Új privát üzeneted érkezett!

Az is fini, de rég főztem már brokkolikrémlevest. :roll:
Megírtam a recepteket :wink:

Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Brid, merre jársz te lány ?

Látom, már mindenki izgul :!:

Én reggel védőnéninél voltam, és jó volt nagyon, kaptam kiskönyvet :D :D :D
Csak nem igazán tudom, hogy mi legyen dokiügyben.
Ugye akihez én eddig jártam, csak Pesten vállal szülést, és baromi drága is, viszont ő sok mindenre nem adhat beutalót, ezért kell keresnem Komáromban egy dokit, de egyiknek sincs saját ultrahangja, csak a kórházban van egy, mindenkit odaküldenek.
A barátnőm nemrég szült, és ő végig sztk-ra járt mindig ugyanahhoz az orvoshoz,de végül ő fogadott orvosa lett a szülésnél.
Hát én nem is tudom, hogy mit csináljak, anyagilag nem vagyunk túl jól eleresztve, az u.h-nak örülnék, ha nem csak kétszer-háromszor lenne, szóval nem igazán tudom, hogy mi legyen.

Zsuzsi, nagyon aranyos Bence, kis vasgyúró!Örülök, hogy jöttél, és remélem most már gyakrabban jössz.
Nme csodálom, hogy ne szereti szegénykém a frontokat, már szerintem a felnőttek sem bírják ezt az állandó időjárásváltozást!

Beze, nagyon jó pihenést!!!!!!!!!!!!!!

Enis, tök jó hogy jöttél!Kitartás a költözéshez!!!!

Fürti, ha megvan a sofőrkártya apácskának azonnal indul is a próbafuvar?
Arany kis Marci, de az olyan jó nem, amikor odabújik, rajtad csimpaszkodik :D

Kitty, te már a szakácsnők gyöngye vagy. És te csinálod a tésztát is a pizzához?
A munka miatt ne izgulj, a mottóm minden okkal történik, és ha ez nem is jön össze, akkor vár rátok egy extra szuper ajánlat.De még megy vhová, még egy helyre, nem?

Nóci, köszönöm a bíztatást.
Ti is kertészkedtetek?Én nem szeretek vmi nagyon.
Regi, pedig nagyon ügyes :D
Mikor mentek dokihoz?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
gratulálok a kiskönyvhöz! Most már hivatalosan is kismami vagy!
Igen, a tésztát is én csinálom, de pár perc alatt megvan :wink:

Bridget?

Páromat felvették a Merci gyárhoz! Ő lesz a szerelősor főnöke. Jún-ban kezd, addig még a régi munkahelyen lesz :wink:
Vendég
 

 
 

Jaj, Kitty ez nagyon szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Örülök nagyon nektek!

Brid?Már 2 percenként nézegetem kb, hogy írt-e, de most mr indulok haza melóból legalábbis remélem.

Na, megyek, mert megjött értem Andris :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kitty,
ez nagyon szuper hír. :D

Most Bri vagy nagyon el van havazódva és nem tud jönni vagy .... de erre most nem is gondolunk. :?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Bridget
Merre vagy

Dorka
Örülök hogy kaptál kiskönyvet Már nekem is van de nagyon csuny wc papir szinö Te milyet kaptál

Kitty
örülök hogy a párod kapott egy jo munkát
kriszti0406
 
 


Dorka, Hajnóca, Kriszti
köszönjük! Mi is nagoyn örülünk :wink:

Bridget még mindig sehol :?: :roll:
Vendég
 


Meg nem olvastam vissza...most ertem haza 1oraja ugyhogy csak most tudtam hozni a hirt...nem sikerult :roll: Nem mondom,hogy nem voltam elkenodve.Es szarul is esett a dolog...bar az uccso napokban mar en ereztem ezt...de nekem most ez lett...ezen nem tudok valtoztatni.Majd tulteszem magam rajta :wink:

Megnyugtat az a tudat,hogy a dokim mindent megtett ertem minden klappolt ngyon szep eredmenyeim voltak es csak a csillagok allasan mult talan,hogy sikerul-e avagy sem :roll:

A dokim szavaival elve : "mar leirtuk az i betut csak a pont hianyzott a tetejere" :? HCG-m 8.valamennyi :? Es meg azt is mondta(na ezert imadom ot :oops: :lol: ) "Harcoljunk tovabb :!: "

Most ngyon sok tervem van az elkovetkezendo 3honapra...hamar elfog repulni es aztan ujult erovel jovok haza a kovetkezo lombikra 8) Nagyon szepen koszonom a biztato szavakat!Sokat jelentettek nekem es ahogy mondani szoktam ha a drukkotokon mult volna most 3mas ikres kismami lennek :lol: :lol: :lol:

Paromtol tegnap kaptam nagy csokor viragot(azt hittem hetfon megyek a dokihoz mert ugye en is elneztem,hogy az 15-e :oops: ) es melle egy kis uzenet "Hianyzol!" :oops: :) Az mondta jol jon akarmilyen hirt is kapok ezert kuldte.Es hat a rossz hirekre is azt irta "Majd legkozelebb!! :wink: "

Na nem irok mar regenyt...talan inkabb a blogom kene elkezdeni vegre :oops: Mindenesetre az utrot abbakell hagynom es hat johet piri anyo :twisted: :lol: Hetvegen viszont vgy wellness hetvege var ram anyuval vgy a viziparkba megyunk :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bri!
Már nagyon vártalak!
Becsüllek a kitartásodért!
Minden jót a következőhöz!

Érezd jól magad a hétvégén!

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Bri
örülök, hogy így állsz hozzá, és mentek tovább! Annak még jobban, hogy párod is így gondolja!
(3 hónap múlva lehet, együtt babásodunk :wink: )
A pihenés meg rád fér, hogy aztán újult erővel csapjatok a lecsóba megint :P
Vendég
 


Maria
Ari vgy,hogy figyelsz a hatterbol ezek nekem sokat jelentenek :wink: :oops: Majd elkezdem irnia a blogom is lassan 8) Es koszonooooom 8)

Kitty
Nana,hogy igy gondolok...hisz en babat szeretnek es tudod,hogy szol a fama: "Ha Mohamed nem megy a hegyhez a hegy megy Mohamedhez! :wink: " (Naaaa egyutt? :shock: csak nem 8) )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri, tudod melletted vagyunk.
Remélem a következő alkalommal már te is babásabb leszel.

A titok nyitja megvan már. Az, hogy ilyen szuper stimud volt.
Már csak a csodának kell az ajtó mögött lennie. (a 'kiscsillagoknak")

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bri
párom megkapta az állást a Mercinél, csak az az egy baj van, hogy félévre ki kell mennie Németo.-ba. De lehet, hogy együtt megyünk, és új környezet, más levegő 8)
Vendég
 


Bri! Már nagyon vártam a hírt....
Három hónap múlva újra kezdjük a drukkokat!!
Az sosem fogy el!

Puszi!
Jó pihenést!

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kata
Koszonom na igen ilyen hsz-ek most jol jonnek :D

Kitty
Na akkor hip hip hurra az allas miatt :!: :!: :!: Ez ngyon jo hir es a kornyezetvaltas allitolag jot tesz :wink: bar nekem meg eddig nem jott be :?

Hajnoca
Igy van... :wink: Hat most mar sem rajtam sem a dokin nem mulik :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri,
ilyen eredmények után lehet becsúszik egy spontán baba a következő lombik előtt 8) :lol:

A lakásba még kell ez-az,pl függöny,szőnyeg,tévé,de ezek egynapos program,viszont egy alapos nagytakarítás kell elsősorban.Persze egyfolytában takarítgattam,de az nem ugyanaz.Most jövő hétre tervezem,hétfő-kedd,remélem végzek,az az igazság,hogy iszonyat lusta vagyok :oops: és egy ideje nem alszom jól,sem eleget és ....szóval nem jó :?
Ráadásul a párom is mensizik :lol: pár napja,és rám is átragadt az idegessége :roll:

A napokban igyekszem írni a többieknek is,ne haragudjatok :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Nefelj ez is megfordult a fejemben :wink: Soot mar eszemben volt majd kell lh es hcg teszteket is vennem :lol: Es,hogy otthon kell lennem kovetkezo pe-re :lol: :lol: Most pont elemunkben leszunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na most visszaolvastam...annyira edesek vgytok a hianyolasotokkal :oops: :) :oops: 8) Jolesett es ne haragudjatok de nem jottem haza csak keso delutan :oops:

Noci
Neked meg azert nem vettem fel a telefont mert most nem tudtam volna mirol beszelni :roll: a dolgokrol meg nem akartam :roll: eeees anyu is itt ult o elotte meg plane nem beszelek semmirol mert nem akarok itthon sirast meg sajnalkozast :roll: Ne haragudj,hogy nem vettem fel :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!

Brid, ennyi kihagyás után mindenféleképpen legyél otthon, mire peteérésed lesz!!! :D Szerintem a kis harci katonák már alig várják a küzdelmet!!!
Hová mentek anyukáddal wellneselni?

Kriszti, az én könyvecském szép fehér, olyan gyönyörűséges.
Pénteken másik dokihoz kell mennem, mert akihez jártam nem tudott Komáromba beutalót adni a vérvételre, úgyhogy pénteken reggel sztk-s dokihoz megyek, aztán el kellene már döntenem, hogy milyen dokit akarok :oops:

Kitty, na akkor fél évre németországi csajszi leszel.Végülis miért ne mennél vele?
Na, akkor most újra próbálkoztok?
Ma mit főzöl?


Én most megyek Esztergomba, ilyen esélyegyenlőségi találkozóra, jó későn fogok hazérni, pedig kicsit fáradt vagyok ma, nem tudom, hogy miért, szarul aludtam az éjszaka.
Dehát a munka, az munka.

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Bridget
Nagyon felnézek rád a hozzáállásod miatt Mindig felfele nézel sose lefele Nagyon irigyellek érte Mire hazaérsz addigra a párodnak már jo érett kiskatonái lesznek ugyhogy mindent bele jöhet a spontán baba
Mikor mész haza

Kiity
szerintem is utazz vele ha már nincs itt ugyse munkád
kriszti0406
 
 


Dorka
Hat mondtam neki mehetunk ketten valahova akarhova a hetvegere...vgy csak az aquaword-be ahol parommal voltunk elmegyunk szombat vgy vasarnap es akkor hivhatnank a kerianyum batyam uncsitesom meg barki johetne 8)
Majd eldontjuk :D Esztergom a kedvenc varosom 8)

Kriszti
Muszaj...maskepp mar reg a dilihazban kezelnenek :roll: :oops: Kiskatonak megrohamoznak es egybol ikreim lesznek :lol: :lol: :lol: SPONTAN!!! :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Hát kibújt Bebe 1. fogacskája:-)))))
Ma egész nap csavarogtunk. Könyvtár, piac, barátnőmék.

Bridg!
:(
Fel a fejjel! Előre a következőre!!!!! És jó szórakozást hétvégére!!!!!

Most megyek fürdeni és feküdni, hosszú volt a nap. Holnap jövök.

Szép álmokat nektek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bri
köszi, még nem biztos, hogy tudok én is menni Németo.-ba, de jó lenne, mert azért félév sok, főleg, hogy havonta egy hétvégét jöhet haza :(
Meddig maradsz kicsiny hazánkban?

Zsu
gratulálok Bebének a fogacskához!
És boldog 5. hónapot!

Kriszti, Dorka
ha lehet, akkor mindenképp menni fogok, remélem, összejön!

Dorka
ma nem főztem, papám tesójánál voltam, ő főzött :wink:

Ma voltam délelőtt Pendinél, aztán papám tesójánál ebédeltem, és csak du jöttem haza :wink:
Vendég
 


Kitty
Menni fog :wink: Jobb lesz ha velemesz :lol: Ho vegeig maradok meg nem tudom :idea:

Zsu
Koszonom...elso fog ajha :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok :)

Brid :) hát, nagyon felnézek rád, te csaj!!!!Ez a beszéd!Mindig csak előre!Hidd el, ez a "küzdés" meg fogja hozni a gyümölcsét!!!! :wink:
Képeket hozol majd az aquaword-ről?

