Új privát üzeneted érkezett!

Jaj, jobbulást a kis betegeknek! :( Norbi, Áron, Fannika...

Remélem Lottika nem beteg! Voltunk ma a játszóházban, de Ildiék nem voltak, pedig csütörtökönként ők mindig mennek a zenebölcsi miatt...

Pálmi ma extra jól érezte magát a játszóházban, szupi volt. Most elég sokan voltak, lehet, hogy a nyüzsi tetszett neki? Bár az első fél órát megint egyhelyben ülve a homokozóban töltötte :lol: Tegnap óta az étvágya is jobb, remélem mi most meggyógyultunk... le is kopogom gyorsan...

Kata,
ez a fulladásos dolog nagyon rossz lehet. Akkor mostmár mindig kell, hogy legyen otthon ez a steroidos befújó, mi? :roll: Ez valami rendszeres dolog lesz, vagy csak nem jött még teljesen rendbe? Mintha azt mondtad volna múltkor, hogy most lesz, de majd ki fogja nőni, igaz?

Na, hát cumi-függőség az nálunk is van... egyelőre nem foglalkozom vele...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szöszke,
Pálmi 11 hós koráig külön aludt, ellenben én egy szemhunyásnyit sem, mert 2-3 óránként felsírt, persze elég volt akkor is csak annyi, hogy bedugtam a cumit a szájába és már aludt is tovább... én viszont a felkelés és a másik szobába való átmenetel után 2-3 órán keresztül nem bírtam visszaaludni. Ergo semmit sem aludtam.

Ezért vettem végül oda magam mellé. De most sem összebújva alszunk, tök külön, a franciaágynak ő az egyik felén, én a másikon, de így csak átnyúlok betenni a cumit, és már alszom is tovább...

Ezért is gondolom, hogy továbbra is menne neki a különalvás, nem lesz gond majd most az új helyen, hogy külön ágyba teszem, a saját ágyamat meg mellé (hogy még mindig karnyújtásnyira legyen cumivisszaadás-ügyileg éjjel...) Délutánonként is egyedül alszik, igaz akkor is a nagy franciaágyban és megvárom míg elalszik, utána jövök csak ki.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szöszke,
jobbulást a nagymamádnak! :(

Az én nagyim úgy tűnik jól viselte a combnyak törést és a műtétet, műtét után 2 nappal már egyedül ment ki a WC-re, úgyhogy bizakodóak vagyunk! De sajna 24 órás felügyelet kell neki egyelőre, úgyhogy még bent kell maradnia a kórházban :?

Szegény anyukámnak nem jött ez most túl jól a költözés kellős közepén, minden reggel és este beszalad megnézni a mamát a kórházba, közben meg pakoljon (a saját lakását is meg a mamáét is, mert mindketten jönnek az új házba) és még közben jön Pálmira is vigyázni...

Fel kell pörgetni a dolgokat, hogy a mamát a kórházból már az új házba lehessen hazahozni...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Na, a hozzászólás-áradatomból eszembe jutott Nyugtonmalac :) Mi lehet vele?

És Marek?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Norbi alszik,nincs láza már.De elég nyugtalan, és nem evett ma még csak egy joghurtot és egy almát lereszelve :roll: inni se nagyon akar, most főztem neki bodza teát mézzel hátha...
Az éjjeltől félek mert igazán akkor fullad.

Vicky...igen pont a járványok miatt rettegek attól hogy kórházba ne kerüljünk. :? Most a calici meg a rota és egyebek a "divat" :(
szegény Mira is összeszedte, nem? hát én inkább itthon kezelem Norbit.
Amúgy nagyon ijesztő amit írtál :( gondolom hogy megijedtél.
Kellett székletmintét venni Fannikától???Vagy tudni hogy ez melyik vírus.
Remélem hamar átmegy rajta, gyógypuszi!
Elkezdted a fogyit????
Én egy hét szünetet tartottam, most így is fogytam fél kg-ot. :wink:

Veronika...de jó lehet ez a játszóház :D mindíg irigykedem mikor mesélitek.
Ildiről én se hallottam, remélem nem betegek.

NyMalac és Marek néha irogatnak NyMalac weblapjára vagy fórumára ...nem tudom hogy is hívják. :oops: :) Lényeg hogy jól vannak!

Szöszke...hát remélem ez a Jónás módszer nem igaz, mert akkor nekem sincs sok esélyem :roll: Külömben megnéztem, norbi nem is így fogant :evil: ugyhogy szerintem hülyeség.
Szöszke, Veronika...remélem nagymamáitok gyorsan felépülnek, ebben a korban már nagyon súlyos lehet minden csonttörés :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok
eloszor is koszi a dicsiket és a válaszokat

vikcy: tok jó,hogy a munkahelyed mellett van a bolcsi.ugyes a lányod,hogy már igy beszél.az én fiam kozottunk alszik,de ha kulon teszem, akkor is gond nélkul elalszik. én nem merem betenni a kiságyba,mert az csak a hónaljáig ér, és félek, hogy kiesik belolle. ti hogy vagytok ezzel??
remélem a forgójával minden rendbe lesz.

