Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, nem voltam gépközelben a hétvégén.
Pénteken a barátnőmnél babáztam, szomabton Andris szüleinél volt nagy összeröffenés, mert anyukájának szülinapja volt. Szombat éjszaka meg rosszul lettem, hányás stb ez volt egész vasárnap is. Most meg szenvedek melóban. Direkt felkeltem nagyon korán, hohy kikupáljam magam, mire indulnom kell. A módszer azt hiszem jó lesz, csak sokkal korábban kell lefeküdnöm!

Kitty, akkor jól megdolgoztatták a párodat. És mit mondott?Van valami megérzés?
De egyébként le a kalappal előtte, ennyi forduló!

Fürti, mi a helyzet? Hogy vagy?
Mikor is kell pontosan megjönnie?
Munkával mi a helyzet?
Apkád hogy van?

Brid, 3*1 MagneB6-t kell szednem, elírtam :D
Gyorsan eltelik az idő 16-ig, főleg, hogy ennyi programod van, és az tök jó.
A gerincemmel reumatológián nem voltam, mert hogy semmi gyógyszert nem lehet ilyenkor felírni, csak krémmel lehet kenegetni. Úszni meg nem megyek, az az én döntésem, mert mindig elkapok vmi fertőzést és azt most anygon nem kéne.
Egyébként a röntgenem alapján spirálszerű torzulás van a gerincem alján és a tetején is!

Nóci, jó az új vanalzód!!!!
Örülök nagyon, hogy elmúlt az azerős vérzés! Szerncsére!

Apósodnak jobbulást kívánok, meg sok erőt és kitartást, de az utóbbi kettőt nektek is!

Én is dagi vagyok Nóci, és úgy félek, hogy még majd a terhesség alatt hízom egy csomót, és nem fogok tudni lefogyni, vagy nem tudom.
Tavaszi ruhám nincs is, mert nem jön rám. Szóval katasztrófa!!!!!

A doki nem írt még ki, maj március 31-én kell visszamennem a vérvétel eredménnyel, meg jövő héten kedden megyek a védőnőhöz is!
Már eléggé izgatott vagyok!
Ez a fejlődés neurológia ahová mentek, miért kell?

Beze, merre vagy?

Kriszti, na akkor minden szuper!!!!!
Nekem nem is nézett még ilyesmit, azt mondta, hogy majd március végén!
Nincs hányingered?

Csajok, megyek....

BOLDOG NŐNAPOT MINDENKINEK!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Bridget
oké, látom egy hét múlva teszt, akkor visszatérünk a témára :lol:
Milyen parfümöt vettél?
Mai program? Dokihoz mikor mész?

Fürti
drukkolok, nem feladni! Még bármi lehet :wink:

Dorka
sajnálom, hogy utolért róka koma, de te akartad :lol: (bocsi :wink: ). Remélem, csak az első trimeszterben fog kísérteni.
Párom még nem tud semmit, elvileg jövő hét közepe felé jön értesítés... Reméljük, hogy felveszik. Azt mondta, hogy a beszélgetés (angolul) jól ment, meg is lepődött saját magán, de az IQ teszt baromi nehéz volt (tele volt egyenlettel, kapcsolási rajz, meg egy rakás műszaki dolog, és mindent fejben számolj, oldj meg időre).

Kép
Vendég
 


Gyerekek en meg nem erzek semmit mert nem is erezhetek...3hetes lennek elmeletben aaaah ilyenkor meg semmi majd hetvegen 8) na akkor mar talan bar en azt sem tudom mit kell erezni :roll:

Kriszti
Orulok,hogy volt mar szivhang :D gondolom egy elmeny volt!!!Parod ott volt?

Furti
Akkor azert ma is teszteltel? 8) :lol: Mikor tesztelsz hcg-vel az a tuti? 8) 8) 8)

Dorka
Nodokidnak azert mondtad a dolgokat?Mer ha nem akkor most gondolj bele,hogy 10-en akarhany kilot kell meg elbirnia majd :roll: Na de tobbet mar nem csesztetlek...ha neked ugymond nem fontos...Pedig en tenyleg nem riogatas keppen irom csak egyszeruen veszelyesnek tartom radnezve :?

Kitty
Ma megyek az uccso szuriert minnya indulok 8) aztan anyuert...nem sok a mai program te?Baby Doll parfumot vettem regen mar hasznaltam es most vettem megint 8) Dokihoz nem kell mennem csak 16-an vv-re :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Brid, a nődokinak is, a házidokinak is, és a reumatológusnak is szóltam.
A képem megvan, vagyis a leleteim, de amit fent írtam, azt ők mondták. Semmi gyógyszert nem kaphatok. Valószínűleg fekvés lesz, amint elkezd nőni a pocakom, de még az sem biztos.Ezt előre nem tudják a dokik megmondani.
De nagyon köszi, tényleg, hogy így törődsz velem :D Persze én is félek, hogy mi lesz, éppen ezért kérdeztem meg tőlük. Bár inkább engem az zavar, hogy ugye voltam röntgenen. Jó a nődoki is azt mondta, hogy semmi, akkor még nagyon pici volt, meg amikor le kellett feküdni letakartak azzal az ólomköpennyel, de azért kétszer mégiscsak " lefotóztak" állóhelyzetben nélküle.Én ezért aggódom.

