Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit bekukkantottam hozzátok.

Örülök,hogy a kismamik jól vannak!

Kamilla,
Isten éltessen sokáig!

Kicsigesztenye,
(hú,de hosszú az új neved)
nagyon örülök,hogy inszemeztek!és ilyen jól megy a tüszőérés!

Röpcsi,
izgulok nagyon és várlak!

én 19-re várom a mensit,utána bejelentkezem,ha minden rendben lesz,máj.8.körül kezdhetnénk,már nagyon várom!
Vendég
 


Sziasztok,

Kicsi,
jól emlékszel!
IR eredmény még nincs:(

Twist,
Ok, próbálok majd.
Nem kapom meg a fizut, de dolgozni meg kell, jó, nem?:(

Franci,
értelek.:(

mary80
 
 


Sziasztok!

Röpcsi, Kicsigesztenye,Mmzso, nagyon szorítok és drukkolok nektek :lol:
Mary, most veletek mi van :?: vagy még pihiztek? nem tudtam visszaolvasni... :roll:
nekünk elég jól alakul a lakás nappali nagyából kész...most már a gyerekszoba jön :wink:
Kriszti, pocakfotót :!: :lol:
többieknek is pusz :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 

 
 

Adri,
Nincs zsé, ezért még mindig nem megyünk.Olyan villany, és vízszámlánk lett, + a rezsi,h. szégyen-nem szégyen anyós vett fel nekünk hitelt, mert már többet nem tudtunk volna
:cry:
Majd neki havonta,apránként visszatörlesztgetjük. :oops:
Tudom, sehol sem jó a helyzet...
A férjem még mindig mn... :cry: és ez őt is aggasztja.
Ezért nem is alapozok én már semmire sem, nem még arra, h. a közeljövőben megyünk újra, talán majd 3 év múlva.
Tudom, 1x ezt írom, máskor azt, h. rövid időn belül, de amikor azt írtam, nem volt ennyire kilátástalan a jövőnk...:(
na, panasznapnak vége.
Ti hogy vagytok?
Puszi

mary80
 
 


kicsike,adry
Rakok majd fel pocakfotót.Nem tudom mikor de rakok.
Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Franci 31 voltam én is amikor elkezdtük a kezeléseket!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Franci!A kötelező inszemek előtt még terminált együttlét kezelések vannak szintén stimuval.Abból is volt nekem sikertelen 6 összesen.Utánna jöttek az inszemek nekem ez másfél évemben tellett mire eljutottunk a lombikig.
De bizzunk benne Franci hogy neked egyikre sem lesz szükséged mert simán összejön!
:wink:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Röpcsi,
ne idegelj minket,én úgy izgulok,mit mondtak a klinikán?
Vendég
 


Röpcsi!Várunk a hirekkel!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok,
Jó 7végét!

mary80
 
 


Sziasztok!

Megírtam egy jó hosszú beszámolót, az elmúlt napjaimról, de látom az idegeiteket tépem ezért nagyon örömmel elmondom, hogy a 2. programot elkezdtük :!: :D
Megpróbálok holnap bővebben írni mindenről! :D
Vendég
 


Röpcsi gratulálok!
Krisztike!Rugdos már a csöppség? :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Röpcsi

Ez annyira jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D Mikor kell menned legközelebb.


Kamilla

Gratula a félidőhöz!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Krisztike

Nagyon várjuk a pocifotót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Adri

Majd tegyél képet hogy milyen lett a lakás átalakítás után!!!!!!!! :wink: Nehogy megerőltesd magad!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Mmzsó

Akkor mindent bele!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: Küldöm pirit időben hogy tudjatok kezdeni!!!!!!
E vitamint már most el lehet kezdeni(úgy látszik nálam ez most jótékony hatással van a napi 400 mg-os) :lol:

Mary

Neked is jó hétvégét! :wink:
Szomorúan olvastam a blogodat!!!!! :cry: :cry: :cry: Sajnálom hogy ennyire összejöttek a dolgok!!!!!! :(
Kívánom hogy mielőbb véget érjen ez a korszak!!!!!! :wink: :D


Én meg dögrováson vagyok!!!! :? Kedden délután lázam volt, iszonyatosan fájt a mandulám, majd csütörtök reggelre mintha semmi bajom nem lenne! :wink: El is mentem ugye Pestre, és bizony péntek reggel már megint rosszabbul voltam, de péntek estétől meg................. :( :evil:
Vagon számra eszem a C vitamint!!!!!!!! :evil:

Kispatak

Merre vagy??????


További szép hétvégét!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kicsigesztenye
 
 


röpcsi
Gratulálok!
kamilla
Nem még sajna nem rugdos.Néha el vagyok keseredve hogy
mikor fogom már érezni.Érzem a kaparászásokat,de rugdosást
nem.Mikor fogom már!?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


kicsike
Gyógyulj meg mielőbb.Most néztem a tv-t már megint
kezdődik a H1N1 mizéria is.Mindig idegesítik az embert.
mmzsó : Jól vagy?Mizujs veled?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Sajna a héten én sem voltam/vagyok valami jól. Elkaptam még valamit Husvét előtt. Azért olvastalak titeket, csak nem nagyon volt mit irnom.

Kicsigesztenye: jobbulást, én bizony antibiotikumot szedtem, holnap megyek vissza dokihoz. Még fáj, ha köhögök.

Krisztike: ha kaparászni érzed ill. valami jelt felőle szerintem az jó. Először nekem olyan volt, mintha buborék uszkált volna a hasamban, ez a kiírás előtti 5 hónappal volt. Aztán kaparászott, de hogy mikortól rugdosott arra nem emlékszem pontosan. A védőnő/doki nem tud infót adni pontosabbat? Azért ne idegeskedj, uh mikor volt?

Röpcsi: hurrá kezdés, legyen eredményes folytatás, várjuk a beszámolót.

Kamilla: te is vigyázz magatokra. Remélem tényleg nem kapsz el semmit - igaz anyukám is betegek között dolgozott - hozzá volt szokva.

Twist: jó lenne már egy igazi babafotó lánykádról, sajna a blogodat nem lehet olvasni. Fordul már a csöppség - igaz már nem is annyira az - betöltötte a 3. hónapot!

üdv

kispatak
Vendég
 


Röpcsi,
jaj,de jó!Nagyon örülök,már úgy izgultam!
Azért majd írd meg részletesen,mi volt és főleg,mi lesz!

Krisztike,
köszi,jól vagyok,bízom benne,hogy nem lesz semmi akadálya a kezdésnek!Ne aggódj,nemsokára szétrúgja majd a kis gézengúz a házikóját!