szoszke: orulok,hogy mamád már jobban van

clau: nagyon cuki lehet a fiad,ahogy koszon

sz.veronika: sajnálom nagyidat, jobbulást neki

éva: majd megnézem a musort,csak irj idoben,hogy mikor lesz

nekem eddig a hónapok nem befolyásolták a gyedemet.ha 30 ha 31 napos volt a hónap. mindig ugyanannyit kaptam

l.kata: Norbinak jobbulást nagyon sajnálom ot ez miatt a sok betegeskedés miatt,de a puszi miatt viszont irigy vagyok. az én fiam nem akar pusziszkodni.a tesó projekthez pedig drukkolok.

folyt.holnap, még el kell mosogatnom :?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ma még senki sem írt.
Hosszú hétvége, utazás?
Mi maradunk itthon. 8)

Kép
szöszke
 
 


Timi, nálunk elég lent van a kiságy alja, nem tud fejjel kiesni belőle szerencsére.

Sz.veronika, nagymamád javult? Az enyémhez naponta jár egy ápolónő 3-szor. :shock:

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Timi..nekünk is mély a kiságy, nem tud kimászni, de a játókában már nem merem hagyni mert fellépdel a hálón. :roll:
Nem lehet az ágyat valahogy átalakítani?

Norbi eléggé belement ebbe a gégegyulladásba megint. :( Éjjel még mindíg katasztrófális volt. Alig aludtunk.
Tegnap vetettem Fecóval légút tisztító illóolajokat, egész éjjel ment a hidegpára és mégis befulladt. Most már a 3. nap, javulni kéne ennek, nem adhatom a kúpot 3 napnál tovább , csak kórházi felügyelet alatt lehet. :cry:
Marad a szteroidos befúvás, csak az gyengébb...éjjel lehet nem lesz elég.
Napközben amúgy olyan mint akinek semmi baja, csak ha sír akkor hallani a csúnya légzést és rekedtséget. Kicsit aluszékony, most is alszik. :( Na meg reggel óta hurutosan köhög! Ez valahol jó is mert legalább szakadozik a hurut.

Többiek???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata, és tud enni Norbika?

Kép
szöszke
 
 


Szöszke,
akkor a te nagymamád már otthon van, ugye? Drága mulatság lehet, ha naponta 3-szor megy hozzá egy ápolónő :roll:

Az én nagyim még kórházban, de hihetetlen jól van! Most átkerült valami rehabilitációs részlegre, ahol tornáztatják. Anyu próbálja elintézni, hogy bent maradhasson még 1-2 hétig, hogy már az új helyre jöjjön haza, mert a mostani lakásában nem tudjuk megoldalni a 24 órás felügyeletét és utána nehézkes lenne költöztetni is, meg otthonról behurcolni a tornára.

Kata,
hát ez szörnyű :(
Ha nem adhatod tovább a kúpot, akkor mennetek kell kórházba?

A puszi miatt én is irígykedem! :) Pálmi csak cuppant, de azt nem érti, hogy közben az arcomhoz kellene érintenie a száját! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sz.veronika, az ápoló 350 Ft/óra összegért megy nagyihoz. Szerintem nagyon olcsó. Nem is tudom, hogy találtak ilyen olcsót...

Puszit
Gergő még nem tud adni. :?

Kép
szöszke
 
 


Szöszke,
az tényleg nagyon jó áron van! :shock: Szuper!

Gondolom, ha nem tanítod puszit adni, akkor persze, hogy nem tudja :) Pálminak is külön mutatni kellett hogy kell és sokáig nem értette. Most is még csak a szájával cuppant, de nem hajol oda az arcomhoz :)

Viszont azt mondtam, hogy mondja, hogy "hamm"? :)Talán ez az első igazi szavunk a "pápá" után :) De csak játszás közben, ha etetjük az állatkáit :) Bár lehet, hogy már mondtam, csak olyan cuki mikor mondja :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Voltunk az IKEÁban családostól és nagy meglepetésemre összefutottunk Marekkal. Annyira megörültem neki, azt sem tudtam, hogy kerültek oda. :) Borit megnéztem, gyönyörű, mosolygós, fejlett, édes kiscsaj! Invitáltam Mareket, hogy írjon, de nagyon nincs ideje. :?

Sz.veronika,
oké, megpróbálom puszira tanítani. :)

Gergőnek most a kedvenc játéka az, hogy a habitapit oszlopba rakja. Ha kész, akkor átpakolja más helyre, új oszlopba. :roll:

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

L.Kata!
Jobbulást Norbinak!!! Nehéz lehet most, de kinövik!

Konstit nem érdekli a cumi. Ábel 6 hónapos kora óta cumizik. Próbálom leszoktatni, de egyszer képes volt hajnalig ébren maradni és csak azután aludt el, amikor megkapta...ez van, próbálom korlátozni, h csak alváskor kapja meg.

Évi!
Szupik a képek! Néhányszor belenéztünk abba a műsorba, Ábelnek nagyon tetszett, ahogy szurkolnak. Engem picit a régi kedvenc műsoromra emlékeztet, a "játék határok nélkül" ...
Gratula!!!!!!

Áron csúcs!!!!!! Képet!!!!!!

Vicky!
Hogy vagytok???????????

