Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tünde!
Nagyon édike a bébi :D szép kép!

Juli!
Nemsokára itt lesz a jövö csütörtök is!!! Aztán láthatod a kis szivdobiját is!!! :wink:
Csak pihengess, és nyugi!!

Csip!
Megfog anyud is békélni a gondolattal hogy unokája lesz, lehet ő lesz rajtatok kívül a legboldogabb és legbüszkébb!!! :wink:

Zsu!
Ugye milyen jó érzés hogy NO MENSI :!: :?: :lol:
Na azt vissza sírom én is!!
Már 3 hete vérzek, bár most az utobbi napokban nem sok van szerencsére... ÚTÁLOM!!!

Iner, Joli, Onlány, Susy!
Kitartás nektek!!!!!!
Kiváncsi leszek ki lesz a 2. topic bébi!! :roll: :D

Teszek pár képet!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép
Vendég
 


Az első és az utolső két kép az valami tündéri iszonyúan édes fofikat vág...De édes :D :D :D
Mond csak nem furcsa, mikor pelenkázod, hogy fütykös??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


kírus!
csodaszép :o :D

pihengetek... de holnap mindenképpen megkeresem a Karaszt (ha nem dolgozik, bárki mást... hiszen most már mindenki tudja, mi van velem :)), mert kellene iratnom pipolphent... egyszerűen éjszakára muszáj bevennem :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Juli: Sajnálom, de remélem mielöbb rendeződik a görcs :roll:
Jó éjszakát, ha sikerül...

Én ma egyedül megyek haza...Metroval..Apa meccset nézz apóssal és sörözznek...Lassan megyek takarítani, amihez nincs kedvem...Fáradt vagyok...
Szép Estét Mindenkinek!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


helló!

:) még mindig egyben, bár hajnali fél2óta egyfolytában fájásaim vannak., Ez a hülye front kicsinál. Bár rendszertelenek, de igen fájdalmasak... Anyós meg egy ismerős azt mondta, hogy a pocakom leszállt. Na de cicik meg még jobban bedurrantak. Lassan úgy érzem magam mint egy boci, tejelés előtt

Kirus, nekem a tesós kép tetszik!!! Helyes gyerkőcök! Tényleg, nincs "útban"a fütykös? Én puncishoz vagyok szokva... és mikor először azt mondták fiú, rögtön pénikoltam és mondtam apának, hogy mit kezdek majd egy minifütyivel? :D

Csip, na mi történt??? Apóssal sörözgetés :shock: ez veszélyesen hangzik :shock: :roll:

Juli, pihi! És akkor uhu is lesz?

Kép
Kép
onlány
 
 


Zsu, na látod a miki nekem sem hiányzik.... már 2 hónapja :D :wink: mármint neked!

Kép
Kép
onlány
 
 


jaj, azt hittem Csip, hogy a párod és apud, mert az a veszélyes :) Tényleg, és te hogy tervezed? Meddig dolgozol?

Kép
Kép
onlány
 
 


jó reggelt!

Ma egész éjjel nem aludtam semmit a fájások miatt. 4kor felkeltem pisilni meg magnézium után indultam, mert már nagyon erős görcsök jöttek rám, aztán a wcn elment a nyákdugóm. Frászt kaptam az enyhe barnás véres színtől. Gyorsan lezuhanyoztam, hajatmostam és most startra készen állunk.... De ha megint csak beijeszt a bébim, kicsit morcos leszek, mert jó lenne, ha túl lennék már rajta....
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok lányok!! :D

Kírus!!!! Egyszerűen gyönyörű ez a kiscsávó!!!! :wink: és nagyon szépek együtt a tesók!

onlány!!! Drukkolok,hogy hamarosan most már megszülessen a babátok, ezek az utolsó napok a legrosszabbak...., anno nekem hajnalban ment el a nyágdugó és másnap megszültem, de persze ez mindenkinél más......, Liza várja már a kistestvért???

Csip!! Várom már, hogy túl legyél az uhun, kivi vagyok naon hány hetes lehetsz, mert nagyon szép a teszted..., ott van az a baba és nagyon kapaszkodik :wink:
Anyósék tudják már???

Zsu!! hamarosan túl leszel a rosszúlléteken és jönnek a szebb napok :wink:
Valami látszik már???

