Új privát üzeneted érkezett!

Szóval szerintem jobb, ha most eszik belőle időnként pár szemet és megismerkedik a szervezete ezekkel a dolgokkal is, mintha pár év múlva egyszerre nagyobb dózisban kéne feldolgoznia és akkor esetlegesen tényleg allergiás lesz.

Képzeljétek Nyanyótól azt kaptam Anyák napjára, hogy 3 napja bilizik. Írtam nektek, hogy nem erőltetjük a dolgot, mert épp elég nagy változás neki, hogy megyek dolgozni, nem akartam terhelni még ezzel is. Péntek reggel viszont közölte velem, hogy kaki...bili én meg lelkesen hoztam és belekakilt. Azóta ezt még jó párszor megismételtük és már pisi is került bele. Minden eredményért egy egy matrica jár,a mit felragszthat a bilire. ( tescos és sparos fel nem használt pontgyűjtő matrica, ami hónapokkal ezelőtt erre a célra lett gyűjtve:)
Nagyon nagyon örülök, mert Ő maga kezdeményezte a dolgot:)

Tegnap délután vettem egy jó fürdőt, arcpakolással, hajmosással mindennel....felkentem a pakolást az arcomra, mikor a Nyanyó bejött. Rámnézett- meg voltam győződve róla, hogy megijed és elsírja magát- ehelyett közölte: ANYA KOSZOS....

Olyan jót nevettem:))))

Betegeknek kitartás...én kb 4 órát aludtam éjjel.

Beze- halkan még egyszer gratulálok és kívánom, hogy a csoda folytatódjon:)


Tünci: nyugi. jobb, hogy látta orvos, jobb, hogy lesz kontroll így semmi felett nem siklanak el ( remélhetőleg) és ha kell időben kezelhetik.

KépKép
bende
 
 


Jaffa!

nagyon aranyos lehetett Milu, ügyes vagy, hogy nem sírtál....nekem biztosan megtelt volna könnyel a szemem.
Bár én is mindig Nyanyó háta mögött hatódom meg....
bende
 
 


Bende, barátnőm gyerekorvosa azt javasolja a kajára hogy mikor kezdődik 6 hónaposan a hozzátáplálás, akkor egy csipet lisztet, tejet szórjanak a kajába, de csak épp, hogy találkozzon vele.
Nálunk is ettek már mindent a gyerekek.

Képzeljétek, tegnap elmehettem futni, férjem este vigyázott rá, ma is mehetek.
11 hónapja nem voltam, gondoltam, hogy nem a régi 10km-el kezdek, de egy 20-30 perc átmozgató jó lesz. A fülemen jött ki a tüdőm konkrétan....de nagyon jól esett, kiszaladtam a feszültséget az egész napos sírás miatt.

Tünci, csak az lesz itt a megoldás, hogy jössz borfesztre hozzánk most, jól benyakalunk, az is nyugtató, utána milyen hasfájás.... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 

 
 

én már az evéssel kapcsolatban csak őszkáoszt látok a véleményekben..kb ez van már a fejemben is.. :?

Betti,aztán a Tisza-parton meg megint szédelgek szégyenszemre, arra lenne eszünk mi, égetni Tüncit??? :lol: :P
Soha többet nem merek a férjed szeme elé kerülni... :oops:

De motorozni ,azt bírnék... :mrgreen:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Boldog anyák napját mindenkinek!


Bende, köszönöm szépen! Nyanyódnak küldöm a gyógypuszikat express! Borzalmas, milyen felelőtlen szülők vannak...

Zsófi, nektek is mennek a gyógypiszik!

Betti, szopi alatt más a vérzés, lehet, hogy most ennyi volt, aztán megint nem jön semmi. Nekem Lexivel tavaly július 1-én jött meg, de csak barnáztam, és mindaddig több volt a barna, amíg abba nem hagytam a szoptatást.

