Új privát üzeneted érkezett!

na valaki azonnal sugdossa meg nekem hogy lehet ilyen ari figurákat beszurni? Lécci lécci lécci...
meara
 
 


MearaKép
Akkor most egy kis családi körbe jutottunkKépKép
A kicsihez és a "gyúráshoz" pedig sok sikert kívánok!!
Kép
Ilyen figurákatt pedig úgy szoktam én beszúrni, hogy először is lementem a saját gépemre a netről. Utána mikor írom a hozzászólást, rákattintok a "Mellélklet feltöltése.." gombra itt legalul és kiválsztom a gépemről a lementett képet. Kép Próbáld csak meg!

JubikaKép
Akkor én is csatlakozhatnék hozzátok? És akkor esetleg elhoznád ide Miskolcra nekem? Én meg meghálálnám!!!!!!! Mikorra adjam le a rendelést? nem lenne sok.

MinimaxiKép
nekem a kávés tetszik a legjobban, de a többi is szuperül van megcsinálva. De szerintem itt a babaneten nyithatnál egy fotóalbumot és oda felpakolhatnád az elkészült alkotásokat. És utána ide már csak linkelned kellene. Nem egész képeket felpakolniKép De ez csak egy kis segítség! ha neked így kényelmesebb, akkor nem is szóltam.Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszi a segítséget, én azt hittem hogy így fotóalbumba fog menni:-))) De nem így volt :-((
Meg kell még ismernem az itteni dolgokat.Hol tudok fotóalbumot csinálni?
Rendelj nyugodtan tőlem, már csinálom a csoportokat és tudom, hogy a Tiedet Jubikához kell küldeni. Ő a másik tündér, rajtad kívűl aki sokat segít nekem. A dícséretet köszönöm :-)))
minimaxi
 
 

 
 

Hűha, mennyit írtatok! Kép Csak győzzem olvasni!

Minimaxi!
Örülök neked! Kép A képek pedig nagyon ötletesek! Nekem tetszik!

Meara!
Én is üdv! KépAztán tanulni anyától!!!! Gratulálok az esküvődhöz és kívánom, hogy a picurka hamar megérkezzen hozzátok! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan a rendelés...nemsokára alszik a gyermekKép
egyenes kaspó (250 Ft) 3 db;
kaspó minta nélkül (300 ft) 1 db;
talpas kaspó (350 Ft) 1db.

Egyenlőre ennyi!
Köszi!
Ja, és Jubiéval+ Kodáéval közösenKépKép

Sziasztok!
Era

Ui.: Minimaxi!
Képek nagyon jók, nekem a kávés tetszik a legjobbanKép Ügyes vagy!

Era
Kép
era75
 
 


Húúúú lányok, ezt követni, ami itt folyik!!!

Szia mindenki ÚJNAK! Érezzétek jól magatokat és tanuljatok Kép
Pl. most kapásból szükségem lenne egy kis segítségre.
Drága Koda! Megértelek az "alkotói válsággal". Tegnap olyan ronda képet csináltam, hogy azt terveztem felteszem és tanácsokat kérek, de nincs gusztusom leballagni a konyhába lefotózni Kép

Körbetéptem egy olivaágat és beragasztottam a lehető legkevesebbet húzva túl a ragit, mert krétázni akartam körülötte. Azztán mégis inkább visszafestettem dpvel a ragira, de krétázáskor a szalvi széle végig "koszosabb", sötétebb lett. Ocsmány, pedig a kerete jól sikerült Kép
Hogyan szúrtam el?
Ha nem festek vissza, akkor látszik, hogy szürke alapon volt a kép én megfehérre ragasztottamKép
Jubi módszere, hogy végigragizza mindenhol krétázás előtt azért nem jött be, mert túl fakó, alig marad rajta porszemcse. Kemény a pasztelem?
Béna vagyok!
Légyszi, aki szépen krétáz, ossza meg velem!
Anyko, Abby!
Melyikőtök szupertermései között is volt az a szép vágódeszka... Nem merek visszamenni, hátha elszáll az irományom.
Meg Koda vödre, nem beszélve a rózsás hasas köcsögről

Apropó, köcsög!
Minimaxi!
Szombathelyi hálózatfejlesztés??? Kép Tetszenek a cuccok. Miért mindenki ONNAN van? Kép


Miszike!
Köszi a drótos ötletet, ki fogom próbálni!

