Új privát üzeneted érkezett!

ja, egyébként van, akinek 1-2 nappal előtte megindul lassan lefelé a hője... de olyat is láttam, hogy előbb kezdődik a vérzés, és csak utána esik le a hő... szóval ki kell tapasztalni :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


igen, igen, igen :lol: :lol: :lol: :lol:
megint elcsíptem :lol: :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Aham értem....Fáj is amúgy a derekam most...Menzi görcsök is társulnak hozzá... :oops: :cry:
Mit csíptél el :D Hol :D ????????????
Mi az, hogy az orvos nem látott semmit???Most akkor mi van???
Érzel valamit???Hőd???
csip-csip18
 
 

 
 

Sziasztok!

Megjöttem a dokitól...

Nagyon sz@r volt a vizsgálat, ennyire még nem fájt, azt hittem a torkomat vizsgálja meg ujjal a hüvelyemen keresztül ááááá....

A méhszájam C : 2000
BPD: 92 mm
AC: 314 mm
Azt mondta kb 3200 gr körül van....
Remélem nem a cukrom miatt ilyen nagy már, ez ilyenkor normális?
Mert azt mondta, hogy jó nagy már, és még nőni fog amig bent van kb 3 hétig...és hogy a cukros babák általában nagyobbak...

Joli! nagyon szépek lettek a képek, gyönyörű kismama vagy :)
Az utóbbi napokban én is elég depis lettem, így nem is írtam nektek, csak olvastalak titeket...
Én is ma voltam fodrásznál :)
Nekem az NST csak 2 hét múlva kezdődik, jövő7en meg a doki néz majd szívhangot...

Csip! elég zavaros a ciklusod, remélem azért most már lassan kiderül mi a helyzet, mert el tudom képzelni milyen rossz lehet a bizonytalanság...

Ancsa! gratulálok, ezek szuper hírek...nagyon édes kis bogyó :)

Zsu! édes terhek :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


[quote="csip-csip18"]T írta:csip-csip18ünde:Akkor ez azt jelenti, hogy nekem nincs is peteérésem???Mert ezt olvastam ott (40 nap feletti ciklus nem jelent peteérést)...


sok orvos állítja ezt, de itt vagyok én ellenpéldának :arrow: a 27-28. napon volt a pé-m, azaz ha nem estem volna teherbe, akkor 40-42 napos lett volna a ciklusom!

Kép
gtunde75
 
 


Ancsa gyönyörű kép!!! ez tök jó! kb egyszerre lesz babátok Zsu-val!!! :)
csak én árválkodok itt a nyár végi szülésemmel egyedül! :?

iner ez a súlymeghatározás annyira nem mérvadó! hatalmasakat tévednek! meg az is lehet, hogy nem lesz bent addig... :) lehet, hogy egy hét múlva már babázol!!! :lol: :lol: :lol: juj, de izgi!!!

Kép
gtunde75
 
 


Tünde! bárcsak úgy lenne ahogy írtad :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner: Jó, hogy jöttél :D hogy álltok a szobával amúgy??Minden megvan???csomag össze van késítve???

Tünde: Ti, hogy vagytok amúgy???Mész majd 4d-re???Na mik a befutó lányzó nevek???
csip-csip18
 
 


Csip jól vagyunk, köszönöm! igen, megyünk 4D-re 19-én... majd hozok képet! :)

nevek? háááááááát... még csak egy olyan van, ami szóba jöhet mindkettőnknél: Dorka :) aztán majd meglátjuk :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Széééép :D :D :D
csip-csip18
 
 


[quote="csip"]M írta:csipit csíptél el :D Hol :D ????????????


hát a laptetőőőőőőőőőőőőőt :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Minden rendben volt a dokinál, a rosszulléteimet vagy reflux okozza, vagy valami komolyabb. Pár nap és kiderül.
A leányzóm 2075 grammos, mindene rendben van!

Ancsa
Nagyon tetszik a vonalzód! :lol:
Babaszobánk nem lesz, a hálónkba velünk lesz Nóri mellettem a kiságyban, de ha komplett a kép, hozok arról. A gyerekszobában egyenlőre Kristóf lakik, később tervezzük majd össze tenni őket.

