Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Visszafelé olvasok. :)

Angie!

http://www.chinookdesign.hu

Tőlük van a falvédő szett, tiszaberceli a cég (Tokajtól 25 km-re K-re), amúgy a neten ajánlották nekem is. Az már utóbb derült ki, hogy t.berceliek, ennek pedig annyi a lényege, hogy az eskető papunk TB ref. lelkésze. :)

Árak? Nem titok, baromi drága ...

Egyedi falvédő látványterv után, 200 x 60+5 cm-es méretben, 20000.- +Áfa.
3db díszpárnahuzat, 36 x 48 cm-es méretben, a megadott motívumokkal: 3500.-+Áfa /db.
Posta ktg: 1980.-


1500+áfa volt még a párnahuzatba a párna

Tényleg sok, de így látva azt mondom, hogy megéri. Ha belegondolsz, egy sima snassz ágynemű huzat, ha csak kispárnát veszel magában (mi pl. 6 kispárnával alszunk, így arra sosincs elég huzat) 1000 Ft körül van ... Ez meg pl. a párnánál egy több rétegű, bélelt felsőrész, tűzéssel, rajta a minta, hátul csak egy réteg, zipzáras. Szóval így nézve már nem is olyan vészes.

Meg én próbáltam olyan mintát választani, ami reményeim szerint akár még 15 év múlva sem lesznek bébisek, szóval, ha már drága, legalább időtálló legyen ...

Meg figyi, Timi rácsos kiságya 30 ezer volt + 10-15 ezer a kókusz matrac és meddig feküdt benne? 2-3 évig ...
Babakocsi 80 ezer, használtunk 15 hónapig ...

Szóval, ha viszonyítasz, már teljesen más ...

Ágytakarón én is gondolkoztam, de az szeritem nekik még korai, mert bármennyire is profi alapanyagok és varrás, az azért szerintem megviseli a tűzéseket, hogy egy kisgyerek csúszik-mászik hentereg rajtuk. Azért más, ha egy tini felfekszik olvasni + ha egy 3-4 éves szandiban mászkál fel rá + autót tologat rajta.

Egyébként én már ki is mostam, mert nagyon anyag-festék-szagú volt. Ugye a párnák bordó szél - vaj belső, féltem, nehgoy megfogják egymást, de semmi baj nem lett. 30 fok, kézi mosással mostam. Teljesen szín és mérettartóak a textilek. És szinte még vasalni sem kell, mert abszolút nem gyűrődött.

Na, befogom, mert még azt hiszitek, jutalékot kapok. :)

kacsa14
 
 


Kitty!

Élőben tök más ám a lakás, más az összkép, főleg, ha rend is van. A fehér + a zöld máshogy mutatkozik meg, ha ott vagy benne.

Persze alapból én se pingálnék ilyenre, de így együtt jól néz ki + a sok kiegészítővel.

A fürdővel egy nagy gond van, a FÚVÓKÁS KÁD, aki kész bacitelep ... a jet-ekben megragad a víz és lehet bulizni a baciknak, én meg miután viasszaadtam a nőgyógyi (már műteni akartak, mikor fél év után sem hatott a 6 ezredik antibogyó sem) és urulógiai rendelős bérletemet, köszönöm, de kihagynám ezt az opciót ... Meg együtt van a budival és én azt nagyon nem szeretem, hogy a lehúzott budiból repkednek ki a cuccok a fogkefére, amit aztán a számba teszek, én figyelek rá, hogy lehajtsam, de mivel az a gyerek fürdő lesz, kétlem, hogy egy 3-4 évesnek az lesz a legnagyobb baja, hogy a tetőt hajtogassa. Szóval így bebukta a dolgot a fürdő is.

-----
Részvétem Anyukád miatt? Mi volt a baj?

Anyukám WPW szindrómás, szívritmuszavar, eleinte csak idegre, stresszre "ugrott ki" a szíve, aztán már nyugalomban is. Ilyenkor 200-300 as pulzussal teker a szíve ...
Legutóbb febr. elején nem állt vissza és nem csak gyorsan vert, haenm ki ki hagyott. 1kor lett rosszul, próbálták otthon rendezni, aztán kh, de ott se hatott semmi, közben hányni kezdett, mert az elégtelen szívműködés miatt leállt az emésztés. Mondták, hogy csak úgy tudják visszaállítani, ha altatják és "vasalóval" kiütik ... Csak a hányás miatt nem merték altatni. Közben tüdőödémás lett, fulladt már, így éjjel 11kor kiütötték, akkor állt vissza a ritmus, de rögötn elő is jegyeztették szívkatéterezésre. 5 órán át csinálták, rengeteg köteget égettek el újra és újra és folyamatosan ingerelték a szívet, hogy lássák, hogy melyik köteg rendellenes működése okozza a rossz ingervezetést és azokat vágták át. És mindezt ébren ... mert szükség van a beteg visszajelzéseire. Akkor is volt még egy altatós-vasalós újrabútolása ...

Utólag mondták, hogy most 2 féle zavar ugrott össze és hajszálon múlt, hogy nem kapott hirtelen szívhalált, amibe a sok sportoló belehal mostanában, mert észrevétlenül áll le a szív ...

Meg ez a sok éven át tartó, újabban már 2-3 havonkénti pár órás 2-300as pulzus is iszonyat gyilkolja a szívizmokat ...
Arról nem is beszélve, hogyha mondjuk vezetés közben jön rá egy ilyen roham ...

