Új privát üzeneted érkezett!

egy....

KépKép
gyancsi
 
 


Tetőőőőt :D :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


[quote="gyancsi"]
írta:
gyancsiJuli- Ez tényleg jó szöveg volt a felfázásos :D Jót röhögtem :D


de komolyan megtett mindent, hogy elmúljon! aztán most meg az a felfázás elmúlt 13 hónapos :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Na csajok nekem lassan záróra...elfáradtam, egésznap nem jöttek, de most mint az örült jönnek, hát tudok nekik örülni... :evil:
Kivagyok ilyenkor....

Szép Estét Mindenkinek!!!!
csip-csip18
 
 


csip!
szép estét neked is! apánlógós-nempihenős-mertszexelős szép estét! :lol:

kírus!
mi volt a Karasznál?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Megjöttem a doki bácsitól, jó kis csúszásban volt, mert épp beindult egy kismamának a szülése ott a rendelőben és a kórházban csak a folyosóig értek el, ott megszült az anyuka.

Velünk minden rendben, teljesen a korának megfelelő a fejére emlékszem 77 mm és 1180 gramm a súlya. Jövő héten vérvétel, aztán uh a kórházban, 33. héten kell mennem legközelebb.
Beszéltünk a szülésznőről megkaptam a számát, holnap beszélek vele.
A doki szerint a 30 % esély nem kevés a természetes szülésre, és sok minden fejben dől el, sokan akik egyszer császárral szültek már nem is akarnak másképp szülni, de én igen, és nagyon!

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy!
de jó! :)
kép :?: :?: :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


holnap leszek!
jó éjt!
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Minden este általában be szoktam hozzátok olvasni, elolvasom, miket írtok egész nap.
És hát ma meglepődtem, hogy ennyien drukkoltatok, és láttátok Szuzikjúú segítségével, hogy mit "alakítottam" ma :wink:
Reméljük így is marad holnap is és azután is.
Mindenesetre, ha én ide nem is írok, tudjátok, hogy minden nap be szoktam nézni zugolvasni :oops: :lol: , és képben vagyok mindenkivel általában, és mindenkinek ugyanúgy szorítok mint ahogy azt akkor tettem, mikor itt (is) voltam.
Nagyon nagyon köszönöm a drukkokat tőletek (is), nagyon aranyosak vagytok :!: Vigyázzatok magatokra :!: :wink:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!!

Juli!
Azt mondta hogy nem marad bent szerinte ez a gyerek ápr. 10-ig :D , ugyanis a méhszáj 2210-es , és ami eddig tiltva volt( jövés-menés, lépcsözés, nagytakarítás, sex stb..) azt most kötelezö lesz csinálni jövö hét ilyenkor-tól... :lol: :lol: ...
A keményedésre azt mondta amig nincs 1 órán belül 5-6 addig normális... ebbe én még nem esek bele...
Ja és 1 hét múlva megyek Nst-re akkor megkell keresnem és akkor ö leveszi a cervix-et meg értékeli az Nst-t...
Amugy minden rendben... a vasat szedni kell kb. a baba 3 hós koráig, legalább is javasolt, a magnéziumot pedig elhagyhatom 1 hét múlva!!!
Röviden ennyi!!!

Betty!
Én is nagyon drukkolok!!!!!! :wink:

Susy!
Ezt hallottam már én is hogy fejben dől el...
Szép súlya van már a kis csajszinak!! :wink:

Joli!
Megy a drukk hogy zárt legyél még!!

Nemsokára megyek a védőnőhöz, bár ismét semmi kedvem ebben a havazásban :evil:

Többieknek is üdv!! Szép napot!!!
Vendég
 


betty!
persze, hogy drukkolunk ezerrel ;)
vigyázz magatokra nagyon :!:

kírus!
de jó!!! nemsokára babázhatsz!
aztán tessék értesíteni, ha bent vagy! úgyis én is jövő héten készülök uh-ra... de most már mindenképpen szeretnélek megismerni... szóval hacsak nincs vészhelyzet, átmegyek, ha szólsz :)

ja, jó reggelt!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Halihó!