Kicsigeszti,
gyógyulj meg hamar!Köszi a drukkot,1 hét múlva lesz mensi.Te már addigra talán túl is leszel az inszemen!
Vendég
 


mmzsó
Nagyon drukkolok neked is a kezdéshez.Örülök hogy jól vagy.
kispatak
Most voltam a héten szerdán ultrahangon,ott jó volt minden.
Annyit mondott a doki hogy vigyázzunk jobban egy kicsit mert
lent van a méhlepény és mélyen.
Meg annyit mondott hogy a 20-21 hét körül már érezni fogom
a mozgásokat.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kicsi,
Sajnálom, mielőbbi gyógyulást!
Köszi a jókívánságot.
Adri,
Jól vagytok?
Mmzsó,
hajrá!Mindjárt itt a május.:)
Röpcsi,
várjuk a beszámolót!
Franci,
jelentkezz Te is.
Luna,
Rég írtál!Hogy vagy?
Rena,
ez Rád is vonatkozik!
Kamilla, Krisztike,
Nektek írtam!
Baba,
Ha erre jársz, akkor válaszolj légy szi a kérdésemre, köszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2010.04.12 14:45-kor.

mary80
 
 


Krisztikém:

Tényleg nagyon vigyázz magadra. Az megnyugatató, hogy voltál uh-n és remélem a dokival is elégedett vagy. Ne cipelj, sokat pihenj és nagyon fogadd meg a doki, védőnő tanácsát. Neked és mindenkinek minden jót

üdv

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!

Amit igértem kicsit megkésve küldöm nektek. Legyenek ilyen szép napjaitok!

üdv kispatak



Kép Virágaim

Kép Orchidea és bromélia

Kép Ismét Kép Botanikai tulipánok
Vendég
 


Sziasztok!

Kamilla!
Nem semmi, 1,5 év. Én addig megőszülök. Lehet jobb ha már most bejelentkezem egy hajfestésre.
A Clostis hónapokat nem számítják bele a terminált együttlétbe?
Kisfiad hány éves? Hogy hívják?

Röpcsi gratulálok!

Kicsigesztenye!
Jobbulást! Az ilyen bacikat jó kiizzadni. Neocitrán vagy valami hasonló.

Kriszti!
Mindjárt érezni fogod a babóca mocorgásait. Nem mindenkinek vékony a hasfala, akinek vékony az érzi hamarabb a mocorgásokat.

Kispatak!
Gyönyörűek a virágok!!!

Mary!
Hétvégén csak olvasni van időm. főleg, hogy a férjem nem volt otthon.
Sajnálom ami veletek történt. Írta valaki a blogodba az örökbefogadást, szerintem nagyon jó dolog. Ha a férjem elfogadná, más gyerekét, én még a fiam mellé is örökbe fogadnák egy babát, vagy egy kicsi (2-3 éves) gyerkőcöt.
Az elmúlt két hónap alatt, én is teljesen magam alatt voltam. Mikor elkezdtem szedni a Clostit, nagyon reménykedte, MINDENBEN. Aztán nem is használt a gyógyszer, még peteérésem se volt tőle. Ehhez még hozzájött a Closti összeveszet a pajzsmirigy gyógyszeremmel, és 1 hónapig fájt a fejem, majd széteset. Plusz az inzulin szintem a gyógyszerrel rosszabb lett mint előtte. Olyan szinten magam alá kerültem, hogy még a körmömet is elkezdem rágni. Pedig már vagy 15 éve nem rágom/rágtam.
Kívánom, hogy valóra váljon az ÁLOM!
franci
 
 


Sziasztok csajok!

Ma reggeli pocikép :wink:
Kép

Mindenkinek puszi és drukk :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Franci!Csak akkor számitják bele a Clostis ciklusokat ha ők controllálták ha más helyen történt azt nem fogadja el a SOTE.
A kisfiam 13 éves és Dávidnak hivják.
Sok sikert Franci,lehet szükséged sem lesz rá :wink: :lol:
Mit szedsz a pajzsmirigyedre?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


adry
Nagyon szép a pocakod.Nől már nagyon. :wink:

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Adri!
Édes a pocakod!

Kamilla!
A fiad már nem is kicsike. Ezek szerint Dávidot, 20 évesen szülted. Legalább örül a tesónak, vagy hanyagolja az egészet és vesz egy füldugót (kettőt, két füle van).
A pajzsmirigyre L-thiroxint szedek.
Fránya SOTE (bár gondolom a többi se jobb). Minek kell kínozni az ember lányát ilyen hülye gyógyikkal????

Most már, legalább biztosra tudom, hogy ha nem segítenek a Clostik bejelentkezem a SOTE-re!
franci
 
 


Sziasztok,

Franci
köszi, Neked is ezt kívánom!
Örökbefogadás:itt tudják a csajok, h. amíg van a 4 lehetőségünk, addig nem, azt még el akarjuk lőni...de amint tudjuk, erre most semmi lehetőségünk sincs... :cry:
Adri,
Szép a pocid!
Krisztikém,
írtam.
Kamilla,
haragszol,h. nem írsz vissza?

mary80
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm a jókívánságokat! :wink: De egyenlőre még nem használ!!!!!!!!! 8) :? De majd meggyógyulok!!!!!!

Franci

Bocsi! Látszik hogy beteg vagyok, már kétszer is akartalak üdvözölni nálunk, de kiment a fejemből!!!! :oops:
Üdv közöttünk!!!!!
E vitamin jó a sejtekre! :wink:
Ha valahol megtudod csináltatni a hsg-t, már előrébb vagy, mert ha el vagy záródva esetleg, akkor ezeket a procedúrákat kihagyhatod, és belevághattok egyenesen a közepébe, és nincs időveszteség!!!! :wink:

Kispatak

Szépek a virágok!!!!!!!!!!!!!!!
Jobbulást neked is!!!!!!!!! :wink:
Na engem is "látott" orvos, de nem vagyok hajlandó bemenni hozzá vizsgálatra!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol: Még az kéne!!!!!!!! Mindig találnak valami bajomat!!!!! :? Még várok a hétvégéig, ha nem leszek jobban, akkor megkeresem az új háziorvosom!

Adri

Szép pocak!!!!!!!!!!!!! :D
Jól vagytok?

Krisztike

Mi újság? :wink:

Kamilla

Ti hogy vagytok? :wink:

Mary

Elküldöm neked én most amit akartam majd később priviben! :wink: Addig van időd gondolkodni! :wink:
Bemásolom majd amit egy ismerősömnek írtam abból! :? 8)
IR eredmény????????

Mmzsó

Nagy valószínűséggel tényleg túl leszek már addig az inszemen amikor neked megjön! :wink:

Röpcsike?????????????

Rena??????????????????

Luna????????????????

Babaimádó??????????????

