Új privát üzeneted érkezett!

Urtica urens 30ch is tejapasztó, ha gondolod.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, a fenti bogyót nekem a védőnő tejtermelésre javasolta...szedtem is két hétig...... :D
Azért szeretném a szopit elhagyni, mert szerintem abban van valami, mármint a tejben, ami bántja. A két mellből jön ki 70 mili, ha jó kedve van, és szerintem így sok előtejet is kap, ami szintén puffasztó lehet a sok laktóz tartalma miatt. Eddig kapott anyatejet, végül is a kezdeti immunanyagok átmentek, ennyit tudtam tenni.
Ma pl nem is bírt szopizni, mert szopi alatt is rángatta magát, nyomott, vörösödött, felsírt, kiesett a cici, visszanyomtam, ugyanúgy feszült, kezeivel hadonászott, 5 perc után meguntam. Fáj neki, nagyon fáj és én csak nézem mert a szupercsodaszerek nem váltak be és fogalmam nincs mit tegyek, ezért gondoltam a csak tápszerre, abban nincs semmi lutri, hogy én most mit ettem, mit nem. A lefejt tejet lefagyasztom és pár hónap múlva, ha erősebb lesz, megkapja majd.

6 hetes kontrollra holnap megyek vissza, még nem tudom, hogy rendben van -e minden, majd kiderül, de remélem.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti teljesen megértelek! Nekem Zsófi nagyon hasfájós volt semmi nem segített kb 3.5 hó volt,hogy jobb lett. 2 ho koráig csak szopi volt utána ö is minden ok nélkül lökte el a cicit üvöltött hajnalban fogadta el 4 ho koráig és ennyi,de attól,hogy tápszert evett szinte teljesen sem változott a hasfájás. Furcsa volt nagyon mert Dorkával egy csomót lehetett beszélni nézett utánozott Zsófi meg csak sírt-sírt nagyon el voltunk keseredve.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 

 
 

Tünci szorítunk,hogy minden ok legyen a dokiknál.

Ancsi örülök,hogy visszavárnak lehet,hogy nehéz újrakezdeni,de ez nagyon sokat számít.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Hát akkor én most ezt nyögöm...de kipróbálom ezt az utat is. Lefagyasztom, max egy hét múlva megkapja. Fejés macerás, mert közben üvölt, de már megtanultam nem idegeskedni ezen. Igazából fél öttől fél hétig nyomta, fél hétkor megetettem, most újra üvöltés van, kézben is, úgyhogy inkább letettem, mert akarok vacsizni, ennem is kell, tejem nem lesz akkor. Messze még a kilenc óra az alvásig meg van még egy fürdetés is. Ma aludt kétszer 25 percet összesen.
Azt mondják, ha sír, okosodik....na az enyém most foglalja a széket az akadémián......

Betti
Kép
betti0412
 
 


Ja a januárban kezdett diétámmal elértem a fogyni szánt kilóim felé csak én már az egészet szerettem volna 4 ho alatt,de be kell látnom a havi 2-3 kg-nál több nem megy.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Én sokszor néztem ahogy vörösödik,de nekem is musz volt sokszor leraknom mert hát ott volt még Dorka is. Nekem akkoriban Zsofi elég gyakran úgy behergelte magát,hogy nem vett levegőt csak lilult mindig a szájába kellett fújkálnom. Most már csak ha a dokihoz megyünk akkor csinálja néha. Egy eleven,jó étvágyú,karattyoló rosszcsont lett.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Mancsa nagyon szépek a gyerekek :lol:
Hát a fürdőszobás képnél elakadt a lélegzetem :shock: :lol: :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


lányok, továbbra is kérnék drukkokat, hogy minden rendben legyen.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


jaj, de örülök Beze! Húúúú, milyen rég láttam ilyent! Milyen jó érzés is az!
Kisatié is megvan, eltettem. Emlékbe.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti, köszönöm!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze megy a drukk továbbra is csak így tovább!!!!! :wink: :wink: :wink:

KépKép
winchi
 
 


Beze,de jóóóóóóóó drukk csak így tovább.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Beze:GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon nagyon örülök nektek :D :D :D Vigyázz magadra nagyon és szorítok hogy minden rendbe legyen és úgy is lesz.Mikor mész a doki bácsihoz?
Nekem pénteken vissza kell mennem.
Vendég
 


Winchi, Zsófi, Lara, nagyon szépen köszönöm.

