Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok,

Kismamik-szép a pocitok!:)
Adri-az a bugy-ő!:)
Ma vettek vért inzulinra, de csak 1x szúrtak meg, ez így normális?
Azt mondták, kb. 1 hét, ha nem több az eredmény!

mary80
 
 


adry
Vácra ne menjél 4-d-re mert katasztrófa.A keresztlányom
kisfiának a fenekét a fejének nézte stb.... :D
Meg nem is láttak semmit a kicsiből,plusssz nem hozzáértő
személy végzi az ultrahangot.
Mi a Klinikával szemben voltunk.A Sote-val szembe.
Dr.Szöszi Mi nagyon meg voltunk vele elégedve.Majd a végefelé
megyünk még egyszer.
Mindenki ezt a bugyborékolást mondja de én ilyeneket nem érzek.
mary
Hát ez fura hogy csak egyszer szúrtak meg.Bár én nem értek
hozzá.Mizujs veled?jól vagy?Teló működik?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


adry
Az Afp-m elvileg a héten kész van.De 7-én megyek
a dokihoz akkor fogja megmondani az eredményt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 

 
 

Krisztikém,
Igen műkszik, nagyon szépen köszönöm, hálám a sírig!:)
Vártam, h. majd írsz...

mary80
 
 


A belgy.dokinő, aki megszúratott, azt mondta, h. ebből is kiderül, ha baj van.Hát, én bízom benne.És abban is, h. nem lesz baj!

mary80
 
 


mary
Értem.Megmondom őszintén alig vagyok itthon,meg ha
itthon is vagyok annyi levelem van mindig.
Néha nem is tudom már kinek írok kinek nem.
De bepótolom.Ok?
Remélem én is hogy jó lesz az eredményed.
Te is írjál és akkor tuti válaszolok.
Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Szép napot mindenkinek,ülök a munkahelyemen most nincs beteg van 2 szabad percem.Az időben gyönyörködöm olyan szépen besüt a nap:)
Puszi mindenkinek!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Kamilla te dolgozol? Nehogy elkapj már valami nyavalyát! Milyen betegek járnak oda? Nagyon vigyázz! Olyan szép az a pocak, már szebb csak a baba lesz aki benne lakik!

Krisztike: sokat levelezel, jaj de jó. Képzeld most ez a doki akihez járok elkezdte nyujtani mozgatni a kezem. Ordítok a fájdalomtól, nem tudom mi lesz.

Röpcsi: te mikor kezdesz?

Velem nincs tul sok jó. Annyira kikészítettek, hogy ma bejelentettem hogy elmegyek befejezem azt amit csinálok, nincs kedvem többet sirni, elég volt. Most én kérek segítséget: ha tudtok valami admin állást nyelvtudással ECDL vizsgával jogsival nagy gyakorlattal - gondoljatok rám. előre is köszi.

üdv és minden jót

kispatak
Vendég
 


kispatak
Lehet hogy ha fáj a kezed az jó.Nem?Mármint hogy helyrerakja
a doki.Gyógyulj meg.Én álláslehetőséget sajna nem tudok
de ha tudok szólok.
marykém
Miért nem írsz vissza?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok!
Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Krisztikém, igyekszem, ahogy lehetőségem engedi.

mary80
 
 


Sziasztok!

Krisztike: remélem, hogy fog használni ez a doki. Már nagyon sokat kifizettem neki és csak a felénél tartok, de bízom benne. Amugy meg az is segítség lesz, ha nem fog minden nap a hatalmas stressz érni. Bízom a jövőben, kell hogy valami jobb is jöjjön. Pocakfotó?

Kamilla: te is nagyon vigyázz magadra és remélem Röpcsi te is hamarosan kezdhetsz végre.

