Új privát üzeneted érkezett!

hajnii
 
 


Sziasztok!

Jubi,
Igen, megtapad az üvegfesték a gipszen, használd nyugodtan. Kép

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Minimaxi, Makrancos Évi!
Köszönöm az üvegfestéses választ!:9

Ezt még gyorsan: kopott deszka

Sziasztok, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Hajni,Ági!

Köszönöm,kinyomoztam már,hogy hol kapható,mert nekem is megakadt a szemem rajta.Keletinél van egy bolt és ott vette Ságneskénk.

Jucus
20170114224602
 
 


Miszike!
MEgkaptam az emiledet, csak azért nem válaszoltam, mert most nem müxik a freemail-em.
Szóval írd le, hogy miket választottál nálam, én azokat félreteszem neked, aztán majd ha lesz egy kis időm válogatok én is.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!

Köszi az infót! Most rongyolok, mert kitúr az ember Kép Ne írjatok annyit lécciiii! Sosem érem utól magam.

Kép
krimo
 
 


Jubi,
ok, majd írom a gportálodra, hogy mit szeretnék Kép.

Nem tudom kivárni, amíg megszáradnak a gipszeim, úgyhogy kimentem a sóderkupacunkhoz és kerestem néhány szép kavicsot, majd később felrakom, hogy mi lett belőlük Kép.

Aki kért tőlem szalvit az írja meg a címét légyszi, hogy holnap fel tudjam adni!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Jubi,
Most látom csak, hogy nem lehet az oldaladra írni, úgyhogy ide írom a kívánságomat Kép:
GY1, V40, VE25, K01.
Köszi!

Miszike
miszike
 
 


SziasztokKép
én is ideértem..Készítettem néhány régiesnek tűnő dolgot. Az alapanyagok sima cseréptálak és egy Unicumos díszdoboz volt....Sajnos a dig. gép nem adja vissza az eredeti színeket...

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/80259.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/80260.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/80261.jpg

És hárman együtt:
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/80262.jpg

Most rohanok, mert Marci kissé bűzlikKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Miszike!
Mail megy a címemmel! Köszi előre is! Kép

Koda!
Te irígykedni? Jajjj, hiszen ezt már megbeszéltük, hogy az egyik példaképem te vagy! Kép Inkább én irígykedem és fiyelek ezerrel! Nagyon jók lettek a cuccosaid! Jól látom, hogy arany betütésük van?

Én most öntöttem 14 keretet és már készülök a karácsonyra! Lesz aranyos is! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Na ez lemaradt...csak azt akarom megmutatni, hogy nem is ütnek el a most készített álantik dolgaim a z igaziaktól..Kép

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/80270.jpg

AnykoKép
Bizony irigy-irigyKép Persze nagyon örülök a sikereidnek! Legalább néhányan tudtok valamit kamatoztatni a kézügyességetekből..Kép
És igen, van arany beütés is, de réz és vasoxid-fekete is..illetve deku papír...Kép

JubiKép
nagyon tetszik a mécsestartód! nagyon kíváncsi voltam, hogy mit hozol ki belőleKép

Ánizs! remélem neked is beindul a bolt! Azok is nagyon szuperek!


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Miszike!
Írd már be lécccci az oldalamon a vendégkönyvbe is az igényedet, hogy holnapig el ne felejtsem...

Koda!
Hmmmmmmmm....váuuuuuu....óóóóóó....áááááááááá Kép
Elárulod, hogy a madzagot mivel ragasztottad a dobozkára, hogy ott is maradjon? Ugye ez nem sima aranyszínű akrillfesték??

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Az előbb megdícsértelek a mécsestartód miattKép Csak mire elküldtem, te már írtál..Kép
A madzagot deku ragaccsal rögzítettem....baromi jó szemed van amúgyKép Hogy szúrtad ki??

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

JucusKép
Nem rég jöttem meg a pipis boltbólKép és volt óra, vagy tiz darab ki volt téve az tuti, és még mindig 459 Ft volt az ára, ha gondolod és arra járok ujra majd vehetek neked és akkor van miért taliznunkKép

KodaKép
Hm, wow, és a társaiKép nem gondolod hogy legközelebb az antik kiállitáson te is kiállithatnád a műveidetKépKépKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Koda!
Nagyon tetszik!!
Remek a hangulata...

vasoxid-fekete: pont ma vettem, még meg sem néztem hogy mit kezdthetek veleKép

Jubi
kopottas fa: tecc!