Lara, csütörtökön 4 óra 5-re kaptam időpontot. Kicsi írnál nekem az új helyről, hogy milyen?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


(A terhességet jelző csík az erősebb.)

Betti, a 30-as a tejapasztó, a 15-ös a szaporító. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze! Gratula!!!!!!!! De jó!!!!!!!!!!!!

Lara! Miért kell visszamenned? Gond van?

Anyany: Végülis mivel nem jelentkeztél, nem is oda mentünk. Gondoltuk, hogy nem jöttök! Azért majd legközelebbre cseréljünk telcsi számot, úgy könnyebb egyeztetni.

Katinka! Jó kis zuhé lett délután, még jó, hogy délelőttre programoztuk! :wink:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz, köszönöm szépen.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szösz:Vissza kell mennem mert látott egy 23 mm-es valamit uh-on és nem biztos benne hogy az tüsző szóval nem látszik hogy petefészken belül van-e vagy kivül.Amúgy pont peteéréskor voltam nála úgyhogy remélem hogy az.Úgyhogy most félek hogy mi lesz.

Beze:Szerintem nagyon jó az új rendelő :D Sokkal tágasabb a rendelő és a váró is.A váróba középen van egy pult meg ülőgarnitura a két szélén úgyhogy van hely bőven,van ott egy plazma tv is.És lehet kávézni is,van egy új ilyen dolce gusto (azt hiszem igy kell írni)kávéfőző.
Az uh-hoz most már egy plazma monitor van úgyhogy igy sokkal jobban fogjátok látni a picurkát :D Mert ez sokkal nagyobb.
Kár hogy nem pénteken jössz akkor találkozhattunk volna.
Vendég
 


Betti: Szerintem jobb lesz, ha utánajársz dokinál, hogy miért ilyen sírós. :( Viszont az nem igaz, hogy a tápiban semmi nincs, amitől fájna a hasa. Mi kezdetektől csak HA-s táppal pótolhattunk, és P. mindig csupa ekcéma volt tőle. Most váltottunk saját költségre Pepti Plusra, és elmúlt. Hiába Ha-s, van benne tehéntejfehérje, sőt még szója is. :( Ha a kettő közül valamelyikre érzékeny, hiába váltotok. A sima tápszer meg eleve bukta, úgy olvastam, nemrég rájöttek, hogy növeli a cukorbetegség esélyét is.

Zsófi: Gratulálok a sikeres diétádhoz! Szerintem Havi 2-3 kiló is csodás eredmény! Sőőőőőt! :)

Beze: Nahát, akkor most megy a drukk! De rendben lesz, miért ne lenne? :):):) (nekem is megvan mindkét gyerkőcé, eltettem Nekik. :))

Kép

Kép
nikuc
 
 


Lara! Nagyon drukkolok, hogy ne találjon semmit a doki bácsi! Majd írj pénteken, hogy mi volt!!!!!!!!!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


beze!
gratula!
nagyon szorítok továbbra is!
mikor mész dokihoz?
Vendég
 


Sziasztok!

