Új privát üzeneted érkezett!

Kaptok meg 2 kepet a komoly, gondoskodo anyukarol:
Kép
Kép
N
norkini
 
 


sziasztok,

köszi csajok a cipős infókat. szombaton megyek és fel is hajtok egy 21-es dr.Leo-t benti szandinak,meg kéne cipőcske is,bár az most van kettő,de talán jobb lenne,ha az is Leo lenne??!?!? na majd meglátjuk. Kép

Momo,Orsoly,
teljes szivemből drukkolok Nektek! Kép

Elli,
Kevin tényleg elnőtte a dagimadárságot. Súlya,akár egy átlagos babáé. Kép

Ma az egyik anyuka barinőmmel + csajainkkal voltunk Kreativ Hobby boltban,beszereztünk egy csomó alapanyagot,úgyhogy ma este,azaz mindjárt nekiállok képeket késziteni Petra szobájának falára.
Előtte még apa megkért,hogy a holnap esti céges bulijára vasaljam ki az ingét,úgyhogy előbb inkább azt hiszem megmászom a Himaláját itt a szobában,aztán kreativkodom. Kép

Petra tegnap végigaludta az éjszakát!!! Kép Kb.2-3 hónapja először csinált ilyet. Kép Alig hiszem el,hogy 1 este kellett csak az éjszakai zabálásokról való leszoktatáshoz. Kép ennek úúúúúgy örülök.
biztos azért vagyok most ilyen bátor,hogy éjszaka is fent kukorékolok. Kép

na pussz
megyek hegyet mászni Kép
Évi és Petra
Évi24
 
 


Norka,

tündériek ezek a fotók!KépKépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

ÉviKép
Ha Elit cipőboltban akarsz Dr. Leo-t venni, akkor vigyázz, mert azok szombaton nincsenek nyitva.

MomoKép
Drukkhegyek mennek, hogy holnap minél gyorsabb szülésed legyenKépKépKép

Dícséreteket bezsebeltük, köszönjük szépenKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Na, itt vagyok,

Momonak, Orsolynak megy a drukk.Kép
Képek édik, gondoskodó Jazi-anyu különösenKép

Toffi
Kevint elég jól felhízlaltam kézzel adogatható kajákkal, nem? Jó, a husileves kivétel, azt eszi kanállal (de csak a sűrű tésztás-répás-húsosat) minden más esetben, ha kanállal közelítek: "nyemmm"!!!(+a megfelelő fejmozdulat, amúgy nagyon édi lenne, ha nem ütne meg a guta) Marad a rántotta, rakott krumpli, fasírt...bármi, amit ujjal a szájába tudok tenni. Ez a kis lüke azt hiszi, hogy még mindig pempővel etetném, pedig dehogyis! De egy főzelék az csak kanállal menne, így nagyrészt nálunk is kimarad. Majd elmúlik ez a hülyeség isKép

Tündér
Látodlátod, gyógyulnak ezek a kis vakarcsok gyorsan.Kép Kevinnek már esik le a heg, egyszerűen hihetetlen tempóban gyógyulnak ebben a korban!


szerintem is mehet az oltás, van, akit meg se visel, plusz mi kaptunk homeobogyót is az oltással megegyező anyagból (ne kérdezd, mi, drnéni adta, és nem írta rá) az segít, hogy könnyebben átvészelje. 5-15 nap közt magas láz, kiütés lehet, de
jó hír 1: ált max 2 napig tart
jó hír 2: legközelebb 3 évesen lesz oltás!!Kép

Ja, ezt el kell mesélnem: K eszi a túrórudit 1-2 hónapja, a csokit mindig leszedem neki. A csomagolást persze már megismeriKép Anyukám akart neki adni egyet, de gondolta megnézi, mit kezd a csokissal, hátha tudja szépen harapni, egyedül enni... hát, Kevin elkezdte hámozniKépKép

na pusza
hali
e

Ja, Magdi, a gép megy, ürítgetem a könyvtárakat amiket embered megmutatott, és így alig-alig forul elő a hiba, és a gép is gyorsabb. Szóval örök hálám, kösziKép
ellimami
 
 


Elli
Dani is hámozza a rudit, csak éppen ő a "héját" eszi meg, a túró meg néha ott marad Kép

Képek nagyon édik, Tüni Gergője és NOrka JÁzija Kép

Momo
gondolok Rád holnap, és nagyon várom a híreket Kép aludj jól még ma Kép

NOrka
nekem is furi, hogy lesz egy pici, már hozzászoktam, hogy Dani tud egy csomó mindent, és majd mindent kezdhetünk elölről. De talán épp ez benne a szép Kép Csak már tartanánk ott..

