Új privát üzeneted érkezett!

Helló Lányok!!

Onlány- Köszi , szerintem mindent mondani fogok, hogy megsajnáljon az ember :D Átmenetileg vagyok tp-en, de remélem hétfőn már állandóan leszek, hihihi :D Tényleg nem semmi a kiscsajod, próbára teszi a mamát :wink: 5 nap , kitartás!Jó szórakozász Apudéknál!

Ediii- Neked közeledik a horror Uh :D Drukkolok, hogy ne legyen ott a ciszta és tudjatok ebben a ciklusban kezdeni :wink:

Juli- Jövő héten te is szépséges képpel örvendeztetsz majd meg minket, ez tuti :D Szupi lehetett a szívhang!!

Csip- Te is hozod majd a szépséges képet nemsokára, de jóóóó!!! :D Milyen kocsit néztél ki???Engem érdekelne, nekem eddig 2 befutó van, mind a kettő Chipolino , az egyik a Futura, a másik az Optima!! :D Ha megyek haza májusban akkor meg is szeretném nézni őket élőben :D

Tündi- Iszonyú cuki a pocakod :D :D :D Én is ilyet szeretnék!!!

Iner- Kitartás, menj egy kicsit a szabadba, olyan szép az idő, hátha attól jobb lesz a kedved :wink:

Joli- Szerintem a 15 kg sem sok, főleg ha egy csomó víz belőle, a legfontosabb, hogy ne legyen toxémiád :!:

Lányok én csak hétfőn tudok jönni legközelebb, megyek vásárolni, tesóm kisfiának és barátnőm kisfiának is most volt illetve lesz a születésnapja, muszáj valami ajándékot lőni!!Aztán lehet meccsre megyek, este meg az egyik barátunkhoz lakásnézőbe :wink: Holnap pedig grillparty lesz nálunk, nagyon várom :D

Mindenkinek szép hétvégét!

Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Tünde! Bárcsak úgy lenne, ahogy írtad…J

Ancsa! Remélem sikerül rávenned a dokit, hogy írjon ki táppénzre, ott kint ez ilyen nehezen megy? Engem simán kiírt a doki, és hát azért a Te munkád sem teljesen veszélytelen…

Csip! Azért a szoros nacik most már valóban nem lesznek kényelmesek…mi használt babakocsit vettünk, nem akartunk új babakocsira annyi pénzt áldozni..van hozzá autósülés, dönthető teljesen vízszintesig a sport rész is, mosható a huzat, bolygósítható az első kerék…és unisex a színe…hátha a ketteske majd fiú lesz..

Onlány! Nem kis baba…szerintem Mírus is lesz akkora, a 37 héten 3200 gr-ra saccolta a doki…hát igen, ezek az utolsó napok engem jobban kifárasztanak idegileg, mint az egész 9 hónap…én már 3 hónapja álmodozom a pizzáról…mióta diétáznom kell csak azt ennék legszívesebben…nem raksz fel pocakfotót?

Nekem éjjel megint fájt a hasam, mensi szerűen, de most egyfolytában, aztán elmúlt...reggel meg kezdte a derekam, és folyamatosan keményedek, Mírus is elég keveset mocorog ma, ha így folytatja nem tudom mi lesz a hétfői NST-én....

Többiek hogy vagytok???

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


halihó!!!

na, ma jól elcsavarogtunk apával... és juppi! megtaláltuk "A babakocsit"...
mutatom!:
http://www.bebisziget.hu/detailproduct. ... tid=447209

ebben a barna-bézs színben választanánk... ha valakinek van rossz tapasztalata a márkával kapcsolatban, az szóljon! :)

Ancsa a legjobb úton haladsz, hogy ilyen pocid legyen! :wink:
már csak kb 13 hét... :)

Iner ha nem mocorog, az már lehet egy jel! én legalább is így hallottam! :) elhiszem, hogy már nagyon túl lennél rajta... pár nap és meg is lesz!!! :) reméljük nem hordod túl! lépcsőzés, sex..ilyeneket szoktak javasolni....

Kép
gtunde75
 
 

 
 

itten vagyok... nem tudok aludni :cry: jó volt apuéknál :) Gyuláék dolgoztak én meg a kanapén a kertben néztem őket -persze fekve- Képzeljétek, annyira bevizesedtem tegnap :shock: hurka ujjaim lettek :shock: most is nagyon nyom a víz :roll: ettől nem tudok aludni. Nem merem megmérni a vérnyomásom.... csak nehogy toxémia legyen. Frankón a fejemet is nyomja a víz. Hülyén hangzik, de "fáj" olyan nyomás érzés.

Ancsi, a munkahelyeden tudják már a nagy hírt? Vagy még tartogatod? Drukkolok nagyon, hogy a dr kiírjon! de miért ne írna ki :?: Mozgalmas lesz a holnapi napod! Jó szórakozást hozzá!