Kitty, a párod egy hős, nincs mese! :D Biztos nem lehetett egyszerű. Álommunka, sikerülnie kell!
És hogy telnek a napjaid?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Brid :) Majd megtudod az érzést, azt lehet mondani, semmihez sem hasonlitható és nagyon felemelő!!! :lol:
Kis mensis fájdogálás és feszülés a pociban, mintha huznának belülről :wink:

Dorka :? hát pocinövés megindulásakor bizti lesz neked gyógytorna+pihenés.Most nem fáj a derekad?Mert nekem az is le akart szakadni 6-7 hetesen :roll:
A rtg miatt ne aggódj!Én az állatkórházban rengeteget röntgeneztem állatokat mig nem tudtam,hogy baba van és a mi köpenyeink ott már igencsak kiszuperáltak voltak :lol:
és a szervezet még ellenálló ilyen esetben.

Nóci, Regi hírek?

Kitty :) drukkolok párodnak!
Enyém megjött több kecsegtető ajánlattal.Majd meglátjuk, melyik jön be.
Vendég
 


Bridget
én ma főztem (s. pöri főtt burgonyával meg paradicsom leves), aztán meg felsöpörtem az udvart, mert a rohadt szél telefújta homokkal. De meg se látszik :twisted:

Dorka
elvagyok, főzök-mosok-takarítok :lol: Igazi háziasszony :lol:
Kép Kép Kép

Fürti
örülök, hogy ilyen jó ajánlatokat kapott a párod! Döntött már? Amúgy messze vannak tőletek ezek a munkahelyek?
Vendég
 


Dorka
Jaaaaaaaaaaaaah igy ma minya mas :wink: Ezt eddig nem mondtad csak hogy ugysem lehet csinalni semmit..en meg azt hittem ezt te mondod...jaaah hat igy mar teljes a nyugalmam :lol: Nem lesz nagy kunszt kifekudni a kismamisag 2.felet az ikresek is sokat fexenek meg a veszelyeztetettek Kata is sokat fekudt :roll: Majd csak eltelik az az ido?Es amugy nem is fog ez mar meggyogyulni?Vgy fog csak ido kell hozza? :roll:

Furti
Azt mar hallottasm milyen olvastam is rola...de az erzest nem tudom :roll: de hamarosan elmeselem en is 8) :lol: Naaa apacskanak akkor van tobb lehetoseg is?az jo :P

Kitty
Huhaaa ennyit takaritani :shock: Kepek nincsenek most tavaly mutattal egy parat a viragokrol amit kerteszkedtetek 8) Pendirol nincs semmi hired?

Nociiii
Dokinal mi volt?Nem jottel :roll:

Tobbiek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!!

Fürti, milyenek az állásajánlatok???Látod, megoldódnak a dolgaitok. :wink:
A derekam szerencsére nem fáj, bár a mai naphoz még csak az kéne, és teljes lenne az örömöm, az tuti.

Kitty, ügyes vagy nagyon. Én amikor otthon voltam, mindig elcsesztem a napom, tv, alvás, számítógép, utána meg rohanni kellett mindennel.

Brid, sajnos nem fog meggyógyulni, tulajdonképpen szinten tartani lehet, de mindeig lesznek olyan időszakok, hogy jobban fog fájni, sajnos!
Ma mit fogsz csinálni?

Tegnap délután hazamentem, kitakarítottam, elfáradtam nagyon. Szörnyű éjszakám volt, elkezdett görcsölni a hasam, aztán elmúlt, nem tudtam visszaaludni, mert Andris horkolt, hányingerre ébredtem, ami azóta is tart, és alig bírok itt ülni melóban.
De örülök, én akartam így( Kitty :D ), csak olyan soká lesz még 16 óra, amikor mehetek haza, sajnos :(

Csajok, lenne egy intim kérdésem. Szexel mi volt a helyzet terhesség alatt?

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Bridget
gondolatolvasó vagy :lol: Pont tegnap írtam Pendinek iwiw-en, azt írta, hogy jól van, de még nem érzi úgy, hogy ide is jöjjön. Lehet, vmikor össze is tudunk futni.
Söprögetni muszáj, este még egyszer felsöpörtem az udvart, mert megint telefújta homokkal a szél :evil:
Virágokról lesz majd kép, meg a kertről, majd sztem nyáron, ha kikel a fű (ami még el sincs vetve :oops: ), meg a hagymás virágok, meg párom mamája is gyűjtött virágmagot. No meg a veteményest is csináljuk. Ha nem találok munkát, úgyis ráérek :roll:

Dorka
én egy kicsit rend és tisztaságmániás vagyok :oops: De csak kicsit ám :oops:
Akkor ma hátha jobban alszol :wink: Én is elég rosszul aludtam, pedig nem is vagyok terhes :roll:
Terhes még nem voltam, de azért írok: ha semmi problémád nincs, akkor mehet, akár a nyulak :lol: De ezek a görcsölések engem megijesztenek kicsit, ilyenkor azért kérdezd meg dokitól. Amúgy meg csak az utolsó hat hétben nem lehet, problémamentes terhességnél, de állítólag már ez sem igaz, mert ha nem nyílik a méhszáj, akkor bizony ettől se fog.
Vendég
 


Kép

Dorka
Hat ez nem jo...es ezt a gerincbajod most vettek eszre? :roll: Gorcsoleseg is lehetnek normalisak de azert figyelj oda a testedre...Magne b6-ot szedjed...keksz ugyben a doki tudna valaszolni erre a legjobban :roll: Nekem hot zihher ha hogy majd nem lerhet :? Szerintem modjaval csinaljatok bar en megkerdeznem a dokimat.Mar elore felek mi lesz apacskaval itt a nagy kekszmentes ovezetben :oops: :lol:

Kitty
Az vgyok latnok Kép Hogyhogy ide?Mert mashova megy? :roll: Na jo azert vagom,hogy az embernek vannak rossz passzi na de ezt mar tulzasnak tartom :? Na mind1...megszokhattam mar itt a bneten a 90% mindig ugyanezt csinalja....az a maradek 10% az aki marad igyis ugyis joban-rosszban...