---

Na, folyt majd, de most mennem kell.

kacsa14
 
 


Kinga,

Köszi szepen! :P Igen, nagyon nö a kisasszony mar majdnem hat kilo.. :lol:
Davide hajat most vagattuk le mert jön a jo idö es kenyelmesebb igy. Anyos: detto :evil:

Kacsa,

Köszi! :P Nagyon örülök, hogy anyukad jobban van szörnyü lehetett az a nap amikor korhazba került. Meg persze a többi is.. :(
Nagyon jok a kepek, Timi gyönyörü szöke hercegnöve cseperedett. Nagyon edes a babajaval. Olyan furcsa, hogy majd en is vehetek babat mert van kislanyom. Teljesen mas egy kislany. Nem jobb vagy rosszabb mas. Nagyon örülök, hogy van egy kislanyom is! :D
A torta is szep ja, es persze nagyon sok boldogsagot neked is szülinapod alkalmabol! :P

Niki,

Köszi, aranyos vagy! Beneztem a blogodba de egyelöre csak elmentettem kedvencekbe majd ha lesz egy kis idöm :lol: belemelyedek! :P

Kitty,

Köszi szepen! :P Nagyon sajnalom anyukadat! :( Sajnos az enyem sincs mar velünk igy tudom milyen rossz.

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Kacsa
ezt még olvasni is rossz, de örülök, hogy jól végződött a dolog! Erős anyukád van!
Kádról én is hallottam, hogy egy bacitelep :roll:
Az én anyukámnak veserákja volt, májusban derült ki, és dec.-ben már el is vesztettük. közben nyáron volt egy nagyműtétje, amikor eltávolították a daganatot, épp hogy túlélte, de sajnos ez sem segített. :(

Jucmuc
köszi, sajnálom Anyukádat :cry:
Vendég
 


Csak gyorsan:

Kacsa!
Ilyen viszonylatban teljesen igazad van, nem drága. Én csak azért óckodom, mert már nem sokáig kapok rendes fizut, és abból a gyedből, meg apa fizetéséből extrákra nem jut. Főleg úgy, hogy épp a nappaliba csináltatom most asztalossal a fa bútort, jó pár darabból állót (nem két fillér lesz), plusz ülőgarnitúra csere. Talán rögtön utána kellene beiktatnom, amíg még dolgozom, és van rendes havi bevétel. Lehet, hogy az lesz a karácsonyi ajándéka :) Az infókat lementem. És köszi, hogy elküldted :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kismamik!
Hogy vagytok?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Gyors helyzet jelentés....

Marci baba 7.én 14:02-kor 2870g. 49cm vel megszületett :D
szombat óta vagyunk itthon..... hát nem könnyű 2 kicsivel.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Ági
gratulálok Marci babához! Ha lesz egy pici időd, várjuk a beszámolót és a képeket :wink:
Vendég
 


Agi,

Sok szeretettel gratulalunk Marci babahoz! :P Megertelek, nekem a mai napig nagyon nehez, ezt tenyleg csak az erti akinek van ketto vagy tobb picije. Remelem lagalabb neked akad segitseged!
puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Ági!

Gratulálok Marci érkezéséhez! Kitartás, hamarosan könnyebb lesz! Egy anya minden feladathoz felnő, ügyes vagy, menni fog!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ági!
Gratulálok és kitartás!

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Ági!
Gratulálok a kistesó érkezéséhez! Biztos nehéz az eleje, de kitartást hozzá. Tejci rendesen beindult?

Juca!
??
Genetika megvolt?

Évi!
Hogy vannak a gyerkőcök? Képet kapunk?

Kacsa!
Apukám is szívritmus zavaros, ő is volt kórházban. Gyógyszert szed rá, és az tök jól karban tartja. Van egy taktikája: Amikor érzi, hogy el kezd kalimpálni a szíve, visszatartja a lélegzetét, és legtöbbször visszapattan. Öcsém mondta neki, és bevállt. Neki a kórház óta nem volt több óráig tartó zavara. Biztos jól eltalálták a gyógyszerét és ez a levegővisszatartás is segít. Remélem, anyukádnál is beállnak a dolgok, mert ezzel a betegséggel még sokáig lehet élni. Persze, ha más baja nincs a szívének (apunál más rendben van).

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!

Anyának is megvannak a technikái, csak mivel már 30 éve vannak egyre sűrűsödő kiugrásai (igazán terhesség alatt jött ki), fárad a szív, gyengülnek a szívizmok ...
Ő sem rohan rögtön a kh-ba, de évi 2-3 alkalommal az utóbbi jó pár évben már muszáj volt vénásan kapnia a béta-blokkolót, mert a tabletta már nem volt elég.
Most legutóbb pedig a "rendes szívritmuszavar" mellé bejött más is, ez a kamra vagy pitvar fibrilláció (nem tudom, melyik volt, de az egyik lazább - az volt neki, a másikba szoktak hirtelenszívhalni ...). És ez okozta a nagy bajt, hogy a 2 már magában is gázos dolog így összeakadt. 3 órán át próbálták otthon visszahozni, gyógyszerrel, lélegezve, Apukám magyarázott még vmi. "folytásos technikát" is, amibe inkább bele sem gondolok, hogy mi lehet ... De végül, látod "kiütés" lett a vége.
Nem egyformák ezek a zavarok sem + a szív teherbírása sem. Anyát már 10-15 éve is műteni akarták, mikor bejött Mo-ra a katéterezős technika, csak akkor még nem merte vállalni ...

