Új privát üzeneted érkezett!

Csiiiiiiiiiiiiiiiip jajj, de jó!!! nem látom, de elhiszem Neked!!!

milyen érzés? nahát! ügyik vagytok!!!!! gratulálok!!!

Kép
gtunde75
 
 


Én is alig akartam elhinni, aztán rohantam a barátnőmhöz, 2 gyereke van és ő mondta ott van :D :D :D
Még nem fogtam fel, furcsa :D :D :D
Már nap múlva hozzok erősebb képet :D :D :D
csip-csip18
 
 


Helló Lányok!!

Csip- Hát mit látok Csajeeeee ????? :D :D :D Nagyon-Nagy Gratula, ez hihetetlen, ugye jól mondtam, hogy remélem azért fájnak a cicijeid amiért az enyémek :D :D Mit szólt a párod??Elmondtad már neki??Most már Ediii, Juli, tessék követni szépen a példánkat :wink:

Susytunder- Sajnálom a szar éjszakát, talán az időjárás változás, mert mára itt vagy 10 fokot csökkent a hőmérséklet :?

Hát Lányok minden hétvégénk így induljon :D :D :D

Nagyon szép hétvégét mindenkinek, hétfőn jövök!! :wink:

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 

 
 

ÍME A KIS TESZTEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Ez aztán 2 csík :)

Kép Itt is jól látható :)

Kép Ezt vettem apának, mert még nem tudja...És ezt adom neki így oda:)

Kép Messziről :)
csip-csip18
 
 


Hát Kitti
Veled együtt örülök! Ugye mondtam, hogy majd költöztök és jön a baba!!! Nekünk is így volt. :)
Hát apának le fog esni az álla, jót találtál ki, hogy közöld vele.
Ez már szépen látszik!!!:)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Csip!!!! Aztaaaaa :lol: :lol: Nagyon örülök az örömödnek!!!! Sugárzik az írásodból a boldogság :D :D Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ez az utolsó milyen teszt??? Mert nagyon szépen látszik :wink:
Most már majd tényleg kel időpont a dokihoz :wink: :D

Puszi mindenkinek!! most csak ennyire tudtam jönni :roll: este vagy holnap jelentkezem :D

EDI
ediii
 
 


Edii: ezt a tesztet képzeld délután csináltam..És a Dm-ben vettem, corax, talán azt hiszem :? igen az megnézztem :D
Amit meg reggel tettem fel az első pisi és lily...de valóban erősebb volt a corax!!!!!!!!!!!!

Suzytünder: Köszönöm szépen...Hát már reszketek mint a kocsonya, annyira izgulok...

Amúgy Én tuti nem fogtam még fel :shock: :shock: :shock:

Szép Hétvégét!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip! Az én dokimnál 10 ezer egy vizsgálat, és mióta babát várok havonta kellett mennem hozzá :?
Ezt nem hiszem ellllll!!!!! GRATULÁLOK!!!! Szuper hírekre jövök ma :D
Nagyon szuper :lol:
Párod mit szólt???
Hát ez tényleg két csík…híhetetlen…:lol:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Ancsi
Nekem meg pont az ellenkezője, annyit kell gondolkodnom, hogy egyáltalán mit is egyek, nagyon finnyázok, sokszor úgy érzem mindjárt ki jön belőlem minden, de még egyszer sem jutottam el odáig :!: :wink:

Susy
Apácska milyen örömet szerzett neked :!: :wink:
Remélem jobba vagytok már, nem lehetett könnyű az éjszakád, front van és hideg, de nagyon :!: :roll:
Hogy álltok a dentocar-al :?:

Tündi
Nektek is jó pihit, vigyázz magatokra :wink: :!:

Csip
Hát nem semmi :shock: megmondom őszintén mindenre gondoltam, csak erre nem, és hogyan tovább :?: anyudék tudják már :?: gondolom Te tudtad ezt már, ha ennyire készültél az ajándékkal :?: nagyon szép erős a csíkod, gratulálok :!:
Nekem is volt, hogy a délutáni tesztem erősebb volt, mint a reggeli első pisi :!:

Ediii
hogy vagy :?: ciszta űző drukkok mennek++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Julcsi
Hogy vagy drága :?: nagyon, de nagyon drukkolok neked, annyira megérdemelnél már egy szép pozi tesztet :!: :roll: :wink: remélem minden ok :!: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt...

Semmit nem aludtam, ez vlmi hihetetlen, hogy Én velem is megtörtént ez, hogy pozitív a tesztem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Apa semm aludt :lol: :lol: :lol:
Jövök majd bővebben, hogy m volt :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok!!!

Csip!!!!!!!!
Nagy gratula nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Puszi mindenkinek szép vasárnapot!
Vendég
 


sziasztok!

csip ez a másik teszt szuperül látszik!!!! ne várass minket sokáig!!! nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy hogy reagált apa!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak egy percre jöttem.

Csip

Hatalmas gratula! Mikor mész dokihoz???? Párod mit szólt???

Kész van a képeimből a slideshow. Sokkal több kép, mint amit ide feltettem.
Ezen a linken megnézhető: http://www.timeapictures.com/slideshows/joli_kismama/

Jó hétvégét!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Jó reggelt!!!

