Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, köszönöm a drukkokat, kikapcsolódásnak helyszínelőket nézem épp és vannak fájóbb összehúzódásaim, de még nem rövid az idő közte, inkább még rendszertelen. Majd meglátjuk mi is alakul belőle ki.

Desviki! Neked is köszönöm! :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szia Betti!
Ha még olvasol, én is nagyon szorítok érted. ++++++++++++++++
Mirci

mirci001
 
 


Hú,Betti, ez nagyon izgi, nagyon drukkolok, hogy olyan szülésed legyen, amilyet szeretnél, és nagyon hamar babázhass!!!

Ancsi, nagyon édes Dorka, a virágod pedig gyönyörű!!! Nekünk electrolux mosogatógépünk van, a mosógépünk, tűzhelyünk és sütőnk is az, nagyon meg vagyok vele elégedve, van rövid program és féltöltet is.

any, ez durva, ilyet még nem is hallottam, kimosni a baba gyomrát? :evil: A 3 órás etetés meg olyan elavult már... Lexi a szülőszobán is szopizott, igaz, alig valamit, de akkor is próbálkozott, a kórházban is végig, aztán itthon indult be a tejem.
A koszttól én se voltam elájulva, pedig nem vagyok válogatós, a kenyér mindig száraz volt, ha a férjem nem hoz kaját, azt hiszem éhen halok, pedig nem is ettem sokat... :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

A szülésznő hívott, hogy hogy állok már, mondtam neki, hogy 20 percenként van már valami, ami már akár fájdalom is. Azt mondta, menjek be feltesz egy ctg-re, hogy érzi magát baba. Úgyhogy most letusolok és bemegyünk.
Viszem a cuccomat is a kocsiba, hátha kell majd lassan...... :D
Tisztára fel vagyok pörögve vagy csak nem fogom fel.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Bettim!
Lalóval én is így voltam. Este 9kor mentünk be a kórházba, aztán 23.45re már kint is volt. :wink: Hasonló gyors attrakciót kívánok!!!!! Azt hiszem nem lesz a telóm éjjel kikapcsolva :lol:
20150601134430
 
 


jaj,Betti,annyira izgulok!!!!nem is tudom mit olvastam eddig kezdhetem előről..annyira várom!!!akkor írjál nyugodtan éjjel is,rögtön hozom a híreket,ahogy megbeszéltük!!

húúú,aztaaa..

KépKépKép
tünci28
 
 
 


tünci: te nem voltál mostanában dokinál? mivolt? :wink:

betti:+++++ sok drukk, pozitív erő meg mittoménmi, ami kell! :wink: 8)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Sziasztok!

Hú Betti:Nagyon izgulok érted kívánom hogy minden úgy alakuljon ahogy szeretnéd.

Tünci:Mit mondott a doki?Érted is nagyon izgulok.Hogy vagy?
Vendég
 


azta, Kismucim is beült a végébe!!:)

hú, tényleg megzavarodtam,annyi mindent beszéltetek, de milyen jó is, h ilyen sokat írtatok.

Köszönöm a válaszokat pénz-ügyben, akkor nem csinálok hiúsági kérdést belőle.
most is olyan édi volt az uram, vettünk melltartót, végül a triumphnál találtam kettőt is ,ami szuperkényelmes és ne mtudtam dönteni, ő meg rövidre zárta:Tessék csomagolni mindkettőt. :) De akció is van náluk, meg van ősfehérvár kártyám, így annyi volt, mnit máskor egy.
vettünk újszülött pelust, csajok, annnnnyira pici, te jó ég, ekkora lesz?????meg minden apróságot is vettünk, meg hastartót( ami elvileg gerinctartó, ugyanolyan, csak feleannyiba kerül)

Dokinál:sajna nem lesz óriásbébi, :cry: elég elkenődtem,méretei megfelelőek, de azt hittem már nagyobb, hát nem, kb 2400 gramm és reálisan még 1-2 hetünk van, méhszáj elsimult, belső még zárt.
pénteken már megyek nst-re, aztán köv héten kettőre, legkisebb eltérésnél befejezi a terhességet, hát remélek még két hetet.
Megint megkérdeztem,(háta), ha azt gondolom, h elkezdődött ,akkor vágta kórház, aztán vágta műtő.. :? hát ez van, na mindegy.De uram végig Kismucival lehet, míg engem foltoznak,és mind felveszi videóra és már hozza is az őrzőbe. :lol:

Betti ebben a percben írt,bizony benntfogták!!!!!!!!!!!!!!!!
tünci28
 
 
 


folyt.köv.

