Új privát üzeneted érkezett!

Hettuli,semmi gond,az elmúlt hetekben én is ezt csináltam..és azt meséltem már,h vmelyik nap minden átmenet nélkül felfolyt az orromba a gyomorsav????Na,volt fulladozás,pruszkölés, bömböltem kínomban...

Hettuli szerint pici a pocakom... :) :P Védőnőm múltkor azt mondta:Húúú, jó nagy pocak.. :D
tünci28
 
 
 


Hettuli, megnéztem neten 1500,rendelhető!!!!
tünci28
 
 
 


Csatlakozom Hettulihoz, én is ilyen Dorinát vettem anno a Tescoban, tényleg tuti kényelmes és tényleg nagymamis. :lol: Mondjuk én nem is sokáig hordtam, csak az elején (mondjuk sosem voltam tejcsárda...), vettem inkább merevítő nélküli csinibb melltartókat és egyszerűen csak felhúztam a mellemről szoptatáskor. Persze amikor már nem kellett bele betét.

Kép
Kép
katinka31
 
 

 
 

Sziasztok!

Lara, Hannusnak nagy-nagy gratula, nagyon ügyes. :D

Katinka, oké, este lefényképeztetem magam. Aztán ha minden jól megy, holnap fel is tudom rakni.

Szopis melltartó nekem brendonos volt, én meg voltam vele elégedve. Canpol, de már nem emlékszem, mennyibe került. :oops: Simán bírta a 90 fokot.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, mi van ezzel a babanettel. Tegnap, meg ma is írtam nektek, erre mikor elküldtem, azt írta ki hogy lépjek be, és elszállt az üzim. :cry:

Kép

Kép
nikuc
 
 


Tünci nem tudom, hogy miért nem kaptam meg.. viszont küldtem ma megint képeket és emailt..

Melltartó témához annyit, hogy Barakkal bevásároltam szoptatos melltartót, de nem volt tejem és nem szoptattam, most nem vettem és van tejem :).. és csak egy szoptatos melltartóm van a többi merevítős és én is csak felhúzom és szoptatok, aztán leengedem.. én annyi mindent összevásároltam Barakkal, amit végül nem is használtam, mert vagy nem kellett, vagy nem volt prakikus, ezért 2számúval megvártam, hogy megszülessen és utána vásároltam be a szükségeseket..

Kép
leda2002
 
 


a szoptatós melltartó becsapós.
találtam még makón szuperjó pamutot, fehéret.
vettem is kettőt, persze annyi tejem volt, hogy akkora lett a mellem, hogy oda már nem is volt jó. nem szoptattam ugyan, csak fejtem, de így is nehéz volt találni rendes melltartót.
szóval egyetértek ledával. érdemes megvárni, hogy megszülessen a bébi. a b75-ről nőttem c/d90re. persze nem húzódott vissza teljesen.
Vendég
 


nekem most az a gondom leginkább,h egyáltalán nincs semmilyen hordható melltartóm,mind 80/b-s,de pont a körmérettel van gond,h annyit híztam,h kell a 90,talán a 95 is.a mellméret azért jelentősen nem változott,kicsi b-ről,nagy b-re.pár napja már egyáltalán nem tudok semmit felvenni,de a férjem ezt egész biztosan nem tud venni,ezért gondoltam mindjárt a szoptatósra,mert úgyse ilyen marad a méretem,akkor nem kell normális melltartó.de akkor legyen c kosár?hát így próba nélkül nehéz.de ha a ddig nem veszek ,akkor a kórházban csúfoskodok az összekent hálóinggel... :?

leda küldd inkább a bnetre,mert most meg be se tudok lépni a fr.mailre.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci nem tudom babanetre küldeni, mert sok képet csatoltam és annyit bénázok a babanettel.. várjuk meg hátha holnap be tudsz lépni..

mindenképpen érdemes egy melltartót a kórházba bevinni, de én nem vásárolnék többet.. úgyis 6 hétig otthon vagy (igaz mi már 4 napos babával kirándultunk, családtagok rémületére) majd utána amikor kimozdulsz addig már látod hogy mekkora lett a melled és milyen méretű, meg formájú kell.. pl.. a barakkal vásárolt 3 db. drága szoptatós melltartót most dobtam ki, mert kicsik és semmit nem tudok velük kezdeni