Ma a másik lombikos oldalon olvastam egy többes terhesség történetét. Nagyon vigyázzatok magatokra

Ezuton kívánok nektek kellemes husvéti ünnepeket és minden jót

üdv

kispatak
Vendég
 


Kispatak én háziorvos mellett vagyok asszisztensnő és a szülésig dolgozni fogok ha a babám is ugy gondolja.Napi 4 óra munka ülve kényelmesen kibirom sőt felüdülés az otthoni háztartás családtartás mellett.Remélem nem fertőznek meg...Fel vagyok vértezve a kórokozók ellen :wink:
Puszillak!
Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kispatak
Rakok majd fel pocakfotót.Hogy mikor azt nem tudom
de hamarosan ha kéred.
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Kellemes ünnepeket kivánok nektek!

Ma egy nehéz napon vagyunk túl, összeszedtük magunkat és a holminkat, a rengeteg virágunkat, egy nagy csomó kaját - és kiköltöztünk a nyári lakunkba. Nagyjából minden a helyére került, de lesz még mit tenni a következő időkben. Most kicsit furcsa, de a jót könnyebb megszokni. Itt már vártak a jó szomszédok és a kedvenc állatok a szomszédban. Virágaim tulélték a nagy utazást és most ismerkednek az uj helyükkel, csak most látom, hogy nagyon sokan vannak benn a lakásban. Még több lesz kinnt a kertben. Ha tudjátok majd irjátok meg, hogyan kell képet feltenni. A tulipánerdőt meg akarom örökíteni majd!

Krisztike: köszönöm ha küldesz pocakfotót. Annyira szorítok neked, persze mindenkinek! Most lélekben nagyon nehéz, mert ez az állásmizéria ill. a másik lombikos fórumon olvasottak kissé megnehezítik a napokat. De itt vagytok ti, és nagyon szorítok nektek!

Kamilla:remélem nem lesz semmi baj a betegek között! A szülés előtt mikor mész TGYÁSRA? Remélem azért a végén jut időd mindenre - persze jó azért kimozdulni és ha még szereted is csinálni, megértelek. Nem tudom, hol dolgozol Pesten vagy vidéken? A másik fórumról egy nagyon kedves lány épp házidokit keres, mert az övé nyugdijba ment. Irsz nekem egy privit ha a főnököd esetleg fogad uj beteget?

Még egyszer minden szépet és jót nektek az elkövetkező napokra és a távolabbi jövőre

üdv

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!!!!!!
Kép

Kép
rena85
 
 


Kép

Kellemes Húsvétot Mindenkinek! :)
Vendég
 


MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET :!: :!: :!: :D

Kép
Vendég
 


Írok majd mindenkinek, most mennem kell, az Uzsoki kórházba megyünk vizsgálatra, mert múlthéten a munkahelyemen rosszul lettem! :( :oops:

Pusziii
Vendég
 


Sziasztok lányok,sok locsolót mindenkinek :wink:
Kispatak nem lesz semmi baj a munkahelyemen vigyázok magamra.
Sajnos telitett a praxisunk nem tudunk új beteget fogadni csak akkor ha a körzetünkbe tartozik :roll:
Nem megyek TGYÁS ra.Otthon is csak minimális ideig leszek 6 hetet.Mi igy tudtuk a férjemmel vállalni a babát hogy segitséget kérünk anyukáméktól ebben a napi 4 órában mig dogozom,mivel nem tehetem meg sajnos hogy gyesen vagy TGYÁSon legyek piti pénzekért.Rengeteg hitelünk van és sajnos a férjem nem keres úgy hogy eltartson 4 gyereket (Akkor már 4 lesz:))meg minket is.Nekem sajnos dolgozni kell.
A kisfiammal annak idején is csak egy évet voltam otthon aztán vittem bölcsibe mert dolgoztam.
Az a szerencse hogy 4 órás a munkaidőm sőt szerdai napokon csak 3 ,mert felülvizsgálati nap igy nem gond semmi és minden egy helyen egy városban van.Anyuék,mi és a munkahelyem.
Hamar túl leszünk az első éven és akkor már anyukámékat sem terhelem mert ott lesz a bölcsi a rendelőtől 1 percre:)
Hát ennyit rólunk,puszillak!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!


