Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok:D

Hajam???Hát képzeljétek, hogy a tővét, nem igazán fogta be... :roll:
De a színe nagyon tetszet apának, és mondta, hog jegyezzem meg és csak ezzel festhetem...Ammonia mentes és színező egyben..Valóban nem volt büdi, komolyan, tök furi volt...Szóval ezt fogom használni, majd meglátjuk mennyire dobja le a színt...
A Hétvégénk nagyon jól telt, apától kaptam evőeszközkszletet :D Anyóséktól pedig Vasárnap Tányérkészletet...
Kártyáztunk anyósékal Vasáranap...Mikor kimentek a fiúk rrágyújtani állandóan jött a gyerek témával...Na és baba???Hogy álltok???Erre csak nézztem, és nem mondtam semmit...hát már letelt a 6 hónap!?!?Mondom igen...És nem kellene orvoshoz menni???Mondom minek??Hát kivizsgáltatni magad...Mondom majd jönn a gyerek ha akar...Én nem fogom neki megmondani..Nem akkarom, hogy tudja, már most úgy idegesít ezzel...
Szerintem sejti, és ebből az jönn le nekem, hogy mindig mikor ketten vagyunk rákérdezz, hogy nem nagyon akarja, hogy terhes legyek..vagy nem tudom... :roll: de tökön tele van vele...
Aztán Szombaton voltunk a barátainknál akkor volt az öröm csajok, hogy este 7 kor alig bírtunk elindulni, van nekik egy 3 éves kislányuk akit még nem is láttunk, hát csajok nem fogjátok elhinni...Amennyire fiú pártiak voltunk főleg az Én párom annnira fordult is a kocka, kijelentette, neki már lány kell!!!!!!!!!!! :shock:
Annyira apás volt a baba, hogy az valami eszméletlen, a párom teljessen beleszerelmesedett a kislányba...Totálissan csak lestem, Én közeledni semm bírtam, mert annyira pedálózott az Uram, hogy a kislány megkedvelje, mert hát ügye félt, nem ismer minket...Aztán a párom egész hazafelé így úgy áradozott a kislányról..Na mondom mi lesz ha nálunk lesz lány???Mondom abba még jobban szerelmes leszel(nagyon szép kislány amúgy, barna szem barna hosszú haj)(párom imádja a barnákat) mert az lesz a világon a legszebb...
Annyira nem bírt magával, hogy Vasárnap anyósék elött felhívtuk, hogy jöjjenek hozzánk is be, ha már itt vnnk Pesten, a párom tovább hrcolt, hogy legyenek jóban vett neki Kubu üdítött meg csokikat, szóval nagyon probálkozott...Eszem megállt...
Szóval baromi jót volt a hétvége...
És Nálatok???
Szép Napot!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kírus!
még délelőtt voltunk lent. Ajsi felült a körhintára. édes volt... csücsült a kis piros kocsiba, egyik kezével kormányozott, a másikkal meg integetett kifelé :lol: a pecázás elmaradt, mert aztán bealudt a csajszi... beültünk a KISZ-táborba egy kólára és mentünk haza.

csip!
a pasik általában így vannak a kiscsajokkal!
szokták is mondani, ahol az első baba kislány, hogy az mindig apukáé... úgyhogy ha anya is szeretne gyereket, akkor hamar kell jönnie a következőnek :lol:

holnapután visszamegyek a védőnőhöz... és gondoltam, hülyét csinálok magamból... de megpróbálok beszélni (ha kell könyörögni) még egyszer a dokimmal :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: Tedd azt!!! Hátha...
csip-csip18
 
 

 
 

Nahát mi ez a pnagás???Hol vagytok???
Eszveszetül megalszik a tej a számban...nagyon levagyok lassul és nem térek magamhoz és már lassan 2 óra van:hock: Mint egy kivert kutya úgy is érzzeem magam.Igaz volt egy nagyon jó estém...Nem tudom, de Én jobban kivánom most a szexet és jobban is esik :D
de mindjárt ülve alszom el :(
csip-csip18
 
 


Teszek pár friss képet...

Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép

Szép napot mindenkinek!!! :wink:
Vendég
 


sziasztok!

kírus nagyon ééééédi-bédi! és ez a terepmintás szerkó!!! nagyon dögös!!! :lol: :lol: :lol:

csip most élvezzétek ki egymást, mert ha megnő a pocak, akkor már kicsit problémás lesz... :wink: :lol: :lol: :lol:

Juli megértem, hogy ki vagy akadva a doki miatt... :( ez egy bizalmi kapcsolat, és az ember nehezen vált... :(

megyek fodrászhoz!!! juppié!!! tavaly ilyenkor vágtak utoljára... már nagyon ráfér... csak eccerűen nem jutottam el...
már egy fél éve csak copfban hordom, mert annyira botrányos... de most végre megszabadulok a feleslegtől!!! :)

szaladok is, nehogy elkéssek!!

puszi mindenkinek! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Várunk ám aztán a képpel, hogy mien lett a hajad Tünde!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Végre itthon vagyunk, és idejutottam a géphez is...
Az első hetünk elég húzós volt....de csodálatos :)

Gyors jelentés, aztán megpróbálok visszaolvasni :)

Mírus születése :)

