Új privát üzeneted érkezett!

Nita: Úgy vártam már, hogy jelentkezz. Nagyon sajnálom szegény kicsikédet! Remélem, hogy az otthoni nyugodtabb körülmények meghozzák az étvágyát és hamar visszaszerzi a régi formáját.
A kórházban csak infúziók kapott vagy vizsgálgatták is?

Zsuzsi: Én is most kerestem meg a terhesgatyómat, mert már nagyon kényelmetlen volt az az egy farmer, ami még rám jött. Pedig nem vagyok nehezebb, mint Bencénél ilyenkor. Neked is gyorsabban nő, mint Pankánál?

Melisch: A pocakomat nem csak én látom nagynak. Bencével ilyenkor még az összes gatyám rám jött, farmer is, szövetnadrág is. A 15. hét környékén vettem kismama nadrágot, de csak azért, mert már annyira szerettem volna olyat hordani! Igazából a 17. hét környékétől kellett volna.
Anno egyszerre vártunk babát a húgommal, 2 héttel jártam előtte és mindig sóvárogva néztem, hogy neki már mekkora a pocakja. (Neki 2. baba volt.) Végül én 5 nappal a kiírt időpont előtt szültem, ő meg ráhúzott 2 napot, így 3 hét különbség van a gyerekek között.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jeanera szept 4 nagyon szép időpont és szerencsés,mi is azon a naon esküdtünk csak már lassan 6 éve :) :)

igen,első baba lesz,sokat küzdöttünk érte,reménykedtünk.

csillag

na jad utánna nézek akkor ennek a fambionnak :)

KépKép
bettike83
 
 


Ja, és még annyit, hogy az én viszonylag kicsi pocakomból jóval nagyobb gyerek bújt ki, mint a tesóm nagy pocijából. A szülésznő és az orvos is elcsodálkozott azon, hogy milyen kis gombóc volt Bence. :lol: (3920 g, 51 cm :lol: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

ez a leedevit 2400ft 30dbos,az végülis nem rosz.

KépKép
bettike83
 
 


Máté eszik meg iszik is..remélem benne is marad.ez éjjel dől el..... :roll:
kapott infuzíót meg volt vér-vizelet-széklet minta vétel.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok én is csatlakoznék hozzátok! Van egy 3 éves kislányunk, és májustól tervezzük testvérkét is.
Most egy kicsit visszaolvasok....
Vendég
 


Bettike: Az tényleg jóval olcsóbb, bár az összetételét nem ismerem.

A héten majdnem elájultam, amikor több, mint 12.000 Ft-ot hagytam a gyógyszertárban. És csak olyan vitaminokat + magnéziumot vettem, amit a dokim javasolt. (Ebben már nem volt az a hormonbogyó amit eddig szednem kellett.)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


űdv nálunk brita :)

megértem,elég sokban vannak ezek a dolgok.én is azért agyalok rajta h milyent vegyek.

ladeevit jónak tűnik.

http://www.ladeevit.hu/index.php/page/vitaminod

itt irja miből mennyi van benne,nézzétek már át egy kis összwhasonlitás végett. :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti nekem van még sok elevitem.ha elfogadod szivesen elküldöm!!!!!!!!!
Brita üdv köztünk!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

el is felejtettem hirtelen.nagyon örülök h otthon van Máté.mit mondanak a dokik miért nincs jobban szegényke?már elég régóta beteg,annyira sajnálom.
ha neked nem kell már akkor jöhet :) aranyos vagy h felajánlottad :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti akkor küldj egy címet privibe..........
az orvosok vírust mondanak.de tutira nem az mert annak egy idő mulva mulnia kéne....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike: Mindegy, hogy mit szedsz, csak legyen benne folsav. És minél hamarabb kezded szedni, annál jobb. A baba elvileg már 2 hete a pocidban van és nagyon fontos folyamatok zajlanak le a fejlődésében. Nem véletlen, hogy már a tervezett fogantatás előtt ajánlják a szedését. Ha valaki így tesz, akkor az új kis élet nem marad "segítség" nélkül.