Any,úú,gyomormosás,szörnyűűű..:( én már hallottam ilyet,de úgy tudtam csak akkor,ha meconicumos vizet nyel..szegényeket jól megkínozzák.viszont attól már sokadszor hatódtam meg,ahogy róluk írsz,ez nagyon szép,h így szeretitek egymást!!!Tesódnak nem lenne kedve fórumozni??

Winchi,Bogárdra jobb lejárni,távra nem ugyanaz,mint Fehérvár?És onnan megy busz,v kocsival?

Ancsi,Dóra Jázmin egy tünemény,ő is mennyire megváltozott már.

mindig minden babán elcsodálkozom,hiszen már a terhességeteket is követtem,szalad az idő..

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Betti, megy a drukk!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünci drága, az uh azért tévedhet is, pontosan nem tudja megmondani a méreteket.

Lexinél is meconiumos volt a magzatvíz, bár azt nem tudom, nyelt-e belőle.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hú akkor Betti hamarosan babázik :D :D :D jaj de izgulok!

Tünci:Pontosan nem tudják a súlyt becsülni van amikor 500 grammot is tévednek.Ezen ne legyél elkeseredve majd itt kint megnő,minden rendbe lesz.
Úgy emlékszem hogy Matyi is ilyen súlyba volt(de ez nem biztos)
Örülök hogy kaptál melltartót :wink:
Vendég
 


Betti szorítunk és megy a drukk!
:lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


tünci lara jól mondja majd kint megnő. Csak nézel majd mennyit felszednek az elején. :wink: :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Havazik. :evil: Pedig reméltem, hogy megússzuk. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


jaj,köszi,azért mondta ezt,mert külső tapintásra ekkora..nem is uh szerint becsült,hanem két kézzel...bár mondta,h a napokban momdott egy anyukának,talán 3 kilot és néggyel bújt ki..azt mondta az égőő volt... :lol: jaj,csak legyen közel három kilo..

annyira kiv.vagyok,h Bettiéknél mekkora lesz Ati,remélem hamar kibújik,itt ülök,hozom a híreket,úgyis későig meccset nézek.
tünci28
 
 
 


beze ne is mond én már depi vagyok ettől az időtő :cry:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


BETTINEK SZORÍTOK!!!

ZSófi üvölt, nem akar megint a kiságyban aludni, de ha most megint engedek neki, akkor még rosszabb lesz. megint a mi ágyunkban akar aludni. :(
majdcsak megnyugszik... pedig már olyan szépen visszaszokott.

a hugom is megkínlódik a szopival. nincsen teje, hiába nyomogatták, még előtej sem. a baba nem tudja a bimbóját bekapni. bimbóvédő kell.
de legalább addigis a gyereknek adtak kaját.
még jó, Zsófi 3 napig csak cukros vizet kapott...
így máűr rájövök utólag, lehet, velem volt baj azért nem szoptt a Zsófi, mert nem tudta, hogy kapja be a cicit. rossz a forma...

megyek, mert nagoyn bőg.
Vendég
 


várjuk a híreket. Azt tényleg kellemetlen lehetett. Nekem pl ulrahang alapján az ügyeletes szülés előtt 2 nappal 3 kg alá mondta 4.30-as picurom :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Tünci, lesz annyi, én biztos vagyok benne. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsófi, megértem, én is már lassan teljesen befordulok... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


any, húgod iszik eleget? Szopis tea, homeo-s bogyó?

Majd ma még benézek, most megyek borogatni. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bettinek nagy nagy drukk!