Április 25-én hajnalban 3 óra 10 perckor felébredtem egy pukkanás szerű hangra. Azt hittem a Mírus rúgott egy ekkorát...nagyon kellett pisilnem, így kimentem a WC-re...mire kiértem folyott a lábamon a magzatvíz....
Totál betojtam :))) Elérkezett a mi időnk??? Visszamentem apához, aki éjfél után jött haza a nagy szülinapi buliból..., és csak annyit mondtam neki, hogy azt hiszem menni kell....
Elmondtam mi történt, és elmentem zuhanyozni. Apa tudta a dolgát, olyan volt mint egy kisangyal, csak kicsit parázós kisangyal...
Bementünk a kórházba. Ott felvették az adataimat, megvizsgált a doki, akkor ment el igazán a magzatvizem, ami tiszta volt, méhszáj 1111.
Felöltöztem a kórházi a hálóingbe és rátettek ctg-re, a Mírus egyáltalán nem mozgott, előre pihent a nagy útra, a szívhangja tökéletes volt. Nekem elkezdtek jönni az 5 perces fájások, de nem voltak erősek...akkor még...
Kiküldtek apához, hogy egy darabig még nem lesz baba, beszéljük meg, hogy menjen haza, és majd hívom telefonon, ha jöhet... Így hazament, engem pedig befektettek a vajúdóba, ahol szerencsére egyedül voltam. Legközelebb 7.15-kor vizsgált meg a doki, akkor azt mondta, hogy ha így haladunkakkor délelőtt, de kora délután biztos hogy baba lesz... Így kérte nekem az előkészítést.
Nem sokkal később apa is megérkezett, így kimentem hozzá, és a váróban számoltuk a fájásokat, mikor már 2 percesek voltak, szóltam a szülésznőnek, aki befektetett a szülőszobára, ismét rám rakták a CTG-t, és apának szóltak, hogy öltözzön be...
És akkor megkezdődött, amit 9 hónapig vártunk....
Szépen fokozatosan tágultam, a doki óránként ellenőrizte a méhszájamat, labdán vajúdtam, apával a hátam mögött, nagyon jó érzés volt, hogy ott van velem. A szülésznő félóránként 5 golyó adott, de nem tudom milyen homeo bogyó lehetett, azt mondta segíti a tágulást.
Aztán lassan elérkezett az idő, mikor már azt érzetem, hogy mindjárt bek@kilok..ekkor kellett szólni a dokinak.
Jött, megvizsgált, ezek már tolófájások voltak...Azt mondta, ha így folytatom 3-4 fájásra kint van a baba...
Elég hosszú fájásaim voltak, így egy fájásra majdnem minden alkalommal 3x tudtam nyomni, és egyszer csak vágott a doki és következő nyomásra kint volt a Mírus feje, és aztán 12.43-kor az egész baba...hihetetlen érzés volt, leírhatatlan...
Megtörölték, rám fektették...gyönyörű volt...az én kisbabám :))))
Aztán elvitték megvizsgálni, persze apával a nyomukban.
Engem közben összevarrtak...:( az nem volt kellemes...
És utána megkaptam a Mírát...
2 óra megfigyelés, és két infúzió után (sokat véreztem) kitoltak minket a szobába :))

Jelenleg a tejcsivel küzdünk, mert elég nehezen indult be, de remélem már lesz valami...
Bízom benne, hogy mostantól már gyakrabban tudok majd jönni!

Sok pussz mindenkinek!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


tünde!
igazából csak a terhesség idejére váltanék dokit... amúgy továbbra is maradnék az eddiginél... de mint írtam: még egyszer megpróbálom... bár az utóbbi napokban kezdem megérteni, hogy mi az indoka... kis város, kis kórház, kis osztály... én meg valóban máris kezdek problémás lenni :oops:
de azért bepróbálkozom... hátha ;)

kírus!
édesek a gyerkőcök :)
a 4. képért nagyon odavagyok :)

iner!
a távolléted igazoltnak minősül ;) de azért várunk minél többször, amikor csak tudsz jönni.

csip!
én is hihetetlenül kívánom a kedvest... de félek, hogy gond lesz... így most hanyagoljuk a dolgot. gondolhatod, mennyire egymásra vagyunk gerjedve :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Lányok!!

Tündi- Nem baj, hogy nem válaszoltál, ezért kérdeztem rá mégegyszer, mert nekem is baromira tetszik az a kocsi és kiváncsi voltam, hogy láttad-e már élőben és hogy úgy ugyanolyan jó-e , mint a fotón, mert nekem ott nagyon bejön :D Na majd várom ám a tapasztalataidat a kocsival kapcsolatban, elvileg mi júli vége -aug.elejére tervezzük a kocsi vásárlást, már ha otthon fogjuk venni, mert akkor leszünk otthon, aztán utána már ki tudja mikor :wink: Milyen lett a hajad??

Susytunder- Milyen volt Anyukád kakaóscsigája???Belakmároztál belőle?? :D

Anita- Vince szép név, nekem tetszik :wink: Szóval akkor újabb kukissal bővül a család :D

Kirus- Sajnos kikaptak a fiúk, így nem kap annyi pénzt, de hát mindegy, ilyen a sport, egyszer nyer az ember egyszer meg veszít :wink: Nálunk is pont így volt a régi lakásunkban itt kint, nem lehetett vonalas ( kábeles) internetet bekötni, nekünk is mobilinternetünk volt, sokszor volt vele baj, nem kapott jelet vagy nem tudom, de ahogy letelt a két év hűség és elköltöztünk, azonnal váltottunk :wink: ....Nimród hihetetlen, hogy mennyit nőtt ennyi idő alatt, kész kislegény ebben a szerkóban, iszonyú édes :D

Csip- Annyira jó volt olvasni a soraidat, a párod mennyire cuki :D :D Az biztos, hogy a kislányok Apuka szerelmei mindig :D :D Milyen színnel festettd be hajadat?Fotó esetleg?

Juli- Holnapra sok sikert a dokidnál :wink: Lehet ha ő nem vállal kérdezd meg,hogy ki az akit jó szívvel ajánlana :!:

Iner- De cuki vagy, már egyszer megírtad a szüléstörténetet, de köszönjük, mégegyszer ugyanolyan szép elolvasni, megható :wink:

Ediii-????