Nálam azért volt fontos, mert a nagymamámnak született kisbabája nyitott hátgerinccel aki sajnos egy hónaposan meg is halt. A folsavval ezt ki lehet védeni. Így nyugodtabb voltam.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág van már pocis képed? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratulációt!

Annyit írtatok, hogy csak végigpörgettem. :oops:

Anyukám van délután Lexivel, akkor lefekszem, amikor a kiscsaj, és általában többet is alszom. :oops:

Zsuzsi, én nem bánom, hogy nem lettek ikreim, Lexi mellett sok lett volna. :oops:

Csillag, én is remélem, hogy most hamarabb fog látszódni, és nagyobb lesz. :wink:

Jeanner, szerintem a haematomának nincs köze a 2. babához. A folyást sajnálom, hú, ez nagyon durva és makacs! A tesztoszteronom nekem is magasabb volt, tuti most is az, aztán látod, nem okozott gondot. :wink:

Nita, örülök, hogy otthon vagytok, Máténak sok-sok gyógypuszi, Barninak meg gratula!

Újaknak üdv.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze köszönjük!:)
teszel ki babás vonalzót? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, még nem, majd később. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


oké.....csak kérdeztem:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Semmi baj, többen is kérdezték már. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


:oops: :oops:
amugy jól vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Majd a hétvégén csinálok pocis képet meg felteszem az uh-s képet is. :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


én kitettem a vonalzót,nem azon múllik a dolog sztem,csak mi talán igy érezzük,de semmi köze hozzá :)

KépKép
bettike83
 
 


Nita Neked is udv! Es orulok, hogy Mate fiad mar jobban van. Miert volt korhazban, mi tortent?
Barnika nagyon edes lehet a kis tejfogaival amikor nevetgel!:)

Zsuzsi, akkor majd a legkozelebbi uh keped tedd ki! Az mar tuti eles lesz!:):) Egyebkent jol vagy? Hogyan viseled a terhesseget? Lehet mar irtad sokszor de nem olvastam vissza ezt a regeny amit mar irtatok mielott csatlakoztam.

Csillagvirag, hanyadik honapban, hetben vagy?

Beze udv Neked is! A lanyodat ugy hivjak, hogy Lexi? Igy egyszeruen Lexi vagy ez melyik nevnek a becezese? Azert kerdem mert nagyon tetszik.

Huu, csajok olyan sokan vagytok, hogy szinte meg keverem, ki-ki, kinek hany gyerek, ki terhes es ki nem, es hanyadik honapban, nagypocakos, kispocakos... szoval elore is elnezest ha esetleg neha uzemszunetem lesz! :oops:
Vendég
 


Latom mar!! Beze lanya Alexa! Leesett, hogy itt vannak a vonalzok. Vegre kiterjedt erre is a figyelmem. Igen!:)
Virag is 13. hetes.
Szoval a szememmel latni is kellene nem csak nezni!! Bocsi lanyok, de jol van, hat, meg zoldfulu vagyok! :lol:
Vendég
 


Nita, köszönöm szépen, jól. Ha leszámítjuk a naponta többször jelentkező epegörcsöt. :?

Bogárka, semmi baj. Igen, a kislányomat Alexának hívják, de legtöbbször csak Lexinek hívjuk.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze

epegörcs az durva lehet :oops:

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka azért volt korházba a Máté mert elkezdett kiszáradni.már 3 napja minden éjjel hány és ment a hasa............tegnap volt az első éjjel hogy tudtunk aludni VÉGRE!!!!!!!!!remélem ma is és örökre így lesz!!!!

majd belejössz a nevekbe.......de tényleg vagyunk páran!!!! :D :shock:

Beze nem lehet jó az epegörcs.nekem nem volt ilyen.engem a sav kínzott de kegyetlenül.szerintem aki a magne b-t gyártja meg gazdagodott belőlem a 9 hónap alatt...... :roll: :D :D :D
na meg a 9.hónapba a rettenetes fájdalmas vesegörcsöm...brrrrr

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

te mennyit is hiztál Barnival?

vesegörcs nem semmi..

KépKép
bettike83
 
 


Jo reggelt, napot Mindenkinek!