Köszönöm mindenkinek a halk Gratulációt:DMajd akkor lehet hangos, ha az orvos is megerősítette a dolgokat :wink:

Onlány: Nagyon aranyos Tőled, hogy Te enniyre drukoltál nekem, és elsőnek írtál hozzám :D Köszönöm :D
Hogy vagytok???Lakás???

Suzytündér-Tünde: Gondoltam, hogy nagyon nem lehet láttni a második csíkot ezért is csináltam másikat délután! Hogy vagytok???

Tünde: Apával mit csináltatok???
Suzytündér: Kristóf, hogy van???

Joli, Iner: Hogy vagytok???Bírjátok még???Drukkolok, hogy minden a legnagyobb renben legyen!!!

Kírus: Legénykéd???Eszik???Jól alszik???kírus, mit szól hozzá???

Ancsám: hát nem gondoltam volna, hogy ez enniyre cicifájással jár...És sejtetem be vallom, mert nekem ennyire soha nem égtek a bimbóim...Hogy vagy???Ma nem mentél akkor hajnalban melozzink igaz???

Juli: nagyon nagyon drukkolok, hogy Te is ennyire sikerrel járjál!!!!Gyere majd!!! Hőd????

Edii: köszönöm neked is a gratulációt!!!Corax nagyon jó :wink:

Suzy: tegnap anyunak elmondtam!!!

Remélem nem hagytam ki senkit :D
Jövök a sztorival, mik voltak :wink:
csip-csip18
 
 


Na és akkor :D

Igen Suzy, Én már érezztem, hogy valami nem koser nálam...Itt vagyok egyedül a munka helyemen és figyelgettem magam, de nem írtam meg nektek...Mert tuti, azt írtátok volna, hogy "beképzelem" és ugyan Én is ezt mondtam itt magamban!!!Pénteken a Gyros kegyetlenül szarul esett...Bimbóim ennyire érzékenyek még soha nem voltak...Esténként nagyon megfájdult a derekam, soha nem volt ilyen...és este jött rám a megjönn érzés...
Na és akkor Szombaton mikor felkelltem egy szép pozi tesztet állmodtam meg!!!És meg is csináltam a lilyvel, de baromi halvány volt, és azonnal hívtam a barinőmet aki megerősítette...Aztán vele csináltam délután a Corexet is...
Persze ezt mind csak ő tudta, a párom melozzot!!!Én kitaláltam, hogy veszek neki egy body és arra ráteszem a tesztemet, és beteszem a fiókjában...Mikor haza ér mindig oda pakolászik!!!!
Na alig vártam, hogy haza érkezzen, du, fél 5 volt, már remegtem, anniyra izgulta..Szegény besemm ért a lakásba és már mosolyogtam :D erre ő mondja, na mi ez a jó kedved???mondom semmi...Akkor mit vettél magadnak????Mondom semmit!!!!Akkor hova költötél egy csomó pénzt???Mondom sehová... :D :D :D :D :D
Neked vettem valamit! Nekem???Igen!és hol avn??? A fiókban...
Aj jaj atya mária, mondja...és nevetet..mondom neki nyisd ki és nézzd meg...Erre ő mondja elöbb elmegyek megmosom a kezeimet nehogy befolyásoljon valamit...na mondom ez levágta....aztán kijött a fürdőböl...egy nagyon picit kinyitotta a fiókot, be pillantot és becsukta...de akkor már könyezet a lelkem :D aztán jobban kinyitott és felkiálltot jesszus mária, hát ez hát ez hát ez?!?!?!?Hát ez hihetetlen...ez nem igaz...akkor ez az jelenti, hogy Én leszek Apu???Te meg Anyu??Mondom neki ugy nézz ki...és elkezdet zokoni.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán mondja nekem, lefényképezzem a gyerekemet és elküdöm a barátomnak :D
Nagyon édes volt :D
Aztán kiosztot, hogy mit csinálhatok, mit nem, mit ehetek meg stb...
Nagyon izgul azt mondja...de láttom is rajta!!!!megbeszéltük, hogy szülöknek adddig nem szólunk ameddig nem bizti, hogy minden oké!!!!
De hát Én nem bírtam ki és tegnap anyuval mikor elmentünk szavazzni, sétáltunk és elmondtam...Kisemm tudtam mondani már rá vágta, hogy tudom, mit szertnél mondani: terhes vagy...
Nem is lepődött meg...Fel volt készülve rá, csak reménykedet, hoyg okosabb vagyok, és még várok, mert hogy nem ártana egy uj szekrény meg egy uj kanapét vennünk...csak mondta, hogy biztos??nem lehet, hogy késik mégiscsak???megbeszéltük a tomival, hogy akarjuk???nem vagyunk lekésve semmiről...még izagán várhattunk volna...kellne még egy két bútor meg stb...Mondom anyu így is jó a lakás ahogy van!!!nem kell mindenek ujnak lennie!!Másnak még ilyen semm!!!
na aztán mondta, hogy nem mondja meg apunak!!!De, hogy még ne menjek orvoshoz, mert lehet késik...mondom nem késik hid el...akkor meg jól beszéljük ezt át, mert ez nem szorakozás!!!
na és Én ezt kibaszottul nem szerettem...de persze mindig oda tette, hogy de ez a Ti döntésetek, nem akarlak lebeszélni semmiről...Hát nem úgy tünik kösz!!!!
Aztán elválltunk és kaptam telefonon a hívást...hogy holnap majd hívhjam fel, hogy döntöttünk délelött!!!mert azt elfelejtette mondani, hogy van olyan is, hogy nem abortusz, hanem csak egy szuri!!!Na és akkor Én teljessen kibutam...Szerencse, hogy anyóséknál voltunk , mert tuti zokogok és megmondom neki a telefonban, hogy ez van ha tetszik hanem Én szülni fogok!!!
Szóval szerintem az Én anyukám, annyira nem tudja ezt elfogadni!!!nekem úgy tünik, szerintettek???És az a baj, hogy most ez nekem így kurva szar érzés...hogy még is csak az ellenkezőjét mondja és nem bíztat, nem mondom, azt, hogy nem szertnék gyereket, mert nagyon régóta erre vágyom, csak ezzel ő most, hogy ilyenel jönn, teljessen szarulesik és ez van csak a fejemben...
:cry: :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Csajok, Ti mikor mentettek orvoshoz???Én úgy szertnék menni, hogy már szívhang is legyen :D
Azt írja a kalkulátor, hogy ma vagyok 7 hetes 4 napos...Szerintem az sok egy kicsit...Nem?????
Mert úgye Húsvétkor negatív volt a tesztem...És a nanaában be lehet írni a ciklus napot és Én oda 50 napot írtam, mert Húsvétkor 45 napnál nega volt a teszt...Szóval nemtudom mi legyen?!?!?
Szerintettek???
csip-csip18
 
