Új privát üzeneted érkezett!

Stucikám! sajna nálunk is van 100-as bolt és én a Te féle vágódeszkát 350 ft-ért vettem....Kép
Hát ebben a régióban ez van!
abby
abby
 
 


Sok Boldogságosat az ünneplőknek!!
Kép

JucusKép Jubileumi Pilóta??Kép
Nekem is le van alapozva 2db. jó lett!!

Anyko. mi van a házzal? Hol tartotok?
Tegnap olvastam hogy mi történik Veletek. Miért sajátítják ki??

Jubi, amit írtak a lányok...hogy milyen lakkot vettélKép
A Képed nagyon szépKép

Koda, most vettem azt a szalit, megnézem hogy van-e még belőle.... de ha nincs elteszem Neked azt a felet ami maradtKép

Itt is 150.- a vágódeszkaKép

Zorkám gyógyulgat, köszi a jókivánságokatKép

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Jubi!

Boldog szülinapot.

Pussz

Kép
makrancos
 
 

 
 

Tudtok valami szép lila szinű pasztellkrétáról? A levendulás szalvihoz kellne...köszi!
abby
abby
 
 


Abby!
Szerintem a cikláment ha kevered feketével, abból valami olyasminek kellene kijönni.

Makrancos Évi!
Köszi!Kép

Hajni!
Komolyan mondom, még mindig nem tudom milyen lakkról beszélsz, én mostanában nem is vettem lakkot...Kép

Stuci!
A hozzánk közeli 100 forintos boltokban egyáltalán nincs is fa vágódeszka Kép

Ma ezeket csináltam: végre elkészült a boros, ez pedig már karácsonyra készült.

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Szerintem a repesztő lakkról bszélnek, ami 4000 ft 1 liter...talán erről...Kép
Csodás mindkét képet!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


KodaKép
talán......Kép

Jubi
Nagyon jók ismétKép

Kicsit átalakítottam az oldalamat, és fent van a gyüjteményem is. Igaz azóta is van pár új darabom, és a karácsonyi sz-k nincsenek még fent.
www.hajnii-szalvetai.gportal.hu/

Asszem a Kép -m éhesKép régóta nyávogKép Adok enni neki, utána kupálokKép

Hajni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Jöttem mutizni.

Anyumnak csináltam ezt a képet, hát rendesen megijedtem, mikor kijöttek a repedések. Ráadásul alul elrontottam, de anyumnak így is tetszik.
Magamnak ezt a képet csináltam, ez már szolidabb.
Végre elkészült a tálcám is.

Jubi, már a karácsonyra dolgozol! Bár én is vettem már egy jó pár karis szalvit.

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Conti!

Én meg pont ilyen nagy repedésekre vágyom, és sosem sikerál Kép Hogy csináltad???

Jucus!

Azért segítettél, legalább már tudom, hogy van szine! Kép No elárulom mire készülök! Gondoltam lekenem olyan folyélonyfával azt a szekrénykét, a festékrétegével egyetemben, hátha akkor olyan érdekes színü lessz. És akkor ez áttetsző dolog, vagy totál fed? Ki fog látszani alólla a kopottas régi világos festék? És utánna kenhetek még mást is rá, vagy csúszós lessz mint a lakk?
Haggyalak mán a f.fával mi? Kép

Jubi!
Hát már megint ezzel a sziénával bosszantol? Oooolyan szép! Tegnap már nem bírtam a véremmel, és jól lekentem egy keretet, még fogalmam sincs mien szalvit teszek bele, de már naon ki kellet próbálnom azt a sziénát. Persze csak valami nagyon távoli rokona a tiednek Kép Egyből a gipszre kentem, kellet volna alapozni? (elfogyott a diszpim) És, ráadásul, két jókora újlenyomatrészen nem is akarta befogni a keretet, a fösték, gondolom szép tiszta lehetett a kezem mikor kiszedtem a gipszet...na hát így szerencsétlenkedek.

krimo

Kép
krimo
 
 


Hajnii, áruld el légyszi, hol találtál shrek2 szalvit!!!
C.

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Krimo, én esküszöm a marabu repesztőlakkra. De lehet hogy az is közrejátszott, hogy a barna festék új: deka cristal akril, nagyon jól repedt rajta.
C.

