Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Emőke,
de jó hogy végre itthon vagytok! Végre pezsgőzhettetek :wink:

Reni,
szerintem se gondolj feltétlenül arra, hogy valami nincs rendben! Mi, Levi előtt 11 hetesen elvesztettünk egy babát, pedig 7 hetesen szívhangja volt, és egyszersem fájt vele a hasam. Levivel az elejétől fogva görcsölgettem, 7 hetesen itthon is kellett maradnom 2 hetet pihengetni, és lám, már 13 hónapos :wink: Szóval próbálj pozitiv lenni!!!!!

Judit,
én nem vagyok fent sem a Vaterán sem a Teszvesz-en, ha aktuális lesz a dolog, tudsz majd esetleg segíteni rendelni?

Mi még mindig nyamvadtak vagyunk! Levinek még mindig folyik az orra és köhécsel is, és ma estére megint 37,9-e volt, remélem nem fog újra belázasodni.... bár 2 örlő foga is nagyon próbál kibújni.
Én is tiszta nátha vagyok, az orromon egyáltalán nem kapok levegőt, és én is elég rondán köhögök. Kilábalunk már végre egyszer ebből??!! :roll:
Ja és a hab a tortán, beállt a derekam, úgy fáj, hogy Levi 11,5 kilóját alig bírom emelgetni....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, jobbulást kívánok!!!! Ati még mindig várja, hogy Levivel találkozzon! Szép tömege van a legénynek :-) Ati már régóta nem változik, megállt 10,5 kg-on. Nekem ezt is elég emelgetni :oops:

Emőke!!! Ha esetleg marad még a homokból megszabadíthatunk tőle??? Nem tudom az elérhetőséged, pedig felhívtalak volna megkérdezni.
Remélem már rendben vagytok!!! Nagyon jó érzés lehet végre együtt!!!
almi
 
 


Reni, persze gyertek. Elküldtem privát üzenetben az elérhetőségemet.

Még nem bontottunk pezsgőt, majd jövő hétvégén, anyukám 60. szülinapjával és a házassági évfordulónkkal egybekötve.
Ábel valóban rugalmas és aranyos, de vannak és lesznek nehézségek :-( 3 hét alatt anyukám vette át a "helyemet", így ma reggel, amikor elment volt nagy sírás :-( Szóval ahogy lehetett számáítani nem volt/lesz zökkenőmentes, de remélem hamar túljutunk rajta.
Lucával nagyon édes. Tegnap már nyújtotta a karját, hogy szeretné az ölébe fogni. Simogatja a lábát anélkül, hogy mondtuk volna vagy kértük volna.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 

 
 

Judit, írtad a szandált. Meg tudod adni, akitől vetted?
almi
 
 


Sziasztok!
Puha talpú cipőt lehet rendelni. 5.500.- /2pár
http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/P ... cio/403108
Ha rendel valaki szóljon! Lehet hogy én is kérek és akkor jöhet 1 postával.
Majd írok bővebben is, de egyenlőre szaladok magam után és nem nagyon akaródzik elérni :(
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Olvasok, olvasok....és azt hiszem képben vagyok mindenkivel kapcsolatban :) csak épp lusta vagyok írni, mert ha a gépnél ülök mostanában (Judit belevitt a rosszba...állandóan farmot játszok...)

Betegeknek gyors gyógyulást!!!

Emőke, hurrá :lol: :lol: :lol: Lassan minden rendben lesz!

Reni, gratula :D én is láttalak :)

Képekben a péntek: (remek képeket készítettem, minden gyerek látszik csak a sajátjaim nem :oops: :) )

Kép Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Emőke, hívtalak, de sajnos biztos éppen rossz időben. Mikor ismét keresni akartalak az egyik kutyim rosszul lett...
Hihetetlen, mert csivavákra nem jellemző, hogy problémájuk lenne a bűzmiriggyel. Vizsgálgattam mi lehet a baja, és rettenetes kép tárult elém. Így hamar gyorsan rendbe kellett tenni a dolgokat, majd rohantunk az állatorvoshoz. Most úgy néz ki, hogy műteni még nem kell, viszont 2naponta kezelés és antibiotikum :-( Reméljük ettől rendbe jön, ha nem, akkor tumorra gyanakszik a doki. Ennek nagyon nem örülnék... Hihetetlen, mert állítólag nagy fájdalmai vannak, de nekünk ebből semmit nem mutat, nagyon tűri :-(

Remélem közben mindenki egészsége javult!
almi
 
 


Szandra!