Iner, szerintem már nem teszek fel :) nem tudom melyik dobozkában lapulhat a fényképező. A telómról még menne, de jól megszívtam vele.... vettem egy samsung spicat, jól beharangozták... hát benyaltam nagyon. Basszus még bluetooth vagy hogy írják sincs rajta! Elvileg ott van, de gyakorlatilag nem támogatott... Majd a köv szoftverfrissítéssel lehet... de azmajd valószínűleg idén jelenik meg, mint ahogy kaptam pc szoftvert, csak egy kis cetlin be volt suvvasztva a dobozába, hogy sajnálattal közöljük, de a szoftver és a teló nem kompatibilisek... ááá szal, én mindig megszívom a drága telefonokkal :( Lehet egyszerre fogunk szülni! majd azért tessék jelezni, hogy mi a helyzet nálad! Melyik kórházban is fogsz szülni?

Tünde, jónak tűnik a kocsi :) Nem igazán ismerem ezt :oops: úgyhogy nem tudok mit mondani róla.

Kíváncsi leszek arra, hogy mikor fogok elaludni. Jaj de borzasztó ez....

Na jóccak mindenkinek én sakkozok egyet :cry:

Kép
Kép
onlány
 
 


sziasztok!
minden nap olvaslak benneteket, még akkor is, ha írni nem nagyon írok.
sajnos nem esik jól ülni, így csak 1-1 órára jövök a géphez... na nem mintha feküdni jobb lenne :? mert ha jön a görcs, akkor totál mindegy, hogy éppen ülök, megyek, vagy fekszek...
számolok vissza: még 3 nap a következő uh-ig :D már csak 3 nap :D de hogy később mi lesz velem, ha nem láthatom hetente :?: :roll: :shock: :lol: azt még nem tudom... :lol:
azt nem is meséltem: mindig magas vérnyomásom volt. meg sem lepődök, ha bárhol bármikor 140-160 körüli értékeket mérnek (legyen ez üzemorvos, belgyógyász, háziorvos, de még a kórházban töltött 1 hét alatt is ennyi volt). intéztem a táppénzpapíromat, és a háziorvosnál megmérte az asszisztens a vérnyomásom. most is és múlt héten is. mind2x mondtam, hogy talán újra kellene mérni... 110/80 majd 100/60 :shock: szóval jó hatással van rám a babóca :) nagyon :)

annyira drukkolok mindenkinek!
úgy várom az újabb topic-babákat :D éjjelre már ki sem kapcsolom a telóm, hogy ha esetleg joli szülne, nehogy ne kapjam meg időban az sms-t :oops:

no, tsók!
még pár topicon le kell jelentkeznem, hogy élek :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Megszületett a második topic babánk!

Ma 12 óra 45 perckor megszületett Vörös Míra Iner kislánya! 3300 gramm és 48 cm. Baba és mama is jól vannak!

Szívből gratulálok nekik, sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak!

Kép
Kép
susytunder
 
 


[quote="susy"]
írta:
susyMegszületett a második topic babánk!

Ma 12 óra 45 perckor megszületett Vörös Míra Iner kislánya! 3300 gramm és 48 cm. Baba és mama is jól vannak!


WOW!!!
micsoda hírekre jövök :lol:
gratulálok Míra-babához!
jó egészséget, sok boldogságot és persze rengeteg tejcsit mamának és babának is! :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juj Iner! Gratuláklok!!! Erőt, egészséget, tejcsit nektek! Azért jó gyorsan történt, mert tegnap este még itt írtál, és erre ma... Azt hiszem én leszek a következő, hacsak Joli csütörtökig be nem előz, pontosabban péntekig

Kép
Kép
onlány
 
 


Iner majd elfelejtettem... ehetsz pizzát :wink: :D

Kép
Kép
onlány
 
 


Iner

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sok örömöt és rengeteg tejcsit kívánok!


Onlány, Joli rajtatok a világ szeme!!! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Gratulálok Mírushoz!!!! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!!!!!!!!!!!! Pusszantás!!!

Jah Sziasztok amúgy!!!
Üdv mindenkinek, most csak gyors bekukkantottam :D
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Huha :D Akkor valóban tényleg jó lent volt a pocakod :D
De örülök, gratula sok sok sok boldogságot :D
Várunk ám mindenképp!!!és a szülés történettel is :D :D :D

Ancsa: Én is nézzte, a Chipolino :D Majd mutizzom melyiket!!!

Tünde: Én is a ezt nézztem ki, de nekem nincs szükségem mózsesra!!!Majd mutizzom melyiket nézztek ebből ki...Azt olvastam jó :D

Nálam semmi kül :D Tegnap Váci útcában sétáltunk :D Holnap meg Uh :D
Szép Napot!!!

