Új privát üzeneted érkezett!

Ditke!
Drukkkkkkkkk! :)

Én is kívánok Neked szülinapodra! :D
Vendég
 


Luna

Köszi! :wink: :D

Ti hogy álltok????????? :wink:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Kicsi,
A dokinő nem jelzett még vissza.
Iwiwen szoktunk értekezni:)
Kamilla,
Tudom.:S

mary80
 
 

 
 

Sziasztok!

Kicsigesztenye: Hát akkor én jól lemaradtam - szóval már az inszem is megvolt - na akkor most nagy-nagy szorítás, pihenj és vigyázz magatokra. Én már jobban vagyok, de még nem egészen jól. És most sajnos a reuma is jobban kínoz. A kertem gyönyörú ez kárpótol.

Kriszti: mikor lesz már pocakfotó?

Röpcsi: fagyibabók?

Franci: majd eldöntöd hová mész, BMC-ben tényleg nagyon sokan vannak ahogy irják ott, de most nagyon sok uj kismami van

Kamilla: veled mi ujság? Munka?

üdv nektek

kispatak
Vendég
 


Ditke,
Isten éltessen téged is meg a kis.....

Röpcsi?mi újság?
Vendég
 


ditke
Én is kívánok neked szülinapodra egy édes kis babyt! :D :wink:
adry
Hát ez a megérzésem most nem jött be.De nagyon örülök
a kislányotoknak.Gratulálok.Kislányt is szerettetek volna?
Az én kisfiam meg már egész nap rugdos meg nem áll.
Még éjszaka is.Nagyon aktív.Hihetetlen.Egyre erősebben érzem.
De nagyon jó érzés.
mmzsó
Örülök hogy azért néha itt vagy.Jól vagy?
franci
Igen a sote nem szakmailag rossz hanem Urbi hozzáállása a gáz.
Ő már csak ilyen.
mary
Írok ma privit.Jó?Csak most nagyon összejöttek a dolgok nálunk.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


kispatak
Rakok fel pocakfotót csak most nagyon összejöttek a dolgaink.
De igérem rakok.

Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kisgesztenye: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED :!: :!: :!: :D
Kép
Szorítok az inszem sikerességéhez és én is azt kívánom, hogy megérkezzen hozzátok most a Kép :!: :!: :!: :wink:
Vendég
 


Kicsike nagyon boldog szülinapot kivánok és azt kérem a jó Istentől adja meg ezen a szép napon szived vágyát!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Csajok!

Csak a jövő hónapban lesz a szülinapom!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Azért köszönöm!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Kispatak

Sajnálom a reumás panaszokat. :( :( :(

Röpcsi

Tegnap voltál a klinikán nem????? :oops: :wink: Mi volt????????? :wink: :D

Mmzsó

De kár hogy nem futottunk össze hétfőn a klinikán!!!!! :? :(

Kép
kicsigesztenye
 
 


Ditke!
Majd köv hónapban is kívánjuk! :D

Mi jól vagyunk, köszi! :)
Vendég
 


Röpcsi mi volt a klinikán?
Vendég
 


Luna írjál hogy álltok, állsz a vizsgálatokkal???

Lányok én tegnap úgy elfáradtam, hogy igaz jól aludtam az este mégis most itt a melóhelyemen ülve eltudnék aludni! :(
Írok majd bővebben is, a lényeg, hogy még egy hétig szúrnom kell a decát! :D Valahogy mondjuk éreztem, hogy nem lesz elég egy hét! :roll: Szóval jövő héten kedden ismét vérvétel vizsgálat + konzi. :)

Lányok, olvastam a privivel kapcsolatos írásaitokat és én is írtam egypárat Kamillának, amikre Kamilla válaszolt is. :) :D Nem értem, szerintem akkor a küldéssel lehetett valami. Nekem is volt már ilyen, nem egyszer. :?
Vendég
 


Krisztike,
persze,nagyon jól vagyok köszi,most ép egy kicsit beborozva...most még szabad...
Jaj,de jó lehet érezni a rugdosást,örülök,hogy már érzed!ezt én is nagyon várom!!!
Vendég
 