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Húú, miket látok!

Koda,
nem is jutok szóhoz! Lehetne lépésről lépésre elmagyarázni, hogy mit-hogyan...??? Kép

Jubi,
most néztem csak a citromos deszkát, nagyon hangulatos! Kép

Bedekupáltam a kavicsokat Kép:
http://gportal.hu/picview.php?prt=37224&gid=132524&index=1

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Koda!

Gyerek GYIVI pozítív(gyermekvédelmis eset) lesz ,ha az anyja csak kupál ,ekőzben ő meg csak bűzlik!tessék gyerekkel foglalkozniKép

Dobjatok nekem egy Photoshoppos pixel méretet,mert elfelejtettem és feltöltené egy pár szalvétát a Gportálomra.Köszi:

Jucus
20170114224602
 
 


Makrancos!

Köszi a kavicsleírást! Kép
Nekem is vannak a fürdőkádon, de csak natur, és mindíg vízköves lessz Kép

Kinek ígértem, hogy kpróbálom a repesztő összekeverését a föstékkel?
No mindeggy is ti már ne próbáljátok ki, mert nincs semmi értelme Kép Pont olyan mintha festékkel festenék.

eldölők. Jó éjt!

Kép
krimo
 
 


Jó reggelt mindenkinek:-)))))
Alkottam két deszkát, meg öntött mécsestartókat is:-)))
Az előbbiekről feltettem a képeket, de nagy csodákra ne számítsatok, hiszen én vagyok az abszolut kezdő:-(((
Különösen akkor, mikor látom, hogy milyen gyönyörűségeket alkottok Ti :-))))
De azért talán megnézitek, legalább emlékeztek rá, hogy milyen volt régen Nektek :-))))
Itt vannak:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3535&page=1&image=80320
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3535&page=1&image=80321
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3535&page=1&image=80322

Köcsögrendelők!!!!!!!!!!!
Impregnáló folyadék nem kell senkinek??????????,
Ha nem, akkor nem gond, csak azért szólok, hátha csak elfelejtettétek :-)))
minimaxi
 
 


Szisztok!
Lányok lenne egy kérdésem.
Gipszből szeretnék keretet csinálni a szalvikhoz,milyen gipszet vegyek és hol?
Láttam a sablon elég húzos majd egyesével veszem meg öket.Nekem is sok képem van és szalvétám is sajnos digit fényképezöm nincs,ezért olvasgatlak benneteket.Elöre is köszi a választ:Puszi Kriszta
pruedance
 
 


Szia Kriszta!
Bármelyik festékboltban kapható modell gipsz használható erre a célra. Általában két kilós kiszerelésben kapható, hogy mennyiért azt boltja válogatja, de többnyire 150-200 Ft között van, Néha ki lehet fogni ennél kicsit olcsóbbat, de nem jellemző
A keverés módját és az adagolást ismered?
minimaxi
 
 


Minimaxi, nekem nem jön be a link, viszont ezen megtaláltam a mécsestartód:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3535&page=2&image=79599

Pruedance: üdv itt nálunk!! Én a Horváth féle modell gipszet használom és a tescoban vagy auchanban szoktam venni 2 kilós csomagban.

Lányok, nálam reggel óta nem jön be a gportál.

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Pruedance!
Légy üdvözölve!!!Kép
A keverési arányt megtalálod az oldalamon : www.gportal.hu/juborka , technikák címszó alatt.
Én is a Horváth gipszet használom, az a legjobb és a legolcsóbb is. Egyszer a páromra bíztam a vásárlást, és valami 5-600 ft-os rigips-et vett nekem, de a minősége ugyanaz, csak harmadáron van a Horváth féle gipsz.