Gyertek majd :D :D :D
csip-csip18
 
 


Ancsa: Omnia az nekem is tetszik nagyon, csak az sport és nem újszülött kortól van :(
Na a Futura az már jobb, csak nekem nem tetszik ez a nagon nagy kerék elöl :? De viszont jó, mert vam hozzá hordozó!!!!

És nekem akkor már ez tetszik :D GIA!!!!

Kép

Ez van narancssárgában, pirosban, barnában és kékben!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Lányok!

Iner

Hatalmas gratula. Milyen furi, hogy egy napon tudtuk meg, hogy terhesek vagyunk, és erre már meg is született Mira. Várunk nagyon!

Juli

De édes vagy! Hogy nem kapcsolod ki a telefonod. És, ha éjjel indul be, akkor is írja, vagy csak, ha már megvan a baba? Te, hogy vagy? Görcsök? Bakker. nem tudom mikor kell mennem szerdán, mert most néztem, a nőci nem írta rá a szerdai időpontomat a kiskönyvre. Kurva jó. :x

Velem minden változatlan. A gyermek nem mutatja jelét, hogy ki szeretne jönni. Végül is szerdára vagyok kiírva. Ahhoz képest, hogy azon izgultunk pár hete, hogy bent maradjon a 37. hétig.
Pocak keményedik.Néha elég erősen, de olyan mensis görcs, amiről mindenki beszél, olyan nincs. ha történik valami írok!

Többieknek is szép napot!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


jó reggelt mindenkinek!


Csip, juj holnap uhu!!!!!!!!!!!!!!!! Dejó! Kíváncsi vagyok mit mond a dr, hogy hány hetes is vagy pontosan! Nekem babakocsi téren a graco jön be! Hihetetlen jó járgány!

Joli, na ja... néhány hete még itt izgultunk érted, hogy bennmaradjon, aztán tessék :lol: lehet még rá is húz!

H :cry: ú, én meg nagyon mérges vagyok! Tudom hogy anyámra nem igazán lehet számítani, de most nagyon jól jönne a segítsége... Gyulát megkértem, hogy szóljon anyunak hogy holnap jöjjön le délelőtt segíteni. Erre a válasz, hogy vérvételre megy. Ki a fütyit érdekel? Egyszer megtehetné, hogy segít.... amúgy meg reggel 7től van helyben vérvét, sőt el lehet napolni is... na mindegy. Ezen annyira felidegesítettem magam... Basszus, anyósomék kilehelik a lelküket, azt se tudják, hogy segítsenek, vigyázzanak Lizára. Tegnap megkérdezte anyós, hogy nem e tud anyum jönni... mert az egész heti melóját igyekszik letudni holnap. Anyámnak meg eszébe se jut megkérdezni hogy segíthet valamit......

Kép
Kép
onlány
 
 


Susy
köszi a hírt Inerről :!:

Iner
Gratulálok a kislányod születéséhez, örülök, hogy jól vagytok, sok tejcsit és boldog baba-mama napokat :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló Lányok!!

Micsoda hírekre jövök :D :D

Iner- Nagyon gratulálok, hát még sem maradt bent örökre Mírus, csak kibújt :D :D Nagyon sok boldogságot és tejcit kívánok nektek!!!! :D :D

Tündi- Elbizonytalanítottál babakocsi ügyileg....Ez a Giraffe Club sem rossz, valóban :D Annyi jó van, még szerintem 100-szor fogom megváltoztatni az aktuális kedvencemet :D

Onlány- Tudják a munkahelyen, elmondtam kb két hete, mikor betegállományba mentem :wink: Jól megszívtad akkor a telóval, sajnálom, pedig én is nézegettem volna pocifotót :wink: Nem mész dokihoz ezzel a nagyon durva vizesedéssel??Sajnálom az Anyukád féle dolgot :roll:

Juli- Látod ez a baba milyen kis cuki, máris helyre rakta a vérnyomásodat :D

Csip- Az Optima-nak a sportrésze teljesen vizszintesig fektethető, úgy lesz belőle a mózes rész ( ha jól tudom), de az tuti, hogy újszülött kórtól használható!!Na ez a Gia sem rossz :wink: Mózes rész szerintem mindenképpen kell, hiszen az elején csak abban szabad a babát tartani ( leszámítva azt a kevés időt amit a hordozóban kell eltöltenie, pl ha utazik az ember), hiszen csak annak vizszintes teljesen a felülete.!!