Tünci, ez tetszett. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!

mi is kinéztünk a majálisra. inkább "majális"-ra... csak este, mert rámjött a nagytakaríthatnék, úgyhogy ablakot pucoltam, függönyt mostam, port töröltem +a napi rutin.
össze akarom szedni magam, és rászánni végre az angoltanulásra, mert egyelőre sehogy sem állok vele...

a majális meg nem tetszett, úgyhogy fogtuk magunkat, vettünk egy liter tejet és jól hazajöttünk vacsorázni.

viszont tegnap kimenőt kaptam. fájt a szívem, de 3év után végre jó volt. eleinte kiabált a Zsófi, de apja azt mondta, hogy szó nélkül aludt, megitta a tejet, nagoyn ügyes volt. esti dal helyett klippeket néztek. a kedvenceit.:D
elmentem a barátnőmmel zülleni egy kicsit. és csajok, tök jó volt kicsit beülni, kidumálni magunkat, meginni úgy egy sört, hogy nem azon agonizálok közben, hogy most ettől több tejem lesz vagy sem. :D

bende!
Nkinek jobbulást kívánunk és nagy gratula is a bilihez!
akartunk átmenni megint, de így utólag nem bánom már.

mi sem fertőtlenítünk agyon semmit sem. rendszeresen takarítok és kész. a homokkal úgy kezdtük, hogy megkóstolta, aztán ki volt akadva, hogy poros a keze.
rászólok, hogy a játszótéren ne szopizza az ujját, de néha azért csak betéved a szájába.

jaffa!
ez tök jó lehetett!

ma délelőtt odajött Zsófi az apjával és úgy kívántak boldog anyáknapját. szavanként ismételte, és utána nagyon megszeretgetett. puszit is kaptam.
aztán ugyanezt a mutatványt elismételte a mamának meg a dédinek is.

betti!
én is sokáig vérezgettem úgy hogy hol volt egy kicsi, hol nem. kb 2 hónapig. utána amíg egyszer is fejtem egy nap, nem jött meg. aztán szinte azonnal.
lehet igazából bármelyik.
lehet, hogy csak tisztulás, de lehet az is, hogy a szervezeted igyekszik visszaállítani a régi állapotokat.

evés: azt adok neki, amit megeszik. mindent megkóstol. a műzliben van mogyoró, azt is kapott véletlenül, amit nem sikerült kiválogatni.
a diót is megkóstolta, de azt nem bírta, azonnal ki is hányta.
rántottát is evett már, de azt is kihányta. a tojást főzve már nem, meg a tükörtojást sem.
tegnap savanyú ubit kért, de nem szerette. ma borsozni kellett a levesét. egyedül eszik, kanalaz, néha félremegy, de odahajol a tányérhoz, óvatosan, megfontoltan teszi a falatokat a szájába.
csak arra kell figyelni, hogy amíg ő a leves eszi, addig nem szabad elkezdeni a másodikat, mert akkor a levest nem eszi meg.
mekis kaját tavaly nyáron kapott, amikor egy ismerőssel oda tudtunk beülni. krumplit meg zsömlét. nem járunk oda.
túró rudi, joghhurt, kinder csoki, krémtúró ezek mennek.
pláne, hogy kiválaszthajta, melyiket kéri és kiveheti a hűtőből.
Vendég
 


Bende megy a gyógypuszi, szegénykém! Nekünk sincs udvar és első körbe április közepén mandula gyulladást szedtünk össze,de eszem ágában sem volt játszóra vinni mikor már nem volt lázas 3-4 napra átmentünk anyumékhoz és ott tomboltak kint meg utána ha még azért nem akartam motoroztunk vagy parton köveket dobáltunk stb.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Zsófi, egyetértek.
amikor most Zsófi legutóbb beteg lett, benédékhez odamentünk beszélni, de Nikit nem engedtük oda Zsófihoz, nehogy elkapja. pár perc után siettünk is haza kúrálódni.
beteg gyereknek otthon a helye, nem a játszótéren.
Vendég
 


Sziasztok!

Drága Tünci!Olvastam a másik topikot most itt bőgök.Olyan szépen leírtad,hogy mit érzel.Most úgy átölelnélek és csak sirnék veled..... :cry:

Köszi a vigasztaló szavakat,látod én mindig egyböl a legrosszabbra gondolok.

Beze:Hogy vagy?Hányinger?
Köszi neked is,igen tudom hogy a legjobb kezekbe vagyok :wink:
Mikor mész vissza a doki bácsihoz?


Jaffa:Hogy tetszett az állatkert?