Orulok, hogy Mate stabilizalodott es Te is kicsit lenyugodtal. Most mar ne aggodj, minden rendben lesz, iszik-eszik-jatszik-alszik, baj mar nem lehet. :)

Beze remelem jobban vagy! Tudtal aludni ejszaka? Mond, hogy nem fajt az eped!!!! Gyogyulj meg, mielobb muljon el a gorcs!

En viszont feladtam a bababan valo remenyt. Ma reggel 35,8at mertem amit nem ertek mert az alap hom is 36, 5-6, ilyen alacsonyat meg soha nem mertem. Aztan 5 perc mulva ujra mertem 4x (digim van) es ebbol 2x 37,0 volt, 2x 36,8 (eddig 37, 3 volt de mertem 37,5 es 37,7et is) szoval... K.O.! Ennek ellenere, hogy megnyugodjak es ne ringassam magam, ne remenykedjek, csakis magam megnyugtatasara (na jo, apaera is mert nagyon varja a kisbabat) csinaltam egy tesztet de nega lett, ma van a 15. napom. Meg nagyitoval sem latnam. Ez van.:(:(:(
Vegulis az elmeny most is meg volt es az izgalom is a varakozasban. Majd legkozelebb!:):)
Vendég
 


Betttttike!!!! Hogy vagy ma? Hanyinger vagy egyeb tunet? Kivanom, hogy viseld jol a terhesseget, legyen sok oromod benne!!
Olvastam tegnap a blogod! Tetszik! Kovetem majd a tovabbiakat is.:)
Vendég
 


bogarka

sajnálom a hőesést,végülis érdekes az első mérés,sztem rosszúl mérhetett.én ezer nem szeretem a digit mert mikor azzal mértem mindig kivoltam hűlve.van 2 higanyosom és azzal mérem.
kár h megszüntették,minden jót megszüntetnek. :?

jól vagyok köszönöm :)

tűnet:hányinger,émelygés,szédelgés reggel,ezek vannak,meg mindent elfelejtek,kis szurkák minden reggel vannak ezzel is jelezvén h itt van velem.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

bettike, tényleg durva, Lexivel is kínzott, de akkor nem ilyen korán kezdődött. Jó barátom a kegyetlen citromos limonádé, ez az egyetlen, amit ilyenkor ihatok. :?

Nita, vesegörcs is borzalmas lehet. :( Örülök, hogy jól aludtatok. :)

Bogárka, sajnálom. :( Mióta próbálkoztok? Soha nem szabad feladni, nekem Lexi a 4. inszeminációkor fogant, 23 hónap után, kistesót spontán hoztuk össze, 1 hónappal a szopi befejezése után.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze

más tűneted van?

KépKép
bettike83
 
 


bettike, időnként fájdogál a hasam, fáradt vagyok állandóan, és min. napi 2x öklendezek. Eddig szerencsére csak 2x hánytam. Cicik feszülnek, illetve elég érzékeny vagyok. De összességében sokkal jobban bírom, mint anno Lexivel. Vele min. 1x hánytam minden nap 10 hétig.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze

hány hetes is vagy?

azt mondják minden terhesség más.

KépKép
bettike83
 
 


Gratula a kistesohoz Beze!!:):) Szerencsere spontan es milyen gyorsan jott, nem gondolkodott a teso sokat!:) Neked is a legjobbakat.
2008. novembereben dontottunk ugy, hogy nem vedekezunk aktus kozben de 4 honapja mar tudatossagot vittunk bele mert csak nem jott, csak nem jott a baba ezert elkezdtem LH tesztelni de sajna igy sem fogant meg meg. + volt mindekozben egy mehszajseb mutetem is, ami raadasul 2 even belul a masodik volt.:(:( A dokim azt mondta ne aggodjak annyi dolgom van csak, hogy essek teherbe. hat..koszi.

Bettike lehet igazad van es a higanyos kellene. Na, majd ha egyszer veger hazajutok lenyulom az anyuet!:) :lol: :D
Vendég
 


megkéne kérdezni a patikában hátha még van raktáron.

KépKép
bettike83
 
 


bettike, 6+1.