Gombóc
fájtál ma is? Remélem nem ! Sörözésre én még mindig az októberre szavazok. Ráadásul apa jövő szerdán elutazik Németo-ba 3 napra, így előtte kedd semmi képp nem lenne jó Kép
Ja, végül a helyszín megvan már? VAcsizunk is vagy csak iszunk mint állat? Kép

Bepusziltam egy csomó székelykápit, most meg nyomja a gyomrom. HOzzá kell szoknom a gyakran keveset-hez

Orsoly
Te is írjál légyszi valakinek sms-t ha megszülsz. Mondjuk nekem Kép benne van a számom a táblában

Andi
psandi
 
 


Tüni,
KépekKép
Receptet én is elkérhetném?

Gombóc,
AnyósKép Drukk!

Orsoly,
Drukkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Virga,
Ilyen dicséretektől remélemk hízik a májadKép

Momo,
Hatalmas DRUKKKKK holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Norka,
KépekKép

Maci_2
maci_2
 
 


Momo,
én is nagyon-nagyon drukkolok, hogy Emese hajnaltájban meglepjen, de ahhoz mindenképp, hogy olyan könnyen és gyorsan menjen ez a szülésed is, mint az elözöek!!! Kép

Norka,
Jázi anyuka Kép, nagggyon édes!!! Anka is szokott ilyet. Mondjuk mai alakítása, hogy üres müanyag flakonokból tornyot épített, és közben kommentálta is, hogy "építek én", utána meg az következett, hogy "rombolok én" KépKépKép Ja igen, csacsi annyi sajna Kép, de én vettem végül, és nem bántam meg, Anka imádja!

Orsoly,
neked is óriási drukk!!! Tényleg, te kinek sms-elsz, ha megérkezik Botond?

Toffi,
tárkonyos csirkeragut hogyan??? Lécci-lécci receptet kérek szépen!!!

Tüni,
még nem is láttam képet Gergöröl, nagyon szép kisfiad van!!!

Gombóc,
te meg nagyon vigyázz magatokra, remélem, nem siet még nagyon a kisembered!!!

Beu,
még nem is írtam, gyönyörü menyasszony voltál!!! Gratulálok! Kép

Lányok, én imádom a lányomat!!! Kép Annyira drága, hogy naponta olvadozom töle, ez normális? KépKépKép Ma mentem egészségügyi vizsgára, az ajtóban állva sziázott, és mondogatta, hogy "dukkolok", meg szorította a két kis öklét, aztán mikor hazajöttem, olyan vidáman ugrált körül, mint egy kiskutya, és mikor mondtam neki, hogy sikerült, arra kezdett rá, hogy "sikerült, sikerült". Rengeteget huncutkodik. Esténként már magától kezd rá a manótáncra (a fürdölepedöjében úgy néz ki, mint egy kis erdei manó, és mindig táncolni szoktam vele ilyenkor pelenkázás elött, és közben énekeljük, hogy manó-manó), ugrál ide-oda, és mondja hozzá, hogy "manu-manu". Olyan jó, hogy mindent megért, amit mondok neki, és megjegyez, és ismétel, és elmesél. Jóóóóóó ez az idöszak, nagyon élvezem. Kamaszkorában lesz mire visszaemlékezni Kép.

Pussz mindenkinek
Franyo
franyo
 
 


Koszi a drukkokat lanyokKép Momo, neked is megy, csak nem egy napon szulunk?Kép Huuuuu, nem is tudom, megvan-e valakinek a szama, ir nekem valaki egy mobilt a mailemre, es akkor neki megy az smsKép kaiser.o@freemail.hu

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Orsoly írtam mélt. Begyűjtöm a friss híreket. Kép
Drukkolok és együttérzek a túlhordás miatt. Nekem 11 nap volt.

Momo! Neked is drukk, várom az sms-t!

Franyó! Köszi. Én is folyton csodálom a gyerekemet, hogy milyen okos, ügyes, a feje sem üresKép (Kész főnyeremény!Kép) Vizsgához gratula.