Nem jöttem tegnap délután, mert korán ágyba kerültem és nagyon fáj a derekam és a bal oldalam, megyek délután uh-ra, már olyan régen voltam :roll: :? nem hiszem, hogy felfázásról lenne szó, mert az nem ilyen, nem kell sokszor pisilnem, mint a szokásos és nem is fáj, mert ugye akkor fájna is csípne, de semmi ilyen :!: vagy tüsző vagy ciszta :!: :?

Susy
Örülök, hogy minden rendben veletek :wink: szépen növögettek Ti is :!: :wink:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!

Zsu sztem egy szééép naaaaagy érett tüsző!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Kírus hűha, lehet, hogy Kírus 5. szülinapjára jön a tesó!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Zsu!
Gyere a hírekkel!!! :wink:
Reméljük tényleg egy szép nagy tüszőcske az oka :!: :roll:

Juli!
Naná hogy szólok :!: :!: :wink:
Csütin megyek én is Nst-re meg délben az ambulanciára :) , ha te is akkor jössz uh-ra akkor össze futunk...

Tünde!
Bár úgy lenne!!! :wink: Álmodoztam már én is róla!!!
Api meg minden áron azt szeretné ha áprilisban jönne mert ő is áprilisi :D

Amugy holnap "megtartjuk" már a szülinpját Kírának, mivel nem tudom kiszámolni hol leszek 22-.én :lol:
Ugyhogy rendeltem neki egy hableányos forma tortát, oroszkrém ízűt :P ...

Többiek??? :roll:
Vendég
 


kírus!
nekem kedden kellene menni, de még mindig nem dolgozik a Karasz... ma azt mondták, hogy vsz holnap sem :?
de a csütörtökömet úgy szervezem, hogy délre ott legyek :D

lánykádnak holnapra boldog elő-szülinapot :!:

zsu!
uh???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Zsu nagyon várunk! :wink: :lol: :lol: :lol:

és akkor egy aktuális pocakfotó, közelről és egészalakos.. kérlek a fejemet ne nézzétek... eléggé széjjel vagyok dűlve itt a semmittevéstől... :(
Kép Kép

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
szép poci :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


hahó! jó reggelt!
merre vagytok???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!!

megyek olvasni :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


Susytunder- Már 1180 gramm a babócád?? :shock: Az már szép súly :D Természetes úton fogsz szülni és kész :D Drukkolok, hogy így legyen!

Kirus- Mi volt a védőnőnél?Biztos örülni fog Krus a tortának :wink: Kérünk ám majd képeket a szülinapról!

Zsu- Itt is gratula a szép nagy tüsződöz, és hajrá Apa katonái :D

Tündi- Nagyon sszééééép a pocid :D :D Irigykedem rendesen :D De azért " felül" is jól elvagy most eresztve ahogy látom :D

Juli- Én itt vagyok!! :D De nem sokáig...Mennem kell visszavinni a dohányzóasztalt, mert törött az egyik lába :evil: Aztán főzés, takarítás, vásárlás......Mi újság nálad?

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jöttem tegnap, de sűrgös dolgunk volt apácskával az uh után :lol: mert ugyanis, volt egy nagy tüszőm, de mire uh-ra kerültem szépen meg is repedt és lehetett is látni az uh-on, volt hasűri folyadék nem is kevés, gondolom nagy volt a tüsző, mert marhára fájt a derekam már egy hete :!: :wink: örültem nagyon és a dokim azonnal hazatessékelt, hogy minél előbb együtt tudjunk lenni, rajtunk nem fog múlni a dolog azt hiszem, mi mindent megtettünk a cél érdekében :!: :lol:
ja és a mnyh 12mm :arrow: ennek megint csak örülök :wink:

Úgyhogy Tündi Te jól gondoltad, tüsző volt, de megmondom őszintén én már azt hittem nem is lesz pé-m, de mégis :!: :wink: :roll:
nagyon felfázásnak indult a dolog és remélem, ahogy Julcsiék családjában, gyerek lesz belőle :!: :lol: de apácska "kikezelte" a felfázásomat :lol:

Legyen szép a napotok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tündi
Alakul az a poci, szépek vagytok :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt itten vagyok :D

Nálam semmi kül, Péntek van és Hétfőn nem kell melozzni :D Jupééééééé
Apán lógás lesz...Igaz tegnap este csajok nagyon fájt az alhasam, meg Szerdán is, elaludni semm bírtam...De mire Én oda simultam apához, addigra késő volt...Úgy horpasztot, hogy csak na...Vajon esetleg a ma is késő lenne már, lekéstem??? :( Mert gondolom a Keddi 18 as, katánák, már kiusztak belőlem... :D :D :D
Mi mit gondoltok???
Elkaptuk vagy lekéstük már vagy még nem??? :roll:
Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


Suzy: mekkora volt a tüsző??? Ez most neked hanyadik ciklus napod??? Talán ha jól emlékszem egyszerre jött meg nekünk múltkor...
csip-csip18
 
 


zsu!
nagyon reméltem, hogy egy tüsző áll a dolgok mögött :)
elképzeltem, ahogy a doki uh után rögtön hazazavar szexelni :lol:

ancsi!
nehogy túldolgozd magad! :)

csip!
ha volt kedden és lesz ma szex... akkor vmelyik tuti betalál :)

én teljesen jól vagyok :) izgatottan várom a keddi uh-t (persze, ha lesz doki :?). igaz, kicsit tartok attól, hogy ha lesz jövő héten ovu, akkor megint úgy járok, mint előző ciklusban...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: remélem igazad van...bár nem tudom, de remélem a keddi katonák, még nem mentek vissza a táborba :D
Ha meg igen, akkor remélem a mai nap gyorsan szedelőcködnek :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok lányok!!!

Tünde!!! Nagyon csini kismami vagy :wink:

Ancsa!!" De azért " felül" is jól elvagy most eresztve ahogy látom "
:lol: :lol: :lol: ez tetszet...., ezért szerettem én kismama lenni, soha nem volt olyan jó mellem mint akkor :lol: :lol:
Ki is cserélik az asztalt?? mert mondhatnák,hogy ti törtétek el ,de ha normálisak kicserélik , csak anyumék jártak hasonlóan és rájuk fogták és nem cserélték ki....

Zsu!!! ez nagyon szupi!!! a legjobbkor mentél uh-ra...
és te rohantál haza ,közben hívtad apát,hogy készüljön ?,
:lol: :lol:
12mm ez szuper, tuti jó helyre fog beágyazódnia a babó/babók !!

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

EDI
ediii
 
 


Csip!! Nem vezetel hőgörbét?? mert abból jól lehetne látni,hogy volt-e peteérés vagy nem, vagy esetleg LH teszt??
Azért ma apára fel 8)

Kírus!! Boldog szülinapot lánykádnak :D mit kap a kis szülinapos??

Voltunk a dr.nőnél és az én eredményeim tökéletesek minden :)
a páromnak a szokásos..
2.cn-en kell menni UH-ra :shock: baxus ez olyan ciki,gondolom ott a dokiknak nem ,de mégis....
volt már így valaki?? neked Ancsa kellet menni??
és akkor felírja a szurit Merional, tehát majd bögdösnöm kell magam, bár azt még nemtom hánynapig szokták, :roll: de nem is kérdeztem majd ha megyek uhura úgy is mondja...,
Akinek volt inszem Ancsa ,Zsu !! fáj a beavatkozás??? vagy nemvészes??

