Új privát üzeneted érkezett!

Eszter

neeeeeeeeeeeeeeeem. ez nem lehet.
:cry: :cry: :cry:

én elolvastam Eszter egész hozzászólását (ma reggel írt még egyet.) csodálatos ember Eszter. bizony ez sok idő lesz, mire feldolgozza, kitartást hozzá. de jó olvasni, hogy előre néz, hogy lesz még babája. (ami így is lesz!!!!!!!!!!!!)

Kinga
22 hetes volt. már túl volt a félidőn. nagyon sokat vártak babára. szerintem úgy 2-3 évi tortúra, várakozás után az első lombik sikerült is nekik, először 2 babát mondtak, és 12-hetes uh-n (azt hiszem) fedezték fel, hogy van egy 3. baba is. képzelheted az örömüket, most meg a mély szakadék.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Szegény Eszterék!
De nagyon becsülendő az optimizmusuk! Irigylem az ilyen embereket,nekem nem biztos,hogy menne.
2 napja köhögök,ma elmentem a patikába,azt mondták Stodal szirupot szabad inni,mert az homeopátiás. Én amúgy is azt szedem ha köhögök.( Lándzsás u.-et akartam,de abban van alkohol) Remélem ezért nem nyom majd le a dokibácsi,de majd megfulladok sokszor,úgy elkap az inger. Ezt szedhetem szerintetek is?
Most úgy csinálok mint a kishúgotok, ti vagytok a tapasztalt nagyok,én meg a kis kezdő. :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Nem találok szavakat.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
norwell
 
 

 
 

Édes jó istenem, ezt nem hiszem el :cry: :cry: :cry: Őszinte részvétem Eszternek és családjának :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Draga Eszter,

Fogadd oszinte reszvetünket! Ez borzalmas! Rengeteg eröt kivanunk neked es Lacinak a tragedia feldolgozasahoz!
Olellek: Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kinga,

Olasz a ferjem, otthon ismerkedtünk meg egy tolmacsolas alkalmaval. :P Eleg nehez volt megszokni az itteni eletet meg ugy is, hogy beszeltem mar a nyelvet.
Segitsegem sajnos egy szal se sokszor talalom magam olyan helyzetben, hogy azt sem tudom hova kapjak hirtelen de a mosolyuk mindenert karpotol. Hamarosan meg tudod te is milyen csodalatos erzes ez! :P Az a legrosszabb amikor nem alszom az ejjel. Vagy amikor betegek mint pl. most is. Davide hazahozott valami virust az unokatesojaektol mindenkit lefertözött,Sofia meg mindig eleg ramatyul van de tegnap legalabb mar nem hanyt.
Mast sem csinaltam egy heten keresztül mint fejtem, orrot szivtam (azt meg most is) es ruhat csereltem a napi harom-negy hanyas utan.

Azt meg nem is irtam lanyok, hogy ugy indultam neki a csaszarnak, hogy köhögtem de nagyon erösen. Nagyon sokaig beteg voltam, kb. hat hetig. Erre pont amikor mar kezdtem jobban lenni jött Davide a virussal.. :lol: Az volt a legrosszabb, hogy nem hasznalt az antibogyo sem, illetve a harmadik kura hasznalt. Mar ugy volt, hogy kortizont kell adjanak akkor pedig nem szoptathattam volna. Szoval nagyon nehez idoszak volt de mar sokkal jobb.

Kacsa,

Jopofa a tortenet! :D En is lattam mar a kepet valahol.

Kitty,

Nagyon gaz ez a doki szerntem is keress masikat! :P

Syry,

Koszi szepen! :P Igazi kis tunderek..gyogyuljon meg a torkod mielobb! Azt hiszem en is megijedtem volna a pottyoktol...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Új kismamáknak szívből gratulálok!!!

Eszter még mindig nem találok szavakat. És tudod itt vagyok, ha szükséged van rám....gyerekek nélkül is meg tudom oldani olykor a dolgot......
Millió puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Boldog Nyulat mindenkinek!

mi újság? gyerkőcök élvezték a nyuszis napokat?

Basszus,de utálom a locsolást! Tiszta büdös vagyok,pedig még csak 6-an voltak és csak a kezemre engedek fújni,de a gyomrog kezd kavarogni! Lehet még ma kiadom a taccsot!
Pedig nem jellemző eddig a hányinger.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jucmuc

Akkor nem semmi heted lehetett! Jobbulást mindenkinek,neked meg egy nagy adag energiát!
Elég érdekes lehet tök egyedül. Anyósodék sem a környékem laknak? Mondjuk én nem lennék kisegítve az enyémmel...
Milyen gyakran jöttök haza?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Eszter
Nagyon nagyon sajnálom! :cry: Nem találok szavakat! :cry:

Kinga
Gratulálok! Boldog Pocakosodást kívánok!
Engem csak vízzel locsoltak ;)

Angie
A másik topicban láttalak előbb :wink: Annyira örülök Nektek, vigyázz magatokra nagyon!!! Boldog, problémamentes pocaknövesztést kívánok!!! :)

Remélem mindenkinek jól telt a húsvét! Mi voltunk legó kiállításon, meg nyuszit simogatni, pihiztünk itthon. Apa sütött palacsintát is :D

szisszka
 
 


Sziasztok!

Eszteréket nagoyn sajnálom, de örülök, hogy nem adják fel!

Fogok orvost váltani, még vérvételre hozzá megyek, de utána többet nem! És ebbe a városba sem megyek :evil:

Tegnap barátainknak hozott a nyuszi Regina babát :D
Vendég
 


sziasztok.