Joli- Látod Iner sem sejtett semmit, aztán egyszer csak hopp, már ott is volt Míra :D :D :D Nagyon izgalmasak a mostani napok csajok :D

Hát csajok én ma megjártam ezt a szemét dokit, aki szószerint egy igazi szemét, köcsög volt, azt hittem leütöm olyan flegmán beszélt velem....Mindenre közölte, hogy az nem indok az otthon maradásra, mondtam, hogy emelgetnem kell, meg sokat állni és nagyon félek, hogy a babának akire ilyen sokat vártam ettől valami baja lesz, hogy emiatt stresszben vagyok, erre közölte, hogy akkor menjek pszichológushoz :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: Nem sok hiányzott, hogy megfejeljem a rohadékot :evil: :evil: 4 hétre végül csak kiírt és közölte, hogy ha fáj a derekam akkor menjek az othopédiára és onnan szerezzek papírt :!: Úgyhogy leszarom, megyek az orthopédiára és kisírok valamit, nehogy már ez a köcsög nyerjen.....A legviccesebb, hogy hivatkozott az anyavédelmi törvényre, hogy csak az abban foglaltak alapján lehet valakit kiírni...Hazajöttem, megnéztem....Tudjátok mi van benne???Hogy nem szabad olyan munkát végezni ahol 5 kg-nál többet kell emelni illetve ahol hajolgatni kell :shock: :shock: :shock: Ez totál hülye, hát én pontosan ezeket csinálom és ezt mondtam neki!!!!!Kész vagyok Csajok!!

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa, már csak holnap meg holnapután leszek itthon, csütin kórház, ezért már nem megyek be -persze, ha vérnyomim meg a közérzetem mást nem diktál.... Farönkökön járok :D :shock: :oops:
Hát nem tudom mennyire vagy bevállalós, mert én kinyomtatnám ezt a törvényt és szövegkiemelővel kiszínezném és az orra alá dugnám. Persze csak ha már tutkó a helyzetem pl mást drt találtam volna, magyarán ha tutira otthon tudok maradni.
AMúgy ezen a téren is dejavou érzésem van... ugyanez volt Lizánál. Ott hónapokig tartó migrénes fejfájásom volt, a nődr írt a házidrnak, hogy sos írjon ki és küldjön további vizsgálatokra... Erre a drim flegmán azt mondta, hogy a terhesség nem betegség, nyugodtan el lehet menni dolgozni. Én meg mondtam hogy ott a papír a kezében és javaslatra köteles kiírni. Másnap drit váltottam és nem bántam meg!

Lányok nagyon nagyon nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!!!!! Whááááááá, már csak 2 napot leszek itthon!

Kép
Kép
onlány
 
 


Ancsa: Nagon sajnálom, hog ilen bunkó volt az orvos...Gondolom tudta, nem, hog Te is magar vag?!?!?És erre ő meg ilen bunkó???
Hát megáll az eszem mik vannak...
Nem tudsz máshoz járni???Váltani kellene, ha lehet....

Onlán: Ez a legszrabb, hog számolod a napokat nem???Nem jobb az mikor hopp elfolyik egik nap a magzat víz vagy akármi és na indlás szülés?!?!?!?
Nekem ez jobban tetszik, minthog időpontot kapni a szülésre...
Ténleg Te akkor biztos császáros leszel???
Mért nem szülhetsz természetessen????

Én is bevagyok zsongva...Már a kezemen is megcsináltam a körmöm és, mintha direkt nem tellne az idő ma :roll: :roll: :roll:
csip-csip18
 
 


nem, nem rossz szerintem. Mert már egy jó másfél hete játszadozik velem a csajszim. Szerintem az a rosszabb. Itt legalább minden le van fixálva. Nincs okom a félelemre. Tudom hogy mi fog történni, Tuti a császár. Hogy miért? ? Ez összetett... Főként azért mert még az előző csaszitől nem telt el 2 év, akkor volt a preeclampsiám, a rohamaim, a belső varratom is már elég vékony, stb stb.

Akkor neked is nagyon jó kedved van! Helyes! Nekem úgy nagyjából telik az idő, bár mehetne gyorsabban is :roll:

Kép
Kép
onlány
 
 


Suzytunder?????????????????

Kép
Kép
onlány
 
 


:D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok lányok :)

Iner!!! Nagy-nagy Gratula a kis Mírához!!!!!!!!!!!!!!! Várunk a beszámolóval :D

Ancsa!! szemét doki :twisted: jól kifogtad , nem tudsz másikhoz menni????

Ma voltam uhun......, inkább nem is írok róla..... :? már egy kicsit elegem van az egész babaprojectből..., olyan mintha soha nem érnék a végére, de nem hogy a végére, még az elejére sem jutok :roll:
na mindegy valószínű csak ma gondolkozok így ,majd holnap jobb lesz :oops:
Szóval a cisztám megvan, él és virul, olyan mint egy baba ,az első uhun látszik a másodikon már egyre nagyobb, a harmadikon már nem is érdekel mekkora lesz ,majd egyszer szépen megszületik...... :lol:
Bocsi lányok,hogy ennyit rinyálok egy kis xar cisztáért,mikor másoknak sokkal nagyobb problémájuk van, de már marhára unom,hogy még a lehetőség sincs,hogy induljunk valamerre és azért most már 3 éve számolom a napokat,hogy végre mikor sikerül......