Szöszke!
boldog névnapot Gergőnek!!!!!!

Gyógyulást a nagymamádnak!!!!!!!

Nem utaztunk el, itthon vagyunk családilag. Játszunk.....

marek jöhetne pár szóra és képekre! Nagyon kíváncsi vagyok Borira!!!!

Rólunk: nincs semmi különös. Ábelről megint csupa jót hallottam a szülőin. (nem is mondhatnának rosszat, hiszen az Ő munkájukat minősítené :wink: ). Sok program lesz mostanában, bábelőadás, locsolkodás, sportnap, .....

Egyik nap mentem érte és az egyik csoporttárs azt mondja: " Szia Ábelanyukája! Képzeld dominóztunk és az Ábel mondta, h körte. Nagyon ügyes!!!" :lol: :lol: :lol: majdnem elbőgtem magam. Ez a közösség ereje. A társai szurkolnak, segítik a fiam beszédfejlődését.....hüp-hüp......

Konsti rosszalkodik, elevenebb, mint a bátyja....kedvenc játéka az üres flakon kupakjának le és visszacsavarása..... Résen vagyok, mert néha megpróbálja bekapni a kupakot....

Mi nem húsvétolunk különösebben. Lesznek ugyan húsvétkor szokásos ételek, de semmi több.

Valaki kérdezte a játékot: sokszor az egyszerű játék többet ér, mint a drága, márkás fajta. Most már itt a tavasz :) jó móka a tologatós lepke, kismotor, sőt a kisbicaj is. (Ábel 1,5 éves kora óta egyedül bicajozik pótkerekes bicajjal)

Benti játéknak aranyos a mindenféle szerepjáték. Kiskonyha, boltos játék, babakocsi, bevásárlókocsi, mindenféle tapinthatós könyv, horgászós játék........

Jó pihit Mindenkinek!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Ige, igen... névnap, de a Gergő és a Gergely az más és más nem?
Szöszke...mikor ünnepeltek? :oops: 8) Nem novemberben volt a névnapja? :D

Jééézusom Zsuzsu! Te nagyon friss voltál ma, vagy csak akkor feküdtél le? :shock: :roll:
Örülök hogy ábel ilyen példásan viselkedik, nagy büszkeség.
Hááát, az öcsi meg most nyiladozik! :wink: Norbi is borzasztó eleven! Kezet foghatnának :lol:

Mi kis biciklit szeretnénk Húsvétra venni, illetve olyan tricikli félét, aminek van kísérő bot a hátulján...áhh, inkább belinkelem. :wink:

http://www.molding.hu/product/gyermekja ... 800k3f5id0

Ez talán megfelel az ő méretének , nem? Bár norbi amilyen hosszú, ezt lehet kinövi hamar??? :roll:
http://www.molding.hu/product/gyermekja ... 800k3f5id0

Vagy valami egyszerűbb?A sima 9900 forintos Be Fun nevű 3 kerekű is tetszik!
http://www.berchet.hu/index.php?kat_id=0&akat_id=1

Szerintetek?milyen a jó bringa?Van napfénytetős, esernyős...szerintetek fontos ez?
A fém vázas lenne a tuti, és állítható ülés, biztonságiöv...nem?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata!

Nekünk ilyen biciklink van, semmi extra. Nagyon jó, mert sokáig tudja használni. Eleinte nem ért le a lába, egy seprűnyél segítségével toltuk.

A második képen már vagányul teker, a homloka bibis, ezidáig ez volt az első és egyetlen eset, amikor az ügyeletre kellett mennünk. (remélem nem is lesz több)

(Most ezt a bicót kapja meg Konsti, Ábelnek van egy nagyobb, 1 éve kapta még anyósomtól. )

Szerintem nem szükséges a napfénytető és az öv sem, sokkal ügyesebbek a gyerekek, mint gondolnánk.
Ábelnek vettünk sisakot 2,5 évesen.
Ha te akarod tolni, ha csak szállításra akarsz bicajt, akkor jó a napfénytetős csodajárgány. De ha azt szeretnéd, h önállóan biciklizzen, ügyesedjen, akkor ez a pótkerekes a megoldás.

(Nagyon keveset alszom, dolgozgatok éjszaka és pihenésképp net. akkor csend van)

na a képek:

Kép

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is, lassan, vagy inkabb gyorsan szedelozkodunk hazafele, szerda hajnalban indulunk. Kicsit fura most, mert hosszu idore megyunk (masfel ev), vegleg itthagyjuk ezt a lakast, ami minden hianyossaga ellenere a szivunkhoz nott :roll: Persze az utazas most sem lesz setagalopp, no meg a kikoltozes sem az, de remelem ep aggyal es 2 in 1 kibirom a dolgot :wink:

Lkata!
Szerintem sem kellenek ilyen extrak a bicajhoz, ha sokat hasznalja hamar belejon a tekeresbe. Nalunk sajnos ezzel a joves-menessel nem volt alkalma tul sokat gyakorolni Zsoltinak, de most ha hazamegyunk bicajjal fog kozlekedni. (most meg rajta van a potkerek)
Ugy aterzem ezt a betegeskedest, mi is meg mindig ebben a vizben evezunk. Csak remelni tudom, h par nap alatt lecseng a dolog, mert Zsoltira hosszu utazas var. Ami viszont letisztult bennem, az az, h igenis Zsoltinak szuksege lesz ilyen szteroidos vre veszhelyzetekre. :( Hogy van most Norbika?