Andi! Rosszul vagy még?

Norka! Jázi angyon édes, de alig isemrtem meg. Mekkora haja van!! Csacsdi annyi biza!

virág! Köszi a linket. Megtaláltam.

Beu
beu
 
 


Evi
Alvas Kép

Franyo
Gratula a vizsgahoz!!!! Kép
En is igy vagyok Jazival, neha mondom is Apanak,hogy ez mar tuuulzaaass! Kép

Beu
Latod, johetnetek mar felenk! Bar most meg taknyos a csajom...

Tunder
Irok holnap mailt!

Ja nem is meseltem, ma bringazni mentunk harmasban apaval. Jazi hahotazott a gyerekulesben annyira tetszett neki Kép Visszafele mar nehezebb volt, pihiztem utana nagyot, nehogy valami baj legyen a picivel,de szerencsere minden ok azota is Kép

Dicsereteket koszi, aranyosak vagytok.
Na leleptem aludni.
Joccakat
Norka s a kis jofejcsajszija
norkini
 
 


Ja, Franyo
Vasarnap megint lesz borze, ha esetleg erdekel!!!

N
norkini
 
 


Első hírek Momótól:
"Reggel elakadtunk a dugóban, az új kocsink kigyulladt, elkéstem a kórházból, és a gyerekeket még mindig nem sikerült leadni anyáméknak... Mi jöhet még? Momo"

Szegény! Írtam neki, hogy már csak egy gyönyörű kiscsaj koronázhatja meg ezt a pechszériát! Tudósítok a fejleményekről
Beu
beu
 
 


Gombóc!
Ma hallottam a tv-ben a hirdetését a Harmónia Idősek Házának. Bár nem tudom hol van Gyömrő, de úgy tünt, itt van egy külön részleg a problémákkal küzdő lakóknak. Semmi részletet nem tudok, de felírtam a számát: 06-29/530-150

Beu
beu
 
 


Momo! Nagyon szurkolunk Neked! Izgalmas!
Orsoly! Neked is!

Toffi! A tárkonyos csirkeragu receptjét én is elkérhetném?

Milyen rossz idő van! Nem volt egyszerű az oviba menet.

Nelli
hnelli
 
 


sms Orsolytol:

9.10-kor megszuletett Botond, 5300 gr!! 59 cm, 38-as fej. Jol vagyunk, mindenki a csodajara jar.

Gratulalunk!!!!
Kakukkfu
kakukkfu
 
 


SziasztokKép

Most olvastam egy másik topicon, hogy Orsolynak megszületett a kisfiaKép Nagy gratula nekik, a részleteket meg majd bizti megírja, aki SMS-t kapott tőleKép

FranyóKép
Gratula a vizsgáhozKép Anka tényleg nagyon édi lehetKép Gergő még verbálisan nem tart itt, dehát fiúból van a lelkemKép

NorkaKép
Gondoskodó Jázi-mama naggggyon cukiKép

GombócKép
Korábban már írtam, de akkor még 1x: nekem okt. 8 lenne jobb.

Felbuzdultam a sajtosrúd gyakori emlegetésén, és ma én is csinálokKép Ebben a fránya időben leginkább ehhez van kedvemKép

Pussz
Tüni
tüni
 
 


Ja, akkor már itt is vannak a részletekKép Ez a súly, ha tényleg ennyi és nem elírás, nem semmi. Minden elismerésem OrsolyéKép

Tüni
tüni
 
 


ORsoly
nagyon gratulálok Nektek! Ügyes vagy! Nem semmi ez a súly Kép

Momo
szegénykém, nem godnoltam, hogy a kórházbajutás sem lesz zavartalan Kép drukkolok továbbra is

Beu
igen...

Andi
psandi
 
 


Norka
nekünk nem a Rody csacsi van, hanem a Tesco-s, de Dani imádja, amikor ugrál, már csak a cowboy kalap és a lasszó hiányzik a kezéből Kép Ja, és ez olcsóbb...

Andi
psandi
 
 


Orsoly, le a kalappal.