Kert jaah tenyleg meg nincs nyar :oops: Most szerinted nem is fogsz talalni masik melot :roll: Es akkor most a baba p. fagyasztva vgy sem :?: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
hát itt a babaneten biztos nem ír máshova, amúgy se hiszem. :roll:
De bővebben sztem csak akkor tudok majd róla, ha végre sikerül taliznunk. Azt írta, hogy érdekli, mi van velünk, de még nem érzi úgy h jöjjön. Ő tudja... Elhiszem, hogy rossz így, de én sokáig nem bírnám ki, hogy ne is írjak, mert lelkifurim lenne. Annyira hozzám nőttetek már :oops:
Melóra nem sok esélyem van, női munka nincs is, ezért bízom benne, hogy párom talál jobbat, erre nagyobb esély van. Ma megint beadta a pályázatát egy nagy céghez, ami az egyik szomszédos városba keres mérnököt. Reméljük, hogy vmi lesz már...
Amíg ilyen labilis a helyzet, addig babaprojekt fagyasztva, de dokihoz azért majd megyek, ha megint szórakozik a mensim. Úgyis azt ígérte múltkor, hogy kivizsgál :roll:
Bár most tegnap óta tiszta ragya vagyok, szóval a hormonok dolgoznak, de hogy megjön-e, azt nem tudom :roll:

Aranyos ez a teki :lol: De azért remélem, ennél jobban érzed magad :wink: Mai program?
Vendég
 


Sziasztok Lánykák :D

Dorka :? nekem semmi gond nem volt a terhesség alatt, mehetett volna a szex, kedvem is lett volna nagyon is, de20.hétig semmi nem volt, ugyanis én annyira féltem.Én már csak ilyen parás vagyok :oops: A 20. hét környékén is csak petting-szerüséget engedtem.És a párom teljesen egyetértett :)
De nálad a görcsölgetések miatt én nem csinálnám!!!

Kitty, hát Veszprémben lenne a meló.Tőlünk 25 km.

Brid :) Ari voltál a nőnapi köszöntéssel!Én személy szerint nem szeretem és nem is tartjuk, elvből...

Hát nlunk annyi a változás, hogy párom ma elment a házidokihoz és ő kiirta táppénzre.És elküldte laborba, meg hasi uh-ra.25.-én megy majd.Aztán meg megyünk katonavizsgálatra is :wink:
Ja, úgy mellékesen, nekem megjött ma délelőtt, normálisan 27 napra :lol:
BRID! Mikor kezdjem az lh tesztelést?Hányadik napon?
Páromra visszatérve, a fuvarozós faszi azt mondta neki, hogy amint túl van a vizsgálatokon jelentkezzen nála, és elmegy valakivel 1-2 fuvarra Angliába és utána ha okés a dolog, akkor mehet is élesben!!!! :)
Marcika végre átaludta az éjszakát újra, cici sem kellett neki, és sokkal nyugisabb mint az elmúlt napokban :D Lehet megérezte a pirit.Basszus, jobban megérzi, mint én :shock: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Dorka, kérdezz rá a dokira, ha minden rendben van, nyugodtan lehet házaséletet élni. Én le voltam tiltva az első trimeszterben, haematoma miatt, bár kedvem se volt hozzá, aztán utána néha összebújtunk, amikor már megkaptuk a zöld jelzést. :wink:

Kitty, Fürti, párjaitoknak drukk az álláskereséshez!

Fürti, 10. napon kezdd, ha nem gond, hogy én válaszolok, nekem ált.ban 26 naposak, és a 9. napon kellett kezdenem.
Nem válaszoltam az egyik kérdésedre, bocsi: szóval nálunk már tavaly december óta nincs éjszakai cici, ha felébred, is elalszik, általában pár perccel később.

Nálam csomós mell van, a szoptatás abbahagyása miatt. :roll: Nem tudom, mikorra tűnik el... :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Fürti
azért ezek elég nagy változások! Ha ilyen veszélyes helyen dolgoztt eddig, nem küldték üzemorvoshoz?

Beze
köszi!
Remélem, hamar elmúlnak a csomók. Fáj is?
Lexi hogy viseli a szopi nélküliséget?
Vendég
 


Bocs, hogy így ismeretlenként belekotyogok, de Bri miatt szoktalak titeket mostanában olvasni.

Fürti,
persze, hogy megérzik. Más lesz az illatod és a gyerekek még érzékenyek a finom kis változásokra - akár idegi alapon is - így veszi a jeleket. :)

Beze,
masszírozod azért?
Ne hagyd becsomósodni, mert begyulladhat és akkor rosszabbul jársz. :?