Ancsa!! Már kiírtak táppénzre??? Neked látszik valami???

Többi kismami!! Kaphatunk pocifotót????? :oops: olyan jó lenne nézegetni :oops:

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Onlány! nagyon drukkolok, hogy ne potyára menjetek be....juj de izgi...

Engem egyáltalán nem viselt meg a hidegfront sőt tök jól aludtam...
Mírus nem is akar soha onnan kijönni szerintem :)

Kírus! nagyon szépek a képek, gyönyörű kisbaba Nimród..jaj már én is annyira várom a Mírust....de nem sürgetem, mert szerintem olyan makacs lesz, mint az apja, már csak azért sem bújik ki, mert én annyira szeretném már...:)

Juli! remélem hamarosan elmúlnak a görcseid...nagyon rossz lehet, hogy emiatt aludni sem tudsz...

Zsu! nehéz ilyenkor már kitartani, de muszáj...én is örülök, hogy 2 hónapja már nem járt nálad piri :)

Csip! remélem hazaértél tegnap egyedül...párom is nézte a meccset...én nem szeretem...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Edii! nekem van pocakfotóm, de nem akarok senkit elrettenteni, mert mindenki azt mondja, hogy milyen nagy... :?

Joli! régen voltál...hogy vagy????

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Tegnap nem tudtam jönni, mert egész nap szarakodott ez a szemét net :evil:

Tündi- Ez a fotó irtó jóóóóó, nagyon cuki a kiscsaj :D Milyen volt Anyukáddal a hétvége?

Onlány- Nagyon drukkolok, hogy kész legyetek a ház felújítással nagyon gyorsan, sajnos ez egy kicsit idegölő dolog, de ha túl van rajta az ember és minden a helyére kerül, hát nincs is annál szebb :wink: Boci tejelés előtt, hihihii :D Ez jó volt :D ...Most olvasom, hogy elment a nyákdugó???Lehet még is meglesz ma a babóca??? :D Iszonyúan drukkolok!!!!!!!!!!!Hajrá!!!!!!!!!!

Csip- Ma már kicsit jobb, de még mindig dögrováson vagyok, voltam kedden a dokinál, adott valami paracetamolos pezsi tabit meg szopogatós cukit, azokat nyomom, kicsit már segített, de sajnos nem olyan gyorsan mint reméltem :roll: De sebaj, ma már látni fogom a kicsikémet és ez a legfontosabb :D ...Örülök, hogy Anyukád már kezdi elfogadni a dolgot, tuti, hogy a végére ő lesz a legbüszkébb nagymama :wink: Te hogy vagy???Tünetek?

Iner- Én is gondolkodom egy 4D-n, mikor otthon leszek, május közepén akkor lehet elmennék, Apjuk sajnos nem tud velem jönni, de meglepiből hoznék neki képet és hát hátha ott esetleg megmondanák, hogy milyen nemű, bár igazából teljesen mindegy!!Mondjuk akkor még csak a 14-ik hétben lennék de hátha, azért azt hogy minden rendben van-e azt azért megtudják mondani és az a legfontosabb nekem :wink: Én szeretném látni a pocidat, szerintem minden poci nagyon szép :wink:

Zsu- Hányingermentes napokat neked, kitartás,most már csak pár hét és jön a kellemes része a dolognak :D Na piri az nekem sem hiányzik egyáltalán, nagyon jól elvagyok nélküle :D

Juli- Kitartás, mindjárt itt az Uh napja, olyan gyorsan szalad az idő hidd el , észre sem veszed és itt lesz :wink:

Kirus- Nimród nagyon cuki és Kira ahogy intézi, hát az nagyon ennivalóan édes :D

Ediiii- hát elvileg a mai napig vagyok táppénzen, ma megyünk ugye megint a nőgyogyihoz, remélem még itthon maradhatok rgy darabig, semmi kedvem melózni :wink: nekem még nem látszik semmi :wink: Bár már egy kg feljött, ennyit engedélyeztem magamnak az első 3 hónapban és van még kicsit több, mint 2 hét, úgy hogy oda kell figyelnem :D