Any, köszönöm szépen! Csütörtökön megyek, délután 4 óra 5-re.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nikuc, gyerekorvos írta fel a leg-leg mentesebb /tej és szója/ tápszert, ami bűn keserű és büdös is, pont ezért, mert annyira mentes mindentől, de szegénykém a 4. naptól ezt kapja és elfogadja, nekem meg a szívem szakad meg, hogy ezt a keserű izét kapja.
De, mivel ez a hiperallergiás táp, most ha csak ezt adom, akkor elvileg nem megy semmi a szervezetébe, ami fő allergén lehet, míg az anyatej tele lehet az általa elfogyasztott étellel, csak főt rizst hetekig nem vagyok hajlandó ezért a 60 mili tejért enni.
Én így gondolkodom, hogy ha ez beválik, ez marad.
Tiszteletem a szoptatásnak, nem vitatom jelentőségét, de az is biztos, hogy torkig is vagyok vele, és a tápszeres riogatástól is.
Épp eléggé gyilkol a lelkiismeret, mikor a fiam szemébe nézek és belenyomom a cumisüveget a szájába. Pont.
Az meg iszonyú, hogy látom, hogy szenved és nem tudok neki segíteni.
3 tesómat neveltem fel, tudom mi a gyerek, csecsemő sírás...de ez ami nálunk van nem normális, valami baj van és rá szeretnék jönni, hogy mi.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti, ne legyen lelkiismeret-furdalásod, te mindent megtettél! Anno én is nagyon sokat szenvedtem a szoptatással/ért, pedig elvileg ez a világ legtermészetesebb dolga.

Lara, szorítok én is, de tuti csak tüsző!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze nagy gratu, és drukk-drukkk-drukkkkkkk

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé, köszönöm szépen!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze, ez szuper, nagyon örülök! :D :D :D :D Ha ennyien szorítunk Nektek, tuti mindennek rendben kell lennie! :wink:

Betti, annyira sajnálom, teljesen átérzem a helyzetedet. :( Kívánom, hogy a kizárólagos tápszerezés segítsen a kis pocijának. Puszi nektek!
És nem fogjuk ám elfelejteni, hogy elígérkeztetek ide egy talira, tényleg gyertek majd. :wink:

Lara, szorítok én is, de tuti nem lesz semmi baj!

Any, sajnálom, hogy nem jött össze a tegnapi találkozó. Pedig egészen indulásig néztem a fórumot... Majd legközelebb, tényleg cseréljünk telszámot.

Szösz, én is gondoltam rá, hogy jó, hogy délelőtt mentünk.

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


nah, nagy nehezen rábeszéltem apénkat, hogy menjenek le Zsófival levegőzni.
és lementek. hoznak nekem a csitári kútról vizet is. nem tudom mi van velem, mostanában mindig azt innám. tavaszi fáradtság?

betti!
ez van, akkor ez van. a hugom csemetéje is kis bőgőmasina. Zsófi is az volt. hamar túl lesztek rajta meglátod, fel a fejjel!
ha meg nem szoptatsz, akkor mi van? hát semmi.

katinka!
majd legközelebb.

lara!
remélem minden rendben lesz.

beze!
majd írj híreket!

na, megyek mosogatni... úúúúúúúúúúúúútálom...
Vendég
 


beze: hipp-hipp-hurrá!!!! :D Nagyon nagyon örülök én is a csíkocskának!!! És természetessen minden rendben lesz!

A Lottiét én is elraktam. Olivérrel meg nem csináltam. Őt a doki mondta meg, hogy ott van. A 2. inszem után. Lombik stimu közben.

Megkezdük a tornát. Nagyon aranyos a gyógytornász! Kicsit a vége felé már sirt. De nem vészes. Sokáig masszirozza és utánna stimulálja a talpát. Mindenféle bütykös labdával. Olyasmit mondott, hogy az agyában kell elérni, hogy használja a bal lábat, mert sokáig ugye nem használta és tudat alatt még mindig kíméli.

Mancsa: nagyon jók a képek! Már tudom mit nem kérünk szülinapra :D

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Beze: Gratulálok! Juj, de izgi, szorítunk, hogy minden rendben legyen!!!

Betti: én is azt hittem hogy összedől a világ, mikor Dorcsi tápszeres lett, pedig nem dől, csak mindenhonnan ezt hallgatod, hogy az anyatej a legjobb, meg ugye csak szoptatsz...