Bri,
annyira drukkolok neked és én úgy érzem ez a TI hónapotok ... és végre állandó bérlőtök lesz a pocakban! :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!
Dorka
Nekem az elsö 3 honapban kifejezetten megtiltotta az orvos a papiromra is ráirta no sex Utánna azt mondta ahogy és amikor jol esik
De most én is ugy vagyok vele hogy nem kivánom Ha a párom erölteti akkor jol esik de nem kivánom és rengeteget aludnék Te nem vagy igy vele

Bridget
Hogy érzed magadat

Beze
Gondolom mennyire fájhat Masszirozod

Fürti
Örüljetek neki nem történt nagyobb baj a párodnak
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Bocsi a nem jelentkezésért, de nem is reagálok sokat, mert elég nagy letargia ért hétfön a dokinál és azt sem tudom, hogy hova tegyem magam!
Nos a lényeg, hogy most a gyogytornásznál voltunk ahol relative minden rendben! Pénteken megyünk reggel Dévény Anna tornára! És ezután jött a fekete leves! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Nos december 28.-án vettek vért a manótól cítologiai azaz kromoszoma vizsgálat céljából amit mi vittünk át az üllöi útra a patologiára, hogy megnézzék, hogy mi zu a kromoszomákkal! Nos mindenkinek úgye anyutól és aputól 23-23 kromoszoma van így összesen van 46 mindenkinek. Mindegyiknek van egy száma és jelentősége Nos ezek úgye x alakuak! Nos Reginek a 6-os és a 8-as teteje eltört és felcserélödött! :shock: :o :o És a durva benne, hogy senki sem ismeri ezt a betegséget! Nekem is és apának is mennünk kell kromoszoma vizsgálatra és el kellett mennem tegnap a házi dokihoz, hogy kérjek beutalot! De a doki csak annyit reagált, hopgy fingom sincs mit kell hova és hogyan küldenie minket! na ez szerintetek egy doki szájából??? Ezután azért annyit segitett, hogy egy onkologushoz átmentünk együtt és neki is megmutatta a papirt és Ő volt olyan és annyit mondott, hogy mára utána jár mert ezzel kapcsolatban Ő is full nem tud semmit, de ma 2 és 3 között hivjam és segit, hogy mit intézett! Szoval nem tud senki semmit és a tőköm ki van! Nos ha nem tudnak semmit akkor marad, hogy felkeressük Dr Czeizel Endrét Ő tuti járatos ebben! Csak az marha jó, hogy ez nem mehet Tb-re! Ja és azt tudni kell, hogy azzal ilyesztegettek, hogy majd az én gyerekm hűlye lesz meg nem mehet majd rendes iskolába, hanem majd tuti, hogy valami speciális iskolába kell majd járnia! De annyit sikerült utána járnom, hogy még semmi sincs veszve csak sokat kell vele foglalkozni, mert azért még Ő nagyon pici és fejleszthető! Már alig várom, hogy 2 óra legyen! Az idegtől és a félelemtől nem látok!

Dorka! csa a sexes témához szólnék hozzá! Mi a 12. hét végéig nem voltunk együtt utána is csak ovatosan meg mig jól esett, bár apának nem nagyott tetszett a dolgo mert félt meg voltak gondolatai, hogy nem hogy már meg ő ott van meg mit tom én erre viccesen lereagáltam, hogy nem fogod a feját nyomkodni meg nem fogja megmarkolni a kukacod!! És a 35. hét után sem nagyon kéne, de közben ha jól esik mért ne!!!??? :D

Brid! nagyon szívesen látlak, ha lejössz hozzánk! Itthon vagyunk! Meg úgy fuj a szél, hogy nem szívesen megyek ki nagy sétára a manóval! Ha gondolod csörgess meg elmondom a címet és gyere! Én már voltam nálad gyere látogass meg minket most TE!!!!

Bocsi, hogy most másnak nem írok, de nem tudok most nagyon ide figyelni, meg keresgélek a neten! Ja és a gépem se jó vinni kell servizbe! Szal itt nem nagyon leszek elérhető!
Ja és este megyek tesom kollégáival tornázni!! Hétfő szerda péntek! Ma lesz az első nap! Torna cucc is már össze paklova!
És köszi a drukkot aposnak!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci
sajnálom, én sem hallottam még ilyen betegségről. De hogy még az orvosok sem :shock: Biztos nem lehet nagy baj Reginél (már mint szellemileg sem), azért az már kitűnt volna :roll:
Hírekkel azért gyere majd!
Tornához gratu! És irígy is! Itt a faluban nincs semmi ilyesmi :(
Apósodnak továbbra is drukkolok! Hogy van?
Vendég
 


En tegnap voltam reggel de aztan mire hazaertem hulla voltam...nem ment a gep ele ules :oops:

Kitty
Jo en ugy hallottam irogatott mashova :roll: ne is beszeljunk rola nem akarlak en itt kellemetlen helyzetbde hozni :wink: En mar csak azert sem tudnek nem jonni mert igenis a regiekkel mar voltak nagy dumapartik,nagy magan beszelgetesek,neha egyutt keltunk vgy fekudtunk...es csak egyik naprol a masikra elhagyni a "barataim" nem menne :roll: Olvastalak a masikban,hogy lehet megint ugy doki utan nezel :roll: Na ezt sem akarom feszegetni...majd ugyis magadtol rajossz szepen mi mirol gagyogtunk neked :wink: Es igen a tekinel jobban ereztem magam :lol:

Furti
Nem sokan ertekeltek a nonapi koszontesem :oops: pedig azert mert valaki nem tartja meg odalehet boffenteni egy koszonomot :roll: Mer ment a parod dokihoz?beteg :shock: Jol mondta Beze a 10.naponen a 9.en szoktem csak mert elmeletben 25napos ciklusom lenne de a novemberi szurik ota 28napod szal nyugodtan 10nap delutan minden nap ugyanabban az idoben! :wink: Na latod ennyit a joslo tesztekrol :x nem szeretem :evil:

Hajnoca
Igen en is ugy erzem de mar miota megvolt a punkcio...a jo eredmenyek miatt akkora hitem lett(na amugy is volt mert kulomben nem indulok neki :lol: )

Kriszti
Jol mashogy nem is erezhetnem majd hetfotol talan lesznek valtozasok 8)

Noci wazze :shock: :(
En ezt nem ertem... :roll: es ez miert most derul ki?Tudod nekem is volt kromoszoma vizsgalatom :roll: hala a jo egnek nekem is 46 :oops: En pont nem leszek itthon 2fele de majd lehet radcsorgok kicsit :roll: Tegnap is nem jottel majdnem atmentem hozzatok ahh de mondom nem is jelentkezel....holnap merre fele mentek? :roll: Mai nap azer nem jo mer eleve mar 1ora nalunk nem volt 1ig viz es anyuval megyunk cipot venni :roll: Aposnak tovabbra is drukk!!!Torna meg meglatod milyen jol fog esni!!!!

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget
Ne haragudj igazad van és köszönjük a felköszöntést Ugy nézem most mindenkinek nagyon összejött

Noci
Nagyon sajnállak benneteket fel a fejjel Milyen elözménye volt gogy kromoszoma vizsgálatot rendeltek el Én se hallottam még ilyen dologrol Mennek a drukkak hogy ne legyen semmi baj Gyere majd az eredménnyel Nagyon vérunk
kriszti0406
 
 


Bridget
sztem se feszegessük, ez Pendi döntése, jövő héten talizok vele, aztán ha akarja, elmondja mégis mi van, ha nem, nem.
Nem új doki után néztem, hanem a múltkori (kettes számú doki) mondta, hogy legközelebb kivizsgál, ha megint nem jön meg. Mondjuk addig még van két hét, aztán húsvét, úgyhogy ápr. elején megyek hozzá, de már eldöntöttem, hgoy erőszakos leszek. Ha megitn nem vizsgál meg, csak gyógyszert ír fel, hozzávágom a receptet :oops:

Kép Kép

Te ma mit tervezel csinálni? Vagy csak pihengetsz? Vmi vitamint szedsz (Elevit vagy vmi?)
Vendég
 


Nócika,
sajnálom, hogy ez van.
anno az AFP-d nem volt magasabb vagy nem utalt semmi 'gondra".

Kicsi még Regi ahhoz, hogy ítéletet mondjanak felett, hogy ide vagy oda kell majd járatni.
Óvodapedagógus hallgatóként mondom neked, ha mégis 'baj" lenne vele, akkor is normál oviba és iskolába kellene beíratnod, mert Integrált nevelés van!

Amit te tenni tudsz az az, hogy megpróbáltok eljutni Czeizel dokihoz. Ő biztos megmondja kerek perec, hogy mi a helyzet. Nem fog kertelni.
Otthon anyaként amit tudsz Regiért tenni annyi, hogy rengeteget foglalkozol vele és minél több legyen a testi kontaktus, érintés.
akár egy babatorna, egy masszázs vagy közös játszás.

Ha úgy érzed van alapja, akkor érdemes rengeteget tornázni vele, mert azzal fejlődnek ki a kisgyerekeknek az idegi pályák a kis agyukban.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat mind a manonak mind aposnak!
Nos beszéltem ma a dokival semmit nem mondott, holnap mehetek a papirért de persze csak 4 után ami nem is baj, mert ha ilyen szél van akkor majd kocsival apával vagy a tesommal aki épp akad! na nem mondott semmit csak annyit, hogy jővő héten mehetünk vizsgálatra! Már ez is pozitiv a többit gondolom személyesen!

Brid! Várom hivásod! Egyébként bármikor jöhetsz csak péntek reggel 10-ig nem érek rá meg holnap egész nap jó meg végül is bármikor oksi a dolog!

Hajnoca! Az AFP- is tőkéletes volt és voltam a 12. héten egy ilyen uj fajta szürésen genetikai vérvételen és ott is mindin tőkéletes volt arra konkrétan emlékszem, hogy a sejtbankban csinálták és 1:50000-hez volt az eredményem! Tehát ezért is állok az események elött értetlenül és kétségbe esve! Tőlünk mindn törödést meg kap Regi! Öszintén marhára nem izgat, ha nincs kaja mire jön apa vagy nincs elmosogatva, mert most is és ezelött is Ő számitott csak eleve a koraszülöttsége miatt meg egyébként is! Azt az első 7 hetet és 4 napot már nagyon nehéz lesz bepotolnom vele ezért Ő a lényeg! Nagyon köszönöm neked a kedves szavakat és jól esett a bíztatás!

Csajok! Most megyek lebundátlanitom magam! Torna cucc össze pakolva!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és ma szerintem jót fogok izzadni!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Minden értelemben! :lol: :lol: :lol: Meg ez a torna asszem jót fog tenni idegi kikapcsolásként is! A zsirégetésről nem is beszélve!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Brid, teljesen igazad van, ne haragudj. Pedig nagyon tetszett, és viszonozni is akartam, de aztán elmaradt. :oops: Utólag is köszönöm neked és Kittynek is a nőnapi köszöntést, nagyon szépek a képek.

Nóci, nagyon sajnálom, drukkolok Reginek, hogy semmi gond ne legyen. Én is Czeizelt ajánlottam volna. Nem lehet, hogy mégis tévedtek? Regi tuti nem buta, értelmes, szép kislány!!!
Jó tornázást!