Eszter fogadd oszinte reszvetem :cry:

Juca lehet tudni a kicsi nemet vagyo is meglepi lessz?

kinga gratulalok.

syry nagyon orulok nektek,olyan jo latni hogy sikerult.

maci es sziszka nektek is boldog babavarast kivanok.

tiezsta babaeso van :lol:

Kép
monyo83
 
 


hahó!
Ma megyek dokihoz,4-re. Már nagyon kiváncsi vagyok! Remélem minden ok. Már rendesen hányingerem van,eddig kb 11 fele kezdődött,ma meg úgy fél órája. Éhes vagyok,de nem tudom megmondani,mit ennék,mondjuk ez már pár napja így van. Meg kevereg a fejem,mintha szédölögnék,de nem vészes.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Szia mindenki!
Most értünk haza! A doki bácsi uh-n látott egy 4 mm-es,5 hetes (babót) ,aki méhen belül van a petezsákjában.
Nagy a boldogság! Apa méterekkel a föld felett. Köv. uh 3 hét múlva.
Majd még jövök bővebben

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga
gratulálok! :D Elhiszem, hogy nagy az öröm! :wink:
Vendég
 


Drága Eszter!

Nagyon sajnálom, ami veletek történt :cry: :cry: :cry:

Jajj Lányok!

Az én babám meg úgy nézett ki ma, hogy kicsi :( 35. héten nézte dokim utoljára uh-on, meg persze ma és minimális a növekedése. Holnap reggel megyünk vissza, mert nem táplálja a méhlepényem :( Lesznek vizsgálatok, és ha úgy alakul, akkor "kivarázsoljuk" a pocakból, mint ahogy Máté mondaná. aorta umbilicalis értékem kóros :( 3.08 csak azt nem tudom, hogy mik az érték határok.

Valamikor majd jelentkezem addig is vigyázzatok egymásra!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Nagyon ritkán járok "erre", de nem felejtek...

Eszter!
Rettenetes ami történt... Kép
Bár nagyon lemaradtam a történésekről, Angie-től azért tudtam a híreket...
Átérzem mi mindenenen mentetek át... Ilyenkor azt gondolom minden szó kevés.... Kép
Tudom, kevés vígasz, de mindennek oka van...
Ők mindhárman eltávoztak és bár Te is - és a jövendőbeli gyermekeid is! - nagy veszélyben voltál/tok,,, mégis van újabb esély... Nagyon szeretnétek babát és bízz benne h lesz is...!!!
Tudod h vannak csodák... és még lombik sem kell majd!... (saját tapasztalat...)
Veletek vagyok és nagyon-nagyon szorítok!!! Kép

Syry!
Gratulálok! Kép
A kitartás ugye.... :wink:

Sziszka!
Meglepi vagy. Gratulálok Nektek! Kép

Angie!
Tökéletességet kívánok.... Kép

És természetesen minden újdonsült babásnak szívből gratulálok! :D
... a többieknek kitartást,,,,,,,,

Elnézést, de csak "ennyi fért" ismét. Kép

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Kinga
Gratulaaaaa! :wink:

Ági
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!!

Brill
Köszi!Írhatnál pár sort magatokról! :wink:

Rólunk: pár napja extra pocsékul vagyok :? Ma jobb, viszont szörnyen aludtam :? Holnap megyünk délelőtt dokihoz, uh nem lesz, csak megkapom a beutalókat.

szisszka
 
 


Sziasztok!

Ági
kitartást, de már csak 11 nap van hátra, akkor már nem lehet baj, ha meg is születik :wink:

Szisszka
már lassan 9 hetes vagy, majd csak elmúlnak azok a rosszullétek :wink:
Vendég
 


Ági
Mennek a drukkok!

Maci
nagyon eltűntél!

MA elmondtam a hírt a munkahelyemen is, a főnökasszonyom elsírta magát örömében, meg az egyik kolléganőm is, nagyon aranyosak voltak mind,de a tanév végéig maradni szeretnék, azt megmondtam nekik,nem szabadulnak! :)

Apukám is ma tudta meg,ma ért haza, azt mondta a következő fuvaron vesz pelenkát meg egy csörgőt,legyen egy itthon... :lol:
Nagyon büszke nagypapa már most,azóta nyekteti anyut, tervezget. Mondtam neki,hogy azért még nagyon ne élje bele magát,bármi megeshet.

A drágám első reakciója arra,hogy 4 mm: Abból akkor 2 a kukaca :D
Vagy ha nem az se baj,de jó lenne.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hello Lányok!

Nincs sok időm, csak egy gyors életjel: Mai uh eredménye egy 11mm-es Pöttyöcske. Hallottam a szívét is, úgyhogy egy kicsit megnyugodtam. A nagy kő majd a 12. hete uh-n fog leesni, de a picik már potyognak lefele.

Kismamiknak kitartás, amikor nyomulnak a tünetek. Nálam a szokásos, még elviselhető állapot (minden apróságnak örülök, mert tudom, hogy addig is minden rendben odabent). Azért morcossá tud lenni, amikor minden szag irritál és a hőn áhított ételekből is csak az első falat esik jól (pedig a férjem képes pestre is bemenni egy kis mekis krumpliért vagy kínaiért, ami aztán megy a kukába :oops: mert senki nem eszi - én sem normál állapotban).