---


Ági!

Szeretettel gratulálok Marci babához! Kitartást a kezdeti nehézségekhez!

kacsa14
 
 


hahó!

Mi újság veletek? Nálam alakul a helyzet ,tegnap voltunk ruhát próbálni. 17-ből választhattam,sikerült is! nagyon szép,fehér,strasszos,,, A "vonalú! A menyecske sima,térdig érő, pánt nélküli, piros. Volt egy csomó fajta, meg pöttyös is,de abban úgy éreztem magam,mint egy túrórudi! :D

Minden este elkap egy olyan hányinger,hogy majd összeesek ökölődés közben,de nem tudok hányni,én már próbáltam mindent,nekem most se megy. Régen se tudtam soha,ha hánytam is,annak kórház lett a vége. ma már 3 csomag ropit megettem,az segít.

egyéb hányinger elleni tipp?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Izgi! (ruhák)

Hányinger:
- azt edd, amit kívánsz, ha hülyeség és egészségtelen is, a baba elveszi, ami neki kell (én 10 hétig kakaó-banán-édes péksüti-tejbegríz 4esen éltem, 55ről 51 lettem félidőre, végül 65 kg-val mentem szülni, félidőig semmi húsféle nem ment le, mikor javultam még a Ristorante mirelt pizzán lévő papírvékony sonkacafatokat is leszedtem)
- fagyasztott gyümi, nekem nyugtatta a pocim
- hányás (soxor jobb, ha inkább kijön)
- nekem nem jött be a reggel rögtön evés/soxor keveset evés sem, hánytam bármikor, bármitől, ha olyanja volt a szervezetemnek
- hideg szénsavas lötyik is jók sokaknak
- vannak homeós bogyik is, de azokat én nem szedtem
- végül örülj neki, mert amíg ez megvan, tuti minden OK odabent :) és vigasztaljon a tudat, hogy még max. 36 hét (2 hét túlhordást is beleszámolva) és tuti vége lesz a terhességi rosszulléteknek - én pl. a végén már a savtól hánytam ... :lol:

kacsa14
 
 


Kacsa!
Igen, valóban vannak ennek a betegségnek is fokozatai, főleg ha még bejön mellé egy másik szívprobléma is.

Nekem a rosszulléteim enyhülőben. Ki gondolta volna, hogy a 9. hétre már egész jól leszek. Persze, a gyomrom azért nem százas, és a szagok is irritálnak, de ez igazán semmi. Azért nem bánnám, ha még a 12. hétig maradna valami tünet, mert akkor tutira el kezdek majd pánikolni. Már így is megtettem, mert tegnap este a pisilésnél letöröltem valami halvány rózsaszínes nyákot, és jól be is ijedtem. Azóta sem jött semmi, sem bugyira, sem a papírra, de akkor is.... mi a franc volt az a tegnapi :roll: A szerdai uh-ig izgulhatok ezek után. Brrrrr....

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!

Nem lesz semmi baj!

kacsa14
 
 


Szilárdnak boldog 3. szülinapot!!!

Kép

kacsa14
 
 


Kinga
A kacsa nekem sincs a kedvenc kajáim listáján.
Így már érthető a lagzi. Hogy állsz az előkészületekkel?
Anyóssal a kapcsolatunk nem mindig felhőtlen, de alakul.

Norwell
Ugye nem felejtetted elvinni Kendét az oviba? :D
Saci?

Kacsa
Nagyon boldog 18. szülinapot!!!!! :)
Vannak nagyon fura munkáltatók. Szerencsére, nálunk a nagyfőnök mondta, hogy visszavárnak és a helyem szabad lesz, amikor visszamegyek dolgozni.
Örülök, hogy anyud rendbejött!
Hatalmasra nőtt Timi, pedig alig, hogy megszületett!
Szép a lakás, de az a zöld, nekem nagyon vad. A kád nagyon tetszik, viszont én is hallottam, hogy egy nagy bacitanya. :? A vízszerelő azt mondta, hogy hetente kell a fúvókákat takarítani valami fertőtlenítő folyadékkal.
Az egybebuditól pedig feláll a szőr a hátamon.

Kitti
Egyik volt csoporttársam is most ment át a mercihez. :D Adatbázisnagyfőnök volt, azt hiszem most is valami olyasmi.
A pároddal nem tudsz kimenni?
Sajnálom anyukád. :(

Jucmuc
Mostmár tudom. Azt megkérdezhetem, hogy melyik városrészben laktatok?
A kiköltözés még nem biztos. Apa úgy számol, ha bejönne a kinti cég, akkor mi is mennénk, de ez még messze van.
Ez az alvós kép csúcs!!!! Csodálatos gyerekeid vannak!

Ági
Gratulálok Marci baba érkezéséhez!!!

Angie
Örülök, hogy múlóban van a rosszullét.
Sziszkónak nagyon boldog 3. születésnapot!!!
Nagy buli lesz?

Tegnap voltam védőnőnél, megkaptam a kiskönyvem. Átmentem a háziorvoshoz, csinált EKGt, megtapogatott, mindent rendben talált. Megkaptam a vérvételes beutalópakkom. :? Oda kedden megyek, itt helyben megcsinálják, nem kell becsörtetni a városba és órákat várni.
Jövő pénteken meg a dokimhoz megyek. :)
Vendég
 


hahó!

Angie!
Szilárdnak nagyon boldog szülinapot így utólag is! De irigyellek,én minden este rosszul vagyok.