Jubi!
Biztos, hogy meg kellett enni a jughurtot az öntéshez? Kép Kép Kép
off Irigyellek az ugrálásért. A szomszédos fitnessclubba naponta átjártam Virág 4 hónapos korában gyúrni egy kicsit (aerobik a szoptatás miatt helyből kizárt), de így is kevesebb lett a tejem. Igaz, lassan 8 hónapos, de nem akarom, hogy ebből legyen gondom. Inkább elviselem addig magam, meg bicajozokKép És persze folyton tudnék enni Kép
Amúgy milyen mélyre nyomtad a belső flakont? Lyukas lesz a tartó, vagy a szélesebb lesz a teteje?

Conti!
Igen, igen, igen, igen!
Légyszi kérek egy olyan szalvit, meg ha a fakanáltartós konyhai eszközökből is lenne még egy... Kép Válassz helyettük! babanet/Paat-Bütykölések
paat
 
 


Sziasztok!

Era,
köszi, hogy elküldöd KépKépKép. Írok mailt a címemmel.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Szia Era!
Köszi a dícséretet, szerintem sem sikerültek rosszul, főleg ha azt is veszem, hogy ez előtt összesen kb. 5 db képet csináltam most meg ma ezt az ötöt. Remélem ahogy gyakorlottabb leszek, egyre szebbeket alkotok majd, úgy mint Ti!
Bár mivel ti is fejlődtök , folyamatosan lesz pedálozni valóm :-))))
A rendelést vettem. Ez csak a Tied, de a Jubiéval és Kodaéval együtt kell leszállítani? Jól értettem?
minimaxi
 
 


Szia Paat!
Én nem nyomtam nagyon mélyre a poharat, hogy legyen alja a mécsestartónak, de én nem olyan edénybe csináltam, mint Jubi, hanem nagy tejfölös(jughurtos) pohárba a gipsz és bele a kicsi, és ebbe praktikus vizet tenni, hogy legyen súlya ( nem kell tele, mert akkor esetleg tényleg lemegy az aljára) kicsit babra meló kiegyensúlyozni, hogy egyforma vastag legyen a fal, de mivel eredetileg gipszfölösleg eltüntetésére indult az akció, ha nem sikerül még mindíg ki lehet dobni, de legalább megpróbáltad:-))))
Esetleg a hálózatbővítésről szóló kérdés arról szólt, hogy neked is kellene "köcsög"?
minimaxi
 
 


Minimaxi, Jubi, EraKép
Akkor én ezt kérném:
2 db tányér
kis füles kaspó 1 db
nagy füles jakspó 1 db
talpas kaspó 1 db
És igen, a mi hármunkét egyhelyre kellene leszállítni. Szerintem Jubiékhoz ugye??Kép
Kösziiii

PaatKép
Nem szúrtad el sehol! Ha téped a szalvétát, elkerülhetetlen, hogy a széle ne legyen koszos! Ezt csak akkor tudod elkerülni, ha pontosan körbevágtad a mintát. Legalább is nálam így működik..Kép
Ha tépem a szalvétát, akkor először krétázok és utána ragasztok szalvétát!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Én akkor is leszállítanám neked a köcsögöket, ha hálátlan lennél Kép Legközelebb okt.23-án megyünk!

Paat!
A mécsestartóm magassága 2,5 cm, és olyan 2 cm-re nyomtam bele finom joghurtom dobozát Kép Szerintem ez kicsit sok, szóval legközelebb nem fogom ilyen mélyre.