Hajnóca, Kriszti, köszönöm, aranyosak vagytok. Nem masszírozom, mert anno a rengeteg mellgyulladásomnál se segített soha, borogatom hideg vízzel. Szerencsére nem fáj, na, ezt lekopogtam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dorka:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci
jó tornázást!
Az már jó hír, hogy jövő héten mehettek vizsgálatokra, és nem kell hónapokat várni!

Beze
igaz, Lexinek csak 2. neve, de akkor is:
Kép

Dorka
nem tudtam, hogy te is Ildikó vagy :oops:
Kép

Délután anyósomat is felköszöntöttük, ő is Ildikó.
Vendég
 


Kitty, nagyon aranyos vagy, köszönjük. :D

Anyósodnak is boldog névnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze,
én anno azt hallottam, hogy nem elég a hideg vizes borogatás. Az csak apaszt.
Az a baj - és emiatt kell masszírozni -, mert a tej pang benne és az okozhatja a mellgyulladást és az vezethet lázhoz is.
De nem akarom rád erőltetni. Te érzed mi jó neked.

Nóci,
akkor megértem miért vagy ennyire kiakadva.

'Azt az első 7 hetet és 4 napot már nagyon nehéz lesz bepotolnom vele ezért Ő a lényeg!"

Ezt mire érted? Bocs, de nem tudom az előzményeket.
Ennyivel hamarabb született?

Nekem Bó 34. hétre született. 117,3! volt az AFP, de szerencsére minden rendben volt és van is vele. Igaz minden héten voltunk uhun - hol genetikain, hol simán - és maholnap már 3! éves.
Semmi baj nincs vele pedig elméletileg egy fertőzés miatt indult meg a szülés korábban.
Sajnos nem tudták már leoltani, hogy mi okozta.
Annyi volt, hogy kellett mennünk vele szemészetre és hallásvizsgálatra, de minden okés.
Igaz már vissza kellene mennünk megint kontrollra, de ....
időpontot kellene kérnem.

Amit nem tudok, hogy miért van - vagy mindenkinek van csak én figyeltem fel rá - az az, hogy a fenékcsontja felett van még egy gödröcske ami körül látszik az érhálózat, de úgy, mintha véraláfutás lenne. De csak olyan kék színű, mint az erek.

Mondjuk nálunk felmerült AFP után, hogy nyitott hasfal vagy gerinc gyanús.
Szerintem neki még épp bezáródott vagy ott vékonyabb volt a bőr és emiatt lehetett magas az érték.

D egy nagyon kis eleven csajszi, minden huncutság és hiszti benne van!
Szóval életrevaló!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca, köszönöm, majd megpróbálom. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kepzeljetek vettunk pipoooot anyunak 8) :D 22helyet volt 11 :wink: es egy klafa felsot is kaptam ami 14 helyett volt 7 :wink: jo jartunk na :lol: Apacska irt mielott mentem mert kiderult tudom itt is hasznalni az amcsi kartyamat 8) erre azt irta nehogy megvegyem az egesz boltot :lol: :lol: :lol: :lol: Hule :lol: :lol:
Aztan bementunk az ismimhez mert o a duna plkazaban melozik es fel 7kor indultunk haza 8) Voltam szoliban CSAK ARCBARNITOSBAN!!!!! :wink:

Kitty
En is azt mondom,hogy hagyjuk...orulok,hogy vegre a sarkadra allsz a dokinal...jo volt olvasni :wink: Mond meg neki,hogy kuldom a yakuzakat japanbol :twisted: :lol: :lol: Nem szedek elevitet mert a meddosegiben most a Febimion 800 a slager+szedek folsa+c-vitamin+magnezium :wink:

Kriszti
Ahh semmi gond csak azt vettem eszre mindenki tulsiklott rajta :oops:

Noci
Milyen volt a torna? 8) Figyu reggel kelek hivlak :wink: Csak az a baj,hogy nem birok koran felkelni :oops: Jo lenne elmenni hozzad holnap :)

Hajnoca
Orulok,hogy kozos temara talaltatok a csajokkal :)

Dorka
en nem tudtam de en nem vgyok jo nevnapokban hisz evek ota nincs naptaram amibol figyelgessem :oops: utolasgos:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok :)

Először is!
DORKA, KICSI LEXI!BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK NEKTEK!

Nóci :? Teljesen megértelek, hogy ideges vagy! :? De hát igaz, hogy lennének már jelei, ha valami nem stimmelne, nem?Azt ti látnátok azért 8)

Hajnóca :) üdv a szomszédból :D
Úristen, nem semmi lehetett kibirni neked azt a pár hetet, amig ki nem derült az eredményed :shock:
képet majd mutizz a lánykádról! :)


Most másnak nem írok, majd talán később, Marci nem hagy írni :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Beze
köszönöm anyós nevében is! :wink:

Bridget
az jó lesz, ha küldesz vmi harcos legényeket, egy egész hadsereg is jöhet :lol:
Femibionról hallottam már, elég felkapott. De te amúgy is egészségesen táplálkozol, szóval ezen (sem) fog múlni :wink:
Milyen cipőt kapott anyud? És milyen felsőt vettél?
Apa vicces kedvében van :lol: Na, majd ha meglesznek a hármas ikrek, akkor tényleg megvehetitek az eégsz boltot annyi babának :lol:

Fürti
holnap teszt?