Csajok nálunk 2 hónapja nincs szex, még leírni i szörnyű :? Pedig mind a ketten kívánjuk, csak Apjuk fosik, hogy kárt tesz a babóban, így megbeszéltük,hogy az első 12 hétben nem, utána meg mehet...Elvileg most jár le vasárnap, de mivel én már szombat reggel megyek haza, így lehet már péntek este bűnözni fogunk :D Annyira várom :D

Tegnapi napom kész bolondok háza volt, elmentem 10 körül megrendeltem a gumikat a kocsira ( amikor felszerelte a nyári gumikat az autószerelő közölte, hogy ezekkel a gumikkal ő nem menne egy métert sem, mert annyira ócskák :shock: Így nem mertem a hazutat bevállalni, újakat veszünk), aztán gondoltam, hogy shoppingolok valami felsőt a barátnőm szülinapjára, ami most lesz amíg otthon leszek.....Hát semmit, de semmit sem kaptam :evil: Délután 3-ra értem haza , a nyelvem már a térdemen lógott és tök feleslegesen, áááááá!!Szerettem volna valami barna felsőt, na hát olyan nem létezik, meg egy arany övet, ami szintén nem létezik úgy néz ki :evil: Viszont az egyetlen aminek nagyon-nagyon örültem, hogy a H und M-ben vettem magamnak egy kismama farmert 50 euro helyett 20-ért :D :D :D Már csak le kell vágatni, mert persze hosszú :wink: Úgyhogy minden rosszban van valami jó :D ....Ahogy hazaértem ebédet főztem Apjuknak, aztán vizszintesbe helyeztem magam és nem álltam fel estig :D Kész voltam! :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

Ancsa de ééééédesek vagytok ezzel a cölibátussal! :wink: :lol: :lol: mi is le voltunk tiltva az első 12 hétre, és el kell mondjam, az első együttlét utána frenetikus volt!!! :) :wink:
akkor most már vágom, hogy mit miért kérdeztél a kocsival kapcsolatban... :wink: élőben sztem sokkal jobban néz ki... így képen olyan semmitmondó!!!
http://giraffeclub.hu/kereskedoink.php#0
ez a link a márka viszonteladóit listázza Pesten... ha útba esik, ugorj be az egyikbe és kukkantsd meg :lol: :lol:

Juli mikor mész a dokihoz?

iner jó volt újra elolvasni a történetet!!!
:wink: :lol: kéééééépet esetleg kaphatnánk a csöppségről???? naaaaaaaa, léccccciiiiiiii!!!!

csip a következő pocifotót fejjel készítem, és akkor látszik már a hajam... igazából nem nagy durranás, de legalább egészséges és rövid!!! :)
éééédes a párod! én is remélem, hogy apával rajongani fognak egymásért!!! szerintem az olyan jóóóóó!!! :lol:

Zsu hogy vagy? nagyon eldurvultak a rosszullétek? remélem nincs baj, hogy így eltűntél...

Susy hogy bírod ezt az időjárást? ez még nem kismamáknak is kimerítő...hát még az utsó hónapban járóknak... :shock:

ediii merre jársz? mi van Veled?

Kép
gtunde75
 
 


sziasztok!

tünde!
holnap megyek be a kórházba, mert dolgozni is kell egy kicsit :) orvoshoz? nem tudom. remélem, holnap megtalálom a dokimat... mert most nagyon elszánt vagyok... és ha nem tudok vele beszélni, nem biztos, hogy össze tudom szedni magam még egyszer ennyire. most úgy érzem, tényleg képes vagyok mindenre. sírni, könyörögni, hülyét csinálni magamból... bármire, csak ő legyen továbbra is az orvosom...

ancsi!
a szex nálunk is mellékpályán van :) ugyan nem mondta a dokim, hogy nem szabad... de józan ésszel végiggondolva: amíg nem szűnnek meg a görcsök, nem kockáztatunk.
a kedves megérti, bár egyre nehezebben viseli... és én is. asszem, ha a 10hetes uh-n minden OK lesz, akkor hazajövök és leteperem :oops:

egyébként borzasztó, hogy mennyit bírok zabálni :o úgy, hogy jól sem esik :shock: nem azért eszek, mert kell, hanem azért, mert van :shock: baromi gáz... de tényleg. nem is kívánom a kaját. semmit. mégis egyfolytában tömöm magam.
a cicim pedig mintha szét akarna durranni. hozzá sem lehet érni. amúgy is rosszul alszok (tegnap kipróbáltam pipolphen nélkül... katasztrófa!), és ha még azt is nézem, hogy igazán kényelmesen csak hason tudok elaludni... most meg... az is fáj, ha a kedves hozzám bújik :?

csajok!
én annyira imádom, hogy ennyi várakozás után babás lettem... és annyira úúúúúútálom, hogy eddig egy percét sem tudtam élvezni... tényleg utálom magam ezért :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt hun vagytok???

Huu akkor Én elteszem magam a sexxel :oops: Hát csajok fergetegessen jó :oops: Remélem nem sokára Ti is tapasztaljátok :wink: csak nem lesz baj belöle, ügye???Kicsit beparáztam, hogy csak Én vagyok ilyen fürge nyúl... :roll:

Juli: orvos???

Többiek???????????

Nálam semmi különös, Hétfőn itt a szoliban jól megfáztam szerintem betett a légkondi..Tegnap jó szarul is voltam...ma már talán jobban...Fél 9 kor feküdtem le, mert mondtam a páromnak, hogy Hétfőn hihetetlen szarul voltam nem bírtam a fáradtságtól melozzni.
Na már jobb, többet aludtam
Ezek vannak...
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!!