Kép
kicsigesztenye
 
 


Kicsi,
Rendben!Köszi!
IR-rel még semmi, majd szerda körül újrapróbálkozom, eddig ezért nem is írtam ide erről.

mary80
 
 


Franci!Kisfiam nagyon boldog,várja a kishugit mát vett neki rugit is a sporólt pénzéből :lol:


Mary!Nem kaptam tőled levelet!!!!!!!
Hogy haragudnék?Dehogy is!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Mary

Bementem az iwiwre, erre írja hogy a szolgáltatás nem elérhető, később próbálom! :wink:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Franci,
lehet,hogy én még nem is üdvözöltelek itt :roll: igaz,mostanában csak néha írogatok.Szóval üdv.itt és ha kíváncsi vagy a véleményemre,jelentkezz be nyugodtam a sotéra.itt mindent megnéznek,amit kell,hsg-t is,sőt Adri pl.úgy lett babás,hogy találtak valami zűrt,megműtötték és már babás is lett...

Szerintem ne félj a gyógyszerektől,nagyon figyelnek,szakszerűen adják.Szóval rajta,vágj bele!

Mary,
remélem,hamar összejön a píz és mehet a következő program,ezúttal sikerrel!

Adri,
jó nagy pocak,szépséges!

Mindenkinek szép napokat! :wink:
Vendég
 


kicsike
Sajnálom hogy nem vagy jól még mindig.Én elvagyok köszönöm.
Várom már hogy mozogjon a kicsi de még semmi,ill kaparászás.
kispatak
Szépek a virágok!
franci
Vágjál bele. :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike

Hamarosan érezni fogod a kicsi rúgkapálását! Sőt még eleged is lesz belőle!!!!!!!! :lol:

Nem kell engem félteni, majd meggyógyulok, kemény vagyok mint a VIDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Mary

Nagy nehezen sikerült belépnem az iwiwes fiókomba!!!!!! Privi ment! :wink:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Kicsi,
Köszi.Írtam is.
Kamilla,
elküldtem még1x.

mary80
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, íme a beszámolóm! :D

Rólunk, rólam:
Az új fészekkel minden rendben van, szépen berendezkedtünk már!:D Nagyon szép ez a lakás, egyszerűen fantasztikus! Nagy tér és hely van :!: :D 8)
Nagyon szeretjük a családtagjainkat, barátainkat és az ismerőseinket, de mindig is el akartunk egy olyan helyre költözni, ahol csak mi vagyunk/leszünk, senkivel sem lakunk együtt és senki sincs a közelünkbe. Teljes mértékig függetlenek akartunk lenni és ez most sikerült is :!: :!: :!: :D
Nagyon jól megvagyunk a saját szüleinkkel, egymás anyós és apósával is, mégis tudjuk, hogy nem tudnánk már velük együtt v. a közelükbe lakni. A baba/babák érkezésével kapcsolatban is úgy vagyunk, hogy valahol jó lenne, ha a közelünkbe lakna valamelyik szülő, ha segítségre lenne szükségem, de valahol meg örülünk annak, hogy messze laknak tőlünk. :D
Vannak barátaink, akik a barátaikkal, családtagjaikkal együtt, közösen laknak és jól meg vannak és vannak családtagjaink és barátaink, akik úgy laknak együtt az anyóssal, apóssal, hogy nincs meghúzva a demarkációs vonal v. időnként nem jó természetűek a szülők és ilyenkor konfliktusok vannak. Mindenki máshogy szeret lakni, mindennek megvan a maga előnye és hátránya. Mi mindenkitől külön akartunk lakni :!: :D

Én húsvét előtti szerdán, a munkahelyemen, rosszul lettem. oops: :( Bementem dolgozni, de éreztem, hogy valami nem okés velem. :roll: Délelőtt dolgoztam, dolgozgattam, de többször is azt éreztem, hogy olyan nyomás van a fejembe, mintha gondolatok sokasága kavarodna benne, szédülés kerülgetett, időnként elkezdett előttem elsötétülni minden, úgy éreztem magamat, mint akinek lassan kezd leesni a vérnyomása. Nagyon nem voltam jól! :cry: Dél fele beszéltük Anyával, hogy jó lenne innunk egy kávét, de Anya szólt, hogy még valamiért ki kell ugrania a városba, így amikor visszajött akkor először megebédelünk majd és utána megiszunk egy kávét. Rendben mondtam, mi az a kisidő nekem, kibírom azt?! Egyik percben jól voltam, a másik percben viszont olyan pocsékul, hogy azt elmondani nem tudom. :oops:
A két ügyvédnő, akik mellett dolgozunk, anya távolléte alatt szóltak, hogy mennyünk át (Anya és én) egy kis sütire – a gyerekeik csináltak sütit és abból hoztak egy-egy szeletet - ami nagyon jól esett és egy kicsit úgy éreztem jobban is lettem utána. :D Sajnos azonban a jobblét nem sokáig tartott, így már alig vártam, hogy Anya megérkezzen, együnk valamit és igyunk egy kávét. Anya aztán végre megérkezett és igazából nem is volt olyan sokáig távol, csak mivel rosszul éreztem magamat, minden perc, egy örökké valóság volt, örökké valóságnak tűnt. :roll: Egyből lementem hozzá a galériáról és mondtam neki, hogy először ne együnk, hanem egy kávét igyunk. Mondta jól van, lepakolt és átment még az ügyvéd kolléganőkhöz valami anyagi dolgot rendezni. :? Én ismét kezdtem rosszul lenni, de most jobban, annyira, hogy tudtam, hogy még a kávé elkészítési időt se fogom tudni kibírni, megvárni. Az ügyvédnőknél láttam a süti evéskor Coca-colát, így Anyával együtt én is bementem hozzájuk és megkérdeztem tőlük, hogy 2 pohárral ihatnék-e az üdítőből mert úgy érzem kezd leesni a vérnyomásom. Mondták, hogy persze, nyugodtan igyak csak, kérni se kell. :wink: Pohárért menet már nagyon rosszul voltam és mire visszaértem és a Coca-colás üvegért akartam volna nyúlni nem tudtam, mert hirtelen leblokkoltam, sírva fakadtam, összeomlottam és leültem. :oops: :( :cry: Anya és a kolleganők egyből kérdezték, hogy mi a baj, bántott-e valaki stb. :?: :!: Mondtam, hogy nincs semmi baj, nem bántott meg senki, ne haragudjanak, nem tudom, mi van velem, szerintem az utóbbi napokban az otthoni és a babatémával kapcsolatban is túlpörögtem + még az időjárás (hol esett, hol sütött a nap) is rátett egy lapáttal. :oops: :roll: :( Mondtam, hogy lehet, hogy a költözéssel, pakolással, csekkekkel kapcsolatos dolgok most jönnek, jöttek ki rajtam, a lombikprogramról nem is beszélve, amire jövő héten, pénteken megyünk, és aminek az elkezdése előtt, az inzulinrezisztenciámra szedett gyógyszerből emelet adagot kell szednem, amit nagyon nehezen bírok :oops: :cry: + nagyon várom, nagyon szeretném is, hogy elkezdjék most a programot :!: :D