Majd jövök bővebben is, csak ezen a héten itthon maradtam, és itthonról nekem bonyolult a netezés.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok! :D

Kinga,

Köszi szepen, mostanra mar eleg türhetö a helyzet. :P
Gratulalok a 4 mm-es kis picurkadhoz! :P
Anyos itt lakik egy haztömben velünk de sajnos en sem vagyok kisegitve vele mint, ahogy irtad te sem lennel a tieddel... 8) Mar masik ket unokara vigyaz egesz nap igy nem is erne ra.
Amig nem voltak gyerekek harom-negyszer is hazamentünk egy evben most mar csak egyszer augusztusban. Olyankor van szabija a ferjemnek es altalaban ket hetre haza szoktunk menni. Most biztos nehezebb lesz ket picivel de mar nagyon varom.
Föleg Davide miatt mert kezd beszelni szavakat mondogatni igy kivancsi vagyok mi ragad ra majd otthon. :P
Tetszik apukad hozzaallasa, tipikus nagypapa viselkedes! :lol:

Szia Monyo! :P Hogy van a kis Noemi?

Agi,

Remelem minden rendben veletek! Tegnap mentetek vissza a dokihoz irj majd, hogy mi ujsag? Szoritok! :P

Angie,

Gratulalaok az uh-hoz!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Egy kicsi lány (na jó, mint kiderült, nem is olyan kicsi 3700/50) 3 éve kb. ilyenkor már egyértelműen jelezte, hogy útnak indult ... hogy szűk 12 órával később meglássa a tavaszi verőfényes napsütés helyett a szülészet lámpafényét! :)

Hüpp ... azt hiszem, nem árt elővennem egy csomag zsepit a mai napra ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kacsa
olyan szépen leírtad Kép
Nagyon boldog születésnapot kívánok Timinek!

Kép

Kinga
van vmi tüneted? Elhiszem, hogy mindenki meghatódott, ennél szebb dolog úgyse történhet az emberrel ;)

Angie
minden rendben lesz ;) Gratu a jó eredményekhez és a szívhanghoz!

Jucmuc
képeket kaphatunk?
Boldog 2. hófordulót tegnapra Sofiának!
Vendég
 


Sziasztok!

Kacsa
Timinek nagyon boldog születésnapot!

Kitti
Kicsit szédölgök délután,de nem sokáig,meg egyre többször jön rám émelygés. Dél körül,meg este.

Ma voltunk barátnőmmel turis ruháért,ezzel foglalkozik, talált egy kismamanadrágot nekem, pont jó seggre, a hasamra még nem nagyon kéne,de a többi gatyám kezd szorítani. Úgy örültem neki,mint majom a farkának.

Ma meg bálba vagyunk hivatalosak,a hátam közepére se kívánom,meg azt se tudom mit aggatok magamra. Gatya még akad,de felső... Hogy meghíztam ugye a vitamintól,minden rámtapad... :evil:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Timikenek boldog szulinapot kivanunk Szilarddal! Hogy unnepeltetek?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
Sok szép percet Nektek az ünnepléshez!
Jó dolog ismételten átélni azt, amit 3 éve a "megérkezéskor",,,,, Kép

Angie!
Továbbra sem merek semmit sem írni...... és tudod , h miért,,,,,
Kép

Sziszka!
Erik szépen növöget....
Az utolsó mérésnél 98 cm és 15.00 Kg volt.
A játszótéren a csajok oda vannak érte.... Kép
A jövő héten megyünk nyílt napra a "kiválasztott oviba" ,,,
Úgy érzem Erik beilleszkedésével nem lehet gond... (a szabályozások persze "közbeszólhatnak"....)
Meglátjuk......

ismét csakröviden, de Mindenkire gondolva!
Puszó!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Kacsa

Boldog Szülinapot Timinek! fotókat kérünk!!!!!!! :wink: Órásat is! :wink: Anyukád hogy van a műtét óta?

Angie
de jó, már 11 mm-es Pöttyöcske. hú, én alig bírom ki a köv. uh-ig, még két hét. :? nekem nem igen vannak tüneteim. a gyakori pisilésen kívül. de szerencsére az is csak napközben szembetűnő, éjjel csak egyszer kell kimenni. émelygés sincs, talán egyszer-kétszer volt valami halvány jel. mellfeszülést eleinte éreztem, Mátéval ilyen egyáltalán nem volt. viszont a göthösségből nagyon nehezen jövök ki. egy -hét tíz nap erős (sűrű :oops: ) orrfolyás, most meg a köhögés. sajnos Máté sem maradt ki a dologból. csütörtök óta itthon van, kedden kell dokinénihez visszamenni. (de most sem volt lázas. szerencsére, egy este volt hőemelkedése az is csak 37.00 volt)

Ágival
mi lehet vajon? biztos megszült már, különben írna hogy mi újság.

Brill
köszi a gratulációt! aranyos vagy, már vártam a bejelentkezésed. Eriknek is hamarosan itt a szülinapja!!!!!!!
:lol:

Kinga
neked is gratula az első uh-hoz, a 4mm-es picúrhoz.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry! Akkor te jol toleralod a terhesseget. Nekem erosodnek a tunetek, foleg az emelyges. Estere mar olyan eros hogy amikor lefekszem, forog velem a vilag. Eddig reggel jo volt de mar reggel sem az igazi. De en ezt akkartam, ugyhogy ez nem panasz :) Benne lenni persze nem annyira jo! A te babod is mar kb 2 centis lehet. En szerdahoz 1 hetre megyek. Utana meg mar a rettegett 12.heti.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Brill! De jo hogy jottel. Akkor ezek syerint kineztetek az ovit. Biztos nem lesz gond a beilleszkedessel. Szilard siman vette az akadalyt, es nagyon szeret jarni. Erte is odaig vannak a lanyok. Mondjuk, ilyen szoveg mellett nem is csodalkozom :) Majus 1 akkor jo lesz? En keszulok! Majd hivlak!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hahó!
tegnap lebeszéltük a lagzi dátumát (apa hajthatatlan). Július 17,mert az mindenkinek megfelel. én korábbra akartam,de máskor nem érnek rá a külföldi keresztszöleim... :evil:
Úgyhogy szervezkedhetek ezerrel,de semmi kedvem hozzá,sok utánajárás, sok kiadás. Sok stressz...