Tünde- Akkor számítok majd én is valami "ágytámlaszétverős" akcióra pénteken :D :D :D Szóval azt mondod, hogy élőben még jobb a kocsi???Felcsigáztál :D Megyek haza szombaton és jövő hét vasárnapig otthon leszek, úgyhogy szerintem tuti megnézem élőben valahol :D Köszi a listát!!A poci fotót fejjel, én is várom!!

Csajok nem tudom mi lelte a fébyképezőt, egyszerűen nem érzékeli a gép ha rádugom, így nem tudom letölteni a képeket, kész vagyok :shock:

Juli- De cuki vagy :D :D Hidd el, hogy az a legfontosabb, hogy az a baba érzi, hogy milyen nagy szeretettel várjátok!! :wink: Nagyon szorítok, hogy sikerüljön doktor urat meggyőznöd :wink:
A kajával pont így vagyok, mint te,semmit sem kívánok, még is egész nap eszem :D

Csip- Ha nem vártunk volna ennyit a babára szerintem mi is bátrabbak lennénk :D De már csak 2 nap a szexig, azt már féllábon is :D Az biztos, hogy ilyenkor az ember lánya már hamarabb elfárad, úgyhogy tessék többet pihenni :wink:

Hát Lányok tegnap azt hittem megüt a guta, elmentem a gumikért amiket ugye felkellett rakni az alufelnire és úgy az autóra...Odaérek a műhelyhez, mondja az egyik szerelő, hogy azonnal tudják kezdeni....Mondom, juhééjjj.....Leültem, elkezdtem olvasgatni, telik az idő.....Az autót nem hozzák.....Megint egy kis idő még mindig semmi.....Eltelt 2 óra ,mondom én kinézek, hogy mi van.....A kocsi ott állt ugyanazon a parkolóhelyen, ahol 2 órával előtte leraktam :shock: :shock: :shock: Odamegyek a pulthoz, mondom a csajnak, hogy már elnézést, de 2 órája azt mondták, hogy akkor kezdik, ehez képest.....Mondja 5 perc és kezdik.....Eltelt fél óra, autó még mindig ugyanott, nagyon felpaprikáztam magam, odamentem a csajhoz, mondtam neki, hogy köszönöm, már nem tartok igényt a gumikra és kérem vissza az autókulcsot....Ahogy ezt kimondtam már állt is be az egyik szerelő a műhelybe az autóval....Lányok 3 órát vártam összesen egy szaros kerékcserére , úgy hogy ott vettem a kerekeket és nem 2 Ft volt :evil: :evil: :evil: :evil: Én úgy ki voltam kelve magamból, hát az öreganyjuk térdkalácsát :evil: :evil:

KépKép
gyancsi
 
 


Na jó nagy kakiban vagyok, persze megint majd én megcsinálom, mert nem nagy kunszt... :shock:
Itt voltak a szerelők, mert az egyik gépnek nem volt jó a ventilátora fekvő 1-esben...nos megkértem őket, hogy akkor tisztitsák már ki a gépet, persze a fönök már 1 hete szólt nekik és még csak most jöttek ki...Nem nagyon akarták kitakarítani húzták a szájukat, ohhhhhhh :shock: Pedig meg volt beszélve...Nem is kellett volna mondanom, ha nem csinálni kellett volna már nekik, de el akarák csunyizzni!!!!
Csak alul a fekvő résznél kell, szóval nem azt kértem, hogy egyesével a csöveket, hanem csak az alsó plekszidet...
Na nem kell mondjam, hogy megkérdem őket, hogy van még 2gép csinálják meg, áhh mondom nem, mert már erre is húzták a szájukat, inkább meglessem, hogy csinálják...
Nem nem nagyon durranás bal oldalt van a ventilátor doboz ami üres feltolták és kivették a menetből és már le is jött...Jobb oldalt a váll barnitó doboz amiben 3 cső van és kábelek, azt is feltolták és kivették a menetből...Aztán alányultak a és levették-kihúzták a plexit...Takarítás és vissza..
Ohhh mondom ezt Én is megtom csinálni!!!!!!!!!!!!
Na megyek megcsinálom a kettes fekvőt..Sikerült levennem a ventilátor dobozt a vállbarnitódobozt, picit nehezen mert jól odda volt rögzitve..Aztán nagyon nehezen sikerült kivennem a plexidet is, le takarítottam és vissza tettem nagy nehezzen a ventilátor dobozt aztán vissza tettem a vállbarnitó dobozt, de nem ment rá jol levettem na mégegyszer vissza teszem és hipp-hopp elment a világítás...Ohhhhhhhhhhhhhh bazd meg.................
Most müködik csak nincs alapjáraton a világítás...Kivagyok...Nem tom mit tegyek, meár mindent megprobáltam, de nem nyultam hozzá, mert persze tele van csövekkel-vezetékkel!!!!
Nagy szar van, jól lebasz a fönök, ha elmondom neki, hogy én takaritottam és elment a világítás...whááááááá....
Mit csináljak baszzus???????????????????
csip-csip18
 
 


Ja és természtessen tiszt a gép...Láttni, hogy ki van takaritva...Ha meg esetleg nem mondom, kihívja a szerelőket akiknek ügye fizetni kell!!!!Hogy nézzék meg és megcsinálják..bizti megkéri hogy takarítsák ki....vagy már feltünik a fönökömnek, hogy ki van takaritva....
Szóval mi tévő legyek????
csip-csip18
 
 


Nagyobb lett a szar :shock: :shock: :shock:
Tévedés, mert nem is müködik a gép :shock:
Jól benézztem azt hittem, mert villog a perc csakhogy a cső nem világít akkor semm....
csip-csip18
 
 


sziasztok!
gyors leszek, mert vár a kaja :)

szóval voltam a kórházban. egy kis meló... aztán úgyis kell menni a védőnőhöz (mára ígértem a kedves családi anamnézisét :))... és ha már ott vagyok: doki.