Kép
leda2002
 
 


jah, ez a melltartó dolog egy rossz vicc a természettől.
muszáj, mert kell.
baromi nehezek voltak tele tejjel.
mivel én fejtem, máshogy alakultak a dolgok. szoptatásnál azért nem hiszem, hogy ennyire durva.
csúcsidőszakban, üresen voltam c-s, tele meg d-s.
de ugye itt azért több mint másfél litert lefejtem naponta.
nem is tudtam rendes melltartót sem hordani, mert féltem, hogy majd becsomósodik a sok tej. rugalmas toppokat hordtam, csak azok meg nem sokat tartottak...

bende!
hol vagy?
neked asszem volt szopis melltartód. meg szexis szopis melltartód is!
Vendég
 


jah és még mindig kicsit hasmenése van ZSófinak.
kapja a normaflore-t, de továbbra is.
fáj a hasa, nyűgös, de eszik, meg iszik szépen.
hasfogót is kap, de nem sokat ér.
nem sokszor, csak napi 2-3szor kakál, de folyik ki a pelusból.
ez azért is fura, mert eddig az alig eszik és szorulása van volt terítéken.
nálam is rosszabb az én gyerekem. anyám is örökké csak aggódott...
na most rajtam a sor.
Vendég
 


még egy kérdés:
hisztikor hogy lehet úgy tudatosítani a töpörtyűkben, hogy be kell tartani bizonyos szabályokat, hogy a kis lelkiviláguk ne sérüljön meg, és ne legyen örök harag???
Vendég
 


Na, ma estig egyedül vagyok megint. Férjem elutazott.

Dorinát vettem én is, meg egy másikat, ami 890 volt, a piacon meg 1000ért vettem korábban, és jól bevált, sima, pamut.
Ami érdekes, az egyik 80/c, a másik meg 90/c. És mindkettő jó.

Tegnap nem tudtam egy percet sem pihenni, fél éjfél fele már éreztem, hogy leszakad a hasam.
Vendégeink jöttek.
A répatorta viszont nagy sikert aratott, végül egész jó anyag jött ki belőle.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Mondanám időjárásilag, hogy itt süt a nap százágra és esik a hó mellette. Keresem a felhőket, hogy honnan is.....azt hittem még álmodok.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jé most nézem a vonalzómat, még 11 napom van?
Tegnap megnyugtattak a tapasztaltabbak, hogy még fent van a hasam nagyon, ebből legalább még 3 hétig nem lesz szülés.
Szeretem az ilyen véleményeket......

Betti
Kép
betti0412
 
 


Ne haragudjatok rám, néha be szoktam nézni. :oops: Nem nagyon akarok írni, mert jó kis társaság vagytok, én meg csak kilógok a sorból. :oops:

Betti
A tapasztaltakkal nem kell foglalkozni. Nekem szülés előtt ment le a hasam. Úgy nézett ki, mintha összement volna. :shock:
Vendég
 


betti!
igaza van jegesmacinak!
mindenkinél más és más.
nekem a 30. héten már lent volt, és pont a kiírt napon született ZSófi.

a hugom holnapra van kiírva. beszéltem vele, ma még nem szül, azt mondta. de majd meglátjuk még.
és ha nem jön a bébi mint a villám, akkor császárral szül.

és képzeljétek megvan az örömöm a hétre!
megvan az elliptikus tréner. egy adaptert kellett hozzá vennem. minden része tökéletesen működik.
hurrá!
tegnap este hozták meg, és egy kishibás szobabringát is kaptunk mellé. csak elhozzuk. a család költözik külföldre, és egy csomó dolgot eladogatnak. a házukat is. hát kacsalábon forog!!!
kérdezték, hogy nem kell e a ház is :D
Vendég
 


Kép 11 nappal előtte Kép

Képek, 11 nappal a kiírt időpont előtt.