Velem semmi extra nincsen, a göthösségemet leszámítva, iszonyú gyorsan telnek a napok, reggel van, kicsit teszek-veszek és már este, úgyhogy még a betervezett dolgaimnak csak a felét csináltam meg kb, konyhaszekrény kipakolás és ablakmosás még mindig hátra van :wink: Az elmúlt napokban még mozogni sem volt nagyon erőm, így lustálkodtam, utána meg persze gyötört a lelkiismeret, hogy megint elment egy nap és nem csináltam semmit :wink: ...Nagyon várom a mai Uh-t, remélem hazaér Apjuk addig, mert olyan jó lenne ha ő is látná Gombóckát :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Aztaaaa Csajok, én egy mekkora állat vagyok :shock: :shock: :shock: Most nézem, hogy azt írtam az aláírásomba, hogy 29-én megyek Uh-ra....Honnan szedtem ezt a 29-et???????????????? :D :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


Na javítottam is gyorsan 22-re :D

KépKép
gyancsi
 
 


Ediii
ezek is szép napok már :wink: :roll: de majd a szebbek most jönnek és a legszebb az év végén :wink:
sztem egy picit látszik a hasamon, de Én amúgy is "hasas" fajta vagyok, az egész családunk ilyen, megnőtt a méhem és ez látszik a hasamon is :!: :wink:

Iner
kérjük szépen azt a fotót :!: :roll: :lol:

Gyancsi
itt is drukk a mai uh-hoz+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Iner!!! Kérjük szépen azt a pocifotót :D az a jó ha szép nagy :wink: így a vége fele..., hamarosan te is szülsz :)

Ancsa!! akkor drukk,hogy maradhassál otthon!!
Jobbulást neked :wink: az az egy kiló még semmi, :D
ha kapsz képet remélem megmutizod nekünk :wink:

Zsu!! Hát igen ,a vége lesz a legszebb :D szép karácsonyotok lesz :wink: novemberi vagy decemberi baba lesz???

EDI
ediii
 
 


Sziasztok...

Onlány: sörözés megvolt apóssal, jó későn értem haza, mert persze, hogy 10 elött 5 perccel jönnek szóliban 7 perc na mondom kibírom aztán közli, hogy inkább mégis 14...wháááááááááááá.....

Ancsa: Várunk ám a képpel!!!!!!!!!!!

Edii: Tudnád Én mennyire kiváncsi vagyok hány hetes vagyok-lehetek...Akár, hogy probálom számolni fogalmam nincs mikor foganhatot ez a gyermek...Érdekes...
De remélem is, hogy nagyon erőssen kapaszkopik hozzám :D :D :D

Iner: haza három negyed 11 re, mert 12 percet vártam a metrora a csaj miatt, mert kitalálta, hogy inkább 14 percre megy!!!

Amúgy tök jól vagyok, nem tudom mi a szösztől...De kopp-kopp-kopp:Vasárnap óta nagyon jó az étvágym és közérzetem...Érdekes...De jó :D :D :D :D :D

Szép Napot!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Onlány
Drukk, hogy minden rendben legyen+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Joli
Hogy vagy :?: otthon vagy még :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ediii
November vége vagy december 1 :!: :roll: Te hogy vagy :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ancsa! remélem hamar jobban leszel...és drukk a mai uh-hoz :lol:
Mi a 21. héten voltunk 4d uh-on, de nekünk az nagyon korai volt, mert még pici volt a baba 400 gr és alig látszott a pofija is, mert egyfolytában a méhlepénybe menekült az uh elől a drága...
:wink:

Akkor a képek....38+3 hét :)


Kép

Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner
Ez aztán poci, szépek vagytok nagyon :shock: :lol:
38+3 nap akart lenni ugye :?: elhiszem, hogy várod a nagy napot :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
Csak most vettem észre, hogy tettél fel képeket a kis gyönyörűről :lol: :oops: nagyon édi és szép kisfiú nagyon, Kíra milyen büszke a kis öcskösre :?: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