Bende:Niki nagyon ügyes hogy ő kezdeményezte a bilizést :D :D :D Sok-sok gyógypuszit küldünk!

Betti:De jó legalább Apa is babázik picit :D meg neked is kell a kikapcsolódás.

Anyany:De jó hogy kaptál kimenőt :D

Katinka:Hogy sikerült a szülinap?Remélem sikerül elrendezni a bölcsit.

Boldog Anyák napját kívánunk mi is mindenkinek :D :D :D :D :D

Hannuskám is hozta a virágot :D


Szösz:Köszi szépen a privit :D Nem fáj a fogad helye?


Zsófia:Remélem hamar túl lesztek a himlőn.Majd csak júliusba megyek vissza a dokihoz.
Vendég
 


Lara, köszönöm a kérdést, hányinger alig van, emiatt agyalok is rendesen, :? de iszonyú fáradt vagyok folyton. Csütörtökön megyünk megint.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze:Ne tessék agyalni :!: :!: :!: Minden rendbe van.
Nekem pl egyszer sem volt hányingerem a 9 hónap alatt.
Próbálj pihizni,de gondolom Lexi mellett nem egyszerü.
Vendég
 


Sziasztok!

Apa tegnap útnak eredt, de olyan piszok fáradt voltam, hogy csak olvasni tudtam. Be is aludtam a TV előtt. :oops:
Megvan a vérvétel eredménye, de a védőnő elorozta előlem. Kedden elmegyek érte, mert szerdán a dokim meg szeretné nézni.
Levi újabban 7kor már fent kukorékol, amit én felettébb nem díjazok. Kóválygok is rendesen.
Ha jól emlékszem vissza Beze kérdezte a genetikai tanácsadást (ha mégse, akkor bocsi). Azért kell mennünk, mert apa februárban betöltötte a 40. évét. Igazából azt se tudom, hova is kell menni, de majd megmondják. Remélem, csak jót mondanak.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így betörök, olvasom néha a fórumot...

Betti, Tőled szeretném megkérdezni, hogy mennyire hiszel a homeopátiában? (Bár, kis túlzással, gondolom a kutyaxart is beadnád a kicsinek, csak hasson... :roll: ). Van egy colocynthis nevű homeós bogyó, ami nagyon jól be szokott válni a hasfájós csecsemőknél. Vízben fel lehet oldani a golyókat és kiskanállal, vagy pohárkából meg tudod itatni a kicsivel. A chamomilla szintén jó lehet. Ezen az oldalon kicsit bővebben is ki van fejtve: http://homeopatia.info.hu/index.php?mod ... ory_id=230

Jobbulást Neki (és igen, elmúlik egyszer a hasfájás is... ) :)

Kép
Kép
norwell
 
 


Jeges Macika: Ezért menni kéne genetikai tanácsadásra? :shock: Az én Párom Panna születése után nem sokkal tölti, de mi erre nem is gondoltunk.
Mikor még csak gondolkodtunk babán, felhívtuk a családtervezési tanácsadót Bp-en. Elmondtuk, hogy mennyi idősek vagyunk, meg babát szeretnénk (és mennénk szűrővizsgálatokra, meg tanácsadásra), azt mondták, hogy akkor hajrá. Ők csak akkor foglalkoznak egy párral, ha nem jön össze a baba, vagy valami súlyos öröklődő betegség van a családban.

Beze: Ha nincs hányinger, akkor fiú lesz! :lol: :lol: :lol: Viccen kívül, nekem most sokkal jobban volt hányingerem, és többet hánytam. Több barátnőm mondta, hogy akkor biztos lány lesz, mert ők a lányos babavárásuk alatt rosszabbul voltak, mint fiúsnál. Petivel én is folyton aludtam volna, most meg semmi ilyen nem volt.

Boldog anyák napját kívánok Mindenkinek!


Sajnos már teljesen kipurcantam, és semmi épkézláb dolgot nem tudok írni. :)

Kép

Kép
nikuc
 
 


jó reggelt!

Lara,kedves vagy köszönöm.nehéz nap volt,egyik szemem sírt,a másik mosolygott...

Beze,nyugiiii,nekem Violával alig volt hányingerem,Bátorral az első hetekben kicsit,aztán a 25-30 körül jött brutálisan.ez semmit se jelent...nyugiiiiii.