Maci

A helyszín,zenekar,ruha,fotós, süti megvan. Még kell meghívó, virág,dekoráció, videós,meg hoppmester (vőfély). Az már részletkérdés.
A kedves mamával is beszéltünk,tud mindent,megnyugodhat... Bár kiadta a feladatokat: Ez is kell,az is kell,ilyen,olyan...... De hogy ő is felemelné a telefont,azt nem! Majd én csináljak mindent,meg az Anyu. A sütivel is kever,úgyhogy holnap felmegyek,elmondom mire jutottam és ha nem felel meg,akkor azzal sütteti ki a részét,akivel akarja,mi itt maradunk,az tuti.

Egyébként minden ok.
terhesen tényleg nem lehet biciklizni? Már 3-man lenyomtak ezért.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziszkónak nagyon boldog szülinapot!!!!

Ági!
Gratulálok Marci babához!!! A képekért és a beszámolóért nem fogunk ám megharagudni... ;) :D

Kinga!
Általánosságban azt szokták mondani a dokik, hogy ha nincs probléma, a méhszáj zárt, akkor lehet biciklizni. A lényeg, hogy ne vidd túlzásba, és ha érzed, hogy feszít a pocid, akkor inkább ne csináld.
Kicsit irigyellek... :oops: Imádtam az esküvői előkészületeket... ;)

Maci!
Képzeld, nem!!! :D:D Egész éjjel drukkoltam magamnak, hogy sikerüljön... :P :D
Egyébként újra náthás a drágám és nagyot hall, ezért kedden el fogom vinni fülészetre, mert félek, hogy a múltkor fülgyulladásból valami megmaradt... Ha suttogok, azt abszolúte nem hallja... :(
Saci pöttyei eltűntek, most nincs rajta semmi, igaz, konkrétan tejet nem is iszik. Még egy kicsit kivárok, aztán adok neki tejet is, meglátjuk, mi lesz... (Joghurtot, túró rudit egyébként azóta evett már, attól nem lett pöttyös...)

Syry!
Merre jársz???? Olyan rég írtál, minden rendben van???

Kép
Kép
norwell
 
 


Hűha, de csönd lett a hétvégén!

Köszönjük a Sziszkó köszöntőket. Nagyon jó lett az ünneplés, örült minden ajándékának, főleg a szerelő asztalának és az álványos távcsövének. Szegény, azóta sem tudta megnézni a csillagokat, mert folyton be van este borulva az ég. Azt hiszem csillagász lesz belőle, mert már az összes bólytót ismeri, és azokat akarja megnézni az égen. Kíváncsi, hogy látja-e a Saturnus gyűrűjét :lol: Hihetetlen fogékony a földrajzra is, már simán megmutatja Mo-ot a földgömbön, és nem mi tanítottuk, hanem megkérdezte, hogy mi meylik országban lakunk, és az hol van a földgömbön. Apja volt ilyen, már kisiskolásan tökéletes térképmásolatokat rajzolt, 2 nagybátyja is térképész.

Majd rakok képet, ha valamikor sikerül letölteni a gépre :)

Eriknek itt is nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hahó!
Bizony,nagy volt a csend!
Angie
Várjuk a képeket!

Én lassan kipurcanok,úgy felidegesített a párom anyja,hogy begörcsöltem este. Mindenbe beleköt a lagzival kapcsolatban,de a kisujját se mozgatja. És az a hangnem,velem még ember így nem beszélt. Esküszöm,nem tudtam mit mondani,én még emberben ekkorát nem csalódtam,mint benne. Büdös k.....a!
Párom is összeveszett vele. A bab nem érdekli,nem is kérdez felőle.
Mondtama páromnak,fújjuk le az egészet,ennek értelme nincs,hogy ott állunk,aztán mindenki mérges a másikra. Lemegyünk a hivatalba,aztán csókolom! Nekemés a picurnak nem hiányzik az idegeskedés! Meg az ilyen böszme embeek sem. Önmagán kívül senkit nem visel el.
Kijelentette,hogy ne számítsunk semmiféle segítségre tőle az életben, és burkoltan közölte,hogy ingyenélők vagyunk,mert mind a ketten otthon lakunk és nem fizetjük a számlákat,holott ő nem tudhatja,hogy én az anyáméknak mit fizetnek vagy mit nem, és a párom veszi évek óta a mosóport, mosogatószertm wc papírt, kéztörlőt, bevásárol,odaadja a kajajegyet, rendezi a földjeit(anyukáé), az usvart, a szőlőt. Veszi a permetszereket, a benzint, dolgozik vele,de ingyenélő. Elmegy a ....

Na jól kipanaszkodtam magam megint,de ki kellett írnom magamból.

Többiek!
Nagyon eltűntetek!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Timinek és Szilárdnak nagyon boldog szülinapot!!!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Lányok!!!!!!!!
Hova tűnt mindenki????

Kismamik, minden rendben? Syry???

Én ma reggel voltam uh-n. Minden rendben van Gombóckámmal. 26mm, ficánkolt és kalimpált a kezeivel.
Le is fényképeztem. Íme:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Már régen tettem képet Szilárdról :)

Az ovis szülinapi képek elkészültek (az enyém még várat magára :oops: ). Fel is dobok párat:

Ennyi lettem:
Kép
Kép

Gondolkozok, hogy melyik éneket is kérjem az ovis társaimtól. Óvonénik súgnak :)
Kép

Egyedül vágtan a tortát:
Kép

És még ízlett is:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Szülinaposoknak sok sok boldogságot, meg öröemt meg minden földi jót!