Momo, kitartás, vajon mi lehet Veletek?
sofka
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok ezen a szomorú őszi napon?
Úgy esett hajnalba az eső, mintha dézsából öntenk.
Dorka mondta is ott esik eső és mutat a tetőtéri ablakra.
Tegnap olyan szomorú látvány fogadott a bölcsibe, Dorottyám sírt, rázta a rácsot, és "Anya""anya" ez fél 5 kor volt, már mindenki ment haza, mondta a gondozó néni, hogy mindig kiszaladt ha jött szülő a csemetéért, hogy az anya-e? és sírt már fél órája...Úgy sajnáltam szegényt.
De én reggel 1/27 től este fél 7 ig dolgozom, és a párom így ért ide érte...
Így ma sietek érte, úgyis lelépek 4 felé megyek nődokihoz..

Dorka is nagy zsivány már, majd rakok fel képet a hétvégén, hátha több időm lesz..
Holnap, szombat verseny élmlny...

Na jók legyetek
Szép napot
Dolgozni kellene..
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Orsoly!

nagy gartula! nem semmi kis fickóKép

Szerintem nem elírás, a kolléganőm fia is ennyivel született az év elején. Anyukám meg annak idején 6,5 kg-al és természetes útonKép

manó2!

na én is épp az ilyenektől félekKép Már csak 1,5 hetünk van, vagyis annyi semKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


sziasztok,

húúúú.micsoda izgalmak. Kép

Orsoly,
hatalmas gratula Botondhoz! Kép és ez a súly....nem semmi. Kép

Tüni,köszi az infót,akkor holnap megyek. Kép

Ma hajnalban megszületett az egyik barát házaspárunk kisfia is. Kép

Momo,
már nagyon várjuk az SMS-t. Kép

pussz
Évi és PEtra
Évi24
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó hírek!Kép
Orsoly!!!Kép
Hatalmas gratula Botondhoz, szép nagy baba!KépKép

Beu!
Ha van híred Momotól azonnal jelentkezz, már olyan izgi....Kép

Norka!
Várom a mailt!Kép
BiciklizésKép de azért vigyázz magadra! Holnapra megy a drukk Apának a próbanaphozKép+++++
Anya-Jázi nagyon édes!KépKép

Manó!
Neked is kitartást, minden rendben lesz!Kép

Manó2!
Szegény Dorka!Kép Remélem belejön lassan a bölcsibe járásbaKép Türelem kell hozzá.

Sofka!
Te most hol jársz idöben a pocinövesztésben? Már biztos kérdeztem, de ki is a dokid?

Franyó!
Gratulálok a vizsgádhoz!Kép
Anka nagyon édi lehet! Nyugi nem csak te imádod a gyereked, ilyen korban annyira drágák tudnak lenniKép Persze késöbb is de ez a kor különösen élvezetesKép

Tüni!
Elkészült a sajtosrúd?Kép

Elli!
Turórudi hámozásKép Kevin olyan jóképü pasi lett, tényleg már csak exdagimadárKép

Dé!
Off! Megnéztem holnap van 17 órától játszóház 2 év alatti gyereknek ingyenes. Találkozzunk ott!
Bocs a többiektölKép

Andi!
SzékelykápiKép Én meg palacsintát eszem palancsintával. Hortobágyi palacsintát csinált Apa tegnap, meg maradt is egy pár, azokból lett lekváros-csokis, meg sonkás-sajtosKép
És még terhes sem vagyokKép

A változatosság kedvéért megjött, kb. 2 hétreKép Gondoltam megvárom a köv. mensit, hogy megnézzem tényleg borulás van-e a cikulsomban, de a gyanúm beigazolódottKép
Be kell jelentkeznem a dokimhoz, nincs meseKép

Délelött jártunk mindenfelé, posta-gyógyszertár, stb. és tele voltak az utak barmokkal, tolakodtak, elaludtak, hihetetlen gázos volt. Gondolom ez a frontoknak köszönhetöKép

Na megyek mert Ilangocska elaludt és megyek vasalni.

Pussz
még benézek, hogy mi van Momoékkal!Kép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Manó:sms-ment...

Lányok már 1* kérdeztem de most megint érdekelne a dolog nestlé vonalkód kellene 50 pont a biciklihez, mi sajna már nem nagyon eszünk ilyeneket, kinőttünk belőle...

Jók legyetek

Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Orsoly,
hatalmas gratula a csöppet sem kicsi babushoz!!! Aztán várjuk a részleteket!!!
Kép

Momo,
borzasztó, hogy mik történnek még így az utolsó percekben is veletek... De remélem, hamarosan te is (vagyis Beu Kép) jobb hírekkel jelentkezel!