Kitty :) a helyedben én is mennék az tuti!Levegőváltozás is, az meg még jót is tesz léleknek, testnek, fogamzásnak is..... :wink:

Dorka, Kriszti, vigyázzatok magatokra!!

Zsu :D szuper!Marcinak is 5 és fél hósan jött az első fogacska.Nagyon megviselte?Lehet, nem is a szél miatt volt akkor nyügi a napokban, nem?

Csajok, lh tesztekről kérdés:
7. napon csináltam, akkor igen halvány csik volt.a 8. napon erősebb és a 9. napon, ami tegnap volt egy hajszálnyival erősebb.Mikor lesz az, amikor olyan erős lesz a tesztcsik mint a kontroll?
Lehet nekem a szopi miatt nem is lesz erősebb?? :? Lehet még a szoptatás "fogamzásgátol" :?
Mi megyünk Marcival vasárnap anyuhoz Hőgyészre, remélem még előtte össze tudunk bújni :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát az éjjel alig aludtunk. Szegénykém sokszor sírt álmában és dumált is. Aztán enni kért 4.15-kor, elaludt kb. 5.30 körül, majd 6.15-kor sürgős dumálhatnékja támadt.
Ma nem nagyon leszek, megyünk csavarogni ebben a szép időben.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Fürti!
Most már tuti, hogy a fogzás miatt is volt ilyen nyűgös.

Lassan erősebnek kell lennie a csíkodnak!!!!
Jó hétvégét nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Furti
Aquaworld-rol van kepem csak meg a gepen :roll: ide nem rakok elmeletben a blogba kene :oops: :lol: Kuzdeni pedig muszaj te is ezt tenned a helyemben nem igaz :wink:

Tobbiek?Jol levan pukkanva a topik :oops: lehet Noci haragszik ram? :roll:

Kepzeljetek megjott pirianyo tegnap este :shock: ma vgyok 1.cn 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid, tényleg kicsit lepukkantunk!
Mindjárt megőrülök itt a dolgozóban, annyira szép idő van kint, már mennék, de sok idő van még hátra.
Eddig nem kívántam úgy igazán semmit, de most megőrülök egy big macért :D Andris azt mondta, mert ma is ő jön értem, hogy majd hazafelé bemegyünk.
Nem hinném, hogy Nóci haragudna rád.
A kedvenc városod Esztergom?Szerintem is szuper hely, de én tegnap dolgoztam ott, úgyhogy így nem volt annyira élvezetes :D

Kuzsanna, gratulálok a kis fogacskához, és kitartás!!!
Azt a borostyánláncot nem próbáltátok?Annyi picurkának látom a nyakában.

Fürti, és veletek mi a helyzet?Meló?Próbakör?

Kitty, miért nem biztos, hogy tudsz menni?Szállás?
Papád tesója, így szeret főzni?Biztosan tőle örökölted, hogy temár egy szakácsművész vagy :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Bri
megvan már, hova mentek wellnesezni?
Hipergyors pirianyódat átküldhetnéd, mert az enyém lassabb a lajhárnál is.

Fürti
lh teszthez nem értek, de nagyon drukkolok!

Dorka
azért, mert még igazából nem sok mindent tudunk az útról. Jún.-ban kezd ott a párom, akkor mondják el részletesebben, hogy mi hogy merre hány méter. Szept.-ben meg már megy ki.
Papám tesója nagyon gondoskodó, pedig neki nincs is gyereke (nem lehetett), így Anyut tekintette lányának, minket meg unokáknak, és most hogy nincs Anyu, ő gondoskodik arról, hogy a bátyám minden nap főtt ételt egyen, meg mindig mondja, hogy menjek, mert unatkozik.
Nálunk mindenki főzött minden nap, én ezt láttam, talán ezért is, meg tényleg szeretek főzni :wink:

Ha már főzésről volt szó, ma tojáslevest főztem, és fokhagymás sült husit z.borsó főzelékkel :wink:

És ma van a párom névnapja :wink:
Vendég
 


Kitty
Hat latod abbahagytam kedden a gyogyokat azt mondtak majd 3-4nap es jon....hat jott is mar szerda este :shock: naaaa ezt nevezem en gyors pirinek :lol: kuldom!!!Meg nincs meg a wellnessezes mert bonyolult ez a csalad :? :oops: :lol:
Parodnak vettel valami csecsebecset nevnapjara?Happy nameday neki!!!

