Új privát üzeneted érkezett!

franci
Ha tele van a petefészked cisztákkal akkor vagy megvárják
amíg felszívódik vagy műtét.Attól függ milyen ciszták.
Nekem felszívódtak.Mind a kettő tele volt cisztákkal.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike!
A ciszták már 2005 novemberében is voltak. Nem akarnak nekem azok eltűnni.
franci
 
 


Franci akkor az policisztás ovarium syndroma nem ami neked van?
Sok kicsi apró ciszták.
Gyógyitható!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 

 
 

Kamilla az van. És az inzulinom se jó, most már fél éve szedem a Merkformint, de eddig még nem javult.
Valami mással lehet gyógyítani?
franci
 
 


Franci én is Merckformint szedek :!: :oops: Te, hány mg-sat és milyen adagban szeded?
Vendég
 


Röpcsi,
Ha elkezdtétek a fagyibabás kezelést, megírod majd, h. mire lehet számítani-anyagilag is?:(köszi
Kriszti,
Írj bátran jó dolgokról, hisz érdekel, mi van Veled!
Kamilla,
megkaptad?

mary80
 
 


Röpcsi!
2*500-at szedek.
Reggelire pajzsmirigy gyógyit, ebédre és vacsorára Metet eszek.
franci
 
 


Franci
Értem. :(
Néztek nálad ezeket: - Glucose terh 0 perc
- Glucose terh 120 perc
- Insulin terhelés 0 perc
- Insulin terhelés 120 perc
Éhgyomorra kell ugye egy jó adag cukorvizet meginni, ami előtt és után van ez a vérvétel vizsgálat. Milyenek lettek az értékeid?
A pajzsmirigyed mennyi?
Vendég
 


Szasztok!
Röpcsi, mész fagyibabázni? De jó!!!! Kíváncsi vagyok mennyit ültetnek majd be, hogy zajlik az egész.
Írtam privit, csak nem válaszoltál, de remélem, hogy megtaláltátok egymást azzal a csajszival nélkülem is:)

Jaj, akartam még nektek írni, csak már megint sír a kislányom. bocsi...
Vendég
 


Sziasztok!

Lassan kimászom ebből a köhögésből, de még mindig van. Most a férjem kinlódik, de rendesen.

Twist:kérhetnénk képet Dorka babáról? Bizonyára már óriási, egy éve ilyenkor már úton volt - jaj de elszaladt az idő! Gondolom azóta szépen gőgicsél, esetleg már meg is fordul és jókat sétálnátok ha szép lenne az idő, de majd csak jön végre.

Franci: nekem is sok orchideám van ami nem nyilik, a mostaniakat nemrég vettem. Viszont 1 van, amelyik most nyilni készül, de számtalan van amelyik nem, miért nem tudom. Szomszédban 10-ből 10 nyilik és nem is akárhogy. Az enyém oda fog menni albérletbe hátha a társak megtetszenek neki.

Krisztike: pocakfotó lesz?

Röpcsi: jó hogy kezdhettek, ugye milyen kedvesen fogadtak a másik lombikos oldalon,ott mostanában nagyon sok sikert történt, bár szomorú dolgokat is olvashattunk sajnos. De az élet már csak ilyen.

Sok sikert és minden jót

kispatak
Vendég
 


Röpcsi!
Voltam terheléses vérvételen.
Tavaly augusztusban nézték először az inzulinomat, akkor 56,6 volt.
Februári adataim:
Pajzsmirigy (TSH): 1,17
Glucose 0 perces: 4,75.
Glucose 120 perces: 5,42
Insulin 0 perces: 6,16.
Insulin 120 perces: 70,02.

Ma voltam megint vérvételen a pajzsmirigy miatt.

Twist!
Mért sír a kicsi lány? Poci fájós? Vagy csak hiányzik az Anya!
franci
 
 


Na, nemrég ültem csak le, ma kitakarítottam a lakást! :D :) :(

Franci
Nekem az insulin terhelés 120 perces volt nagyon sok 125.10 aztán ez lement 63-ra majd vissza 65-re és utoljára 79 volt.
Én Merckformint szedek 1000 mg-sat 3x1-et, de ha nagyon erős akkor 2x1 egészet + egy felet. Ja és diétás kaja... :oops:
Vendég
 


Szia Twist!
Igen, bocsi nem írtam vissza, de köszike megtaláltuk egymást a csajjal. :D Milyen kicsi a világ, mi?
Remélem a pici lány jól van! :D
Írok majd a kezelésről, hogy hogy zajlik! :D
Vendég
 


Sziasztok,
7végére eltűnt mki?!...

mary80
 
 


Sziasztok!