Akartam csinálni friss pocakfotót, erre mikor lenyomom a gombot kiírja nekem ,hogy az áramforrás lemerült. :twisted:

Szerettem volna még ebben a hónapban haza utazni, de nem lesz vele baj. Nagyon besűrűsödtek a dolgok, pedig jó lett volna ha a bátyus képeket is készít, mint Joliékról, tiszta ciki, hogy fotós a bátyám és egy darab pocakos kép sincs rólam. :?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt...
Jó nagy bal lábbal kelltem ma fel :? Ráadásul mehetek gyalog melozzni a szoliba és egy csomó cuccom van :roll: Páromat elhívta a fönök valahová... :evil: :evil: :evil:
Ennyike....Hőm maradt továbbra is 37.2...Semmere nem mozdul egyszerűen :roll: :roll: :roll: No mind 1...lesz ami lesz...
Szép Napot!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak elromlott jó 2napig a net, tegnap meg vendégek voltak, és mire géphez jutottam volna, megint elszállt :twisted: De legalább most megy :D

Julcsi, tessék tesztelni!!!!!! Mire tetszik várni? Szerintem én jobban izgulok, mint te!

Csip, mindenképp menj el drhoz, mert ez nagyon nagyon nem normális dolog, hogy ennyi ideig nem jön meg, de persze, ha baba van a dologban, akkor storno ez. :wink: Nem tudom mi lehet ez sajnos :( Jaj neked meg a lánykéréseden izgulok :oops: :wink:

Suzytunder, tessék feltölteni az adaptert (gondolom a fényképeződben merült le...) Ha te nem tudsz elmenni a tesódhoz, jöjjön ő! Családlátogatás:) messze lakik amúgy? Nekem emberem fotós :D

Iner, szép nagy babád van, mint nekem :) ne aggódj miatta. A drim azt mondta nekem, hogy én csak ilyen nagy bébiket tudok szülni... Sajna az uhu csak egy becsült értéket tud adni. Pl lizinél kb 34 hetes voltam mikor 3200gt mértek, rá két hétre 3100gmal született. Aztán már nem is mesélem a 6kgos bébit amit aszem 3800ra becsültek, de ott a nő hormonzavarral és cukorral küzdött, de ő drasztikus páciens volt! Neki nem segített a diéta :(

Tünde, naaa, legalább van már 1 név :) aranyos név! Időtök mint a tenger név ügyileg, ráér a szülőágyon bemondani a nevet :D Jaj nagyon jó lesz a 4d! meglásd! Várjuk a képeket!
Folyt köv minnyá, mert csak ezt az oldalt sikerült elolvasnom :(

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Juli!
Remélem nem jön meg pirid!!!! Nagyon drukkolok, ha lesz merszed akkor tesztelj!!!! :wink:
Ja és köszi hogy hoztad mindig az infót rólunk nagyon aranyos vagy!!! :wink:

Susy!
Van tejcsi de nem elég neki, és tegnap óta fejek, nem teszem cicre mert egyszerüen már nem birom elkezdi rángatni meg nem nyitja ki nagyra a száját és állandoan kivérzik a bimbóm, rettentően fáj :cry: , ugyhogy mellszívóval szívom... általában 30-at sikerül lefejni és akkor utána kap még tápszert... ez van :?
A védőnőnek mindez nem tetszik de magasról letojom... Kíra is felnőtt tápszeren....

Reméljük semmi komoly bajod nincs!!!! És örülök hogy minden oké Norival!! :wink:

Joli!
Nagyon szépek a képek nagyon csinos vagy!!! :wink:
Igazából 3 doki nevét tudom megemlíteni akik a szüléskor részt vettek.... a Kovács repesztett burkot, a Bárdos volt ott mikor kibújt Nimród és a Nagy varrt belül....
De nagyon rendes volt mindegyik és a Bárdos még meg is dicsért(ugye ő volt az aki megszólt a 37.héten hogy fogyni kéne...) :D

Ja és aminek még nagyon örülök hogy megszabadultam máris 10kg-tól :lol:

Ancsi!
Örülök hogy nálatok is minden oké!!! Aranyos kis babszem!!! :D
Vendég
 


Onlány: Jó, hogy jötél...majd ha nem jönn meg ezen a héten kkor felhívom az orvost :D Hogy álltok a lakással???

Juli: Hun vagy???Hőd ma mennyi volt???????????

Jobb a kedvem, mert ettem a Mekiben sajtburgert..Nyammmmmiiiiiii :D
csip-csip18
 
 


Helló Lányok!!

