Új privát üzeneted érkezett!

Ez a levélvárás engem már teljesen kikészít!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kicsigesztenye, nekem ha jól emlékszem van otthon még 2 doboz Fostimonom, de 1 teljesen biztos, hogy van, megnézem ma, ha hazaértem. Ja és Clostym is van! :D

Kamilla hívom a klinikát! 8)
Vendég
 


Megjött a levél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Az alkalmazott citogenetikai módszerekkel-a vizsgált sejtekben-az életkorral kapcsolatos kromoszóma-rendellenességet nem találtunk.
A vizsgálat alapján a magzat neme: lány."

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sziasztok!

Baba: jajj de jóóóó! :) Gratula a kiscsajszihoz!! :)

Kicsigesztenye de örülök a jó hírnek! Nekem ilyenek nincsenek, csak clostym. Hajrá - hajrá!! :)

Röpcsikém hívtad a klinikát???
Vendég
 


baba
Nagyon örülök hogy jó híreket kaptál.Szívből gratulálok.
Tudtam én hogy minden rendben lesz.A pici lányhoz is
gratulálok.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


köszi nektek is a drukkokat

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimado
Hurrá, hurrá, de jó, de örülök, hogy ilyen jó híreket kaptál :!: :D Kép Kép
GRATULÁLOK A KISLÁNYOTOKHOZ :!: :D 8)
Vendég
 


Jaj Baba de boldog vagyok hogy minden rendben és végre nyugodtan aludhatsz,élvezheted a terhességed minden percét félelmek nélkül.

Egy pici megjegyzés ha megengeditek.Picit visszautalnék a genetikai ultrahangos ismerősöm megjegyzésére aki azt mondta sajnos nem megbizhatóak diagnosztikus szempontból ezek a vizsgálatok az ultrahangéhoz képest.Akkor mit érnek a tesztek kérdem én ha az egészséges terhességnél is ilyen, szerintük kóros eredmények születnek.Csak a kismamákat sokkolják vele.
Nem a Baba az első eset!
Lányok nem kérek ehhez véleményt mert tudom megoszlanak.

.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Kriszti: akkor te is a fius mamikhoz tartozol majd - nekem is az van! Vigyázz magatokra.

Baba: neked pedig lány, igy az igazságos!

Kicsigesztenye: kivánom minél előbb sikerüljön, a BMC-s topikban egyre több a terhes mami, ikrek is uton vannak. Kövesd a jó példát!

Röpcsi: neked is ezt kívánom

Én megvagyok már fáradtan várom a hétvégét

üdv nektek

kispatak
Vendég
 


Kamilla, ha lesz kistesó, nem csináltatom végig a vérvételes hercehurcát.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!Megértelek.
Szereztek neked egy jó pár kellemetlen hetet,de egy a fő egészséges kislányod lesz:)

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kismamák!Ti eddig mennyit hiztatok?
Kriszti Te biztos alig valamit a hányás miatt.
Baba Te?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok,
Tudtam ám, h. így lesz!:)
Mkinek jönnek a jó hírek!
A kismamikat nálunk mindig nyugtatom, ha szúrásra mennek(mvíz mintavételre), h. ha baj van, akkor úgyis szólnának előbb!Hiszen az afp-t is akkor haza-hozzájuk küldik ki.De eddig még nem volt baj!kopp-kopp
Kamilla jól vagytok?
Puszi Nektek

mary80
 
 


Köszi Mary!Jól vagyunk dolgozom és nincs panaszom.A súlyom foglalkoztat egy picit de azt mondják hülyeség,most picit visszafogom magamat nem nasizok annyit :roll: A fiammal savanyút kivántam most meg édesszájú vagyok:(
Az van hogy ugye nekem az elejétől fogva nem volt émelygés meg sose hánytam igy az étvágyam is megvolt :D
Szerinted mennyi az ideális testsúlygyarapodás a 18. hétig?
Én most 5 kg.-nál tartok.
A védőnőm azt mondta ideális,Te mit mondassz Mary drága?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla drága, csak nyugi!
Nálunk a dokik a 12.kg-nál már kh-ba kényszerítik az embert (mert szerintük csak annyit lehet hízni az egész várandósság alatt), de Pesten sokkal lazábban kezelik ezt.
És én nem szoktam súlyhatárt mondani, bár arra odafigyelek, ha hirtelen ugrik meg a súly, tudod toxaemia miatt!
Puszi

mary80
 
 


Baba,
én is nagyon örülök a jó eredményednek,és ahogy Kamilla mondja,most már csak az élvezet marad!