Ááááááá rohanok Leviért, folyton csak rohanok...
Vendég
 


Zsófi: szerintem is jó eredmény a 2-3 kiló havonta.
Nekem most eléggé megált. Bár én konkrétan nem teszek semmit sem, hogy le menjenek a kilók. Picit próbálom vissza fogni a kaját. De azt sem mindig. Igy is meg vagyok elégedve magammal. :) Október óta 19 kiló minusz. De még egyszer ennyit simán fogyhatnék.Húú mekkora voltam :shock: :oops: Akkor lennék Olivér elötti súlyomnál.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Sziasztok!

BEZE!
Tiszta szívből gratulálok Nektek és mindenekelőtt kívánok boldog-szép-zavartalan várandósságot és egészséges kisbabát!!!


Ancsi, nagyon jó, h a munkahelyedi lyen rugalmas!

Kriszta, buksisimi Lottikának ,h ilyen jól bírta a tornát!!!

Megjártuk a csípőszűrést, 8.30-ra volt időpontunk, 8.32-re beestünk,8.35-kor behívtak,8.45-kor kinnt voltunk..:)
Nagyon ügyi volt megint, úgy látszik a fehér köpeny megnyugtatólag hat rá, akkor sírt fel, amikor rányomták a zselét, amúgy végig aludt, még öltöztetés közben is.
Rákérdeztek ,h a testvér egészséges csípőjű -e..ahh, még mindig elszorul a torkom és dadogok a válaszkor..de nagyon normális pasi volt, kérdezte, h mért volt vákum, stb, aztán mnodom a remegést, válasz:had remegjen, az a dolga, szokott. :shock:
Aztán meg:"vadiúj ,szép csípője van, semmi eltérés, nem kell kontroll."

Betti Nektek mért kell vinni 10 hetesen is??Vagy nem jól emlékszem??

Betti,Ati ma is üvölt??Mert én tegnap úgy döntöttem, carok a dugótápba, mert nem kínzom, h kiskanállal nyomom bele a gríz sűrűségű tápot, amit naná, h nem tud lenyelni egy szopós kisbaba és amúgy éppen ugyanannyit bukik(de a héten hízott 250 grammot, úgyhogy no para..) és képzeld, ma hangja nincs, minden evés után alszik ...
Remélem nem kiabálom el, kopp-kopp-kopp..sz'al nálunk meg lehet pont a táp a ludas...

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tüncikém, mi volt a dokinál, rendben van-e minden?
Hogy bírta a kicsi fiú a buszozást? És ti? :wink:

Betti
Kép
betti0412
 
 


Ok, előző hozzászólás törölve..... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Nálunk van kontroll 10 hetesen automatikusan. Ebben is egész eltérő a protokoll ezek szerint....ja és nem ultrahanggal nézik itt, csak szétfeszítik a lábát.

11-kor magamra kötöttem a kisfiam, azóta alszik a hordozókendőben, én meg takarítok.
Az éjjel tök nyugodtan aludt, fél 10-kor kelt fel reggel és csak kétszer evett az éjjel. 5 órát aludt egy huzásra.

Jó lett volna a levegőn aludt volna én meg tolom a kocsit, de majd délután fél 5re megyek nőgyógyihoz, utána meg majd kicsit sétálunk, ha engedi gyermekem. Holnap első utam lesz vele kettesben autóval, a szuperdoki messze van tőlünk, úgyhogy első ülés légzsák kikapcsolva, délután megtanulom a hordozót bekötni az autóba. Ja érdekes lesz, november óta nem vezettem, tegnapelőtt gurultam egy pár száz métert az autómmal, mert páromat el kellett vinni a szervízbe az övéért, hát kicsit elszoktam. Remélem nem akar sírni majd vezetés közben, mert csak egy kézzel tudom dugdosni a cumit meg a váltót is kezelni........

Ez a hordozókendő nem rossz a gerincének, velem szemben van bekötve, mondjuk ez a 3. alkalom és ilyen hosszú még nem is volt.

Betti
Kép
betti0412
 
 


jól van,örülök, h ma neki is nyugodtabb napja van.

Végülis nem kellett buszozni, mert a RObi kollegája vitt-hozott minket, úgy volt ,h hazafelé taxi lesz, de megvárt minket.Nagyon rendes srác.