Anyany, és a házra nem mentek rá? :D Hátha nagyon sürgősen eladó.....

Betti
Kép
betti0412
 
 


Elfújta a szél a tvben.....jaj könyvben de jó volt! Rhett Butler....

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti
Micsoda pocak! :shock:
Az elfújta a szellentyűt én is olvastam. Kár, hogy elütötte egy autó az íróját. :(

Anyany
1x próbáltam az elliptikus trénert, azt hittem ott maradok. :?

Annak idején szopis melltartót a skálában vettem 900 HUFért.
Pelusban ami bejött: libero, teszkó szinesebbik (amióta átcsomagolták nem próbáltuk), DM, R Állítólag jó még a mülleres is.ossmann, Lidl.
Ami nagyon nem jött be: tecsó gazdaságos, metrós (mindkettőnek műanyag a külseje és Levi bőre teljesen bepállott), Huggies se rossz, de kicsit büdi. :roll:
Legtöbbször babadiszkontban veszünk pelust. Nem csiribiri a csomagolása, viszont olcsóbb. Szegeden 27 HUFért volt bugyipelenka (de nekem nem jött be), 37-ért sima nadrágpelus.
Használtunk ökopelenkát is, akkor még 36 volt, most megemelték 70re. :shock: :evil:
Bocs a hosszú belevaúért. :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Betti, nagyon csini vagy, semmit nem híztál, szerintem kevesebbel jössz haza, mint amennyi voltál Attila előtt. :wink: A beleugatósokkal ne foglalkozz, ez szerintem hülyeség, nekem a védőnőn azt mondta majdnem 3 héttel korábban, hogy lent van a hasam, aztán 1 nappal később jött csak Lexi.

Jeges maci, gyere gyakrabban, ne gondold úgy, hogy kilógsz. :wink:

Katinka, készült kép az új hajamról, de sajna nagyon bénán nézek ki rajta, de megígértem, ezért felrakom. :oops:

Kép


Kép Kép

Kettőt raktam Lexiről is. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
Köszi! :)
Jó lett a hajad!

Ha valaki nem ismeri:
Pelenka diszont: 8000 fehérvár, Jancsár u. 43.
Bizományos cuccai is vannak (ruhák, játékok, babakencék), egész jó árban.
Meg van bodajkon is, de annak a papírját nem találom. :?
Vendég
 


Jeges maci, köszönöm, nagyon aranyos vagy! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!


Jegesmaci:Dehogy lógsz ki a sorból :!: :!: :!: Gyere csak nyugodtan beszélgetni :wink:

Bezi:Nagyon csini lettél :D :D :D 8) És Lexi is nagyon kis tündér :D :D :D :D

Betti:Nagyon csini vagy :D :D :D Tényleg csak a pocidra híztál,ügyi vagy :wink: Olyan jó hogy tettél te is képet :D meg Tünci is :D

Anyany:Tényleg a házra kellene alkudni egyet :D Legalább nem kell felújítással bajlódni.

Sikerült lefényképeznem Hannust majd felteszem de most fürdetünk.Úgy néz ki hogy sikerül átállnunk az alvással 8-kor fürdünk aztán alszik reggel 8:30-ig.
Vendég
 


Winchiröl nem tudtok valamit?Ő nem szokott elmaradozni.Remélem nincs baj.
Vendég
 


Lara, köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy! :D
Ügyesek vagytok az alvással, Lexi sose alszik fél 9-ig. A negyed 8-nak már örülök. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Igen tudom ügyesek vagyunk le se merem írni hogy Hannus egy szó nélkül 12 órát alszik éjjel + napközbe 2,5-3 órát.
Vendég
 


Azt nevezem! Nálunk ugyanez 10 óra, illetve napközben másfél. Bár nálunk már ez is eredmény! :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Alakul ez ,ügyesek vagytok :wink: nekem Hannus már újszülött korába is simán aludt 10 órát igaz hogy hajnali 3-tól.
Mire jön a kistesó Lexi szépen átalussza az éjszakát meglátod.
Vendég
 


hát nem hiszem, hogy lehetne alkudni. meg igazából lehet, hogy túl nagy lenne. kb akkora a szülők hálószobája, mint a lakás, amiben lakunk... jó nagy gardróbbal...
kb tetőtérrel mindennel 250nm. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
és ráadásul felbecsültették és 75milliót ér, persze kevesebbre tartják...
ezt hogy alkudjam le :?: :?: :?: :?: :?:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

de azért jó lenne...
Vendég
 


betti!
szép nagy pocak!
de sehol egy hurka, semmi?
kár, hogy a fejed lemaradt...