Jeges macika:
a nővédelmiben van,Wilhelm Ottó csinálja.

Norvell ötletére,megnéztem,mert eddig nem jutott eszembe,h a bukást is lehet kezelni homeopátiával,több is van rá,csak a leírás szerint egyik sem illik tökéletesen rá.megkérdem a gyerekorvost.

Aki használ képkeretező programot, linkelne egyet nekm?????

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Norwell, már azon is túl vagyunk, mindkettőn. Két hétig adtam folyamatosan mindkettőt neki.....hát nem akarom elkeseríteni azt, aki hisz benne... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a megnyugtató szavakat, ma felfordult a gyomrom, egyből tudtam, hogy minden rendben van. :oops: :) Nekem erre szükségem van, különben elkezdek kombinálni. :oops:

Jeges macika, nem én kérdeztem, de örülök, hogy leírtad, bár szerintem tuti semmi gond nincs!

Nikuc, ez tök érdekes, tuti fiút várok, és Lexinél 10 hétig minden nap legalább 1x hánytam. Viszont van ismerősöm, aki fiúval hányt, illetve akinek lánya van, és egyszer sem, mint pl Lara. Szóval ez inkább egyén-függő.

Tünci, köszönöm, én már csak ilyen para anya vagyok. :oops:

Betti, a chamomilla nálunk semmire nem jött be. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tünci:Én ezzel szoktam keretet csinálnihttp://www.loonapix.com/framer

Szerintem Tünci ötlete volt a legjobb hasfájásra :lol: Jót mosolyogtam rajt.

Beze:Örülök hogy megnyugodtál :D Látod nincs semmi baj :wink:
Vendég
 


Betti, sajnálom, hogy az sem hatott... :( Borzasztó lehet hallgatni a sírást úgy, hogy nem tudsz rajta segíteni... :( Papíron a három hónap vízválasztó. Nem keserítettél el! :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Tünci, láttam a kérdésedet, én ezt a magyar oldalt találtam (bár nem próbáltam még ki). http://www.kepkeretek.ladyj.hu/

Kép
Kép
norwell
 
 


Ezt félrenyomtam... :oops: Bocsi... :D

Kép
Kép
norwell
 
 


norwell:De jók ezek a keretek,köszi :D
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mennem kéne hajat mosni. :) 3-ra megyünk UH-ra! :lol:

Beze: Ismerős érzés! Én nagyon utáltam a rosszulléteket, de egyben meg is nyugtatott. :lol: Valóban egyénfüggő a rosszullét. Van, aki semmiféle nemű babával nincs rosszul, van, aki mindegyikkel, és van, akinek a két babavárás ég és föld, mégis ugyanolyan nemű lesz a baba. :) Azt mondják, egyébként általánosságban van valami abban, hogy a lányokkal rosszabbul van, aki hajlamos rá, mert a női hormonok miatt is van a rosszullét, és egy lánynál abból több van. Aztán lehet, hogy ez sem igaz. Még az okos tudósbácsik is sötétben tapogatóznak, hogy mitől lehet a terhességi rosszullét, és miért más minden kismama. Pont most olvastam itt oldalt, hogy azt már megcáfolták, hogy lelki okai vannak. Én mindig felhúztam magam azon, mikor kioktattak, hogy biztos elutasítom a babát tudat alatt. Persze azok, akiknek semmi bajuk nem volt. Nem elég, hogy cefetül van az ember, még keltsenek benne lelkifurdalást is! :evil: Van olyan barátnőm, aki nagyon-nagyon vágyott a babájára, és vészes hányása volt. Egy hónapig infúzión élt a kórházban, 10 kilót fogyott. Neki is jól estek az ilyen megjegyzések. :evil:

Tünci, Betti: Nekünk sem jött be semmi a hasfájásra, csak a masszírozás. Az is csak valamennyire, el nem múlt tőle, csak jobb lett. Szerencsére tényleg elég hamar kinövik.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Sziasztok, megint régen voltam, de egyrészt alig kapcsoltam be a gépet mostanában, meg nem is nagyon tudok hozzászólni a gyakorló, ill. gyakorlott anyukák "problémáihoz" :oops:

Sajna múlt héten kedden a nővédelmiben a dokinő elküldött, h. ezen a héten menjek vissza, mert még kicsi a genetikai uh-hoz a baba, csak max. 11 hetesnek megfelelő... ehhez képest pénteken Rubliczky doki azt mondta pont annyi idős babás vagyok, ahogy eddig is számoltam és a mérete megfelel egy 12. hetesnek! Jó, mi?! :roll: Csak jó lenne nem kicsúszni a kombinált tesztes vérvételből!!! Nem hinném, h. 3 nap alatt 11-ről 12 hetes szintet ért vona el... :shock:

Jeges maci, nekem azt mondta R. doki, h. a genetikai uh-t megcsinálják a kórházban, de jó tudom, h. a kombi tesztes vv-t nem??? Ezért mindenképp vissza kell mennem a nővédelmibe?
Ha vki más is tudja, azt megköszönném!

Mivel itt már, néhányunktól eltekintve, mindeki anyuka, utólag is Nagyon Boldog Anyák Napját kívánok! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navared: Én is a kórházban voltam a 12. hetin. Először bementem UH-ra, aztán az UH-s papírommal átküldtek az utolsó ajtóhoz, ahol a ctg-t csinálják. Ki kellett töltenem egy papírt, és levették a vért a teszthez. Egy hét múlva kaptam sms-ben egy kódot, azzal tudtam megnézni, de 2 hét múlva ugyanott, ahol a vért vették át is lehet venni az eredeti tesztet. :) És ingyen van.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nikuc, ezzel engem is megtaláltak, h. nem is akartam a igazán babát, azért voltam szarul :shock: Tényleg nem, csak 6 éve próbálkoztunk... :roll: A hormonoknak ehhez semmi közük, ááááá!
Annyit még elhiszek, h. amikor meg összejön, talán kicsit tudtat alatt megijedünk, meg újdonság, stb... de azért nem kellene ezzel tetézni az amúgy is felfokozott lelkiállapotunkat :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Nikuc, köszönöm szépen!!! Jaj de jó, h. nem kell a nővédelmiben ücsörögnöm egész délelőtt, ráadásul most nem is kaptam időpontot, mert már nem volt :shock:
Most megnyugodtam :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Akkor nem volt véletlen, h. nem kaptam időpontot Szőke drnőhöz :wink:
Szerintem szerdán el is masírozok a kórházba... a lényeg ugye, h. a CRL ne legyen több 80 mm-nél....? Mert pont akkor lépek a 13. hétbe... Sajna most csak a BPD-t tudom, a hosszát nem, azért aggódom kicsit, de szerintem 6 cm-nél még nem lehet nagyon több!
Neked is Csetényi csinálta az uh-t? Én örülnék neki!!! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Nem a legjobb minőségű, de úgy emlékszem vki korábban hiányolta a babás uh képeket :lol:

Kép

Hát Ő lenne a mi pici babcink :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Köszönöm a képkereteket, nagggyon jók!!!!!!!!!!!!

Navared,megcsinálják a kórházban a vérvételt a 12 hetes uh napján, két ajtóval odébb!!!Ingyenes!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Amiatt ne aggódj, ha pár nappal később, vagy korábban veszik le a vért, mert rajta lesz a appíron és azt figyelembe veszi ka sejtban a kiértékelésnél.Nekem 11 h 5 n volt .


DE SZÉP FOTÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jaj ,de jó lenne még vmikor ilyet látni....

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Winchi, jól vagytok??Te sűrűbben szoktál jönni..
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Voltunk a bölcsiben, viszonylag jó hírekkel jöttünk haza. Kiderült, h. nem teljesen érkezési sorrend van, hanem előre kell venni a hátrányos helyzetűeket (egyedülálló anya, nagycsalád...). De akinél pl. tesó odajárt, az is előnyben van, csak nálunk ezt elfelejtették odaírni. :? Pont vezetőváltás volt, az új vezető nem ismert minket, kb. ennyin múlt. Meg lecsökkentették a létszámot is. Amúgy 44-ből a 18-adikak vagyunk, mármint ennyi a keretszám, szóval durva, hogy így sem kerültünk volna be elvileg. Most megígérték, hogy mindenképp lesz hely, ha novemberben is jó nekünk, akkor tuti biztos. De azért elég gáz ez szerintem, az ember hiába gondolkodik előre, mégsem biztos semmi... :roll: (Ja, amúgy azt nem tenném hozzá, hogy milyen autókkal hozták anno a bölcsibe a gyerekeket, mikor Lilivel jártunk...)