A mi eltűnésünk oka a futkosós vírus. Zalánnal vasárnapra az ügyeleten kötöttünk ki, ahol közölték négy keresztes a vizelete és csak azért nem egyből kórház, mert nem hányt, vagyis az innivaló megmaradt benne. Hétfő hajnalra már rajtam is kijött tegnap meg apján. Amúgy Zalán már jól van, már az étvágya is kezd visszajönni. Érdekes volt, mert Zazi egyszer hányt még csüt reggel meg egyszer kaksizott hígat szombaton azt ennyi, mégis ennyire kiszáradt. De a lényeg, hogy időben megvolt a bűnös :)

Kinga!
Ne idegeskedj, nem éri meg, főleg nem a baba miatt.
Amúgy meg ez a ti esküvőtök, legyen minden úgy ahogy ti akarjátok , főleg ha anyós nem is segít és akinek nem tetszik nem muszáj ott lennie, még ha az az anyós is. Ennyi.

Norwell!
Oh sajnálom Kendét, remélem a fülével sem lesz semmi komoly. Az meg jó, hogy Sacin nincsenek pöttyök.

Angie!
Jók a képek helyes nagyfiú már Szilárd és látom azért a térképek mellet a thomas mánia is megvan :)

Nah most megyek mert be kell hoznom a végigfeküdt napokat, holnap meg már meló...

Üdv mindenkinek.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Hahó!

Angie!
Nagyon aranyos a nagyfiad!, milyen szép szeme van!

Niki
Ezt a vírus dolgot még hallani is rossz,de hallom a kissrác gyorsan átvészelte. :)

Na,mostmár tuti,lagzi lefújva,de az esküvőt megtartjuk és lesz egy kertiparti a haverokkal,kollégákkal. Sütünk tárcsán,karaoke buli,hasonlók... Jobban örülök ennek a verziónak,nyugodtabb vagyok sokkal. Tisztára kisimultam, anyós meg számomra megszűnt létezni. A párom felőlem kibékülhet vele,de én nem fogok. A baba nem érdekli,ezt meg is mondta.

Pénteken megyek dokihoz, mert jövő kedden nem lesz,akkor kellett volna,de nem baj, az a pár nap nem számít. Remélem ad képet is,bár még nagyon picur a szentem. A tesóm közölte,hogy mondjam mega dokinak,hogy állapítsa meg a nemét,mert nem szeret kétségek közt lenni,bár tutira fiú,de azért jobb ha a doki is közli. Mondom neki,ahhoz még kicsi a baba,de nem baj,pár hét és megtudod... :D
Tisztára tűkön ül...
Én kislánnyal álmodtam tegnap éjjel,de nekem mindegy mi lesz,főleg elsőre,csak semmi baja nem legyen!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Valaki tudja, hogy meddig kell várni, míg az apeh megcsinálja az adóbevallást?

Mindjárt visszaolvasok.
Vendég
 


Eriknek nagyon boldog 3. születésnapot!!!

Kinga
Bicajozni még lehet, de nem célszerű elvágódni. :? Ezért nem ajánlják.
Nagyon jól teszitek, ez a ti napotok, nehogy már elrontsa akárki is. Tuti jól fog sikerülni. ;)
Én is pénteken megyek dokihoz. :D

Norwell
Kende meggyógyult? Füle?
Örülök, hogy Saci pöttyei elmúltak.

Angie
Sziszkónak nem kell sokat gondolkodnia, hogy mi is lesz, ha nagy lesz. :) És mekkorára megnőtt már! :shock:
Gombóckád nagyon édes! Már úgy várom, hogy nekem is legyen ilyen képem. :oops:

Niki
Gyors felépülést ebből a fránya vírusból!

Tegnap voltam vérvételen. Ki tudok borulni, ha éhgyomorra kell menni, de túléltem. Levi még egy lepkét is kapott, amiért türelemmel megvárta, amíg megkínoznak. :D
Egyébként jól vagyunk, a nemsok tünetből egyre kevesebb lett. A farkaséhség maradt. Képes vagyok még fél 11kor is kimenni enni. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyos minden kisgyerek!

Maci
még nem tudom, ki tudok-e menni, de már azon is gondolkoztunk, hogy jó ötlet-e télre itt hagyni a házat. Másra nem szívesen hagynám, fűteni meg csak kell néha ha hideg tél lesz, mert szétfagynak a csövek. Ide meg ne jöjjön be senki, amikor nem vagyunk itthon. Tudom, rigolyás vagyok :roll:
Mikor lesz vérvétel eredmény?

Én május 3án megyek vérvételre és uh-ra is. Na nem azért, mert terhes vagyok, de remélem, végre már rájönnek mi bajom, és megfelelően kezelnek, hogy jöhessen a baba :wink:
Vendég
 


Évi79!
De jó, hogy jöttél!
Cukik a gyerekek! Virág tiszta anyja.

Maci!
Szuper, hogy ilyen jól vagy. Én sem panaszkodhatok, ez a mértékű (néha-néha) émelygés teljesen elviselhető :) Nekem nem kellett éhgyomri labort csinálni. A cukor mérés majd csak később lesz.

Kitty!
Reméljük, semmi bajod nincs, csak a babóka várat magára, mert ő ilyen kis egyéniség, hogy nehogy már a szülei mondják meg, hogy mikor is kopogtasson :wink:

Syry!!???