Kedves Kamilla: persze érhető ez igy, és nagy gratula,nem is tudtam hogy a 4. babádat várod? Ez nagyon szép teljesítmény, én nagyon tisztelek mindenkit. Nekem csak 1 van, és bánom, hogy nem lett több, de ezen már kár filozofálni.

Röpcsi: Mi történt veled, hétvégén kellett Uzs-ba menni. Te zuglói vagy? Amugy én igen.

Minden jót

kispatak
Vendég
 


Kispatak saját gyermekem ez a 2. lesz.A férjemnek van 2 igy van most összesen 3 augusztustól meg 4 lesz!
Sok puszi.
Röpcsi mi volt veled?Miből állt a rosszullét?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Először is bocsánat a zavarásért.
Állandó olvasóként egy kis segítséget szeretnék kérni.

A kistestvért tervezzük a férjemmel már 1,5 éve, sajnos sikertelenül. PCO-m, IR-em, és pajzsmirigy alulműködésem van. Jelenleg szedem a Clostit nem túl sok sikerrel.

Amiben a segítségeteket kérem, Ti hogy kerültetek a SOTE meddőségijére. Kell e beutaló? Milyen vizsgálatokat végeznek el? Mit érdemes máshol elvégezni? Milyenek az eredményeik?
Szóval minden érdekel!!!

Előre is köszönöm.
franci
 
 


Kamilla! A Férjed gyermekeit is Ti nevelitek? Veletek élnek?

Röpcsikém mi volt az uzsokiba???
Vendég
 


Sziasztok Csajok,
Remélem jól vagytok!
Puszi

mary80
 
 


franci
A klinikának van egy teló száma ott tudsz bejelentkezni.
És ott elmondanak mindent.Ha kell akkor megadom a számot
szivesen.
röpcsi
Mi a baj?Miért voltál rosszul?
mary
Írtam neked privit

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti!
A telefonszámot megköszönném.
franci
 
 


franci
Szóval a szám:0612660473 Mellék: 54234
Azt mondjad hogy már több mint 2 éve próbálkoztok és
nem jön össze a baba.Mert ha 2 év alatt mondod akkor nem
foglalkoznak veled.Ja és Murber Ákoshoz jelentkezzetek be.
Én is ott voltam először.
Többször próbáld őket hívni mert sokszor nem tudják felvennni.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kamilla

Nagyon sok boldog szülinapot! :D

Kép

Kép
kicsigesztenye
 
 


Kamilla!!!!!!!!!
Kép Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!


Régen jelentkeztem már! :oops:

Mary
Ne haragudj, hogy múltkor úgy feltartottalak, de olyan jó volt valakivel beszélni…… :oops: :D Látom már, hogy egy érzelmi szinten, hullámhosszon vagyunk, csak éppen fordítva. Te szomorkásabb vagy én optimistább, mégis mindegyikünk össze tud dőlni, akárcsak egy kártyavár. :( Én veled ellentétbe mindig csak a jóra gondolok, mégis úgy látszik ez se jó, mert egy idő után ugyanúgy össze lehet roppanni, megtelni a dolgokkal, mintha a rosszra és a jóra is gondolnál egyaránt. Én soha nem hittem volna, hogy egyszer ennyire összeroppanok, de úgy látszik a nagyon optimista gondolkodással, nézettel is meg lehet annyira telni, hogy egyszer ez bekövetkezik. :roll:


Babaimadó
Remélem jól vagy Te is és a pocaklakód is!:D Teszel fel majd, uh vagy pocak képet? Olvastam, hogy már most gondolkodtok a kis tesón, helyes! :wink: Az IR-rel kapcsolatban kérdezném, hogy a Meforal gyengébb, mint a Merckformin? Neked az insulin terh. 120 perces mennyi szokott lenni v. mennyi? Meforalból milyen kiszerelést veszel, mennyit kell szedned?