Minimaxi!
Szerintem jól értetted Era rendelését!
Én ezeket szeretném:
egyenes kaspó 2 db /250 ft/
kis füles kaspó 1 db /220 ft/
kisebb egyenes kaspó 2 db /200 ft/
váza 1 db /450 ft/
talpas kaspó 3 db /350 ft/

Előre is köszönöm!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Minimaxi!

Jól értetted Kép ez csak az enyém.
De a többiek már írták is.

Miszike!
Megkaptam a mailt. Hétfőn postázom.
Válassz még hozzá nyugodtan valamit, ha tetszik!

Abby! Anizs!
Ma feladtam a szalvikat. Most már várhatjátok a postástKép

Meara!
Az előbb elfelejtettem: Üdv közöttünkKép
Aztán mutogasd, hogy miket alkottál már!!!

Jó éjt!
Era

Kép

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinekKép

Paat:
Én tépem a szalvit, és egyszer kaptam egy jó tanácsot, mégpedig, kicsit távol a mintától tépjem, így a szt is tudod krétázni pl így, ha meg valahol a széle "koszos lesz" azt fehér krétával tisztítom megKép

MinimaxiKép Én is koppintom a mécsestartódatKép

Hajni
hajnii
 
 


Ok Csajszik! Köszi a rendeléseket a fazekas nevében is!
A Jubi és a Koda rendelését is vettem, és értettem a célzást Jubi, Okt 23--is oda kell érnie, ha törik, ha szakad hozzád, hogy el tudd vinni Kodának :-)))
Köszönöm, hogy ilyen szeretettel fogadtátok az elsőszülött leánykámat is. Van még rajta kívűl kettő :-)))
Segítsetek!!!! Hol találom a fotóalbumot?
minimaxi
 
 


Hajni gyönyörű ez a tálca :-))))
Olyan rohadt irígy vagyok :-)))
Mikor fogok én ilyen szépeket csinálni???????
Neked nem kell "köcsög"?
Örülök, hogy ezzel a mécsestartó dologgal segíthettem, de a Jubi továbbfejlesztett változatát se feledjétek!
minimaxi
 
 


Milyen pörgés van!
A párom ideült pozitív szellemű kritikus megközelítéssel: beleolvas Jubi mondatába:
"én akkor is leszállítanám a köcsögöket..."
-Mi van, balhéztok a BKV-val? - tök komolyan. Kép

Koda, Hajni!
Köszi a krétás okosságokat, sztem mindkét módszer javítani fog a technikámon. Már csak azt nem tudom, hogyhogy nem bírok erre magamtól rájönni. Talán mert nem látok a lila ködtől ilyenkor?????Kép

Ja, és még két off a pasitól:
Virág felsírt, szörcsög az orra - ergo elhagytam a gépet. Jövök vissza: - Kodával vigyázz! Beszélgetős TV műsorokat néz!!!!!!, viszont azt az Erat kérdezd meg, ki csinálta a fotót a lapján, mert tökéletes (elég komolyan fotózgat)

Hajni!
Nagyon tuti a csereszalvétás oldalad. Pár napja nézegettem, erre ma már megint új a rendszer. SzépKép Te minden jóból veszel cserére is? mert ennyi zacskót képtelenség venni. Vagy boltod van? Kép Örülnék, ha találnál nálam valami érdekeset, mert akkor "lenne képem" válogatni pár kincset Kép

Minimaxi!
Igen, úgy értettem. De kezdem észlelni, hogy a szállítási vonal nem az osztrák határ felé tart. Vagy esetleg erre lakik a nagynéni és mégis tudsz hozni? Mert persze akkor kéne.
paat
 
 


Szia Meara!
Én is üvegfestettem két évvel ezelőttig, de mikor féléves gyermekem kirúgta a kezemből a legsötétebb teli üveget, akkor egy kicsit elpakoltam, és úgy maradt. Oldhatatlanabb...Kép