Juca!!???
Lassan mehetek az övterelőért :) Már gömbölyödök, és nagyon hegyesen (fiúra tippelek :) )

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

megvagyok, minden ok. múlt héten volt vérvétel + ekg. (eredményeket nem tudom, a doki kapja a leletet.) tegnap voltam védőnőnél (1 órát töltöttem ott), kaptam kiskönyvet. jövő kedden doki, uh. már naaagggyon várom.

Évi
szépek a gyerkőcök. örülök, hogy jól vagytok.

Ági
gratulálok Marci születéséhez!

sajnos most több reagálásra nincs időm. azért igyekszem visszakapcsolódni.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Angie! jöhetsz, csak meg kell keresnem. :roll:

én ennyire vagyok gömbölyű. :twisted:
Kép

96 cm. 18+5. no comment. :shock:

uh-n minden rendben.

tjuca
 
 


hahó!

Juca
Nagyon édes a pocakod! :D

Megjöttünk a dokitól! 13,7 mm a drágám és hevesen dobog a szíve. Eddig minden ok,a hasfájásom is normális,mert még hátul van a méhem. Ja, és egyedül van! Apa tiszta ideg volt,hogy nem vettem fel a telefont 6-kor,de még akkor bent voltam,elég volt megnyugtatni. Édes volt ahogy aggódott! :D
5 hét múlva kell mennem uh-ra, most meg mehetek tanácsadásra a védőnőhöz,meg vérvétel,stb...
Kicsit megnyugodtam,hogy ok minden,csak így legyen továbbra is!

Syry
Jöhetsz bővebben is!

Évi,Fleur,Kacsa,Jucmuc!
merre jártok?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Megjártam a dokit. Alig másfél órás csúszásban volt, Levi már lefutotta a maratont és darabokra szedte a várót. :?
A lényeg: a tesó 46 mm, mocorgott, a nagy szent esküt nem merte letenni, de úgy fest, hogy nem kellenek új ruhák. :-D
Május 5-én megyek az I. UH szűrésre és kérnem kell genetikai tanácsadásra beutalót. :?
Kaptam képet, holnap megpróbálom lefényképezni.
Lassan ágyba varázsolom magam, mert nagyon elfáradtam.
Vendég
 


Sziasztok!

Évi
édesek a gyerkőcök!

Angie
aranyos vagy :D De nálam egyértelműen van baj sajnos, csak azt nem tudni, mekkora (az utóbbi egy évben, amióta nem szedem a fog. gátlót, csak gyógyszerrel jött meg). De remélem, elég csak vmi hormontablettát szedni, és már jön is a baba :roll:

Juca
szép poci :wink:

Maci
10 hetesen már látták a férfiasságát? :shock:
Vendég
 


Maci
Várjuk a képeket! de tényleg,nem korai még megállapítni a nemét? Miért kell genetikai tanácsadás? A korod miatt vagy volt a családban valami betegség?

Tényleg kismamamik! Van már neve a törpéteknek? Álruljátok el! Olyan kíváncsi vagyok!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Kinga, köszi a hiányolást, megvagyok :) Általában csak az olvasásig jutok :(
Hogy van a hányingered? Tuti tippem nincs ellene, nekem egyik terhességnél sem volt.

Évi!

Tündériek a gyerekek, jöhetnél ám gyakrabban! :) (Bagoly mondja, verébnek, tudom...)

Syry!

Örülök, hogy jól vagy :) Majd mesélj doki után!

Angie!

Szilárdot isten éltesse, gyönyörű kisfiú! Szerintem kislányod lesz :)

Juca!

Azta... Gyönyörű poci... Növeszd csak :)

Maci!

Szerintem azért még ne vedd tutinak, amit mondott a doki, ilyenkor max csak találgatni tud, azt meg minek??? Klassz, hogy minden rendben a picurral.

Nálunk zajlik az élet. Apraja igazi huligán népség. Ádám mindenhova felmászik, még az étkezőasztalra is. Kihúzza a széket, és már fent is van, én meg őszülök. Ha nem az asztalra mászik, akkor a tv állványra, lépcső védőrácsára, etetőszékre. Ha épp nem az akrobatamutatványaival van elfoglalva, akkor vagy pucérra vetkőzik, vagy minden elérhető fiókot és szekrényt kipakol. Eszti meg elképesztő módon anyás, csak a nadrágomba kapaszkodva tudja elképzelni a létezést. Főzni csak úgy lehet mellette, hogy magamra kötöm. A héten van az ovis beiratkozás, megint teszünk egy próbát a Dórival, de túl sok sikerre megint nem számítok :evil:

Nekem pedig végre megvan az időpontom: május 20-án megműtik a hasamat. Mehet tb-re a műtét, majd drukkoljatok :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Kinga
és nálatok már vannak nevek?
Nálunk név van, baba nincs :(

Évi
elevenek a gyerekek :lol:
Drukkolok a műtéthez! tök jó, hogy tb-s :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Évi!

Drukk a szép új pocidhoz! De azért még gyere ám addig is! :)

Timinek is beültettek születéskor a fejébe egy mágnest + az én fenekembe is ... gondolhatod, gyakran még mindig vonzza egymást a 2 pólus ... és nálunk szó szerint gyakran tényleg a senekemben van ... :shock:

Kitty!

Lesz ott baba is hamarosan! :) Csak ne hagyd magad lerázni a hülye dokival!!! Majd, ha meglesz a véreredményed, mutizd meg és kiértékeli itt a sok okos önképzett doktornő. :lol: (én anno már úgy diktáltam be a dokimnak a 21. napi hormoneredményem telóban, hogy tudtam, hogy mit fog diagnosztizálni)

Juca!