Kriszti
Örülök, hogy semmi panaszod sincs, a néha erősen verő szívdobogásodat leszámítva, jobban viseled már terhességet! :D :wink: Az erős szívdobogás mögött nem mondta a doki, hogy lelki probléma is fennállhat? Pánik betegség stb.
Nem dolgozol, hanem otthon vagy ugye? Mit szoktál otthon csinálni?

Kamilla
Nagyon szép vonalzód van! :D Láttam a pocakfotóidat, nagyon szépen növekszik, kerekedik. A tesós kép is nagyon jó! :D 8)
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED :!: :D Kép
Vendég
 


Kicsigesztenye
Tényleg jó kis pörgés volt nálatok, csőtörés és vendégjárás! :( :D
A csőtörés nagyon kellemetlen tud lenni, habár én még nem igazán éltem át ilyet (kopp-kopp-kopp). Nyáron, amikor eladtuk az egyik lakásunkat, utána nem sokkal mikor beszéltem az egyik ottani szomszédunkkal, hogy mi újság hogy van, hogy vagyunk, mesélte, hogy akik megvették tőlünk a lakást, októberben a fölső szomszédtól beáztak. :shock: :oops: (Mi kb. 6 évet laktunk ott és egyszer sem áztunk be tőlük).Ott nem csőtörés volt, hanem a fölöttük lakó csajnál házibuli volt és reggelre mire elmentek a barátok, haverok, a csaj engedett magának egy kád vizet, hogy majd megfürdik. Míg folyt a víz, a csaj bealudt és a kádból kifolyt a víz, a lakásba és a lépcsőházba lefele a lépcsőkön és a falakon. A lakók szóltak neki, hogy keljen már fel! :evil: :?
A vendégjárást én is szeretem, habár amióta elköltöztünk azóta sokszor csak magunk vagyunk. :D De most valahogy nem is bánom, mert régebben annyian jöttek-mentek, voltak körülöttünk, hogy csak arra gondoltunk, hogy milyen jó lesz majd egy nyugodt helyre elköltöznünk.

Twist
Örülök, hogy jelentkeztél, és hogy jól vagytok mindannyian! :D
Dorottya baba nagyon aranyos és mennyit nőtt már a kis hölgy?! Tündéri mosolygós baba! :D :wink: A baráti körben született kisfiú biztos nagyon aranyos lehet! :D Nem sok korkülönbség lesz a kisfiú és a kislányotok között. :roll: A sógornőd hányadik hétben van? Nála a pici nemét még nem lehet tudni, ugye?
Remélem, sokat vagytok kint Dorottya babával, pároddal a levegőn. Nagyon szép idő kezd lenni! :D

Kispatak
Jól kipihented magadat vidéken ugye?! Gondolom szíves maradtál volna még!:D Olyan rossz szabi után visszamenni, dolgozni. :( Az embernek valamelyest hiányoznak a munkatársai a mindennapi tevékenykedés, de a korán kelés és az állandó robotolás nem annyira. :roll:
Az elvégzett vizsgálatok mindegyike jó lett?
Egyszer vagy kétszer voltam lent az ambulancia részen, ultrahang vizsgálaton, hány nem volt egy leányálom. Engem is nagyon megkínoztak, a csaj úgy mozgatta az ultrahang vizsgálót, mintha gumiból lennék. :evil: :(
Szomorúan olvastam a munkahelyi problémákat, mi a baj?
Ezt, hogy értetted: „a másik lombikos fórumon olvasottak kissé megnehezítik a napokat”? :shock:
Vendég
 