gondolkodás nélkül bekopogtam hozzá. faca. most már nem futhatok el :lol:
2 percet zavarnék... 2 mondat. OK, mindjárt jön.
ott az orvosi előtt elhadartam, amit akartam... hogy én gondolkodtam, és nekem mindegy kinél szülök, és ígérem, hogy problémamentes kismami leszek ("te már most nem vagy az"). és úgysem ismerem annyira a szóba került orvosokat, és én nem szeretnék máshoz... ("ha most sírva fakadsz, megcsaplak")
aztán végül megegyeztünk abban, hogy nem lesz velem gond, időnként ha kell, rámnéz... legközelebb a 12hetes uh után vár... de addig egy dekát ne merjek hízni!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

azt hiszem, most már minden OK lesz :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mi ez kihalás kérem szépen???

Nálam semmi szerelők nem voltak, viszont a fönök igen...Észre semm vette volna, hogy ki van takarítva a gép...Mondjuk nem nagyon lehetet láttni, mivel nincs világítás...A szavaiból kivéva nem nagyon érdekelte, hogy nem működik a gép...Jönnek holnap a szerelők és megcsinálják, majd...Szerinte nem kap áramot a gép...Hát nagyon merem remélni, hogy ennyi a baja...Nem tudom mi a szartól nem működik, szarodot így el...
Hát szégyelem magam, mert csajok nem mertem bevallni neki a dolgokat, jó nagy szar vagyok, de nem mertem :( :( :(
Nem tudom mi lesz ebből még, de reméélem holnap megcsinálják és semm balhé nem lesz belöle..Hisz holnap nem lesz itt a fönököm a kolleganőm lesz...
Kiváncsi vagyyok, és nyugtalan....
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Lányok!

Jó nagy pangás volt itt tegnap :shock:

Csip- Ne foss, nem fogja észrevenni most már, bár szerintem lehet jobb lett volna ha megmondod a főnöknek, hiszen jó szándékkal tetted amit tettél, azért, hogy ő neki ne kelljen fizetnie....De most már ne mondj semmit, jönnek a szerelők és helyrepofozzák a dolgot :wink: Remélem azért nem idegeskedtél nagyon!!!

Juli- Annyira örülök, hogy megoldódott a doki kérdés nálad :D Csak úgy sugárzik a boldogság az írásodból :D

Hol vagytok többiek??Kírus, Iner, Ediii, Joli, Susytunder, Gtunde, Suzy, Onlány-??????????Életjelet tessék szépen adni mindenkinek!!! :wink:

Csajok holnap után reggel megyek haza, jajj de jó lesz :D Úgyhogy akkor nem tudom milyen sűrűn fogok tudni jönni, de majd igyekszem, be-be kukkantani!Ma takarítás vár rám, legalább is az egyik fele, holnap meg a másik fele, na meg főzés!

Mindenkinek szép napot!!!

Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

itt vagyok :D majd mesélek, csak egyszeűen nincs most időm semmire. A gépemet a férjem mindig elviszi, mert az övé elromlott és így nem tudok netezni. NEkem egy tündérnyugodt picurim van 8) csak állandóan stresszelnek, majd később írok erről, most lekell adnom a laptopom :(

Kép
Kép
onlány
 
 


Jelenléti ív kipipálva. :)

Nincs nálunk semmi különös, elvagyunk, apa szabin van és olllyyyyan jó dógom van. :)

Onlány
Ne hagyd magad stresszelni, az a lehető legrosszabb.

Joliról valami hír?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Juli!
Örülök hogy elvállalt a doki :!: :wink: Azért az csúnya lett volna ha rád sem nézne...
Minden oké lesz nyugi!!!
Jajj a hízást nekem is mondta..aztán úgy középtájtól már nem nagyon foglalkozott vele, mikor a végén kérdezte hogy mennyit híztam, mondom 12-13kg-ot, akkor azt mondta oh hát az nekem jó.
Ahhoz képest nem ezt a reakciót vártam mert az elején azt mondta ne hízzak!!!
Úgyhogy ne törödj a kg-okkal, nálad elfér mert vékony vagy!!! :wink: :wink:

Csip!
Nyugi majd megcsinálják a gépet!!! Ne idegeskedj mert árthat!!!
Nem teszel képet a hajadról???

Onlány!
Várunk nagyon vissza!!! :wink:

Hát képzeljétek kb.3 hétig én is azt hittem hogy egy nyugodt babám van(vagyis az is volt addig-gondolom azért mert még picit sárga volt és olyankor aluszákonyak), aztán most már jó pár napja csalodnom kellett benne :lol:
Nappal alig akar aludni, természetesen 17 körül elalszik és akkor úgy kell kelteni hogy fürdés...
Ma nagyon kész voltam, éjjel fél2-4-ig fent voltunk :? Aztán 5kor megint kelt, fél 6kor vissza aludtunk és fél 7-kor megint kelt...
Azt hittem már össze esek....egyszerüen kikészít az éjjeli kelés(nem nagyon tudom megszokni), szinte gyomor idegem van :(
Na az evés a másik gondom, egyszerüen nem bírja ki a 3órát 2 evés között, már hiába emeltem az adagján nem nagyon tudja megenni egy evésre...
Most már gondoltam beszélek a dokival hogy probáljunk meg egy másik tápszert.
Ugyhogy mostanában kicsit kivagyok....na de remélem majd idővel jobb lesz!!!
Na de elég a panasz áradatból....

Ma megyünk az oviba anyáknapjára 16 órára :D

Ancsi!
De jó már nemsokára töltöd a 12 hetet!! :wink:
Jó kikapcsolodást itthon!! Meddig leszel??

Tényleg többiek????