Minimaxi!
Sajnos nem látom, hogy miket alkottál KépKép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



mert nekem igen :-)))
minimaxi
 
 


Tegnap az új fazekas termékeket meg tudtátok nézni?
Vagy ott is rosszul írtam be a címet?
Úgy látom most csak magammal levelezgetek, de majdcsak jár erre valaki más is :-)))))
minimaxi
 
 


SziasztokKép

A gportál nekem se megy maKép

MinimaxiKép
Az előző linkelésnél az volt a baj, hogy a szerkesztős részből másoltad, vagyis amikor te töltötegettél fel, akkor másoltad ki a linkeket, és benne maradt az own parancsKép De a második linkelésed már jó voltKép Nagyon tetszenek a tartóid, a likakat rá mivel készitetted?Kép

JucusKép
mivel riogatod itt Koda-mestert?Kép Ilenkor apájának kéne bűzmegelőzést végeznie, anyát meg alkotni hagyniKépKépKép

Remélem hamar megjavul a gportál mert látni akarom a szép terméseket.

KodaKép
leirnád pontosan hogy mit használtál és hogyan, de ugy igazán lépésről lépésre, légyszi légyszi...

KrisztaKép
Üdv a fedélzeten. HA van a közeledben tesco akkor ott a legolcsobb a horváth modell gipsz, utoljára 139Ft/2 kilo volt az ára. Keret ügyben nézz körbe itt www.remohobby.hu és ha gondolod segitek beszerezni, nem tul huzos áronKép

ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


MinimaxiKép
nekem maradnak az eredetileg megrendelt cserépáruk.Kép Köszi!

A deszkáidat megnéztem! A szín és a minták elhelyezése nagyon tetszik. De ha nem haragszol, egy építő jellegű kritika: a mintákat jobban körbe kellene vágni, akkor sokkal szebben mutatnának a deszkánKép De ez csak egy jótanács!
A katicáknál viszont a nagy minta tökéletes lett! És a kávás képeid..!! Hmm..azok leutánozhatatlanokKép

MiszikeKép
Örülök, hogy tetszenek az antik dolgaim, de elég nehéz lenne lépésről lépésre leírni az elkészítésüket. Hiszen én is többször átfestem, letörlöm, újból átfestem....
De ha nagyon legyszerűsítve akarom leírni, akkor kb. így készültek.
A rózsás:
Feketére lealapoztam a cserepet. Mikor megszáradt a rózsát rádekupáltam. majd az arany antikokló pasztámmal bemaszatoltam a cserepet..
A doboz:
Rézszínnel lefestettem, rádekupéltam a papírdarabokat, amiket először cigicel körbeégettem. A papírokat doófapáccal bekentem. Majd a réz színre vasoxid-fekete akrilt kentem helynként, de ezt rögtön vissza is töröltem, hiogy csak foltokban lgyen ott, mintha kopott lenne. Majd a legvégén szintén az arany antikoló pasztával helyenként bekentem a dobozt..
A kis mintás cseréptálat pedig hasonlóan készítettem a rózsáshoz....csak először egy madzagot ragasztottam a cserépre körbe. Így festettem le feketére, majd antikoltam réz akrillal és arannyal antikoló pasztával..Kép

KrisztaKép
szia!Kép Én is azt mondhatom csak, amit a lányok!Kép

JucusKép
Gyeremekem a védőnő szerint is jó körülmények közt élő gyerek.KépKép (mikor jön, elrakom a szalvétát, festéket, és próbálok kitakarítnai..
..Kép )

HajniKép
Fején találtad a szöget! Pont a régies hangulat miatt tetszenek nekem is ezek a konyhai dolgokKép

ÁgibosziKép
Köszi neked isKép De hogy kiállítani...azért azt nem mernék még..Kép

Kedves férjemet rávettem, hogy jöjjön ki velem a miskolci piacra, ahol mindenfélét árulnak. Sikerült is vennem egy néninél egy mozsrat 500 ft-ért. Az antik boltban 3500 ft-nál kezdődik.
De ami még jobb, vettem egy kiló képkeretet! Gyönyörü natúr és barnás színű fakeret. 100 ft darabja, a nagyobb 120 és a mégnagyobb 140-160 volt..de azt már nagyon hatalmas nekem..vettem rögtön 10 darabot a kicsikből..ez is 10x13-as legalábbKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!