Megyek olvasni :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Juli- 2 laptetűt is gyorsan begyűjtöttél :D

Csip- Csináltál ma tesztet??A hőd tényleg érdekes, nem értem mitől ilyen magas? :roll:

Iner- Sajnálom, hogy szar volt a vizsgálat :? Ilyenkor felnyúl a kezével és úgy vizsgálja meg, hogy minden okés-e??

Tündi- Igen, Zsu-val egyszerre leszünk majdnem Anyukák, tök jóóóó :D De te meg már itt leszel nekünk, mint tapasztalt, vén róka és majd segítesz a tanácsaiddal :wink: Ja és a Dorka cuki, tetszik :D

Susytunder- És a refluxal lehet valamit csinálni??Csak kimélő kajákat enni??Köszi a vonalzó dicsit :wink: Akkor ha kész a kis kuckója Nórinak akkor várjuk a fotót :wink: Na hát ha a bátyád fotós és nem csinált még rólad képeket pocakosan???Szégyen és gyalázat :D

Onlány- Szerintem is ezek az értékek csak nagyon becsült dolgok, oda-vissza vannak tévedések :wink:

Kirus- Nagyon jó, hogy jöttél!!!Örülök, hogy jól vagytok és ezen a tej dolgon ne emészd magad, szarj a védőnőre, annyi tej van amennyi van és kész....Pontosan ahogy írtad, tápszeren is felnőttek gyerekek :!: Nyilván úgy is a legjobb tudásod szerint csinálod és ez a legfontosabb :wink: Köszönöm a kép dicsit :oops:

Én ma már pakoltam, mosogattam, mostam, kiterítettem a ruhákat a kertbe, olyan szépen süt a nap, lenne kedvem kertészkedni, de nincs mit :roll: :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


vagyok, de visszaolvasni nem tudtam.... apum jött, hogy segítsen :) rendes nagyon, csak... hát egy férfi... nem ért úgy a dolgokhoz :( és most pihi helyett pörgökk.... de jövök majd!

Kép
Kép
onlány
 
 


Kírus
Fejj ki egy csepp tejet és kend be a bimbót, majd hagyd rászáradni, és levegőztesd, gyorsan helyre jön. Amúgy én is össze szorított fogakkal szoptattam, a kisebesedést mázlista, aki elkerüli. Nimródnak is meg kell tanulni bekapni a cicit, ne add fel, az unokatesóm 2 hónapos lánya is így csinál ahogy írod, de azért próbáld.

Ancsa
Az a baj, hogy 220 km-re lakunk egymástól, és ő főállásban vegyész, másodállásban fotós. Legutóbb mikor otthon voltunk akkor is éjszakás volt. :?

Délelőtt takarítottam, ablakot pucoltam, jól elfáradtam, megyek Kristóffal aludni.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Onlány- Azért ne pörögj túl sokat :wink:

Susytunder- Így akkor már minden világos, nem olyan egyszerű összeegyeztetni a dolgokat :roll:

Többiek hol vagytok??

Én locsoltam a kertben meg lustálkodtam, de rájöttem, hogy nem megy nagyon....Lelkiismeret furdalásom van, hogy Apjuk dolgozik , én meg henyélek....Holnap lepucolom az összes ablakot :D

KépKép
gyancsi
 
 


Én is itt vagyok :D

Juli: Honan gyüjtöttél be ennyi tetőt??? :oops: Irigy :oops:

Ancsa: nem nem nem és nem is fogok...Minek???Nem vagyok kiváncsi több nega tesztre :cry: :cry: :cry:

Mi most zabálunk be, nem alappszinten basszus...Falafel volt :D

Szép Estét!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Whááááááááááá csajok fürödtem...és totálissan érzékenyek a mimbóim...nekem???sosem volt ilyen...
:shock: :shock: :shock:
csip-csip18
 
 


sziasztok csajok!
bocsi... elolvastam mindent, de nem reagálnék, ha nem gond. a meló rengeteg, napközben nagyon géphez sem jutok :?

hőm még mindig 37 körüli, hasam továbbra is úgy görcsöl, hogy ma már jobb híján nospa-algopyrin kombón éltem :shock: már 2 éjszaka nem aludtam... jó lenne ma igen.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Juli!
Sajnálom a hasgörcsöt :? , remélem már éjjel tudtál aludni!!?

Csip!
Az pedig elvileg jó jel lehet :roll:

Ancsi!
Csak óvatosan az ablakpucolásokkal!!