Na de nem panaszkodom.

Fleur, Maci,Szisszka,Ági,Juca,Jucmuc!

Veletek mi újság? nagyon eltünedeztetek!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ági
Mi újság veletek? Babázol már?

Kitty
Akkor nem találkozhattunk, az állattanon melóztam másfél évet.
Valahogy nincs szerencséd ezekkel a dokikkal. :?
Párod mivel foglalkozik?
Barátnődnek gratulálok a babához! Hátha

Szisszka
Félúton elhagytam a gombolyagot, de tuti sikerülni fognak a vizsgáid!
Gratulálok a pöttömkédhez!!!

Norwell
A dokiknál az ilyet hívják gyógypillantásnak! :?
Nagyon bízom benne, hogy sikerül dűlőre jutnod ezzel a nyavalyával.

Syry
A melóhely keresése folyamatban van. Úgy fest, hogy inkább külföldi helyet keres, mert az itteniek jó része nagy sóher.
Gratula a tesóhoz!

Kinga
Gratulálok a babókához!
Nálunk is a második nekiszaladásra sikerült Levi. ;)
Milyen volt a bál?
A júliusi lagziban nem fogtok fázni. Kicsit fura, hogy mások mondják meg, hogy mikor is legyen a lagzitok. :?

Angie
Szívből gratulálok a tesóhoz!
Annyira megörültem, mikor megláttalak. :) Nagyon drukkolok neked, hogy a 12. héten is minden a lehető legnagyobb rendben legyen!!!!!!!!!!!

Kacsa
Timinek nagyon boldog 3. születénapot kívánunk!!!!!!!!!
A saját számításaim szerint a tesó november 14-én jön.

Jucmuc
Sofia annyira gyönyörű!!!!!!!
Nem is tudtam, hogy eredendően fehérvári vagy. :roll:

Brill
Örülök, hogy jelentkeztél!

Visszaolvastam. :D
Vendég
 


Szóval, másfél hetet voltunk a mamáknál, Levi kirendetlenkedhette magát. Én meg pihenhettem. :D
Locsolkodni nem volt, így is kapott egy csomó nyulat, tojást és narancsot.
Az alvással kínlódás van, de majdcsak visszatér minden a régi kerékvágásba.
Le se merem írni, hogy nekem szinte semmi bajom. Az elején volt néha émelygés, de mostanra szinte semmi. Ha éhes vagyok, akkor van, de igyekszek sűrűn keveset enni. Elkezdett a hasam keményedni, szedek 1 magne b6ot, így már jobb. Sokat járok pisilni, a szaglásom kihegyezett, ennyi.
Vendég
 


Maci
A bál nem volt nagy szám,akár itthon is maradhattunk volna. Megettük a vacsorát,ami elég érdekes volt,mert töltött kacsacomb és karfiolos natúrszelet volt sajtszósszal. Kevés körettel. A kacsát gyerekkorom óta nem viselem el,mert büdös tollszaga van,mint,amikor kopasztás előtt leforrázzák a tollat. Na szóval az a szag megcsapott és elgondolkodtam,hogy fussak e mosdóba vagy maradjak és nem hányok oda. Azonnal elpateroltam a tányéromról,de a másik sem volt túl jó,édes volt a feltét,de azért wegy keveset ettem.

A lagzit illetően,az a baj,hogy a keresztszüleim Németo-ban laknak és lefoglalat nyaralásuk van jún. 18-júl 2-ig. Aztán 17-től itthon vannak 2 hétig,szóval nekik csak akkor jó,mert közben dolgozik. A magyarokkal meg nem foglalkozom, aki jön,jön,aki nem,az meg otthon marad.

Mindenki,aki eddig tudja a babát,az nagyon örül neki,az anyósomnak a párom mondta,én nem járok hozzá,mert utálom,hogy tele van macskával a lakás,a kajába is belenyúlnak néha és egyébként is ki nem állhatom a nőt.(kölcsönös) Szóval annyit mondott,hogy akkor már 2 unokája lesz és megkérdezte a páromat.hogy minek örülne jobban. ENNYI!
Nem tudom,lehet én vagyok túl gyagyás,de az én szüleim lelkesedtek,meg a rokonok is,ő meg ezzel elintézte. Úgyhogy a kettőnk közti szakadék tovább nőtt!
Mondjuk a másikért se lelkesedik,lesz aztán kész.
Nagyon önző,beképzelt nőszemékly,aki el akarja hitetni a világgal,hogy őt sajnálni kell,és aki nem ismeri,az egy ideig el is hiszi,csak nem tudja sokáig fentartani a látszatot. Önmagán kívül csak az anyját szereti(?)
A gyerekeinek se segít semmivel,meg is mondta,hogy ő is maga boldogult,nem segít a gyerekeinek,álljanak mega saját lábukon.

na jól kipanaszkodtam magam!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!
Nagy-nagy gratula!!!!
Imádom ezt a hozzáállást, dögöljön meg a szomszéd tehene, mi? :roll: Ha nekem xar volt, legyen a másiknak is az??? Hát gyönyörű... Anyósom nekem is szokta mondogatni, hogy neki nem volt segítsége, de azért egyrészt ez nem teljesen igaz, másrészt ettől függetlenül sokat segít nekünk. Majd akkor fogja ám bánni anyósod ezt a viselkedést, ha megszületik a kicsi...

