Új privát üzeneted érkezett!

Tünci, egyetértek aarnikaval, te nagyon sok mindent végeztél az elmúlt hónapokban. :D Drukk neked és Bettinek a vizsgálathoz!

Jaffa, remélem, nem lesz gond, szorítok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hú, Ti mindig olyan sokat írtok, hogy alig bírom követni!

Any: Nagyon gratulálok a Húgodnak! Ügyes volt, és nagyon tündéri kisfia született! Mielőbbi felépülést kívánok Neki, és sok tejcit! :D Direkt miattatok néztem be reggel, és úgy örültem, mikor megláttam a képet!

Mi is most készülünk lemondani a férjem életbiztosítását. Már 3 éve nem kaphatott adójóváírást, úgyhogy nincs mit visszafizetnünk. Csak ezt akartuk kivárni. Egyébként tényleg jobb helyen van a párna alatt is a pénz, mint náluk, ráadásul folyton emelgetik az összeget is, ilyen-olyan szöveggel. Azon bosszantom magam, hogy olyan kis aljasak, ha nem válaszolsz x napon belül, akkor úgy veszik, hogy beleegyezel az emelésbe, de persze nem sok időd van válaszolni.
Mi egyébként nem panaszkodhatunk, bár nem rég költöztünk, és még nincs teljesen felújítva a ház, mert a hitelünket brutálisan megemelték, mikor jött a válság, de majd készen lesz, lakni lehet benne, ami muszáj, azt megcsináltuk. Ez legyen a legnagyobb baj.

Nálunk is közös számla van. Vagyis két közös számla, mert meghagytuk (lustaságból) a számláinkat, de teljesen együtt osztjuk be az összes pénzünket. Ha éppen szorgalmas vagyok, akkor vezetgetem is a kiadásainkat. Lehet, hogy nem ártana megint, mert olyankor jobban figyelünk. :oops:

Mit jelent a P3-as lelet? Van valami kis elváltozás? Az egyik ismerősömnek is volt, de ő csak valami antibacit kapott rá, és elmúlt. Mitől függ, hogy műtik-e, vagy gyógyszer?

Tünci: Szerettem volna írni Neked tegnap, hogy a Párodnak ideális nagy keze van a fürdetéshez. A fél baba belefér. :lol: A vizesedésre nekem valamennyire bejött, hogy minimális sósat szabad csak enni, meg ittam napi 1 bögre zöld teát. Persze nem túl sokat számít, de mást nagyon nem is lehet vele csinálni, majd szülés utána a többi lemegy. Én miután hazajöttem, napokig csak pisiltem, 4 kg ment le alig egy hét alatt.

Tegnap el akartam menteni ügyesen, amit írtam, nehogy elszálljon, de olyan fáradt voltam, hogy crtl C helyett shift C-t nyomtam. :)

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nahát, a ctg 8 percenként mutatott keményedést, a dokim szerint tökre nyitva a méhszáj, és még egy kicsit rá is segített, rózsaszínes lett a kesztyűje, véleménye szerint reggelre kellene.....de ha valamiért nem, akkor vasárnap fél 9-kor klinika.
Ctg-re már nem kellett időpontot kérnem újat......

Izgalmas.

Betti
Kép
betti0412
 
 

 
 

Húúú, Betti, ez tényleg izgalmas.... És Te mit érzel?

Kép
Kép
katinka31
 
 


Húha Betti ez már a finissss :lol: :wink:

Jaffa remélem következőre már semmit nem találnak!

Ma akartam rákszűrésre időpontot kérni erre közlik, hogy a bogárdi sztk jövő hónapban bezár erre az évre felújítás miatt. Hogy hova tovább azt még nem tudta megmondani a hölgy. Én csak egy szűrésre akartam menni, de a kismamákkal is így szórakoznak????

KépKép
winchi
 
 


Hello Lányok!

Hú, hát micsoda hírekre jövök én!!!!!!!!!!!!!!!

Any: gratulálok a hugicádéknak, nagyon tündéri a kislegény, és nagyon jókis súllyal született. Ügyesek voltak. Sok boldogságot nekik, sok-sok tejcit.

Winchi: Utólag is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Jaffa: Milu pillangó is tündéri. Micsoda nagylány már. Látom nálatok is tele a kád babával, játékkal. :)

Betti: tyű, ez már tényleg izgi, lehet hogy a kis Attila baba sem várja meg a 17-ét? :) Mennek a drukkok ezerrel.

Nem nagyon tudok most visszaolvasni, de majd igyekszem.
Ma kaptuk a meningo szurit, remélem nem lesz gáz. Dorcsika alszik most, de még takarítanom kell.