Susy!
Próbálkozunk, én lennék a legboldogabb ha tényleg simán menne a szopi és nem kéne kutyulni tápot, hanem csak elővenni a cicit és jól lakni... Csak sajnos egyenlőre jól sem lakik vele...De amennyi van azt megkapja szóval nem adom azért fel...

Jajj ha minden igaz ma vagy holnap eljutunk vásárolni, már alig várom, nem birom ezt a bezártságot :? Már 1,5hete nem voltam kint(csak annyit amig beszálltam meg kiszálltam a kocsiból mikor haza jöttünk)...

Zsu!
Hogy vagy drága? Éjjel tudsz aludni vagy akkor is kínoznak az édes terhek??
Vendég
 


Sziasztok!

Én ma negyed 5- kor keltem, Kristóf negyed 7- kor. :shock:

Kírus
Elhiszem, és nem is gondolok rólad semmi rosszat, nehogy azt hidd. Eleve nem volt veled Nimród így csökkent az esély a tejcsire, na meg inger sem érte a cicit, szóval tudom milyen nehéz. És tényleg felnő tápival is, nincs abban semmi rossz, még nekem is alakulhat bárhogy.
Örülök, hogy elmentek vásárolni, jót tesz ha kimozdulsz, kicsit feltöltődsz, szép hétvégét nektek!

Zsu
Tessék ide is írni, hogy tudjuk mi van veled! :)

Juli
Te hogy vagy, milyen volt az éjszakád?

Én ma megint mosok és folytatom az ablak pucolást, aztán délben szerintem megint alszok.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok...

Juli: basszus tegnap már Én is így voltam...úgy fájtam, hogy nem sok kellett, hogy én is beszedjek valamit...nem tudok aludni és olyan morci vagyok reggel, hogy hozzám semm lehet szólni!!!!
Ez valami örület a hőm nekem még mindig változatlan egyszerűen semm feljebb semm lejebb nem megy...nagyok óta 37.2!!!!Idáig mindig pontossan 5 percet hagytam bent és mindig kereken 6 kor keztem el mérni!!! :roll: talán 3 vagy 4 napja 37.2!!!!
No mind 1...
Lényeg, hogy péntek :D

Szép Napot!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


jó reggelt!
piszok sz@rul vagyok. lefekvés előtt bevettem a gyógyszert, majd hajnali 2-kor ébredtem arra, hogy múlik a hatás. próbáltam visszaaludni, de 3-3:30ra már megint annyira görcsölt, hogy muszáj volt újra a gyógyszer.
most még tart a hatás, de már megint kezdem érezni, hogy valami nem oké... ha így folytatódik, nem várom ki az 1 hetet a dokilátogatással.

no, megyek, vár a kávé (valaminek életben kell, hogy tartson :D), aztán meg persze ezer a meló :?

csip!
ha már legalább 16 napja ilyen értékeket mérsz, akkor nagyon-nagyon van esély :)
sajnos ennyi kell, mert nem lehet tudni, hogy mióta magas a hőd.

kírus!
majdcsak beáll a kereslet-kínálat ;)
(hűűű, ki tanult közgázt? nem ez az a marshall-keresztes téma??? most csak beugrott ez... de lehet, hogy hülye vagyok :lol: amit nem csodálnék 3 éjszaka összesen kb 8 óra alvással)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Susy
Bocsika, hogy nem jöttem, de odaát is keveset voltam :!: :roll: jól vagyok, reggel és délután 5 után van nagyon hányingerem, nem kell a kaja nagyon, de a derekam is majd le szakad, a melleim egy gombócok :arrow: de vártam már ezt az érzést :roll: :lol:
Néha görcsöl a hasam is, de csak egy pillanatra :!: :roll: minden jelet sajnos figyelek, de majd csak megnyugszom jövőhéten már ilyenkorra :roll: :wink:
Kristóf jól van már :?:

Julcsi
Nagyon sajnállak, komolyan minden tiszteletem a Tiéd :!: :shock: de most mi lehet a baj :?: nincs met az :?: jó kávézást :!: :roll: :wink:

Kírus
Tudok aludni, nagyon is jól alszom, csak sokat járok pisilni és az émelygés fél 5 után jelentkezik :!: :roll:

Ancsi
Csak óvatosan a munkálatokkal, pihizzél :!: :wink: most ennek van itt az ideje, továbbra sincs semmilyen "rossz" tüneted :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


A köldökömtől lefelé már egészen jól látszik a csíkocskám és már sokkal erősebb, mint korábban volt :!: :wink: ma különösen fáj a derekam, remélem nem lesz semmi baj :!: :roll:

nagyon szép idő lesz még ma, de holnaptól esőt mond, persze jön a hétvége, miért is ne akkor esne :!: :roll: de a lényeg apácska otthon lesz mindkét nap :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Juli: 16 nap??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Akkor még van hátra egy pár :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Na hol vagyok csajok???Sehol senki???
Nem történik senkivel semmi érdekes????