 


Jó reggelt lányok!

Kitti
Igen, valószínűleg anyud nem tudja elfogadni, fiatalnak, felkészületlennek tarthat, és lehet nem vett titeket komolyan. Minden csoda 3napig tart, el fogja fogadni.
Szerintem menj orvoshoz, hogy tiszta képet láss, ő meg tudja állapítani kb. mennyi idős vagy mi látszik, van e szívhang.

Kristóf nincs túl jól, hétvégén lebetegedett, láz mandula gyulladás és hasmenés. Már jobban van, de nem az igazi.
Én megvagyok, tegnap elkezdtem összepakolni a kórházi pakkomat.

Zsu
Kapja Kristóf a Dentocart, Néha szétrágja, néha lenyeli. :)
Hogy tetszik lenni? Mindjárt 15- ke van. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok Csajok!

Remélem mindenki jól van és jól telt a hétvégéje :!: :?: :wink: én ma nem mentem be dolgozni, annyira hányingerem volt hajnal 3 óta, hogy nem mertem megkockáztatni, azóta már sokkal jobb, lehet, hogy változtatnom kell a munkaidőmön, majd még meglátom ez egy terv :roll: :wink:

Susy
Akkor jó, a lényeg, hogy megeszi :lol: számoljuk a napokat nagyon :!: :oops: :wink:
Kristófnak jobbulást, gyógypuszikat küldök :!: :wink: hogy telik az idő :shock:

Többieket is pusszantom, legyen szép a napotok

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ma kaptam időpontot du.6 ra!!!
És képzeljétek valószinüleg nem jönn a párom, mert nem tudd végezzni :( :( :(
Nem rég viszont az anyu hívot, hogy mikorra kaptam időpontot, és mondtam neki, hogy ma...Kérdezte kivel megyek és mondtam neki lehet egyedül, hát ha gondolom szívessen elkisérne... :shock: :shock: :shock:
csip-csip18
 
 


csip jajj, itt bőgök... nagyon cuki a párod, ahogy reagált! anyukád meg majd elfogadja, hidd el! csak adj időt neki!
este várunk a hírekkel!

Zsu sajnálom a rosszúllétet! :shock: remélem nem lesz nagyon brutális az első időszakod! :shock:

Susy jobbulást Kristófnak! gyógypuszi megy!!!! :lol: :lol:

mi ma feladtuk a hírdetést a helyemre... :shock: fura érzés, hogy valaki más fogja csinálni a munkámat... :shock: na de majd csak megszokom... ha nagyon ügyes, 2 hónap alatt be is tanul... de nem árt, ha 3 hónapot itt tudok maradni mellette... majd meglátjuk!

mindenkit puszilok! majd még jövök! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Csajok...
Akik még emléksznek...Ancsa, Suzy, Tünde...vagy akik már a végén járnak!!!
Ti a menzi alapján és Uh alapján mennyi idősek vagytok???
Mindenkinek a menzis alap több mint amint az uh-nál megtudtatok???
Sok lehet közte a különbség, pl.2 hét???
Vagy semm???
Mert Én a menzi alapján 7hetes 4 napos vagyok, de nem hiszem el!!!
csip-csip18
 
 


Kitti
1 héttől több mensi és uh között sem szokott lenni a különbség. Két hét az sok lenne. Persze senki nem tudja (általában) hogy mikor fogan a baba, de ne is gondolkodj ezen, a dokinál minden kiderül. Ott kimutatja a gép mennyi idős vagy.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Értettem Suzytünder :D Csak már bevan sózva a valagam :D És nagyon szertném ha lenne szívhangja már :oops: :lol: :oops:
csip-csip18
 
 


csip nekem 2 héttel fiatalabb a terhességem, mint ha azt a mensi alapján számoltuk volna, mert 14 napot késett a peteérésem... ezért mindenhova azt írtuk be, hogy az utolsó mensi időpontja november 15 (holott igazából november 1 volt) pontosan azért, hogy ne rettenjen el mindenki(uh-os doki, védőnő), illetve ne halljam azt úton-útfélen, hogy pici a baba...