Lenne egy nagyon fontos kérdésem!
Nyílt egy kreatív cuccokat áruló bolt Békésen. Nagyrészt holland szalvétákat árul és hetentet kb 100 féle szalvi érkezik. Szeretnének neten is árulni! Közületek érdekel valakit? A legtöbbje általam még sehol sem látott! Meseszépek!!!! Vettem is egy rakással! Ha gondoljátok, teszek fel párat mutiképpen!
Árak 20-30 és 40.-. Ez reális én úgy gondolom!
Ha érdekel benneteket, akkor hamarosan elkészül a honlapjuk! Árulnak mindent, ami a kreatívkiodáshoz szükséges! Csupa klassz dolgot! Na meg 150 féle sablonjuk van. 350ft-tól 1200ft-ig!!!
Üzenjetek, ha érdekel benneteket, mert holnap megyek és beszélek velük!
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


AnykoKép
Igen-igen!! érdelekelne engem..)

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ágiboszi!
Köszönöm,a segítséget sejtettem, hogy valami ilyesmit követhettem el:-( De az a fontos, hogy mostmár stimmelnek a linkek:-)))

Koda!
A dícséretnél csak az építő jellegű kritikát köszönöm egy fokkal jobban, hiszen nem titkoltan azzal a szándékkal teszem fel kezdetleges alkotásaimat, mert számítok Rátok, hogy segítetek kijavítani a hibákat. Úgyhogy mindenkitől nagy örömmel fogadom a kritikát és a segítséget, mert én ezt meg akarom tanulni!!!!!!! És meg is fogom csak ha még segíttek is akkor sokkal hamarabb. Állítólag elindult a gportál :-)))))
Nem ellenőríztem, csak hallottam:-(
minimaxi
 
 


Koda!
Vettem az adást! Este teszek fel szalvikról képet!

Nálam is műkszik már a gportal! Kép
És megint indultam a fotóversenyen! Kép Na nem kell szavazni, de megnézhetitek a képeimet! Két képpel indultam! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Agiboszi!

Köszönöm a dicséretet!

Koda!
A boros képet krétáztam, de azt hiszem én fasorban sem vagyok hozzád képest. Kép
A beszaladok szülni meg 2 hétig tartott, a családom már unta is, hogy folyamatosan hozzám kell látogatóba járni, én meg mindig megyek velük sétálni a kórházkertbe, mert egyben vagyok. Kép

Hajni!
Te hogyan tudsz ennyi mindent egyszerre csinálni?

Makrancos!

A papirmasé keretet hogyan csináltad? A papirmasét tudom hogyan kell csinálni, de a keretre nem jöttem rá!


Krimo!

Igazat mondtál, a gyermek megnőtt a bolt bezárt. Nagyon sajnálom azt a boltot, mert oda még gyalog is eltudtam sétálni Dáviddal. Azt gondolom tudod, hogy a Csanády utcában is van egy hobby bolt?
Egyébként kolleganőmmel szoktunk járni hobby bolbta, ez általában egy kis pletyót is jelent, na meg veszünk egy két dolgot. De most csütörtökön is megyünk, gondolom Dávid fogja a legjobban élvezni. Kép


Annyit írtok és alkottok, hogy nincs időm végigolvasni, de gratulálok mindenki alkotásához.

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Ági!
A mécsestartók, itt még nyersek, a gipszöntés után azt akkor tettem fel, mikor szemléltetni akatrtam a nagypohár-kispohár módszert a gipszöntésre. Most vannak dekupéálás alatt :-)))A lyukakat meg akkor végtam rá sniccerrel, amikor a pohárból kiszedtem, mert akkor nedvesen kiválóan lehet faragni, persze óvatosan:-)))) Van olyan is csak arról nincs fotó, aminek hullámosra van faragva a pereme, mert a kiszedésnél letörtek belőle darabok:-(
minimaxi
 
 


Anykó!
De ugye nem baj ha szavazunk is :-)))))
Hol lehet megnézni?
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Miszike, a te kavicsaid is nagyon jók. Nekem még gyüjetenem kell, mert akarok még csinálni, de nem tudom, hogy mikor lesz rá időm. :-)
Majd valamelyik hétvégén kiszaladok a Dunapartra.

Üdvi.