Csak miattad :wink: ...felszenvedtem ide is a képeket :arrow:


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!


Szombatra sikerült mindkét gyerekemet megfertőznöm :cry: :cry: :cry: /milyen anya az ilyen? :roll: :oops: :( /...hurutosan köhögnek, majd kiszakad a tüdejük :( és taknyáznak :( Zétinek láza is volt...Borkónak nem, de sztem Ő a legbetegebb :cry:...iszonyú hallani ahogy köhécsel :cry: ...szegénykének már 5 hetesen át kell esnie egy vírusfertőzésen...utálom magam miatta :evil:

Bocsi, most többre nem telik...megyek és ütök még párat az ostorommal a hátamra :twisted:

Ja, még valami:

Nincs valakinek kölcsönbe egy légzésfigyelője, vagy bébiőrzője? Mindegy melyik.

Csak jókat!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi, Borkó nagyon formás, szép baba!
Hogyan tudtad volna elkerülni, hogy ne kapják el tőled ezt a nyavalyát? Sehogy. Ha egész nap maszkban lettél volna, szerintem ez a sz*rság akkor is terjedt volna. Próbáljátok meg gyorsan letudni...

Nálunk is félárbócon a vitorla, reggel fél8-kor Magdára ébredtünk, Marci antibiotiumot kap, köhög&taknyos, Zazi "csak" egy kicsit produkálja ezeket a tünetket :evil: Nekem csak a torkom fáj, de az nem érdekel.

Mikor lesz már nyár :?: :?: :?:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Évi, légzésfigyelőnk csak kölcsön volt, de őrzőt tudok kölcsönözni, szerintem elemet kell bele tennetek, de amúgy működik. Ha gondolod holnap bedobom.
almi
 
 


Évi,

Annyira tündériek a gyerkőid! Tudom, hogy nem vígasztal, de Tamara 2 hetes volt, mikor elkapott Zorkától valami nyavalyát. Tudom mit érzel, szörnyű hallani, ahogy szörcsögnek ezek a kis mini manók. De gyorsan túl lesz rajta. Bébi Nasivint vegyél, valamennyit használ.

Kata,

Csak azt tudom mondani bíztatásul, hogy itt a jó idő. Csak vége már ezeknek a szarságoknak. Bízzunk benne, hogy jövő télig ez az utolsó.

Szandra,

Edót majd jól kikérdezem mit művel bent a csajom:) Ma azt mondta, hogy egy kisfiú megütötte, ő meg visszaütött...aztán 2 perc múlva már nem kisfiú volt, hanem kislány...nem tudtam eldönteni, hogy igaz-e a story, vagy kamu...de ilyesmit nem kamuzott még.

Jobbulást Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Mi annak ellenére, hogy már eltelt 1 hét, még mindig köhécselünk, és folyik az orrunk, ennek a nyavajának már soha nem lesz vége??!!! De ezért már lényegesen jobban vagyunk, 1 hét után ma mentünk először újra emberek közé, és végre vettünk Levinek egy kis szandit a Salusnál :lol: Nagyon édesen mászkál benne! 7.400 Ft-ért vettük, végülis nem nagy az árkülönbség Judit beszállítójához képest, és tök jófejek voltak a boltban, jó néhanyat megnéztünk + segítettek a méretben is, mert ezek között sem mindegy hogy melyik fazon, mert amit megvettünk végül az 20-as, de egy másikból már a 21-es kellett volna....

Évi,
na végre hogy itt is látjuk Borókát, bár én csak az alvós képen ismertem fel :wink: Viszont Zétiről a telefonálós kép annyira nem Zétis! De cuki nagyon :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Évi, előtúrtam! Délelőtt már voltunk bőrgyógyásznál receptért, de délután megyünk vásárolni, közben beadhatom, ha kell... ???
almi
 
 


Évi, jobbulást Nektek! sajnos elkerülhetetlen volt, hogy elkapják. ne emészd magad, felesleges. javaslatom: éjjelre disznózsír a mellkasra+jól átkötözni. nekem nagyon sokat segített....
A gyerekek nagyon édesek. milyen nagy már Borkó is!