Joli!!!
Ha lesz kis idöd gyere mesélj!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi, hogy még egyszer leírtam, de totál szét vagyok esve mostanában...Mírussal gyorsan mennek a napok :)


Itt 5 napos
Kép

Itt 1 hetes
Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


kírus!
édes vagy :) de a 76 kilómmal rohadt messze vagyok a vékonytól :o :shock:
egyébként nagyon nem tartotta jó ötletnek hogy nem akarok másik orvost... de mindegy most már :)

iner!
csodaszép! :o

jolit próbáltam már hívni... de folyamatosan ki van kapcsolva

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...
Na azért már tegnap voltatok ez már egy jó jel...

Nálam semmi különös bent vagyok a szoliban és működik a gép...csak hát várom, hogy mit mondd majd a fönök vagyis mit mondtak neki a szerelők, hogy mitől szarhatot be vajon...Pedig tegnap gondolkoztam azon, hogy be telefonálok,mert a kolleganőmhez jöttek a szerelők csak totálissan kiment a fejemből :roll: Majd most kiderült...Izgulok egy pöpet...

Ancsa: Akkor ha lesz idöd csörögj rám :D

Juli: Hogy vagy???Görcs van még???

Suzytünder: Jó, hogy jöttél :D Akkor érezzétek jól magatokat apával :D

Iner: csudaszép a babóca...

Szép napot!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip!
Nyugi nem lesz semmi gubanc!!! :wink:
Meddig dolizol ma?

Juli!
Így-így ha te egyszer hozzá szeretnél járni akkor fogadja el :D ..

Tőlem meg megkérdezte hogy ugye 3.-at már nem akarunk? :shock: csak néztem...mivel hogy ilyen vérnyomás problémám volt mindkettőnél(ami ugye csöppet sem veszélytelen)... mondtam hogy hát...... :roll: nem akarunk..
De most hogy ez a Nimród baba így elromlott most már végleg letettem a 3.-ról :lol:

Ugyanis ismét egy rémálom éjszakán/hajnalon vagyunk túl :cry: :cry: :cry:
23-kor felkelt enni aztán vissza is aludt, utána 2:30-kor kelt enni, és onnan kezdve nem volt alvás egész 5 óráig, aztán aludt 1 órácskát.. Nagyon nyügös sehogy sem volt jó neki se ringatva se hordozóban sehogy...
Ja és úgy tud üvölteni hogy levegőt is alig vesz :cry: (persze csak addig üvölt amig fel nem vesszük)

Szerdán reggel végre eljutok fodrászhoz, már alig várom mert katasztrófa a hajam...
Aztán aznap du meg megyek a 6hetes kontrollra...

Iner!
Nagyon édes Mírus szép kis csajszi!!

Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Ja és ma készülök a fogorvoshoz, muszály elmennem most már mert felül 2 fogam is nagyon fáj...
Na meg a törött fogamat is rendbe kéne hozatni..
Csak győzzem kivárni a soromat ugyanis időpontom az nincs :roll:
Vendég
 


Kírus: Hát valhogy nem irigyellek most...Fogorvos :? :? :? Fodrász az már jobban hangzzik :P Probálj meg du. picit pihizzni mikor az ő nagysága is :P

Este 10-ig vagyok :? Folyik persze a taknyom is, de már jobban vagyok. :oops:
csip-csip18
 
 


Mentem eldurrant az agyam a páromon komolyan mondom....

Felhívot, hogy Szombaton iszogatna egy kicsit barátaival mondom oké, mit is bánom Én...De ezt már 1-2 napj mondta...Aztán most mondja a telefonban, hogy hívjm fel a barinőmet, a Lillát, hogy jöjjön ő is...Ő a csaj aki ide jár a szoliba szolizzni...És még írtam nektek, hogy Szilvesztert velük töltöttük és az Én párommal összevesztem, mert láttam rajta, hogy nagyon szemezi a csaj a nagy mellei miatt!!!!
Na már azóta egyszer volt nálunk 2 hete akkor is iszogattak és a párom hozzta a menő formáját a lány elött!!!!
Na de elviselhető volt bár ott is beszóóltam neki, hogy mostmár viselkedjen normálissan!!!!
Mondom neki minek hívjam a Lillát???Mert őt érdekli mi van vele, meg a fiús kalandjaival...Mondom, mert???Ki ő neked???Mit érdekele téged mi zajlik vele-fiúkkal való kalanddal???
Mondom nincs neked barátod???Már mint fiú barát akikkel leshet alkoholizálni???
Erre ő kibasz egy ilyet, hogy jól van akkor felhívom a Rékát
(promociós munkát csináltak nyáron)!!!!
Na mondatm neki, hogy akkor Én megy elmegyek otthonról és szvasz rábasztam a telefont!!!!!!!!!!!!!!!
Hát esküszöm kihullik a hajam, ilyet kibaszni nekem?!?!!? :shock: :shock: :shock:
csip-csip18
 
 


hahó!
beszéltem jolival.
jól vannak, bár nehezen csiszolódnak össze...
reméli, jövő héten már majd ülni is tud, és akkor jön... és leírja a horrort, ami történt vele :shock: előljáróban csak annyit mondott, hogy aki még nem szült, szülés előtt el se olvassa majd :shock:
ja, és a párjánál vannak fent friss képek a csajszikáról :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: Ez jó, Én nagyon várom Julit és elolvasom amit írni fog!!!! :shock:

Apát helyre pofoztam és mondtam neki, hogy oda figyeljen mit mondd, mert mostanában nem tudom Én ezt viccnek felvenni... :oops:

Megtudtm, hogy csak egy kábél húzott ki, és semmi más... 8)
Nos most már nyugi van :wink:
Hol vagytok????
csip-csip18
 
 


csip!
azért óvatosan apa kiosztásával! mert benned is tombolnak ám a hormonok :lol: és nem biztos, hogy valóban úgy történnek a dolgok, mint ahogy nem-rózsaszín hormon-zuhatagon keresztül látja az ember ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: :D :D :D

Megint ott tartok, hogy neki kell állni tkarítani és whááááááááá nem akkarom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Jó hétvégét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
csip-csip18
 
 


nyugi!
és neked is jó hétvégét! :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


kismamik! anyucik!

ki melyik szűrővizsgálatot csináltatta meg?
nálunk kombinált teszt nincs, de van a négyes és az integrált...
van, aki szerint nem sok értelme van az integráltért ennyit fizetni... hát, nem is tudom...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy Jolinak ilyen rettenetes szülése volt, kíváncsian várom a beszámolót.