Adri
Milyen szépen kerekedik a pocakod! :D
Mi volt csütörtökön, a vérvétel vizsgálaton és az AFP? Remélem minden ok! :wink: Miért és hogyan alakították át a lakást? Remélem, nem emelgetsz semmit, nem terheled meg magadat, magatokat! :(
Vigyázz magadra!!! :D
A buborékoló érzés nagyon jó, nekem nagyon sok barátnőm mondta, hogy először ezt érezte, aztán a mozgást! :wink: 8)

Luna
Sajnálom, hogy úgy megkínoztak a vérvétel vizsgálaton. :( így én is jártam már nem egyszer, nagyon rossz! :( Az IR-rel addig tényleg várj, amíg be nem gyógyulnak a karjaid, mert engem a lombikkor és a közbe elvégzett IR vizsgálatkor annyiszor és annyi helyen megszúrtak, hogy már a lábaim is beremegtek, amikor fel kellett állnom a széktől, annyira fájt mindenem. :cry: Milyen vizsgálatokat kell még megcsináltatnod? A nőgyógyi által adott kúpok használtak? Kontrollra mikor mész vissza?

Mmzsó
Köszi megkaptam a privit! :D
Mi jövő héten, pénteken megyünk a klinikára! :D Remélem, elkezdjük a 2. lombikot! :D Húsvét alkalmából valahol felléptél, felléptek a kis tanítványaid?

Franci
Üdv. közöttünk! :D Gratulálok Gergő kisfiatokhoz és nagyon drukkolok a kistesóhoz! :D
Látom Kriszti már segített, írj csak ha bármi más kérdésed van :!: :wink:
Vendég
 


Köszönöm a segítséget!

A legjobban a mi most foglalkoztat, hogy a HSG-t ők csinálták, vagy jobb máshol megcsináltatni? Egyáltalán az az első lépés?
Mikor a SOTE endokrinológián voltam, ott a doktornő kérte a vizsgálatot, de a hölgy aki időpontot ad, nem tudott mit kezdeni velem, mert elégé összevissza jön meg, 29-40 napig bármikor.

Kamilla!
Boldog Születésnapot!
franci
 
 


Lányok nagyon köszönöm a sok sok szülinapi köszöntőt! :lol:
Luna!Nem élnek velünk a férjem gyermekei de lehetőségeinkhez mérten a legtöbbet vannak velünk,sajátomként szeretem Őket és igyekszünk mindent megadni nekik ezért irtam azt hogy anyagiakban ez nekem olyan mintha a 4.et gyermekemet várnám :lol: Ezért is kell hamar visszamennem dolgozni.
Szia Franci örülök neked!Köszi neked is a köszöntést!!!
A HSG-t én máshol csináltattam,az a lényeg hogy ne ultrahangos hanem röntgen sugaras diagnosztikájú legyen az nem baj ha máshol csináltatod meg,elfogadják!De a SOTÉN Ők nem is azzal kezdenek hanem hosszú stimulálások után csinálják csak meg a HSG-t na ez az amit én meg nem vártam meg!
Puszillak

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla!
Köszönöm.
Én is a sok stimuláció miatt félek. A Closti nem zavar, de az injekciók már igen.
Te hol voltál HSG-n? Volt veled valami probléma?
franci
 
 


Franci nálunk egyikünknél sem találtak semmit, ráadásul már szültem én is,nekem is van egy kisfiam.
Még is csak lombikkal sikerült a második terhesség,az első spontán volt..Azt mondta a prof. hogy a sejtek valamilyen oknál fogva nem tudtak összetalálkozni.De igy hogy mesterségesen segitettek nekik "egybekelni" igy egyből megtapadtak.
A HSG is jó volt mindkét oldalon átjárható vagyok sőt még méhtükrözésem is volt,szintén rendben volt.