lara!
Zsófi este 9től alszik reggel 8ig. vagy fél8ig.
néha napközben is belehúz, ma 2-5ig aludt. de van, ogy csak 20percre sikerül. olyankor rosszat álmodik, sírva ébred, vagy megriad valamitől, de már nem alszik vissza.
Vendég
 


nah úgy látom, elmúlt a hasmars Zsófinál, de jól átadta az apjának.
nem egy durva, de volt ám szaladgálás...

de ennek ellenére felment pestre rock koncertre.
valami új ausztrál rock együttes, nagyon belezúgott a zenéjükbe. van is pesten egy gyerekkori jóbarátja, úgyhogy mondtam, ő is kap egy "elliptikus trénert" :)
hátha kicsit kitombolja magát és békén hagy engem a hülyeségekkel...
Vendég
 


Na, újra nekifutok egy kis írásnak. Remélem, sikerül elküldenem.

Én kínaiban vettem szoptatós melltartót közvetlenül szülés előtt 750 Ft-ért. A kórházban még elég jó volt, utána kicsit kicsi lett. Rendeltem netről az új méretemre http://www.angilure.hu/ itt. Nem volt olyan olcsó, de még a következő babát is kihúzza szerintem, és nagyon szép. :D Utána végre kicsit nőcinek éreztem magam, nem fejős bocinak. :lol: :oops: :lol:

Pelusból mi is szeretjük a dm-eset. Érdemes pontot gyűjteni. Mi mindig, amikor összejön a 15%-os kedvezmény, akkor veszünk 4-5 dobozzal (84 db, kedvezménnyel csak 3400 Ft). Én a Huggiest is szerettem. A Pampersből nálunk minden kifolyt, minden irányban.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Egyébként én úgy vettem észre az ismerős babáknál, hogy teljesen egyedi, melyik babára milyen pelus passzol. A 2. babánál is csak kis csomag pelusokat fogok venni, és majd kitapasztalom, melyik a legbiztonságosabb. Petinél még méretenként is változott. Amelyik pelusból az egyik méret bejött, a következő méretnél már korántsem volt biztos, hogy nem folyik ki belőle minden. Szerencsére a mostani 15 kg-ig jó, ha jól emlékszem. Azzal egy ideig elleszünk. :lol:

Betti, Tünci: Megnéztem a pocakokat! Nagyon szép gömbölyűek! :wink:

Beze: Szerintem is jó a frizurád! Lexi pedig nagyon szép! :)

Kép

Kép
nikuc
 
 


Le se merem írni, hogy Levi mennyit alszik. :oops:

Az a kihívós melltartó nagyon vad. Milka koromban inkább alvásra vágytam, mint bármi másra. :oops: :oops: :oops: De hát nem vagyunk egyformák. :lol:
Vendég
 


Anyany:Akkor Zsófinak is jó alvókája van :wink:
Írj ám ha van valami hugodnál :wink: szorítok nekik :!:
Örülök hogy elmúlt a hasmenés én ilyenkor még pár napig szoktam adni a normaflort.