Köszi mindenkinek a gratulákat, egyáltalán nem volt nagy teljesítmény, és akkor még finoman fogalmaztam Kép.

F.
franyo
 
 


Sosem frissítek ennyiszer, nagyon várom már Momo sms-ét Kép

Tündér
asszem sajnos tényleg időszerű lenne egy orvosi vizsgálat Kép Remélem semmi komoly és hamar orvosolják

Andi
psandi
 
 


Lányok!

Mi van már a Momoval????????
Emese nem akar kibújni???Kép

T
tündér
 
 


Orsoly!
Nagy nagy gratula! Huhh, ezeken a mereteken rendesen elamultam am! KépKépKép Sok boldogsagot Nektek! KépKépKépKépKép

Momo,
itt ulok mar tukon...Kép

Tüni,
bocsi, akkor felirom, hogy neked is okt. 8. a jo.

Tündér,
orvosi vizsgalat es hormongondok Kép Remeljuk, nem komoly es gyorsan orvosolhato. Kép

Beu,
koszi a szamot, mar fel is hivtam oket (is). Kép Anyospajtas ujra rosszabbul, az orvos szerint korhazilag csak a Lipotmezo maradt, de onnan nincs visszaut. Kép Ugyhogy azt hiszem, hamar bele fog menni, hogy inkabb egy magan-otthon, mint a Lipot. Kép

Tegnap unnepeltuk a 3. hazassagi evfordulonkat, Parom elvitt vacsizni, meg rozsat is kaptam. Kép Jot mosolyogtunk azon, hogy milyen hatekonyak vagyunk. 3 ev alatt majdnem 2 gyerek. KépKépKép

Zsombi nyekereg, mennem kell. Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Orsoly! Nagy nagy gratula a kis vasgyúróhoz!! Sok tejcsit nektek!

Momo! Sokat gondolunk rád, és szorítunk.

Csak beugrottam gratulálni, asszem este jövök.

Detti
dé_
 
 


Orsoly!
Hatalmas gratula! Sok boldogságot, jó egészséget és optimális mennyiségű tejecskét kivánok!

Ildi

Gombóc, nálunk 3. házasságira 3 gyerek volt, és egyik se pociban!Kép

Ildi
pildi
 
 


Orsoly,
Oriasi gratula, nem semmi merete van a babonak!

Momo,
Nem is te lennel ha siman indult volna a dolog.
Nagyon szurkolunk!!!!

Gomboc,
AnyospajtiKép

Tunder,
HormongondokKép

Gyerkocok tunderiekKépKépKép

Nalunk minketto beteg, de mar kifele jonnek szerencsere. Tegnap Matyit haza kellett hoznom az ovibol, mert a vezeto ovono is megjelent es eszerevette a feje tetejen az anyajegyet(ami mondjuk szuletesetol ott van) es eldontotte magaban, hogy ez fertozo. Igy dokis alairas kellett arrol amit mar 4 eve tudunk, hogy semmi teendo egyenlore vele. A guta csak azert akart megutni, mert pont akkor ertem haza a lannyal a status vizsgalatrol mikor telcsiztek az ovibol.(10.5kg es 79cm lett a dragam)

Korkeredes ovis szulokhoz: lanyok ti indulas elott mennyivel hamarabb keltitek a gyerkocot, mindenkinek konyorogni kell a feloltozes-eves-mosakodas elvegzesehez vagy csak az enyem ilyen jomadarKép Esetleg otlet, hogy ne legyen minden reggel veszekedes a vege?

Angi
angela2
 
 


"Ma 11:49-kor megszületett Emese, 3600 g és57 cm. A szülés nem volt olyan zűrös, mint a reggel.Kép Momo"
beu
 
 


MomoKép
Hatalmas gratula nektek EmeséhezKépKépEzek szerint ez is elég gyors szülés voltKép

Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Latom izzik a topik! Kép

Orsoly
Tyuhuuuuu, nagy gratula a fiatalemberhez! Kép Orulok,hogy minden rendben veletek! Soksok tejcit kivanok!

Momo
Orulok,hogy sikerult beérni Kép Gratulalok nektek is! Azert ezt a mai napot kicsit irigylem toletek... Kép

Lanyok
Koszi csacsi infokat!