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Hajni!
Bocs, hogy ilyen nehéz a felfogásom Kép, de én nem vettem még ilyen lakkfestéket, csak tudom, hogy hol lehet kapni. Stucinak már leírtam a bolt telefonszámát, ahol érdeklődni lehet (itt van néhány hsz-al fentebb valahol).

Conti!
Nekem a nagy repedések kifejezetten tetszenek!

Krimo!
Én mindig lealapozom a keretet fehér diszp.-el, mert ha nem, nálam is hemzsegnek az ujjlenyomatok Kép

Conti!
Azért dolgozok előre, mert nov.5-től lesz egy karácsony előtti vásár, és ott fogok én is árulni...addig meg már csak bő egy hónap van.

Sziasztok, Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Megérdeklődem a lakkot.Sajnos ez nem nekünk való. 3 rétegből áll és minden réteg 2 komponensből. Ráadásul szóropisztoly kell hozzá. Azt mondta a pasi , hogy még a bútorgyártok se szívesen foglalkoznak vele mert annyira macerás és nem a festék a drága , hanem a felszerelés a használathoz.
Jubi
szépek a képek. Ilyen borost csináltam én is csak a háncsos üvegnél ledörzsöltam a szalvit. Valakitől kértem ugyan egy másikat , ha megjön talán kitudom javítani.
Conti
Én ollllyan irígy vagyok , h. Te ilyen repesztést tudsz csinálni , h. az kimondhatatlan. Kép(
szorgosstuci
 
 


Koda!

Sok boldogságot és vagy még 80-at!
Remélem a 80. is fogjuk együtt remegősen ünnepelni. Kép
üdv. Melinda
szokolka
 
 



Sziasztok!

KIcsit megkéstem, de boldog sülinapot Jubinak, meg évfordulót Kodának!
Anyko!
Mi is elfelejtettük a mi 3. -unkat idén. Épp nyaraltunk és ki voltunk dögölve 2 gyerek mellett. Anyós hazajövet kérdezte, hogyan ünnepeltünk. Hööööö?
"-Neked...?
Nem, nekem sem jutott eszembe.
-Húúúú, mázli"

Jubi!
Nagyon szép a citromos! Látod, pont ezért csináltam a lepkés kaspót, hogy a repedés-láthatóságot teszteljem.
Akkor jól bevásáltam ezzel a sziéna olajjal? :-
Már épp csodálkoztam, hogy hogyan bírjátok kivárni. Kép (mert még mindig nyers)

Ja! A hideg tuti, de sztem zöld a széle és az nem hideg Kép Vagy mályva?Kép

Hajni!
Az olivások csodásak. Nem ezt a szalvit használta Conti is annál a 2*2-es sorozatnál? Meg a kertes is bejön nekem. Csak a bordód nekem piros még...Kép Vigyázat! Ma jóban vagyok a színekkel! Kép

Amúgy meg marha dühös tegnap óta, nem is tudok mutatni semmit. Hungarocell alapra kupáltam vasalósan és rásült a papírra. Igaz sütni sem azt használom, gondoltam, majd erre elfogy. Ezze mondják, hogy a rest kétszer fárad, meg olcsó húsnak híg a leve?
Húúúú Ma nagyon OFF vagyok!
Vettünk egy új bicajt nekem, amire ráfér két gyerekülés és ma voltam először velük. Őrülten élveztem!

Abby!
Én lilát vmi brutál ronda ósdi szemfestékkel kentem.
De ha már az újításoknál tartunk a Praktikában a tök-díszek felületét RUHAFESTÉKPORRAL krétázzák!!!!
Ki is fogom próbálni!
Meg egyik csaj azt írta be oda, hogy temperát plextollal keverve nem kell lakkozni, mert sztem olyan akrilfesték szerű cuccot kapott mint Koda egyszer aranyból. Ki kéne próbálni ezzel a ruhafestékes ötlettel is.

Conti! A rózsás tálcára egy 5000-es árcimkét rábiggyesztenék...

Krimo!
Nekem az jött be, hogy minél nyersebb a lakk, annál nagyobbak lesznek a repedések, mert szinte lefolyatja magáról a festéket.

Kodánk!
Még mindeg ünnepelsz, vagy csak beszáradt az ecseted? Kép Hiányoznak a szépségeid.