Hahóóóóóóóóóóó, gyertek :wink:
csip-csip18
 
 


Már nagyon várom, hogy mehessek haza, 1-kor megyek...tesókámmal és unokaöcsémmel leszek anyuéknál egész délután, apácska estig dolgozik, kint leszünk az udvaron, ebben a gyönyörű időben nem is lehet mást csinálni :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Csip! Csomag összerakva, már az apacsomag is benne van, minden kész, már csak a Mírus hiányzik a kiságyból J sajtburger…hogy hiányzik már nekem is J
Bimbófájdalom…az egész jó jel, de azért ne kiabáld el J

Onlány! Köszi, már nem aggódok a mértek miatt, majd meglátjuk mekkora lesz ha megszületik, azért tévedhet akkor az uh is…
Hogy vagy mostanában?

Ancsi! Igen, ilyenkor megnézi, hogy mennyire zárt a méhszáj, és puhul-e, eddig is nézte nekem 2 havonta, de ennyire még nem fájt…
Azért pihizz is a sok munka mellett J

Juli! Mitől vannak nálad ezek a görcsök? Vagy lemaradtam valamiről…teljesen átjön a fájdalom az írásodból…kitartás…

Zsu! Már van csík a pocidon? Nekem szinte ki sem jött…a hányinger elég rossz, nekem 3 hónapig meg volt sajnos, és semmi nem használt rá…de tudjuk miért kell elviselni, és így már nem is olyan borzasztó J

Tegnap meg volt a szülőszoba látogatás...hát most tudatosult bennem, hogy mi is lesz ennek a vége...persze szülést nem láttunk és nem hallottunk, de elég volt a szülőszobák látványa is...kicsit kezdek félni...de ugyanakkor nagyon várom is már...:)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner
Igen látszik, de nekem előtte is látszódott, sztem a sok hormon miatt :!: :roll: (a barna hormonális csíkra gondolok :!: :roll: , nem a terhességi csíkra)
ne félj, előre meg főleg ne, tuti nem úgy lesz, ahogy hallottad, láttad :!: nem tudom, de Én nem hiszem, hogy ilyenre elmennék :!: :roll: :wink: most ezt mondom :!:
az apacsomag mit takar :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu! igen, én is arra a csíkra gondoltam :)
Mi apás szülést szeretnénk, és nálunk a kórház nem biztosítja az apukának az öltözéket a szüléshez, és mivel utcai ruhában nem lehet bemenni a szülőszobára, így kellett venni egy összeállított szülési csomagot, amiben van egy felső, egy nadrág, egy sapka, 2db szájmaszk és cipővédő, csak ebben jöhet majd be a párom :)
Nagyon kis csini lesz :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner: Na de jó!!!!Akkor tényleg márcsak Mírus hiányzzik :lol:
csip-csip18
 
 


Zsu
Szép délutánt nektek, apácskával pedig még szebb hétvégét! :)
Nekem a linea nigra csík még most is csak épphogy látszódik! :)

Iner
Ha ezerszer képzeled el a szülést akkor is másképp lesz, mint ahogy gondolod, tuti valami olyan szülésed lesz, amire nem is gondolnál. :) Én is így voltam! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Helló Lányok!!

Csip- a cicifájás jó jel, nekem folyamatosan fáj, olyan mintha meglenne dagadva, már kérdezték, hogy mi van a melleimmel, mert nőttek :shock: Szerintetek ennyi idő alatt nőtt volna??Remélem neked is az az ok ami nálam :D

Juli- Jobbulást neked!!! :? Voltál dokinál?