Tünci: Ne aggódj, most már elég nagy kismuci, nem lesz baj!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


anyany reméljük minden jól alakul a szopival. Én azt tudom elsőre ment nehezen cicibekapás utána már álmukban is ráállt a pici szájuk. Jaj nem felejtem apa fel is vette Dorka az első 2 héten mint a csacsi olyan hangot adott hozzá :shock: :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok,

Drukk Bettinek!!!

most ennyi voltam, elfáradtam ...

pussz Mindenkinek!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


olyan jóóó,h ti mindig megnyugtattok!!ha még nem mondtam volna,szuper csapat vagytok!!! :lol:

Any,majd jön az a tejci!
tünci28
 
 
 


Tejci az biztos jön nem szabad miatta idegeskedni vasárnap reggel szültem és kedden hallottam elöször, hogy nyel is valamit, igaz addig szinte végig rajta logót,de meglett az eredménye :D
Most meg szörnyen alszik jön az 5-6 fogunk.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Én meg most tisztára kivagyok. Nem elég,hogy most februárban nem kezdhetűk az ovit ugy néz ki szeptember is nagy kérdőjel. Több mint 40 gyerekből csak 24-et vesznek fel és csak olyanokat akik már most tudnak olyan munkáltatóit vinni ami azt igazolja, hogy aktívan dolgoznak. Olyan nem jó ami esetleg szeptembertől garantálná. És,hogy mennyek vissza ha nem mehet oviba mert azt azért nem kívánhatom,hogy ha apa nem ér rá egy 60 éves aki boldogan vállalja két kicsi után rohangáljon állandóan. 60 ezer/gyerekes bölcsiböl meg nem kérek. Én vagyok a gyerekem akadálya aki már nagyon igényelné és állandóan emlegeti,de ha most elkezdek dolgozni akkor meg a kicsivel .... ki mert ö is igényelné anyát legalább 2 éves koráig tovább ugysem terveztem. most legyek okos mi lenne a jobb :cry:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Betti
Hajrá!!!! Nagyon szorítok!!!!!!!

Any
Nekem elég volt a kaja. Apa is hozott be kaját, de egy részét visszaküldtem. Szerencsére nem volt tökfőzelék, mert az utálom.
Gratulálok a tesónak! Jól megkínozták szegény. :(
Ilyen korán nem mosnak gyomrot?! :shock: A szombatársam kislányának leszívták a gyomrában lévő magzatvizet, de második nap... Elég barbár a makói kórház!

Jaffa
Mit tanulsz, hogy ilyen vadságokat kell elsajátítanod?
A makrót imádtam, középsuliban nagyon jó tanárom volt. A számvitelt is szerettem. :oops:
P3ra nem adtak semmilyen bogyót? Nekem egy rutinvizsgálatnál kiderült, hogy HPV-t szedtem össze, de időben sikerült lekapcsolni.

Ancsi
Szép virágod van! Dorka milyen nagylány lett!

Pénzkérdés: nálunk is apa keres többet, de lelkiismeret furdalása van, hogy nem tud minket eltartani, ne kelljen nekem is dolgozni. Max részmunkaidőben.
Külön számlánk van, de apa számlájához van kártyám és a netbank hozzáférést is csak én tudom. :lol: Ha azt nézzük, alig van itthon, ez volt a legjobb megoldás.
Vendég
 


ezt inkább kitörlöm, nehogy illetéktelen olvassa...
ide is biggyesztek egy képet Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.03.10 23:04-kor.
Vendég
 


hoztam én is képeket!
Kép
Kép Kép
Vendég
 


csajok én betojok Bettitől,annyira stramm csaj,sms tőle az előbb:

"burokrepesztés megvolt,mostmár nyomja a fájásokat,lesz itt nemulass! :lol: "
tünci28
 
 
 


atyaég,az yoghurt????? :lol: :shock:
tünci28
 
 
 


igen, egy joghurt!
ez a másik fele: Kép
Vendég
 


még ma meglesz!!!
Betti hajrá!!!! bébike hajrá!!!
Vendég
 


Kép

Betti! Én most elvonulok aludni.
Remélem, mire felébredek, itt valami nagy hír fogad!
Hajrá!
aarnika
 
 


Any
Jó a mellény! Pont passzol Zsófira. :lol:

Betti
Innen nincs visszaút!!! Nagyon drukkolok!!!!!
Vendég
 


Betti++++++++++++++
Aztaaa már várom a híreket.... :D :D :D

Tünci nekem csütörtökön azt mondták az uhu alapján,hogy
Hanna 3600gr.Én kb.akkora babát is vártam.
Amikor észheztértem a műtét után és mondta a barátnőm h 4080gr akkor bakker kb :shock: :shock: :shock: ekkorára nyittam a szemem és kérdeztem nevetve/csodálkopzva h mekkora????Mondom ez jó nagyra sikeredett! :D Ja én a császár után vigyorogtam mint a tejbetök.... :D 8)
A legjobb pedig az volt h ugy kb.4-5órával a csaszi után a sok orvosság hatására én olyan jól éreztem magam,hogy haza akartam menni.... :lol: De bezony amikor kezdett elmúlni a hatása...akkor gyorsan kértem még fájdalomcsillapítót :D