Poci csini!

Csajokfotó?

Nem emlékszem már, hogy a csajok nemét Ti sem tudtátok vagy csak a köznek nem tettétek kinccsé ...

Maci!

Titatesó akkor jól kitárulkozott, azért én is néztem, hogy már mondott vmit a doki ... :shock: :shock: :shock: A biztos az nekem is a 18. heti UH, de még utána is elég sok nemváltó babával találkoztam ... Barátnőmtől is véletlen kérdeztem a 25. hét táján, hogy na, mi lesz a csajszi neve? Azt mondja, hogy már fiú ...

---

Hoztam pár fotót, kész lett Timiszoba nagylányosítása, benne az új ágy, falvédő, párnák, polc.
Meg kapott egy orvosi táskát, mert kicsit besokalltunk, hogy sikítófrászt kap a fehér köpenyesektől. De olyan szinten, hogy mentünk szurira (nem mondtam neki itthon), a rendelő épüéetet előtt mikor megálltunk és kiszálltunk a kocsiból már jajgatott és tiltakozott, bent folytatta, ki kellett jönni a váróból, mert már égett a pofánk. Bent doktorbácsi meg akarta hallgatni, de aztán 2 perc kínlódás után, mikor még a gatyáját sem tudtam kigombolni, abban maradtunk, hogy nem lacafacázunk, lefogunk és bökünk ... Anya fejnél, Apa lábnál, védőnő középen, doki bök, gyerek visít ...
Most pénteken meg vérvételre kéne mennünk, az ráadásul nem is csak egy pillanatnyi bökés ... :roll: :roll: :roll: Szóval, ha vmi. gyerekkínzásról hallotok a péntek esti hírekben Debrecenben, azok mi leszünk ...

Kép

Kép

:lol: :lol: :lol: Dr. Té rendel :lol: :lol: :lol:
Kép

és 1 ráadás: tájkép csata után, avagy így fest egy nappali játékbomba robbanás után (egy teregetésnyi idő műve)

Kép

kacsa14
 
 


Hello Lányok!
Régen jártam már erre, de látom, be is fagyott egy kicsit pár napja a topik.

Kacsa!
Nagyon szép Timcsa szobája. Látom, neki is bejön :)

Juca!
Azta mekkor poci! És gyanúsan hegyes :wink: De neked mindegyiknél ilyen tempóban nőtt, nem? Hamarosan én is valami hasonlóval állhatok elő, ha így folytatom. Már rendes nagy pukli van a hasamon, pedig még épp hogy beleléptem a 11-be.
Terelőt ha megtaláltad, szólj, és ellátogatok felétek (egyébként is már épp ideje lenne :oops: )
Nem dobsz egy képet a lányokról?

Maci!
Drukk a kukishoz, de én még nem élném bele magamat a helyedben.

Kinga!
Gratula a másfél centisedhez!! De jó, hogy minden rendben! Rossz közérzet jelen, vagy múlóban? Nekem nyomul a hányinger rendesen, de nem hányok. Ha épp eszek, akkor semmi gond, de 15 perc múlva ott folytatja, ahol abbahagyta. Ezért is eszem folyton, ami plusz 2 kilót már rám is nyomott :twisted: Pedig Szilárdnál 12 hétig egy deka rám nem jött. Most eleve +3 kilóval kezdtem, így jó kis húsban vagyok és leszek még :)
Nevünk nincs, de még nemünk sem :lol: Szerintem fiú lesz most is, és akkor bajban leszünk, mert Szilárdnak is alig találtunk nevet.

Kitty!
Én drukkolok neked, hogy a bajok ellenére is gyorsan jöjjön a babó!

Syry!
Olyan ritkán jársz, pedig jó lenne tudni rólad! Mikor is lesz a köv uh? Majd mindjárt nézem a vonalzódnál, talán fent van. Van már genetikára időpontod? Most csináltatsz amniót?

Évi!
Már épp akartam kérdezni a hasműtétedet, de én mintha őszre emlékeznék. Tök jó, hogy máris meglesz és TB alapon. Remélem, kockás hasat kértél :lol:

Syry!
Most látom, hogy tegnap voltál uh-n. Gyere és mesélj!!!!!!!!!!!!!!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Maci
Nem semmi, hogy már látták, h öcsi lesz :)

Éva
Aranyosak a gyerekeid nagyon! :)

Juca
Hatalmas pocak!!! :) Gratula!

Kinga
Gratula a törpihez! :)

Évi
Édesek lehetnek a gyerekek!
Neked meg drukk a műtéthez!!!!

Kacsa
Nagyon jó lett Timi szobája :)
A játékbomba robbanás nálunk is hasonlókkal jár :lol:

Mi jól, Marci minden reggel úgy kezdi, h a pocakomhoz hajol és mondja,h "Szia baba", majd megsimogatja a hasam :) Bár még nem beszél folyamatosan csak szavakat, de folyamatosan gyakorol.
Én szenvedek a rosszullétektől, reggel is és este is... rókakoma is sokszor meglátogat, Marcival nem voltam ilyen rosszul. :(
Tegnap megírtam az angol vizsgám... Jövőhéten 5 tantárgyból vizsgázom... :?
Holnap megyek ekg-re, pénteken pedig a 12. heti uh-ra.

szisszka
 
 


Sziasztok!
Nem vesztem ám el,csak sok a meló!