Dorka
Igen Esztergomot imadom mar nem is tudom hany eve 10?vgy tobb :roll: Hat melozni lehet nem olyan jo de setalgatni meg korbevezetni jaaaj na oda is megyek majd nyaron 8) big-mac mi??????? :wink: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Meg a csokis mcfreeze, nem is tudom, hogy kell írni, de imádom :D Azt is fogok enni :D

A sógórnőmnek is, akiről már meséltem neked, neki is gyorsan jött pirianyó.Nem görcsöl nagyon a pocakod?
Neki nagyon görcsölt.

Kitty, megint nagyon fincsit főztél :D :D :D
Igen, általában az ember felnőtt korára olyan viselkedésformát mutat, amit otthon látott.Legalábbis normál esetben.
Akkor tök jó neked, hogy van a "pótnagypapi".És ő olyan, hogy sokat mesél?
Mert az én papám mindig olyan jókat mesél.
És a tesód vele lakik?
Az út gondolom, hogy nem olyan egyszerű, de reméljük a párod mindent jól kitapasztal, és mehetsz is utána.
Ja, és nagyon boldog névnapot neki!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
Most,hogy mondod....tenyleg sogornodnek sem sikerult? :shock: ennyi babaval semmi? :shock: de miert?mar kerdeztem toled neki mi a baja :idea: basszus :? ez most lelombozott :roll: Nekem eleg rendesen megvan omlik :shock: nem ngyon gorcsolgetek csak amennyire normalis menzinel szoktam :roll: Majd beveszek egy cataflant nekem az hasznal ilyenkor :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
nem vettem semmit, tudod, mi nem ünneplünk ilyen szinten semmit. De azért felköszöntöttem :wink:
Aranyos a teknősöd! Meg a kacsád is :lol:

Dorka
ő pótnagymami, papám már nincs egy sem (vagyis igazi), ő papám nővére. :wink:
Szokott mesélni, én szeretem a régi dolgokat hallani, hogy akkor hogy volt, mit hogy csináltak :wink:
Bátyám vele lakik, vagyis külön házban, de az udvar közös. Anyu gondozta, ezért költöztünk össze mikor Anyuék elváltak, csak hát Anyu ment el előbb :(
Vendég
 


Ilyen keveset irni csajok :shock: En miutan irtam nemsokra ra elkeszultem elindultam.Voltam az anyakonyvi hivatalban,postan,a toyotanal,aztan mentem a Lurdyba lotton sajnos nem nyertem most sem :? Aztan voltam a humakicban megnezni a csimmat de mar basszus visszakuldtek a maradekokat :roll: Aztan meg voltam ott ahol a gepet vettuk anyunak a jotallasi miatt,onnan meg volt idom kicsit kocsikaztam aztan kimentem a Hatar utra anyut felvenni aki kesett 45percet :x onnan elmentunk szoliba 8) es haza...8utan volt mar kicsit teveztunk aztan nekialltunk hajat festeni :oops: es most mostam le nemreg :lol:

Holnap meg jon hozzank a kiscsaj akire anyum vigyaz :D nalunk fog aludni megint :) visszuk ot jatszohazba bar ha jo ido lesz akkor lehet a Lagmanyosi hid melletti parkba megyunk 8) Este meg a baratosnemeknal lesz pinceparty jon haza japanbol a 8honapos babajaval(aki olvasgatta a blogom biztos tudja Pati barinomet aki a nyaron szult meg az elkoltozesunk elott 8) )Ugyhogy este oda megyek ott tuti elleszunk ejjel 1-2ig mint multkor :lol:

Szombaton megyunk a Kapmponaba ahol is van ez az aquvarium valami kerianyum akarja ngyon megnezni ugyhogy elviszem a bagazst :lol: Es hat vasarnap mennenk az Aquaworld-be csak hat meg nem tudom akarnak e jonni uncsitesomek...tesom focizni megy,kerianyum nem akar jonni mert o nem mutogatja a viszeres labat :? Ahh anyuval kettesben meg nem megyunk :roll: viszont hetvegere ocsem elutazott igy itt van a kutyam nem hagyhatjuk itt mi nem mehetunk el egesz hetveges helyre :?