Kírus- Jó kimozdulást neked :wink:

Susytunder- Akkor te szorgalmasabb vagy nálam,mert én elhalasztottam az ablakpucit, lebeszéltek a csajok a másik topikban, inkább várok még egy kicsit, aztán fickándozok :D

Zsu- Ezek azért édes rosszullétek, tünetek, mióta vártál már erre :D Nekem még mindig nincs semmi tünetem szinte, leszámítva az álmosságot és hogy éhes vagyok :D

Iner- Nagyon szorítok, hogy egyszerű és szép szülésed legyen :wink: Az jó ha Apjuk bent lesz veled...Enyém párom nem nagyon akar :roll:

Ma semmit sem csináltam, vagy is nem tudom, hogy mit csináltam, de eltelt a nap :D Ki érti ezt?? :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

én is beugrottam szép hétvégét kívánni!!! sietnem kell, mert apa nemsokára érkezik, és még ki kell porszívóznom... :)

Kép

mindenki pihenjen nagyokat és vigyázzatok magatokra!!!

Kép
gtunde75
 
 


Ancsa: Akkor jó volt a napod :D nekem is volt már ilyen :D
Úgy legyen :D Majd meglátjuk mi lesz...

Amúgy felhívtam a kórházat, hát nem is csodálokozzom, megint nincs időpont már Áprilisra...Ez azért durva nem???
Szóval elmegyek a magánba hozzá...Remélem ott azért van még időpont...Ja és 8000.- egy vizsgálat!!!Én azt hittem 5000-6000.-
No mind 1 ezen már nem múlik, nem keresek ezért másik dokit, mert csipázzom is a csajt :D :D :D
csip-csip18
 
 


Ancsa
Ó, nehogy azt gondold! Csak a konyhát vágtam cakkba, meg felmostam mindenhol, 3 adagot mostam, vagyis a gép. :roll:

Apa jól meglepett, azt mondta majd szól ha indul haza, már negyed 6 volt, gondoltam még el se indult, mert nem hívott, kint vagyok az udvaron szedem be a ruhákat egyszer csak beáll. :shock:
Néztem egy nagyot, és nagyon örültem neki. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kellemes Hétvégét!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Mindenkinek:lol: :lol: :lol:

Ma reggel 6 kor ébredtem fel a szép kis állmomból :lol: :lol: :lol:
Mértem egy hőt ami még mindig:37.2!!!!
Aztán vettem magamon erőt és csináltam egy tesztet!!!!


Az eredmény a következő: POZITÍV!!!

(nagyon halvány, de ott van, rohantam a barinőmhöz és azt mondta nem szellem csík!Ott van a második csík)
csip-csip18
 
 


Kép
csip-csip18
 
 


Csiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Juppppi!!!!!!!!!!!!! "elsőként gratulálhatok! Gratula!

Épp be akartam k9szönni, hogy ma anyumékhoz megyünk, erre ilyen jó hírt! Vigyázz nagyon a kis manódra!

Kép
Kép
onlány
 
 


Kép
csip-csip18
 
 


Onlány: köszönöm szépen :D :D :D
Bár nézzem, de itt nem lehet láttni :oops: :?
Majd hozzok erősebbet egy két nap múlva :lol: :lol: :lol:

Vigyázz magatokra Te is!!!Érezzétek jól magatokat :D :D :D
Puszzzzzzzzzziiiiiiiiiiiii
csip-csip18
 
 


én látom! Hidd el! Jó a szemem, mert nekem pont ilyen volt amit telóval készítettem és csak úgy láttam, mintha ott lenn! Dejóóó Már csak Julcsinak kell "erőt" venni magán hogy teszteljen! A többieknek meg követni téged (is)
Szép 7végét mindenkinek!

Kép
Kép
onlány
 
 


Jó reggelt!

Hát Ancsa tényleg elindította a baba esőt! :)

Kitti
Csak halkan, de gratulálok! Bár én nem látom a másik csíkot, de talán ez annak is betudható hogy rettenetes éjszakám volt alig látok ki a fejemből, de a lényeg, hogy te látod. :)

Nem tudom mi jött rá a gyerekemre, de meg volt kergülve. Már 11 után fel volt, aztán valamikor éjjel megint, oda mentem hozzá aludni, bedobta a cumiját az ágy mögé, mondtam neki anélkül alszik, mert én el nem húzom éjjel az ágyat, akkor vergődött, álmomba vagy 3- szor lefejelt, hisztizett, mondtam neki ha nem hagyja abba ott hagyom. Éjjel 1- ig dolgozott apa, addig nem nagyon aludtam, utána meg Kristóf miatt nem aludtam vagy 6- ig, úgyhogy talán 2- 3 órát aludtam éjjel. :?

Kép
Kép
susytunder
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?