ráadásul én 36 évesen szültem Gergőt senki nincs lemaradva semmiről és most már 40 vagyok mégis tesót tervezünk :)

csillag: ti hogy álltok Bencével a szobatisztaság terén?
Én azt olvastam valahol hogy elős mozgás érzékeléstől számított 20. héten szoktak szülni a nők szóval ne akard olyan hamar érezni még :):):):)

én is parlagfű allergisá vagyok pár éve csak :( amikor viszont terhes voltam még csak el sem tüsszentettem magam abban az évben :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Egy ideje csak olvasó módba kerültem át, mert mindig nagy rohanásban voltam és csak sóvárogtam itt a sok kismamis történések után.
Gratulálok minden kismaminak és tök jó, hogy ilyen sokan lettünk itt.

Képzeljétek! Tegnap teszteltem egy nagyon(NAGYON) halványat. Ma már egy erősebbet. Vagyis jól kivehető a második csík. Még a férjem is látja. Mindkettőt délután. Ma kellett volna nem megjönnie. Két napja kb.minden harmadik pisilésnél, ha jobban törlöm barnás, picit darabos valami jön. A tisztasági az teljesen tiszta marad.
Szerintetek ez mi lehet? Én meg vagyok rémülve!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nika, én Lexit a 16. hét utolsó napján éreztem először, és 40+1 naposan szültem, szóval szerintem ez nem igaz. :wink:
Gergőnek jobbulást!

Kati, progi-hiány lehet, szerintem kérj a dokidtól utrogestan-t minél előbb. Addig is halk gratula és drukk!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


bEZE: OK ÉN IS CSAK A NETEN OLVASTAM AKKORIBAN MIKOR Gergővel VOLTAM TERHES :):):):


Kati: halkan gratulálok neked :):):) úgy látszik a május a babásodás hónapja :):):) örülök nektek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszönöm Beze és Nika!

Nekünk ezek szerint az április volt a befutó. Kezdek hinni a gólyákban. :D
Gondolom már írtam, hogy február óta próbálkozunk. Minden teszet és számítást kipróbáltunk az első kettőben, majd nem foglalkoztunk semmivel, csak egymással. Kb 2hete úton-útfélen gólyákkal találkozok!!! Ez jelenthet valamit? :lol: :lol: :lol:

Ha kedden tudok csak dokihoz menni az ugye nem késő?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati

gratulálok :) :) :)

nika

köszönöm szépen :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti, köszönöm. Én is neked! Mikor mész dokihoz?
Ahogy nézem a vonalzódat, három nap van köztünk! :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Brita én is holnap megyek megint fogorvoshoz!!!!! :x
Kati az bizony baba.kezdj el vitamint és folsavat szedni!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!
már két hónapja szedem az elevitet. sztetek még szedjek pluszba valamit? abban minden van. nem?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Brita: Te bizony jól megszenvedsz az allergiával! Sajnálom!

Nita: Én is 6 kg-ot híztam Bencével! :wink:
Máté hogy van????

Nika: Jó, hogy írtál, épp a napokban gondoltam Rád, hogy vajon miért nem jelentkezel. Aranyos lehetett Gergő az oviban! Gondolom potyogtak a könnyeid.

A bilizéssel sehogy sem állunk. Sajna még mindig pelusozunk. Félek, hogy emiatt nem tudjuk elkezdeni szeptemberben az ovit. Pedig pontosan tudja, hogy mire való a bili, a WC. Néha rá is ül, kér WC papírt de még soha nem produkált bele semmit. Majd nyáron, ha meleg lesz, csak kisgatyát fogok ráadni, hátha úgy sikerül. Egyébként teljesen el vagyok keseredve emiatt. Gergőnél hogy csináltátok?

A magzatmozgás szerintem is korai még, de tegnap annyira más érzésem volt! Nem olyan, mint amikor a beleim mozognak. (Bocs, hogy így kiírom. :oops: )

Azt én is olvastam, hogy első gyereknél az első magzatmozgás érzékelése után 22 héttel, a többedik gyereknél pedig 20 héttel várható a szülés. De akárcsak Beze, én is rácáfolok. Bencét a 15. hét elején éreztem. Senki nem hitte el, de rá egy hétre már kívül a hasamon is látszott ahogy mocorgott. Ja, és 5 nappal a kiírt időpont előtt született.