Lányok még nem is írtam, anyukám kakaós csigája isteni volt, nem tartott sokáig! :)

Juli
Miért ne lenne értelme. Nekem csináltak integrált tesztet, bár ez a Bajcsyban ingyenes volt, én örültem az eredménynek és megnyugtatott.

Kírus
Csodaszépek a gyerkőcök, olyan aranyosak együtt.
A rémes éjszakát sajnálom nagyon!

Iner
Mírus kis tündérke a képen, nagyon szép kislány

Kép
Kép
susytunder
 
 


sziasztok!

Csip látom szépen működnek a hormonjaid!!! :wink: :lol: ez jó! azért próbálj meg kevesebbet mérgelődni és idegeskedni!!!! ez nem tesz jót most Nektek!!!! :shock:

Juli köszi az infót! Te hogy vagy?

Susy annyira csodálom a nyugalmad! nemsokára itt lesz Nóri!! :wink: :lol: és Te mégis tök higgadtnak tűnsz!

Iner gyönyörű!!! még képet! méééééég!!! :)

Zsu merre vagy?????

mindenkinek szép hétvégét!!!

Ancsa azért gyere, ha tudsz!!!

puszi! jó pihit!

Kép
gtunde75
 
 


Jó reggelt!

Tünde
Mit izguljak? Repülő fent, gyerek meg bent még nem maradt. :)
Tegnap délután voltak jó kis fájások, de végül nem lett semmi. :)

Ma meg holnap nem akarok szülni, mert nincs a dokim, keddbe kiegyezek, mert akkor van a mamám szülinapja, biztos örülne egy szülinapi dédunokának. :)

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy!
akkor ha jó a kedd, megy a drukk egy keddi szülésért :) ;)

tünde!
köszi, még megvagyok :)
3-4 órákat alszok éjszaka, a görcsök jönnek-mennek... de tűröm.
a legnagyobb problémát jelenleg az jelenti, hogy még 11 napot kell várnom a következő uh-ra... és én már totál be vagyok sózva, hogy láthassam a babócámat :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Susy ja hát úgy könnyű, hogy eccer már átélted... :wink: :lol: én biztos izgulni fogok az utsó hetekben! :wink: :lol:

Juli megértem a problémádat! amíg nem kezdett el mocorogni, én is kétnaponta uh-ra jártam volna legszívesebben, hogy lássam ott van-e még! :lol: :lol: most már sokkal jobb, hisz sokat mocorog a drága, így én is sokkal nyugodtabb vagyok! csodálatos érzés ám! nemsokára megtudod! nem tudok betelni vele! :lol: :lol:

Többiek merre vagytok? már nagyon rég nem voltatok! az újdonsült anyukák persze felmentést kapnak, de Zsu, Ediii :arrow: jelentkezzetek!!!

Csip hogy telt a hétvégétek?

szép napot mindenkinek!
pusza!

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok...

Tünde: nagyon jól köszönöm :D Nálatok???Szombaton elvittem a kutyimat szépülni :D

Juli: Én holnap reggel megyek Uh-ra és már most nagyon kiváncsi vagyok:D

Hát Pénteken müködtek rendessen a hormonjaim :oops: :roll: Sebaj Szombaton kibékültünk reggel :D Aztán elvittük a kutyát szépülni, aztán Auchan, huuu vásárolt apa nekem minden röpke 20.000-ért :shock: Na apa este haverozot meg itókázot én meg már fél 9 kor horkoltam :D
Vasárnap megint elmentünk Erdőkertesre, ahol bográcsoztunk és megusztuk eső nélkül :D paprikás-krumlit csináltam-nyami :D
Aztán rábeszéltem apát, hogy nézzünk már körbe a Kikában, mert minden akciós, szekrényt szerettem volna az meg 10-20-30% akció volt...
No elmentünk mentem mentem sehol semmi, és baromi nagy drágaság...Nagyon nem volt jó...Egyszer csak apa ciceg nekem, na mondom atya ég...Mien szekrényt látott...hát és ne tudjátok meg...254 széles, 220 magas, 60mély, 5 ajtós nem üveges(mert az nekem nagyon hálószobás szekrény, Én meg a nappali szertném)2 baromi nagy és mély fiók ami még 2 részre osztódik, ha kinyitod!!!ez volt az álmom!!!Jó nagy fiókos szekrény-bugyinak akár ágyneműnek!!!!nem tolóajtós, hanem kifordítos ajtós...nagyon érdekes!!!dió-fehér fronttal, mint a vitrinkombinációnk!!!Szóval kurva jól nézz ki..na mondom és az ára???199000 ezer, atya ég...Nem semmi, de nem rossz...Erre mit láttok???50% akció, szóval 99000.-na mondom ez jönn velünk haza!!! :D :D :D
De nincs raktáron 8 hét várás, és 30% előleg.
Na csak a baj az volt, hogy félre tettünk 100000 a kocsira, mert holnap megy szervízbe...De kiagyaltam, hogy megbeszélem apuval, hogy adjon 30% és 8 hét alatt meg összegyüjtjük...Ugy is lett apuék adtak még vissza is jöttek velünk és mondták ennyiért ajándék ez!!!!Szóval megrendeltük és 8 hét múlva meglesz...Addig meg sporolás szigorún!!!!!
nagyon örültünk neki :D :D :D
Ezek vannak.voltak...
Holnap megy Uhhhhh :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


csip!
grt az új szekrényhez!
ennyiért tényleg nagyon megérte.