Esett ill. esik a hó :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Enis, utólag, de annál nagyobb szeretettel:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Fürti, köszi. :D

Itt is esik, már van vagy 10 centi, UTÁLOM!!!!!!!!!

Kijött a 11. fogunk, a 12, 13. és 14. pedig nagyon dudorodik. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Enis
kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel :wink:

Kép

Beze
én is utálom már a havat, tavaly ilyenkor már tudtam kertészkedni, most meg még az égvilágon semmit nem lehet kint csinálni, max havat söpreni :evil:

Gratulálok a fogacskákhoz!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépn köszönöm a névnapi köszöntést :D :D :D

Nóci, nem is tudok igazán mit írni, nem írom,hogy ne idegeskedj, meg, hogy fel a fejjel.
Veled vagyunk, mindannyian!!!!
De tényleg, miért kellett most kromoszóma vizsgálatra vinni?
Milyen volt a torna?Azt hiszem ez most neked feszültséglevezetésnek is tökéletes lesz.
Apósod hogy van?

Kitty, tényleg nagyon nehéz a helyzet munka téren. Én anno kb napi 15 önéletrajzot küldtem el, már mindegy volt, hogy milyen munka.
Ma mit fogsz csinálni?
A görcsölés engem is idegesít, bár már kezdek hozzászokni.
A doki szerint ez normális, remélem így is van.

Brid, én tudtam, hogy gáz van a gerincemmel, jártam is vele reumatológiára egy ideig kb 16 évesen, elmúlt minden tünet, akkor a dokik azt mondták, hogy nem szükséges a további kezelés.
De jó nektek, hogy voltatok vásárolgatni!!!És még költséghatékonyan is sikerül! :D :D :D
Jól teszed, hogy sokáig alszol, én is ezt tenném a helyedben!!!!
Néztem a vonalzódon, hogy nem sokára 3 évesek leszetk apácskával!!!!! :D :D De jó lesz! Addigra már együtt lesztek!

Fürti, akkor lesz itt munka!!! :D Szorítok értetek, és a vizsgálatok miatt is!
Te hogy vagy?

Beze?Melleid?Minden ok? Lexi?
Mesélj valamit, magadról olyan keveset írtál.

Kriszti?Mi újság?Hányinger?

Szex.Köszönöm a tanácsokat.Amúgy én egyátalán nem kívánom, és már nagyon rég nem is voltunk együtt.
Andris erőletetné már, vagyis nem erőlteteti, de kínlódik, de én teljes mértékben elzárkózom a dologtól.
Most azzal húzom az időt, hogy 31-én megyek viszza a dokihoz, megvárom, hogy mit mond.

Legyen szép napotok!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!
Noci
Milyen volt a torna Szrintem jot tesz neked most egy kis kikapcsolodás Aposod hogy van

Fürti
Gratula a párodnak a munkához

Bridget
Jo vásárlást

Lányok Itt megint akkora ho esett hogy le kellett dobálni Az eszsm megáll március közepén esik a ho
kriszti0406
 
 


Dorka
főztem levest, meg tegnapról maradt tészta, így főzés lerendezve. Havat söpörtem, kivételesen nem homokot :evil: , du olvasok, meg mostanában kötni szoktam. Végre rájöttem, hogy kell :oops:
Ha a doki azt mondta, hogy nem baj a görcsölés, akkor ok. Remélem, azért nem kíséri végig a terhességed. Rókakoma szokott látogatni?

Kriszti
itt reggel óta egyfolytában esik a hó.
Van már vmi tünet? Rókakoma?
Vendég
 


Kitty
Hat nem igazan mondhatnam egeszsegesnek az itthoni taplalkozasom na meg kint sem...japoban volt az tuti... :roll: Nike csukat kapott szerintem ceeeep :) hofeher turkiszkek pipaval :wink: pulcsim meg belebujos kenguruzsebes es kek feher vekony csikos 8) baro ngyon az is nike :wink:

Dorka
Ahaaa akkor nem valamie villamcsapaskent ert ez :roll: Igazad van alszom is itthon legalabb nem szolnak meg azert mert nem csinalok semmit :wink: :lol: Most megtehetem 8) A fordulora meg nem leszunk egyutt :? az 25-en lesz en meg utana megyek haza :roll:

Kriszti
Mar voltunk tegnap vasarolni 8) :lol:

Noci
Felkeltem kineztem es ezt lattam Kép ugyhogy meg veletlen se jutott eszembe megindulni :roll: De majd csorgok!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En imadom,hogy havazik...en alig lattam havat 10ev alatt ugyhogy marhara orulok neki bar gondolom nektek tele az az elkepzelt tokotok :lol:

Dorka
Meg annyit,hogy pl szerintem minekunk is varni kell 12.hetig majd de azert ha nem is igy mashogy is lehet a ferfiakon segiteni! :wink: En is ugy fogok konnyiteni rajta...mert azert elhanyagolni sem szabad oket.Valahogy a nok mikor babasak lesznek meg jon a gyerek elha\nyagoljak a parjukat aztan meg azok mashoz fordulnak aztan jah... :? Bar azt is tudom ilyenkor a hormonok ugy dolgoznak,hogy nem kivanja az ember :roll: Ezert kell neki jott tenni oszt annyi :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fürti,
igaz nem mostani képeket tudok feltenni. Mostanában nem készült annyi, mint nyáron. De majd azért igyekszem.
Én valahogy éreztem, hogy minden okés.