Kati: Először is halkan gratulálok! Viszont szerintem is minél előbb menj dokihoz! A barnázás lehet progihiány tünete, arra pedig van gyógyszer! (UTROGESTAN) Én lehet, hogy nem várnék keddig az orvossal. Ilyenkor minden nap számít!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati: Az Elevit elég, ha nincs görcsölés. Ha az is van, akkor MagneB6 is kell.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati én az elevit mellé még külön szedtem folsavat.ez nem kötelező....
Virág köszi Máté egész jól van.a gyomrát fájlalja még..:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betti: Egy másik topkban olvastam, hogy görcsölgetsz. Ott valaki azt írta, hogy ne vegyél Béres féle MagneB6-ot, mert hogy kevés a magnézium tartalma. EZ NEM IGAZ!!!! Én is azt szedem, megnéztem a dobozát, kapszulánként 250 mg-ot tartalmaz. A betegtájékoztató szerint napi egy elég, a dokim hármat szedetett velem. Ha emelt dózisban szeded, okozhat lazább székletet, de én ennek örültem! Nem kellett (kell) kínlódni! :oops:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: Gergővel többször próbálkoztunk eleinte sikertelenül.aztán tavaly júniusban akkor volt 2 éves 5 hónapos,mondtam neki hogy most nem kapod vissza a pelust ha pisilni kell itt a bili és pisilj bele:) többször ráültettem először nem is volt bele eredmény.első nap 2 órát volt így.Másnap 4 órát majd egész napra mindennap 2 órával tovább.amikor pisilt a bilibe óriási örömtáncot lejtettünk és tapsoltunk neki :) aztán kb két hét alatt teljesen szobatiszta lett de éjszakára is.talán ha 3x pisilt be meg kétszer volt olyan hogy a bili előtt megállt és ott pisilt mielőtt lehúzta volna a nadrágját.Száz szónak is egy a vége szerintem meg volt már érve rá.Szerintem ne aggódj azért ha nem szobatiszta még de egy próbát így megér amikor már melegebb van és nem gond ha bepisil :)
drukkolok hogy sikerüljön :)

nika70
Salgótarján
 
 


Betti szerintem se igaz.én volt hogy napi 3x2-őt is szedtem.
remélem elmultak a görcsök?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika: Akkor Ti ügyesek voltatok bili ügyben. Én is valahogy így akarom majd megpróbálni. Már most is kezdeném, csak mivel fekszem, Bence napközben Anyuéknál van. Tőle nem várhatom el, hogy még ezt is átvállalja. Így is csókolom minden porcikáját amiért ennyit segít nekem. Rengeteget foglalkozik a fiatalúrral.

Az előbb elfelejtettem írni, hogy Gergőnek mennek a gyógyfuvallatok!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Folsavat én is ajánlom. :wink:
Én is béres magnéziumot szedek, anno a 3x2 magneb6-tal alig több magnéziumot vittem be, és elég volt.

Nita, Máténak továbbra is gyógypuszik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hello!

Annyit írtatok, hogy mire a végére értem, elfelejtettem, hogy mi volt az elején :shock: :lol:

Az én dokim nem szedet vitamint velem, csak a folsavat!!! Pankánál sem kellett semmit szednem. Az Elevitet és a Gravidát is szinte tiltotta. Most is a védőnő mondta, hogy ha gondolom, szedjek Magne B6-ot, erre a dokim mondta, hogy nem kell!!! Szóval ő ellenzi ezeket. Szerinte a táplálkozással kell odafigyelni. Mondjuk egy kis Hipp Natalt szedek, az 200%-ot fedez a folsavból naponta. Szóval így vagyok :)

Amúgy tüneteim nincsenek. Az első pár hétben voltam kicsit rosszul, olyan puffadtnak éreztem magam. Ez elmúlt teljesen. Ha nem tudnám, hogy babás vagyok, nem hinném el... Pankával sem volt semmi tünetem.
Ja, most azért egy kicsit feszül a mellem.

Beze: Én sem bántam, hogy nem ikrek. Panka sem eccerű kiscsaj, nehéz dolgunk lett volna hárommal. Főleg, hogy a két kicsi egyszerre kicsi. Huhh. :oops:
Sajnálom az epédet.... xar dolog! Sok erőt, hogy elviseld! ++++++++++++

Bogárka: Ne add fel! Lehet, hogy most nem sikerült, de hidd el, fog! Tudom!!!!! +++++++++++++++++++++

Minden allergiást nagyon sajnálok! Szerintem én is az lettem erre a nyárfaizére. Most, hogy kevesebb van, szűnik a köhögésem. Ittam kalciumot, az is segített. Ééééérdekes!

Betti: Én 6+3-nál voltam uh-n először, mert barnáztam. Akkor látszott 1 petezsák és 1 másik baba, akinek már dobogott a szíve. A petezsák szerintem már akkor nem élt. Ekkora különbség szerintem nem lehet az egyszerre fogant babák között. Nem?

Hú, ha valakit kihagytam, akkor bocs... majd még visszanézem a dolgokat.

kovacszsuzsi
 
 


Nita: Máténak továbbra is mennek a gyógyölelések! ++++++++

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi, nekem is múlik a köhögésem, de az orrom változatlan :-(

Én most Gravidát szedek, de azt mondta a doki, h nem azt szedjem, hanem ladeevitet akkor már.. mert a Gravida hízlal... arra nem tértünk ki, engem vagy a gyereket, de rájöttem: engem... szóval szerintem én is megeszem azt az egy doboznyit és végeztem.. de am mindenki mást mond...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Mindenki!