Az egyik ügyvéd kolléganőnek, akinek lombikprogrammal sikerült a gyermeke, egyből levágta, hogy miről is van szó :!: :idea: Beszélgettünk már a nálunk lévő baba dolgokról, tudta, hogy kisbabát szeretnénk, évek óta próbálkozunk, kezelésről, kezelésre jártunk, az első programon már túl is vagyunk stb. stb. stb.. Azonnal felhívta a természetgyógyászát, akinél Ő anno, a babaakarásakor járt. Megbeszélt vele egy időpontot és mondta, hogy Ő anno ugyanígy volt, mint én, tudja, hogy most mi zajlik le bennem, hogy ne tudná, hiszen Ő is végig csinálta azt, amit most Én :!: :D :( Vannak olyan emberek, akik testileg, lelkileg nagyon stresszesen, nehezen viselik a babaakarással járó orvoshoz járkálásokat, gyógyszerek használatát és a kudarcok megélését, ilyen voltam én is. Valamint vannak olyan emberek (amilyen vagyok most én is), akik testileg, lelkileg viszonylag nagyon nyugodtan, könnyen viselik a babaakarással járó dolgokat, az orvoshoz járkálásokat, gyógyszerek használatát, a kudarcok megélését stb….
És így, mások számára, szemében nagyon erősnek, önmagukat tartani tudó, mindent kibíró embereknek tűnnek, közbe meg a nyugodtnak tűnő erejük nagy részét épp azzal emésztik fel, hogy megpróbálnak megbirkózni a nehézségekkel és a sorscsapásokkal, ami rövidtávon jó, de hosszútávon hiábavaló. A babaakaráshoz való optimista hozzáállás, nyugodtság és jókedv mögül ugyanis egy idő után előtör a háttérbe szorított babaakarással járó stresszhelyzet, rosszkedv, kudarc érzet, ami aztán idegösszeomlást(ba) eredményez, torkollik. Ugyanez történt velem is. :oops:
Nehéz az embernek a közép utat megtalálnia, mert nehéz nagyon akarni és nehéz nem nagyon akarni, vagyis nem nagy figyelmet egy kisbaba várására, érkezésére szentelni :!: :(
Visszatérve a rosszullétemre, a természetgyógyásszal egyeztetett időpont után, beszéltünk az IR problémámról is, amivel kapcsolatban meg a másik ügyvédnő ajánlott egy másik belgyógyász orvost, egy doktornőt, aki az édesanyjánál is nagyon bevált :!: :idea: :D Felhívta nekem a doktornőt, elmondta mi a problémám és akkor le is akart vele egyeztetni egy időpontot, ami akkor nem, de másnap sikerült is :!: :D Mindkét ügyvédnő nagyon aranyos és kedves volt, mind a ketten, nagyon biztattak, hogy nekem is sikerülni fog(nak) a baba(ák):!: :!: :!: Kép v. Kép Kép
Vendég
 


Vasárnapra, azaz húsvét első napjára, délután három órára kaptunk időpontot a belgyógyász orvoshoz, aki aznap, az Uzsoki utcai kórház II.-es számú belgyógyászati osztályán volt éppen ügyeletes. :D
Szerencsére pontosak voltunk és a megbeszélt időpontban, az összes lelettel, már a nővérszoba előtt, a doktornőt keresve álltunk. Mondták, hogy a doktornő éppen vizitel, de nemsokára jön majd. Nemsokára jött is, de mondta, hogy még egy kis türelmet kér, mert éppen ügyeletben van és még egy, két beteget meg, kell, hogy nézzen. Mondtuk rendben van, várunk akkor még. Délután három órától háromnegyed 5-ig vártunk, majd háromnegyed öttől 7, negyed 8-ig csak velem/velünk foglalkozott :!: :D Mindenről jól alaposan kikérdezett, hogy miért, mivel fordultam hozzá, milyen vizsgálatokon vagyok túl, milyen leleteim vannak, hogy jelenleg van-e valami panaszom és ha igen, akkor mi az és mióta van, milyen formában, minek a hatására jelentkezik stb. stb. stb. :wink: Mindent röviden, tömören elmondtam, minden leletemet megnézte majd mondta, hogy elvégez egy általános belgyógyászati vizsgálatot (amit az én előző belgyógyász orvosom még soha sem végzett el nálam :? ). Tetőtől talpig megvizsgált, vérnyomást mért, egyszóval nagyon alaposan megvizsgált és nagyon aranyos volt, mert látta rajtam, hogy nagyon izgulok, mondta, hogy nem féljek, nem harap. :D :lol: . Mondtam neki, hogy nem tudom, miért izgulok, mert a baba miatt majdnem minden hónapban megfordulok az orvosnál. Szerencsére azonkívül, hogy a hasam nyomásra érzékeny volt, nagyon fájt :oops: , nem talált semmi rendellenességet, a vérnyomásom is rendben volt. :D Elmondta, hogy nem vagyok cukorbeteg, csak nagyon hajlamos vagyok rá :!: :shock: :D :oops:
Az eddig szedett (insulin) gyógyszert sajnos ezekután is szednem kell, de most úgy, hogy 2,3 napig csak 2x1-es adagban, úgy, hogy reggel felkelés után beveszek egyet, az általa receptre felírt gyomorkímélő gyógyszerből :D , majd utána reggeli közben egy Merckformint (insulin gyógyszeremet) és végül az Elevitet, aztán délben semmit és este végül még egy Merckformint + a klinika által felírt Bromot. Ha ezt így bírom, jobban érzem magamat, a hasam is kezd megnyugodni, akkor reggel egy gyomorkímélőt, majd reggeli közben egy egész Merckformint + Elevitet, délben csak egy fél Mercket és este megint egy egész Merckformint + a Bromot kell majd beszednem :!: :D
A doktornő elmondta, hogy nagyon fontos, hogy ezt a gyógyszert, azaz a Merckformint folyamatosan szedjem, mert egyrészt könnyen kialakulhat nálam a cukorbetegség, másrészt pedig e-nélkül a gyógyszer nélkül nem tapadna meg nálam a baba vagy ha meg is tapadna és ez a probléma nem lenne nálam kezelve, akkor a baba nagy valószínűség szerint elmenne :!: :!: :!: :D :( Jó lenne, ha a gyomorkímélővel együtt bírnám először reggel is és este is az 1000 mg-ot, majd utána reggel az 1000, délben az 500 és este az 1000 mg-os gyógyszeradag szedést! :roll: A Merckformin emelet adagban való szedése + a mindennapi fél órás torna nagyban hozzásegítene a teherbeeséshez, és ha sikerülne a baba, sikerülnének a babák, akkor, ahogy az orvos ezt közölné velünk, a gyógyszerrel leállnánk, leállítaná, mert a gyógyszer rossz hatással van a babára és akkor diétát vagy ha a diéta nem válna be, akkor insulinozást (szurizást) írna majd elő :!: :D