A Gyógyhír magazin a múlt vasárnap és most vasárnap a meddőséggel és kezelésével foglalkozott.

Bemásolom ha nem láttátok volna(mint ahogy én is lemaradtam róla :? )

http://www.hirtv.hu/?tPath=/view/videov ... w_id=10306

http://www.hirtv.hu/?tPath=/view/videov ... w_id=10363

Kép
kicsigesztenye
 
 


Kicsigesztenye!
Köszönjük szépen! Este megnézem!
franci
 
 


kicsike
Én láttam benne van Urbi meg a Kati is.Meg Péter a biológus.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Most voltam a védőnéninél..jó lett az AFP-m és a véreredményeim is :lol: Este megyünk dokihoz uh-ra... :lol: végre már 4 hete nem láttam babyt :lol: szorítsatok,hogy mutassa meg magát :wink:
Krisz,érzed már a rugdosást :?:
Mindenkinek puszika :lol: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


adry
Nagyon örülök hogy jó minden.Igen most egy két napja
kezdtem érezni.Most is egész éjjel mocorgott.
Még csak finom kis mocorgások,de olyan jó érzés ahogy fogom
a hasam és érzem.
És te érzel már valamit?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


én is ilyen kis mocorgást érzek néha... :lol:
neked az AFP-n menyi let a MOM :?: nekem 1,14
mert állítólag abbol is lehet következtetni a nemét :roll: :?:
pocifotóval mikor jösz :wink: :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Huhh Röpcsikém jó sok minden történt Veletek!! :)
Mikor kezditek a 2. programot? Mikor kapod meg a fagyibabszikat?

Twist, nagyon édes a lánykád!

Badró örülök, hogy minden rendben Veletek! :)
Vendég
 


Krisztike ez úgysem fogod elhinni hogy szombaton megéreztem hogy a picid megmozdult,mondtam is a férjemnek hogy én ezt érzem....és látod a megérzéseim....
Nagyon nagyon örülök,élvezd ki Te is minden percét :wink:
Ezer puszi!
:lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla,nekem is megérezhetnéd az igazi rúgásokat,hogy mikor lesz.... :lol: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Krisztikém,
Pocifotó iwiwre is, ha lehet!:)
Kamilla,
akkor nálunk is érezhetnél valami jót:(vagy rosszat, csak vki végre már mondana vmit a jövővel kapcsolatosan...
Adri,
örülök, h. jól vagytok!Viszont én erről még nem hallottam!:S
Luna,
hogy vagy/tok?
Kicsi,
köszi a riportot, meg fogom nézni én is.
Rena?
Röpcsi,
elpártoltál?
Franci,
Hogy haladsz?
Twist,
Dorka baby?
Mmzsó?

mary80
 
 


Szia Mary!
Mesélj, hogy vagy?
Nem, dehogyis nem pártoltam át sehova, csak érdeklődtem a fagyibabás programmal kapcsolatban egy, két dologról!:D
Holnap reggel megyek vérvétel és uh vizsgálatra.

Adri
Örülök, hogy jó lett az AFP eredményed és a véreredményed is! :D Biztos nagyon sokat nőtt már kisbabád, ha tudsz tegyél majd fel uh képet! :D Szorítok, hogy megmutassa magát a picurka, hogy kislány-e vagy kisfiú!!! :wink:

Kriszti, de jó, hogy már érzel egy kis mocorgást, tuti, hogy ez erősödni fog és elkezd rugdosni a pici! :wink:

Luna, mi újság veled??? Úgy el voltál tűnve mostanában :( .............mondjuk én se voltam valami sűrűn! :oops:

Kamilla, hogy vagytok, pocaklakó???

Kisgesztenye,
Köszönjük a videót!:)
Nekem mondjuk a mamám megnézte és mondta is, hogy mi volt benne, persze csak nagy vonalakba és én mondani is akartam nektek ezt a műsort, de hát az én agyam olyan szita volt. :oops: Én is megakartam már nézni, mondtam is a mamámnak, hogy rákeresek majd a neten, aztán elmaradt. :oops:
Nagyon érdekesnek találtam ezt a zóna perócida "problémát" :!: :roll:

Többiek mi újság?
Vendég
 


Röpcsi,
Okosakat tudtál meg?Ha nem publikus, írd meg kérlek priviben.Köszi!
Kicsi,
Megnéztem a videó-összeállítást, és a híres psychiáterrel nem értek egyet mindenben,de ez csak az én véleményem.Majd ha ő is nőnek születik 1x, akkor majd megtudja, mi az, h. ne görcsölj rá, amikor annyira szeretnéd azt a kis életet!Vagy ha már sikerült lenyugodnod, akkor sikerül a terhesség-persze, ilyen is van...nem is 1, tudom,de akkor már közülünk is lehetnének!Hisz olykor-olykor lenyugszik az ember, netán feladja...:(
Na, bocsi, nem okoskodni akartam én,sem vitázni senkivel, csak leírtam a véleményem!