Kép
gtunde75
 
 


Akkor lehet Kitti, hogy nálad is így lesz, mint Tündénél, de ezt már úgy is nemsokára megtudod, a gép kimutatja. Egy biztos, ha van szívhangja akkor már több, mint 6 hetes vagy. :)
Gyere ám a hírekkel még az este, mert baromi kiváncsi vagyok.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Oké mindenképp jövök, de akkor felkszülök ám mostarra, hogy valószínűleg nem lesz szívhang...talán Én is 2 héttel kisebb vagyok :D Akkor 5 hetes körül vagyok...
Akkor nem láttunk még semmit???Vagy petezsákot igen???
Vagy csak tapintással, hogy vastag a méhnyak(az ügye? :oops: ) nem tudom Én mi is... :oops:
csip-csip18
 
 


Hááát hallod én 5 hét körül hirtelen nem is tudom mit lehet látni.
Petezsák vagy szikhólyag szerintem már igen. 6 héttől már van szívverés, szóval valamit látnia kell a dokinak.

Többiek hol vagytok? Ne mondjátok, hogy ebbe az esőbe kint vagytok. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Nem tudom hol vannak a többiek...

No most már 1 óra és levált a fönököm :D
csip-csip18
 
 


Helló Lányok!!

Csip- Nem, szerencsére nem mentem ma reggel és remélem soha többet nem kell mennem melózni, itthon akarok tespedni :D :D Én az első 2 hétben szinte semmit sem aludtam, mert ahogy felébredtem éjszaka, egyből elkezdett járni az agyam, hogy Úristen, kisbabám lesz, ez tényleg igaz??? :D Anyukád is elfogja fogadni, ez biztos, csak idő kell neki :wink: Mivel nem tudjuk, hogy mikor volt pé-d így nem igazán lehet megmondani, hogy hány hetes vagy, ezt Uh alapján majd a doki bácsi megállapítja neked :wink: Nekem 5 nap különbség volt a mensi szerint számolt és az UH szerint megállapított szülési időpont között :wink: Szerintem petezsákot már látnia kellene :wink: Gyere este a hírekkel, nagyon várlak!!!!!

Susytunder- Jobbulást Kristófnak!!

Zsu- Neked is jobbulást, hányingert illetően :wink: Más tüneted nincs egyébként?Már csak 3 nap :wink:

Tündi- Had dolgozzon csak az utánad következő, te meg majd otthon szippancsolod befelé a babaszagot :D Neked sokkal jobb lesz, hihihihi :D

Nálunk iszonyú gyorsan eltelt a hétvége, vasárnap komolyan mondom csak az ebédet megfőzni álltam fel, amúgy meg fetrengtem a kanapén :lol: De a legviccesebb, hogy a fetrengéstől sokkal fáradtabb voltam, mintha egész nap pörögtem volna :D Ma meg jól összevesztem Apjukkal......Átakartam utalni a számlájáról egy gyorshajtás büntetést ( 50 euro), amit előző héten kapott....Felmegyek, nézem a számlát, hát ott van, hogy ápr.8-án 108 eurot elutalt valahova....Hívom, hogy az mi az a 108 euro....Hát az még egy büntetés, csak nem merte elmondani :shock: :shock: Kiosztottam, mert Csajok esküszöm összeszámoltam, idén, vagyis január-február-márciusban 8 db gyorshajtás büntetést fizettünk ki, több mint 400 euro értékben Hát ez azért egy kicsit már sok :roll: ....Azóta kibékültünk, csak egyszerűen nem tudom, hogy minek kell történnie, hogy észbe kapjon, mert minden büntetés után fogadkozik, hogy mostantól annyival megy mindenhol amennyivel szabad,de még is tuti, hogy a következő héten haza hozza a következő büntetést....Szerintetek mit csináljak vele????

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt...