EDI
ediii
 
 


Ediii- A beavatkozás kb olyan mint egy rákszűrés, inkább kellemetlen, de nem fáj egyáltalán :wink: Nekem a 12.cn-en kellett először Uh-ra mennem :shock: 2.cn??De hisz akkor még izé van :? Ez furcsa nekem is, akkor még úgy sem lát semmit az UH-on :!: Szerintem kicserélik az asztalt, különben baj lesz :D Neeem, itt mindig kicserélnek mindent, még olyan is volt, hogy a boltban vett krumpli nem volt szép, lefényképezte a barátunk, beküldte a bolt e-mail címére, hogy hogy néz ki és 50 eurós vásárlási utalványt kapott cserébe :D

Csip- Apára fel mindenképp!! :D Tényleg nem nézed magad LH tesztel???Azzal pontpsan megtudnád határozni a pé-det :wink:

Juli- Keddi Uh-hoz+++++

KépKép
gyancsi
 
 


ediii!
2. cn-on uh :?:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ancsi!
köszi a drukkot :D magamból kiindulva 14. cn-ra még nem sokat várok...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Csip
Fogalmam sincs, mert ebben a hónapban sem volt már hormon, így nem kellett mennem uh, csak mivel fáj nagyon (nem szoktam Én minden nyavajámmal gyorsan menni) mentem, de azt hiszem a legjobb időben :wink:
A gólyám alatt van a fertys hővezetésem és ott látod, hogy mikor hol tartok :!: :wink:

Julcsi
Nekem nő az orvosom, aki most várja a második babáját, ismer már nagyon és egyébként meg nagyon segítőkész és mindig mondja, hogy mikor mit kellene csinálni és Én ha lehet azt teszem, mert bízom benne és érzem, hogy csak is jót akar és kedves nagyon mindig :!: :wink:
Azt mondta, most ne is beszélgessünk tovább, hanem irány haza és tessék együtt lenni ilyen uh után :lol: nem volt mese, apácska várt a váróban, mert mindig jön velem, ha csak nem dolgozik és irány volt haza... :lol: a többit meg tessék elképzelni mindenki saját kis fantáziájára bízva :lol:

A keddi uh-hoz sok sikert++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Ediii
ÁMEN :!: :wink:
De korai uh-ra kell menned, de miért :?:
Én 9cn-től kezdtem menni mindig :!:
Ne félj az inszemtől, egyáltalán nem fáj, csak türelem kell hozzá :!: :wink: Az elején a méhszáj törlése (fertőtlenítés) egy kicsit kellemetlen, de az egész nem tart 3 percnél tovább :!: :wink: nagyon, de nagyon drukkolok, hogy sikerrel járjatok :!: :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ancsi
Duphastont eszed még?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a tegnapi drukkokat, de sajna nem volt elég. 2110-es a méhszájam. Magyarán a külső, és a középső része full nyitott már. A belsőre azt mondta a doki, hogy még éppen zárt. Ezért az egyért nem utalt rögtön kórházba. De a lelkemre kötötte, hogy délelőtt és délután is feküdjek legalább egy órát. Hát bakker ez azért még jó korai lenne. Még csak a 33-ik héten vagyok, és a bébit egy héttel alapból kisebbnek mérték most már a második UH-án is. Minimum ezt a hónapot még ki kéne bírnia odabent. Egyébként a dokim nagyon nem volt ott szellemileg tegnap. Kérdezem a szülésről, hogy akkor mire figyeljek, mikor kell bemenni a kórházba, meg neki mikor kell szólni. Tőmondatokban elmondta a dolgot, és itt jött amin nem kicsit megnyúlt a fejem. Azt mondja, ha bemegyek az ügyeletes fog alapból vizsgálni, aztán ha úgy esik megszülök annál, ő meg másnap bejön gratulálni. vagy pedig majd az ügyeletes fog neki telefonálni, hogy bejöjjön elkapni a gyereket. 50000-ért!!!
De kurva jó nem? Azt mondta vállalja a szülést, akkor mit jön azzal, hogy másnap majd gratulál, ha úgy sikerül? Ezen kicsit kiakadtam. Nah mind1.
Ma reggel voltam vér vizelet vizsgálaton, kedden kell mennem a védőnőhöz az eredménnyel. Remélem jók lesznek a leleteim. Csütörtökön meg a köv. UH, mivel kevésnek látta a doki a magzatvizet a múltkor. Azért remélem most több lesz. nehogy aztán ezért fektessenek be még másfél hónapra. Szóval kicsit kész vagyok! :(