Nikuc:Mi is gyüjtjük a pontokat a dm-be épp ma voltunk.Vettem egy csomag bugyipelust is mert ha megyünk fürdeni egyszerübb azt ráadni,meg akkor már kipróbáljuk hogy milyen.
Hogy vagy?Te még nem is tettél nekünk pocakos képet,tessék gyorsan pótolni :)

Jeges macika:Levinek akkor extra alvókája van.Nekem most igy jó remélem be tudunk állni erre az időpontra.Jobb ha inkább korábban kel és nem játszik még itt 23 órakor.
Vendég
 


lara!
kapja még a normaflore-t. szépen evett is, tízóraira meg uzsonnára odament a hűtőhöz és kivette a joghurtot, amit úgy döntött, megenne. ebédre már megette amit kotyvasztottam.

a hugom most a katéterezéstől parázik. nagoyn durva?

nikuc, ez igaz, minden pelusnál más méret volt a jó.
a libero minden méretnél jó volt, de bazidrága.
a bella 4 hónapig, aztán libero, aztán 8 hónapos kora óta dm-es, vagy rossmannos.
mi is a nagy dobozost vesszük. és mi is kuponokkal...
Vendég
 


olvastátok itt oldalt a nyilvánosan szoptatós cikket?
idióta barmok. hiszem ez a világ legtermészetesebb dolga.
kár hogy sokan nem így látják...
Vendég
 


Anyany:Nekem nem fájt a katéter kicsit kellemetlen volt mikor levették utánna is.Szerintem ha jól teszik fel akkor nincs gond szegény szobatársam szenvedett vele nagyon.

De jó hogy már van étvágya Zsófinak :D
Vendég
 


Jeges Macika: Én most vágyom inkább alvásra! :lol: Az elején még olyan sokat aludt a fiam, alig vártuk, mikor leszek túl a 6 hetesen... :lol:

Ezt a szoptatásról szóló cikket én is elolvastam, és tényleg nagyon durva, hogy az emberek mennyire elutasítják a szoptató nőket. Itt nálunk is szerintem lenézik... sőt, azt mondják, csak bizonyos kultúrálatlan népcsoportok teszik ezt... de ez miért illetlen? Én mondjuk nem szoptattam mások előtt, mert szégyenlős vagyok, és sokszor kínlódtunk is miatta. A kocsiban szoptattam, pelussal letakarva. Szerencsére már sok helyen van szoptatóhelyiség, sőt volt, ahol gyönyörűen be volt rendezve ilyen baba-mama szoba!

Nekünk is van fürdős bugyipelusunk, de még nem használtuk. Azt hittük, többet fogunk járni pancsolni.

Lara: Én is kínlódtam a katéter miatt. Pedig extra hamar levették a Mávban. Talán 9 fele kaptam, és délután 7-kor ki is vették, mielőtt felálltam volna, de nekem fájt utána a pisilés egy ideig. Úgy éreztem, hogy megsértett valamit. :oops: Pedig rengeteget ittam, napi 5-6 litert, mert borzasztó szomjas voltam.
Egyébként nem ájultam el utána, nem estem össze, még csak nem is szédültem. Az volt a titkom, hogy mivel tudtam, hogy csaszi lesz, kicsit készültem. :wink: Az a lényeg, hogy utána ahogy vége a műtétnek, és mész az őrzőbe, meg kell próbálni mozogni, és sokat kell inni (szívószálat vinni kell). Talán 1 óra múlva már mozgattam az ujjaimat, utána kezdem érezni a térdemet, akkor próbáltam felhúzni.... utána forogtam oldalra, mikor már ment, és később már ülésbe is felkínlódtam magam. Na meg enni is kell. Nekem szendvicset hoztak 1 óra körül, és kb. du. 5 fele csokis kekszet ettem, abban sok a kalória. Minden falattól egyre jobban éreztem magam, és mikor 6-7 körül felkelhettem, akkor a fájdalmon kívül már semmi bajom nem volt. Zavart, hogy lötyög a hasam, szerintem valami puha hasfogó jól jött volna. Lehet kapni ilyen hasi műtétek után használható övet, de úgy tudom, csak akkor szabad hordani, ha épp felkelsz. (A bababoltokban méregdrága, de a gyógyászati segédeszközboltokban a fele - sincs)

Hozok képet is mindjárt, aztán elmegyek aludni.

Kép

Kép
nikuc
 
 


Szóval a fotók:
Kép Manókám

Kép pocak

Nem valami dizájnos otthoni ruhám van, múlt heti kép. [/img]

Kép

Kép
nikuc
 
 


Any, gondoltam reggel tesódra, hogy lejárt az ideje.... :D
Egész hétvégén drukkoltam, hogy én meg ne, mert nincs dokim most. Eddig jól haladunk.
És akkor most tesód befekszik a kórházba vagy még várnak vele?