Itt nézik uh-val, nem tudom mit, meg meg is tekergette, de azt is jól tűrte.Kár, h nem pisilte le a dokit, mert engem reggel igen..:)

Óvatosan a vezetéssel,inkább támaszd ki a cumit, mint ,h ütközz.adj rá kapucnist, abban megtámaszt a cumi..:)

A neurológus holnap lesz, az már tényleg a főpróba busszal.

Jaa, és nem is dicsekedtem még el a 3150 grammos fiammal.Egy kilo nem egészen öt hét alatt.múúúúúúúú.....:)

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci ügyesek vagytok csak így tovább :wink: A Dani doki volt az ortopédián? Ő tud ilyen vicceseket mondani egy babára, hogy vadiúj :lol:

Betti mégis csak jó egy kendő valamire :wink: Én már rájöttem, hogy hiába bizonygatom, hogy jó kevesen hiszik el igazán addig amíg ki nem próbálják többször is :wink:

Lara nem lesz semmi gond :wink:

Lotti még mindig egy hős, nagyon ügyes csajszi! :lol:

KépKép
winchi
 
 


Tünci, remélem holnap is minden rendben lesz. Cumi kitámasztás....nappali garnitúrán távirányítóval...... :oops:, meg a sapi madzagjával lehet még jól kikötni.... :oops:

Winchi, eddig tényleg nem nagyon tettszett neki, de ma egész jól elvolt benne.

Aki adott tápit napközben is, milyen gyakran? A dobozon 6 étkezés van, az 4 óra....de mi van, ha hamarabb éhezik meg? 4 kanál 120 mili víz hígításban adom és nem sokat hagy belőle.

Tünci, Atika is 2 hét alatt hízott 500 g-ot megint. Vigyázz, még a végén a védőnő le fog teremteni, hogy jujujuj, sok lesz az...... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


beze: de jó!!!!!!!!!!!! Gratulálok!!!!!!!!!! Szép ez a két csíkos! Nekem is megvan Dorkáé, én is eltettem emlékbe. Milyen hülyék vagyunk, ilyen pisis izéket gyűjtögetünk.... :) Biztos rendben lesz minden, ne aggódj, nem szabad. A rendelő tényleg nagyon szupi lett, és jó nagy a hely. Kivel mész? Apával, Lexikét is viszitek?

lara: szorítok péntekre, biztos csak a tüsző. Ne parázz. Én is jártam már így, azt hitte ciszta, de szerencsére mensi után nem volt ott semmi. Sulival hogy állsz? Sok dolgozat van még vissza? Vizsgák is lesznek?

tünci: jajj, de ügyesek vagytok, 1 kg öt hét alatt....nem semmi, látod mondtuk mi neked, hogy majd idekinnt szépen meghízik a picurka. :)
Örülök, hogy csípőszűrés rendben, holnapra pedig szorítok nagyon. Remélem minden oké lesz. ++++++++++++++

betti: kitartás nektek, tényleg lehet nagyon hasfájós Atika. Lehet a tápi + tejci is sokféle a pocijának egyszerre. Semmi baj nem lesz, ha kipróbálod, hogy csak tápit adsz neki. Egy próbát simán megér, és a tejcit később is megkaphatja. Igazán mindent megtettél, ne aggódj, jó anyuka vagy nagyon. Lehet a pocijának is jó ez a kendős megoldás. :) Ügyes, hogy ennyit aludt éjjel. Bezzeg Dorka...... :)

kriszta: Lottika de ügyes volt. Puszi a kobakjára. Remélem hamar helyrejön a lábikója. Kicsi manócska.

Zsófi: ügyes vagy a diétával. 2-3 kiló az tökre jó. :)

any: csitári víz.....lehet vashiányod van. :) Abban jó sok vas van. Haladás, ha apa már sétál Zsófival. :)

nikuc: nahát, ki gondolta volna, hogy a tápi összefügghet a cukorbetegséggel is...hm....??