Kata, Nektek is gyors gyógyulást! már jó lenne visszakapni a gatyám! :D

Orsi, hol vettétek a szandit?

Anita, hátha más meg a Tieidet fotózta...

Mi szerencsére végre jól vagyunk, élvezzük a tavaszt (még ma)...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


elfelejtettem:

Zazinak nagyon boldog névnapot kívánunk!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Zalánnak boldog névnapot!!!

Anita.,
jók a képek, nagyon köszi a csajaimról! Nagyban kérhetem őket?

Évi,
most nagyon jó lenne, ha "Csak" egy náthával sikerülne megfertőznöm a gyerekeimet, de sajnos nagyon félő, hogy gázabb lesz a helyzet: megy a hasam :( Abban reménykedtem, hogy csak gyomorrontás, de félek ez több annál. :(

Még bízom benne, hogy nem AZ, amire gondolok...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Reni,

Mi újság? Voltál dokinál?
Vendég
 


Sziasztok!

Zalánnak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Viki,
a 11. kerületben a Dombóvári út 1 sz. alatt van egy Salus gyógypont, itt voltunk bent, és mint ahogy már írtam, rengeteget segítettek :wink:

Katus,
ajajj, jobbulást! Csak nem kerültél túl közel a kalicis szomszédokhoz???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Zalánnak Boldog Névnapot!

Legújabb tudományunk képekben

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap be kellett mennünk Borkóval az 1-es gyerekklinikára, az éjszakát és a mai nap nagy részét bent töltöttük...de már itthon, s talán lassan gyógyulóban!

Egyébként minden tiszteletem a kórház dolgozóié! A főorvostól a takarítónőig mindenki nagyon kedves és segítőkész volt!!!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Mi volt, Évi? Köhögés, takony, láz? És Zéti? Ő jobban van?
(Pedig reméltem, hogy a klinikára rajtunk kívül más nem látogat el mostanában... :()

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Évi,

ezekszerint szegény Borókán ennyire kijött ez a köhögős, orrfolyós dolog? Csináltak vele valamit, vagy csak megfigyelték? Olyan hosszú lefolyása van ennek a nyavajának, Levin múlthét hétfőn jött ki, de még mindig vannak köhögő rohamai, én ugyanígy vagyok.... GYÓGYULGASSATOK!!!! Zéti ugye nincs benne ennyire??!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Évi,
sajnálom :( Remélem most már túl lesztek rajta!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Jaj lányok, senki nem ússza meg ezt a tavaszt betegség nélkül? :-(
Évi, nagyon sajnálom :-( Miért kellett bevinni Borókát?

Katus, nálatok mi a helyzet? Javulgatsz? Lányok?

Többi betegeskedőnek is jobbulást!

Judit, nagyon ügyes Tamara :-)

Reni, hívj nyugodtan bármikor, van még homok :-)

Zalánnak utólag boldog névnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Jaj Csajok, mi van a levegőben????!!!!

Évi,
Annyira sajnálom. Remélem már jobban vagytok!

Emőke,
Örülök, hogy már túl vagytok a betegségeken: Nem lehetett könnyű :cry:

Katus,
Hogy vagytok? Pedig mi a közeletekbe se mentünk. Mégis elkaptátok? Remélem nem!

Judit,
Nagyon ügyes Tami :D Hihetetlen hogy szalad az idő. Nem? Zorka elutazott?

Zalánnak utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Mi 2 hétig fostunk, hánytunk; mindannyian. Ákost viselte meg legjobban, iszonyatosan lefogyott :cry: De most már túl vagyunk rajta :)
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


sziasztok

egykezezek...

nagyon sajnálom, hogy mindenkinek kijutott most a betegségből :cry:

nálunk az volt, hogy Borkó kedden már sípolt is ahogy vette a levegőt...uram visszavitte Essekhez, aki azt mondta, hogy megnyúlt a kilégzése, és a tüdő jobb oldalán is hall zörejt. hétfőn ezek még nem voltak. írt beutalót a kórházba...bevittük...bepuffolták Ventolinnal, ezt itthon is folytatnunk kell, meg sós inhalálás volt neki...láza nem volt, így hazaengedtek, holnap megyünk vissza kontrollra.