Többi kismaminak is boldog babavárást!

Röpcsi,
drukk,hogy a következő ciklusban kezdjetek!Mit mondott Kati?

Mary,
neked is drukk,hogy hamarosan lehetőségetek legyen folytatni a küzdelmet!

Nekem megjött 28 napra,mint a kisangyal,úgyhogy remélem,nincs ciszta és ha megint ilyen szépen ,megjön,máj.8-10.körül kezdhetünk!
Vendég
 


Mmzsó drága,
Jól vagy?
Puszi

mary80
 
 


Arabnyosak vagytok!

KAmilla, én IR-es vagyok, a Meforaltól fogytam. 49 voltam a terhesség elején, most 53 úgy, hogy lazán veszem a diétámat, mert másképp éhes vagyok és szerintem a babának kell a kajcsi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mi is azt beszéltük, h. talán...talán, ápr-ban bizti nem, de majd...

mary80
 
 


Ja, és képzeljétek!Megbeszéltem 1 dokinővel, és 2 asszisztenssel itt az IR-t, csak 1 beutaló kell, és máris mehetek!Nem kell több ezreket fizetni!Hurrá, ez is vmi!:)

mary80
 
 


Mármint a közeli kh-ban, a területileg illetékesben:)

mary80
 
 


Halihó!!! Kép

Tegnap felhívtam a klinikát, jövő hét utáni héten megyünk :!: 8)
Remélem minden rendben van, lesz és elkezdjük a 2. lombikprogramot :!: :D
A férjemnek tegnap, amikor értem jött csak annyit mondtam, hogy jövő hét utáni héten kell mennünk. Erre Ő, anélkül, hogy mondtam volna, hogy hova és miért kell menni, egyből tudta, hogy a klinikáról, a programkezdésről van szó! :D Mondtam neki remélem, hogy most nem lesz semmi baj és elkezdjük a kezelést :!: Mire Ő: biztos, hogy nem lesz semmi baj, szerintem most elkezdik a kezelést és biztos, hogy sikerülni is fog és már csak a 9 hónapot kell végig várnunk :!: :D
Vendég
 


kamilla
Én 5 kg-ot híztam eddig.Én is mindig gondolkodom hogy ez még
normális-e?De a védőnő szerint az.
mary
Nagyon örülök hogy mentek és hogy sikerült megbeszélni.
Nagyon drukkolok neked.Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mary nagyon örülök, hogy könnyen, no pénz kiadással sikerül elintézned az IR vizsgálatot, ami lehet, hogy kiderít esetleg nálad valamit :!: :D
Én soha nem hittem volna, hogy nálam ez a vizsgálat kiderít majd valamit és tessék :!: Kiderült rólam, hogy diabetes 2-es vagyok.
Mindegy, hogy az ember vékony, normál testsúlyú vagy több az előírtnál jó pár kilóval, az IR mindegyikőjüknél ugyan úgy kialakulhat :!: :(
Egyik barátnőmnél kiderült, hogy emiatt nem sikerült éveken át a baba, mert IR-es volt, a másikuknál meg igaz a baba könnyen összejött, a csajnak normális testsúlya volt mégsem nézette meg soha ezt, ezeket az értékeit és a baba cukrosan született aztán meg.
Szóval nézesd meg mindenképpen :!: Én nagyon örülök, hogy a terhességem elején kiderült ez nálam :!:
Vendég
 


Mary,
köszi,remekül,kellett ez a 4 hét,de most igazán kerek a világ és várom a folytatást!

Lehet,hogy egyszerre fogunk oda járni? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Baba

Örülök hogy jó lett az eredmény, és gratulálok a kislányodhoz!!!!! :wink: Bizony! Azt szokták mondani hogy az már jó jel ha később jön meg az eredmény!!!!! Ha valami rossz lett volna akkor hamarabb telefonálnak!