Kitti
Van már nevünk,Bence vagy Bettina lesz.

Évi
drukkolok majd a műtéthez! Olyat kérj ám,mint az aerobikosoké! :D

Angie
Már egyszer hánytam,kihött az ananász,de egyelőre csak hányinger van,meg a savam minden este a nyakamban van,kaptam rá ilyen Süssler sót,meg a hányingerre is. Azt ígérték ez jó lesz. Hát remélem.

A kedves anyósom terjeszti a faluban,hogy azért nem lesz lakzi,mert mindent vele akartunk kifizettetni. A legújabb,hogy nem is a páromé a baba. Nem kicsit akadtam ki.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Maci,

Köszi szepen, kedves vagy. Mielött kiköltöztem volna ide, a Fecskeparton laktam. Te merre laksz?
Jo lenne ha tudnank egyszer talalkozni amikor megyünk haza, a gyerekek biztos jol eljatszananak.
Hamarosan betöltöd a büvös 12. hetet! Akar fiu lesz akar lany mindenkeppen nagy ajandek meg egy baba!

Kinga,

Kedves egy anyosod van…probalj nem törödni vele, az ilyen agressziv önzö nöszemelyeket levegönek kell nezni! Persze ez biztos nem könnyü a te esetedben. Milyen nagy mar a babad! Lassan ket centis…köszi a hianyolast, igazabol azert nem jövök gyakran mert nincs idöm. Szeretnek többet irni, kerdeseim is lennenek de egyszerüen nem megy. Zürösek a hetköznapok ket picivell de nagyon jo is nagyon elvezem, imadom öket!

Evi79,

Tünderiek a gyerekek! Hogy viszonyult Virag Balazshoz?

Syry,

Orülök, hogy minden rendben, te is hamarosan 12 hetes leszel…nagyon szalad az idö!

Juca,

Nagyon szep pocak, az a jo ha gömbölyödsz!

Evi,

Jaj de jo! Minden siman megy majd, szepseges hasat fognak neked csinalni a dokik! Szuper, hogy tb-re megy! Ahogy leirtad Adam miket müvel otthon, minta az enyemröl olvasnek egy evvel ezelött…

Kacsa,

Szuper a falvedö es a kisparnak, nagyon tetszik szep izleses szoba. Sajnalom a szuris kalandot, pentekre drukkok! Ja, es minta csak a mi nappalinkat fotoztad volna…

Szisszka,

Akkor lanyod lesz!..Hamarosan elmulnak a rosszulletek (remelhetöleg) Penteki uh-ra drukk! Edes lehet Marci, ahogy beszel a pocidhoz!


es a lenyeg: kepzeljetek davide egyre tobbet beszel, mindket nyelven. egyelore meg keveri a kettot raadasul angol szavakat is tud.. :lol: tegnap magyarul kerdeztem, hogy davide finom a korte? erre si' mamma :lol: :lol: tunderi sofival is kezbe akarja venni puszilgatja majd teszek kepeket is roluk.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

kedden voltam uh-n. 10+6 voltam akkor naptár szerint, de méretek alapján kicsit többnek látta.

Angie
igen van időpontom genetikára, épp tegnap kértem. május 4. egyelőre vérvétel lesz, integrált (12 és 16.héten.) tudom hogy az amnio biztosabb eredményt ad, de hát az csak egy komolyabb beavatkozás. meglátjuk mi lesz így az eredmény, ha kétséges, úgyis küldenek amnióra. vérvétel +12. uh a Bolgárkerékben lesz.

sajnos az elmúlt hetekben nagyon sokat dolgozom.(tegnap este fél7-ig voltam bennt a cégnél. na azért ez tényleg ritka. hivatalosan 4-ig vagyok, de gyakran 5-kor jövök el mostanában.) Máté ismét beteg. egy hetet járt csak oviba. rettenetesen csúnyán, szárazon, szinte rohamszerűen köhögött. volt röntgen neki, de hál istennek, nincs tüdőgyulladása. hétfőn én voltam vele otthon, azóta apa. tegnap óta én is elkaptam a náthát, valószínű Mátétól. kicsit levert vagyok. de jön a jóidő hétvégén, hátha az gyorsítja a gyógyulást.

nem tudom mikor lesz időm mikor lesz időm reagálni mindenkinek. mindenesetre köszönöm az érdeklődést, hiányolást. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Angie
most látom neked kombi teszted lesz, egy héttel később mint nekem. (az is vérvétel + uh ugye?)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, Timi EGYETLEN HANG NÉLKÜL NÉZTE VÉGIG, AHOGY 3 KÉMCSŐ VÉRÉT IS LECSAPOLTÁK!!!
Doktornéninek is simán hagyta, hogy meghallgassa, megtapizza. Nagyon ügyi és bátor volt! El is voltak tőle olvadva.! :)

kacsa14
 
 


Nem szeretek laptetőn lenni, de a kis hős csajom most megérdemli, tényleg annyira ügyike volt! :lol:

kacsa14
 
 


Hahó!

Timi! Hős vagy! Ez még nekem sem menne,kapásból rosszul vagyok a vérvételen,nem tudom mi lesz velem 21-én! Akkorra kaptam időpontot. Már most ver a víz!

Egyébként egyik nap jól vagyok,másik nap,mint ma is egész nap hányinger! Hiába szedem ilyenkor a homeos bogyót! Annyi mint a C vitamin! :(

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?