Hajni!
A csodás tálcád tényleg négyszögletes?! Hol vetted? Csak reménykedem, hogy vmi nagyobb hálózatnál, vagy netes, mert ha helyi kis hobbibolt, akkor aztán hiába vadászomKép
paat
 
 


Paat!
Neked nincs még egy-két ember a környéken aki szintén dekup őrült és vágyik a "köcsögök" társaságára? Mert ha Ti is lennétek ketten-hárman akkor megoldanám az eljuttatást.:-)
minimaxi
 
 


PaatKép
Pasinak mond meg, hogy azért nyugodtan a közelembe engedhet Téged..nem vagyok ám olyan ütődött..KépKép Én ilyenkor pihenek, mikor ezeket az idióta műsorokat nézem..nem kell gondolkozniKép

MinimaxiKép
A Fotóalbumot a babaneten találod meg, a nyitólapon jobb oldalt felül!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na úgy látom már mindenki alszik!
Szép álmokat! :-)))
Én még dolgozom kicsit, mert holnap nem kell hajnalok hajnalán kelni :-))))
Sziasztok!
minimaxi
 
 


MinimaxiKép
Gondolkoztam éjjel...Kép Még egy cseréptányér kellene a rendelésemhez. Ugye még megoldható??Kép
Köszi!

Most elmenetünk nagyiékhoz, de este jövök..Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kép

Jó reggeltKép

Paat
Oldalam: köszi..
Tálca: Anitától (épp tegnap is jött pár facuccKép ) http://terrarium.hu/matati/faaru.html
több méretben is van.
Szalvéták, hát igen..gondolok Rátok is mikor veszekKép állt 3-4db ot veszek..2 kell nekem,a maradék megy cserébe..(van amikor többet is veszek, zacsival nemigen. Itthon már nemis mutogatom meg az új vásárlásaimatKép Valamelyik nap azért feltünt Apájánknak hogy 4 nagy kartontároló tele van más szalvétával...Rátok fogtamKép

Minimaxi...hamar fogsz ilyeneket csinálniKép és is bő fél éve kezdtem az egészet elKép
Köcsögök.. most nemn igen kell nekemKép most fában jár az agyam mindig, de köszi!!

Van egy ilyenem: babakönyv
gyorsan rendbeszedem a lakást, és összefűzöm.

Zorka meggyógyult, kösziKép Bő egy hete el is indult...már csak kétlábon látniKép

Hajni

Kép
hajnii
 
 


Persze Koda! Jegyeztem!
Lesz majd nagyobb tányér is, meg lesznek nagyobb "Köcsögök" is remélem a hétvégén valamikor felkerülnek ide is, már fotóalbumom van .
Most rohannom kell.
Köszönöm a segítséget a fotóalbum készítéshez, most nincs időm visszakeresni, hogy kitől jött, de hála és köszönet.
Ma este valamikor leszek még de most rohannom kell. Akinek rendelése van írja nyugodtan majd visszaolvasok :-)
Pusza mindenkinek
Éva
minimaxi
 
 


Halihó!

Hajnikám! A babakönyv csodálatos! Kié lesz? Biztos nagy örömöt szerzel vele! Kép

Én most alkotni fogok még képeket, mert tegnap lett kitéve a boltba és vettek is belőle! Kép Na meg a fadolgokat kell megrajzolnom, hogy holnap ki tudja vágni a férjem!
Aztán pedig újra só-liszt gyúrmázni fogok! Elkapott a hév! Kép

Sziasztok! A kész művekkel majd jelentkezem! Kép
Szép hétvégét nektek! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hali lányok!