Mmzsó, Röpcsi

Mindjárt ti is kezdhettek! :D De jó!!!!!!!!!!!!!!!!

Mary

Tök jó hogy meg tudod nézetni az IR-ed!!!!!!!!!!! :D Ha van eltérés akkor legalább tudnak minél előbb kezelni, ha nincs, akkor meg ez is kipipálva!!!!!!!! :wink:

Kispatak

Hogy vagy? Javulgatsz már???????? :wink: :D
Jó kis masszázs sem árt!!!!!!! :wink:

Krisztike

Te most már jobban alszol????? :wink:

Kamilla

Ti hogy vagytok????? :wink:

Luna

Veletek mi a helyzet? :wink: :oops:

Twist már nem is írogat ide????? :shock: A blogját sem tudom már olvasni! :cry: :cry: :cry:

A héten megint volt pörgés nálunk! :? Csőtörés volt, kipakolni a pincéből hogy hozzáférjen a szakember, apa közben ásott, majd renoválás, és vissza ültettem a növényeit a szomszédnak, mert a ház mögött jön a vízvezeték. Új háziorvost kellett keresnünk, majd elmenni hozzá hogy hivatalosan is kikérje a kártyákat, egy csomó időt vett el az is. Nagyon sokan voltak!!!! Tegnap délután meg bográcsoztunk!!!!!!!!!!! :wink: :lol: Hogy valami lazítás is legyen már!!!!!!!!! :lol:

Már ez a 3. hétvége hogy mindig jönnek a vendégek!!!!!!!! Van aki csak bejelentkezik hogy jönnek! :lol: Úgy látszik jó vendéglátók vagyunk ha szeretnek hozzánk jönni!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Viszont megkaptam a mosogatógépet amire vágytam, így most már azóta könnyebben veszem az "akadályokat". :lol: Mire hazaértem tegnap melóból összevágták a fiúk a húst, a hagymát, a szalonnát, kipakolták a kerti bútort........úgyhogy már nem sok melót hagytak nekem!!!!!!!! Sőt még bevásárolni is voltak!!!!! 8) :lol: Igaz, az hagyott némi kívánni valót maga után, dehát pasik!!!!!!!!!! :lol:

Kép
kicsigesztenye
 
 


kicsike
De jó hogy már néha itt vagy köztünk.Én már jobban alszom
igen,bár még mindig nem a régi de már nem panaszkodom.
Semmi panaszom nincs a néha erősen verő szívdobogásomat
kivéve.De erre nem mond semmit a doki.Vérnyomásom jó.
Nem tudom mitől lehet.Lehet a terhesség.
Bográcsoztatok?Tök jó.Mi nagyon szeretünk.
Egyébként jól vagy(tok)?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok lányok!Olyan szép idő van, tegnap már kitettük a kerti bútort ma már kicsit ücsörögtünk kint még azért nincs olyan meleg mint kéne,de azért alakul :wink:
Kicsi,Mmzsó nagyon örülök hogy itt vagytok.
Köszönöm jól vagyunk növögetünk szépen!
Kicsi jó vendégvárást!Én is imádom az összejöveteleket nálunk is lesz mert a szülinapomat ünnepeljük áprilisban együtt a nővéremével.
Jó kis buli szokott lenni :lol:
Már várom!
Puszi mindenkinek!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Küldtem neked privit.Válaszolj légyszi.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti a privi nem jött át!!!
Próbáld meg mégegyszer!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok,
Úgy látom, már mkinél nagy tavaszi "őrület" van. Csüt-ön mire hazaértem, nálunk a férjem bográcskajával várt.(marhapöri).
És ahogy ültünk kint, valószínű a vizek miatt, 2 gólya repült át felettünk, az egyik kb. 2 m-4 m-re tőlem.De én már nem hiszek nekik...:)tavaly is a kertünk felett köröztek,és lett eredménye?:(...
Az egyik néni is beszólt, h. már mekkora hasam lenne...
Na, ennyit a jókedvről, és a tavaszról...
Remélem azért Csajok, jól vagytok!
Puszi

mary80
 
 