Jatek: Nalunk aztan tenyleg igaz, h a leginkabb a nem jateknak szant jatekokkal tud jatszani! Kedvenc a pakolosdi, fo kedvenc a szemetes, gyakorolja a szelektiv hulladekgyujtest, budiba hajigalast stb. Egyaltalan nem reagal fegyelmezesi probalkozasaimra es persze hisztizni is tud. Ilyenkor nincs mit kezdeni vele, egyszeruen ki kell varni a veget.

Zsu!
Nagyon vagany Konsti a bicajon, latszik a fiaidon, h sokat vannak kint, h rengeteget jatszanak! Cumial nalunk forditva van: Zsolti ra sem nezett, Miki nem ereszti ki a szajabol :? Lassan ott tartunk, h eves kozben ket falat kozott is bekapja. Probalom elveni, ha elvan valamivel, de ha eszebe jut, eleg nehez. Probalom lazan venni, de elegge zavar. :?

Vera!
Gyogyulast nagyinak, soksikert a hazasdihoz!

Macianyu!
Nagyon nagyot nott Norika, mi meg csak 80 cm-ek vagyunk! A haja pedig egyszeruen csodaszep!

Koszi a furdetovodros hozzaszolasokat, otthon beszerzek egyet es majd megosztom a tapasztalatokat. Most ujabb nagy otletem van, szeretnem kiprobalni a moshato pelusozast! Tudom, h Sensi meg Nyugtonmalac foglalkozott vele, de van vki kozuletek, aki meg preobalta?

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sajnos csak telefonos kepeim vannak, de olyan reg nem lattatok minket, h felek elfeledtek... Kép bilis

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Kép dinos Kép tesok

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


29 hetes poci, most amugy 30+4 Kép

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Móni,
én megvettem egy 20 db-os Monapel mosható pelus szettet (ennyi darab kell állítólag, ha egyáltalán nem használsz eldobhatót).
Egyetlen egy darabot próbáltam ki belőle 2-szer, de nekünk nem jött be. Aztán megtudtam, hogy előtte többször ki kellett volna mosni öblítő nélkül, hogy elérje a jó nedvszívó képességet, ráadásul hiába van ráírva, hogy 3.5 kg-tól 20 kg-ig jó, igazán csak 6-7 kg felett jó.
De mire Pálmi 6kg lett, túlságosan belejöttem az eldobható pelusozásba és nem próbáltam újra...
Most árulom az egész szettet 10eFt-ért, amúgy 40eFt volt az ára.
Itt találsz róla leírást: (a Praktika nevű pelus, vannak hozzá még plusz betétek és kis méretű külsők is)
http://monapel.hu/index.php?/Nadragpele ... ktika.html

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Móni,
jó vékony vagy te is, pocakkal együtt is :)
Remélem sikeresen átvészelitek a költözést, szerdán gondolunk rátok!
A fiúk nagyon aranyosak! :)

Zsuzsu,
milyen cuki Ábi a bicajon!
Hát a csoporttársa meg haláli! :lol: Gondolom hogy olvadoztál! :)
Nem semmi, hogy éjszaka dolgozol, jól bírod!!! :shock:

Kata,
úristen, annyiféle bicaj van a honlapon, hogy megzavarodik az ember, melyik is lenne jó! :shock: :lol:

Szöszke,
jaj de jó, hogy találkoztál Marekkal! Egy képet én is szívesen megnéznék Boriról!

Úgy látszik a habtapi oszlopba rakása nemcsak nálunk nyerő :lol: Bár nálunk más a helyzet, én rakom oszlopba mikor letisztítom és neki az a játék, hogy fellépked rá, meg lemászik róla, és ezt elég sokáig tudja csinálni :lol: Persze jó kis esésekkel fűszerezve...
Még nem jár stabilan, de azért már egész jól... viszont a lábait széttartja... így is mászott anno, gondolom ez nem fog tetszeni a gyógyornásznak majd ha viszem... :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Veronika, komolyan mondom ha útban lenne nekünk a tesó megvenném a mosható pelus szettedet. :D
Mert filóztam hogy környezetbarát lévén áttérek a mosható pelusra a következő gyereknél...de azért vagyok bizonytalan, mert lehet ez a sok mosás is környezetszennyező. :roll: :? Nem?
Itt nincs más aki használ ilyet???
Vajon a makacsabb kakis foltok is kijönnek Domesthos és hypo nélkül??? :roll:
Mert klóros fehérítőt ugye nem lehet használni(mint olvastam)! Bár én azt is ritkán használok, mert az is roncsolja a vizeinket :roll: de el se tudom képzelni hogy lehet máskülömben a kakit kimosni? :shock:

Bangham...de aranyosak a fiaid. :D Nagyot nőttek! :lol: Mikin látszik hogy eleven kis csibész...de így a jó! A bilizés összejön amúgy????
Örülök hogy tettél fel képet, igazán csinos kismama vagy, és vékony! :shock: :D Meg nem mondanám hogy ez a 3. terhességed.
Hát, akkor nagy az izgalom az utazás miatt, ugye?
Jó készülődést, és azért próbálj meg pihenni. Vigyázz magadra! :wink:

Zsuzsu, Bangham...köszi a bicós tanácsokat. :D Háát, a napfénytetőt , meg az egyéb gicccses kiegészítőt én is feleslegesnek tartom.
De a kísérő nyél jó dolog,ahhoz ragaszkodom főleg hogy mi dombon lakunk, így tudom majd szabályozni Norbi vakmerőségét. :wink: Ezenkívül, szupi hogy így akár a boltig a főút mellett is el tudunk menni. :lol:
Bevallom 10 e -nél többet nem szívesen költenék...nagyon nem vagyunk eleresztve anyagilag, ezt is anyum segítségével vesszük.
Mondtam hogy ne vegyék meg a 100. játékot, segítsenek be a triciklibe. :wink:

Remélem nyugodt éjszakánk lesz, már rég aludtunk jól. :? Klassz lenne ha már éjjel nem kéne befújni, elég lenne a pára és az ablaknyitás.
Norbi étvágya nem az igazi eddig a gyulladás miatt nem evett, most meg a hurut miatt nem eszik. :(
Nah, megyek fürödni, jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!!!

Sajnos még mindig betegeskedünk mi is.Tegnap olyan erös hasmenése volt Fanninak hogy szinte semmi nem maradt benne.Bevittük az ügyeletre és azt mondták hogy elég valószinü hogy Rota virus. :?
De a papirunkra ezt kimondottan nem irták rá csak annyit hogy fertözö eredetü hasmenés és gyomorbélhurut.
Ma már elég jól van kaptunk rá bizmut nevü folyadékot meg a Hippes répa rizslét kell vele itatni plusz espumisant a puffadás miatt meg Normafloret.
Tegnap minden kakilásnál nagyon sirt szegényem.Meg is ultrahangozták de ott minden rendben volt. :D
Ugyhogy most erös diéta és szép lassan lehet neki majd adagolni vissza a dolgokat.
Tejterméket az mondta a doki hogy nagyon ovatosan adjam neki mert attól biztos menni fog ismét a hasa.

Zsuzsu:unokaöcsénknek is ilyen a bicója mint Ábelé. :lol:

LKata:hogy telt az éjszakátok????Remélem már javulóban vagytok.

Bangham:aranyos a pocakod és milyen csinos vagy. :lol: Kitartás a költözéshez.

Timi:igen jó hogy olyan közel van a bölcsi a munkahelyemhez.Igy tényleg nyugodtan hagyom ott.Nálunk is pici a kiságy.Vagyis alcsony és Fanni már ki is mászna belöle többször próbálta.
Mi most veszünk neki egy kiságyat amin van leesés gátló.Most tavasszal felújitjuk a szobácskáját.És remélem meg tudom tanitani hogy elaludjon egyedül. :lol: :?:



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem tudtam bejelentkezni, mert új gépünk van és valahogy nem fogadta el a jelszavam, most is a régi gépről írok.

Képek nagyon jók, minden baba gyönyörű!

Bangham
Nagyon csini kismama vagy!

Betegeknek jobbulást!!!
Mi is csatlakozunk, Áronnak mandulagyulladása van, tegnap is és ma is szuriban kapott antibiotikumot és még holnap is menni kell, szegényt annyira sajnálom, de enni nem akar és a gyógyszert kihányja, így sajnos nincs más megoldás csak az injekció :cry: :cry: De olyan jó, hogy az orvosunk még hétvégén és ünnepnap is fogad minket a rendelőjében, így legalább nyugodt vagyok, hogy az elején elkaptuk a betegséget, az ügyeleten mindig olyan felületesek és bunkók velünk.


Lkata
Én pont ilyen tricikliket árulok, amilyeket néztél, nézd meg az oldalam (a sógorom hozza külföldről én meg eladom neki a teszveszen):

http://www.teszvesz.hu/show_user_auctio ... d=13655672

Remélem, jobban van már Norbika!!!

Áron is nagyon szenved, egész nap csak az ölembe jó neki és éjszaka is kb. 3-4 órát aludtunk, azt is több részletben, de nem panaszkodom, a lényeg, hogy meggyógyuljon!!!

Vikcy
Nagyon sajnálom Fannikát :-( A lányom is elkapta ezt a hányós-hasmenéses lázas vírust, de szerencsére két nap alatt végig is ment rajta.
Jobbulást nektek is!!!

Na mennem kell, mert Áron itt visít mellettem.

Puszi

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Helló!

Fannikának és Áronnak sok gyógypuszi!

Szegénykék, elég komoly betegségelet szedtek össze mind ketten :(

Norbi jobban van, már nem fullad, de csúnya hurutosan köhög....pár nap biztos mire ez is elmúlik. :(
Összetörte az orrszívóját tegnap...azt is kell venni. :?