Azthittem, nállatok sem müködött a babanet, de így jártam... Esélyem sincs, hogy visszaolvassam az elmúlt napokat.
Ma tök jó volt eljutottam Esbeta boltjába, és tök véletlen még Ágiboszival is találkoztam!
Beszereztem egy halom szalvit, na meg egy feles formát, az már nagyon kellett! Most kint szikkadozik a gipsz benne Kép

Jubi! Íme az első, de nem az utsó sziéna keretem kicsit sötét lett a végén, de hát álcáznom kellet az ujlenyomatokat! Kép
Később elolvasom miket alkottatok, de most irány a tecsó, gipszbeszerzés céljából (a kaja már csak mellékes) Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


KrimoKép
Ez valami szuper lett!Kép Pont olyan, amilyet Jubi is szokott csinálniKép

Minimaxi ágiKép
nagyon kösziKép Már úgy várom, hogy Jubi ismét jöjjön Miskolcra!
JubiKép Na nem csak a tányérok miatt!Kép

HajniKép
Gyönyörűséges a babakönyv. Úgy látom egy kicsi fiúcskának készült!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szépjóestét!

Két hete minden nap elolvasgatom amiket írtok, hogy tanuljak belőlük. És megnézem az oldalaitokat. Nagyon szépeket csináltok. Grat mindenkinekKép

AK
akriszti
 
 


Szia KrisztiKép

Üdv itt nálunkKépKép
Köszönjük a dícséretetKép Gyere máskor is!!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Krimo!
Nekem nagyon tetszik a sziénás képed, pont jóKép
És hát az természetes, hogy a kaja csak másodlagos egy bevásárlás során. Nekem állandóan a dekupázson jár az agyamKépKépKép

Paat!
A képet a sógorom csinálta. Nem fotós, csak nemrég vettek egy nagyon szuper gépet, azzal csinálta. (Most ez a kedvenc képemKép )

Hajni!
Babakönyv nagyon, nagyon édesKép

És lányok! Mi az, hogy tépitek a szalvétát? Én nagyon le vagyok maradva......
Ma festettem egy pár keretet, megyek befejezem.
Már kimostam a joghurtos poharat is a mécseshez....ez annyira tuti ötletKép

Jó éjt!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!

Óriási ötlet a mécsestartós dolog. Tegnap öntöttem is egy párat, én egyből teamécsest raktam bele. A pincében meg találtam egy karácsonyi kiöntőt, a maradékot beleöntöttem.
Kép
Kép
Ma jó idő lesz, remélem megszárad és holnap dekorálom karácsonyisra.

Krimo, mi pontosan ennek a siena festéknek a márkája és neve? Nagyon szépKép

Hajni, nagyon szépséges a babakönyv!

Minimaxi, szeretnék majd én is rendelni köcsögöket, de megvárom a nagyobb méreteket. Nagyon bejön nekem a füles kaspó meg a talpas kaspó, de 2x-3x ekkora méretben!

Paat, írd meg a címed, küldöm az olajüveges szalvit. Sajnos a konyhaiból nincs nekem több és nem is találtam, jövő héten újra körülnézek!

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!
No én is garatula mindenkinek a gyönyörűségekhez!
Vettem én is egy rakat flört joghurtot mert az volt most pont eksönben a tecsóban!Kép) Aztán vágódeszkát és szemhéjfestéket a 100-asban. Bár nem tudom kicsit halovány és csillog is de majd lesz valami. vettem én is még siennát és égetettet is. remélem az is szép lesz. És szépséges karácsoyni szalvikat!
Koda! Most kell menni a melindába mert hoztak rengeteg karácsonyit! tettem föl néhányat a cserékhez de már alig van belőlük mert csak 1-1 db-ot tettem föl. De legalább látható, hogy milyenek is vannak. A metropolba is jött pár darab...ha gondolod, oda pedig még kiöntőformákat is hoztak!
Apropó ebbe a köcsögös buliba nem szaállhatnék be én is? Jubi nem hoznál el nekem is pár darabot?Kép Ugye igen, ha szépen megkérlek! Kitől is kell rendelni? Olyan sokat írtok alig bírom elolvasni..u.ez van a nőklapján is!
No most megyek családolok!Kép)))
abby
abby
 
 


Krimo!
Nagyon szép a sienás keret, talán majd én is hozzájutok, ha nem leszek olyan béna, hogy olajat vegyek Kép

Anyko!
A te szép krétás vágódeszkádra gondoltam. Ha a termelés közben ráérsz, leírod, milyen sorrendben csináltad?
Meg Jubi kérdezte régen, csak a választ nem találtam, hogy milyen sarokvédőt használsz?
Köszi.