kamilla
Küldöm.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


kamilla
Nem tudom hogy átment-e de már 4-szer elküldtem.
Olyan szar hogy nem tudok priviket küldeni.
Mi a baja?Minden levelet a kimenőbe rakja nem az elküldöttbe.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike kimenőbe addig van az üzenet mig a másik fél el nem olvassa utánna kerül csak át az elküldöttbe!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Bocsi ha többször küldöm el,de tegnap sem ment át,
és hát nem tudom miért.
Ma is küldtem egyet.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!
Köszi szépen a hiányolást, vagyok, csak kevesebb időm jut mindenre. Meg a napi babás problémákkal a kaálit babavárók fórumát és az inszemis babások fórumát látogatom. Gyakran van az, hogy megakadok és tőlük várom a tanácsokat. Babával ott szoktunk dumcsizni:)
Baba, itt is gratula a csodálatos eredményhez, hála az Égnek!!!

Nálunk a baráti körbe a héten érkezett még egy pici baba, már megengedték, hogy meglátogassuk, segítünk nekik, amiben tudunk. Olyan édi-bédi kisfiúcska született, hogy csak na! Egy nagy láda rucit vittünk neki (mivel kisfiús anyukáktól kaptuk a ruhákat, így tuti, hogy nem rózsaszín cuccok), baby teát, csörgőt stb. És a családba még egy baba érkezik, egy kedves sógornőm is bejelentette, hogy babát vár.) Jönnek a gólyák sorban a családba, tök jóóóó!
Dorka baba jól van, szépen fejlődik, még kék szemei vannak, jól eszik. Néha fáj a hasa, azzal szoktunk küzdeni. Sajnos akkor szokott fájni, ha éppen menni szeretnénk valahova, így nagyon nehezen és késve tudunk csak indulni, vagy el sem megyünk. Szegény baba, én is sírok, amikor ő sír a fájdalomtól. Utálom a hasfájást!:(

Szoktatok feltenni UH képeket? Pocakfotókat? Remélem, hogy jól bírjátok a várandósságot. AFP, vércukor rendben? Problémamentes, csodálatos terhességet kívánok nektek!
Mmzsó, drukk a májusi kezdéshez!
Röpcsi, neked is drukk!
És puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Kedves Twist:

Osztom Kicsigesztenye hiányolását - jó hogy irtál magatokról, mert itt mindenki szeret titeket - és a blogodat már nem tudjuk olvasni, sajnos!
Az nem jó, hogy tündérlánykádnak fáj a hasa - de hidd el, pár hét és ez is rendeződni fog! Persze nem jó, hogy keveset tudsz rajta segíteni, de ma már vannak jó szerek, és a doktornéni vagy a védőnő ad majd nektek jó tanácsot. Esetleg fotó babóról? Az jó, hogy egyre több csemete érkezik a családba, és ti is tudtok a ruhákkal, tanácsokkal segíteni, ez igy van rendjén.

Krisztike: veled mi ujság mostanában, a kezed az már nem fáj? Mekkora a pocak, gondolom sokat nőtt a multkori alkalom óta, ugy mint Kamillának is. Nagyon szurkolok nektek.

Mary: majd jön az a gólya ugyanugy, mint Röpcsinek és Gesztenyének is, szívból kivánom.

Remélem,nekem mostanában nem kell a klinikára mennem. A héten ott voltam, az uh-n igen megkinoztak, na mindegy, tul vagyok rajta. Ha minden ok-s akkor jövő márc. vége a szokásos vizsgálatok ill. leletellenőrzés.

Minden jót nektek és remélem itt is egyre több baba lesz -BMC-s topikban megindult a babaeső

üdv nektek

kispatak
Vendég
 


kispatak
Köszönöm érdeklődésedet a kezem most jó.
Pocakom nagyon nől már.
Remélem jól vagy és nincs semmi gond.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Íme egy friss fotó:
Kép
Legyetek jók, majd jövök ha tudok és sokat gondolok rátok!:)
Vendég
 


Jó estét fórum Lakók! :)

Röpcsikém, de jó, hogy mentek!! Drukk nagyon!! :)

Mmzsó drukk, hogy mehessetek!! :)

Mary örülök, hogy ismét gondolkodtok a programon!! Ez ám a jó hír!! IR vizsgálat is nagyon jó, hogy sikerül így megcsináltatnod!! :)
A gólyákkal meg nem szabad foglalkozni... egy időben én is hittem nekik.. :S :)

Ditke! Jó kis pörgés van nálatok is! :)

Twist! Jó, hogy írtál! No igen, így szokott az lenni, jönnek a babák sorban :)

Kispatak! Drukk, hogy ne kelljen menni és hogy minden rendben legyen!! :)

Krisztike! Alvással mi a helyzet??