Hoztam márciusi képeket. :D
Norbi a nagyszülőkkel (férjem szülei)
Kép
Norbi a sógorommal
Kép
mi ketten
Kép
játék
Kép
porszívózás
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata,
jaj de szép ez a gyerek, megzabálom! :)
Eltörte az orrszívót? :shock: Azt meg hogy csinálta? :D

Örülök, hogy javulgattok!

Látom mindenkinél remekül elvan Norbika. Pálmi nem ilyen, az apja szokta is mondogatni, hogy nagyon távolságtartó :) Nem hagyja magát megfogni, ölelgetni, csak ha éppen úgy van kedve. Egyedül hozzám bújik, meg talán anyukámhoz, aki sokat van vele.

Apán inkább lovagol, ez most a nagy játékuk, Pálmi halálosan kacag közben :lol: Andris hasra fekszik, Pálmi ráül a derekára, apa meg dobálja mint egy bika, hatalmasakat huppan :lol: Néha persze le is repül, na akkor nem kacag annyira, úgyhogy már úgy csináljuk, hogy előtte körbebástyázzuk ágyneművel és arra landol :)

Nagyon pörögtünk mostanság, vasárnap is voltunk a játszóházban, ma meg megnéztük, mert nyílt itt 2 saroknyira is egy családi napközi, ahová órákra is be lehet adni felügyeletre. Gondoltam, amíg még itt lakunk 1-2 hónapig, addig még jól jöhet néha. De sajna itt csak jóval nagyobb gyerekek voltak, és Pálmi elveszett közöttük, félt ahogy ugráltak, futkostak, állandóan hunyorgott és húzta be a fejét mikor elrohantak mellette úgy, hogy súrolták, 2-3 -szor fel is lökték, stb... na így ki hagyná ott, akárcsak egy órára is? El is jöttünk egy óra után, mert ez így neki nagyon fárasztó volt, látszott, hogy nem érzi magát biztonságban.

Vicky,
Fannikának jobbulást!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lkata

Nagyon jók a képek, szépek vagytok!! :lol:

Köszönjük a gyógypuszikat! Ránk fér, mert Áron nagyon szenved, már a hasa is fáj, sokat pukizik és már megy is a hasa :cry: Tegnap még hányt is, de az orvos azt mondta, hogy a sok slejmtől van.

Közben Zolika is lázas lett, így már két beteg gyerekem van itthon. :(
És már Ádám is csúnyán köhög. Lora múlt héten volt itthon velem :-( Minden hétre jut egy-két beteg gyerek.

Veronika
Küldtem privit.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Éva,
igen, ez az időszak most megint betegeskedős...:( Jobbulást mindenkinek!

Katától meg kedvet kaptam pár kép feltételéhez, ez a napokban készült:
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok.
Csináltattam egyedi vonalzót Nórinak és nekem :-)

Mi újság veletek, nem jön valaki a Sárkány Center játszóházába???
Hétvégén ott leszünk valamikor, vagy elmegyünk az állatkertibe, még nem döntöttünk. Valaki csatlakozik?

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Képzeljétek találtam egy nagycsaládos (4 gyermekes) anyukát aki a csőd szélére került, nem tud semmire sem menni, egyik napról a másikra él...szombaton megyek hozzá, viszik a gyerekeinek pelenkát ruhákat, játékot, bébiételt meg amit találok. Csatlakozik valaki?

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Tercsi,
ha priviben megadod a címet elküldöm neki a mosható pelusaimat.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, Tercsi...ez nagyon nemes gondolat! :D
Szupi a vonalzó!

Veronika...Pálmi kész hölgy lett, már nagyon szép dús haja is lett, és igazi csibészes a mosolya! :D Nagyon édes!

Nekem meg megjött tegnap úgyhogy még nem jön a tesó! :( Úgy fáj a hasam és a fejem. Norbika is nyűgös, elöbb el is aludt, nehéz éjszakánk volt, nagyon köhög! :?
Biztos a melegfront is zavar...De nem bánom én, csak már meleg lenne! :D

Mennem kell, anyósom korházban van pár napja, gericsérv gyanús :( , kezelést kap, megyek hozzá.
Nagyon sajnálom mert erős fájdalmai vannak, ő olyan dolgos asszony, úgyhogy nehezen is visekli hogy pihennie kell! :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok
tobbszor is vissza olvastam már, de mindig mire irhattam volna valami kozbejott.

zsuzsu:nagyon jók a bringás fotók

moni: ne félj, olyan konnyen nem felejtunk nagyon csini vagy.

l.kata,vikcy,éva: gyerekeknek jobbulást

l.kata: a kozos képeteken látszik Norbinak mekkora pocakja van :wink: .nekunk is van porszivós fotónk, csak nem tudom felrakni,mert ezen a gépen nem tudok képet kicsinyiteni, nincs rá programom

veronika: szép nagy szemei vannak a lányodnak :wink:

tercsi: én is csináltattam magamnak egyedi vonalzót,de még mindig nem kuldték.sokat kell rá várni? én kapcsolatossat csináltattam.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


mi megvagyunk.
nagyon sokat vagyunk kint az udvarban,vagy sétállunk a faluba.faim a kutyával már ossze barátkozott a macskákat meg kergeti /tegnap bottal :wink: /.nagyon szeret kint lenni.
most egyedul vagyok vele, férjem most keletre ment fel dolgozni /500km/ hétfon ment, holnap este jon haza.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm a dicsiket!!