Ánizs, Conti, írtam mélt!

Koda!
Válassz, vagy kérj valamit azok helyett, amiket én kértem tőled.
Vettem akrylakk sprayt. Tapasztalatok eddig vegyesek, majd kísérletezem.Kép
paat
 
 


Hajni!
A babakönyv igazán profi lett!!

Krimo!
Nagyon jó lett a sziénás képed! Ha előtte lealapozod fehér diszp-el, akkor eltűnnek a bűnjelek :o

Akriszti!
Kép Megénztem az oldaladat! Gréti gyönyörű kislány! A munkáidból pedig az üvegfestések közül az a lámpa egyszerűen meseszép, a dekupok közül pedig az elefántos tartó tecccc a legjobban!

Conti!
Ez a továbbfejlesztett - többlyukú - mécsestartó is remek ötlet!! Mindjárt kiprószálom, csak nem tudom mit kéne megennem hozzá :o

Abby!
Mi is Flörtöt eszünk mostanában Kép (mi is a Tesco-ba járunk).
A köcsögszállítást már neked is ajánlani szerettem volna, de reggel már megint nem működött a Babanet Kép Minimaxitól lehet rendelni! Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Jubi!
Alszik nálatok is a család?
Mert itt mindenki kiütődöttKép
Ha anyko írt neked a sarokvédőről, akkor megosztod velem?
paat
 
 


Ja, ja a pici fiam horpaszt, a nagyobbik pedig arra vár, hogy végre Lego Racert játszhasson a szgépen Kép
A sarokvédőről pedig szerintem Szandra írt anno, neki tettem fel a kérdést, de még azóta nem járt erre Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Era,
nagyon ari vagy, akkor a 15-öst és a 24-est is kérném szépen! Hétfőn megyek szalvétabeszerzö körutra, majd felteszem a cseréket, hogy válogathass!

Sürgős kérdés hétfőig, ha már Jubi nem válaszolt: milyen márkáju krétát vegyek??? Nem szeretnék kidobni egy halom pénzt vmi rosszra... Köszike előre is!

És még vmi: ha nem alapoztok pl. fára, akkor a szalvi körül látszik a dekurag? Mert nekem a cinkkanna elég ronda lett, csak a minta alá alapoztam, és így a szalvin kívül a ragacs nagyon feltünö. Felteszem ide a képet, mert az a *** képtár nem müködik.
Kép

Uj müvek gyönyörüek!!!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Jubi!Kép) Nekem is lőttek így a fogyásnak! Nem elég, hogy kell a pohár még finom is ez a flört puding!Kép))
No ha elhozzátok a köcsögöket és pesze ha lehet még rendelni akkor a következőket szeretném kérni! ja és persze ha tényleg ilyen áron kapjuk mert ez elég korrektnek tűnik így! Szóval: Kaspó 3db, talpas kaspó 3db, nagy váza 2db.
Csatlakoznék Jubihoz! Garatula a családhoz is Akriszti de a műveidhez is! Gyönyörűek az üvegfestéseid is az a lámpa téynleg szép, a párom is megcsodálta!Kép
Sziasztok
abby
abby
 
 


Miszike!
Bocs, hogy nem válaszoltam a krétával kapcsolatban!Kép Szóval én pannoncoloros művész porpasztellt használok. Ezt nálunk Debrecenben a Művészellátóban lehet kapni (címe: Debrecen, Rákóczi u. 27., tel: 52/425-474, nyitvatartás: h-p: 10-17, szo: 10-13), az ára: 900 ft (vagy 990??, már nem emléxem pontosan), 12 színű, feles. Nekem NAGYON BEVÁLT, és az ára is jó. Bocs mégegyszer, hogy átsiklottam a kérdéseden! Remélem, nincs harag Kép

Abby!
A rendelést Minimaxinak címezd, ő intézi! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi,
köszi a kimerítö választ Kép. Dehogy van harag, csak azért sürgettem a választ, mert holnap van lehetöségem utána szaladgálni. Kép És fixáló az legalább csak egy féle van, hogy azt ne tudjam elrontani...? Remélem.