Hát este nem tudtam már jönni, mert elvoltam nagyon keseredve és fájt a hasam is :( :( :(
Nagyon ari volt a doki...Szegény probálta érthetően mondani-mutatni a dolgokat, de nekem nem sikerült persze megjegyeznem, mert annyira izgultam!!!
A lényeg, hogy nem láttunk semmit, nem találtunk semmit :cry: :cry: :cry:
Azt mondta, hogy eszeveszetül korán mentem...Ezt ő maga semm gondolta, hogy ennyire az elején vagyunk a dolgoknak...Annyit mondott, hogy 8mm a méhnyakhártyám, ami nagyon jó jel!
És még azt, hogy puha és magasan van?!?!?Azt hiszem :oops:
Meg, hogy 3mm valamitket lát, talán, sejt osztodnak most?!?!?Meg, hogy valószínűleg most keresi ugy igazádniból a beágyazódási helyét!!!szóval nem állapította meg 100% de mondta, hogy ez nagyon annak tünik!!Minden adottságom megfelelő és szép vagyok belülről :shock: Ha ennyi jel van a terhességre, nagy a valószínűsége, hogy az van...Mmeg is mutatam neki a tesztet, és azt mondta nincs 3 téves teszt, ugy látszik hamar elkezdődött termelődni a hcg-m...Ja és még azt mondta, hogyy kb.most lehetek 3 hetes, még 4 bizti nem :? :shock: :?
Legközelebbre 26-ra kaptam időpontot, de akkor még nem bizti, hogy lesz szívhang...Szóval lehet 3 hét múlva megyek csak!!!!
Ezek voltak...
Anyu nagyon örült és aranyossan bíztatot a kocsiban, hohy ez már biztos az lányom ne legyél elkeserdve, és, hogy Decemberre meg lesz, hiddél nekem!!!Anyu nagyon jól viselkedett, végig hallott mindet és az orvos őle is kérdezte, hogy hallotta???Érti???Szóval örültem, hogy jött és márr mondta, hogy jönne akárhogy döntök, hogy 3 vagy 3 hét múlva jobban örülne, ha megint ő jöhetne!!!
Ennyike...Picit hosszú lettem...

Jó szar nap van...Mjd jövöök még...
csip-csip18
 
 


Szép reggelt!!

Csip!! Ne idegeskedj , ha még ilyen korai a terhességed nem is láthat még semmit a doki, de bizti 8mm a nyálkahártya???? az szerintem kevés, nem 18mm??
Örülök,hogy anyud ilyen jól állt hozzá :D és ha mész következőleg dokihoz már mindent szépen láttok :wink: :D
csináltál még tesztet??

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Kitti
És azt nem mondta a doki, hogy ha ilyen régen nem jött meg neked, akkor hogy lehetsz csak 3 hét körüli terhes?
Ne idegeskedj, mert az semmiképpen nem tesz jót, nem tudsz mást tenni, mint várni. Kitartás.

Tényleg jó szar nap van, eső szakad, csomó elintéznivalóm lenne, muszáj lesz anyósékat felhívni. :?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Zsu!!!
Jobbulást neked!!, az a fránya rosszullét :twisted:
Mikor a fiammal terhes voltam 16 hétig az ágyból alig bírtam felkelni olyan rosszul voltam, nagyon rossz, együtt érzek veled, de tudod ez csak jót jelent :wink:
Azért én is lennék inkább már rosszul csak jönne a babó :roll:
Uhura holnap mész??

Ancsa!! Nem semmi a párod :lol: :lol: :lol: , elhiszem,hogy mérges voltál azért nem kevés pénz :roll:
nálunk én szoktam gyűjteni a csekket :lol: :lol: :lol:
Hogy viseled a kismamiságot??? Nálad rosszúllétek vannak???
Uhu mikor lesz??

Na Juli már csak ketten vagyunk akik várnak a csodára :D
aztán ez már kismami topik lesz :lol:
Tényleg merre vagy???? :roll:

Kismamik!!!! Pocifotót kapunk???? Szép babaszobákat??? :roll:

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!


Már megint vacakol a hülye net!!!!!!! Jaj annyi minden történt! Dióhéjban: végre megkaptuk a pénzt és vasárnap van a lakásátadás, már csak kb 4-6hét és az új kéróban fogjuk tengetni az életet. Sajna negatívumok is történtek...

Ancsa, teljes mértékben átérzem a problémádat... tudod, enyém pasi is ilyen és mindig ugyanaz történik velük :cry: hát az összeg, amit mondtál, rengeteg! Magyarázd el, hogy abból miket lehetett volna venni a kisbabátoknak! A picurnál már ugye felelősségteljes apukaként kell viselkedni. Ezt magyarázd el neki. Kb 1hónapig fogja csak érteni... mert nálunk is uez a helyzet. Bár ha én apájával megyek útra, mindig visítok, mint egy GPS, hogy mennyivel kell menni, és mondom neki, hogy ezért az útért 15.000ftot kérek, hisz így is jobban jön ki, mintha megbüntiznék.... Na erre kiakadt, de erőt vett magán, bár nem sok sikerrel.

Julcsi, hiányollak. Remélem minden rendbe3n, jól vagy????????????? Mi a baj hogy nem jössz?

Csip, igen nálad 1-1 ciklus elég hosszúra nyúlik, de ne aggódj! Majd legközelebb többet láttok! Anyud viszont rendi volt! NA lehet kezdi feldolgozni??? Sztem is 18mm-t nézhetett!

Edi! Te????????????, Te vagy a notorikus szabálysértő :shock: :lol: :?: Jujj :!: Mi a helyzet veled amúgy? Várakozó állaspont, hogy a ciszta ürüljön?

Suzytunder, Szegény fiad! Jobbulást neki! A dinoshowról a képek nagyon jók! Lizinek is tetszettek!

Zsu, szegény :( hát fura, mert nekem is éjjel volt hányingerem meg reggel! Borzasztó volt! Ha tudod variálni a munkaidődet, akkor szerintem intézd úgy erre a szük 2hónapra! Lizinek még mindig nagy favorit a gólyád :D

Tünde, na mi történt? Úgy emlékeztem, hogy addig maradsz, amíg bírod, ezek szerint nemsokára tpre mész? Igen, bennem is vegyes érzelmek kavarognának.... És te fogod interjúztatni?