mary80
 
 


adry
Azt hiszem 1.05 lett az Afp-m.De oda kellett adnom a
védőnőnek úgyhogy nem tudom biztosra.De 1 valamennyi
az biztos.Szerintem neked is kisfiú lesz.Ez csak olyan megérzés.
Feltétlen írjál ha már tudod.Ok?
kamilla
Mi vagy te kis boszorkány? :D :wink:
Azt nem érzed hogy milyen lesz a szülés és hogy rendben
lesz-e minden?
röpcsi
Én is abba reménykedem hogy egyre erősebb lesz.
Te jól vagy?Hogy haladtok?
mary
Mindjárt írok.Egyébként én sem értek mindenben egyet Csernussal.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Babaimádóval mi lehet?Tudtok róla valamit?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Nem válaszolsz nekem már megint.A múltkori levelemre
sem válaszoltál.Elfelejtettél?
Nem tudok semmit babáról.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Na várjál Krisztike én ha kapok levelet arra válaszolok,olyan meg már nem egyszer előfordult hogy nem jött át a levél!Igy van?
Ja és ha már számon kérünk drágám akkor hol a pocakfotó :?:
Persze csak viccelek :wink:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Jól van kis boszorkány :D Én is csak viccelek.
De ténleg nem válaszoltál.Nem ment el a levelem?
Szóval azt nem érzed milyen lesz a szülésem?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Pocakfotó lesz Igérem. :wink:

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt az inszeminációm! Jól kiböjtöltük egy csajszival, de hátha pont ezért jön most be! :wink:

Ha hazajöttem melóból majd írok!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D


Addig is legyetek jók. :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


kicsike
Nagyon-nagyon drukkolok neked hogy sikerüljön.

Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


adry
Na mi újság?Nagyon várom a fejleményeket.Ultrahang?
Kisfiú,kislány?Írjál!!!!!!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!
Adri!
Hogy van a baby-d?

Mary!
Köszi kérdésedet, de néha úgy érzem, hogy körbe-körbe forgom.
Próbáljuk végiggondolni melyik meddőségibe menjünk. A Kaáli az ára miatt kilőve! Marad a Sote vagy az Állami Egészségügyi Központ. Az már biztos, hogy ha megjön majd valamikor, akkor telózok valahova.
A teherbeeses.hu-n olvastam egy csaj történetét. Elment egy kineziológushoz és rögtön terhes lett, sajnos viszont el is vetélt. De nagyon érdekes.

Kicsi!
Drukkolok!
franci
 
 


Franci,
Hajrá!
Kicsike,
Drukk!
Adri,
megmutatta magát a drága?
Kamilla,
nekem is alig válaszolsz!:(
Mmzsó, Rena-alig jelentkeztek.
Mondjuk Luna sem sűrűn:(

mary80
 
 


Franci-melyik történet volt az?

mary80
 
 


Hát lányok ti kollektive rámálltatok :twisted:
Mary mi az amire nem válaszoltam?A cisztával kapcsolatosan irtál arra reagáltam.Irtad szivesen olvasol,fogok is irni de most nem történt velem semmi azon kivül ami eddig is volt.
Kicsináltok eszküszöm ti nőszemélyek :x
Na azért csókoltatlak benneteket! :wink:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisztike most dolgozom de majd délután irok privit azzal kapcsolatosan amit kérdeztél!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Mary!
Beírtam a keresőbe: teherbeeses.hu. Ott az első, utána meg kicsit lejjebb a „teherbeesésem története”.

Itt a link:
http://teherbeeses.hu/wp-content/upload ... a_baba.pdf
franci
 
 


Köszi, csak nem volt időm keresgetni, pont jöttek.

mary80
 
 


Sziasztok!

Kislányunk lesz..... :lol: :lol: mutatta a doki a nagyajkakat :lol:
meg ásítozott a drágám.... [img] Május 20.-án megyünk legközelebb :wink:
Kép Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Kamilla,
Ne harapd már le a fejem!

mary80
 
 


Adri!
Fantasztikus!
Édes a babád!
Kira lesz????
franci
 
 


igen franci, Kira :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Nahát,Adri,már ezt is tudod!biztos nagyon aranyos lesz!