No jó éjt mindenkinek

Paat, aki ma nagyon innovátor
paat
 
 


Húúúúúú, de betöltöttem a lapot, pedig még kimaradt egy-két dolog. A tömörített hsz-aim miatt vagyok még mindig csak kezdő felhasználó Kép((
Ki csomagolhatja be hónapokra az achivumunkat? Kezd kicsit nagyra nőniKép Szerencsére!!!!!!Kép

Abby!
Vagány a kenyérartód!

itt van négy új szalvi cseréknek a mai bevásárlásból!!!!
paat
 
 


SziasztokKép

Minden ünnepeltnek nagyon nagyon sok boldogságot, szülinapból vagy még százatKépKép házassági évfordulóból is lehet ugyanannyitKép

Ma elkészültem még egy órával, ez már ajándék leszKép Csak vennem kellett hozzá egy másik óraszerkezetet, mert amit vettem az rövid voltKép
Felvilágositottak, hogy az üveg alaphoz jó.
Tengeres óra

Nálunk már beindult a nagyüzem karácsonyi szalvikbólKép))))

ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok.
JubiKép) köszi..azt már akkor le is jegyeztem, de most erősem begondolkoztamKépKép hsz--hrsz-nek olvastam többször is.Kép Gondoltam hogy jó-jó...akkor pár ázzal arrébb TőletekKép

Conti van 1 db felesleg, eltegyem??

Abby...ne máááááKép a kisszekrény a nagymamaféle barna??KépKép
Most vadászok épp ilyenre--anno mindent kidobáltunkKép Én is hasonlóban gondolkoztam vele Jucus asztala óta.Nagyon tetszikKép

Paat, jaja, az az oliviás egy szalvin van. ezeket megtartom a konyhámbaKép a Bordóm--bordó..élőben kicsit sötétebb...itt nagyfelületen jobban érvényesül´Kép
Jó bicajozástKép

Jó éjt!
Hajni
hajnii
 
 


Conti!

Mostmár marabum van nekem is. Mégsem repedt ilyen nagyot, na de majd megfogadom Paat tanácsát. Kisérletezgetek Kép

Jubi!

Eddig nem tűnt fel sosem az ujlenyomat, Colombo élvezné Kép
Szóval vásárra készülsz?! Nem tudtam elképzelni sem, hogy hova ez a rengeteg alkotás Kép Gondoltam nagy a család jön a karácsony Kép

Abby!

Az a kis éjjeliszekrény! Húúú! Told át hozzám, pont beférne az ágy mellé! Kép

Stuci!

Nem lehet, hogy csak elakartak riasztani? Kép Kép Milyen föstékgyáros csinál ellenreklámot magának Kép

Jóéjt csajok.
krimo

Kép
krimo
 
 


Ohhh...elfelejtettem a macskátKépKép
Szegény..rohanok is
cupp
hajnii
 
 


Sziasztok!
gyors teszek fel pár képet, amiket most kreáltam. A lépel elég vacak minőségűek, de most nagyon siettem. A képek már elkeltek! Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=57
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=58
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=59
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=60
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=61
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=62
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=63
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=64
A kereteket ilyen színűekre akarták. Én csak alkottam! Kép

Ági! A tengeris órád nagyon tetszik! Írom a címem, ahova küldheted! Kép
Mindenki szépet alkotott! A fiam is! Nem alud egész nap és olyan rossz volt, hogy sírtam! Ilyen még nem történt velem! Írtóra nem vagyok sírós alkat. Ma eldöntöttem, hogy bölcsibe adom! Nem alszik, nem eszik! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ........ Kép

Megyek is pihizni!
Jóéccakát!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Én még extra kezdő vagyok ezen a téren, ma készítettem el az első két alkotásomat. Hát, van még mit tanulni... Kép Az egyik problémám pl. az, hogy a bádog(?) vödröcskén a Kreatív hobby "hobby festéke" szörnyen elfolyt, vékony rétegben meg átlátszott a fém. Elvileg olyan ez a festék, mint az akril. Mit rontottam el??? Kép

Hajni,
néhány szalvétád nagyon tetszik, boltokban még hasonlót sem láttam Kép. Amik a honlapodon vannak, azokat cseréled/eladod esetleg?

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike, szerintem le kéne alapozni előtte gesso-val vagy diszperzittel, bár én még bádogra nem dolgoztam. Csak nem az előfizetési akcióban kapott vödröt próbáltad ki? Én is előfizettem és még sehol az ajándék.

Hajnii, légyszi tedd félre nekem! Egy csomó szalvit fogok estére feltölteni a cseréim közé, majd nézd meg!