épp tudom,2 p,de hát a bor... :lol:
Vendég
 


Mmzsó:)))

mary80
 
 


mmzsó
Jó borozgatást :D :wink:

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok Csajok,
Megjött az IR.4,6
Azt írta a dokinőm, h. normális.

mary80
 
 


Szia Mary!
Szerintem ha egy vérvételed volt akkor ezt nézték: Insulin terh 0 perc és ez lett 4,6, ami tényleg jó! :wink: Gratulálok! :D
Vendég
 


Röpcsi, köszi:)
Okosabb lettem!
Csak félő, h. a 120 perces is normális lett volna?De tudod, nem csinálták:(

mary80
 
 


Mary: szerintem normális lett volna... :roll:
Régen felírtam ide az első eredményeimet, amik nem lettek azért annyira eltérőek, pedig az egyik értékem nekem nagyon rossz lett.
Nézd csak:
Insulin terh. 0 perces lett: 15.48 mIU/l Ref. tart.: 2.60-24.90
Insulin terh. 120 perces lett: 125.10 mIU/I ez 30 alatt jó
Vendég
 


Röpcsikém,
köszi!
Kamilla,
ari a pocifotó:)

mary80
 
 


mary
Nagyon örülök hogy minden rendben.Tegnap nem tudtam
írni mert későn is értünk haza nagyon ki is fáradtam.
Voltunk magzati szívultrahang vizsgálaton.
Hál istennek minden rendben a kis szívével a kis fiamnak.
Egyfolytába bukfencezett annyit nevettünk a doktornővel.
Hajdú Júlia csinálta az ultrahangot.Nagyon kedves volt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztikém,
Semmi gond!
Puszi

mary80
 
 


Köszi Mary!Puszillak
Mindenkinek napsütéses szép hétvégét!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisztike örülök hogy minden oké a picikéddel!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Luna, szoktam olvasni a blogodat, szuper! Mivel foglalkozol? Láttam, hogy 14-18 éveseknek szakkört tartottál.

Ditke szorítok az inszemi sikerességéhez!:))+++

Röpcsi, fagyibabákkal mizu?

Ma éjjel végre tudtam aludni 4 órát, erre olyan rémálmom volt, hogy bőgve ébredtem, bőgve tettem tisztába Dorkát. Alig merek legközelebb már elaludni. Szerintem a kimerültség miatt vannak ezek a dolgok.

Puszi mindenkinek, sajnos most csak ennyi időm volt.
Vendég
 


Twist,
sajnálom a rémálmodat!Biztosan a kimerültség miatt van.Szegénykém,próbálj aludni,amikor csak lehet.

Szép hétvégét kívánok én is mindnyájatoknak! :wink:
Vendég
 


twist
Mostanába nekem is mindig rémálmaim vannak.
Arra kelek hogy annyira dobog a szivem majd kiesik.
Meg olyan érzés mintha átélném azt amit álmodok.
Általában természeti katasztrófákról álmodom.Jaj nagyon rossz.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Jó hétvégét mindenkinek!!!!!


Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Végre, olyan gyönyörű hétvége volt!!!!!!!!!!!!!!! :D Remélem mindenki kellemesen és hasznosan töltötte!!!!! :wink:

Twist

Köszönöm a drukkot! :wink:

Kispatakkal mi lehet?????????? :( :? :shock:

Rena??????????????????????????????????????????????


Kediről is nagyon-nagyon régen hallottam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást igazság szerint olvaslak titeket rendszeresen csak ritkábban szoktam irni. Most lumbágóm van és eléggé fájdalmas. Nem tudom holnap hogyan megyek dolgozni. A kertem meseszép ma készültek fotók próbálok majd felrakni egy párat.

Kicsigesztenye: remélem sikerült a beülti?

Kriszti: pocakfotó, lassan megszületik már és nem is látjuk. Gondolom azóta már érzed a focizást odabennt, na lesz még ez erősebb is mire az oldalad majdnem kirugja!