Egy másik hszban leírom majd röviden a sztorinkat. Érdekes lesz. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Azt hiszem ez most ide illik.

http://www.origo.hu/tudomany/20100311-e ... iajat.html

'... egy-egy szülő 30 mutációt (összesen 60-at) ad át gyermekeinek. ..."
'... Az orvosi kutatások jelenlegi állása szerint a mutációk többségének nincs következménye a gyerekek egészségét illetően. ... '
'... A kutatók azokat a helyeket is meghatározták a szülői kromoszómákon, ahol két homológ szülői kromoszóma között kicserélődik a genetikai információ. A homológ kromoszómák azonos szerkezeti tulajdonságokkal rendelkező kromoszómapárok: a pár egyik tagja az anyától, a másik az apától származik. A genetikai információcsere helyei az úgynevezett átkereszteződési vagy crossing over helyek.

Az információcsere pontos helyeinek meghatározásához a szülők DNS-szekvenciáiban előforduló variációkat vetették össze a gyerekeikéivel. Olyan DNS-tömböket kerestek, amelyeket a gyerekek egy az egyben örököltek a szüleiktől. Amikor megszakadt tömböket találtak, a megszakítási helyeket tekintették az átkereszteződési helyeknek. Azt tapasztalták, hogy az átkereszteződések 60 százaléka specifikus "forró pontokon" következik be a kromoszómákban (azaz e helyeken szinte mindig bekövetkezik átkereszteződés).

A kutatók úgy vélik, hogy a családi genomelemzéssel be lehet határolni a leggyakoribb betegségek genetikai okait. ..."

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bridget
hát én nagyon unom a havazást, ki akarok menni a kertecskémbe!
Amit Dorkának írtál, először én is akartam írni, de nem mertem :oops:

Hajnóca
nagyon édes Bogyika! Azok a szemek :shock:
Vendég
 


Hajnoca
Az uccso kep meg mindig a kedvencem 8) Mennyit irtal :shock: kar,hogy Nocinak rossz a gepe o is nagy iro es szeret beszelgetni :)

Kitty
En megis ertem elegetek van a hobol azert volt nektek rendesen 8) :lol: Amit meg Dorkanak irtam sajna igy van :roll: es most konnyen beszelek en is de muszaj lesz valahogy enyhiteni rajta...foleg amikor ilyen Tilos idoszak van annal inkabb akarjak :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nos sokkal előrébb nem járunk, de az tuti, hogy jövő hét szerdán megyünk a Heim Pálba genetikára! De ott csak a manot nézik megint csak és nem minket! De majd ott okosabbak leszünk remélem!
Nos a torna milyen volt??? Kuva jó!!! Már bocsi a kifejezésért, de ez az igazság! Jó kis izomláz meg egyéb nyalámbságok! Péntek este is megyek! Itt is esik a hó hajnal óta, de nyoma nem igen van! Bár annyi, hogy a hütő majdnem kiolvadt úgy elment valamikor az éjjel az áram! Még jó, hogy a légzés figyelő is elemmel működik és nem áramról!

Brid! nem hivtál, de majd én jól felhivlak! Tőlem akár holnap is jöhetsz 10 után itthon vagyunk, bár te akkor még szerintem tentézel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De kivánom, hogy néhány hét múlva te se aludj sokáig!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tisztába tevés szopi mosás és egyéb nyalámbságok! Finom lesz az ebéd gyere holnap!!!

Hajnoca! Köszi nagyon az infot!!! Bár bevallom nem sokat értettem meg belőle, de szerintem még el kell olvasnom vagy 2x hogy felfogjam!
És ez a kiscsaj naggyon kis édespofi!!! Tündéri! Gyönyörű a szemecskéje!
Kicsi lányunk a 33. héten érkezett korai burokrepedés miatt! Valószinű, hogy az inzulinnal kezelt diabéteszem és a toxémia azaz a magas vérnyomás inditotta meg! Meg azért azt is hozzá kell tennem, hogy én szülés elött két nappal lecsot tettem el meg 16 kg barackból lekvárt és 1 nappal elötte kéményt keszdtünk bontani illetve épiteni! Bár az utobbit csak szemléltem! Nos asszem ennyi volt amiért megindult a dolog!

Kitty! Asszem te kérdezted! Hogy van e jele látunk e valamit! Sajna annyit igen, hogy nem figyel a dolgokra! Csak ha kedve van! Egyébként néha olyan mintha nem is itt lenne! És azt mondják a korigált idejéhez is figyelnie kéne nem úgy mint ahogy igazából!

Ildikák! Nagyon boldogságos nevetek napját utolagosan! ne harizzatok, de kiment a fejemből!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Az agyam titta szita!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget
hát nálunk is az lenne, ha terhes lennénk, és tilalmi időszak lenne :oops: Sztem nincs ebben semmi gáz, csak hát vki mégis rossz néven veszi...

Nóci
sztem ez nem nagy gond, hogy csak akkor figyel, amikor kedve van. Másik baba is ezt csinálja. Mi se figyelünk minden sz*rra (már bocsánat). :roll:
Örülök, hogy jó volt a torna, csak így tovább :lol:
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Remélem nem haragszotok meg ezekért a képekért! Bocsi ha kicsit sok lett!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty! Igazad van én se figyelek mindenre, de mi van mikor integetek neki a szemétől 3 cm-re és semmi???? Nos ezekkel van a baj!! Nem mással sajna! De imádkozom, hogy már csak ez is csak egy tévhit legyen!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Basszus annyit nézegetem a képeket, hogy csak csurog a könnyem!!! Nem birok betelni vele! Ja amugy a 3. képen az anyukám van! :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?