kop kop :shock: wháááááááááá, iszonyat fáradt vagyok!!!! Mire bementem addigra egy picit enyhültek a fájások. Most SZABÁLYOS 6perceseim voltak. A ctgn 45 percet ültem, de nem tudták nálam befogni a gyereket, csak a fájást mutatta. Az meg ilyen 30ra ment fel. Gyanús volt nekem... mert múltkor ugyanez 60 fölé ment. Épp hogy megigazítottam, na igen, akkor már mutatta rendesen.... de abban a pillanatban azt mondta a szülésznő, hogy nem vacakolunk itt, mert napestig itt ülhetnénk. Szülőszoba... ctg. Közben drim is befutott, mondtam a nyákdugót, azt mondja, hogy ha a múltkori óta nyíltam, akkor mindjárt túlesünk a műtéten :shock: :shock: :shock: :shock: de ekkorra már hulla fáradt voltam.
A múltkori fura csaj volt a szülőszobán. Megszolalt, hogy már megint maga? Jah, mondom... Feltett ctgre, azt mondja, hogy nincsenek is fájások. Mondom, ja, már majdnem hazamentem mert egy órát váratott és a gyerek meggondolta magát :D persze finomabb formában mondtam.... azért ott is akadtak, csak nagyon nagyon ritkán. Dr megvizsgált, azt mondta, nem nyíltam, holnap randizunk :shock: Nem is bántam, hogy hazajöttem, mert iszonyat fáradt voltam... De úgy megvizsgált, hogy csak na :shock: Hát nem tudom mi lesz ezzel a csajjal, ha állandóan hülyére vesz :D De már a nyákdugó elment, úgyhogy.... várjuk a pillanatot, de már nekem az is jó lenne, hogy jövő péntekig kibirnánk, mert ugye akkor csasziznak, csak NE FÁJNA!!!!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek! MEgyek szunditani, mert megvadulok különben.

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány
Fájdalommentes pihenést neked, kitartás :!: :roll: még maradjon a kis csaj, jó helyen van :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu! köszi, igen...38 hét 3 nap :)

Onlány! remélem akkor már tényleg kibírja a császárig odabent és fáj többet a pocakod....nagyon rossz lehet...
Pihengess sokat!!!!


pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner- Nagyon szép a pocid :D :D :D

Onlány- Kitartás, most már tényleg nincs sok hátra!!!!Elhessegetem a fájdalmadat, hessssss :D

Csip- Örülök, hogy jó a közérzeted!!

Zsu- Nem is vagy hájas!!!! :wink:

Ediii- Minden drukk most már a tiéd :wink:

Csajok én voltam a dokinál, Gombóckánk nagyon jól van, már 25,7 mm-es, láttam a szívverését, iszonyúan jó volt, olyan kis szépséges számomra és már úgy néz ki, mint egy kis ember, a képen fejjel lefelé van a kis drága :D
Kép

Holnap megyek ehez a fődokihoz, aki elvileg engedélyezheti azt, hogy a szülésig itthon maradhassak, úgyhogy drukkoljatok!!!! :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


pihiztem kicsit, megváltás volt mert már zombinak éreztem magam.... Köszi lányok :wink:
Ancsa, drukkolok ám! Mondjad mindenképp, hogy nagyon sokáig nem jött össze a baba, már lombikkonzin is voltatok, csak azért mondom ezt, mert Mo-n befolyásolja a drkat általában, hogy kiírják a kismamikat!

Iner, szép pocak ám! Milyen elrettentésről beszélsz??? :shock: szerintem ez kedvhozó!

Szia Edi!!! Hogy vagy? Mikor mész cisztanézőbe? Vagy hogy is lesz pontosan?
Lizus, nagyon szereti a hugicát, csak elég hülyén néz ránk, mikor mondjuk neki, hogy kinn lesz a pocakból... Ő szerintem úgy gondolja, hogy életem végéig ekkora hassal fogok letezni :-D Amúgy kezd féltékeny lenni, hogy ez az ő holmija és a hugi nem kaphatja majd meg.
Igen, ezek az utolsó napok elég rosszak... És amúgy téged még aznap megvizsgált valaki, mikor elment a nyákdugód? Vagy hogy mint van ez?

Csip, jó erős már a csíkod!!! Melyik nap mész uhura??? Szegény, a zárást jól megszívtad :S Lehet, kérdeztem, de hogy tervezed a melót? Főnököd tudja már?De jó, hogy nem visel meg -még- a terhesség! Az jó, ha nem vagy hányingeres, mármint kellemes érzés...

Zsu, tőled még nem is kérdeztem... szíved méllyén kislányt vagy kisfiút szeeretnél?
[quote] írta:n amúgy is "hasas" fajta vagyok
:D

Kép
Kép
onlány
 
 


Iner!!! Nagyon szép poci :wink: és nagyon csini kismami vagy!!!!!