Bogárka, köszi. Közhely, és tudom, hogy nagyon rossz ezt hallani, de tényleg nem szabad rágörcsölni. Amikor Lexi megfogant, a körülmények finoman szólva is előnytelenek voltak, a kistesónál pedig pont pé-kor kijött a húgyúti fertőzésem, férjem meg egy nagyon elhúzódó garatgyulladásból épült fel épphogy. Tuti biztos voltam benne, hogy ez nem a mi hónapunk volt, aztán mégis sikerült. Soha nem szabad feladni, de meg kell próbálnod nem csak ezzel foglalkozni. Én tudom, hogy borzasztó nehéz! Nagyon drukkolok!
Londonban hol dolgoztok? Imádom azt a helyet, a kedvenc városom, bár eddig csak pár órák sikerült ott töltenem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


és neked mikor látta elöször doki a bébit a pocakban?látható volt már valami?

KépKép
bettike83
 
 


bettike, 11. napon volt pé-m, 26 naposak voltak a ciklusaim, 33. napon teszteltem, és a 35. napon mentem uh-ra, akkor már szépen látszódott a petezsák. Csütörtökön, a 42. napon pedig már a dobogó szívecske is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bettike, eselytelen, itt csak fulhomerot es digitalisat lehet kapni.:(:( Mar ugy vagyok vele, hogy nem fogok mericskelni, lesz ami lesz, ha meg megsem akkor valoszinu augusztusban utazom haza mert rakszuresem lesz, beszelek a nodokimmal.

Beze, koszi a drukkot!! Azt gondoltam, hogy nem lesz konnyu utam a boldogsagig de azert nem jo megelni mindezt. Es probalok majd nem erre figyelni. Vegulis Nektek is igy jott ossze!:):) Ilyen az emberi szervezet es a termeszet!:) Ugyhogy hajra, nem adom am fel!:)
En is szeretem Londont, mint varost de itt elni nem a legjobb. Van egy erzese az embernek amikor setal bent a varosban, valami hatartalan szabadsag erzes vagy nem is tudom. De jo!:):):)
Jelenleg munkat keresek, eddig takaritottam:( amibol elegem lett (onerzet) most pedig keresek+egy gyermek jotekonysagi alapitvanynal jotekonykodom heti 1-2 alkalommal. Baba es gyermekruhakat ertekesitek, arazok, pakolaszok de vannak jatekok, agyak, babakocsik szoval minden alapfelszereles megtalalhato de hozzam a ruhazat tartozik. A parom bizt. technikai mernokkent dolgozik, O mar 5 eve el itt, en csak 2,5.
Hogy-hogy csak par orat toltottel meg csak Londonban? Munkaugy?
Vendég
 


6+1 vagy? Jajj, de jooo!!:):) Annyira jo olvasni Benneteket, Bettike abszolut "friss" pocakos es szinte Te is!!:) Nagyon izgulok am ertetek!!!!
Vendég
 


En ha meghallom majd a dobogo szivet, tuti elbogom magam. Betti mikor keszulsz orvoshoz?
Vendég
 


Bogárka, eddig 2x jártam Nagy-Britanniában, Ramsgate-ben, illetve Broadstairsben, kirándulni mentünk Londonba, de csak pár óra erejéig. Nekem szerelem volt első látásra, mindenképpen meg szeretném mutatni a családomnak majd később, milyen gyönyörű az a város. 14 évesen életemben ott láttam először punkokat a Picadilly-n, hát szó szerint leesett tőlük az állam. :lol:
Munkakereséshez drukk!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze: Sajnálom, hogy epegörcsöd van, nagyon rossz lehet...

Nekem néha görcsölget a pocim, úgyhogy a havi magnézium adagommal én is a gyógyszergyártó cégeket gazdagítom. Most meg amiatt is idegeskedek, hogy néha megint halvány barnás a folyásom. :cry: Pedig a vérömleny már felszívódott. Felhívtam a dokimat, de azt mondta, hogy ez belefér az utro elhagyás tüneteibe. Ne aggódjak. Hát, én azért nem vagyok nyugodt.
Azt észrevettem, hogy akkor jelentkezik inkább, ha mozgok, autózok vagy tegnap pl. vasalás után. Ha fekszem, akkor nem jellemző. Tartok attól, hogy túl lent tapad a méhlepény. A 10. heti uh-n utalt rá a szonográfus. A 12.hetin is rákérdeztem, de ez egy másik szonográfus volt és csak annyit mondott, hogy most van kialakulóban a lepény.
Pedig annyira szeretnék már kimozdulni itthonról, annyira zavar a tehetetlenségem.