Holnap én is megyek még egy körre, a szobába kell egy melegítő valami, mérleg hiányzik még, meg akarok venni fűzőt a szülés utánra, azt mondják hasznos, segíti a pocit visszahúzódni, tartja a dolgokat.

Ma nem kell főznöm, azt mondta a férjem, hogy elvisz ebédre....még most lehet, használjuk hát ki. :D

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti, ez végre pocak! Igaz már mindennapos, de ez az!!! A jóslatokról meg annyit, nekem egy szülésznő egy hónappal szülés előtt már azt mondta, hogy szerinte ez maximum 2 hét, de még annyi sem a pocakom alapján, annyira lent van. Aztán a kiírt időpont előtt 2 nappal szültem. Szóval ilyennel nem kell törődni.

Nekem elég lötyi a hasizom és úgy vettem észre, hogy ahol a nadrág tartotta a hasam elég jól visszahúzódott, de a köldököm feletti rész nem igazán. Lehet, ha használtam volna tovább a hasszorítós bugyit akkor jobb lenne??? De olyan dögmeleg volt nyáron... legszívesebben még bugyit sem vettem volna, nem még magamra tekerek valamit. Meg hosszabb használat után megfájdult a derekam.

Kép

Kép
hettuli
 
 


Elég régen jártam errefelé, de akkor csak Nikuc ilyen friss pocis? Na meg Beze szeretne?
hettuli
 
 


Most nézem Nikus, 20 hetes poci. Nekem másodszorra ilyen volt 12 hetesen... Néha úgy érzem nekem volt a világon a legnagyobb hasam. :lol:
hettuli
 
 


Hettuli, ezért gondoltam én is arra, hogy veszek ilyen hasszorítós dolgot, hogy tartson egy kicsit.

Ma apukám felesége "jóindulatúan" megjegyezte, hogy jaj, kisfiú, akkor úgyis két héttel túlhordod majd.....az ilyen mondatokat úgy elhanyagolnám.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jaj Betti ez a túlhordod vagy elöbb jön...Istenem,majd
kibújik,amikor ő azt úgy gondolja.Birom én is az ilyen beszólásokat.
No meg a nagyim.Már vagy 100-szor elmondtam neki anno,hogy csaszi lesz.Erre 2 napra rá mondja,ha fiú lesz,akkor úgyis késöbb jön.
Jaj mama---műteni fognak---nem baj,akkor is késöbb jön ha fiú...(sok idő kellett neki mire megértette h nem fogom túlhordani a fiút...)
Ja amúgy neki csak a fiú a gyerekl---a lány az lány... :roll: :?

Hettuli akkor most megmutaton én a pocimat.Gondolom azt nem szárnyaltad túl a maga 125cm-vel.... :lol: :wink: Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Igen, ezek az okos, népi bölcsességek.

Egyébként sem hiszem, hogy ennyit engednének ráhúzni, de még nem tartunk ott azért.

Szintus, jó nagy pocid volt neked is!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Nikus, köszönöm szépen, aranyos vagy! Tündéri a pocid, én is szeretnék ilyet. :wink:

Hettuli, igen, bár a tesó még egy kicsit várat magára. :wink:

Betti, tudom, nehéz, de egyszerűen engedd el az ilyen megjegyzéseket. A szobatársam is fiút szült, 3 nappal korábban. Hülyeség, hogy a fiúkat túlhordják!

Lara, alapvetően már nincsenek az éjszakával gondok, bár ma 5 fele felébresztett Lexi, aztán 6 fele megint, persze murphy dolgozott, ezt az éjszakát pont végigaludtam volna, még mosdóba se kellett mennem. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Anyám délután megsértődött rám, mert elcipelt Mága koncertre, és ugyan tetszett, de meg mertem jegyezni, hogy hosszú volt, na meg nem szeretek a lányom nélkül órákat eltölteni, pedig örömtáncot kellett volna lejtenem minimum. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?