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Szia Abby! Csak a tökéletes pontosság kedvéért
Kaspó címszó alatt, amiből hármat kértél ugye arra gondoltál aminek ez a felirata:
"kaspó minta nélkül, 15 cm átmérőjű, 12 cm magas, 300 ft:"
A másik két tétel világos azzal kapcsolatban nincs kérdésem.
Az ár pedig természetesen annyi, mint ami a netre felkerült.
Üdv : Minimaxi, és köszi a rendelést a fazekas nevében is
minimaxi
 
 


sziasztok!Kép
Minimaxi! Köszi szépen, hogy begyűjtöd tőlem is a rendelést! örök hála!Kép A fizetést hogy oldjuk meg erre találtatok már valami megoldást? És igen ő kellne nekem!Kép) A minta nélküli kaspó!:-) nagyon tetszenek a művek már alig várom, hogy itt legyenek a kezemben!Kép
Én is hazsnálom a porpasztellt- Koda mester ajánlásával!Kép))- és nagyon szeretem. Nekem van ko-hi-nor, és pannonos és valami olasz is. nekem jó mind1ik! Jubi! köszi, hogy ajánlottad a porpasztell keverését bejött! Szép levendulás lilát kevertem!Kép Viszont a 100-asból szerzett szemhéjkence nem jött be!sőt kifejezetten rossz...
most pancsi...
sziasztok
abby
abby
 
 


Hát nekem előre nem kell kifizetni, de azt valahogy meg kellene oldani, hogy Jubikához eljusson a pénz, mire odaéernek "köcsögék"
Ezt viszont Rátok testálnám, hogy ezt hogyan oldjátok meg:-))))
nekem csak az a feladatom, hogy Jubihoz eljuttassam a rendelést :-))))
minimaxi
 
 


Miszike!
Én hajlakkal fixálom a szemcséket, de "hivatalosan" Fixaktív spray-t kell venni hozzá.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kétszer nem tudtam elküldeni amit írtam, most jól bemásolom, fele sem aktuális, na de sebaj...
Koda! Nagyon kedves vagy, hogy ezt mondod, de azért ahoz még meg kell csinálnom párat! Kép Era! Köszke neked is, mondjuk tul.képp teccik nekem is, csak hát még gyakorolok Kép Na nehogyassszigyétek, hogy kaptam amit akartam Kép Kifosztottam a gipszkészletet, az egészet megvettem! Mind a két zacsival ami volt! Ez má hipermarkec! Hogy diszperzit nincs, na de csak ennyi lenne a gipszkészlet? Szóval valami érdekesmódon Hobby- nevű diszperziós festéket bírtam venni, ebből volt 2 lityis.Elég sűrű, mégsem nagyon fed, de még lehet hogy jobb lessz, csak így a gessó után furi Kép Ó és itt van amit napokkal ezelőtt írtam , mikor is betojt a babanet, úgyhogy lehet, hogy a felének lejárt a szavatossága, de azért bemásolom Kép : Abby! A halacskás tök érdekes megoldású! Tecces! Kép Stucim! Ennyire nem bonyolódnék a festék témába, annyira nem hiányzik a repertoárból Kép Szerintem a meglévő készleteken is eléldegélek pár évig. De azé bemegyek Esbetához, ha másért nem, mert még nem voltam. Persze még így fizu előtt sem fogom olcsón megúszni szerintem Kép Csajok köszi a repesztési tanácsadást! Már csak gyakorlatoznom kéne. Mini! Üdv itt is! Kép Miszike! Néked is üdv! No Stuci szegény bizti, nem olvassa mert leégett a monitorja Kép Erről jut eszembe, ha eltűnnék, akkor nem tudták összerakni a gépünket. De erre, kevés az esélyetek! Kép Jóéjt: krimo
De összetudták Kép
Lassan majd utólérem magam.