lassan én is elkezdek körülnézelődni. egyenlőre csak a neten... hiszen úgy számoltam, hogy azért nyáron még nem, de ősszel ki kell költöznünk a kisszobából (háló), hogy megcsináljuk a babónak a helyét. oda kellenek új bútorok, mert ami ott van szekrénysor (bár én nagyon szeretem), nem maradhat gyerekszobába, mert túl sötét... na, igaz, kb 8éves korom óta ez a bútorom... de akkor is. új családtagnak új szoba jár :)

ja, a holnapi uh-ért pedig sárgulok ám rendesen!!! :oops: :D

tünde!
csodás érzés lehet, amikor mocorog! már alig várom :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, mert MÍrus lassan ébred...

Köszönjük a kép dicséreteket, remélem hamarosan ismét aktív tag lehetek itt, de most még alig van időm géphez ülni...

Jolival mi volt, hogy így megviselte a szülés?
Remélem azóta már jól vannak!!

Puszi mindenkinek

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner: Jó, hogy jöttél!!!!!!!!!!!!!!!

Joli: Én már nagyon várom azt a szülés történetet!!!!!!

Suzytünder: Atya Ég mindjárt szülsz :shock: Emlékszem mikor jöttél, hogy nega teszt aztán az álmod és pozi teszt :lol:

Juli: Hogy vagy ma???Napközben is van görcs???
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Iner
Mírának itt is boldog névnapot kívánok!

Kitti
Na most mondd meg! Te is így fogsz járni, hogy vártad a pozi tesztet, és azonnal szülni fogsz. :lol:

Juli
Te mikorra vagy kiírva? Még beleférsz az évbe?

Tünde
Drága, te mit tudsz erről az új rendszerről? Képzeld Ápr. 26- val lemondtam a hatalmas gyesemről és 27- től megigényeltem 28 nappal előbb a tgyást, és nem fogod elhinni, de már küldték arra a 4 napra. Méghozzá elég sokat. Úgy tűnik, hogy akkor a minimál bér kétszeresét veszik alapul, nem azt amivel be vagyok jelentve. Ez most jó, csak majd a gyednél lesz car, mert ott meg akkor a gyedet minimálbérből fogják számolni. :?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzytünder: Hát Én nem tudom, hogy van ez :?
Na hát hol van az még!?!?!?!
Eljönn majd az az idő is...

Megint 2-3 órája elkaptt az álomkór, és persze kikaptam egy f*sz vendéget is...
Nem adott aprót mert: Nem vagy szimpi nem adok és nem teszel(nő) :shock: Hát nem mitha Te az lennél (mondtam vissza)
Agyam eldobom, azért, mert fáradt vagyok és bevan vörösödve a szemem és épp nem mosolygok,(hanem ásítok) mint egy fábabaszot tök, ezt kapom...
Hát komolyan, Én már csak nevetek, hogy nekem mindig a hülyék járnak ki!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak két pillanatom van. Pár szóban, hogy mitől volt szar a szülés.
Hajnali 3-kor kezdődött. 10-kor már szülőszobán voltam. beöntés után két perces fájásaim lettek. Ez így is maradt este 6-ig. Nem adtak fájdalomcsillapítót, hiába könyörögtem. Toxémiát kaptam közben. A vérnyomásom felment, a pisim pedig tejfehér volt a sok fehérjétől. A doki elég közömbös, néha bunkó volt, és iszonyat fájdalmakat okozott vizsgálat közben. Kézzel tágított ugyanis, persze ő azt mondta nem is csinál semmit, mit kiabálok. Anyád! Hát éreztem baszki. Aztán kitalálták, hogy rosszak a fájások, kaptam oxytocint. A kétperces fájások szünet nélkülivé erősödtek. Órákon át! Nagyon nehezen tágultam. A szülésznő már a műtőt emlegette a vérnyomásomat és a fehérjémet ellenőrizve. Én már nem bántam volna, csak legyen vége. Végre jött a kitolás. Hát itt a hüvelyem repedt végig, és hiába volt gátmetszés, oldalt tovább szakadtam. Meglett a baba. Aztán a doki szó szerint kinyomta a méhlepényem. Azt hittem elájulok. Ezután kikapartak. Hangsúlyozom egy szem fájdalomcsillapítás nélkül. Aztán több, mint fél órát varrtak. Iszonyat rossz volt. És még leszóltak, hogy ne kapkodjam a levegőt. Szerintetek? Röviden ennyi. Majd részletesen is megírom, ha lesz egy kis időm.

Onlány, Iner

Gratulálok a babákhoz!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli: Hát ez valóban nem egy szép történet...De nem értem, mért kellett kikaparni téged a vgén???És mért nem kaptál érzéstelenítőt???
Volt veled valaki ott????Hát nagyon sajnálom, hogy a szüléssel kapcsolatban ilyen rossz élményed van...
Most hogy vagy???
Pogácsához Gratula és sok sok tejcsit!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Fél 8 van már!!!!Mehetek takarítani, elkeztem volna, csak közben telt ház lett :(
Holnap reggel megyek Uh-ra, ha lesz idő reggel még jelentkezzem anyuéktól!!!!
Kellemes Estét kívánok!!!!!

Gyertek majd, csajok, kismamik, tessék jelentkezzni!!!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?