Tunder
Ma egesz nap szedelgek,lehet,hogy csak este irok...Palacsinta...jajjjjajjjjjjj! Kép

Norka
norkini
 
 


Momo! Gratulálunk és sok sok boldogságot! Mindenképpen emlékezetes nap lesz! Kép

Detti és Virág
dé_
 
 


MOMO
hatalmas gratula nektek is!!! Kép Jó sokáig hagytál izgulni minket Kép

ANdi
psandi
 
 


Momo,
Oriasi gratula nektek!
Sok-sok tejcsit!

Angi
angela2
 
 


Orsoly, Momo!

Nagy-nagy gratula!!!!

Kriszta
tkriszta
 
 


Azannya Orsoly! Ez a méret nem semmi!
Momonak és Orsolynak is gratula!

pusza
E
ellimami
 
 


Sziasztok!

Momonak és Orsolynak Hatalmas Gratula!

Márk beteg. 3 napig bírta a bölcsit és egyfolytában folyik az orra.
Voltunk dokibácsinál is de náthán kívül szerencsére nem talált semmit igaz bölcsibe nem mehetünk.
Én nem tudom miért engedik azokat a gyerekeket bölcsibe akik megvannak fázva. Megfertőzik a többi gyereket. Márk eddig nem volt beteg csak 1* mostmeg 3 nap bölcsi után szegénykém tők szenved.

Na most ennyi
Andy
andy78
 
 


Momo, minden jót Nektek. Tud ez kiscsaj valami,t hogy így kérette magát! Kép
sofka
 
 


Andy!

na Emma is épp 3 napig bírtaKép Ő is csak náthás volt.

Momo!

Gratula Emeséhez!

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Momo,
gratulálunk!!! Kép

Évi és Petra
Évi24
 
 


Momo,
nagy-nagy gratula Emeséhez!!! Sok boldogságot nektek!!! KépKépKép

Pussz
Franyó
franyo
 
 


MomoKép

Nagyon gratulálok Emeséhez! Sok boldogságot kívánok!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Jeee, csajok!
Most nyitottam ki az e-mailjeimet. És mit látok?
Momo Emeséje:
Kép
beu
 
 


Franyó,
AnkaKép
Ügyi vagyKép

Orsoly, Momo,
Gratulálok, sok boldogságot és jó egészséget nektek!Kép

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Momo Kép
Jesssssszzz!!!! KépKépKép Nagy gratula gyönyörű Emesétekhez! KépKépKép

Orsoly Kép
Gratulálok Botondhoz, 38-as fej az NAGYON durva!!!!! KépKépKép

Norka Kép
Gondos Jáziboy nagyon klassz anyuka Kép És drakula a két csíkodhoz! Kép
Palacsinta nyamm, ma én is sütöttem ám, túrósat, és négyet bevágtam egyszerre, illetve csak három és felet, mert egy felet Julis is befalt.

Franyo Kép
Gratula a csíkokhoz!!! KépKépKép
Gyermeked csodálatán nem csodálkozom egy cseppet sem. Én is így csodálom az enyémet KépKépKép Anka pedig gyönyörű és okos és vicces, szóval tessék csak ámulni rajta és kétpercenként elérzékenyülni, mint én Kép Pl. tegnapelőtt egyedül hajtotta magát a hintán. Hát én odavoltam!!! Apacukával meg megy az imádat, ölelik egymást szorosan és heherésznek örömükben KépKépKép
Vizsgádhoz is gratula Kép

Betegeknek én is jobbulást kívánok!

Zulu Kép
Örülök, hogy nem fullasztottad magad könnyekbe az első óvodás napon Kép

Magdi Kép
Mátyásföldre költöztünk, a Centenáriumi lakótelep mellé egy kis kertesbe. Most még porolás meg sarazás megy a kertben, tavasszal majd tartunk kertipartit, ha az ifjú Pocimanó tisztességesen viselkedik KépKépKép

Miszike Kép
Még nem is kacarásztam a hajnali főőőzifalón KépKépKép Sikerült szakembert találni?

Bocsánat, de mennem kell a "nomolujt nujakat" mesélni.
(egy hajnalon mondtam ezt a Zelk Zoltán-féle "Három nyúl"-ra, mert akkor éppen nem volt kanalam hozzá KépKépKép)

Pussz
Kangi
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?