Na most kipanaszkodtam magamat,de ti valamennyire megértitek vagy átérzitek,akik nincsennek benne azok else tudják képzelni,hogy milyen pocsék érzés, mást se hallok csak azt hogy "jön az ha jönni akar ,látod nekem is itt szunyókál a kiságyban" és nem értik ,hogy miért fáj ez nekem....., de lehet,hogy már tényleg velem van a probléma ,mert nem örülök a cisztámnak.......

na mindegy....., a dr.nő most Norcolut tabletát írt fel, azt kell szednem 15.naptól napi2x1-et, aztán megint uhu, már automatikusan teszem szét a lábam... :lol: soha nem gondoltam,hogy egyszer úgy megyek nőgyógyászhoz,mintha tracspartira mennék :)
Valakinek van valami tapasztalata ezzel a gyógyszerrel??????

EDI
ediii
 
 


Csip, mikor csinálsz babás vonalzót?

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány!!! Anyud mindíg ilyen segítőkész volt?????
Sajnálom, de legalábba van egy jó anyósod akire bármikor számíthatsz :wink:
Drukk péntekre+++++++++++++++++++++++++

Csip!!!! Holnap hányra mész????

Joli!!! Már nem sok van hátra :wink: és babázhatsz :D

Zsu!! Nagyon csendben vagy mostanában :roll: minden rendben??

EDI
ediii
 
 


Onlány: De majd holnap csinálok, ha már tudom, hány hetes vagyok...
Ügye ott az Uh-n megtudják mondani???Nem kell ahoz megvárnom azt míg az orvoshoz elmegyek és megmondja az orvosom...
Mert nem tudom, hogy hozzá mikor megyek még...

Edii: Hát nagyon sajnálom, hogy a cisztát kell nézzned a monitoron,biztos nem kellemes azért járni... de kívánom, hogy most, hog itt a tavasz legyen sikerrel ez nektek most!!!!
Honap 10:15-re kell mennem :shock: :lol:
csip-csip18
 
 


joli!
bármi van, várom az sms-t :) akármikor. éjjel is ;)

ancsi!
nem is értem az orvosodat :o
az enyém már azért hazaparancsolt, mert görcsölgetek... pedig nőgyógyászatilag totál rendben vagyok.
már 3. hét, hogy táppénzen vagyok... és vsz amíg nem múlnak a görcsök, maradok is.

onlány!
mindenem keresztben :D

csip
!
már holnap uh? (neked nem az orvosod csinálja? nálunk csak a kötelező terhes-uh-kat csinálja az uh-s orvos... azaz ha jól tudom, a 12. hetitől... helyi csajok! hogy volt ez nálatok??? én nem akarok máris esetleg a SZ.dr-hoz menni!!! segíccség!!!)
irigy-irigy :)
nekem még 2 napot kell várnom :? :lol:

ediii!
kitartás! tudom, hogy gáz... és az ember sokszor érzi, hogy elege van az egészből...
ja a norculutot csak akkor kezdd el, ha tuti túl vagy a pé-n! sosem lehet tudni :)
uh... nekem szerdán már a 7. uh lesz a pozi teszt óta... volt, amikor egyszerre 5 orvos bámulta... szerinted :?: :lol: de már nem zavar... kb egy évvel ezelőtt jött el az az idő, amikor semmivel nem éreztem kellemetlenebbnek a nőgyógy vizsgálatot/uh-t, mintha pl gégészetre mentem volna... mondjuk a durva az, hogy lassan a gasztrós vizsgálatokkal is így leszek :shock:
(halkan súgom, hogy a kórházunkban volt már ilyan növekvő "ciszta"... szeptemberben suliba megy :))

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nálam Joli nem az orvos csinálja, mert ahol ő van ott nincs Uh...Ezért elküldött a másik kórházba, ahol ő Szülésznő!!!És ott fog a Szonógráfus megnézzni...aztn kell őt felhívni és menni hozzá!!!
Már tükön ülök...gondolom Te is :D :D :D
kiváncsi vagyok, utána mikor kell megint menni...Gondolom azért mégegyszer csak elhív, mert ameddig nincs szívhang, gondlom addig még védőnőhöz semm fog elküldnei, hogy megkapjam a kiskönvet!!!
Vagy nem???
Kinek, hogy volt ez???mert szerintem Én 5 hetes körül vagyok...
Segítsetek :roll:
csip-csip18
 