Paat, van még olyan olivásüveges szalvim ha kell.

Krimo, a mostaninál kb. 4 órát vártam a repesztésnél. Ezt tegnap elfelejtettem írni.

Puszi, Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Anyko, nagyon szépek a képek, különösen tetszik a kagylós és a sünisKép

Ági, nagyon jó az óra, ötletes!

Abby, az állam leesett a műveidtől. Nagyon tuti a kuka a pzstartóval, meg mindegyik. A szinezéseket krétával csináltad? Hát a kisszekrény! Az egy csoda!

Hajnii, megkukkoltam a házatokat, nagyon szép, imádom ezeket a színeket. A padló az emeleten nagyon tetszik, meg a konyha színei, meg a többi..

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Abby!
Nagyon szépek! Úgy látom Te is belehúztál, rengeteget dolgoztál! Az éjjeliszekrényt mivel festetted le?

Paat!
sziéna olaj Kép A hideg kép kerete olyan halvány szürkés zöld (már ha van ilyen szín egyáltalán Kép), krétából kevertem ki.
off: Jó bicajozást! Azt csak halkan merem megjegyezni, hogy én nem tudok...Én inkább tornázok, most is itt van az asztalomon néhány Norbi, Bíró Ica meg fitness kickbox kazetta...látni kéne, ahogy a fiúk utánozni próbálnak edzés közben...néha a röhögéstől már nem bírok ugrálni Kép

Krimo!
Ja, a család az nagy, de mindkét sógórnőm dekupál, szóval őket nem ezzel fogom meglepni.

Stuci!
Nekem a festékes pasi azt mondta, hogy ecsettel is fel lehet vinni a lakkfestéket, és hogy csak két fázisból áll a művelet. Ugyanarról beszélt vajon most is????

Anyko!
Látom, te sem tétlenkedsz! Ügyes vagy!!
off: Szerinted Geri a bölcsiben többet fog enni és aludni? Kép

Ági!
REmek lett az órád!!!

Miszike!
Szerintem a diszperzit sem jobb a hobby festéknél ebből a szempontból, marad a gesso, és aztán arra mehet a hobby festék vagy a diszp.

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Köszi a pozitív visszajelzéseket, most nagyon boldog vagyok ám!Kép)) /csak nem tudom jelezni..../
Hajnii a kisszekrény az bizony! Most kunyizta el a hugom a párját és neki a kékes szobájába a kék mozaikosat kell megcsinálnom!-no idáig jutottam mikor hallottam egy hatalmas csörrenést a konyhából, hát Lillusom az üveg teáskiöntőt lelökte és szerte szét tört az egész. Mit mondjak engem is a sírás kerülgetett mert szerettem is és hát nem rég fejeztem be a porszívózást.Kép De örülhetek ha senki nem fog összeszedni belőle valami szilánkot! Én balga most vetettem ki a konyhaajtót és lett boltív, így legalább nem tudom bezárni.... ha már ennyire mellébeszélek akkor még1: Anykó! lehet azért ilyen most a manó mert látja a hobbyt, hogy azzal is foglalkozol és ő így akar több figyelmet kivívni magának nem?! Néha bármire képesek ezek az aprótalpúak!
No most hosszú leszek...de a tempera és plextol az tényleg akrillt ad és nem kell lakkozni. Én pici cserepeket kentem így és mécsestartó lett belőle. Csak azért nem mmutattam mert nincs rajta szalvi csak sk.festés.
Jubi! nem tudom elképzelni hogyan keverhetném a porpasztellt.... Azt gondoltam keverni csak akkor tudom ha folyékony a festék...de lehet csak azért mert nem próbáltam még!Kép
Anykó! jók a képek nekem is a sünis tetszik, esetleg ha kallódóban van ilyen szalvid küldhetnél!Kép
A szekrényt is krétáztam de nem éjjeli lesz csak ott dekkol a folyosón a mediterrános részlegen!Kép)) no most befogom
bocsi a hosszú írásért
Napsugaras szép napot mindenkinek!
abby
 
 


közben látom jubi is írt!Kép
én természetesen diszperzittel festettem a szekrényt, pedig előtte lakkozva volt és én nem csiszoltam le.
Hogy tudsz Te tornázni a két csemete és a hobby mellett?! Mikor alszol? Vagy hogy csinálod?Kép)
abby
 
 


off:
Abby!
Most tanuljuk beosztani az időnket Kép A párom most írja a diplomamunkáját videodigitalizálásból (informatikus lesz), de közben ugye elkezdtük együtt a teológiát, na meg mindkettőnknek van hobbyja és két gyerekünk (a sorrend rossz volt, őket kellett volna előre írni Kép ) De még így is belefér kétnaponta egy fél óra torna... Ja, és az én alvásigényem több, mint egy átlagembernek; lánykoromban 12 órákat aludtam, most már néha beérem hattal is Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Lányok!
Piros pont mindenkinek!!!