Ugyhogy holnap nem hiszem,hogy sokat jovok majd :oops:




Kitty
Tudom nem is nagy valamire gondoltam csak neha az ember lat valami frapansat en sem tudja otthagyni...na meg egy tabla fini csoki is ajandek :wink: A tekim nekem is tecc :D a kacsa meg hozza nekem az arany tojast 8) mert angolul a pete-t egg-nek mondjak az meg nalunk tojast jelent :lol: Na ezt jol megaszontam :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
legalább gyakorlod a gyerekes életet :lol:
Blogod nem írod? Vagy most nincs rá időd?
Itt a faluban nincs semmi, csokit nem eszünk... :lol: De este kényeztettem, aztán mondtam neki, ez a névnapi ajándék, ő meg mondta, hogy kár, hogy csak egy évben egyszer van :lol: És hogy átkeresztelteti magát Péterre v. Lászlóra, mert nekik sok névnapjuk van :lol:
Aranytojó kacsát nekem is küldhetsz :lol:
Vendég
 


Sziastok élek! Cak tré a gép! hétfön mikor írtam akkor lefüstölt most szerelőnél van! Majd lehet ma hozza haza tesom! Most a barinőmtől írok!

Brid!! Eszedbe se jusson, hogy haragszok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mert akkor azért fogok haragudni! És akárhogy is zárult így is csak pozitivan és 3 hónap mulva még erősebben szoritok majd!!!

Nos megyek, mert vendégségben nem akarok regényt írni!

Mjad tesomtól amint hazahozza a gépet!!
Pusza

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Kitty
A párodnak boldog névnapot kivánok Gondolom örült a párod a kényeztetésnek

Bridget
jo szorakozást holnapra Te mit vettél a párodnak az évfordulora Menntek valahová kikapcsolodni

Dorka
Nagyon sajnálom a sogornödet Remélem te jol vagy Mikor kell menned orvoshoz

Nálunk a program már 2 napja versenyekre járni a lányommal Az iskolák meghivták öket sportversenyre Nagyon élvezi öket igy legalább jol kifárad estére Hétföre szoritsatok nekünk mert megyünk felvételizni az elsö osztélyba Remélem felveszik
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

A sógórnőméknek sajnos nem sikerült, az a baj, hogy ő most 39 éves, eddig nem akart gyereket, most meg már azt hiszem, hogy első gyereknek késő, vagy nem tudom.
De pozitívan állnak hozzá, ők is hősök, mint Brid!
De ezt így is kell :D

Kitty,ne haragudj, nem tudom, hogy miért gondoltam, hogy a pótnagymami pótnagypapi :oops:
Szerintem a kényeztetés is szuper ajándék :D
Főztél?
Mit csináltok a hétvégén?

Brid, húúú akkor te nagyon sok mindent csináltál :D
Tényleg szuper a csodatojásod, és a teknősöd is :D
Neked most a kutyád itthon van?Mármint anyukádéknál?
Milyen fajta?

Kriszti, már a suliba is felvételizni kell?Hogyhogy?És milyenek a sportversenyek?

Csajok, én ma amúgy a föld felett repkedek :D
Voltam nőúgyógyásznál, sztk-nagyon kedves volt, nézett szívhangot, minden ok :D
Valóban 8 hetesek vagyunk, 10.31 a bűvös dátum.
Jövő hét utáni héten megyek vérvételre, 3 hét múlva kell visszamennem az eredményekkel!
Azt hiszem, igazán most hittem el!
Nagyon boldog vagyok! :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Nóci
várunk! Remélem, hamar kész lesz a gépetek!