Twist: de jó lenne látni Dorka babádat, én olyan sokat gondolok rátok.

Kamilla: gondolom dolgozol, vigyázz kérlek magatokra.

Röpcsi: fagyibabás dolog mikor lesz/volt?

Ma nagyon szép idő volt végre, remélem pihentetek.

üdv és majd jövök képekkel

kispatak
Vendég
 


kispatak
De lesz pocakfotó igérem.Csak mindig van valami.
Most pl egész hétvégén szerelték a gépünket.
Újra kellett telepíteni az egészet.De mostmár jó és
rakok fel majd képet.Rugdosni rugdos a kis drágám,de
még nem olyan erősen.De néha nagyon belelendül.
Milyen az a lumbágó.Sajnálom hogy mindig van valamid.
Képzeljétek egy 4-5 napja visszatért az alvásom is.
Nem tudom hogy ez csak átmeneti de olyan jó.Csak egyszer
kelek fel éjszaka.Már annyira vártam hogy helyrejöjjek.

Puszi mindenkinek

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike,
örülök,hogy jól vagy és szépen alszol.Jó lehet a rugdosás.

Kispatak,
sajnálom a lumbágót,gyógyulj meg hamar!

Megyek a klinikára rákszűrésre,1 éve volt utoljára és tudom,kérni fogják.
Vendég
 


mmzsó
Igen nagyon jó érzés hogy már rugdosgat.
Remélem jól vagy.Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
Mizujs veled?Jól vagy?Hogy telt a hétvégéd?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok Lányok!


Sajnos mostanában csak ritkán tudok jönni, mert elég sok munkám, teendőm van, de szerencsére nem tartok a kimerültség, túlterheltség felé. :( :D Vigyázok magamra, a munkámat, ha tudom, akkor nyugodtabban, lassabban végzem el és így igaz több ideig tart, de nem érzem magamat túlhajtottnak.

Mielőtt azonban beszámolnék Nektek a klinikán tett látogatásomról, szeretnék valamit a lombikprogramom elkezdésével kapcsolatban írni. :D
Először is, nagyon szerencsésnek érzem magamat, hogy ismét esélyt kaphattunk, belevághattunk ebbe a kezelésbe - ami az előzőtől annyiban lesz más, hogy igaz itt, akárcsak az első kezelésnél, először leállítják a petefészkek működését, utána viszont fokozatosan felépítik a méhnyálkahártyát majd a megfelelő időben beültetik a fagyasztott embrióinkat - ami már látszatra is könnyebbnek tűnik, mint az első kezelésünk. :D Azért írtam, hogy csak tűnik, mert azért ez a kezelés sem könnyű. :oops:
Az első lombikprogramunkkor, most így visszatekintve nagyon izgultam, hogy mindent jól fogok-e csinálni: mindig jókor, jó helyre, jól adom-e be az injekciót, jól, az utolsó cseppig feltudtam-e szívni az ampullákban lévő folyadékot, folyadékot + port, a tüszőrepit is pontosan adtam-e be, nem maradt-e a fecskendőbe. Nem fogok-e reggel elaludni, amikor a leszívásra kell majd menni, sikerül leszívni petesejtet, a férjemnek, akinek mindig jók voltak az eredményei, most is jók lesznek-e, másnap amikor a klinikát hívni kell, jó híreket kapok-e a megtermékenyített petesejtekkel kapcsolatban, megfelelő sejt számúak lettek-e, a beültetéskor és utána mindent jól csinálok-e, pihenés, nyugodtság, magamat nem erőltetem-e meg, nem gondolok a hamarosan tudomásomra jutó eredményre stb. :oops: :(
Nagyon nehéz volt, hiszen nem kicsi volt a tét, egy élet/életek megmaradása, további fejlődése függőt tőlem is, feleltem érte/értük én is :!: :(