Csatlakozom Zsuzsihoz, olyan sokat irtatok, hogy nem lehet kovetni es lereeagalni jol! :lol: :oops: DE, az allergiasokat sajnalom es kitartas.
A kismamiknak drukk, tovabbi szep babavarast mindenkinek, Bettikenek tovabbra is a legkevesebb rosszuletet kivanom.
Remelem Mate is azota csak jobban van, boldog kisfiu!
Jut eszembe, a vitaminokkal kapcs. egyetertek Veled Zsuzsi, egy biologus baratnom szepen levezette nekem ezeket a vitaminokat csak O meselt arrol is amirol a gyogyszercegek hallgatnak. Lehet ezert is ellenzi a nodokid is. Az en nogyogyim (MTA tag) is ellenzi ezeket. Helyette gyogynovenyeket javasol es odafigyelt taplalkozast.

En viszont bucsuzom Toletek, olvaslak majd Benneteket ha idom engedi. Mi most leallunk a babaval mert kozbe jott vmi amire azt mondtuk "igy nem lehet teherbe esni". A parom occse korhazban van (verrak) es nagy odafigyelest, torodest igenyel, sulyos beteg. Mivel csak mi vagyunk itt Neki Londonban... ezert a babaval varunk.
Koszonom a biztatast mindenkinek!!! Aranyosak vagytok!!Kar, hogy nem talaltam Ratok korabban.:(

Vigyazzatok Magatokra, pocaklakotokra, gyerkoceitekre! Na, jo! A ferjeitekre is!:)
Benezek majd sztem neha mert igazan klassz kis csapat jott itt ossze!!

Puszi Mindenkinek!
Sziasztok!
Vendég
 


Bogárka: Nagyon sajnálom a párod öccsét. Hidd el, pontosan tudom min mentek most keresztül. A bátyám feleségénél tavaly diagnosztizálták ugyanezt a szörnyű betegséget. Azóta túl van egy kemény kemoterápián, csontvelő átültetésen, sugárkezelésen. Most már sokkal jobban van, bár gyakran kell vizsgálatokra járnia.
Támogassátok, biztassátok őt, mert ennél a betegségnél a gyógyulás jelentős hányadát teszi ki a pozitív életszemlélet!!!!

Puszi Neked és kitartás!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Koszonom Virag!! Igen, ez egy nagyon alattomos betegseg. Az egesz ugy kezdodott, hogy szombati nap felhivta a paromat, hogy verzik az orra, nem all el neki vigye mar a parom a korhazba. Bevitte, vert vettek Tole, haza is kuldtek. Majd 1 ora mulva telefonaltak, hogy azonnal menjen vissza mert baj van es keszuljon ugy, hogy bent tartjak. Elmondtak mar mindent es irasba is adtak, hogy mi var ra es hogy ev vegeig tuti korhazban lesz. Borzalmas az egesz. Most gyengitik le 0-ra az immunrendszeret. Nagyon durvan. aaaa, de jol, van, ez van, nem traktalok itt ezzel senkit.

Mindenkinek a legjobbakat Csajok!!!!:):):D Vigyazzatok Magatokra!!!
Vendég
 


Bogárka ez nagyon szomorú, nagyon sajnálom... :( mielőbbi gyógyulást kívánok neki!!!!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bogárka, nem traktálsz...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


csillag: igen ügyes volt :) azt leszámítva hogy most meg sehol nem hajlandó a wc-be produkálni csak itthon :( az oviban sem.Persze biliben menne de inkább visszatartja :( ez sem jó de majd csak megoldódik .Szokott nála lenni néha ilyen időszak.egy időben fürdeni nem tudtunk vele mert nem volt hajlandó a kádba bemenni.hetek teltek el mire visszataláltunk a kádba :)


Bogárka: nagyon sajnálom ami a párod tesójával történt.jobbulást neki ,nektek meg kitartást és erőt.És gyerek nyugodtan beszéld ki magadból nyugodtan meghallgatunk.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!!

Zsuzsi Máté nevében is köszönöm:)
te olyan vagy mint én.nekem se volt semmi tünetem egyikkel se:))))

Bogárka nagyon sajnálom a párod testvérét!!!!:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ma meglesz a ladeevit vitamin is,majd du megyek a patikába.

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike, majd elmeséled, milyen? :roll: én is gondolkozom rajta, de most már teljesen bizonytalan vagyok, mit kellene csinálnom..

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Bogárka: Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat abban, hogy nem kell elköszönnöd tőlünk csak azért, mert most nem aktuális a babásodás. Itt nem mindenki kismama, nem kizárólag a babavárásról beszélgetünk.

Betti: Dokihoz mikor mész????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag

csüörtökre terveztem a dokit.akkor lesz 5hét 2 napos kb.vagy előbb menjek,fogalmam sincs,most ugyis cak vérvételt csinálnak sztem.

majd leirom a véleményem a vitaminról :)

KépKép
bettike83
 
 


Bettike először uh lesz.megállapítják a terhességet!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


de ilyenkor még nem korai?ha holnap megyek?

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?