Zsu

Gratula a szép tüszőhöz! Remélem siker koronázza a dolgot!!!

Csip

A sperma akár 5 napig is életképes a női szervezetben! Szerintem semmiről nem vagytok lekésve!

Tünde

Nagyon szép kismama vagy! Szép a pocak!

Kirus

Képzeld! Azt álmodtam, hogy együtt szültünk! Hát elég para volt, tekintve, hogy 3 héttel előrébb vagy nálam.

Juli

Remélem sikerül elcsípned a Karaszt!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli
Sajnálom, de sztem jobb lenne, ha tényleg betartanád az utasításokat, ez a méhszáj dolog nagyon veszélyes tud lenni és hát az utolsó hónap meg tudjuk, hogy milyen fontos :!: :roll: nem is értem, hogy miért nem fektet be már most, nem azért, mert rosszat akarnék, csak ott azért mégis csak pihennél :!: :roll:

Köszi, remélem is :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli: Hát ehez Én nm nagyon érek, sajna...Na de mindenképp pihizzél :D

Csajok Én már annyiszor megírtam nektek, hogy semm hőmérőzni semm LH tesztre se időm semm idegem hozzá!!!Állandóan görcsölnék!!!Hogy na na mi van mikor kell akciózni...Áhhh nem nekem nem bírja azt az idegem...Párom hülyének is nézzne, ha mindig azt nézzném, hogy mikor lenne + teszt és akkor hajrá...ő nem szereti így az ilyet(szerinte ez már nagyon rágörcsölés) meg Én semm!!!
Nem éri meg ez nekem, szóval egyiket semm csinálom és nem is fogom...
Ennyike :wink:
Így most jó ez nekem :D
csip-csip18
 
 


Zsu

Betartom én, amit a doki mondott, azzal nincs gond. Azért vagyok ennyire kórházellenes, mert amikor bent voltam pár napot a cukrommal, akkor totál idegbetegen és depisen jöttem ki, amiből kb. két hét mire kimásztam. Szerintem ott az ideg nagyon nem tenne jót. Sokkal többet teszek értünk, ha itthon pihizek a nyugiban. A fekvésen kívül meg ott sem csinálnának velem semmit.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


joli!
hááát... 50ezerért minimum éberssze fel az ügyeletes és hívja be... de ilyen hozzáállással én lehet inkább az ügyeletest választanám. még lehet, jobban is jársz vele.
tesómnál éppen az Ivók volt az ügyeletes... bár nagyon megszenvedett Ajsival, így csak másnap délután, már másik orvosnál született meg a lyányka (Küttel, Nagy, aztán végül Karasz császározott készenlétesként).
a pihenést pedig tessék komolyan venni :!: még legalább 4 hétig!
de jó! legalább tudsz jönni fórumozni :) ;)

zsu!
elképzeltem... ez tuti baba lesz! :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli

Hát gondolkodom, hogy ha a Karasz lenne az ügyeletes, talán tényleg jobb lenne. Persze. Fogok jönni! :D