Hoztam én is pár képet nektek!

Az Amarillisz-em pont nőnapra nyílott ki, olyan szép!!! Egy kis tavasz nektek is!
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


winchi: igen, most újítják az sztk-t. Én is holnap megyek fogorvoshoz. Csak azt nem tudom, amíg újítanak, addig a betegekkel mit csinálnak? Jó kérdés. Elküldenek mindenkit Fehérvárra?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Húúú,Betti......
Izgi....

Kép
Kép
szintus
 
 


tünci: édes a pocifotó. :) De jó, már Kismuci a 36. hétben van. Olyan jó, és már mindjárt a 37. -ben lesz. Mennyi kisbabucink lesz most itt hirtelen a topikban. Sok a dolga a gólyának mostanában. :)

Kicsi csemetém olyan ügyes volt ma a doktornéninél, alig sírt, hamar megnyugodott, kapott vigaszdíjként egy kis csokit, és még a mókuska-mókuskát is elénekelte a doktornőnek. :)

szosz: Réka tündéri a virággal, és a hóvirágok is csoda gyönyörűek, akkor én már fel sem teszem a 3 szál hóvirágomat, amit a kertben fényképeztem. :):):)

Dorcsika is kapott egy szál tulipánt meg csokit apától, én meg rózsát.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


De jó betti nemsokára babázhatsz :wink: :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Jaffa: ismerősek ezek a tantárgyak, nem könnyűek, de azért meg lehet tanulni őket. Szerintem a valószínűség számítás könnyebb, mint az analízis, (jó béna vagyok amúgy matekból) de majd meglátod.
P3, hát az nem jó. Remélem nem lesz semmi gond, szorítok neked nagyon. Nekem is szülés óta annyi nyavajám van (bár előtte meg a cisztákkal küzdöttünk, és hogy megfoganjon Dorka), már úgy utálok dokihoz menni.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi nagyon jók a képek! Az iwiwen Matyival már megnéztük tegnap :lol: Tetszett neki Dorka még mindig :lol:

KépKép
winchi
 
 


Hű, ennek örülök, akkor talán megmarad a szerelem! :):)
Matyi is ennivaló fiúcska. :wink:

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi meseszép a kicsi Dorcsi :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Ja, képzeljétek Drága Emberem azt mondta, hogy kapok egy mosogatógépet is az új konyhabútorba. JUHEJJJ! Akkor nemcsak új sütőm lesz. Most ezeket vadászom a neten, de annyi van, nem is tudok választani.
Voltunk a Médiába is, van választék bőven. Próbálunk 3 egyforma márkát találni ami azért árban is jó.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Köszi Zsófi! Jobban vannak már a lányok? Szurikat hogy viseltétek?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


betti!
nagoyn szorítok!!!
lehet, hogy holnapra már meg is lesz a bébi?
ha így megpiszkált és keményedsz, akkor nem kizárt...
szorítok!!!

a hugom gyenge nagyon, de szerencsére nincsen egyedül.
én csak telefonálni tudok. :(
de a másik hugommal beszéltem, azt mondta, feküdt még, de erőszakkal megetette és megitatta.
és hogy ott is bunkók a csecsemősök.

a babának kimosták a gyomrát, mert állítólag túl sok magzatvizet nyelt. ezt nem értem... az miért gond?

szoptatni még nem adták neki oda, majd 3kor.
Vendég
 


Kimosták a gyomrát? Jujj, de durva. Szegénykém, még meg sem született, és már ilyeneket kell átélnie. Az jó, ha megetette a tesód a hugodat, valamitől be kell indulni a tejcinek. Ha nem eszik nem lesz ereje sem.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ancsi!
tök jó képek!
meddig marad Dorkán az a fejpánt? Zsófi azonnal leveszi...
és gyönyörű a virágod.
Vendég
 


Kiteregettem, kiszedtem a mosogatógépet, összepakoltam a kórházi cuccomat...biztos, ami biztos, még egy utolsó porszívózást nézegetek, de inkább lefekszem pihenni most.
Ettem tésztát, hogy legyen energia, mert enni nem lehet majd.
Hogy mit érzek? Vannak olyan összehúzódásaim, hogy eláll a levegőm de még nem fáj. És még nem is rendszeres szerintem. Lehet alszok délután egyet.
Egyébként meg mennék már nagyon....mikor a doki mondta, hogy mi van szerinte elfogott a pánik rémület, egy pillanatra, de utána nagy levegő kétszer és letárgyaltam magamban.
Férjemnek szóltam, hogy délutánra érjen már haza.....csavart is egy 180 fokot a kormányon, úton van már ő is, szerintem nem is nagyon mozdul majd mellőlem pár napig.
Holnap van tesóm szülinapja. Szép lenne.