Kép
Kép
onlány
 
 


Joli? Szülni tetszik?
Kirus, hogy vagytok?
Iner, az én drimnál is 10.000 a vizsgálat. Horror összegeket kérnek el... Hogy vagy? Neked nem fáj baromira a medencéd?

Kép
Kép
onlány
 
 


jé és 36. hétbe lépek holnap és egyben még! Ahhoz képest, hogy a 32-t sem jósolták meg :roll:

Kép
Kép
onlány
 
 



Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Onlány! köszi, meg vagyunk még mi is egyben...de már nagyon várom a végét...
Szombaton jóslóim is voltak, azt hittük apával, hogy menni kell, de aztán elmúltak a fájások, azóta sem jelentkeztek.
De eléggé elkezdtem vizesedi, egy hét alatt +1 kg jött fel... de a vérnyomásomat megnézte ma a védőnő és az rendben van, meg a vizelettel sincs gond... holnap megyek dokihoz szívhangot nézni, remélem okés lesz majd minden....
milyen negatív dolgok történtek nálatok?
Azért remélem megoldódtak a gondok.....

Csip! anyukád is biztos örül, csak szerintem nehezen fogja fel, nekem apukám volt ilyen merev az elején...most meg jobban aggódik, mint anyukám :)

Zsu! hogy vagy? émelygés...átérzem...meddig dolgozol egyébként?

Edii! druk+++hogy mielőbb menjen hozzátok is a gólya ismét :)

Juli! tényleg jelentkezz.....!

Ancsi! nem semmi ez a száguldós apuka....azért csak óvatosan...most már nagyobb a felelősség...

Tünde! hogy vagy?

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Csajok gyors kérdés kiváncsi vagyok mi a véleményetek!!

Én a nődikimnál idáig 3 szor voltam! 2 szer a korházban 1 szer a magánban!!!A magánban mindig Hétfőn rendel....
Szerintettek, ha felhívom és megmondom neki, hogy nekem nem jó a Hétfő 3 hét múlva-mert, nem akkarok mindig kimaradni a meloból-akkor mondani fogja, hogy menjek a kórházba???
Vagy, hogy már így a magánban voltam utoljára, most már mindig oda kell járnom majd???Vagy ciki már ez ha vissza mennék a kórházba hozzá???
Megmondom a frankot egyrészt anyagiak, másrészt Hétfőn mindig a szoliban vagyok,és nem akkarok a pénztől elesni....

Mit gondoltok????
csip-csip18
 
 


Helló Topiktársak!!

Csip- Nagyon vártalak tegnap a hírekkel.....Annak nagyon örülök, hogy Anyud most már sokkal jobban áll a dolgokhoz, hidd el ő lesz a legbüszkébb nagymama még a végén :D ...Viszont a dokit nem értem, mert szerintem 3 hetes terhességnél nem mutathatja a teszt ilyen szépen a csíkot, főleg délutáni vizeletből, szerintem tuti, hogy vagy 4 hetes is, mert én pont 4 hetesen voltam UH-on és nekem sem látott semmit sem a doki a megvastagodott méhnyálkahártyán kívűl, szóval petezsák nekem is csak 5 hetesen látszott!!!Szerintem egyáltalán nem ciki, mond meg neki, hogy neked nem jó a hétfő a munkád miatt, mert nem tudsz mindig eljönni és amúgy is jobb lenne neked ha nem a magán rendelésre járhatnál, mert azt a pénzt inkább félre tennéd a babára.....Ha normális akkor megérti, ha meg nem normális akkor ne is maradj nála :!:

Ediii- Jól viselem a kismama létet, ma délután kicsi émelygésem volt, de amúgy semmi kellemetlen tünet eddig szerencsére, de azért kopp-kopp-kopp, lekopogom :D Nálatok most mizujs??Mikor nézik meg legközelebb, hogy a ciszta eltakarodott-e?

Onlány- Az a fura, hogy amúgy kettőnk közül én sokkal vadabbul vezetek, ha együtt vagyunk tök lassan megy, egyáltalán nem száguldozik, néha én szoktam rászólni, hogy ne úgy vezess már, mint egy nyugdíjas :D Ezért nem értem mi leli a munkában??Bár tudom, hogy hozzám siet haza de inkább jöjjön fél órával később :roll: ...Gratula a 36.héthez :D

Juli- Hol vagy???Remélem minden okés!! :roll:

Iner- Kitartás, már nincs sok hátra :wink: A vizesedés a szülés után gyorsan lemegy majd rólad!

Kirus- Remélem boldogságban vagytok a kis Nimróddal :D

Tündi- ???