Másodszorra, mint már azt az előzőekben is írtam nagyon szerencsés vagyok, hogy ismét elkezdtük a kezelést és hogy vannak lefagyasztva babáink, akik reményeink szerint most már a beültetés után 9 hónapig velünk is fognak maradni :!: :D :) Ez a kezelés az előzőhez képest könnyebbnek tűnik, hiszen az előzőhöz képest most már tudom, hogy is megy ez az egész, nagyjából a gyógyszereket is ismerem, nyugodtabb és magabiztosabb vagyok. :D Mégis hazudnék, ha azt mondanám időnként nem jut eszembe, az első sikertelen lombikprogramunk. :roll: Tudom nem szabad hátra nézni, csak előre, de ha nem néznék időnként hátra, nem tudnám, hogy mi az amit most mindenképpen, másképp kellene csinálnom mint akkor :!: :roll: :D
A nemrég történt rosszullétem - ami szerintem nem véletlen, hogy éppen most a második lombikunk előtt történt - is sok mindenre ráébresztett. :roll: A gyerekakarás, gyerek utáni vágy, a biztos sikerülni fognak a babák érzés és a biztos aranyosak lesznek a babák optimista gondolatok észrevétlenül gyűltek fel a fejembe és lettem tőlük (is) rosszul. :oops: A babák utáni vágy és a rosszullétem összefüggött, hogyne függött volna össze, hiszen az ember mindegy, hogy jóra vagy rosszra gondol a babákkal kapcsolatban, az mindig kihat a lelki állapotára.
Tudtam, hogy hiába mondom el bárkinek is, hogy rosszul vagyok, hiába veszek/vennék be gyógyszert, amitől azért jobban leszek, ami a lényeg és az egyetlen megoldás az a gyerek léte lenne, lett volna. :(
Most jól vagyok, nyugodtabb vagyok és optimistábban nézek előre, de vagy ezer más dolgot próbálok csinálni, hogy a gyerekakarás csak akkor jusson eszembe, amikor a klinikára megyek és ott vagyok. :D Próbálok úgy állni ehhez az egészhez, hogy lesz ami lesz alapon, magyarul nem gondolok se jóra, se rosszra, élem az életem, járok a kezelésre és alig várom, hogy a beültetés után itthon lehessek, könyveket olvashassak. :)

Mindjárt folytatom :!: :)
Vendég
 


Én megértem azokat, akik minden egyes nap a babára gondolnak, akik csak időnként gondolnak rá, és akik nem gondolnak rá. Mindenki maga tudja, hogy akar érezni :!: Mindenki más és más, mégis sokan azért mert sokat küzdöttek a babáért, vagy mert végig mentek egy ilyen programon azthiszik mindig tudják, hogy a másiknak hogyan kéne hozzáállnia a dolgokhoz, mit kellene csinálnia stb. pedig nem tudják, mert nincsenek a másiknak a helyében :!:
Pl-ul: egyik nap, az egyik ügyfelünk, akinek az első lombikprogrammal sikerült tehebeesnie, ráadásul ikrekkel, először úgy, mint mások érdeklődött, hogy mi újság, hogy vagyunk, hol tartunk a programmal??? Én röviden felvázoltam neki, hogy sajnos az első programunk nem sikerült, utána várnunk kellett, majd egy ciszta miatt nem kezdhettünk, és most amikor visszamentünk szerencsére minden ok volt és így ismét belevághattunk a kezelésbe, ami most fagyibabás beültetés lesz, aztán lesz, ami lesz, nem nagyon érdekel (persze, hogy érdekel, csak megpróbálok nem annyira gondolni rá). :D Erre kérdezte tőlem, hogy mi az, hogy lesz, ami lesz :?: :?: :?: :shock: Sikerülnie kell, úgy kell oda menni, mármint a klinikára, hogy márpedig nekem gyerekem lesz és sikerülni fog, sikerülnie kell :!: :!: :!: Mondtam neki, hogy nyílván azért kezdtük el ismét, hogy gyerekünk legyen, de a múltkori rosszullétem ráébresztett arra, hogy nem szabad mindenáron, a saját egészségem árán is gyereket/gyerekeket akarnom, ezért igaz, hogy a célunk most is ugyanaz egy gyerek, de nem gondolok rá annyit és nem megyek annyira felpörögve a klinikára, mint annó, akarjuk, megyünk és aztán vagy sikerül vagy nem. :D Na, erre mondja nekem, hogy nem szabad ennyire negatívan, így vagy úgy lesz módon hozzáállni a dolgokhoz :!: :? Optimistának kell lenni és csak arra gondolni, hogy sikerülni fog :!: Ezekután én csak annyit mondtam neki, hogy nézd x, akárcsak Te, én is végig csináltam egy lombikprogramot avval az óriási különbséggel, hogy Neked sikerült, nekem meg nem. Mindegyikünk tudja milyen nehéz idáig eljutni és ezt a programot végig csinálni mégis kettőn közül én tudom a legjobban milyen egy sikertelen lombik után felállni és újra kezdeni, nagyon nehéz :!: :? Neked szerencsére elsőre sikerültek a gyerekek, de nem tudhatod, hogy hogyha rájuk nézel és át fut az agyadon, hogy hogyha nem sikerültek volna, nem sikerült volna az első kezelésed, újra bele vágtál-e volna.
Könnyű kisbabával a pocakba vagy már az ember háta mögött gyerekekkel tanácsot adni :!: :?