Lányok,én tényleg ritkán jövök mostanában,de most így érzem jól magam. :roll:
Én is láttam mind a két műsort,érdekes volt,bár sok újat nem tudtam meg.
Csernusnak csak jár a szája,egyre kevésbé hiszek a pszichológiában.Amúgy mentségére,ő szerintem azokra gondolt,akiknél nincs semmi probléma és náluk tényleg sokszor előfordul,hogy amikor kicsit megnyugszanak,akkor jön a baba.

Kicsigeszti,
de jó,hogy megvolt az inszemed.sokáig tartott a peteérlelés?hány tüsződ lett?Murber követte el?
Tegnap én is voltam bent,elfogy a héten a bromocriptin,kellett recept é akkor már be is jelentkeztem,mert vasárnap elindult a 3.ciklus.
Máj.5-én szerdán megyek Murberhez és szerintem pénteken kezdem lőni magam,az lesz a 20.nap.
Azért fura volt újra a klinikán és bármilyen lelkes vagyok,vennem kell egy nagy levegőt,mielőtt belekezdek egy újabb "tortúrába".

Franci,
nem tudok róla,hogy az ÁEK-ban lennének meddőségi kezelések,úgy,mint lombik vagy inszem.
Államilag finanszírozott csak a SOTE és a BMC.Egyre többet hallom,hogy a BMC-ben milyen rengetegen vannak,úgyhogy örülök,hogy a SOTE-n azért normális a helyzet.Szerintem ennek nem szakmai oka van,egyszerűen a soténak nincs hírverése.Meg egy kicsit rossz a híre az Urbi nehézembersége miatt.

Röpcsi,
máris eltelt 10 nap,vagy itt most máshogy kell?mindent írj ám meg!
Lehet,hogy még találkozni is fogunk,bár én még csak 2 hét múlva megyek.Rákszűrésre akarok menni a jövő héten.Jól emlékszem,hogy hétfőn nem csinálnak rákszűrést?Vagy csak álmodtam?

Akinek nem írok,nincs halállistán,csak épp nem került sorra vagy nem jut eszembe semmi.
A kismamáknak jó pocaknövesztést,a nem kismamáknak bizakodást kívánok!mindenkinek puszi!
Vendég
 


Ja,Röpcsi,
zona pellucida :wink: ezt pont Péter mondta,ugye?Jó volt látni a mi kis csapatunkat!
Vendég
 


Mary!Nem bántásból irtam :roll:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Adri

Gratula a kislányhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Röpcsi

Neked mi volt ma a klinikán?????????????? :wink:

Mmzsó

Akkor ezek szerint már ti is a tettek mezejére léptek???????? 8) :wink: Május 5 mindjárt itt van!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Bal oldalon(jó oldalon) volt két tüszőm), és a Szendei doki csinálta most az inszemet.

Kamilla

Tudod hogy imádunk!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Krisztike

Várjuk a pocifotót majd! :wink: :D

Mary

Nálatok mi újság??????????????? :wink:
Cukor eredmény?

Luna, Rena, Babaimádó, Twist???????????????????????

Franci

Én csak ajánlani tudom a SOTE-t! :wink:

Kispatak

Hogy vagy??????????? :wink:


Tegnapi inszemináció:

Reggel mentünk apával leadni az anyagot, majd mivel 12-re kellett mennem, elmentem nézelődni, és ebben a "szuper" időben 11-re visszaértem a klinikára, hátha én leszek az első. :wink:
Már reggel a páromnak mondták hogy nincs Murber doki, és a Szendei fogja megcsinálni. 1/2 1 után mondták hogy sajna nem érni utól a dokit, mondom elmegyek egy kávéért addig, biztos belefér az időmbe!!!!!!!!!!!!!!!!Mondták csak nyugodtan!!!!!!!!!!!

Közben jött egy sorstársam, akinek 1 órára kellett jönni, és szintén az 5. inszemje volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beszélgettünk, vicceltünk, röhögtünk, és megállapítottuk hogy nem izgulunk mint az első alkalmakkor, hanem a legyünk túl rajta stratégiát követjük!!!!!!!!!!!!! :wink:
Na mondanom sem kell, jól kiböjtöltük, mert a doki 1/4 3-kor jött!!!!!!!!!!!! :?
Andreával viccelődtünk egy csomót, és legvégül mondta hogy kívánjak szülinapomra "valami" szépet!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Mondtam hogy már nem kérek semmit, mert eddig ha kértem szüli-névnapra, karácsonyra házassági évfordulóra, nem kaptam meg amit akartam, így most már nem kívánom!!!!!!!!!!!!!!!! :? :(
Erre azt mondta hogy majd ő akkor kívánja szülinapomra!!!!!! :wink: :D
Nagyon ari volt, mondtam hogy KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!! :D

Kép
kicsigesztenye
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?