Zalán nagyfiú!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Jajj, minden betegeskedőnek jobbulást!

Évi, Katus, hogy vannak a gyerekek? Évi, sajnálom, hogy be kellett mennetek. :cry:

Emőke, nagyon várjuk Lucáról a képeket!

remélem mi letudtuk a betegségeket és legalább ezt a fosós-hányóst nem kapjuk el.

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Ti hogy emlékeztek? Minden tavasszal ennyire f.s volt a helyzet? Talán a gyerekek megússzák, de nekem ma megint nagyon fáj a gyomrom. Érdekes, egész jól vagyok, de, ha eszem valamit, marhára fáj :(

Ancsit ma kimenekíti anyós, remélem még időben...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!

Nem lehet, hogy "csak" sima gyomorrontásod van? Talán még az lenne a legszerencsésebb :roll: ...az legalább nem fertőz :? Szedsz valamit? Gyogyit, teát, homeós bogyót? Nekem ha fáj a gyomrom szinte mindig használ a szódabikarbóna és az Unicum :oops: Hátha!

Én nem emlékszem, hogy minden tavasz ilyen car lett volna :roll: ...pedig most volt télen hó is, hideg is :roll: ...nem túl bíztató ez :?

Orsi!

Zéti is nyakig benne van :( tegnap szárazon, ma meg ismét hurutosan köhög...ill. néha szinte ugat szegényke :( Bevallom most neki is puffoltam Boró gyógyszeréből :oops: (Adri tanácsára :wink: )

Wiki!

Lassan talán a javulás útjára lépünk :roll:

Anikó!

2 hétig :shock: :?: Csoda, hogy senki sem száradt ki és került kórházba! Jó, hogy túlvagytok rajta! Mi a franc lehet ez? Szegény Ákos...most majd be kell pótolnia a kajálást :wink:

Reniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Hol vagy??? Mi volt a dokinál??????????

Bocsi, de csak most olvastam a légzésfigyus hsz-edet...és egyben köszi a felajánlást, de Adri már ideadta az övékét :)

Adri!

Itt is köszi a tegnapi "vészhelyzetes" Zétiszitterkedést :!:

Judit!

Nagyon ügyes már a Tami! Pedig ez a nehezebb fajta fordulás! Hasról hátra könnyebb, így azt szokták előbb tudni a lurkók.

Emőke!

Remélem nálatok most már minden o.k.! S én is nagyon várom a képeket :wink: !!!


Ja, azt még elfelejtettem írni, hogy vért is vettek Borótól...egy kedves rezidens gyorsan és egyetlen szúrással a kobakjából...persze sírt szegénykém, meg épp akkor nem lehettem ott vele, csak hallottam, de mire átértek a folyosón és visszahozták a szobánkba már nem is pityergett :) S szerencsére az eredmény is tökéletes lett :P

KÉRDÉS: szerintetek milyen "értelmes" ajándékot vehetnénk Zétinek a 2. szülinapjára??? Semmi normális dolog nem jut eszünkbe, s az idő sürget, mert ugye már egy hetünk sincs :shock: jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!
Ciki, hogy nem tudjuk kitalálni a tutit :oops: , de épp most szinte semmire sincs "szüksége"...

Wiki, Kata, Emőke!

Ti pl. miket Vesztek/vettetek?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
remélem, hogy csak gyomorrontás, de 3 napja???? :(

Ancsi most diavetítőt kap, meg egy klassz várépítő szettet innen: jatekmakettcentrum.hu
Tavaly kapta a kiskonyhát. Rajzolni szeret? mert akkor lehetne rajztábla is :D Ancsi mostanában kap majd egy nagyobb kismotort is.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Köszönjük a Zazi-köszöntéseket! :D

Katus, a tavaly tavasz nem volt ennyire f.s, de ez az idei, ez nagyon gáz... Jobb már a gyomrod?