Navared, nagyon szép a Picurkátok! Rosszullétek ezek szerint már elmúltak?

Ja, amúgy én Lilivel kicsit émelyegtem csak, Natival viszont 16 hétig hánytam rendesen, pedig ugye mindketten lányok. És még az apa is ugyanaz. :lol: :wink:

Beze, jól olvasom, hogy tuti fiút vársz? Ez megérzés vagy már ilyenkor lehet tudni valamit???? Vagy csak én vagyok értetelen? :oops:

Anyák napja: az oviban nincs ünnepség, verset mondanak a gyerekek, mikor megyünk értük. Én eddig mindig megkönnyeztem, hiába próbáltam visszafojtani. Kaptunk virágot, a verset egy kis kartonon és potpourrit kis tüll zacsiban, amit ők készítettek. Itthon rajzoltak a Lányok, meg egy szép orchideát kaptam még Apa jóvoltából.
Tünci, olyan szépet írtál Violának, megkönnyeztem... :cry:

Lara, köszi a köszöntést a férjem nevében is! :) Szülinap jól sikerült, pénteken négyesben ünnepeltünk, vasárnap jött a család. Szerencsénk volt az idővel, délelőtt még, este már esett, de amíg kint voltunk, jó idő volt. Szép és fini volt a torta is.

Bende, jobbulást Nikinek! Amúgy kaja tekintetében teljesen egyetértek veled, nagyjából mi is így csináljuk. Amire figyelünk, az a tartósítószerek, az édesítőszerek és az ízfokozók kerülése, amennyire lehetséges.

Húú, mennem kell, Lányok még alszanak és indulnunk kell balettra...

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Tünci, köszike az infót, ill. dicséretet!
Hát én szerdán tervezem menni az uh-ra, akkor már 13 hetes +1 napos leszek... remélem, nem gond, de R. doki azt mondta, h. nyugodtan menjek ezen a héten szerda körül :?

Ezek szerint még akarsz majd babát? Akkor bizti fogsz is látni ilyen kis édeset... persze sajátot! :D

Katinka, igen, már elég jól vagyok, csak a gyomrom fáj néha, gondolom túl sok a savam :roll:
Lassan én is beiratom óviba a gyereket, nehogy lemaradjunk! :lol: Vicc az egész...

Hát nekem még a húgom ballagásán is folyton bőghetnékem volt.... már kezdtem idiótának érezni magam!
Jövő héten megyünk 2 lagziba is egy napon, jobb is, h. csak az egyik szertartáson tudunk ott lenni, így nem sírok majd annyit :lol:

Egy kérdés: volt vmelyikőtök vérszegény a terhesség alatt, de úgy, h. a vasam meg jó! Sőt! Szóval van esetleg vmi ötletetek?
Köszike!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Nikuc
Jó kérdés, hogy mikor is kell tanácsadásra menni. Említettem a dokinak, hogy apa 40 éves, azt mondta, hogy kérjek beutalót.
Mindegy, ha jót mondanak, akkor megér annyit. :D

Tünci
Köszi!
Jó sok Wilhelm van ebben a városban. :lol:

Beze
Bocsi, rosszul emlékeztem. :oops: Hiába, öregszem én is. :lol:
Nagyon bízom benne, hogy csak a dokim túl óvatos.

Navared
Én szerdán megyek UHra. :D
RL nekem is úgy mondta, hogy ott helyben lecsapolnak. :)
Édes picúrod van!
Terhesség alatt éppen nem voltam vérszegény, de szülés után kaptam 2 zacsi utánpótlást. :? RL azt mondta, ha a vérkép indokolja, akkor már most elkezdi a vasutánpótlást.