Krimo!
Szerintem meg rendes volt , hogy nem hagyta , h. fölöslegesen vegyek meg valamit ami nem is jó. Elmondta , hogy működik , én is elmondtam mire kéne . Ha gondolod menj el hozzájuk , van egy bemutatóterem a Ráday u.38.-ban.Valamit prüntyögött , h. ad kipróbálásra.De ezt nem lehet ecsettel kenni csak fújni.
Golda Kft. nézd meg a neten , hívd fel te is és meglátjuk mi sül ki?
puszi mindenkinek! Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok Mindenki!
Sokan már ismerhettek az nlc-ről, én meg eddig itt csak kukkoló voltam, és tátottam a számat, hogy milyen szépeket alkottok. Mindenkinek gratulálok az alkotásokhoz és mindenkinek jókívánságaim, akinek az alkotásain kívűl is van ünnepelni valója !
minimaxi
 
 


SziasztokKép
Na, egyszer veszem a bátorságot, hogy ne olvassak, máris millió hozzászólásKép

Akkor előlről, szépen sorban:

HajniKép
Remélem a macskáid még élnek, nem haltak éhen...Kép

ContiKép
Én is a Marabut használomKép A kép, amit anyukádnak csináltál, szerintem tök jó! A színe elsőre tényleg érdekes, de nagggyon megtetszett! És a rózsás tálcád...hmmKépKép

KrimoKép
Mikor vékonyan kentem a festéket a lakkra, akkor kicsi lett a repedés, ha vastagon, akkor meg jóóó nagyKép Esetleg ezzel is próbálkozz.

MelindaKép
Köszönöm a jókívánságot, majd meglátjuk, hogy 80.-at is együtt ünnepeljük. Csak akkor már nem biztos, hogy szép egyenesen tudunk festeni a vonal menténKép

AbbyKép
Aztaaaaaa.....Tök jókat csináltál! Ez a kis szekrény tényleg telitalálat lett! De nekem a többi is tetszik!! Láttam lámpát, fényképkeretet, kenyértartót...mikor volt időd? Eladtad a lányokat??Kép

AnykoKép
Szépek a képek! Nagyon tetszik, ahogy, ahol tárolod és szárítod őketKép Annnnnyira ügyes vagy, hogy el tudod adni őket!

PaatKép
Itt vagyok drága barátnémKépKép Csak megmondom őszintén, semmi ihletem sincs..és ilyenkor inkább nem is kezdek bele semmibe. Amikor viszont eszembe jut valami, ezerrel beindulok. Sajnos most alkotói válságban szenvedekKép
És igazad van. Ha a temperát plextollal kevered, szerintem nem kell utána lekezelni lakkal. Így is szép fényes lesz. Na de kinek mi tetszikKépKép
És a bicajhoz gratulálok! csak vigyázz a gyerekekre!! Én soha nem merném ezt kipróbálni..olyan félős vagyok..Kép

ÁgiKép
Tuti lett az órád! Nekem semmi ötletem sem lenne óra ügyben..Nagyon ügyes vagyKép

JubiKép
Hát már te is!! Mindenki ilyen ügyes, hogy eladm vásározik? Akkor az én készülélkemben van a hiba??Kép

MiszikeKép
Nézd csak, ez kis cinkvödör, már régebben csináltam:
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/79300.jpg

A "titok" az, hogy le kell alapozni legalább 2 vagy 3 rétegben. Erre a legjobb a gesso (alapozó, hobby boltban, művészellátóban beszerezhető). Ha felvitted az első réteget, akkor várj legalább 2 órát, és ekkor jöhet a 2. réteg gesso. Ha kevesebb vársz, akkor a 2. réteg feszedheti az elsőt....Ha minden réteg mgstáradt, akkor mehetsz rá mindenféle festékkel. Én special krétáztam ezt a vödröt.Kép

Húúúúú...de elfáradtamKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Csajok!
Mire leírtam a kisregényemet, addig Ti megint teleírtátok a topikotKép

MiszikeKép
Írtam neked is a vödörröl, csak lehet, hogy elveszlik az előző nagy irományban! Nézd megKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Paat! Továbbra is kérek elérhetőséget a profilodba!!!! Na meg egy tésztás szalit!!!!!