Érdekes, hogy azok emberek, akiknek kezeléssel sikerült(ek) a gyereke/gyerekei sokszor elfelejtik, hogy hogyan is jutottak el odáig, hogy gyerekük lett. :roll: Az ember nyílván nem szívesen gondol vissza az orvoshoz való járogatásokra, a gyógyszerekre, mellékhatásokra, kudarcokra, de úgy gondolom, hogy amikor egy, még kezelésre járó, gyerekre váró, gyerektelen ismerőssel, barátnővel beszélget az ember, érdemes vissza gondolnia a saját gyerekért való küzdésére, az akkori lelkiállapotára és ha teljesen nem is, de megközelítőleg avval a megértéssel, hozzáállással kell a másikkal beszélnie. :D

Visszatérve a saját lombikprogramomra. Nagyon örülök, hogy ismét belevághattunk ebbe a kezelésbe és nagyon reméljük, bizakodunk, hogy ez a kezelésünk sikeres lesz és a babáink most már velünk maradnak :!: :!: :!: :D Nagyon sokat gondolok Maryre, Mmzsóra és Lunára is :!: :D Nagyon szerettem volna veletek azt az örömöt megosztani, ami a babákhoz való újabb esélyt jelenti. Sajnos ezt az érzést azonban csak leírni tudom, hiszen érezni csak akkor tudnátok, ha a helyembe lennétek. Kép :( Sokszor eszembe juttok és ha rosszul vagyok, eszembe jut, hogy igaz viselhetném jobban is ezt a kezelést, de a lényeg, elkezdtük :!: :D
Vigyázzatok Mary, Mmzsó és Luna, mert lottózok és ha nyerek, mert nyernem kell, erre gondolok most, nem a program sikerességére, akkor a következő vagy első lombikot én fizetem még hozzá szobaszervizzel, ha a beülti után otthon lesztek :!: :D :wink:
Vendég
 


És most jöjjön a klinikán tett látogatás:
Reggel mielőtt a klinikára mentem volna, felugrottam a klinika közelébe lakó volt tanáromhoz, akitől egy kis reggeli, gyógyszerbevevés után el is indultam aztán a klinikára. Az egész várakozóba csak a labornál várakoztak :shock: , de ott is csak 3-an, vagyis annyian sem, mert mindegyikőjük a babáját ment elvetetni :( :evil: , így csak egyedül én vártam vérvételre. :D Szerencsére hamar bemehettem így nem kellett sokat velük együtt várnom. :D Vérvétel után bejelentkeztem, uh vizsgálatra+konzira a prof.-hoz, mondta a Kati, hogy 11 órára mennyek majd vissza és hogy most csak konzi lesz, elmondja a prof. hogy milyen lett a vérvételem eredménye. Megkérdeztem, hogy hogyha most jó lesz a vérvételem eredménye, akkor most amit felírna gyógyszert az mennyibe kerülne, csak, hogy hogyan készülje anyagilag??? Azt mondta a Kati, hogy az árát nem tudja pontosan, de a decánál olcsóbb lesz a tapasz. :D Rendben mondtam, akkor 11 óra fele visszajövök. :wink: Mivel furdalta az oldalamat a kíváncsiság, na meg azokután, hogy múltkor nem sokon múlt, hogy ne kapja decát a gyógyszertárba, mert az egész városban elfogyott, gondoltam van időm, átmegyek a klinikával szembeni gyógyszertárba és megkérdezem mennyibe is kerül pontosan az a tapasz. :roll:

A gyógyszertárban egy nő és egy pasi volt. Először a nőhöz mentem, aki ahogy meghallotta, hogy milyen tapasszal kapcsolatban is érdeklődők, udvariasan egyből a pasihoz irányított, akinek miután elmondtam, hogy miért is jöttem, milyen tapasznak az árával kapcsolatban is érdeklődőm, arról tájékoztatott, hogy ezt a tapaszt, amiről én kérdezek, már egyáltalán nem lehet kapni :!: :shock: :? Kérdeztem, hogy csak most nem lehet? Azt mondta, most se és a későbbiekben sem lehet már kapni :!: :( Erre én mondtam, hogy nekem lehet, hogy most a mai nap folyamán fogják ezt a tapaszt felírni és akkor mit csináljak, hol próbáljam meg kiváltani, megvenni :?: :?: :?: Azt mondta ezt a gyógyszert sehol se tudom már megvenni, mivel kivonták a forgalomból, törzskönyv szerint is :!: :shock: :evil: :( Mondtam rendben van, akkor annak ellenére, hogy már nem is lehet, kapni azért megkérdezem, mennyibe is került volna, ha lett volna. Nem értettem pontosan a pasi által mondottakat, de mintha azt mondta volna, hogy egy dobozban 5,6 db tapasz van, ami olyan 4-5 ezer forintba kerülne. :roll: :D A tájékoztatás után elmentem még más gyógyszertárakba is, volt ahol nem is hallottak még erről és volt ahol szintén nem is volt, aztán egy ismerősömet is felhívtam, aki gyógyszertárban dolgozik és Ő azt mondta ha kell, akkor tudnak rendelni, de ha törzskönyvileg sincs már nyilvántartva, akkor ők se tudnak rendelni és máshol sem tudom megvenni, mert akkor tényleg ki vonják/kivonták a forgalomból. :(

Na, ennek tudatába visszamentem a klinikára tizenegy órára, de az osztályon senki sem volt, ami egy kicsit furcsa volt :roll: , aztán, mint azt a Katitól megtudtam azért nem volt senki, mert a prof.-nak el kellett menni, így akik tizenegy órára voltak visszarendelve, azoktól elnézést kértek és visszahívták őket 13:00 órára. Mivel negyed 12 volt és sok értelme nem volt bemennem a munkahelyemre, így betelefonáltam, hogy csak a klinika után megyek majd csak be. Elintéztem egy, két dolgot, beugrottam az egyik közelben dolgozó barátnőmhöz, így hamar elrepült az idő és már mehettem is vissza a klinikára. Egy órára mire visszaértem már nem volt üres a várakozó, nem sokan, de azért várakoztak egypáran a porf.-hoz is és Murber dokihoz is. :D Bejelentkeztem majd kb. fél óra várakozás után sorra is kerültem. :D (Megjegyzés: a fél óra várakozás alatt beszéltem a Katival, mondtam neki, hogy a délelőtt folyamán érdeklődtem a szemközti gyógyszertárban az általa mondott tapasz ára felöl és azt mondták, ezt a tapaszt nem lehet már kapni, se itt, se máshol, mert már törzskönyvileg is kivonták a forgalomból. :( Erre a Kati mondta, hogy most beszélt a prof. a gyógyszertárral, mert előttem másnak is ki kellett váltania ezt a tapaszt és Ő is amikor először lement, átment, kiakarta váltani, azt mondták neki, hogy nem lehet már kapni, de miután beszélt velük a prof., a csajnak sikerült kiváltania a tapaszt............ tehát már lehet kapni). :D A prof. elmondta, hogy mivel a vérvételem eredménye még nem jó, tovább kell szúrnom a decát, majd jövő héten kedden reggel ismét jönnöm kell vérvételvizsgálatra, konzira és akkor meglátjuk, hogy elkezdhetjük-e felépíteni a méhnyálkahártyát vagy sem. Rendben, mondtam, így most tovább szúrom még egy hétig a decát. :D Szerencsére nem érzem magamat rosszul, a deca szúrás elején egy kis hőhullámom volt, egy kicsit volt, hogy idegesebb voltam, de egyébként egész jól vagyok. :D Múlthéten pontosan megjött a mikim is, amire számítottam is, meg nem is, mert a Kati azt mondta van akinek megszokott jönni, van akinek nem. Egy kicsit zavart, hogy fel vagyok még puffadva, pedig már múlóba van, de no problém. :)
Vendég
 