Anikó, klassz lehetett az utóbbi két hét nálatok is :evil:

Évi, :(. A ventolin egy jó dolog, nyugodtan adhatod Zétinek is, Marci 1,5 kg-s kora óta kapja, ha sípol. De azt biztosan mondták, hogy napi 4*2 puffnál többet nem javasolnak...
Születésnap: Marci zseblámpát kapott, állatokat (a mülleres gyűjteményét bővítettük), képeskönyvet, gumicsizmát. Igazából eldöntöttem, hogy minden születésnapján egy emlékezetes élménnyel fogjuk megajándékozni, de idén még kicsi volt ehhez (pl. csodák palotája, cirkusz, ...)

Judit, Tamara szuper ügyes :wink:

Mi még mindig göthösek vagyunk, lent vagyunk most Anyunál, próbálok kikúrálni mindenkit hétvégére :shock:

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Mi továbbra is köhögősek-orrfolyósak vagyunk, de azért napról napra jobb a helyzet, már kezdem azt érezni, hogy talán egyszer kilábalunk a nyavajánkból.

Ma Adrival újra megnyírtuk Levit, most fele akkora lett a haja, mint legutóbb, végülis jön a nyár :wink:

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Katus, mi tavaly március elején is betegeskedtünk, de ez most nagyon durva :-(

Évi, mi még nem tudjuk mit kap Ábel. Könyvet biztosan, azt minden ünnepre kap, ez fix. Mi is Katáékhoz hasonlóan vele töltjük az egész napot a "napján" :-) Tavaly a medveparkba mentünk Veresegyházra, azt már akkor élvezte. Idén nem tudom hova megyünk.

Orsi, Levi most már igazán kisfiús, nem babás :-) Nagyon édes.

Csak ismételni tudom magam :-(, betegeskedőknek jobbulást!

És akkor néhány kép Lucáról :-)
Az elsőn még nincs félórás és már 4-ig elszámol :-)

Kép Kép Kép

Kép


Kép
birdie
 
 


De szép baba :) :)

Majd a nyúl magával viszi a betegségeket, én amondó vagyok!!!

Zazi,
itt is boldog névnapot!


Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok! Csak beugrottam... Judit, Évi, kérdésetekre válaszolva: sajnos csak 5 hét... eddig tartott összesen :-( Lelkesítem magam, hiszen jobb, mint később, így még szívhang sem alakulhatott ki.... :-( Azért így is elég szar érzés....

Zalánkának utólag boldog névnapot!

Emőke, nagyon helyes ez a baba :-)

Jobbulást mindenkinek, kicsiknek és nagyoknak!!!
almi
 
 


Emőke,
nagyon szép baba Luca!
én tegnap már megkerestelek wiw-en, gondoltam ott biztos találok képeket...

Levi milyen nagyfiús az új frizurájával!

Évi,
én ezt javaslom: http://fabicikli.hu/index.html
Eszter valószínű névnapjára kap majd, ha már egyszer az van tavasszal...
szülinapjára konyhát kapott és a medvefarmon voltunk.:)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Reni, nagyon sajnálom. :(
legközelebb már minden rendben lesz!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Reni,

Szeretnék okosat mondani, de nem tudok...sajnálom:(

Anita

Próféta szóljon Belőled és vigye már a nyúl a betegségeket jó messzire. Mi szerencsére kimaradtunk ebből a hullámból, le is kopogom gyorsan.

Emőke,

Tündéri Luca!Ábel mit szól hozzá?
Vendég
 


Na remek, éppen rámjött az ihlet, és kb egy regényt írtam, erre elszállt az egész, úgyhogy kezdem előlről!! Szóval:

Sziasztok!

Emőke,
Luca igazán csodaszép! És egyébként jó baba?

Reni,
szívből sajnálom :cry: Mennyi ideig kell most várnotok a követekező próbálkozásig?