A táplálkozásra nagyon oda kell figyelnem, mert igaz cukorbeteg nem vagyok, de a cukrosoknak való diétát kell nekem is követnem és betartanom :!: A mozgás, a napi fél óra torna mindenképpen kell, mert így amellett, hogy a súlyomat tartani tudom majd, akár tovább is fogyhatok, amit szerintem még kell is. A leleteim kivétele és betételekor megtaláltam azt a papírt, amire 2008 decemberében ráírtam a párom mamájánál mért súlyomat: 98 kg voltam akkor. :oops: Utána, még abban évben derült ki nálam ez az insulin probléma és akkor kezdtem el más életmódra áttérni, egészségesebben táplálkozni, sokat mozogni stb.
Nyolc hónap egészséges táplálkozás, mozgás és Merckformin szedés után 73 kg-ra lefogytam és ezt ezidáig tartottam is majd húsvét előtti héten elkezdtem szedni emelt adagban ezt a Merck. gyógyszert, amit egy, két napig bírtam is. Életvidám voltam, a munkahelyemen az alsó és felső rész között föl-le rohangásztam, aztán fokozatosan rosszul lettem tőle, nehezemre esett a városba kimenni, az irodában föl-le menni, alig kívántam valami kaját, kevesebbet ettem, ami nem volt baj, mert tudom, hogy ez a gyógyszer megvonja az ételek iránti étvágyat, de, hogy ennyire, azt azért nem gondoltam volna. :shock: :? :( Végül reggel, délbe és este is csak nagyon keveset ettem és amit megettem az is hasmenés vagy hasmenés és hányás formájában kijött belőlem. :oops: Szombaton már nagyon ki voltam, mert mindezek mellett már a gyomrom is nagyon belefájdult ebbe az egészbe, így már az emelt 3x1-es adagot már nem szedtem be. :cry:
A doktornő csodálkozott is, hogy tavaly nyár óta az előző orvosom miét nem írt fel erre a problémámra (gyomorfájásra) valamit, hiszen a gyógyszert igaz szednem kell, de nem mindegy milyen formában és hogy ez milyen hatással van rám. Megmérte a súlyomat, mert egyrészt meg is akarta mérni, másrészt meg mondtam neki, hogy úgy érzem, hogy a Merckformin emelt adagban való szedése mellett az elmúlt napokban 1,2 kiló szerintem lement rólam és ez így is volt. A súlyom: 69-70 kg volt :!: :D
A doktornő mindent elmondott evvel a betegséggel kapcsolatban, hogy hogyan alakul ez ki, milyen gyógyszerek vannak rá, hogyan kell ezt kezelni, mire kell odafigyelni (mozgás, táplálkozás), a babavárás szempontjából miért fontos, hogy ez az értékem rendben legyen, meddig és milyen formában szabad, kell ezt a gyógyszert alkalmazni, szedni stb. :!: :D Kaptunk egy csomó étel receptet, tájékoztatót, tápanyag táblázatokat és képzeljétek el az egész vizsgálat, a velem való foglalkozás alatt úgy érdeklődött, kérdezősködött a babatervezésünk, kezeléseink felől, mint még talán senki más. :shock: Elcsodálkozott a fogyásomon, azt mondta, ez nagy akart erőre vall, az évek óta tartó babáért való küzdésünkön, hogy mennyire szeretnénk gyereket és hogy milyen sok leletünk lett már (a papírírószerben kapható legnagyobb gyűrűs dossziéba, a babatervezésünk óta, egészen a kezdetektől mostanáig minden egyes lelet, dokumentum le van fűzve, az egész mappa teljesen tele van már leletekkel)...
De mégis ami nagyon megmaradt bennem azonkívül, hogy milyen aranyos, rendes, körültekintő, alapos volt, azaz volt, hogy az első programunk óta Ő kérdezte meg először tőlem, hogy azonkívül, hogy hogyan tudtuk meg az eredményt, hogyan fogadtam magát a hírt, azt, hogy nem sikerült a lombikprogramunk :?: :?: :?:
Örülök/Örülünk, hogy elmentünk a doktornőhöz :!: :D Eddig jól bírtam a gyógyszert, a gyomrom se fáj már és most már az emelt adagot szedem, remélem ezt is bírni fogom :!: :D :roll:
Vendég
 


A természetgyógyászhoz szerda reggel avval az ügyvédnővel mentem, aki ismeri, felhívta nekem, akkor amikor rosszul lettem. :D Én még soha nem voltam természetgyógyásznál, csak hallottam, olvastam róla, hogy hogyan gyógyítanak, kinek, hogyan segítenek a problémáján.
Férjem munkatársa is járt már természetgyógyásznál, neki sokszor fájt a háta és sok orvosnál járt már, de egyik sem tudott rajta megfelelően és hosszútávon segíteni, így történt, hogy egyik címűk során egy természetgyógyásznál jártak, akivel a munkasorán beszélgetésbe elegyedett, majd végül el is ment hozzá. A természetgyógyász, a pasi hátfájdalmát a következőképpen kezelte. A pasinak hason fekvésbe, a fölső testét szabadon hagyva, kellett lefeküdnie az ágyra. A természetgyógyász azon kívül, hogy energiát bocsátott ki a hátára, kis vízzel teli edényeket helyezett rá, amiket aztán megkongatott. A gyógykezelés után aztán valami természetes alapanyagú teát vagy mit adott neki és végül a lényeg, ami a lényeg, hogy elmúlt neki a hát fájdalma. :D
Én tudom, hogy megoszlanak a vélemények evvel a gyógyítási, probléma feltárási módszerrel kapcsolatban és egészen idáig megmondom őszintén én nem is igazán hajlottam e fele, de miután annyira rosszul lettem, úgy gondoltam most az egyszer elmegyek egy ilyen természetgyógyászhoz, aztán majd meglátom segít-e valamit vagy sem. Ha meg se próbálom, csak hallok és olvasok róla, soha nem tudom meg milyen is egy ilyen természetgyógyászhoz elmenni, nála egy kezelésben részt venni.
Bevallom Nektek őszintén, hogy előző este eléggé elkezdtem parázni és olyan hülye dolgok jutottak eszembe, hogy az nem igaz. :oops: A belgyógyász orvosnál nem féltem, mert tudtam, hogy hova és hogy kihez megyünk, de itt a természetgyógyásszal kapcsolatban csak annyit tudtam, hogy mi a pasinak a beceneve, és hogy kb. hol van. Nem szeretem azt amikor nem tudom, hova és hogy konkrétan kihez visznek, megyek. :? A kókler orvostól (aki lehet, hogy most valamit nagyon elront majd nálam) a gyógyászt megjátszó emberig (aki valójában nem is gyógyász, hanem szervkereskedő, és aki a hozzá kerülő nőket valamilyen úton, módon elaltatja, elbódítja és miután az illető felébred, külföldön találja magát, ahol prostituáltként fut majd) stb. :roll: :oops: Nem semmi mi, milyen élénk fantáziám van, mi, de hát annyi mindent hall az ember :!: :roll:

Szerda reggel végül találkoztunk az ügyvédnővel és együtt mentünk a természetgyógyászhoz, aki, mint megtudtam, egy elegáns pékség fölött rendelt. Mivel a gyógyász más (későbbi) időpontra emlékezett, mint mi, egy kicsit várnunk kellett, de lehet, hogy nem is volt baj, mert így jobban körül tudtam nézni, szokni a környezetet. :D Végül aztán megérkezett. Első látásra nagyon szimpatikus volt és olyan nyugodtság sugárzott belőle, hogy azt elmondani nem tudom. :D :shock: Bemutatkoztunk egymásnak, majd mondta, hogy egy pár perc türelmet még kér, felkészül és akkor felmehetünk. Egy pár perc után fel is mentünk a fölső részre (ahol a várakozón át) jobb kéz fele a rendelőjébe vezetett minket. Egy kis hangulatos rendelő volt, benne két székkel, asztallal, egy boltíves szekrénnyel, ággyal és falon ízléses dekorációval. Megkérdezte, hogy miben segíthet, mire az ügyvédnő elmondta, hogy kisbabát szeretnénk és egy programon már túl is vagyunk, a következőt meg elvileg most kezdenénk, csak van bennem egy olyan stressz érzet, drukk, lelki nyomás érzet, ami most nemrég annyira elhatalmasodott bennem, hogy rosszul is lettem, túlpörögtem ez az egész babaakarás dolgot. :oops: Mondta a természetgyógyász, hogy rendben van, majd megkérte az ügyvédnőt, hogy mennyen ki.
Kérdezett tőlem egy, két dolgot a babaakarással és a gyógyszerekkel kapcsolatban majd megkért, hogy feküdjek fel az ágyra háttal. Felfeküdtem és onnantól kezdve egymást követték a történések, a múltba való visszatekintések. Az egész kezelés alatt könnyebbnél könnyebb lettem és ha hiszitek, ha nem, valami fajta energia átvitelt, feltöltődést is éreztem. :D Voltak olyan mozdulatai a gyógyásznak, amikor a kezei hol a fejemnél, hol a hasamnál voltak és olyan forróság áradt belőlük, mint a sütőből 200 fokon. :shock: Eszméletlen volt, hogy milyen forróság áradt a kezeiből. Akkor amikor a hasamra és hol az egyik, hol a másik oldalamra tette a kezét, egyik felől olyan érzésem volt, mintha valamit megvonna, valami „súlyt”, másik felől meg mintha valamiféle energiát juttatna be. Nehéz ezt így elmondani, de mindenesetre nagyon érdekes érzés volt ez az egész :!: :D

A lelki háttérről, lelki dolgok feltárásáról nem is beszélve, ami szintén nagyon érdekes volt számomra :!: :D Először visszamentünk 10 évvel ezelőttre, aztán Én, Anya és a Mamám megszületésére. Kiderült, hogy Anyai ágon soha, senki sem kapott v. aki kapott az is nagyon keveset kapott a saját édesanyjától a gyereke(i) megszületésekor segítséget és ez egy, kétszer nekem is a babaakarásunk során eszembe jutott, főleg akkor amikor egy, két ikres barátnőm azt mondta, hogy hogyha nekünk is ikreink lesznek vagy akár egy babánk lesz, mindenképpen kelleni fog majd a szülői segítség :!: :D Én valahol tudom és biztos is vagyok abban, hogy édesanyám segíteni fog, de időnként a családunkba anya és a mamám közötti viták során mindig kilyukadnak Anya és mi gyerekkorunkra, tehát, hogy Anyát nem az édesanyja nevelte fel, Anya az édesanyjától nem kapott anyai szeretet és amikor mi a tesómmal megszülettünk, Anya édesanyja egyáltalán nem jött Anyának segíteni. :( Szóval ez családi dolog volt az, amiről soha nem beszéltem, mert azthittem nem olyan fontos, pedig úgy néz ki az volt. :D A lelki dolgok között ott volt az is, hogy egy óriási változás történt nemrég az életembe, amit nagyon pozitívan hat most is és a későbbiekben is rám, azaz az, hogy teljesen független lettem :!: :D Ez egyértelmű, hogy a költözésünket jelenti, hogy már nem lakok/lakunk se az én, se a párom családjával. Mi sokáig laktunk Anyával és a bátyámmal majd egy ideig a párom családjával, aztán megint Anyáéékal, majd miután Anya elköltözött tőlünk, már csak a bátyámmal laktunk együtt, ami igaz jó volt, de én mindig is teljesen külön akartam tőle/tőlük is és a párom szüleitől is lakni. Szeretem Anyát, a bátyámat, a párom szüleit és a tesóját is mégis sehogy se tudnám elképzelni a velük való vagy a hozzájuk közeli lakást. :roll: Nem egy barátnőmtől, barátunktól hallom/halljuk, akik valamelyik családtagjukkal együtt laknak, hogy időnként mennyire nehéz v. zavaró a családtagjaikkal (szülővel, anyóssal, apóssal, testvérrel) együtt lakniuk, persze tisztelet a kivételnek, mert vannak olyan barátaink, akik nagyon jól megvannak a saját és a párjuk szüleivel. Én nem tudom miért, de már a babaakarásunk előtt is bennem volt egy kicsit a családtagjainktól való külön élés gondolata, de persze akkor még nem akartam annyira, mint amióta a babáért küzdünk. Lehet, hogyha a szüleinkkel laknánk, jól kijönnénk egymással, de az is lehet, hogy nem. :roll:
A kezelés alatt egy, két nagyon fontos dologról még szó volt, aztán miután felkelhettem mindenen még egyszer végig futottunk, rákérdeztem egy, két dologra is és végül mikor elköszöntem, valahol tényleg úgy éreztem magamat, mintha más emberként jöttem volna el tőle, mint amikor hozzá elmentem.