Abby! Hát mit is mondjak???? El vagyok ájulva!

Anykó! Nagyon szépek lettek!!! Jó hogy beindult a bolt!
Na majd még jövök, csak főnökveszély!!!! Edit
anizs007
 
 


Ezt tegnap elfelejtettem : maci a fiúk szobájába

Ezek meg végre (egy hét után) megszáradtak: néhány rózsa, és egy tükörkeret Még nincsenek kokrét terveim velük...

Szia Minimaxi!
Kép
Érezd jól magad köztünk!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szia Juborka!
Köszi, hogy észrevettél ! Aranyos vagy:-)
Nagyon szépek a rózsák, és a tükörkeret is. Nekem is van egy ilyen öntőformám, de nem tudom belőle egyben kiönteni a keretet. Te hogy csinálod? Többször próbáltam, kezdem feladni :-( mindíg összetörik. Az a macis kép fantasztikusan bájos, biztosan örülnek neki a gyerekek :-))))
minimaxi
 
 


Van egy kérdésem ami lehet, hogy sokakat érint!
Az nlc-n sokan kerestek kaspókat "köcsögöket" tálakat, találtam egy szuper áron dolgozó fazekast, aki vállalta, hogy ha van igény akkor gyüjtsem össze és ő egyben leszállítja nekem, én mag valahogy szétosztom. Érdekel valakit? Mert ha igen akkor ide is felteszem a képeket, méreteket és árakat.
minimaxi
 
 


Minimaxi!
IGEEEEEEEEEEEEEN! Engem nagyon érdekel!!!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Halihó!

Hűűű, mennyit írtatok! Csak győzze az ember olvasni!
na meg milyen szépeket csináltatok!
Jubikám! A macis gyönyörű! Imádom a mackókat! Kép

Az én honlapomon is van fazekas (Kis Anikó) és feltettem az árakat is! Posta és leszállítás is megoldható! Néhány kész termék is van, de bármit megcsinál, csak küldjetek képet róla!

Puszi!
Megyek gipszet önteni! Kép Kép

Még annyi, hogy az egyik boltba most 70 féle új szalvit hoztak. Sokat vettem, de csak párból sikerült többet venni. Nem volt nálam annyi pénz! Kép
Majd megpróbálom feltenni!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi! Te jársz az nlc-re is ott már most is megnézheted a bemoldalamon, de ha kell ide is felrakom Őket, csak most kicsit el vagyok havazva :-(
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Conti,
igen, olyan vödör, mint amit az előfizetéshez adnak, de én (sajna) már előfizettem régebben, úgyhogy kénytelen voltam külön megvenni Kép.

Koda,
nagyon tetszik a vödröd, én örültem volna, ha legalább egyszínű hátteret sikerül elérnem ;). Egyébként itt látható: http://kep.tar.hu/miszikep/images/pic6227983.jpg
És ezt a krétás módszert hogy kell alkalmazni?
Köszi a részletes leírást!

Anyko,
hol az a bolt a sok szalvétával??? Kép Darabra is adják?

Jubi,
köszi neked is a tanácsot! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


MinimaxiKép
Szia, én is üdvözöllek!!KépKép
És engem is nagyon érdekelnek a "köcsögök" KépKép Tedd fel nyugodtan őketKép De ha nincs időd, akkor megyek az nlc-re és kuksizok...
Gyere gyakran!!

MiszikeKép
A krétát egyszerűen az újbegyeddel viszed fel a már jóóól lealapozott felületreKép Nem csak fehérre lehet felvinni, hanem színes alapra is..Kép

És JubikaKép
már megint dícsérjelek meg??Kép Na jóóóóóKép



Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszi Koda! Szép napot Neked is :-)
minimaxi
 
 