Kacsa!
Istenke éltessen nagyon sokáig Timit!!!!

Maci!
Az alvással (Kende részéről) nálunk nincs kínlódás, mert az kincs, ami nincs... :twisted: :lol: Saci meg pont ellenkezője, ha álmos, akkor egyedül is simán elalszik (ha én nem vagyok éppen, akkor egyedül, sőt, apját ki szokta küldeni a szobából...).

Jucmuc!
Gyönyörűek a gyerkőcök!!! Sofia tiszta Davide, csak kislányos... ;)

Brill!
De jó, hogy jelentkeztél!!!! El is hiszem, hogy odavannak a kis hercegért a lányok... :) Képet dobsz róla? Éééés a kutyók??? Rég láttuk őket is... ;)

Angie!
Borzasztóan örülök a hírnek!!!
A tünetek azért jó, hogy vannak, mert legalább tudod, hogy minden oké. :)

Ági!
Mi újság Veletek????

Ha minden rendben van, holnap Kende végre mehet oviba... Két hete először, csak el ne felejtsem elvinni... :twisted:
Saci megint náthás és köhög, nagyon nem, de azért idegesítő...
Jah, a dokinőnk kihozta, hogy lehet, hogy laktózérzékeny. :shock: Mondom, ezt most hogy? Mert ugye elmondtam neki, hogy vmelyik este (még a múlt héten) tejbedarát evett, és egész éjjel nem aludtunk, fájt a hasa, sírt sokat. Erre azt mondta, hogy előfordulhat, hogy laktózérzékeny, ne adjak neki tejes cuccokat... Viszont akkor lenne hasmenése is, nem??? Tudtommal ez az egyik legfőbb tünet. Meg a másik, hogy a tejfehérje ugyanúgy okoz hasonló panaszokat...

Hát kiderül majd... :roll:

Puszi!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket, jövök majd beszámolóval, csak fel kellene tölteni és kicsinyíteni hozzá a képeket. Ha rajtam múlna, most nekiesnék, de akkor napközben kell pótolnom az alvást és ki Barbie-zik akkor Timivel? :)

Csak átfutottam a hsz-eket és 2 dologra reagálnék:

Kinga!
[quote]A írta: kacsát gyerekkorom óta nem viselem el, mert büdös tollszaga van, mint, amikor kopasztás előtt leforrázzák a tollat.

khmmmm .... nem is vagyok büdös!!! :lol: :lol: :lol:

Egyébként pénteken én is megjártam, Zuram vett ebédet étteremben, aztán betette mellém a kocsiba, hát mikor megcsapott a szaga, azt se tudtam, mit dugjak az orrom alá, hogy ne érezzem, annyira felkavarodott a gyomrom ... Borjúraguleves-sonkáspenne-somlói volt, persze külön külön, nem egybe öntve :). Aztán itthon is mikor kivettem a zacsiból a lezárt dobozokat, megint megfordult a gyomrom, úgyhogy a somlóit megettem, a
többi meg megvárta Apát.
Nem tudom, mi lelt, mert a pacalt és a halat leszámítva nincsenek gondjaim a szagokkal (e kettő esetében viszont vagy én vagy a konyhában/étkezőben vagy a kaja, de 2en együtt kizárt) ...
Leszámítva a terhességet, na akkor elég volt, ha Zuram meghozta Anyóstól a főtt kaját, aztán már rohantam is a budiba ... még a Tv-ben főzött kaja (főleg hús) láttán is émelyegtem, pedig annak aztán sok szaga nem volt ...
De, mielőtt még vki. kombinálni kezd, nem, nem vagyok terhes. Fogitabi és legutsó szex óta mensi miatt ez eléggé kizárt ...

Maci!
[quote]K írta:icsit fura, hogy mások mondják meg, hogy mikor is legyen a lagzitok.


Hát Maci, nekem bár ki nem mondták, de felettébb egyértelműen utaltak rá a főnökeim, hogy kb. mikor is mehetek férjhez, nászútra és úgy egyáltalán szabadságra, a terhességről már ne is beszéljünk ...

Esküvő ... végül is akármikor, hisz az szombaton van, nem vesz el a melóidőből
Nászút, minden hónap 20. előtti 2 hetes intervallumban kizárt, májusban is kizárt, meg úgy egyáltalán, nem lehetne azt is 7végén megoldani?
Nyaralás, lásd nászút.
Szülés ... végülis 7végén az is megoldható ... de ha mégsem, akkor lehetőleg az irodából menjek szülni és hazaengedés napján már folytassam is, ahol abbahagytam ...

(hihi Zuram főnökének felesége 17.re van kiírva, 2. gyerek, holnap nagy meeting lesz BP-n, már azon poénkodunk, hogy boss ráparancsol az asszonyra, hogy jól zárja össze a combjait, mert holnap, ha törik, ha szakad, ha szülnek éppen, ha nem, a meeting-nek meg kell lennie ...)

Így esett, hogy az esküvőnk május 6-án volt (előtte 1 hét szabi, főnök bekaphatja) ...
A nászutat pedig jún. 6-tól foglaltuk 1 hétre ...

Hát a szülés téma megoldódott, mert esk. utáni 1. munkanap megkaptam az utilaput ... (úgyhogy itt ismét bekaphatta ...)