Katinka
Már most őrület, hogy mi van a bölcsikben, mi lesz 2 év múlva, mikor Gordon bának köszönhetően minden anyukát visszahajtanak melózni. :? No comment. :evil:

Ígértem képet, ráveszem magam a kicsinyítésre. :?
Vendég
 


A főkertész :D
Kép

A tesó
Kép
Vendég
 


Jeges macika, semmi gond. :wink: Nagyon édesek a picijeid. :D

Katinka, örülök, hogy végülis sikerült elintézni a felvételt. A fiú megérzés, biztos vagyok benne, hogy kisöcsit várok. :wink:

Nikuc, Lexire 23 hónapot vártunk, de minden hányingernek örültem, mert tudtam, hogy minden rendben van. Aki ilyen hülyeségeket mond, az inkább no comment :!: :!: :!:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mekkora hülyeség, hogy akinek hányingere van, az nem akarta eléggé...ekkora marhaságot.

Képzeljétek kisfiamnál 2 napja rettentően megindultak a szelek! :D Kb 5 percenként rotyog a gatya és elég szagos is.....
Normaflort kapja 3 napja és egy éjjeli tápi vizét felesbe kamilla teára cseréltem. Vagy csak lehet érettebb már a bélrendszere? De eddig nem jött a puki és csavarta rendesen, most aztán brutál mennyiségben....

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jeges maci, én is a szerdát tervezem, akkor tudnánk talizni, de most agyalok, h. holnap elmenjek-e, bár gondolom 1 napon nem múlik semmi :? Rosszul írtam, mert szerdán lennék 13. hetes, holnap pedig 12+6 :D Számíthat ez valamit???? Ha a nővédelmiben nem kevernek be, akkor már múlt héten megcsináltathattam volna a genetikait, ill. kombi tesztet! :roll:
Édes a kisfiad és a pocaklakó is :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


betti!
nem fáj már annyira a hasa?
Vendég
 


Navared: Én nem is tudtam, hogy kell időpont. Bementem, kértem sorszámot az UH-hoz, és "hívtak". A vérvételhez már nem kell sorszám, csak be kell kopogni.
Nem Csetényi dr. csinálta a 12 hetest, hanem valami mogorva doki. :? Viszont most nála voltunk, tényleg nagyon kedves. :)
Úgy rémlik, hogy betöltött 12 héttől 14.-ig lehet csináltatni, szóval beleférsz még bőven!
A sav miatt sajnállak. Nekem is az a keresztem. Már napi 10 Renie-nél járok, kemény diéta mellett, és félig ülve alszom. És ez már csak rosszabb lesz, tudom jól. Tapasztaltam a fiamnál. :)
Látszik ezen az UH-n minden, aminek kell! :) Nagyon helyes kis csemete! :D

Katinka: Nem semmi, hogy ilyen nehéz bekerülni a bölcsibe! Mi lesz most, ha a májustól születő gyerekeket szinte kötelező lesz bölcsibe adni, mert 2 évig jár minden támogatás.

Jeges Macika: Szerintem csak jó, hogy küldtek! :) Én úgy vagyok vele, hogy inkább megyek minden ilyenre, biztos, ami biztos. :) Mérges is voltam, hogy minket anno így leráztak. Az ember felelőségteljesen akar belefogni a gyerekvállalásba, aztán elhajtják. Levi milyen kis szöszi fiú! Nagyon helyes! :) A kis integetős is! :)

Betti: Az tök normális, hogy egyszercsak elkezd pukizni. :D Már lassan egyébkéntis kifele mentek a pocifájásból!

Beze: Én is totál biztos voltam már az elején, hogy most lányom lesz. :D Petinél is azt hittem az elején, mert azt jósolta nekem valaki anno, de már akkor is bizonytalan voltam, és igazam is lett, Ő fiú lett. :D

Kép

Kép
nikuc
 
 


csajok hogy van ez az ovi-bölcsi dolog????nem úgy van,h ha mész dolgozni,akkor két évesen kötelező felvenni??mgeg három évesen az oviba??

jeges macika:aztaaa,fehér haja van a kiscsávódnak!!! :shock: nagyon szép!!

azért mostanra már kezd helyrebillenni a fiú-lány egyensúly a topikban.

Nikuc,Te meg már a harmadik trim.-ben vagy,tényleg szalad az idő.