Tudom, vannak, akik nem hisznek az orvosokban, a természetgyógyászokban, a jósnőkbe és a többi gyógyítással vagy léleklátással foglalkozó emberben és egészen idáig én se nagyon hittem bennük, de most már hiszek, mert a családomról, baba akarásról és magamról is láttam és megtudtam azt is, amit eddig nem tudtam vagy ha tudtam is, akkor annyira és olyan mélyen elraktároztam az agyamba, hogy az már számomra teljesen feledésbe is merült. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Én lassan gyógyulgatok, most férjem kinlódik mint ahogy az idő is.

Kicsigesztenye: gyógyulást mielőbb és ha nem megy fordulj orvoshoz!

Badró. pocak nagyon szép!

Kriszti: tőled mikor kapunk?

Röpcsi: vigyázz te is magadra, most a program hogy áll,lehet lemaradtam valahol? Doki: most én is term. gyógyászhoz járok, hát kicsit huzós a felén vagyok tul.

Ebben az időben a kerti virágok nem tudnak nyilni, a bentiek szépek az utolsó orchideabimbók is kinyiltak, a lila teljes pombában virit összesen 18 virággal.

Minden jót nektek

kispatak
Vendég
 


Kispatak,
köszönjük a szép virágokat!

Röpcsi,
vigyázz magadra és bízz!És most milyen kezelést kapsz?Fagyibabák?tapasz+deca?
Vendég
 


Sziasztok! Írok a klinikai dolgokról is mindjárt! :D
Vendég
 


Na, ismét itt vagyok!


Mmzsó
Remélem és nagyon drukkolok, hogy a második programot elkezdjék nálatok! :D :wink:

Mary
Megkaptad már a fizudat? Párodnak van valami meló kilátásba? Párod gyomra, hogy van?
Rendeződtek valamelyest az anyagi dolgaitok?
Fel a fejjel drága Marym, mi igaz elkezdtük a programot, de lehet, hogy kikapcsolnak majd valamit nálunk! :(

Adri
Hogy haladtok a lakásfelújítással, átrendezéssel? Hogy érzed magadat?
Nagy cuki a kis tojásos vonalzód! :D

Krisztike
Mikor raksz fel pocakfotót? Már biztos szépen kerekedik a pocakod!
:D :wink: A kaparászáson kívül érzel már valami mozgást? Ne aggódj, biztos, hogy valamelyik percben, órában vagy napszakban el fog kezdeni már mozogni a babykétek! :D Biztos, nagyon klassz lesz érezni ahogy mozog! :D Remélem, vigyázol magadra, sokat pihensz és kevesebbszer dobog már be a szíved! :wink:

Kamilla
Nagyon szép ez a pillangós vonalzód :!: :D
Aranyos a fiad, hogy a kis tesójának vett a spórolt pénzéből egy rugit! :D kiságyának a helye, kis birodalma megvan már, hogy hol lesz?

Kisgesztenye
Remélem jobban vagy már és nem kerül sor az új körzeti orvhoz való elmenetelre! :D
Én húsvétkor úgy megfáztam, hogy még most se lábaltam ki belőle teljesen. :? :( Szombaton, a szép időben kb. fél órát állhattam a gangon, míg a fiúk levittek egy, két bútort a pincébe mégis úgy meg fáztam, mintha hóviharba álltam volna odakint. Szombat reggel igaz egy kicsit már fájt a torkom, de nem volt vészes, aztán vasárnaptól olyan náthás lettem, annyiszor eldugult az orrom és annyiszor kellett már tüsszentenem, hogy azthittem soha sem lesz ennek vége. Feléltem a papír zsebkendő készletünket, a szilviánkat és végül majdnem az összes wc papírunkat is. :oops: Most már jól vagyok, csak még időnként rám jön a köhögés. :?
Nagyon örülök, hogy elkezdtétek az inszeminációt!!! :D :wink: Mikor kell menned legközelebb a klinikára? Ha szükséged van Fostimonra, nekem egy dobozzal még van és ha kell szívesen, ingyen és bérmentve odaadom! :D :wink: Szorítok a kezelés sikerességéhez!!!! :D :wink:

Kispatak
Naháááttttt, milyen gyönyörű szép virágaid vannak!!! :D :wink: Csodálatosak és ezek a színek!!! :D Én is nagyon szeretem a virágokat, habár nálunk ugye sajnos nincs kert, de a lakásba mi is mindenhova szoktunk azért tenni. :wink: Itt az irodában is van Orchidea, nagyon szép! :wink:
Te is, Ti is megfáztatok vagy mi bajotok van?

Franci
Mikor jelentkezel be a SOTE-ra?

Luna
Megkaptam az sms-edet, de nem volt a telómon kártya! :(
Gyere mesélj, hogy mi van veled, mi újság veletek!!!! :wink:

Rena
Munkahelyeden, pároddal minden rendben van?

Twist
Dorka babát nem viseli meg ez az időjárás változás?

Remélem nem felejtettem ki senkit..........hoppá látom már, hogy magamat sikerült, na mindegy mindjárt akkor írom, hogy mi volt! :lol: :wink:
Vendég
 


Éppen egy könyvet keresek, de a címét sajnos nem tudom!:(
Egy arab lányról szól, aki beleszeret egy amerikai fiúba és aki miatt a családjával is nagy összetűzésbe kerül. A lányt nem akarják a szülei a fiúval elengedni, se vele barátkozni. A fiú egyébként katonaként "dolgozik".
Emlékszem egy olyan jelentre, amikor a lány egyik testvérének születésnapja van és kislány egy aranyláncot kap, ami valahogy elszakad és ezért a lány és az anyja vissza viszik a plazaba ahol vették. A plazaba véletlenül összefutnak a fiúval, akivel ugye a lánynak szóba állnia nem szabad. A lány miután megbeszéli az ékszerésszel, hogy vegyék vissza és csinálják meg a láncot, megkéri az ékszerészt, hogy a dobozkába tett kis cédulát adja majd oda annak a fiúnak akit a kirakaton keresztül lát. Az ékszerész oda is adja a cédulát és így végülis elindul aztán egy levelezés, ami aztán ki derült majd. Úgy emlékszem, hogy a katona srác végül megszökteti a lányt és Amerikába beöltöztetve viszi el.
Nem tudom mi a címe a könyvnek, de szívesen megvenném, elolvasnám! :D
Vendég
 