Évi
makrancos
 
 


Nagyon OFF:

Egy kis segítséget kérnék, márha tudtok segítenei a hülye ötleteimbenKép)
Nincs véletlenül valakinek régi, feliratos konyhai falvédője? Tudjátok! Ami nagyinál vagy dédinél volt a falon. Vagy ehhez hasonló régiségek a konyhából..Ha valaki lomtalanít és ilyenre le, légyszi gondoljon már rám..A fejembe vettem, hogy olyan konyhám lesz, mint a régi öregeknek..Kép csak a kiegészítőket kesesem hozzá. Most a textíliák jönnek..Szóval vennék ilyeneket, ha esetleg....De öhet mindenféle régi eszkötz is..
Köszönöm, már be is fejeztem..Kép

ÁgibosziKép
Most láttam csak, hogy te is érdeklődtél, hogy miként készítettem a dolgokat. Miszikének leírtam, de ha pontosabb anyagmegjelölést kívánsz, akkor szóljKépKép

MiszikeKép
A kavicsaid gyönyörűek!! Hűha..Kép Sajnos csak most tudtam megnézni őket..

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Olyan házi áldás-szerűekre gondolsz? Szerintem a régiségpiacokon azt is lehet kapni. Sajna itt nálunk Érden nincs ilyen piac(legalábbis én nem tudok róla) de mikor Pécsett vagyunk a kedvesem anyukájánál, hát az a piac maga a kánaán. És ilyen volt valamikor Debrecenben is a "zsibi", valami ilyen lehet a miskolci is nem :-)))
Csak lehet hogy jobban szét kell nézned. De majd érdeklődök azért máshol is :-))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Gipsz: én a szomszéd kőművestől kértem gipszet és nem vettem észre különbséget a modellgipszhez képest. Gondolom olcsóbb...

Koda!
A nagymamám szomszédjánál emlékszem ilyenekre. Fehér alapon vörös vagy sötétkék hímzéssel... Majd megérdeklődöm mi lett velük, mert azóta már az unoka átvette a hatalmat.

AKriszti
akriszti
 
 


Minimaxi, AkrisztiKép
IgeeeeeeeeeeenKép Ilyenekre gondoltam pontosan! Ha van valami fejlemény, kérlek értesítsetek..de veő vagyok egyéb eszközökre is, ami elég égi..Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


minimaxi
 
 


Sziaztok!

Minimaxi!
Én kérnék olyan impregnáló folyadékot, mert plextolt a közeljövőben nem lesz időm venni.
Ha még nem szólok későn.
KösziKép
Szépeket csináltál!

Koda!
Nagyon tetszenek az antik dolgaidKép
A falvédőt én i megkérdezem Nagyimtól.

újak!
Üdv a fedélzetenKép

Jubi!
Te a porpasztellt a hajlakkos fixálás után még le szoktad dek. lakkal is kenni?

Lányok!
Annyit írtok, hogy nem bírok reagálni. Mindig benézek, olvasok, de erőm már nem mindig van írni.
Már minden nap archiválnak minketKépKépKép

Miszike!
Olyan édesek a kavicsokKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Minimaxi!
Először is szépeket alkottál, gratula!!
Sajnos nem találom a profilodban a mélcímed... így ide írnám a megrendelést...
5 darab talpas kaspó
3 darab lapos füles tál
Írtam ide neked valamelyik nap, de nem találom, úgy látszik elszállt...
Szóval, röviden:
mi ugyan Nyíregyházaán lakunk, de tervezünk egy miskolci kirándulást Kodáékhoz, de nem sokból telik valakihez álugrani Debrecenbe sem, ha valaki átveszi tőled nekünk, és megőrzi, míg érte nem megyünk. (természetesen átutalom a pénzt annak a valakinek Kép )

Anykó!
Engem is érdekelnének a csodaszép szalvik!
Kép

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Halihó!
Lefotóztam a szalvétákat! Most fogom feltenni! Akit érdekel, nézze meg. Sajna ez csak a töredéke, de ha lesz érdeklődés, azonnal készül a honlap, ahonnan venni is tudtok!