Nekünk Bosch mosogató gép van, 65, 55 és 45 fokon mos, a 65 fokos elég, meg van rövid program is, amit én még vennék bele, az egy plusz szárító program. De így is jól működik.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Ancsi:Messze laktok a müvelődési háztól?
Vendég
 


Zsófinak már a vége felé nem kellett edényt vinnem nem akart hányni, ugyanis az elején mindig öklendezett annyira felhergelte magát.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Any, te jó ég, micsoda rémhírek.....szegény húgod, meg a pici is. Ilyet még nem hallottam, hogy gyomormosás, ekkorkának.
Egyem is meg a drágát.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tüncire is nagyon kíváncsi vagyok, mit mond a dokija...... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti:Hú ez nagyon izgalmas!Nagyon szorítok nektek!Ügyesek lesztek :wink:

Anyany:Nagyon helyes a kis legény :D szegényem ilyet még nem is hallottam hogy ezért kimossák a gyomrát :shock:
Vendég
 


Ancsi:Tudod hogy már milyen bútor lesz?
Mi már ide nem veszünk mosogatógépet de ha elköltözünk akkor nekünk is lesz :wink: már alig várom :D
Dorka tündéri a képeken :D :D :D :D :D és nagyon szép a virágod :D
Vendég
 


Betti inkább pihenj egy kicsit ha tudsz. Nagyon izgi ilyenkor úgy elkap a nosztalgia.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


anyany szegény pici,de már nemsokára ott lesz anyucinál :wink: Apuci bent volt a szülésnél?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


A kicsi fogja és húzza a kezem,hogy anya tűnés innen....

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Szegénykém már most mosták a gyomrát? De minek? Eddig is a magzatvizet itta, nem? És még nem kapta meg szopira? Ott nincsenek együtt a szobában?
Amikor én bent voltam hajnalban szült a szobatársam és reggel már hozták a babáját szopizni...
Remélem hamar eltelik nekik ez a pár kórházi nap és otthon majd nyugiban lesznek!

Betti vedd le a szemed a porszívóról és dőlj le inkább, simogasd a pocidat, ki tudja holnap simogathatod e még? :wink:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!
Bocsánat így ismeretlenül is a bekukkért!

Bettim!
Nagyon sokat gondolok Rátok! Mennek a drukkok! Ölellek Drága!
20150601134430
 
 


bocsi Ancsi rossz dátumot mondtam szóval 26-a péntek(csak én 25-öt mondtam :oops: )
Vendég
 


betti!
nem azért írtam, hogy rémísztgesselek!
szerintem Szeged rendes hely. Makó ahhoz képes kis tanya...
és gyorsan meglesz biztosan a baba is!!!
Vendég
 


hát nem sokat tudok.
majd úgyis telefonálok még, hogy mi van. majd estére anyumat hívom.
az biztos, hogy ott nincsenek együtt a babákkal, 3óránként adják ki őket szopizni.
Vendég
 


Betti: pihenj, és gyűjts az energiát, lehet hogy nemsokára szükség lesz rá!!!!!!!!!! HÚ, megy a drukk ezerrel. Na, azt hiszem gyakrabban be kell kukucskálnom ide. Azért ha jönnek a fájások számold ám a perceket. Jobban izgulok,mint amikor én mentem szülni. :)

Én is kíváncsi vagyok Tüncinek mit mond a dokija...

Lara: de jó, úgy felvidítottál. Bár még addig akkor kell egy jó nagy takarítást is csinálnom. :)

Valami ilyesmi lesz, mint ez az 5. kép. Juhar színű ajtók, meg szürkés feketés munkalap. Innen Sárbogárdról rendeljük, csak még előtte ablakot akarunk cserélni a nagyszobában, meg festeni, csempézni, szóval nagy munkába vágjuk a fejszénket...
http://www.basickonyha.hu/index.php?inc=prodpix

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Lara: okéééééééé 26-a. Beírom a naptárba, mert szita az agyam, és elfelejtem!!!!!!!!!!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


ost megint ezerrel agyalunk hogy is lenne a jobb. anyós háza egyelőre senkinek sem kell.
de ha az nem lesz eladva, akkor leghamarabb 2014ben tudunk lakás venni. akkor jár le a fundamentám.
Vendég
 


any: valahol jó, is ha nincs ott a baba, főleg az első napon még olyan erőtlen az ember, de közben meg aggódik, hogy nem láthatja a babáját. Nem is tudom melyik megoldás a jobb, de azért remélem már ilyen műveleteket nem csinálnak többet...