Jaj úgy izgulok Bettiért! :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Kisati ma 0.23-kor világra jött 3620 grammal és 50 centivel!
Anya és Apa is jól vannak és a legboldogabbak a világon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tünci28
 
 
 


Betti!!!
Nagy-nagy gratula anyának és apának is!!!
Sok,sok puszi!!! Kép

Tünci köcce a hírt!Én megyek és etetem a babámat! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Betti őszintén,szívből gratulálunk,ügyesek vagytok!
Vendég
 


Bettikém!
Szívből gratulálunk KisAtihoz! Sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánunk a Lacikkal!

Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Azt hiszem túlzás nélkül mondhatom,h a végletekig meg vagyok hatva..már nem is tudom hányadszor pityergem el magam..úgy örülök nekik..olyan hihetetlen és olyan csodálatos,hiszen megéltünk már olyan mélységeket,most meg arra gondolok bárcsak a világon mindenkinek megadatna akkora boldogság, mint amit ebben a pillanatban Betticsalád érez!

Azt írta hajnalban,h nagyon gyorsan érkezett Ati.Próbált kicsit pihenni, de azért a gátseb fáj, meghát az érzelmek ugye.. :) küldött képet, csudaszép és milyen pufók!!!

Jaj,Any én meg nem is tudom ,h mentem el a ti bébitek képe mellett, gyönyörű Ő is!!!!!!!

Húú,már nem tudom, h hányadszor picsogok...

Hát akkor csajok, fiúbabatáncra fel a hetekben:
Kép

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Betti hatalmas gratula!!!!!!!!!!! Sok boldogságot mindhármotóknak!!!!!!!!!

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Bettinek és KisAtinak hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Esett a hó én kész vagyok tőle a nagylányom meg ugrál,hogy ő milyen BOLDOG!!!!!!!!!

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sok boldogságot Betti nektek! Sok sok tejcit, nyugodt éjszakákat és egészséges hosszú boldog életet a kiscsaládnak!


Tünci: mostmár rajtad a világ szeme! :wink:
dr_nono
 
 


Zsófi, hát a hótól nekem is égnek áll a hajam,most ebben a ratyi időben(vagy jég, vagy locspocs) csúszkálhatok holnap és plusz párom dolgozik, szóval mehetek egyedül a kórházba.Elfagy minden bimbós virágom és Viola gyönyörű kis rózsája is..:(

No, beszéltem már Bettivel,lehet nem is szült, csak átvert minket!:)
hihetetlen erő van benne, én nem is értem,kacarászott ,mesélt, semmi elgyötört ,fáradt hang, jól van, csak nem tudott pihenni és fájlalja a sejhaját.Azt mondta, h a szülésnél rosszabb sokkal a gátvarrás, a metszést nem is érezte.Ati meglett 3-4 nyomásra, a doki is épp beessett.Azt mondta a labdán ülni nagyon jó volt, mire felmászott az ágyra már csak nyomni kellett.
Meg az a szövege, h bő négy ujjnyival mentek be, de Ő még úgy gondolta, h azokkal a fájásokkal megnézi a Született Feleségeket!:)
Vasárnap valószínű haza is mehetnek,remélem tesz majd képet, cuki falat raszta haja van!

Lehet alszom egy kicsit én is, mert éjjel vmiért nem tudtam..:)

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Bettiéknek ezer puszi és gratula, nagyon ügyesek voltak!!!! EGy csoda amit most átélnek!

Tünci egy pillanatig se aggódj ha Muci mini lesz, Matyi a két és fél kilójával két napig viselte az osztályon a legkisebb baba címet :wink:

És igen még ha 3 kiló is lesz akkor is a hónaljáig fog érni a legkisebb pelus is, de olyan gyorsan kinövik :lol:

Megyek mert a mini méretekkel született gyerekem ismét nem bír magával....


Any tök jók a képek! :lol:

KépKép
winchi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?