Ja és ha már témánál vagyunk, ezen főnök a 2. gyerekét úgy szülte, hogy 20án még lezavarta a határidős bevallásokat és az irodából elkocogott szülni ... hát kérem, aki tud az tud ...
Bár kérdem, akkor végülis minek szült? Magának, a bölcsinek, nagyiknak vagy netán az APEH-nek??? Lévén könyvelőirodáról volt szó ... Szóval bekaphatja 3x is ...

Kinga!

Megagratu a lagzihoz!!!
Persze pocósan más + nem tudom, hogy mik az esküvői elképzeléseid, de én nagyon odavoltam a dologért, lefixáltuk a dátumot Zurammal és másnap már kocogtam is menyasszonyi ruhát nézni (meg is lett még akkor a nagy Ő) és onnantól kezdve meg sem álltam a szervezkedésben, de megérte, mert úgy sikerült, ahogy mindketten szerettük volna és végül is ez a lényeg. :)
A tanum a mi lagzinkon 7 hónapos terhes volt, a sajátjukon 8 hónapos, hát én a 2 lagzin nem táncoltam annyit, mint ő akár a mienken is 1 óra alatt, a sajátjukról már nem is beszélve ...

---

Na megyek, lenne még dolgom, többek közt vár rám még egy APEH bevallás, ha már így szóba került a téma.

kacsa14
 
 


Norwell!

Jaja, laktóz az hasfájás, hasmenés. Viszont kiütés tuti nem ...

Amúgy könnyű utána járni, egy doboz laktóztej, tejbedara, ha fáj akkor is a pocak, akkor a köv. adag tejbedarát boríthatod a doki fejére ...

Mondjuk a 2 közül, akkor már inkább laktóz, mert bár nem lehet kinőni, de lehet kezelni laktóztabival + sokféle laktózmentes cucc is van ...

---

Timi a szobájában nem alszik el egyedül, viszont egyre gyakrabban képes arra, hogy akárhol eldől és alszik ... Múltkor odanézek, a gyerek játszik, na, mondom kiteregetek és kapja az ebédet, mire fordultam egy kört, már nagyban horkolt a földön ...

kacsa14
 
 


ja és azt tudtátok, hogy becsődölt a gensendorfi (nem tudom, hogy írják) szafaripark? évek óta ...

én meg márt ki is néztem, hogy busszal megyünk be, ne a sajét kocsit nyalogassák ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kinga
ezek teljesen normális tünetek, dokihoz mikor mész?
Gratulálok a lagzihoz, gondolom, nem kis meló lesz, de tuti jó lesz! Szülinapom előtt egy nappal csak jó lehet :lol:

Maci
én az állattanon sose voltam, úgyhogy biztos nem találkozhattunk.
Párom gépészmérnök, jún.tól már a Mercinél fog dolgozni, ezért kell kimenni félévre Németo.-ba :roll:
Köszi, remélem, nálunk is lesz hamarosan baba!
Az nem baj, ha nincs semmi tüneted, szerencsés vagy!

Norwell
jobbulást a gyerkőcöknek! remélem, Saci nem laktózérzékeny :roll:

Kacsa
engem is meglepett ez a szafaripark becsődölés, azt hittem, jól működik :roll:
Vendég
 


Sziasztok Lanyok! :P

Majd jövök bövebben is (ha delutan elalszanak mindketten :lol: )

Most csak Timikenek szeretnenk nagyon sok boldogsagot kivanni szülinapja alkalmabol! Kacsa, nagyon meghato volt,ahogy irtal a harom evvel ezelötti esemenyröl! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Itt vagyok.. 8) :P

Kitty,

Köszi szepen! :P Teszek kepeket is, egyfolytaban fenykepezem öket.. :D Remelem hamarosan te is fenykepezed majd a te csöppödet! :P

Kinga,

Gratulalok a lagzihoz! :P Meglatod nagyon jol fog sikerulni! :D A kismamaruci nagyon jol fog jönni! :wink: Amit a kacsahusrol irtal akar en is irhattam volna...undorodom tole en is! Az anyost inkabb nem minösitenem... :twisted: nem rokonok veletlenul az enyemmel?nagyon hasonlo a hozzaallasuk..

Brill,

Hogy vagytok? Erik hamarosan harom eves lesz! Nagyon szalad az idö.. :P

Siry,

Hogy van Mate? Holnap mentek dokihoz remelem mar jobban van! :P

Maci,

Koszike! :P Azt hittem tudod. 8) :D Augusztusban megyek haza mar alig varom! :D Ha kulfoldi munkat keres akkor az azt jelenti, hogy ti is koltoztok? Ja, es a tunetek tokeletesek.. :lol:

Norwell,

Koszi szepen! :P Igen, nagyon hasonlitanak egymasra. Mint te Sacikad es Kende... :P Remelem Sacika nem laktozerzekeny es a natha is gyogyuloban!

Kacsa,

Hirtelen, ahogy olvastam a hsz-t mar azt hittem gratulalhatok! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


es a kepek..

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc

Mekkora már eza kislány,aztán nemrég született! És Davide a rövid hajával,igazi kis macsó! :) nagyon aranyosak!
Lehet,hogy rokonok az anyósaim,de hogy én mennyire utálom az enyémet,azt el se tudom mondani.

Norwell

Az a nő sosem fog megváltozni,az első unoka hírénre is csak egy kicsit volt feldobottabb,én erre számítottam és be is jött. Kár,hogy a lottószámokkal nem így vagyok. Aki bunkó és önző,az is marad.
Igazából már nem is akarom,hogy megváltozzom,sőt! legalább jól beolvashatnék neki,csak a párom miatt türtőztetem magam.