Ma nagyon szorgalmasan kitakarítottam a fürdőt, Wc-t, konyhát, voltam vásárolni, sőt még főztem is :D Büszke vagyok magamra, hogy végre nem csak vizszintesben töltöttem az időt :wink: Holnap megyünk a barátnőmnek kerti bútort nézni, már nagyon várom, imádok csavarogni :D Képzeljétek úgy néz ki, hogy nyáron végre eljutunk nyaralni Apjukkal, ilyen még sosem volt mióta együtt vagyunk :D Egy ismerősöm Gran Canaria-n lakik és utazásokat szervez, őt kérdeztem meg és tök jó áron eltudunk ott tölteni egy hetet júliusban, úgyhogy már meg is beszéltük, hogy megyünk, már nagyon várom :D

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

[quote="onlány"]
írta:
onlány
Tünde, na mi történt? Úgy emlékeztem, hogy addig maradsz, amíg bírod, ezek szerint nemsokára tpre mész? Igen, bennem is vegyes érzelmek kavarognának.... És te fogod interjúztatni?


neeeem, csak minimum 2 hónap, míg betanul az új ember... ideális esetben május 1-től alkalmazunk vkit, ha addig megtaláljuk a tutit, és akkor június vége-július közepe, mire eljut odáig, hogy nyugodt szívvel hátradőlhetek... jöhet a baba... augusztusban meg is lesz... szóval így is eléggé ki van számolva az idő...
2 hét alatt kell találni valakit...

Lányok, mindenkitől elnézést és szeretnék felmentést kérni erre a hétre, mert itt van az anyu, elég keveset vagyok itthon, többnyire csak elolvaslak Titeket... a cégnél meg képzeljétek nem hozza be a babanetet, valamit telepíteni akar hozzá, de nem engedi... szóval nem tudom mi történt... :(

csip ne idegeskedj! minden rendben lesz! látod, most már anyukád is rendi lett!!!
szóval nyugi!

jövő héten ígérem jövök! de addig is olvaslak Titeket!!

puszi! mindenki vigyázzon magára és a pocaklakókra! a két leendő kismaminak ciszta- és nyavalyaűző drukkjaim mennek!+++++++++

Kép
gtunde75
 
 


Jó reggelt...

Edii, Onlány: nem biztos 8 mm mondott!!!Átlagossan 4-6 mm a méhnyálkahártya, Anyumnak pl.2-3mm szokott lenni, neki adtak is gyógyszert, mert nagyon kevés...Azt mondta az orvos, hogy 8-10mm hártya az már nagyon terhességre utal!!!!

Suzytünder: De-dehogy nem mondtam, hogy ilyen hosszú a ciklusom...Tudta is, mert emlékezet rám, hogy nem rég voltam a korházban nála!!!!Meg is lepödött, hogy ennyire hosszú ciklusnál is nagyon későn fogant a baba...Még meg is kérdezte mi okból teszteltem az 52 napomon???Mondtam neki, mert 45 az volt a legtöbb...És, hogy gyanús voltam magamnak!!!

Ancsa: Azt mondta, hogy inkább a 3hét, de nagyon érik a 4-dik!!!
Amúgy elöször 1 hete mondot, hogy menjek vissza, csak Én azt mondtam, hogy biztossan akkkarok enni, hogy legyen már vlami és akkor meg már szívhang is legyen...Erre jó fej volt mondta persze végül is minek rendeljem ide minden héten?!?!?Megértem!Szóval jó fej volt, mert azért 8000.-mindig :roll: És akkor mondott 2 hete és ha nagyon ügyes vagyok lehet 3 mert akkor már tuti minden :D
Szóval fain, csak nem tudom, hogy hogy kellene ezt neki meg mondanom...De Ancsa jót írtál :D
Hogy vagy amúgy???

Én jól vagyok, mértem hőt:37.2!!!:D Tegnap nem nagyon volt tünet, csak a bimbim égnek :roll:

Ma ismét szar idő van :roll:
Suzytünder: Hogy bírod gyerekkel a lakásban???Rég voltatok már kint a jó időben!!!
csip-csip18
 
 


Amúgy meg még annyi, hogy anyám megint beszólt...Felmentem hozzájuk enni...és mit kaptam???Mondja nekem...Mit szólt Tomi???Mondom semmit, ő jobban felkészítette erre magát, hogy lehet, nagyon korán mentem...És a 8000???Nem sokkalta???Mondom, nem nagyon mondott semmit, mit mondhatna???Én dolgom!!!
Hát igen, biztos nem tetszik ez nagyon neki...Mondtam, hogy felelötlenek voltatok!!!Sokban lesz ez neketek...Fuuuu na nem álltam le vitázni, mert apu ott volt...de mi van jövőre olcsóbb lett volna minden???Mert a Kittike szülni akkar vagy mi???inkább mentem haza....Hmmmm...
Nem értem...most lehet ez megint kicsúszott a száján, vagy megint dilooooo!!!!!
csip-csip18
 
 


Jó reggelt lányok!

Kezdek depis lenni ettől a szép időtől. :?

Kitti
Beszélj a doki nővel tényleg, de én nem mondanám a pénz dolgot. Sokkal inkább, hogy te tényleg nem tudsz mindig eljönni a munkád miatt. Nem tudom hogy hogy venné hogy nem a magánrendelésre járnál a pénz miatt. De az is igaz, hogy ha nem érti meg akkor keress mást.
Anyud érdekes, hogy egyszer így, egyszer úgy beszél...

Tünde
Akkor gondolom jó fárasztó 2 hónap előtt álsz. Te fogod betanítani az utódot?

Ancsa
Ügyi vagy, de óvatosan takaríts! Apával beszéltél a gyorshajtásokról?