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Jubi, Abby: kösziKép
A Grétike a nővérem kislányaKép A lámpa pedig csalóka, mert a bura alá mécsest kell tenni.

Kérdés: A pasztell mehet közvetlenül a gipszre?

AKriszti
akriszti
 
 


Sziasztok!

Hoztam egy pár alkotást:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2491&page=1&image=79861
http://babanet.hu/album/main.php?album=2491&page=1&image=79862
És életem legjobb alkotása:
http://babanet.hu/album/main.php?album=2490&page=1&image=79863

Most megyek, mert gyermekem nem akar aludni, de játszani azt igen. Kép

Üdv. Melinda
szokolka
 
 


SziasztokKép

KrimoKép
Ugye milen kicsi a világKép Jól bevásároltál legalább Esbetánál??Kép

Annyira szépeket csináltatok, hogy az csuda...
Vágódeszka ügyben lesem az ötleteket, mert már itt fityeg egy és dekupálásért könyörögKép

SzokolkaKép
Az életed legjobb alkotása tündéri szépKépKépKép

Az újaknak üdv a fedélzeten és gyertek sürün ámKépKép

Menek mert nyüszög a kiságy..

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Akriszta!
Igen, mehet a porpasztell közvetlenül a gipszre is, ezen a képen is úgy van.

Szokolka!
Dávid nagyon aranyos kissrác! A boros kép nagyon tecc, krétázva van a kerete?

Szép jó napot mindenkinek!! Kép Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

Jubi, Abby,MinimaxiKép
Szerintem a pénzt rózsaszín csekken adjuk fel Jubinak nem? Így tuti odaér..Kép És Jubi! Köszi a leszállítást..Majd odamegyünk érte, ahol leparkoltok aznapKépHátha Abby veled is összefutok..mostanában semmire sincs isdőm..még levelet sem tudok írni..Kép

És a porpasztellhez:
én a pannoncolort használom, szerintem az a legjobb. De próbáltam már mást is, az csak egy hajszállal volt elmaradva a minőségben....szóval szerintem mindegyKép

MelindaKép
nagggyon tetszik a boros-sajtos képed! A kerete kréta vagy festék? És Dávid!!! Emlékszem, hogy most szaladtál be a kórházba szülni..Kép

KrimoKép
Én még mindíg tartom, hogy a sziénásod tökéletes let...Kép


Jubi, Era és aki még debreceni érdekeltségű..Kép

Volt tegnap itt a közelben egy antik vásár. Minden hónapban az első vasárnap.....ha láttátok volna milyen cuccok voltak!!!! Ilyen csak a képzeletünben látezett..Na de a lényeg. Volt egy debreceni férfi, és olyan tök jó cuccokat árul, szinte fillérekért. Én 150-300 ft között vettem tőle mindent. Ilyen konyhai edénykéket. Igaz ezeket nem dekupálásra vettem, csak dísznek..De voltak fehér zománcos vödrök, kancsók, kiötők..olyan nagyi és dédi korabeliek. Szóval nagyon irigykedek rátok, hogy ez az emberke ott lakik és árul, mert szuper cuccai vannak. Most várhatok egy hónapot megint. Mert a kedves férjem 2000 ft-tal!!!!!!!!!!!!!!! jött el velem vásárolni az antik vásárra.....na nem is mondok semmit..
Én most ilyenek vettem..és fogok is gyűjteni ezentúlKép

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/79975.jpg


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Ezek a cuccok tényleg nagyon szuperül néznek ki :-))))
Nekem van egy több, mint 100 éves petróleum lámpám a nyáron kaptam ajándékba a párom anyukájától.
minimaxi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?