Twist, örülök, hogy végre tudtál aludni Kép, de sajnálom, hogy a kimerültség miatt rémálmod volt :!: :( Kép

Mary, , remélem jól vagy! :D Tényleg, hogy vagy? Mindennap szoktál futni vagy csak amikor nincs valami jó kedved? Én futni nem szoktam, csak gyalogolni, azt is hazáig. :D :oops:
Érdeklődtem az egyik fórumon a fagyi babás beültetéssel kapcsolatban, de sajnos nem lettem sokkal okosabb. :( Az egyik csajnak, akinek az első programja szintén nem sikerült, lett volna 2 fagyibabája, akiket nemrég be is ültettek volna, de aznap reggel amikor mentek volna a klinikára, a két baba nem ébredt fel, így a kezelés félbe maradt és a következő programot újra az elejétől a végéig még egyszer végig kell csinálniuk. :( Az első programkor náluk kettőt tudtak lefagyasztani és az a kettő nem ébredt fel sajnos. :(
Vendég
 


Kriszti, örülök, hogy párnapja ismét jól tudsz aludni Kép és a kisfiatok is elkezdett mozgolódni, rugdosni :!: :D Nagyon jó érzés lehet :!: :wink:
Pocak fotóra én is kíváncsi vagyok! :D

Mmzsó, örömmel olvasom, hogy bejelentkeztél a klinikára :!: :D De jóóó :!: :D Nagyon drukkolok, elkezdjétek ismét a programot :!: :!: :!: :D Kép

Kisgesztenye
Nagyon-nagyon szorítok Kép, hogy sikeres legyen ez az inszemetek :!: :D :wink: Mostanában lesz nálatok vendégjárás vagy most pihi lesz?

Kispatak, sajnálom, hogy lumbágód van :!: :( Kép Remélem hamar elmúlik a fájdalom :!: :D Biztos nagyon szép lehet a kerted, kíváncsi vagyok a képekre :!: :D

Luna, mi újság, merre vagy??? Megadnád még egyszer a blogodnak az elérhetőségét??? Gyere mesélni, kíváncsiak vagyunk, hogy vagy :!: :D Tényleg fogyással, hogy haladsz???
Vendég
 


Adri, lakásátalakítással, hogy álltok???
Remélem vigyázol magadra/magatokra :!: :D

Kamilla, nagyon arik a pocakfotók, nagyon nagy már a pocakod :!: :D

Csajok nagyon kíváncsi vagyok arra a tapaszra :!: :D :)
Vendég
 


röpcsi
Örülök hogy akkor jól alakulnak a dolgaid.Megy a drukk!!!!!!!!!
Nem semmi ez a tapaszos dolog.
Rakok pocakfotót.Még ma elintézem.
mary
Nagyon el vagy tűnve.Jól vagy?
kicsike
Neked is nagyon drukkolok.
adry
Jól vagytok?
kamilla
Te is el vagy tűnve.Nagyon szép kismami vagy.Tegnap néztünk
a párommal.
luna
Nekem is kellene a blogod elérhetősége,mert újratelepítették
a gépet és nem tudom már hol van.Jól vagy egyébként?