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


[quote] írta:ha a Karasz lenne az ügyeletes, talán tényleg jobb lenne

szerintem ennek a reménye fogja bennem tartani a lelket, ha eljutok oda... :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Zsu én már tegnap este is olvastam a Lombikosban a "híreket" és jót mosolyogtam, mert elképzeltem a következő jelenetet:
dokinő hazazavar, Te feltéped a rendelő ajtaját, kézen fogod apát és elviharzol vele úgy, hogy Ő csak lebeg a levegőben ahogy húzod magad után... :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ancsa bizony fent is kerekedtem egy méretet :lol: :lol: :lol: és ez sztem még nem a vége... :lol: :lol: :lol: az ideális súllyomnál 8,5 kg-al vagyok több, de amióta ketten vagyok, azóta "csak" 3,5 kg jött fel... szóval a nagyját még előtte híztam... dohányzásról leszokás ugyebár... :evil: :evil: :evil: :evil: alapból nem érdekel, csak az arcom zavar :arrow: olyan lettem, mint egy hörcsög... :( :?

Joli engem felháborít ez a hozzáállás, én biztos nem adnék ennek a dokinak 50000-et csak azért, hogy méltóztasson befáradni és "elkapni" a gyereket... az én dokim előre elnézést kért, hogy pont abban az időszakban lesz szabin, amikor várható a baba...még az elején szólt... ha ez miatt váltani akarnék... :shock: :roll:
Tessék pihenni! ha feküdni kell, hát feküdj!!!

Csip azt sajnos nem lehet tudni, hogy késő-e összebújni ma, de ott egye meg a fene! :arrow: érezzétek jól magatokat! az a lényeg!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a keddi csapat meg még ott hesszel! az tuti! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ediii ez bráneres uh lesz a 2.cn-en? :shock: :roll: :roll: :roll:
én kismamaként is cikisnek tartottam a bránert... amúgy is úúúútálom, ha turkálnak bennem... pedig most fognak egy párszor... :shock: :? de minden alkalommal szenvedek tőle... :( :? :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!
Bár nem hiányolt senki, azért bejelentkezem...:)
Olvaslak általában titeket...

Én szerdán megyek majd dokihoz, és tartok én is attól, ami Jolival van, már második éjjel ébredtem arra, hogy fáj a hasam alja...
Ma próbálok sokat feküdni, csak nagyokat kellett eddig sétálnom a cukor miatt, és most félek picit, ha abbahagyom, akkor felmegy cukrom...majd meglátjuk...

Zsu! örülök a peteérésnek, remélem sikerül :)

Joli! pihenj amennyit csak tudsz...

Csip! gratulálok a lakáshoz, bizti nagyon szép :)

Tünde! nagyon szép a pocakod, és várom nagyon a híreket :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!!

Zsu!
Gratula a szép tüszőhöz!! És én is csak azt tudom írni mint a többiek hogy legyen meg az eredménye az uh utáni össze bújásnak!!!!!! :wink: Drukkolok nagyon!!!!!!!

Edi!
Köszi! Hát most már a tortán kívül nem kap egyenlőre semmit, mert múlt héten már vásárolgatott magának a kiscsaj a Tescoban... Eperke babát, barbie ruhát meg nyakláncot ugyhogy mondtam is neki hogy ez a szülinapi ajándéka!! :D Tudomásul vette azt hiszem :lol:
Neked is mennek a drukkok!!!!

Joli!
Hu végülis nem kizárt az álom, ha én egy kicsit túl viszem neked meg kicsit elöbb jön akkor még szülhetünk együtt :wink: ...
Bár én már jövö hét végén mennék szülni nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: azt hiszem mindent megfogunk tenni az érdekében... aztán majd kiderül jön-e :lol:
Elvégre szabad utat kaptunk jövö hét csüt-töl :D
Nagyon vigyázz magatokra, tényleg pihizz sokat nehogy kinyiljon a belső is!!
Hát erről az Ivókról nem sok jót hallottam , elég hanyag és a lóvét meg zsebre vágja.... :?
Minden álmom nekem is hogy a Karasznál szüljek :!: :!: :!:
Vizesedéssel hogy állsz?

Juli!
Ti már tiszta spanok vagytok vele :lol: , majd megdumálod hogy nála szülj!!!! :wink:

Tünde!
Nagyon csini kismami vagy!!! :wink:

CSip!
Apára fel!!!!! :wink: Drukk!!!!!