 


csip!
nekem úgy rémlik, h amikor szívhang van, akkor van kiskönyv...

de nekem furcsa lenne, ha nem a dokim csinálná az uh-t (furcsa is volt, amikor a kórházban voltam... igaz, a dokim akkor is ott ült mellettem)... OK, itt nincs olyan, hogy nincs uh, mert hogy van egy kórház, aztán ennyi... esetleg magánrendelésen nincs uh, de akkor az orvos bent megcsinálja... igazából ami zavarna egy ilyen helyzetben (mmint hogy szonográfus csinálja -bár nálunk nincs ilyen), az pont az, hogy a saját orvosom nem látja azt, amit kellene...

én is tűkön ülök... és szívem szerint 2naponta mennék uh-ra babót nézni :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Persze ebben igazad van szar is egy dolog, de azt mondta az orvosom, hogy neki átküldik eamilben szóval látni fogja meg tudni fog mindent, meg azt mondta nagyon rendessek ott a szonógráfusok és mindegyiket ismeri!!!
Nálunk ugy van, hogy a Honvéd kórházban fogadják a betegeket és elátásra pedig a Mávkórházba kell menni!!!! :shock: :?
Aztán majd úgyis elmegyek hozzá a magánba egyszer-kétszer!!!
Én is mennék minden nap :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Valószínű egy darabig nem tudok jönni, mert netet váltunk ha sikerül(a vodásat leadom hogy csesszék meg, már 2 éve igérik hogy gyorsabb lesz)... Most is a telókártyámról netezek(gyorsan-gyorsan) :)

Csip!
Én 7 hetesen kaptam kiskönyvet(mikor már volt szívhang is), de nemsokára nálad is eljön az az idö!!! :wink:
Drukk a holnapi uh-hoz!!!

Juli!
Hát én nem tudom ...a Bajaiakat nem a Tóth uhuzza?...fene tudja de majd Joli segít ebben..
Azt tudom hogy én a Szluhát fogtam ki legtöbbször meg egyszer a Bárdost uh-on...
A Karasz 2-szer uh-zott amikor elmentem hozzá magánba elöször akkor másnap vagy hogy berendelt egy uh-ra, hogy mégis lássa mi a helyzet, aztán a 2. uh akkor volt mikor megkértem karácsonykor hogy csináljon!!
Neked is nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!

Ancsi!
Sajnálom hogy ekkora paraszt volt a doki :( de genya!!!
Nem igaz hogy ezt nem fogják fel hogy óvni kell most magad na meg a babát az olyan munkától..
Kiakadtam komolyan :shock:
De reméljük tényleg egy másik doki kiír majd végleg tp-re!!

Zsu!
Büszke ám Kíra az öcskösre naná :D
Remélem most már lassan kicsit enyhülnek a tüneteid!! :wink:
Kitartás!!

Joli!
Neked is kitartás, most már nincs sok vissza!!!!
Egyik barátnőm is a héten szeretne szülni(2.-ára van kiírva), úgyhogy lehet együtt lesztek bent a kórházban, majd megyek hozzá látogatni, ha bent leszel akkor talizunk!!!!!!!! És akkor meglesem a bébikéket!!! :wink:
Milyen jó is lenne, 2 kismamit és babát mennék látogatni!!! :roll:

Na pusszantás mindenkinek!!!!
Vendég
 


Ancsa: öszze tévesztettem az Omniával :D Bocsi :D
Mózes???Nekem nem kell...Hisz ugy is az ágyban lesz majd...vgay a kezemben :D :D :D
csip-csip18
 
 


sziasztok!

[quote="-j-"]
írta:
-j-
én is tűkön ülök... és szívem szerint 2naponta mennék uh-ra babót nézni :oops:

maximálisan megértem! az elején sokkal stresszesebb a terhesség, mert nincs semmi visszaigazolásod arról, hogy rendben van minden.... csak az uh...
később, amikor mocorog (illetve amikor érzed, hogy mocorog), akkor sokkal nyugodtabb leszel... persze akkor is vannak izgulós napok, amikor nem, vagy ritkábban érzed... de ez nem sűrűn fordul elő...
bááááááááár, a kolléganőmnek mellső fali a lepény, és egyáltalán nem érzi a mocogást... pedig majdnem 2 héttel idősebb nálam... :arrow: látom is az arcán az irigykedést, amikor szóba jön a rugdalás... na vele sem cserélnék... car lehet nem érezni... :shock: akkor inkább rúgja le egy nap 10X a húgyhólyagom és 5X a vastagbelem!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na, az pl elég vicces érzés!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

csip a mózes az első fél évben a sétáltatáshoz hasznos ám... sokkal jobb a babának, ha vízszintesen fekszik...és nem mindig a hordozóba van "begyűrve" :lol: :lol: :lol: :lol:

ediii sajnálom a fránya cisztát!!! :shock: de jó lenne tényleg, ha ez a ciszta 7 év múlva iskolába menne!!! :)