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


hát ez a szopi nekem 7.20-kor született Zsófi,de már 10-11 között hozták ki és a szülésznő a szülőágyon mikor visszahozták segített és már ott szopizott igaz még a nagy semmit :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Hajrá Betti! Így innen - márciusból - visszanézve (nekem legalábbis úgy tűnik :wink: ) nagyon gyorsan elrepült ez a kilenc hónap!
Célozzátok be Kisatival a tesód szülinapját. :lol: Jó családi bulikat lehet majd tartani a későbbiekben.
aarnika
 
 


Ancsi:Miattunk nem kell nagytakarítást csinálni :D ok?

Szép ez a bútor tetszik :D nagyon szépek lesztek :D Dorka szobáját is most csináljátok?
Vendég
 


Betti: Nagyon szorítok Netkek! Ha esetleg eltűnsz reggelre.... akkor... :lol:

Ancsi: Köszönöm a képeket! Tényleg nagyon jó kedvre derített, de nem a virág! :lol: Bár az is nagyon szép. Mosogatógépből nekünk az Aeget ajánlották, aztán utánajártunk neten, hogy hol olcsóbb, és 25e-el sikerült jobb áron kifogni. :wink: Beépíthetőd lesz, vagy különálló? 12 terítékes? Nálunk az is mindig megtelik... :roll:

Any: Te jó ég, egy olyan pici babának gyomormosás???? Az enyém is nyelt, még másnap is bukott belőle, de nem mondták, hogy gond lenne. Szegény tesód, akkor jól megkínozhatták, ha ilyen rosszul van. :cry: Ráadásul még oda sem adják neki szegény kisbabát. :( Remélem, nem ment el végleg a kedve a babavállalástól. :cry: Annyira felháborít, mikor ilyeneket hallok, hogy el sem tudom mondani. Mintha még mindig a középkorban lennénk.

Azt hiszem, én nagyon szerencsés voltam az első szülésemnél. Mikor ilyeneket hallok, még jobban így érzem.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Nálunk is elég rendesek voltak, mert 2 órával császár után már ki is hozták a babámat. Császár közben meg a férjemnél volt, amíg összevarrtak. A köztes időben kicsit melegítették az inkubátorban. Mondjuk sajnos csak másnap tudtam szoptatni, mert addig nem segítettek abban, de utána aztán már hamar egyenesbe jöttünk. Előtte is próbálkoztam, de nem sok sikerrel. Majd a másodiknál már ügyesebb leszek. :)

Kép

Kép
nikuc
 
 


Lara: igen, Dorka szobáját is csináljuk, vagyis most akarunk majd külön költözni tőle... :) De annyi mindent kéne csinálni, hogy lehet felére sem lesz elég a pénz. :)
Nemcsak miattatok lesz nagytakarítás... :D:D:D

nikuc: Köszi a dicsit. :) Aeg-et néztünk mi is, meg én most a whirlpool-okba szerelmesedtem bele. Igen, 12 terítékest akarok, hogy egy vasárnapi nagy ebéd, sütés, főzés után is bele tudjak pakolni. :)

szopi: Nekem már a szülőszobán is szopizott Dorka, és pár órával a szülés után is hozták, még ha nincs is semmi, akkor is serkenti a tejképződést, de az előtej már elvileg megvan szülés után is. Mondjuk én amennyi oxitocint kaptam, na még egy tehén is duplán tejelt volna tőle... :D:D:D

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


nikuc: igen, a másodiknál már biztos ügyesebb az ember. Már én is elterveztem, hogy ha lesz kistesó mit kell majd másképp csinálni. Addigra rutinos az ember lánya.... :):)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


na, elhúzok már innen, mert teleírkálom az oldalt, közben meg jön a szomszédasszonyom....

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


nikuc bizti ügyesebb az ember,de nekem elsőre mégsem sikerült :? plusz az első pelusozásnál is kivert a víz,de utána már minden ok volt.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Ancsi:Akkor jó :D miattunk nem kell semmiféle előkészület :D

Én is érdeklődtem mosogatógép után és a whirlpool-t ajánlották azt mondták hogy ez a lagjobb mosógépbe viszont nem olyan jó.

Na mennem kell suliba.Este benézek
Vendég
 


Hát én is sokmindent elterveztem határozottabb,rutinosabb voltam mégis sokkal kezdöbnek éreztem magam. :shock:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Betti: sok erőt, gyors és minél kevsébé fájdalmast szülést és aztán sok sok átaludt nyugodt éjszakát! Azt hiszem sokan vagyunk akik sutyiban lesnek és izgulnak, szorítanak érted! 8)
dr_nono
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?