Kacsa
Én nem vagyok besózva, szerdán megyünk ruhát nézni barátnőmmel,a többi meg alakul majd . Helyszín,zenekar,ruha lesz, aztán sorba a többit is. Én amúgy se akartam most,csak a párom,akkor meg legyen meg az öröme, ezen ne múljon.
Attól függetlenül persze igyekszem rendesen megszervezni mindent. Még jó,hogy a barátnőm meg anyukám sokat segít.
MAjd megírom milyen lett a ruha.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jucmuc!

Hihi, akkor jól bedőltél az irományomnak! :)

Tündériek a kis Törpijeid!

Kinga!

Én nagyon mesebeli hercegnős alkat vagyok, egyszer kellett a szép ruha, fehér herceg szőke lovon és a hintó + dáridó ... :)
Na, ebből a szép ruha megvolt, imádtam!!! A menyecskeruhát meg is vettem volna, de a gonosz kölcsönzős néni nem adta. Brühü.
A fehér hercegem végül is fehér (még jó, hogy nem néger), szőkének + barna.
Hintó helyett Zuram eski tanujának szép autója volt.
A dáridó nekem nem a stílusom, de a lagzihelyszínt is imádtam, minden úgy nézett ki, ahogy megálmodtam, majdnem elsírtam magam, mikor megláttam a termek a dekoratőr munkája után. :)

Vki. kérdezte, hogy van Anyukám?
Közsönöm, már egészen jól.
Febr. 12én volt a katéterezés, márc. 13-14én voltunk otthon, akkor még elég gyenge volt, Timire az ágyon ülve ráadta a body-t + harisnyát és mondta, hogy folytassuk, mert elfáradt + akkor még szinte óránként 1x-1x ledobbant a szíve.
Utána volt kontrollon,mondták, hogy ez tök normális, majd elmúlik.
És el is múlt.
Azóta már csak a magas vérnyomira szed gyógyszert, de a szívbetegségére már egy darabot sem, pedig évtizedekig szedte.
Aztán most húsvétkor már ereje teljében volt, vagy 3 órát sétáltunk a szegedi vasparkban (szépoen felújították, kibővítették), végig fogta Timi a kezét, Anyukám többször ölbe + a nyakába vette (hát én nem bírom a nyakamban agyerekkel megmoccani, pedig nincs szívbajom)

kacsa14
 
 


Köszönjük a további köszöntéseket!

Viszonzásul a beszámoló és sok kép :oops:

Szóval mi 3asban szoktunk aznap ünnepelni, amíg lehet, én szeretném megvalósítani, hogy a gyerek(ek) szülinapján együtt legyen a kis család (szülők szabin, gyerek is itthon oviban talán nem gond, suliból persze már nem kérem ki) és az a nap tényleg csak a gyerekről szóljon, ne legyen rohanás, kapkodás, idegeskedés, csak nyugalom és szeretet. Ajándékot úgyis kaphat bármikor, persze nyugalmat is szeretet is, de azt azért mindannyian tudjuk, hogy a mai rohanó világban, ha a szülők 8-10 órákat melóznak, stresszben, idegben, akkor estére már nem sok nyugalom marad az emberben ...

Na, a lényeg az, hogy idénre nem volt extra program tervezve (tavaly állatkerteztünk), jobb is, mert fél de. zuhogott az eső, utána is elég borús volt az égi hangulat.
Délelőtt szalonképessé tettük kicsit a nappalit, hogy a fotókról ne a vasalós kupacom kacsintson vissza. :) Közben persze ment a bolondozás, játék.
Ebéd után aztán csinibe öltöztünk (hihi Apánk bordó csini ing - menyecske inge volt a lagziban és hozzá kék NIKE RÖVIDGATYA :lol: ).
Halász Judit Boldog születésnapot-jára Timó megkapta az ajándékát, a szőke hajasbabát, aki a keresztségben a Zsófi nevet kapta, mivel, ha idegenek kérdezik Timit, hogy hogy hívják és nem válaszol, mindig azt kérdezem tőle, hogy "Zsófika vagy?" De kár volt oda adni, mert onnantól kezdve egy értelmes képet nem lehetett róla csinálni, mert minden képen Zsófi "csíííz"el, Timi arca előtt ...

Kép

Kép


Ja, ajándék volt még egy szép új felnőtt méretű fenyő ágy, fenyő könyvespolc és AnyósNagyiékkal közösen egy egyedi, kézi készítésű patchwork falvédő és hozzá 3 párna (én terveztem őket):

http://www.chinookdesign.hu/upload/pictures/1/b_20100330131357363.jpg

http://www.chinookdesign.hu/upload/pictures/1/b_20100330130827401.jpg

http://www.chinookdesign.hu/upload/pictures/1/b_201003301855399045.jpg

(nincsen még fent, mert várjuk a rögzítő lécet az asztalostól)

Aztán szokás szerint (Syry kedvéért) készültünk az óra alá állni, még jó, hogy nem hajnali 4kor született a gyerek ...

Kép

És végül jött a torta (feketeerdő, rajta fehérmarcipán és Apa tervezte a tetejét), amit Timi elfújt (igen, "elfújom a tortát") és amit mi megettünk. :) Ugye megszokta a gyerek, hogy ilyesmit nem ehet sé hiába ehetne már, nem foglalkozik vele ...