Timi!
Mivel foglalkozik a férjed???

Sanyikának boldog névnapot kívánunk!!!!!!!

Konsti is odavan az állatokért. Ha megyünk az oviba, már tudja, h melyik háznál milyen állat van és jelez. (kuku=kutyus, pííípi= tyúk, kakas, szisza=cica) . Érdekes, mert Ábel retteg a kutyáktól, inkább az árokban megy, nem a járdán, míg Konstit úgy kell visszafognom, nehogy megtapizza a kutyukat... :lol:

Édes lehet Sanyika, ahogy kergeti a macsekot! :lol: :lol:

Móni!
30. hét??????? aztaaaaaaaaaaa Csúcsszuperek a képek, hihetlen élményekben lehet résza a fiaidnak ezzel a kétlakisággal!!!

Jó egészséget, vigyázzatok hazafelé és mindenképp jelentkezz!!!

L.Kata!
Tudod régen, nem volt nyél, megtette a seprűnyél is..... :wink:

Az nagyon jó ötlet, ha megbeszéled a rokonokkal, h közösen vegyetek ajándékot. nekünk mázlink volt anno, mert a metróban éppen akciós volt ez a bicaj és ha jól emlékszem 5990 ft volt az ára, annyit pedig mindenképpen megért.

Szupik a képek, nagyon nagy élmény lesz majd a sok családi fotót nézegetni később.

Jobbulást az anyósodnak és persze Norbikának is!!

Vicky!
Hogy vagytok????????

Veronika!
Aranyos nagyon Pálmi. Naggyon huncut!!

Évi!
jobbulást a fiúknak!!!!!!

rólunk: tavaszolunk ezerrel, délelőtt 2 órát kint vagyunk Konstival elvan, de hiányzik neki a társaság.
Tegnap elhoztuk Ábelt az oviból, és irány a játszótér. 2,5 óra utána alig tudtam beparancsolni a srácaimat. (Én ellennék egész évben 20-25 fokban :lol: )

Ábelt nagyon dícsérik az oviban, ügyesen kézműveskedik, ha rendrakásról van szó Ő az első, mindig meglátja a szemetet, a nyitott ajtót és intézkedik. :wink: A beszéde tisztul, a szókincse is gyarapszik. Büszke vagyok rá-rájuk. :)

Nagyon sokan eltűntek, de köszönet azoknak, akik kitartanak!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!!!!

Köszi az érdeklödést.Fanninak elmúlt a hasmenés hányás.Most nagyon durván szorulása van neki.
Meg hogy tényleg ne legyen jó még be is náthásodott.óránként kell neki szivnom az orrát. :( :(
De egyébként mi is elvagyunk és élvezzük a jóidöt. :D :D

Zsuzsu:gratulálok a fiacskáidhoz ügyes Áron az oviban. :D
Konsti meg zabálnivaló a képeken.A kis motoros bandita. :D

Tercsimama:nagyon aranyos a vonalzótok. :D Tényleg nagylelkü gondolat amit teszel.Mekkorák a gyerekek?Ha van cim én is készitek egy csomagot.Vannak olyan dolgok amiknek ök biztos örülnének.

Lkata:jobbulást anyósodnak.Nekem is pont most jött meg de én örülök neki. :D Nektek meg jön a kistesó amikor úgy érzi biztosan. :D

Éva:jobbulást a gyerköcöknek.
Már tudni mikor lesztek ti a müsorban???

Szveronika:kislányod szemei varázsolni tudnak.Gyönyörü.
:D És micsoda gyakorlatokat csinál. :D

Én is teszek képet ami tegnap készült.Bár Fannikám elég beteg szerintem látszik a képen is.A nátha megviseli.
Meg most olyan csunya az arca.Akármivel kenem nem múlik.Lehet viszem börgyógyihoz.



vikcy6
Pákozd
 
 


Kép Kép Kép Kép



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak kicsit sok dolgom volt, tortát sütöttem, takarítottam... :?

Sanyikának utólag boldog névnapot! :D

Timi..igen van bendőja Norbinak is, de ő olyan ha eszik van pocakja ha kakil egyet eltűnik a hasa :lol:

Zsuzsu, Vicky
...Nagyon édesek a képek!

Vicky...Fannikának is száraz a bőre???Norbi akkor ilyen piros pozsgás ha száraz a pofija. Szerintem csak A vitaminos krém kell neki!

Levideoztam ahogy Norbi telefonál, nagyon cuki, csak halandzsázik...asszem ezt még nem mutattam. :lol:

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... bn9jKBWD4J

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata:ez a videó!!!!!!!!!!!Nagyon cuki!!Már Fanninak ötször le kellett játszanom. :D :D :D



vikcy6
Pákozd
 
 


Kata,
nagyon cuki a videó! :) Látom Norbika is forog, Pálmi mostanában kezdte el ezt, hogy próbál forogni egyhelyben :)

Gondolom azért van kevés hozzászólás, mert mindenki kint van ebben a jó időben. Tegnap Margit-szigeteztünk apával hármasban, nagyon jó volt! :) Pálmi evett perecet meg kukoricát is :) Mióta bejött a jó idő kint vagyunk vagy napi 4 órát, imádom! :) Végre! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja, és voltunk a bölcsiben felvételizni. Mikor ősszel hívtam őket, akkor még azt mondták, hogy rászorultsági alapon fognak dönteni a jelentkezők közül.