Ténleg csajok mi van babával?Nagyon eltűnt.
BABA MI VAN VELED?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztikém nem tüntem el csak most is dolgozom!
Röpcsi drukk!!!!
Babaimádó más topikban ott van néha olvasom is Őt,csak hozzánk nem jön :cry:
Krisztike pocakfotó !!!Nincs több türelmi idő :wink:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,
rólad hol lehet fotót látni,hogy így dicsérnek a többiek?Eddig amiket felraktál ide azokon nagyon csini vagy! :wink:

Röpcsi,
ezen a tapaszon kicsit elcsodálkoztam,nem tudom mire vélni,de lényeg,hogy meg lesz oldva!Rémes,hogy a profra ennyit kell várni,pedig tudom,nem szórakozni megy ilyenkor,de ez nehéz ügy.

Ma én is voltam a klinikán az ambulancián,rákszűrésen.A Derzsy doktorhoz kerültem,nagyon kedves volt,alapos,kikérdezett,megvizsgált...rend van ezen a klinikán,ezt örömmel tapasztalom,bízom bennük nagyon.Ja,és nekem azt mondta,benne lesz a gépben a lelet,ki se nyomtatják,az ARO-n megnézheti Murber.
Vendég
 


Mmzsó!Iwiwen van rólam kép :roll:
Puszillak!
Ismerem a Derzsyt jó doki :!:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Ma nem volt időm és nem is vagyok jól, képek lesznek

addig is minden jót és Kriszti gyere te már a pocakkal, lassan szülni mész: apropó milyen a doki és a klinika mik a tapasztalatok?

üdv kispatak
Vendég
 


Röpcsi,
neked még akartam írni a lelki dolgokról.Teljesen megértelek,hogy rosszulesett a "sorstárs" tanácsa.Sajnos az emberek nagy része tényleg ilyen,hogy elfelejtik,nekik milyen nehéz volt azelőtt.Nekem is herótom van már az okoskodóktól,hogy mindenki annyira tudja,mit hogy kéne,olyanok is,akik még nem is találkoztak közelről ezzel a problémával.De mondok mást:a tesómnak családi problémái vannak,elég komoly gondok,és abba is fű-fa-virág beleszól és a szüleimnek és nekem is mondja,hogy mit kéne csinálni a tesómnak,és nekem már ebből annyira elegem van.Egyszerűen tanítani kéne az iskolában,hogy ha valaki elmondja neked az aktuális problémáját,nem kell rögtön véleményt alkotni meg tanácsokat osztogatni,elég,ha meghallgatod.


Szóval,Röpcsi,ne vedd magadra ezeket az okoskodásokat,és állj hozzá úgy,ahogy neked a legjobb.Mindenki máshogy csinálja végig ezt a nehéz időszakot,ne hallgass senkire a világon,csak magadra meg a férjedre!
Egyébként szerintem kevés ilyen pozitív nőci van,mint te! :wink:
Vendég
 


kamilla
Ma rakok fel mindenképp fotót megigérem.Mostmár ténleg.
baba miért nem jelentkezik itt?
kispatak
Nekem eddig a Patkóssal jó tapasztalatom van.Nagyon rendes.
Csak egy a baj hogy elkönyvelt engem egy kis pszichés
kismamának,mert ugye állandóan kérdezgetek és aggódom.
De én már csak ilyen vagyok.De mondtam neki hogy a pszichémmel
semmi gond.Aranyosan reagálja le megsimogatja az arcom.
Azt mondja nyugodjak meg mostmár.
Remélem jó tapasztalatom lesz vele a szülésnél is.
Miért nem vagy jól?Írtad hogy nem vagy jól.Mi történt?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok
Ma sem lesz kép.Bocsánat.Megadta magát a fényképezőnk.
Párom holnap elviszi megnézetni.
A héten lesz pocakfotó igérem.Ez most nem rajtam múlott.
Bocsesz

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?