Ancsi!
Védőnőnél is ok volt minden, 9-kg-nál tartok :cry: átléptem azt a határt amit behatároltam magamnak.... mindegy most már mindjárt vége!! vizelet, vérnyomi, szivhang is tökéletes...
Persze du hozok majd képet!!!!! Nagyon szép a torta :wink:
Sikerült kicserélni az asztalt??

Jajj Joli, Juli! Nem fogjátok elhinni melyik doki jött ki tegnap hozzánk tanácsadásra... hát a hü..e b..kó SZLUHA :evil: :evil:
De ugye nekem szerencsére közöm nincs hozzá, engem nem vizsgált.... meg kivételesen velem normális is volt, de az egyik barátnőmet ugy ba..ogatta majdnem sírva fakadt...
Azt mondja most már érti hogy ezt a dokit miért utálják ennyire....
Ja és mikor megérkezett szabályosan rosszul lettem, annyira felmehetett a pumpám vagy nem tudom, de ki kellett mennem a friss levegőre.....Nem ő szokott kijárni amúgy...
Vendég
 


iner dehogynem hiányoltunk! max átsiklottál felette!!! :shock: :lol: örülök, hogy jöttél és jöhetnél sűrűbben is! ki fog nekünk híreket hozni Rólatok ha itt az idő?
"Tünde! nagyon szép a pocakod, és várom nagyon a híreket" öööööm... milyen híreket vársz drága??? ezt most annyira nem vágom... :shock:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: teljessen igazad van :D De szeretem amikor ilyenket tudsz írni :D Igaz :D az tuti, hogy jól érezzük magunkat...de az utsó mondatod is jó :D

Iner: Én igen is sokszor hiányoltatak!!!!Tessék vissza olvasni megkeresni!!!
csip-csip18
 
 


iner!
hiányoztál ám... csak én pl éppen azért nem szoktam snkit név szerint hiányolni, hogy nehogy valaki kimaradjon :oops:
és persze megy a drukk, hogy most már erre a kis időre minden rendben legyen!

[quote="kírus"]J írta:kírusuli!
Ti már tiszta spanok vagytok vele :lol: , majd megdumálod hogy nála szülj!!!! :wink:

jó is lenne... megdumálni? sokszor már ahhoz sincs pofám, hogy felhívjam... néha nagyon kellemetlen tud lenni... mintha mindig szívességet kérne az ember :?

Szluha... erre inkább semmit nem írok...

csip!
van aki úgy csinálja, hogy egy ciklusban van 1 muszáj-szex... de abban az a jó, hogy amíg más esetekben 2naponta ildomos együtt lenni pé körül, ilyenkor minden nap lehet... mert 2naponta jó, de ha a muszáj éppen közé esik, hát akkor meg muszáj :lol: :D
na... ezt most jól megmagyaráztam :idea: remélem, azért érthető... mindegy is. a lényeg, hogy ok a szexre... :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Akkor köszi a hiányolást mindenkitől :D

Tünde! hát azt a hírt várom, hogy kiderüljön hogy kisfiú vagy kislány lesz... :lol:
Emlékszem, mikor én mentem az eredményért, és elém tették a papírt a szememmel csak az utolsó sort lestem, hogy vajon az uccsó 2 kromoszóma xx vagy xy :D

Csip! köszi :D

Juli! köszi a drukkot :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Juli: basszus, nem értem, annyira jól leírtad :D :D :D
Pedig többször is elolvastam, de az értelmezés nem megy :D
csip-csip18
 
 


csip!
nem baj... ezt nem is kell érteni... csak érezni :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Én is akarok jönni dumcsizni Csajok, de vendégeink jönnek kb 2 perc múlva :? ....Utána remélem tudok még jönni munka előtt :wink:

Puszi mindenkinek!!

Ancsi

KépKép
gyancsi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?