Most meg egyszerűen megkaptuk a 39-es sorszámot és kész... 30 gyerek jut be... Csak akkor jutunk be, ha 9 gyerek valamiért mégse megy. Hát nem erről volt szó... ha ezt tudom, rohanok oda reggel 8-ra a beiratkozás napján... :evil:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Mi kinnt vagyunk 2 napja, Norbi élvezi nagyon! :lol:

Éva...nézegettem a linket amit feltettél, ennél egyszerűbbet nem árul a sógorod, nekem nem kell hogy zenéljen vagy zakatoljon a tricikli. :D Nagyon kedvező ár, de a szállítás még egy csomó pénz... :(
Nézegettem a vaterán is, hát a használt is 6-7 ezer forint ami szép és nem giccses+ szállítási költség. :roll: :(

Mennem kell, pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata, muhahahahaha :D:D Ez a videó!? Hát tök édes!!!!!
Gergő is halandzsázik néha, de nála most a lidli-dli foszlányok mennek, és a haló "a-ó" helyett mostanában "á-í"-t mond.

Sz.veronika, ez milyen már??? menj vissza dolgozni, de a gyerekedet nincs hová tenni. :evil: :evil: Én is rettegek ettől a helyzettől...bár ezen a hétvégén komolyan felmerült bennünk, hogy elhagyjuk édes hazánkat. :(

Apóséknál voltunk a nyugati szegletben, és ott kaptunk ízelítőt az osztrák életszínvonalról (apósom élettársa kint dolgozik)...kicsit számoltunk, és igazán jó lenne 1-2 évig kint dolgozni...nagy dilemma...

Vikcy, Gergőnek ekcémás bőrre való brutál zsíros (undorító szagú) krémet írtak fel. Egész jó, csak az állaga (és a szaga) ciki. Napi kétszer kellene kennem vele, de csak lefekvéskor szoktam. :oops:

Tercsi, sajnos egyre több család van ilyen helyzetben. Én az online expresszben szoktam megrázó hirdetéseket találni...

Kép
szöszke
 
 


Tercsi,
nagyon ciki, mert már odaígértem, de közben pont elvitték a mosható pelusaimat :oops: és azért mi sem állunk úgy, hogy 10e Ft-ot kidobjak az ablakon :roll: Majd gondolkodom, hogy mit tudnék még felajánlani, Pálmitól más cuccunk nem jó, mert még ő is csak most hordja a 80-86-os ruhákat, mint a kicsi fiú :roll: Majd körbenézek azért, bár most nincs ötletem mit tudnék még odaadni, remélem nem szóltál még neki :oops:

Szöszke,
szerintem jó lehetne átmennetek 1-2 évre az osztrákokhoz! Gergőbe ivódna egy kis német, ráadásul olyan messze azért nem lennétek itthonról. Én többször voltam külföldön dolgozni, bár azt hozzáteszem, azért sehol nem éreztem magam úgy, mint itthon, de átmenetileg elmegy. Meg azért ti együtt hárman mennétek, úgy más, mert ott vannak veled a szeretteid.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sz.veronika, igen, ezen gondolkodunk folyamatosan. Csak azért úgy kellene elmenni itthonról, hogy legyen hová visszajönnünk, tehát ne égessünk fel mindent magunk mögött. Főleg az én munkám olyan, ami nem terem akárhol...Azt hiszem, ha lejár a gyed, akkor 2 évig kérhetek fizetés nélküli szabadságot... :roll:

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Életjel.......Szombat este óta bent van a klinikán Ábel. Egyik percről a másikra elkezdett durván köhögni, majd hányt is és emelkedett a hője. A levegőre vitel javított a helyzeten, de nem mertünk maradni itthon, pakoltunk és mentünk. (Laryngitis tökéletes esete a miénk....) Szerencsére, mert baj lehett volna. Azonnal kapott inhalálást és azóta is 3 óránként. Szerencsére vasárnap este óta már rosszalkodik. :lol: Még köhög és kell az inhalálás. Ezen keresztül kap gyógyszert, amit csak klinikai körülmények között lehet. Én voltam Vele, Ő rácsos ágyban, én egy széken töltöttem több mint 40 órát. Ma délután a férjem leváltott, most Ő van bent én meg itthon Konstival. Holnap cserélünk. Talán pénteken hazajöhet. Alapból jól viseli és a szobatársak is nagyon kedvesek, de rettegek, nehogy összeszedjünk valami kórságot......

Kata! Sokat gondoltam Rátok, bocsi, ha csuklottál!

jövök, amint tudok! vigyázzatok magatokra és a kicsikre!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu,
jaj :( Kemény napok állnak akkor mögöttetek :( Gyors jobbulást, reméljük tényleg nem kap el semmit a kórházban!

Szöszke,
na ja, ha van egy jó melód, akkor nagy dilemma...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?