Kép
gtunde75
 
 


Csajok tudjátok ki hívot fel az elöbb???
A nőgyógyászom :shock: Ma mentem volna hozzá a mahánba 6 ra...
De ügye Én még múthét elött lemondtam, felhívtam akor azt mondta, hogy menjek a Honvéd kórházban uh-ra és ha megvan a leletem, akkor hívjam....
Na most kérdezzi Tőlem, hogy megyek.e???mondom nem, hát beszlétünk...igen csak nem emlékzet, hogy most mikor beszéltünk...
Mondtam neki, hogy holnap megyek a kórházban és abban maradtunk, hogy ha megvan a leletem hívjam fel őt...Erre ő:Még mindig nem jeletkezet vérzés???mondom nem...jól van akkor, Kitti ha megvan a lelet eredménye hívja az aszisztensemet és beszéljen vele...mert Én nem tudom megjegyezni, feljegyzetelni, mikor találkozzunk...
Szerintettek???
most Én azon gondolokodom illetve agylok, hogy ezt a találkozót, ő úgy akarja, hogy a magánban legyen???vagyishogy azért mondta, hogy asz aszisztenst hívjam???vagy semm???
Ti mit gondoltok most erről???
Vagy csak Én kombinálok?!?!?!
csip-csip18
 
 


jó reggelt!

kírus!
sztem össze-vissza uh-znak... aki éppen van adott időpontban (Tóth, Bárdos, Szluha)... ha lehet, leginkább az Erikhez szeretnék menni :)

csip!
annyira izgulok érted!
majd kérünk képet!!!
ja, és sztem csak te kombinálsz ;)

csajok!
megnéztem az előbb, hogy mit kell majd a holnapi uh-n látnunk... és most itt zokogok... mert hogy lesz nekünk már kicsi kar- és lábkezdeményünk, szemecskénk, szájunk... és csak nézem és zokogok (meg még egy lapáttal rátesz, h éppen a Légy jó mindhalálig szól a háttérben)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!!!
Gyors bekukk drukkoljatok!!!!!!!
Nem sokára megyek UHra :lol: :lol: :lol:

Joli : Kedves vagy :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak a háttérben, igaz nem minden nap nézek be, mert délelőtt dolgozom, délután meg, ha tehetem alszom otthon a korai roszulléteket valamikor ki kell pihennem :!: :roll: jól vagyunk, eléggé le vagyok lassulva... :roll: :oops:

Ediii
Sajnálom azt a fránya cisztát, de mit mond a doki, mit lehet vele kezdeni :?: mekkora egyébként :?: a norcolutot miért kaptad :?:

Susy
Merre vagy :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!!

Az a szar csajok, hogy max nőgyógyászt tudok váltani, de minden nőgyógyász ehez a faszhoz fog küldeni, mert ő a területileg illetékes tiszti orvos tehát csak ő hagyhatja jóvá azt,hogy a szülésig otthon maradhassak, rajta kívűl senki...Talán ha másik tartományba költöznék :roll: :D Úgyhogy már bele törődtem, hogy mennek kell majd dolgozni....De leszarom max minden második héten itthon maradok beteg állományban :wink:

Onlány- Csütörtökön mész be és akkor meg is császároznak vagy a császár az pénteken lesz?

Ediii- Nagyon sajnálom a cisztát, tudom milyen szar érzés mikor mindig közbe jön valami és halasztódik a dolog.....Remélem , hogy ez a Norcolut majd használ és eltakarodik a ciszta...Mikor kell menned legközelebb ciszta nézőbe?

Csip- Mai UH-hoz egy nagy kalappal, nagyon várom a híreket és a fotót :D :D :D Az elején kb fél éves koráig csak a mózes részben szabad sétáltatni a babát, vagyis ha hosszabb sétát teszel, pl fél óránál többet, akkor a mózest kell használni, mert csak abban van vizszintesen......Szerintem az első fél évben csak a mózest illetve az autóshordozót használja az ember, vagy nem így van Anyukák???