Kriszti
köszi, az nem kifejezés, hogy örült :lol:
Lányodnak szurkolok! Több iskola közül lehet választani, vagy miért kell szurkolni?
Terhességet hogy viseled?

Dorka
ma nem főztem, tegnapról maradt.
Hétvégén kertészkedünk, végre jó az idő. Tegnap már megmetszette párom a gyümifákat :wink: (ami bővült a héten egy körtefával).
Sógornődnek drukkolok!
Gratulálok a szívhanghoz :D

Ki mit tervez a hétvégére?
Vendég
 


Jah es jatszohazban nem voltunk mert 2-van csak nyitva :shock: Florinak meg akkor epp alvas van :? igy elmentunk a Lagmanyosi hidnal levo parkba jot setaltunk csinaltunk fotokat is 8)

Jaaah es Pati bulijat is beneztem :oops: :lol: holnap lesz nem ma :oops: :lol: :lol: :lol: Viszont holnap megyunk a tropikariumba kerianyummal uncsitesommel anyu meg en 8) aztan este buli Patinal yeeeeey 8) :D


Kitty
Azert nem ugyanaz am :lol: mert o csak egy 3eves (azaz lesz) es egy baba nem csak ugy 3evesen esik be az eletunkbe...arra folyamatosan hangolodik ra az ember 8) Bar Flori baba ngyon jo kiscsaj es olyan kis ertelmes allandoan beszelgetni szoktunk abszolut nem veszem gyerekszamba :wink:
Blogfolytatas lesz hamarosan csak meg rendeznem kell mit potolok es hogyan :oops:

Noci
Jo hogy jottel...mert tenyleg azt hittem haragszol :roll: Aztan persze gondoltam netre sem tudtal jonni es epp az eredmenyek miatt hivsz de nem tudtam aznap errol beszelni :roll: legalabbis minden gondolatom probaltam masra oszpontositani es kikapcsolni mert nem eltem volna tul mashogy ezt a napot :oops:

Kriszti
Nem hiszem,hogy fogunk egymasnak venni valamit marcsak azert sem mert en itt leszek o meg ott :? de amint hazamentem hozza elmegyunk egy romantik vacsira es megunnepeljuk na meg vegre egyutt leszunk szal azt majd veheti ajinak :lol: :lol: :lol:
Milyen versenyekre jartok ti?Csak nem valami elsportolo lesz 8)

Dorka
Hat igen 39evesen nem csak a petecskek minosege nem olyan sajnos mar a meh szerkezete sem :? DE nem lehetetlen!!!!45eves korig amugy is van lombik ugyhogy 6ev alatt csak osszejon maaa :wink: :lol: Neki hanyadik lombikja volt? :roll: Kutyam itthon van mert o itt el magyarorszagon :lol: az a baj mikor japanban eltem akkor ott karanten van nem tudtam vinni magammal mert minden egyes beutazasnal 2honapig lett volna karantenban :twisted: na hat ez a kutya \azt nem elne tul...sosem volt a csaladbol kiszakitva mindig harmunkkal lakott en anyum meg ocsem...sosem hagytunk magara vgy nem hagytuk ott idegen helyen.Igy o marad itthon es meg mikor jovok akkor latom...de mivel mi egyutt lakunk ezert igy ez tokeletes :) O egy Bolonese kutyus az a feher pamacs :lol: valahol a blogban is van kep rola Bello a neve majd megkeresem es beteszem 8) 12eves amugy azaz lesz :idea:

Gratula a szivhangodhoz latod latod...siman megy majd minden :D jot tett ez a tavasz sok mindenkinek :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Lányok, fantasztikus utunk volt, idén még elmegyünk, az tuti, terveim szerint jövőre megint újszülött baba lesz itthon, vele azért nem mennék. :wink: Bár a szoptatás helyiség is nagyon kulturált.
Az odafele út sima volt, majdnem végigaludta Lexi, a szállodát gyorsan megtaláltuk, nagyon szép apartmant kaptunk. Az első vacsinál volt egy kis ordítás, mert nem kapott elég gyorsan inni, de ezt leszámítva minden étkezés rendben zajlott, 2. nap már a nyüzsgés sem zavarta. Vízbe először szerdán mentünk, az elején pityergett, de hamar rákapott, tetszett neki. Kitűnő altató volt, este is hamar beájult, sőt, nagyrészt a nappali alvást is sikerült abszolválnunk. Addig én is pihentem. Hajnalban sírdogált olyan 5 körül, de mindig hamar visszaaludt, kivéve ma, amikor úgy döntött, fél 7-kor ideje kelni. :roll: Tegnap hamar végeztünk a fürcsivel, mert klóros vízből akart inni, és már semmi nem volt jó, ordított teli torokból, az egész uszoda tőlünk zengett. :oops: Lepisilte a járókát. a babauszinál hideg volt a víz, a falovacska muzsikát pedig ott kellett hagynunk, mert a kislányunk nem bírt a popóján megmaradni, először körbejárta a termet, bement a székek mögé, elvette a vezetőtől az ütőjét, táncolt egyet, utána pedig kisétált. Kicsit antiszociális volt. :oops: Viszont szereztünk egy újabb vőlegényjelöltet, Mátyásnak hívják, tündéri kiskrapek. :D

A kaja fantasztikus, fogalmam sincs, mennyit híztam, még nem merek mérlegre állni...

Keszthelyre 2x átmentünk, de nem tudtuk megnézni a kastélyt, mert nem volt pénztáros, ezt sajnáltam nagyon. Hiába, Magyarországon vagyunk, video, illetve fotójegyet kellett volna külön venni, és persze babakocsit sem lehet felvinni.

Nagyon gyorsan eltelt ez a pár nap, ez a hely tényleg a kisgyerekesek paradicsoma, itt minden van.
(Tegnap jött a Szántó Dávid a családjával.)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jövök majd visszaolvasni, illetve hozok képeket is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bocsánat, a sziasztok lemaradt. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bridget
a szabadtéri program sztem jobb is, főleg ilyen szép időben!
Persze, nem olyan egy hároméves, mint egy újszülött, de gyakorlásnak megteszi :wink:
Jó bulizást!

Beze
örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Ezek szerint akkor ti is ki tudtatok kapcsolódni egy kicsit :wink:
Képeket hozol majd?

Mi elajándékoztuk a kutyánkat :cry: Muszáj volt mérlegelni, hogy vagy kert, és később, ha a fák megnőttek, akkor kutya, vagy kutya, és soha nem lesz olyan kertünk, amilyet akarunk.
Jó helyre került amúgy, egy ismerősömhöz tanyára, mi nem akartuk megkötni, ezért (is) döntöttünk így.
Vendég
 


Beze
Na latod milyen jo volt kicsit kikapcsolodni? :wink: Ezert kene mindenkinek neha-neha a parjaval kikapcs 8) Kepeket varjuk!

Kitty
Gyakorlasnak jo volt par anyum pesztralta...nem is akarhogy nekem mar sok volt,hogy hanysor es miket szol vgy mond neki :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Látom, hétvége van :wink:

Mi ma (megint) fát ültettünk, meg szedret, és elduggattam a fokhagymát is (remélem, idén lesz belőle vmi).
Gyönyörű idő van :D

Kép
Vendég
 


Mi meg Szentendren jartunk anyuval 8) Fagyiztunk,kurtoskalacs meg miegymas :lol: mennyien voltak :shock: marmint Szentendren nem itt :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bri, tényleg jó volt. Itt is köszönöm az sms-t, és drukkok mennek továbbra is!!!

Kitty, gratula párodnak, örülök, hogy sikerült a meló!

Fürti, ha át tudtok jönni Szekszárdra, akkor okés a dolog, én sajna nem tudok vezetni, pedig van jogsim. Ciki, tudom. :oops:

Dorka, de jó hírek, megértem, hogy a föld felett repkedsz. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
Koszi :wink: Bar a drukkokat ugy nez ki meg jol eltehetem jovohonapra :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?