Nálunk minden ok, legalábbis most úgy tűnik. Voltam vérvételen és az IR-t én is meg fogom majd csináltatni. Nem akarom az időt húzni, de a héten voltam vérvételen és nagyon fájt. Hiába ittam előtte vizet, ennek ellenére se tudták levenni. 4 kémcsővel vettek, és kb 2 és egy picit sikerült a jobb kezemből, aztán pihenő, és mivel nem töltenek rá a vérre, így újabb 2 kémcsővel vettek a balból is. Viszont, talán ha 4 csillagosom lett, ha jól emléxem. Ebből 2 volt érdekes, az egyik az apti, ami a véralvadás, az 35 sec-ig jó, nekem 36,5 lett. Szerintem ez nem annyira nagy gáz. A másik pedig az éhgyomori cukor volt. Az elvileg 4-6,4 között jó, nekem 3,6 lett. Egy picit hagyom, hogy legyen egy kis vérem, aztán lecsapoltatom magam megint. A kedves vérvételes nénivel megbeszéltük milyen is az egész. :)

Jó ét, puszi!
Vendég
 


luna
Már elég jól alszom.Persze nem mindig,de ez már nálam
jónak mondható.Ma pl:9 órát aludtam.Ez már nagyon jó.
De van amikor annyira ver a szivem hogy csak4-5 óra megy.
Ezzel a vérvétleles dologgal én is így vagyok,legutóbb a
kézfejemből vettek.Nem nagyon vannak vénáim.
Örülök hogy azért elég jó eredményeket kaptál.
twist
Dorka baba gyönyörű.Nagyon szép kislány.
adry
Olyan rég jelentkeztél.Jól vagy?Mi van veled?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszike örülök, hogy jól alszol! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hú igen nagyon rég nem írtam de alig netezek....szétkaptuk a lakást falat vettünk ki..stb....megint alakítunk... :wink:
és mindenütt por,por,por kosz........ :twisted: :twisted:
csütörtökön megyek vérvételekre, AFP stb...... :wink:
mindenkinek puszi
egy kis mai pocak fotó
Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri gyönyörűen gömbölyödsz :lol:
Én is teszek fel mindjárt mert van friss fotó.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


adry
Szió!Már hiányoltalak. :D Szép a pocid.Gömbölyödsz te is
szépen.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Pocakfotók ma készültek :lol: Kép Kép

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Úristen.Mekkora pocak. :D :
De nagyon szép.Nem semmi.Mindig meglepődöm amikor
látom a pocidat.
adry
Jól vagy már?Hányingerek vannak még?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


hellóka,

Krisz, már nincs az egésznapos éhmelygés.....egyre jobban vagyok:)) kop,kop....
Te milyen időközönként szoktál menni uh-ra :?:
én multhéten mentem fel az SZTK-ba a dokimhoz mert ott írta meg a beutalókat AFP...stb és megnézettem a babát pont fejen állt.:))
holnap megyek vérvételekre...
te már érzed a mocorgást :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Én havonta szoktam.De kb 2-3 hete elmentem 4d-re is.
Tök jó volt.Nekem múlt héten volt az Afp-m.
Mocorgást még sajna nem érzek,de kaparászást azt szoktam.
Pedig állítólag nagyon aktív a baba.Jó lenne már érezni.
Úgy várom.És te érzel valamit?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


én néha ilyen boborékolást....mikor oldalra fordulok éjel akkor mintha ő is jönne ilyen bugy.... :lol:
hol voltál 4d-n :?: Vácon nem tudod hol van :?:
mikor lesz kész az AFP-d :?:

Kép
Adri
badró1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?