Jajj Maxi!
A http://gportal.hu/fotoverseny itt lehet megnézni a képeimet! A tisztaság kedvéért nem kell szavazni! De ha valóban tetszik, hát 1 szavazatot nyomhatsz! KépDe tényleg nem kell szavazni! Van zsűri is! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hello!
A kavicsok gyönyörűek, olyan kis édesek!Kép
A kis mécsesek is csuda aranyosak! Én is csináltam a Jubi félét, de későn tettem bele a kis poharat és így kicsit csúnyácska lett. De most hogy kiszáradt szépen lecsiszoltam és mondhatni tökéletes!Kép))
Én most nem horváth gipszet hazsnálok, mert a párom vette valami festék bolban mert a hobbyban nem volt és 5kg volt valami 300 ft! egész jó ár!Kép)
Koda melik piacon volt a képkeret? A zsarnán vagy a régiség vásáron? ök jó lesz a konyhád! Majd érdeklődöm én is falvédő ugyben! -de magdus tudna adni!Kép))))))
Jó ez a decou. most már olyan dolgoknak is tudok örülni amit eddig ki sem állhattam! Mondjuk most már kifejezetten várom a tecsó és mindenféle szórólapokat mert azt leterítve dolgozom és bizony 1re fogytán van!Kép
A bútorbolt nem teszi ki a képeimet...majd próbálkozom máshol!
Jók legyetek!
abby
abby
 
 


Fent vannak a szalvéták! Legalább is annyi, amenyitt megvettem! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Zsuzsi!
A debreceni átvétel ügyében Jubikával alkudj, mert pillanatnyilag Ő a régióban a "dealer" :-)))
Ha vállalja akkor a Te cuccaidat is odaküldöm, és a továbbiakat megszervezitek.
Kérlek, hogy mindenki időben jutassa el hozzá a pénzt, mert szerintem azt már nem várhatjuk el tőle, hogy ennyi ember cuccait kifizesse :-)
Mécses ügyben köszönöm a dícséreteket és változatlanul várom, hogy kell-e még valakinek impregnáló folyadék, mert a köcsögökkel együtt lenne praktikus elküldeni.
minimaxi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a segítséget már elis szaladttam a tescóba és megvettem a gipszet,vettem még franciakrémest is a műdoboz amiben árúlják szuper sablon,valamelyik ötöknél már láttam ezt.
Jubi neked kölön köszönet az arányok miatt legalább már nem kell kisérletezni vele.
Anyko!Legyen honlap engem nagyon érdekel mível én nem tudok veletek csere-berélni igy marad a vásárlás pedig sok szalvim van csak fényképezöm nincs .
A Férjem karácsonyra igért egyet majd utánna probálkozom vele én is.
Úgye majd segítetek?
Ja a plextól az kell v.nem muszály?
És a siena az mi?festék?Hobby boltban lehet kapni.?Hogy kell használni?.Gipszre lehet?
Elöre is köszi a válaszokat:puszi Kriszta
pruedance
 
 


KrisztaKép
franciakrémes..hi-hi..persze, majd jól ránkfogod, hogy csak a doboz miattKép
A plextol pedig nem muszáj, de kell..Kép hasonló a dec. ragasztóhoz, de folyékonyabb. A gipszhez is kell önteni, mikor kevered, mert így sokkal keményebb, szilárdabb lesz. Illetve szép fényessé teszi a képeket, és vízállóvá isKép Illetve ha temperához keverd, akkor akrill festéket fogsz kapni, ami ugyebár vízálló és szép fényes.Kép
A természetes sziéna pedig egy szín. Méghozz akrill festék, a pannoncolor gyártja. Tubusos, és kb. 300-400 ft. Az egyik legszebb szín.Kép

AbbyKép
A kereteket a zsarnain vettem. Rögtön a kajások háta mögött, egy 50 év körüli embertől. Egy beton padon árul. Mindeféle régi ócskasága is volt. Onnan meg lehet ismerni..Kép

ZsuKép
gyertek hozzánk és akkor nálunk átvheted a cserepeketKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SZiasztok:-)))
beszereztem elso decoup ragasztomat :-))) mármint mostmár nem anyutol kell kunyerálnom:-)))
nagyon tetszik és nagyon jó aminosége:-))))
meara
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?