Viki,
Te jól vagy? Minden oké? Lassan már azt is tudni fogjátok, hogy kisfiú vagy kislány lesz :wink:

Judit,
most néztem utána Levi babanaplójában, Ő 6 hónaposan fordult először a hátáról a hasára, Ő a hasról hátra tornával kezdett, szóval Tami nagyon kis ügyes, hogy már így forgolódik! Jó erős kiscsajszi! Tudod azóta szoptatni, vagy fejsz neki még mindig?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Reni, :( :( :(. Legközelebb minden rendben lesz, de adjátok fel!!!!!!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Orsi,

Egy napig tartott a tudománya, ma nem ment neki:)
Nem szopik már egyáltalán, fejek amennyit tudok, de kell a tápszer is. Ma csak egyszer kapott, de sajnos van olyan nap is, amikor 3-szor is azt kap, teljesen változó.
Éééés ma megkóstoltuk az almát:) Nem igazán tudta mire vélni, nem is igazán foglalt állást az ügyben. Tátotta a száját a következő falatért, de elég érdekes képeket vágott:)
Vendég
 


Judit!

Ez Levinél is így volt, pl megtanult tapsolni, néhány napig csinálta, aztán tök sokáig nem, ez a forgásokkal is így volt, majd hamarosan újrakezdi :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Boldog Húsvétozást Mindenkinek!
Lányoknak sok locsolót, gyerekeknek sok tojást, betegeknek gyógyulást!

Kép

Anita
putyu
 
 


Anita!
Köszönjük, és mi hasonlókat kívánunk mindenkinek!

Drága Zalán!
Utólag is:
Kép

Reni!
Nagyon sajnálom én is! :cry: :cry:

Mi úgy néz ki meggyógyultunk teljesen.
Dóri két hete átalussza az éjszakákat! :P :P :P :P Ha pedig néha felsír, elég csak egy kicsit megsimogatni, és már alszik is tovább.
Egy hétig már az is ment, hogy a saját ágyában aludt el, de három napja megint történt valami, mert azóta hiába próbál ott elaludni, egy fél óra múlva közli, hogy "Itt nem bírok aludni, menjünk a nagyágyra!" Miután átviszem pár perc múlva alszik, majd visszaviszem. Pedig már olyan jó volt, hogy nem kellett cipelgetnem. Remélem hamarosan megint a kiságyában fog elaludni!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Végre vége a húsvétnak, nem is baj mert a Taminak már megint hányingere volt a kajcsizástól. Annyira durva, hogy ha egy kicsit is többet eszik mint kell akkor egyből hánynia kell, neki nincs olyan időszaka, hogy tele van és csendben emészt. De ezt most megúsztuk egy hányingerrel.

Voltunk anyukámnál, sógoroméknál és apukáméknál így ma vagyunk itthon először és élvezzük a nyugit bár mindenhol nagyon jó volt. Apukám még hintát és mászókát is csinált a lányoknak. Annyira élvezték, csak úgy nevettek tök hangosan. Apu felkötött a barack fára egy kötél létrát és egy vastag kötélre felkötött gumi abroncsot ami a hinta funkcióját töltötte be. Komolyan mondom egy full extrás játszótérnek nem örültek volna ennyire mint ennek. A héten nem megyünk oviba, szabin lesznek a lányok viszont lehet, hogy Balcsit bevállaljuk 3 napra :)

Meggyógyult már mindenki??

szandrakiss
 
 



Szandra, örülök, hogy a hányingert leszámítva jó húsvétotok kerekedett :) A bandázásban mi benne lennénk, de Zazi még mindig taknyos :? :evil: :roll: Pedig társasághiányos tüneteket is produkálunk, mindannyian :evil:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra!
A bandázás nekünk is jól jönne, és mi már társaság képesek is vagyunk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Szandra, a találkozóban mi is benne lennénk. Ábellel 1-2 órára el tudunk szabadulni. Még 1,5 hétig van segítségünk, utána már Lucát se hagyjuk itthon :-)

Betegeskedőknek jobbulást!

Reni, nagyon sajnálom :-( :-(

Évi, eszembe jutott egy ajándékötlet Zétinek. Ábel imádja a teherautókat és a kukásokat nézni :-) Most az auchanban akciósan láttam teherautót. Mi lehet, hogy megvesszük hétvégén. Bár az igazi a kukás autó lenne :-)

Mi úgy néz ki lekopogom egészségesek vagyunk. Luca tegnap volt 1 hónapos és már 4050 gr :-) Szép teljesítmény figyelembe véve, hogy 2750 gr-mal jöttünk haza :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?