Zsu!! Köszi jól vagyok, csak az idővel nem vagyok jóban :lol: lassan telik :?

Ancsa!! nagyon szép a babátok :wink: és milyen szépen látszik már a formája, mármint,hogy kisemberke :)
bezsebelem a drukkokat most rámfér :roll:
de neked is mennek holnapra,hogy sikerrel járj!!!!

onlány! elvileg vasárnap vagy hétfőn kopogtat piri néni és akkor a 2. napon, valószínű kedden megyek uhura, és ha nem lesz az a nyamvat ciszta, márpedig nem lesz akkor aznap már kezdem szúrni magam :wink:
De aranyos lehet a kislányod :) most elképzeltem ahogy gondolkozik, hogy most akkor hogy is lesz,mikor kint lesz a kistesó :D

Hát nálam úgy volt,hogy a doki dec.24-re írt ki a védőnő meg jan. 16-ra. végül úgy beszéltük meg a dokival ha nem indúl meg a szülés akkor jan 16-án megindítja. A nyákdugó nekem jan 16-án hajnal 2-kor ment el , 8-kor indultunk a korházba,de akkor már 5 perces fájások voltak, és este hét órakkor megszületet :)
és mint kiderült eléggé túlhordtam...

EDI
ediii
 
 


sziasztok!

csak szaladásban vagyok, vár a háziorvos.
tegnap elmentem a dokimhoz, hogy írjon pipolphent. vsz kiült az arcomra vmiféle "meghalok, ha nem láthatom"-kifejezés, mert hiába bizonygattam, hogy én csak receptet szeretnék, és az uh csak jövő héten esedékes, azt mondta, hogy vetkőzzek... megvizsgál.
ugyan nem méricskélt, és most képet sem kaptam, de azt mondta, szép nagyot nőtt... és össze-vissza hangzavarban, nagy duffogások közepette ("ez már ő?" -még nem) volt 4-5 gyors, de szabályos duff egymás után, amikor is mondta a doki, hogy "de ez már igen" :D
szerdán megyek legközelebb... addigra már tuti rendes szívhang lesz, és nem csak "sejthető" :)

imádom!!!

iner!
szép poci :)

ancsi!
csodás kép... alig várom, hogy nekünk is legyen ilyen :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szép reggelt!!!

Juli!!!
Ez nagyon szuper :D akkor szerdán már tőled is kapunk szép képet a babátokról :wink:
Nagyon ari volt a doki, biztos tudta,hogy mire van most neked szükséged :wink: és meg is nyugtatot :)

EDI
ediii
 
 


Sziasztok...

Onlány: tudtam , hogy elfelejtek valamit :D Igen kérdezted, hát nem tudom medig tervezzem a melot, ameddig bírom...Még szertnék melozzni mindenképp, hogy azért még 2 fizuból tudjunk a törpének vásárolni, az úgy jobban menne!!!Nem a fönököm nem tudja még...Nem is tudom, majd, hogy állítom Én ezt be neki..már most agyalok ezen, de ehez elégé nyuszi vagyok :roll:

Edii: Anyósék nem tudják!!!!csak az Én anyukámés eg-két barát!!!

Ancsa: Valóban gyönyörű és már tényleg emberke formája van...9 héten már???Huuu de jó...Alig várom, Én is :DTünet még mindig semmi???

Iner: Jó pocak fotó, jó hegyes a pocakod, az általában a fiúknál szokot lenni pedig....

Suzytünder, Joli: Ti, hogy vagytok???Bírjátok még???

Juli: Mit mondot az orvos hanyadik hétben vagy???Mekkora???És mit láttál???Volt akkor petezsák???És szikhólyag???

Tünde: Te, hogy vagy???
csip-csip18
 
 


Nálam semmi különös, soha nem érezztem magam enniyre jól és boldognak :D :D :D
Tünet semmi csak a cicieim fájnak...ja meg nem alap szinten fel vagyok fujodva....Kemény a hasam alja is valamikor...feszül és görcsöl egy picikét...
Jaj ma Péntek annyira jó :D Hétvége hamar eltelik és Hétfőn jövök aztán már másnap megyk babakukkra :D
Nagyon várom!!!

Szép Napot!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


sziiiiiiiiasztok!

jaj de jó ilyen jóóóóó hírekre jönni!!!