Zsu
Mesélj, mizu? Én annyira kiváncsi vagyok, mi történik veled, hogy érzed magad, hiszen már annyira vártuk ezt az időt. :oops:

Iner
Holnap 15- ke!! :lol:

Mi ma megyünk ovodába beíratkozni, este fürdés közbe meséltük apának, hogy milyen szép az ovi, van csúszda meg medence, erre kérdi apa Kristófot, hogy mi van még az oviban, mire Kristóf fülig érő szájjal rávágta, hogy lányok!
Hát könnyeztem a nevetéstől.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Tündér lehetet Kristóf :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Susy! holnap 15. , igen...de nem érzem, hogy esetleg jönne Mírus...lehet anyukámnak a megérzése jön majd be :)
Meglátjuk :)

Csip! érdekes anyukád, lehet még magának sem ismeri be teljesen, de örül ám a babának, csak így leplezi....remélem hamar rendben lesz köztetek minden :)

Zsu! hogy vagy/tok?

Juli???

Joli???

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


sziasztok csajok!

Bocs, nem olvasok vissza, csak annyit akartam mondani, hogy végre megkaptuk a pénzt és vasárnapig költöznünk kell, úgyhogy baromi sok a meló, nem hiszem, hogy tudok jönni és a gép is be lesz dobozolva. Majd hétfőn a laptopomat előásom. Na mennem kell, mert már szólítanak!

Puszi

Kép
Kép
onlány
 
 


Helló Lányok!!

Tündi- Ne viccelj már, miért kérzs elnézést???? :wink: Anyukádat amúgy is nagyon ritkán látod, használd ki minden pillanatát, jó együttlétet :D Vigyázz magadra!!

Csip- Akkor szerintem simán megmonhatod neki, hogy nem jó neked a hétfő és kész, máskor szeretnél menni, most még menj el a magánba, hisz már ledumáltad de ott ha megbeszélitek a kövi időpontot akkor szólj, hogy neked másik nap kéne, mert hétfőn mindig melózol és nem akarsz annyit hiányozni :wink: Én jól vagyok, bár tegnap óta néha furán belenyilal valami a bal oldalon a hasamba, hogy mi lehet ez? :roll:

Susytunder- De cuki Kristóf, meg lehet zabálni :D :D Igen, elvileg Apjuk megígérte, hogy odafigyel, bár ezt már hallottam egy párszor :wink:

Iner- Neked nagyon itt a végső visszaszámlálás :D

Joli- Lehet már szül?

Juli- ???

Onlány- Nagyon jó költözést, majd gyere ahogy tudsz :D

Ma már port töröltem, porszívóztam, teregettem, már csak fel kell mosni , főzni na meg a ruhásszekrényekben rendet rakni :wink: Ja képzeljétek, hogy ma elmarad a kerti bútor nézegetés, mert még mindig a kocsiban vannak a téli gumik, párom elfelejtette kivenni őket, így le van hajtva a hátsó ülés és hát a barátnőm a kisfiával jött volna, de így nem férünk el, azt meg nem vállaltam, hogy kiszedem, mert bazi nehezek :shock:

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok CSajok!

Bocsi, hogy sokáig nem jöttem, de úgy fáj a medencém néha,. hogy képtelen vagyok ideülni.
Tegnap voltam védőnőnél. Két hete nem látott. Erre mondja, hogy jesszus, hogy nézek ki? Mondom, hogy? Azt mondja egy medencében nincs annyi víz, mint bennem. Az arcom is totál megváltozott. Én is észrevettem. Az ujjaim lassan már nem virslik, hanem lecsókolbászok. meg a súlyom. Hát azon sírni lehetne. Eddig 13-14 +nál tartottam, ma reggelre elértem a 15 kg-ot. Azt hittem leesem a mérlegről. A védőnő vigasztalt, hogy látszik, hogy a víz most totál elborított, és ez miatt vagyok több. Hát remélem igaza lesz...
A reflux totál kikészít. Éjszaka megint arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt, mert a gyomromból visszafolyt a sav a számba. Iszonyat. Szerencsére a rennie bevált. Így éjszaka azt szopogatom.
Ráadásul a védőnő azt saccolta, hogy a héten tuti megszülök. Hát nem tudom. Én a mai napon érzem úgy, hogy leszállt a baba, és rögzül a feje a medencémben. Ritka szar érzés. Állandóan olyan szúrást érzek ott, meg állandóan pisilni kell.
Ma voltam CTG-én. Egy db keményedésem volt 25%-ig ment fel tőle a fájás jelző. A doki azt mondta ez így ok. Hát szűken ennyi.

Onlány, Iner, Susytunder

Ti, hogy bírjátok így a végén?

Csip

Nagyon drukkolok neked, hogy minden rendben legyen. nem igazán értem anyukádat. Olyan, mint az időjárás. Azért remélem idővel megszokja a gondolatot, és normális lesz veled.

Zsu

Hogy vagy kismami? Régen jelentkeztél te is. Remélem minden rendben.

Lányok! Aki már szült!

nektek, hogy indult be a szülés? Milyen előjelek voltak?

Többieknek is szép napot!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli: Akkor tényleg jó lenne, ha már szülnél...
Tényleg ti mien név mellett maradtatok??? :oops: :oops:

Suzy: Mit föztél???

Én szemtelen modjára most meg a Burger Kinges kaját kívántam meg :oops: Azzal tömöm a majmot :D
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?