Sziasztok,

Röpcsi,
nem lesz semmi gond!
Nekünk jelenleg ki van fizetve minden, de látod, mi pedig nem tudunk menni!:(
Köszi kérdésed, sajnos nem javult a helyzet melóügyileg.Sőt...én is egyre szarabbul vagyok:(
Szédülök sokszor(azt hiszem amiatt, amit idegnek hívnak), és ma el is kezdtem vérezni(napra pontos!)...
ez van.
Kamilla,
nem írtál, vártam:(Nem zaklatlak...

mary80
 
 


Mmzsó
Múlthéten péntekre (a ciklusom tizenhetedik napjára) 10 órára kaptunk időpontot a prof.-hoz. :D Az előző kezeléshez, programhoz képest aznap reggel sokkal nyugodtabban és lazábban keltem fel és amíg a klinikához nem értünk végig nagyon nyugodt is voltam. :D :) A klinikához érve viszont olyan pipa lettem, hogy alig láttam dühtől és a méregtől. :evil: Szokás szerint egyetlen egy parkolóhely sem volt és azonkívül, hogy körbe-körbe mentünk, még egy, kétszer dugóba is keveredtünk, álltunk! :evil: :? Olyan bosszantó volt, hogy az nem igaz! :evil: :evil: :evil: A férjem mondta, hogy mennyek előre és ha talál helyet, akkor majd utánam jön Ő is. Szerencsére kb. 5 kör után, sikerült aztán megállnunk és nem is rossz helyen, majdnem a klinika előtt. :D 8)
Felmentünk, bejelentkeztünk és vártunk. Várakozás közben egy, kétszer eszembe jutott, hogy mi van akkor, ha most sem kezdi el a programot, mert a ciszta még mindig ott van vagy ha nincs ott, akkor valami más van, ami miatt nem indulhatunk el, aztán ahogy ezek a gondolatok eszembe jutottak, úgy el is szálltak. :D Sok minden eszembe jutott, főleg az elmúlt napok eseményeiből (az Uzsokiba tett látogatásunk, a természetgyógyásznál történtek és az általa mondottak), amik arra a kisidőre lefoglaltak, amíg egy kedves sorstársbelim meg nem érkezett. :D Ő/Ők is elég régóta járnak a klinikára és eddig sajnos náluk sem jött össze, sikerült a várva várt trónörökös. :( Először és utoljára akkor találkoztunk, amikor nálunk a lombikprogram, náluk pedig az inszemináció zajlott. Mind a ketten, aztán mind a hárman jól elbeszélgettünk. Ő is és mi is (férjem is én is) meséltünk egymásnak mindenről. Mesélte, hogy Ők is elkezdték a lombikprogramot (hosszú protokoll). Először ugye leállították a petefészkek működését, majd újra indították, elkezdtek a tüszők növekedni, sokasodni, majd miután megfelelő nagyságúak lettek, megrepesztették őket és a megbeszélt napon a petesejt leszívás meg is történt volna, de sajnos nem történt meg, mivel a leszívás előtti uh vizsgálatkor kiderült, hogy a tüszőrepesztő injekció hatására úgy és olyan gyorsan elkezdtek megrepedni a tüszők, hogy a prof. közölte, hogy már késő, a petesejtleszívás, a tüszők sorozatos megrepedése miatt elmarad és ezért a programot abba is hagyják. :oops: :( :cry: Szegény csaj és a párja na meg prof. is úgy megdöbbentek, hogy az összes tüsző úgy megrepedt, hogy a petesejt leszívás már meg sem történhetett. Kép
Dél, negyed 1-ig beszélgettünk, vártunk, majd behívott a prof. :D Bementünk, leültünk, majd nekem egyből szólt, hogy mennyek az öltözőbe és feküdjek fel a vizsgálóágyra. Megvizsgált és mondta, hogy a petefészkek rendben vannak. :D 8) Mondanom sem kell mennyire örültem az általa mondottaknak és amikor a vizsgálóágyról az öltözőbe visszamentem, a férjemnek mutattam is, hogy minden oké! Kép A prof. elmondta, hogy hétfőtől el kezdenem szurni a Decát egészen jövő hét hétfőig, tehát egy hétig, majd kedden reggel vérvételre és ultrahang vizsgálatra kell majd jelentkeznem és akkor meglátjuk majd, hogy hogyan tovább. Kíváncsi vagyok, hogy lesz a fagyibabás programnak a menete! :D
Vendég
 


röpcsi
Rakok fel majd pocakfotót,de azt nem tudom mikor.Napokban
valamikor.Mostanában elég jól vagyok,szívverés van még
de kibírható már.Alvás nem az igazi de már ez is kibírható.
Szóval javulok talán.
Nem semmi mennyit írtál.Én hiszek a természetgyógyászban.
Persze nem a kamusban,hanem aki rendesen tud is.
Nagyon sok mindennek lelki okai vannak.Onnan ered minden.
Én is azért jártam lombik előtt kineziológushoz.Nekem jót tett.
mary
Írok neked,de csak holnap tudok.Ok?Mert nemrég jöttem haza.
Barátnőmnél voltam 2 napig.De igérem írok.Nem felejtettem el.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsi
Nem semmi amit leírtál az előbb.Megrepedtek előbb a tüszők.
Szegény lány.
Drukkolunk neked a sikeres lombikhoz.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Köszi, Kriszti aranyos vagy! :D
Örülök, hogy jobban vagy! :D
Írsz majd a kineznél tett látogatásodról?
Vendég
 


Hát,Röpcsikém,nagyon örülök neked és kíváncsian várom a fejleményeket!Nekem azt mondta valaki,hogy ilyenkor a Deca mellé egy tapaszt adnak,amit a popódon kell hordozni és az építi fel a méhnyálkahártyát.Várom majd a híreket!
Vendég
 


Sziasztok!

Kamilla!
Jó fej lehet a fiad! (13 évesen már nem illeti meg az aranyos)

Röpcsi!
Nem semmi ami veled történt!
Jó dolog a természetgyógyász! Főleg ha hiszel benne.
Én pszichológushoz jártam. Még mindig járnék szívem szerint, de minden már nem fér bele (nálunk is beszél a pénz)
Melyik kerületbe költöztetek?
Én néha örülök hogy a mamák-papák nincsenek túl közel. Bár anyu lehet kicsit közelebb.

Kispatak!
Nekem a kedvenc virágom az orchidea, van is kettő. De azok nekem valahogy nem akarnak újra virágozni.

SOTE:
Nem tudom mikor jelentkezem be. Állítólag most se használt a Closti, de jövőhét szerdán megyek a belgyógyászhoz, és beszélek vele, hogy a Closti és pajzsmirigy gyógyszer összeveszett. Kíváncsi vagyok mit mond rá.
Mit csinálnak azokkal akinek a petefészke televan cisztákkal?????
franci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?