Londont én is nagyon szeretem. Eddig 4x voltam ott. Emlékszem, hogy kicsordultak a könnyeim, amikor az első látogatás után haza kellett jönni. (De hát angoltanárként talán ez érthető.) Szégyen gyalázat, de többet tudok London nevezetességeiről, mint pl. Budapestéről. :oops: :oops:

Nita. Örülök, hogy Máté kezd javulni!!!

Bogárka: Sajnálom a negatív tesztet! Esetleg nyomass egy kis E vitamint a párodnak, hátha nála van a gond. Az jó hatással van a "kiskatonákra". :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze es Virag, koszi mindkettotoknek a drukkot.

Virag az "uram" egy ugynevezett Men`s total balance-t szed, napi 4 kapszula fedezi a napi osszes vitamin, asvanyi anyag, nyomelem, enzim, adagot, meg herbal extracts is van benne pl. zold tea es komenymag. Szoval eleg komplex, uj zelandi termek, neten rendeljuk allitolag a vilag legjobb es legtisztabb taplalek kiegeszitoje. Az E vitamin tartalma 10 mg es sok gabonafelet is fogyaszt. Szerencsere szereti.:) es hasznalok kukorica olajat is meg olivat, remelem ezekkel eleg adagot kap. Nemtom.:(
Angol tanar vagy?! De joo!! Akkor Neked kulon nagy elmeny volt eltolteni itt egy kis idot!!:) Remelem hamarosan kis csaladod is elvezheti angliat, Londont. :)
Es a legfontosabb, hogy drukk Neked is a mehlepenyhez! Minden rendben lesz!!
Vendég
 


Bogárka: Hát akkor tényleg jól feltankoltad az Uradat!!! :wink:

Bencével eddig 2x voltunk külföldön, de "csak" Olaszországig merészkedtünk (Jesoloba a tengerpartra). Annyi mindent kellett vinni neki, hogy jobb volt kocsival menni. Szerencsére jól bírta az autókázást. Először pont egy éves volt, utána meg a 2. szülinapja előtt pár nappal. Járni hamar megtanult, úgyhogy már egy évesen is futni kellett utána a homokban. Nagyon élvezte.
2 éves korig ingyen jöhetett, így csak a mi szállodánkat, kajánkat kellett fizetni.

A repülőzés szerintem nehezebb lett volna egy pelenkás gyerkőccel. Meg persze sokkal drágább. Ha megszületik a tesó, akkor is meg kell majd gondolnunk, hogy hová tudunk elmenni, mert Bence után is fizetnünk kell.

Amúgy az utazás a mindenem. A férjem is közalkalmazott, én is az vagyok, sajnos nem vet fel bennünket a pénz. Ezért mindig tartottam magánórákat és ő is vállal plusz munkát azért, hogy járhassuk a világot, építhessük, komfortosabbá tegyük az életünket.
Büszke vagyok magunkra azért, hogy mindent amink van magunk teremtettünk meg.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Tokeletesen megertelek, hogy buszke vagy magatokra, onerobol epititek a jovot! Ezert is kivanom, hogy eljuss meg ide kis csaladoddal valamikor!!
A nyaralas biztosan nagy elmeny lehetett Bencevel!:):) Kepzelem mennyire elvezte a tengert!:):):)
Vendég
 


beze

akkor jó korán látszott a kis bébi,tök jó lehetett :)

KépKép
bettike83
 
 


Csillag, mi is nagyon szeretünk utazni, de tény és való, hogy gyerekkel egyrészt nehezebb, másrészt drágább is. Idén Alsópáhokon voltunk, üdülésivel megérte, de egyébként baromi drága lett volna. :(
Barnás folyás miatt próbálj meg nem aggódni, tudom, nehéz, de hidd el, MINDEN RENDBEN VAN!

bettike, Lexi is ugyanígy fogant, a 11. napon és ugyanakkor voltam uh-n is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


akkor összebeszéltek a babók úgy látom :D

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?