Tündi- Úgy várom már, hogy én is érezhessem ahogy rugdos :D Mert most május 17-ig ki kell bírnom, hogy nem látom ( bár gondolkodom előtte otthon egy 4D-s Uh-n, május 9-én megyek haza egy hétre, lehet Anyut elcsalom magammal) :wink: Ilyenkor az elején a baba még lent fekszik a pocinkban ugye???Mert valamelyik nap nem értem el egy párnát ami egy nagy fa doboznak az alján volt, be kellett hajolnom, de az csak úgy ment ha a hasam felső részével a láda peremének támaszkodtam teljes súlyommal és úgy nyújtózkodtam, aztán most meg parázok, hogy megnyomtam a babát, bár gondolom hogy ez baromság :oops: :roll:

Kírus- Várunk vissza az új nettel :D A Voda egy szar ( úgyhogy nem is mondom, hogy majd 8 évig ott melóztam, hihihii :D )

Juli- De cuki vagy :D Az biztos, hogy nagyon jó érzés látni ahogy fejlődik a baba....A 7.héten még csak egy kis paca volt, aztán 2 hét múlva már egy emberke, annyira fantasztikus :D

Mindenkinek puszi

Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Zsu-Pihengessél amennyit csak tudsz :wink:

Susytunder-Tényleg jó rég voltál, tessék életjelet adni :!:

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa: De nem mindenki teheti meg, hogy olyan babakocsit vesz ami mózes kosaras...Mondjuk Én megteheném, hogy veszek, de számomra az régi mód... :oops: :?
Nem feltétlenül, kell, hisza a babakocsikat vízszintesbe 175 fokban lehet tenni és az is jó!!!Sokat úgy sétáltatják a kisbabákat :)
Nekem azt mondták...Vagy nem kismamik???
De nem fogunk ezen össze veszni :wink:
Mikor jössza amúgy haza???Remélem sik,erül akkor talizznunk már :
D :D :D

Nem sokára indulunk anyúm öltözzikk...De mennyit :roll: Hol ez nem jó, hol az :roll: Mintha bálba mennénk :roll:
csip-csip18
 
 


Csip- Ja így már értem amit mondasz, szóval vagy mózes rész van, vagy ha az nincs akkor vizszintesig fektethető sportrész, akkor az felel meg a mózesnek....Na így már világos :D Május 9-én megyek haza, megpróbálhatunk majd összefutni, bár nem lesz autóm sajnos vagy 3 napig, mert valami vadbarom meghúzta az oldalát és lefényezik :?

Gyere mindenképpen a hírekkel, nagyon kiváncsi vagyok!!!! :D Drukk+++++

KépKép
gyancsi
 
 


hahó!
csip :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli én is őt várom órák óta, nem tudom hol lehet :roll:

KépKép
gyancsi
 
 


Jó estét mindenkinek!

Itt vagyok, jelenléti ív kipipálva, de jót nem tudok mondani, rosszat meg minek...
Nagyon mély ponton voltam lelkileg, ma kezdtek egyenesbe kerülni a dolgok, így már jobban érzem magam, de rám nagyon rám tudnak ülni a dolgok, így nehéz túl lépnem egy egy nehéz dolgon.

Holnap megyek dokihoz, Kristóf jól van, Nóri ezerrel mozog, nehezen viselem már így a végét is.

Igyekszem majd jönni gyakrabban, mindenkit puszilok, vigyázzatok magatokra.

Csip
na hol késlekedsz a hírekkel?:)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susytunder- Örülök, hogy ma már jobban vagy :wink: Remélem azért semmi olyan komolyabb rossz dolog nem történt, lehet csak a hormonok miatt te is érzékenyebb vagy, basszus valamelyik nap én is elsírtam magam , a barátnőm kisfiának a fényképein, hogy mennyit nőtt, meg milyen pici volt :shock: Kicsit vagyok csak bolond :D

Csip- Hol vagy már????????????????????????????

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa
Ezek a hormonok, sok ilyen lesz még. :)
Sajna nálam nem hormonok miatt van a világvége hangulat, de nem akarom itt részletezni, sem ország világnak kiírni.

Kép
Kép
susytunder
 
 


sziasztok!

már én is tűkön ülök, hogy mi lehet Csippel!!!
mivanmááááááááááááááááá?

Zsu akkor igazolt a távolléted!!! :lol: :lol: :lol:

Juli remélem holnap Te nem váratsz meg így minket!!! :shock: :shock:

Ancsa igen! baromság!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Susytunder- Sajnálom, ha gondolod priviben megírhatod, hogy mi a baj, de ha nem szeretnéd elmondani azt is megértem :!: :roll:

Csip- Mi a tök lehet már!!!!!??????

Juli- Holnap neked azonnal Uh után jönnöd kell, mert nem akarom a holnapi napot is végig izgulni :D

Tündi- Akkor baromság, jól gondoltam, éreztem :oops: :D

KépKép
gyancsi
 
 


nyugi... én fogok jelentkezni, ahogy hazaértem :)

csip!
mi van mááááá? b@ssza meg!

ugye nincs baj???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli- Nagyon remélem , hogy nincs :?

Már nekem is eszembe jutott, de nem, egyszerűen nem lehet baj!

KépKép
gyancsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?