Ne félj a stimuktól reméljük hamar sikerül,amugy kortól is függ kinek hányszor probálnak meg dolgokat.Nekem mindenen át kellett esnem hogy eljussak a lombikig azt mondták a korom miatt.Ha idősebb lettem volna hamarabb lett volna a lombik.
Szoritok neked!
Te mennyi idős vagy?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Röpcsike, küldtem privit, majd olvasd el, van egy közös ismerősünk:))))

Kamilla, drága, nagyon boldog szülinapot kívánok én is, Isten éltessen sokáig!!!:)
Vendég
 


Nagyon köszönöm Twist!
Gyönyörű a kis Dorottya! :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisztike várlak a babaméretekkel :wink:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok,
Röpcsike-nem tartottál fel, bocsi, h. ha máshogy érzed, de egyedül dolgoztam!!
Mi volt a kh-ban?

Krisztikém-várom, h. írj!
Drága Kamilla-semmi baj, majd írsz hozzájuk, ha a rendszer engedi:)Én egyébként írtam!:)
Franci-hsg-n nekem a Baross utcában csinálták, és eléggé fájt, de csak azért, mert 1 pv-m van, és az sem átjárható!
Nekem mondhatni az volt az 1. lépés.
A sok stimutól ne félj, mert igaz, adódhatnak gondok-bnőmnek tegnap volt leszívása elég szép számú "utódot" nyertek, de szte túlstimuzták, viszont akkor tuti kismami leszel!
Bocsi, nem megijeszteni akartalak, csak a tényeket közlöm.
De Krisztit is túlstimuzták.

Twist-Édes a pici lány:)Írtam Neked is:)
Adri-hogy vagytok?
Luna-és ti?
Rena-Veletek mi újság?
Mmzsó-hogy vagy?Mikor mentek?
Baba-nyugi van most már legalább:)Név?
Kicsi-mikor mentek újra?

mary80
 
 


Franci-rendszeres olvasód lettem:)

mary80
 
 


röpcsi
Nem nem dolgozom én már tavaly november óta amióta
elindult az egész lombik program.A házidokim rendes volt
és kiírt.Elég jól telnek a napjaim mostmár hogy jobban vagyok
megyek mindig össze-vissza.Barátnők anyuék stb.....
Ez a szívdobogás nem lelki probléma az biztos.Meg főként terhelésnél
jelentkezik.Amikor lépcsőn megyek stb........
A védőnőm azt mondta ez hormonális a plussz hormonok miatt
amit kaptam.Mindig magas a pulzusom.Meg ilyenkor terhességnél
40% gyorsabb a szívverés.És nekem régen is magas volt,de jártam
sokat eddzeni és helyrejött.Most egy kicsit igénybe van véve szegény.Hát ennyi.Mi volt a kórházba?Még mindig nem írtad le
miért lettél rosszul.
mary
Írok a mai nap folyamán majd privit.Ok?
franci
Nekem is megcsinálták a hsg-t és nekem a 26-62-ig jött meg.
Alig tudta betájolni de sikerült.Nekem mind a két petevezetőm
átjárható volt.Maga a beavatkozás hát nem volt kellemes de
kibírható.Én utána este voltam nagyon rosszul,véreztem stb...
De engem nem kell alapul venni,mert én extra érzékeny vagyok
sajna.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!
Holnap délelőtt megyünk a klinikára :!: :D Remélem minden rendben lesz és elkezdjük a programot :!: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak röviden! :wink: :D

Röpcsi

Ez nagyon szuper hogy mentek a klinikára, remélem csupa jó híreket fogsz hallani!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Kispatak

Sajnos munkahelyet nem tudok neked. :(
Hogy vagy? Van még fájdalmad? :?
Ahogy kivettem a soraidból, van egy hétvégi házatok? Az tök klassz!!!!!!!! :wink:
Fiadról azóta sincs hír? :roll:

Kamilla

Mindig elámulok a pocakodon hogy mekkora! :lol:

Krisztike

Te mikor raksz pocifotót? :wink:
Jó hogy már sokkal jobban vagy! :wink: Végre élvezheted a kismamiságodat is! :wink:

Luna

Nálatok mi a helyzet? :oops:

Rena

És veletek mizujs? :wink:

Twist

Köszönöm a meghívót!
Néha bekukkantok a blogodba, és örömmel olvasom! :wink: :D
Tüneményes az a lány! :D

Adri

Veletek mi a helyzet? :wink:
Neked is szépen gömbölyödik a pocakod! :wink:

Mary

Köszönöm kérdésed, én ma voltam az ARO-n, és kezdhetünk! :wink: Viszont a 3. cn-on vagyok és már elindult valami tüszőképződmény! :wink: Így aztán most csak 1/2 tabletta Clostit kell szednem! :shock: Szurit meg nem is kell kapnom(egyenlőre így néz ki a helyzet)! 8) Szerdán megint megyek! :wink: Vv+UH, reggel 7-re! :shock:
Hogy az E vitamin segített e, nem tudom.......vagy valami más, ha most sikerül szeretném megosztani veled a tapasztalataimat priviben. 8) Eger messze van tőletek? 8)

Mmzsó

Nálatok is mindjárt kezdés!!!!!!!!!!!!! :D De jó! :D

Na azt hiszem most hirtelenjében ennyi! :oops:

Kép
kicsigesztenye
 
 


Kicsi,
Szívesen fogadom:)
Majd megírod!
Krisztikém,
írok, ahogyan tudok, csak még most főzök is.
Baba,
Te ugye nem vagy elzáródva?
Miért is kellett annak idején az inszem, v. lombik?
Ne haragudj, de 1 ember kiesett tőlünk, és helyette is melózni kell, és annyi minden foglakoztat még ráadásul, az itthoni gondok is...

mary80
 
 


Röpcsi ezer drukk!!!
Kicsike puszillak!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Mary

Cukor eredményed még nincs kész? :?
Nem emlékszem pontosan, de ha jól rémlik egy petevezetőd van és az is el van záródva? :oops:

Baba

Veletek mi van?
Nem láttam mostanában hsz-t tőled! :?

Kép
kicsigesztenye
 
 


Sziasztok!
Babával a Kaális babavárókban szoktam "talizni". Mondjuk én is egész nap ott pörgök:))) :oops: Jól van, minden okés vele.

Kicsigesztenye, 1 hónap múlva szülinapod lesz, remélem, hogy nagy buli lesz és finom torta:)

Mary drága, majd írjál még, várom:) Jókat szoktunk dumcsizni.) Bár látom, hogy most helyettesítened is kell a munkahelyeden, akkor nem sok szabadidőd lehet. Remélem, hogy a fizetését is megkapod!:)

Képzeljétek, hogy volt nálunk a húgom a kislányával és megállapítottam, hogy tiszta húgom a kiscsaj. Dorka pedig tisztára én vagyok:) Hihetetlen a hasonlóság!

Puszi a többieknek is, megyek a hercegnőt tisztába tenni.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm a segítséget!

Kamilla!
31,5 éves vagyok! És napról napra öregszem….
Te hány éves vagy? Ha jól értem, akkor mind a 6 inszemet kellett végig csinálnotok.

Mary!
Zugolvasóból, én hivatalos olvasó lettem. Már ha sikerült megcsinálni!
Gergőnél clostit kaptam, napi egy szemet kellett szednem, de engem az is „túlstimulált”. A doki minden héten elmondta, hogy valami baj miatt korházba kerülnék, egyből szóljak, hogy clostit kaptam. És a petefészkeim is tisztességgel fájtak.

Kriszti!
Nekem sajna nem sikerült belőnie a HSG időpontját. Azt mondta hívjam a doktornőt, de nem sikerült elérnem és egy idő után meguntam.

Röpcsi!
Drukkolok!

Kicsigesztenye!
Ügyes tüszőnövesztő vagy!
franci
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?