Dorka már jobban van, de még folyik kicsit az orra, adok neki c vitamint, meg kis kalciumot. Ma olyan jó sokat evett ebédre, öröm volt nézni. Bevágott egy nagy tányér meggylevest, meg még tarhonyás húst is evett.
Május 1-jén megy valaki majálisozni? Mi megyünk ide a szomszéd faluba, Vajtára, lesznek énekesek, meg gyerek programok is. Már várom, jó lesz kimozdulni. Mondjuk délelőtt a páromék szedik szét a konyhát.... :roll: :roll:

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ja, nem is írtam, Dorka énekli a mesék főcímdalát. Kedvence a füles mackó, ezt dvd-n szokta nézni, és a gumimacit a youtube-on követeli magának, és kívülről fújja őket. Meg kell zabálni. :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Nikuc, Katinka,Kriszti Mancsa, Tünci, nagyon szépen köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!

Tünci, örülök nagyon a jó híreknek! :D Gyönyörűen fejlődik a kisfiad!

Betti, de jó, hogy ma jó napotok van, Kisatinak üzenem, hogy csak így tovább. :wink:

any, oké, holnap úgyis jelentkezem!

Kriszti, Lexinél nekem se volt. Nagyon ügyes Lottika, meglátod, hamar szaladni fog. :wink:

ancsi, de édes lehet Dorka! Szépen evett ma, nagyon ügyes!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Michael Jackson válogatás cd jött be ma. De 11 óta táncolunk, már nem bírom....nem vagyok már mai csirke...pedig anno végigbuliztuk az egész éjszakát, nade mikor volt már az, zsenge leánykoromban valamikor! :D

És annak mi az oka, hogy kézben csönd van, de ha leteszem a kiságyába elkezd prüszkölni? :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


ancsi, az előbb elfelejtettem válaszolni: Lexi itthon marad anyával, tuti ideges leszek, jobb, ha ő ezt nem érzi.

Megkaptuk a15 hós oltást, hát volt pityergés rendesen, félek a mellékhatásoktól...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze és hogy érzed magad?

Voltam kontrollon, minden rendben, doki rendes volt. Az asszisztens első kérdése a szoptat? volt....elmagyaráztam. A doki is rendes volt, felírta a tejapasztót szükség esetére, ha kell kiváltom.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti örülök,hogy minden ok volt. Nekem mindig az volt a vágyam,hogy sokáig szopi,de minden para nélkül kináltam tápszerrel ha úgy gondoltam éhes és át is tértünk rá mikor kellett.
Emlékszem mikor panaszkodtam az volt az első,hogy ugye nem adtam neki tápot,de majd hagyom éhezni.
Abban,hogy több doki lát egy gyereket semmi nincs sőt, és ha Kisatinak az a jó akkor mi van.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Beze nekünk azt mondták 10 nap körül lesz valami,de nekünk másnap este volt egy kis hőemelkedés és ennyi.
Hogy vagytok?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


ancsi hát tényleg jó nézni amikor jó étvággyal esznek. :lol:

Lara szorítunk,de bizti minden rendben lesz.

Tünci ügyik voltatok, remélem holnap is minden rendben lesz.

Kriszti örülök,hogy jól viselte Lotti a tornát :wink: hát a 19 az sem semmi :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Lányok aki adatott már kullancs elleni oltást gyerköcnek melyiket kapta?
Nekem Dorka tavaly kapott kettőt most jön az ismétlő meg Zsófinak a kettő és akkor darabja 5500 körül volt. Beszélgettem más anyukákkal akiknek 3-al kevesebb volt ugyanaz és köztük a különbség csak a gyártó????????

Mi az fsm-immun 0.25 ml juniort kaptuk.
Mert ha igaz azért három szurinál már van különbség.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Zsófia ez nálunk is pont aktuális ugyanis Matyiból tegnap reggel szedtem ki kullancsot :evil:

http://www.pirulapatika.hu/220148171/adatlap

http://www.pirulapatika.hu/220176124/adatlap

Már csak az a kérdés vajon patikában kapható e az olcsóbb???

KépKép
winchi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?