Kép

Kép

Aztán bónuszként csöngettek, az albérlőnk állt az ajtóban egy orchidea csokorral:

Kép

és egy óriási rózsaszín Disney hercegnős díszzacsival, ami ezt rejtette:

Kép

A baba gagyog, nevet, sír, ha nyomkodják a kezét, lábát, cumizó mozgást ad a szája, ha megkapja a tejcsit, aztán böfög egyet és horkolva elalszik :)

Ehhez annyit kell tudni még, hogy Zuram beszélgetett a sráccal, mikor aláírták a szerződést és hivatalosan 1990. április 12-én született, azért írom, hogy hivatalosan, mert valójában 10-én bújt ki, csak az apja későn ment a hivatalba és így 12-re anyakönyvezték ... Úgyhogy megkínáltuk Őt is egy kistortával + pont találtunk neki egy 20as gyertyát is. :)

Beszélgettünk kicsit, ugye szaud-arábiai a srác. Engem érdekelnek a más kultúrák, főleg, ami ennyire nagyon más ...
9 évesen már nagykorúak a lányok, de gyakorlatilag se így se úgy nincs semmihez sem joguk ...
Tv. szerint 4 feleségük lehetne, de az ő vallásuk szerint annyi, ahányat egyformán tud szeretni, így gyakorlatilag egy van, mert a vallás szent és sérthetetlen.
Idén télen látott életében először havat.
Arabul a padlizsán és a tarifa is ugyanígy van, úgyhogy megkezdtük mi is az arab nyelvleckéket. :)
Nővel ők nem fognak kezet, viszont Timi homlokára nyomott egy puszit. :)
Ő nem iszik, nem bulizik, totál vallásos, teázik és füstölőzik. Hú, Zuram olyan büdösen jött múltkor át tőle, még 3 óra múlva is éreztem a ruháján a szagot, pedig közben odavolt.
Hát ennyit Ahmedről és ha már itt tartok, mutatnék pár képet a lakásról is. Ami nekem nagyon tetszik, bár abszolút nem a mi lakásunk stílusa, szóval ha odakerül a sor és összenyitjuk őket, akkor gyakorlatilag vakolatig bontunk (fürdőt is szét akarom szedni, a falakat szintén).

Kép

Kép

Kép

Kép

Miután kibuliztuk magunkat, ha már úgyis puccban voltunk, elmentünk Nagyiékhoz is, ott is hagytuk Timócát egy kicsit, had fárasszák le estére. :)

Hát így telt a napunk ...

De ha vki-nek nagyon bőghetnékje van, van blog-unk, abban vannak nosztalgia bejegyzések ... Csak az jelszavas, gmail-re tudok jelszót küldeni.

Zárásul még pár Timi kép csiniben:

Kép

Kép

Kép

Kép

Ja és még annyit, hogy a tortán a "Boldog szülinapot ... Anya!" rész az nekem saját jogon szólt, nem pedig, mint 3 éves anyukának ... a gyertyán is ott volt az én korom is, csak mivel a 0 semmit jelent, így azt lehagytuk ... (bezony még bő 1 napig vagyok huszonéves ... na, ez az igazi brühühü)

kacsa14
 
 


Kacsa

Nagyon jók a képek! Édes ez a nagylány!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Timinek boldog 3. szülinapot!!! :lol: még 8 napon belül vagyok!!

De jó, h megint ennyien visszacsatlakoztatok hozzánk.
Bocs most csak ennyire jutotta megint....hát nem unatkozok a 2 gyerek mellett....:wink:

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Kacsa!
Én is boldog szülinapot kívánok Timinek, no meg ezek szerint neked is és amúgy az anyukák nem öregszenek, csak a gyerekek, ez az én mottóm ;)
Amúgy tündéri a lányod, nagyon helyes csajszi.
Ja é anyud nem semmi, hamar felépült és már Timit cipeli.De azért csak vigyázzon magára, meg Ti is rá :) bár az unokánál nem lehet jobb gyógyszer.

Fleur!
Jaj azért egy két kép erejéig majd benézhetnél :D

Norwell!
Azért ez a ránézésre mondom a diagnózist nekem kicsit érdekesnek tűnik, remélem semmi komoly nem lesz Sacival és hamar kinövi ezeket a kiütéseket.

Jucmuc!
Jaj azok a huncut mosolyok!!! Elolvadtam a gyerkőceidtől éééédesek. Jó nagyot nőtt már a pici lány is.

Brill!
Jó téged is erre látni, tényleg azért dobhatnál képet :)

Na asszem ma reggelre hirtelen ennyi, megyek elmerülök az aktáimban...

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Jucmuc
én is remélem, hogy jövőre már én is hozhatok babafotókat!
Nagyon édesek a gyerekek, Sofia is jó nagy már!

Kacsa
nagyon jók a szülinapi képek! Annyira hasonlítotok a lányoddal :wink:
Örülök, hogy anyukád jól van. Megkérdezhetem, mi volt a baja? (én sajnos dec.-ben vesztettem el az Anyukámat :cry: )
Ebben a lakásban nekem csak a fürdő tetszik, a többi nem az én stílusom, az a zöld szín meg :x (bocsi).
Vendég
 


Sziasztok!
Visszajöttem dolgozni, és ki sem látszok belőle :twisted:
Gyorsan visszaolvastam, írásra már nem maradt időm :(

Kacsa!
Szépen ünnepeltetek, és köszi a sok képet. Ez a patchwork engem is nagyon érdekel. Meg tudod írni priviben, hogy mennyiért csinálták ezt a szettet? Lehet tőlük neten rendelni, vagy csak Debrecenben személyesen? Itt is találtam egy jó helyet, de baromi drága. Egy francia ágytakarót 40e-ért csinálnak meg. Mondjuk, minőségi munka, minden mindta gyönyörűen letűzve kézzel. Csakhát az ára :roll: És ez még csak egy ágytakaró, hol vannak a párnák és a gyerekszoba!

Mindenkinek szép napot kívánok, puszi a gyerkőcöknek, olyan helyes mindegyik :D

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?