Juli azt elhiszem, hogy már most imádod! azért az a 4-5 puff nagyon jó jel! :)

Csip a jövő héten már Te is láthatod a pöttyödet!!! :) az első hetekben én is iszonyadt fel voltam fújódva.. van is kép róla, hogy a 10. héten nagyobb volt a pocim, mint a 12. héten..

Ediii szurkolok, hogy az uh-n minden rendben legyen és zöld utat kapjatok!!! :lol:

Onlány milyen volt az éjszakád? tudtál aludni?

Iner aztaaaaaaaaaaaaa! :shock: :lol: :lol: :lol: gyönyörűséges!!!

Ancsa nagyon szép ez a kép!!! nekem is hasonló van a 9. hétről! :lol: :lol: :lol:

Susy, Zsu hogy vagytok?

Joli mi van Veletek?

kírus éééédes a kis muki!

nah, és akkor a heti pocakfotó:
Kép Kép

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: tündééééériiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Csip!!
Az nagyon jó ha boldog vagy :D és még milyen boldog leszel ha meglátod jövöhéten a kis pöttyödet :wink:

Tünde!! Jaj neked is nagyon szép pocid van :D irígykedem nagyon csajok :oops: :lol:

Babaszobák készülnek kismamik???

Onlány?? hogy vagy ?? lehet már a szülészeten vagy?! :roll:

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a pocakdicséreteket :)

Ancsa! nagyon jó a kép a kis pocaklakóról...gratulálok...

Tünde! neked is nagyon szép a pocakod!

Joliról tud valaki valamit?

Onlánnyal is mi lehet? lehet hogy már babázik?

Nekem ma nagyon depis napon van, olyan fáradtnak érzem magam, elfáradtam nagyon ebben a 9 hónapban...
Már alig várom, hogy megszülessen a Mírus...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Juli! ez szuper hír, de jó lehetett hallani, én csak az NST-n hallottam először, nagyon megható volt :)

Csip! igen, már hegyesnek tűnik a pocakom, mert már nagyon lent van...remélem ez már a szülés jele :) anyóséknak mikor akarjátok megmondani a hírt?

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy nem jöttem két napig, de egy kicsit sok minden jött össze.
Szóval szerdán voltam CTG-én. Persze megint aludt a szentem. Az ébresztést meg nagyon utálja, de végül jók lettek az eredmények. Aztán mentem a védőnőhöz. Basszus! 1,5 kg-val voltam több, mint múlthéten. Azt hittem sírógörcsöt kapok. A védőnő vigasztalt, hogy rengeteg bennem a víz, amit lát is rajtam, és ettől van, ne aggódjak. Majd szülés után 3 napig pisilni fogok, és lemegy. Hát én max. 13 kg akartam hízni, erre 15-nél tartok. Aztán átmentem a dokihoz. Megnézte a lábamat. Kerekedtek a szemei. Mondta, hogy nagyon vizes, és ráadásul egy kereszt fehérje van a pisimben. Hiába jó a vérnyomim, ez neki toxémia gyanús. Másnap menjek toxémiás vérvételre, meg teljes vizeletre, hogy lássuk lesz-e benne fehérje. Én persze mondtam neki, hogy csak egy kis folyásom van, és valszín az kavart be a pisibe, de nem engedett a húszból.
Tegnap reggel, akkor mentem a laborba. Mint később megtudtam, Juli anyukája vette a vért. Utólag is köszönöm mindkettőjüknek, hogy szóltak, amikor kész lett a lelet. Gyorsan mentünk is vissza a kórházba, hogy az orvost még a gondozóban érjük. Azonnal be is hívott. A lényeg, hogy nincs fehérje, és a vérképem is jó. Habár a hematocrit szintem szerinte kicsit magas, ami rejtett kezdődő toxémiára utalhat, de a májfunkció, és minden egyéb rendben van. Szóval nincs gond, csak napi 2x kell mérnem a vérnyomásom, aztán ennyi. Legközelebb jövő szerdán kell mennem. Akkor leszek 40+1. Hát kíváncsi vagyok.


Iner

Szép poci. Már jól lent van. Azóta mi a helyzet fájás, nyákdugó fronton?

Onlány

Lehet már babázol?