Olyan vacak ez az eseős idő..még mindig nem vettem esővédőt,így ki se tudom vinni.
Tegnap a legnagyobb üvöltés közepette eltoltam a dokihoz,erre szabain van.olyan pipa lettem,h menten írtam a falu honlap üzemeltetőjének,h miért i s olyan nehéz a honlap frissítése???,

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Tünci itt vagyok néha olvasok, mostanában nem tudok mihez hozzászólni és volt amihez direkt inkább nem írtam.

Gégéé mikor megyünk játszizni????????

Betti hurrá, hogy megindult a puki, iszonyat büdi tud lenni de jó úton jártok, innen remélhetőleg könnyebb lesz! :wink:

Beze nálunk mindenki lányt várt én mondtam csak, hogy szerintem fiú lesz :wink:

KépKép
winchi
 
 


szia winchi!

ah,hát jól van,persze.lassan túl leszünk ám bettivel,a puki-kaki-sírás korszakon,aztán képesek leszünk másról is beszélni.. :? :oops:

nálunk attól még tud üvölteni,h ereget.én azon vigyorogtam az előbb is,h már tátja a száját,ha meglátja az infacolos szipkát. :lol:

képzeld nem jött be a babaerszény,hiába csak három kiló,egy vállra terhel..visszaküldtem,h nem jó a méret... :oops: :oops: :oops:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Any, nem akarom elkiabálni, de mióta megindult a puki, sokkal jobb, nyugodtabb. Nem erőlködik annyit és nem is sír annyit. De tényleg nem akarom elkiabálni. Cserébe komolyan szinte 5 percenként vagy gyakrabban kapjuk a rotyit, és hát társaságba nem kell vinni az illatok miatt.... :D
Kaki két napja nem volt, de várok, nem akarom a szélcsövet még a doki szerint 4-5 nap is lehet kaki nélkül, utána viszont segítsek neki.

Tünci, itt Szegeden, már most be kellene jelentenem Attilát, hogy akarom bölcsibe. Vissza mehetek dolgozni, persze, de ha nincs hely, nem veszik fel és kész. Ennyi.

Tegnap már sétáltam is vele két és fél órát! Nagy szó ez a korábbi 15-20 percekhez képest! Bementünk anyuval fagyizni a Kárász utcára, végig aludt, de új pózba, hasra tettem a mózeskosárba, és úgy sétáltunk. Tátott szájjal, mozdulatlanul aludt végig. Háton 20 perc után fent van.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tünci, miért kellett vinni orvoshoz most?

Jövő héten kapjuk az oltásokat, hétfőn, meg a rotát is. Jól elrontjuk majd a napját...

Betti
Kép
betti0412
 
 


óóóó Tünci sajnálom az erszényt! Most írjam azt, hogy nemmegmondtamhogykendőkell? :lol:

Ne merészeld magadra venni hogy nem jöttem! :lol: Csak több témában nagyon antiszociális gondoltataim voltak, és inkább elszámoltam tízig és nem írtam semmit... :twisted:

Meg hétvégén pörögtünk ezerrel, borverseny, majális Matyit kiütöttem rendesen :lol:

KépKép
winchi
 
 


én próbáltam és nem tűri a hasonfekvést,azonnal nyomja fel magát és addig ficánkol,míg először oldalra,aztán abból hanyatt fordul.így aztán nem is tudtam a státuszvizsgálaton arra válaszolni,h fordítja-e a fejét,ha hason van.

a rotaoltást akartam beadatni,már múlt héten kellett volna,mert 6 hetesen kell.nálatok mennyi volt?itt 14 e.és a második is ennyi???

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci: nekem a babaerszény inkább 1 éves kora után vált be, mikor a csípőmön ül és van már tartása. Így is fogom a karommal, de a másik vállamra is terhel, ha bevásárolni megyünk, akkor mostanában ezt viszem magammal. Tök könnyen beledobom-kiveszem és pici helyen elfér.

Winchi: ne tessék eltűnni.

Mennem kell, Dorcsi reggel korán hisztizik. Mindenért.
Vendég
 


Mancsa te vagy az emberem :lol: Hisztizik Dorka? Hogyan? És MIT lehet vele kezdeni?
Matyi lányokat megszégyenítő módon képes hisztizni ha nem az van amit ő akar, földön fetrengés, visítás akár a bolt, utca közepén is...

KépKép
winchi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?