Bocs csajszik de olyan jó volt a sok dicséret, hogy azokat a képeket is fölpakolom ide amiket tegnap kihagytam!
Hátha valaki nem megy el a portalig!Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=18&PHPSESSID=ad9a80b0872 6af84a95319a643426a3d
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=19&PHPSESSID=ad9a80b0872 6af84a95319a643426a3d
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=21&PHPSESSID=ad9a80b0872 6af84a95319a643426a3d
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=22&PHPSESSID=ad9a80b0872 6af84a95319a643426a3d
no az ő oldala nem volt csiszolva akkor még nem tudtam, hogy azt is kell!Kép
KODA a köv.alap remélem ismerős leszKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=17&PHPSESSID=ad9a80b0872 6af84a95319a643426a3d
Aztán ismét pár hétig nem mutizok csak gyártok!
Tegnap őszi kép és lovs kép készült! Azok is szépek lettek a páromnak a lovas jött be nagyon!Kép
7végén megyek vadászni, remélem tudok szép szalikat is venni és akkor akinek tartozom küldhetek!
Jubi! Nagyon jó a macis, nekem is van ez a szalvi lehet én csak negyedbe fogom megcsinálni!
Ja! Képzeljétek el amikor fotózta a barátunk akkor a fekvő macis képet állítva fotózta! Ha láttátok volna a macit?!Kép)))
most el...mosogatni..
abby
 
 


Jubi, ha lesz időd, megírod majd, hogy hogyan csinálod azt a tükörkeret öntést? Korábban kérdeztem, csak biztos átsiklottál fölötte, de a tied annyira jó, nekem meg sehogy se sikerül :-(
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Lányok! Jóóó sokat írtatok, nekem meg főznöm kellene a gyermekemnek...no de ha éhen hal ti lesztek az okaiKépKépKép

Minimax!
Üdv közöttünkKép
Engem is nagyon érdekelnek a köcsögök, a fazekas dolgok. Most gondolkodtam, hogy honnan kellene egy fazekas mestert kerítenem.

Abby!
Ne mááár.....fájdítod a szívem...olyan szépeket csináltálKép

Anyko!
nagyon szépeket csináltál! Irigy vagyok, hogy el is tudod adni őketKépKép

Ágiboszi!
Olyan jó órákat csinálsz!!!!


Annyi jó ötletet írtok mindig, csak kapkodom a fejem. Mindig kedvet kapok az alkotáshoz.
Most már ténleg megyek főzni, mert a csajom nemsokára ébred.
Era

Era
Kép
era75
 
 


Ok Lányok !
Era köszi az üdvözlést!
Igyekszem este a meglévő képeket feltenni ide is azoknak akik nem tagok az nlc-n, na meg kényelmesebb is itt nézni, mint szaladozni :-))))
Az nlc-n is tetszertt a lányoknak elmondom Nektek is. Gipszöntésnél nekem szokott maradni több kevesebb gipsz és mivel még nincs sok formám, hogy előkapjak egy kisebbet kitaláltam, hogy beleöntöm egy nagy tejfölös pohárba, amibe mikor már elég sűrű a gipsz belenyomok egy kis tejfölös poharat, amibe vizet teszek, hogy legyen súlya. (Ezekből nekem nagy készleteim vannak)
Egész jó kis mécsestartók lesznek belőle, amit kötés után még nedvesen prímán lehet faragni is sniccerrel :-)
minimaxi
 
 


Lányok!
Tettem fel új szalvétákat! Kukk be hozzám! Kép Tényleg szépek! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó! Írtam Emilkét is üzenetet is az oldaladon!!! Gyerek E 52,56,57 nagyon fontos!!!! Edit
anizs007
 
 


Minimaxi!
Megnéztem a fazekas dolgokat, és engem érdekelnének, már csak egy gond van: debreceni vagyok. Van erre valami megoldás????

A tükörkeret öntésénél nincs semmi extra, esetleg csak annyi, hogy gipszöntésnél a vízbe csepegtetek néhány csepp plextolt, ettől masszívabb és kevésbé törékeny lesz a gipsz. Ja, és még annyi, hogy a közepét nyomd, ne a szélét próbáld lefeszíteni, úgy nekem sem sikerült. Eddig hármat öntöttem belőle, mindet sikerült kiszednem...aztán mire megszáradt az egyiket eltörte a pici fiam. Az ágyon száradt, ő meg ráugrott, de aztán sűrűn ismételgette bűnbánó arccal, hogy "bocs Anya".Kép
A mécsestartó remek ötlet, ki is fogom próbálni..ma úgyis paprikás csirke volt az ebéd tejföllel Kép

Abby!
szépek, de én már láttam őket!!Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?