Juli

Ezek aztán tényleg jó hírek. Remélem jövőhéten lesz már rendes szívverés.

Tünde

Nagyon szép pocid van!:)

Ancsa

Gratula az UH-hoz. Már most nagyon formás baba!:)

Zsu

Hogy bírod a rosszulléteket? Nem gondolkodtál, hogy betegállományba menj, erre a pár hétre legalább?

Csip

Lehet nem is leszel rosszul. A puffadás, meg a kemény poci, néha pici görccsel, az természetes. Én is úgy néztem ki az elején, mint aki túl sok babgulyást evett. De ez el fog múlni. Utána meg már a baba miatt fog nőni a hasad.

Többieknek is szép napot!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


ediii!
a doki mindig ilyen tündéri... ezt kírus is igazolhatja ;) ugye?

csip
!
nem beszéltünk a koráról, és nem is méregette... most én nem is néztem a képet, hiszen leginkább azért készült az uh, hogy megnézze, nincs-e ciszta, v hasonló, amitől görcsölhetek.
egyébként petezsák és szikhólyag már múlt hét csütörtökön is volt, akkor tippelték 4-5 hetesre. szóval most 5-6...

jó olvasni, hogy ennyire feldobott vagy :) talán a hormonok :?: :lol:

tünde!
nagyon szépen kerekedtek :)
minden héten készül pocakfotó?
én gondoltam, hogy minden héten fogok csinálni, aztán majd készítek belőle egy montázst :lol:

joliról semmi hírem.
tegnap volt a terhesgondozóban, vizsgálták toxémiára... de ha jók az infóim, nem volt gond (nem jolitól infó, hanem laboros).
csak szólt volna, ha van valami (szegénykém, ha hív, már kapásból úgy veszem fel: "mi van, szülünk?" :lol: )

no, húzok pizzát sütni... meg már megint jönnek a görcsök :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


na... mire megírtam, joli is írt :)
hiába no... le vagyok lassulva.

joli!
ha szerdáig nem szülsz, akkor talizhatunk :) hányra mész?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó, hogy jötettek Joli Juli :D

Írtam sms-t Onlánynak, és nem kapam válszat tőle, csak jelentés jött :shock:
Drukkoljunk neki +++++++++++++++++++++
csip-csip18
 
 


Onlány írt:

"2in1 mára tök jól vagyok, fájás a gép szerint akad, baba szupin érzzi magát!És már 3600g.Csütörtökön befekvés, Pénteken Én indítom a Műtőt. Jaj nagyon várom már!!!"
csip-csip18
 
 


Joli! Örülök, hogy jelentkeztél, már aggódtam érted…Remélem minden rendben lesz a vérnyomásoddal…
Nálam a helyzet változatlan, vasárnap éjjel voltak 10 perces jóslóim, de elmúltak 1,5 óra után, és azóta semmi…a nyákdugóból sem ment több kedd óta….most nem tudom mi lehet e helyzet a méhszájjal nálam….
Nekem hétfőn lesz a következő NST, de nem bánnám, ha azt már le kellene mondani J

Juli! pizza...imádom, és már hónapok óta nem ettem, teljesen ki vagyok éhezve rá, főleg arra, aminek a tésztája is hazai .... nyamm....

Drukk Onlánynak, lehet hogy most szül???

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Na, Onlánynál pénteken baba lesz..ez szuper :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


köszönöm a pocakdicsiket! :oops:

Juli csak eleinte csináltam minden héten... azóta alább hagyott a lelkesedés... :lol: :lol: :lol: most már csak 2-3 hetente jut eszembe... :lol: 8)

Iner szerintem Te és Joli előbb megszültök, mint Onlány, ha Ő kihúzza egyáltalán péntekig! :wink: :lol: :lol:
már alig várom a képeket a 3 újabb babáról... és akkor Susy következik...aztán jópár hónap hallgatás... :)

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ég a pofám, de nem tudok most visszaolvasni, így csak 2 mondatban leírom, hogy mi történt velem, ne haragudjatok :oops: De holnap jövök és írok mindenkinek :wink:

Szóval semmit sem sikerült intéznem, mert ez a szemét doki nem is volt bent, holott fent van a neten , hogy ma 8-tól kellett volna rendelnie :evil: :evil: Mehetek hétfőn megint 8-ra, de most már nem bosszantom magam, azon a pár napon nem múlik, csak olyan jó lett volna túl lenni rajta :roll: Viszont magyar az ürge Úr ( Kemény Béla, legalább is ez nem éppen osztrák névnek tűnik :D ), így azért talán még több esélyem van meggyőzni a Fickót :D

Mindenki vigyázzon magára!!
Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Na hol vagytok kismamik???

Én kezdek megörölni annyian vannak a szoliban...
Ráadásul fájdolgál a hasam is... Egy eléggé szar nacit vettem fel...Erőssen gumis és hülyét kapok..De már nem bírtam tovább és letoltam :D magamra kötöttem a pulcsimat...:D
Haza akkarok már menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kismamik tudjátok mi jutottam az eszembe :D Az, hogy ki mien babakocsit vett???
Engem annyira érdekel, főleg aki az első babáját várja (Iner, Joli, Tünde)gondolom Ti vettetek, mert nem volt kitöl örökölni vagy lehet mondjuk családtól vagy barától...nem tudom...
Na mien kocsitok van???
Nagyon jók vannak a neten, Én már bele is szerettem az Enyémbe :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Csip mi még nem vettünk, rengeteg féle van... de azt már tudom, hogy a következő dolgokat kell majd tudnia az ideális babakocsinak: bolygósítható első kerekek, 3 funkciós, levehető-mosható huzat, két irányba állítható tolókar, tolókaron elhelyezett fék szabályozó, több fokozatban vízszintesig dönthető sportrész, legyen könnyű és szép! :) asszem nem lesz olcsó!!! :lol: :lol: :lol:

megmutizod, hogy melyikbe szerettél bele?

Kép
gtunde75
 
 


jó reggelt!


Itt vagyok, csak tegnap megint kórházba kellett mennem. MEgnézték a picúrt, aki nem is olyan picúr... 3600g (dr szerint minimum jövőhétre 3800g lesz) :shock: és baromi jül érzi magát odabenn. Tegnap hihetetlen jól eludtam, egy kósza görcsöm se volt, aha de délután ezt bepótolta triplán. Szó szerint haldokoltam, már ott voltam, hogy kocsiba be se ülök, inkább hazavánszorgok gyalok. Aztán bevettem egy rakás magnéziumot és a rendszeres megint 5perces fájások kezdtek ritkulni. Hát azóta így telik a napom-éjjelem. NAgyon próbára tesz ez a lány. Még Lizánál az elmaradt görcsöket is simán bepótolom, no de nem baj, a csajszimért mindent és már csak szűk 5napom maradt! Hihetetlen!!!!

Tünde, nagyon édes kerek (csajszis) pocakod van! Apája nagyon büszke lehet! Anyud volt nálatok -ha jól emlékszem ezt írtad :oops: -

Ancsa, naaaaaaaa! magyarisztán :D a dr? az tök jó, szerintem simán rádumálod, hogy jobb neked tp-n, mint munkában :wink: AMúgy most te még dolgozol, vagy "átmenetileg" tp-n vagy?

Csip, kényelmes nacikat hordjál, mert már kezdenek kényelmetlenek lenni a sima nadrágok. Én mindig kigombolt nacival jártam :oops: Hát, még van kis időd, amíg nem látszik :) addig meg tudsz gondolkodni rajta, de szerintem semmi gáz nem lesz!

Iner, hát látom te is kínlódsz a fájásokkal! Akkor együtt várjuk már így az utolsó napokat. Ez a legnehezebb!!! Pizza, ne is mondd... én már 3napja álmodozom róla :shock: Nekem is leszállt a pocim :)

Joli, huha... hát nagyon vigyázz magadra! Amúgy a toxémia jele a hirtelen hízás, nagyfokú vizesedés! De ez tényleg lemegy a kórházban rólad!

Juli, dejóóóóóóóóóóóó! Már "kósza" szívhangokat lehet hallani?! Szuper! Hu, mikor nekem kihangosították... majdnem elbőgtem magam!

Drága Edi, nagyon drukkolok neked erre a ciklusra! Hidd el, neked is meghozza a tavasz a bébid! Amúgy az előző terhességed is "nehezen" jött össze?

Puszi lányok mindenkinek, ma apuékhoz megyünk, talán este tudok jönni, kellemes hétvégét!

Kép
Kép
onlány
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?