Új privát üzeneted érkezett!

Anikó, legközelebb ne csak virtuálisan küldjed! :lol: :lol: :lol:

Vizet nálunk se különösebben szeretik, pedig én csak azon élek. És ált. Máté is azt issza. Ha édes jellegű étel van (pl. túrófánk) csak vizet kapnak, de tényleg úgy van, ahogy Jaimee is írja: annyit isznak belőle, hogy nehogy szomjan haljanak. :lol: Oviban tea van a tízóraihoz és az uzsonnához, víz az ebédhez.

Vera, jobbulást Bencének! Ennél a módszernél rövidebb gyógyulási időt mondanak, remélem, tényleg így lesz. Három gyerek mellett nem mindegy... Elvileg, mire kezdődik a tavaszi szünet (Mátééknál ápr 2-án) én már rendbe is leszek (csak 1 napos, 1 hetes, 1 hónapos, 2 hónapos és 6 hónapos kontroll van).

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Anikó!! ez a süti övön aluli volt :lol: De milyen jól néz ki így a laptetőn ;)

Én férjem is hajnalban megy, késő este jön haza :? Reggel nem is találkozunk, csak este fél 8kor :(
De hát ez van, úgy látom másnál sem könnyű.

Jázmin kéri az édességet igen, nem mindig jut eszébe, de ha igen, akkor elég erőteljesen hangot ad a kérelmének ;) Kinder csokit, Boci csokit kapnak csak, na meg a Kinder tojást de abból csak a játék a lényeg, a csokit otthagyják. :roll: Én meg megeszem :oops:
De mondom, neki szívesen is adnék édességet is, ha nem lenne kaka gondunk, mivel ő mellette eszik rendes kaját is, gyümit is, zöldséget is, mindent megesznek ezekből szerencsére :)
Bence már más tészta. Ő csak gyümit, zöldséget eszik, édességet nem is kér :roll:

Nálunk is menő a sárgarépa, egy nap 4-5db is elfogy nyersen :) Vagy a kígyóubit is nagyon szeretik, csak úgy harapni :)

Nyalókát én sem adtam volna még, ha nem lenne nagyobb tesója... így egy kicsit nehezebb volt. És sajnos nagyon szereti. De a múltkor fájt a foga, szerencsére csak az amelyik most bújik (az utolsó fent) és azt mondtam neki hogy a nyalókától fáj :oops: azóta nem is kért :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Szami, én ezt a módszert nem ismerem, de jól hangzik :)
És ennél is van azért a szemcsepp amit félévig nyomatni kell?
76vera
 
 

 
 

Vera! Bocsesz, írtad is a kaka-gondokat! :oops: Hát igen, más az, ahol van nagyobb tesó, vagy mondjuk egy közösségben is lát a gyerek dolgokat...
Pl. Ringatón is, meg tornán is látja Dorka más gyerkőcöknél, hogy cumisüvegből isznak, úgy járkálnak.
Neki napközben már nincs, és anno gond nélkül elfogadta, ha megyünk vhová, visszük a poharát, erre most legutóbb tornán volt egy kis hiszti emiatt, hogy ő nem abból akar inni ... :shock:

Víz nálunk se a kedvenc, de ha szomjas, megissza. Én mondjuk kissé beparáztam a cumisüveg elvételekor, mert addig elfogyott napi 4-5 dl tea, utána meg kevesebbet ivott, azóta is.
Szóval vagy azért ivott addig sokat, mert üvegből kapta, vagy azóta tüntet...
:wink:

donkoaniko
 
 


Anikó:
[quote]N írta:em örülök, de beleszokik az ember.


Igen, bár ha este 9-re nincs itthon, akkor az már nekem sok, és a késő estéket - ha túl sok van - egyhuzamban nem bírom....megszokni sem....de nem is akarom....főleg nem két babával...bár én akartam jobban Ketteskét....de Tibi is lelkes volt...na érted. :wink: Egyébént meg veszettül irigylem a szomszéd csajszit, akinek kisbabája van és itthon dolgozik a férje, és a barátnőm is, akinek 16.00-ra mindig otthon terem az ura és özön szabadsága van, nekünk meg csak a hosszú hétvégék vannak...Dehát ez egy adott helyzet volt mindig is...

Éééés nálatok mindjárt szülinaaaaap!

Vera: A 10-es Kinder csokiból 8 mindig az enyém, nyamnyam... :wink: :D
jaimee1
 
 


Húú Anikó! ez a süti! receptet nem tudsz hozzá? nagyon jól néz ki!

nyalóka, na azért én si beveszek! még hogy jó a gyereknek!

Szami!
nekem is ez a műtét lenne, ha lesz! vagy addig még majd mondják a csajok hogy mennyire bírták. nem utolsósorban a fájdalommentesség, és a gyors regeneráció is szempont volt.

Vera! nem kell cseppenteni annyiszor, asszem csak 3 hóig.

Hát lányok meghalnék ha egy szelet kindercsokit meg kellene ennem! :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


jaimee1
 
 


Judit, én is ezek miatt választottam ezt az eljárást. A telefonban csak annyit mondtak, hogy nem kell sokáig csepegtetni, mikor kérdeztem, hogy az úton (ami 2,5 hónapra lesz a műtéthez) lesz-e valami tennivaló a szememmel.

Jaimee, ezt nem kellett volna :lol: :lol: :lol: Olyan éhes lettem!!! És főleg sütire... :roll: Pedig ezen a héten már szénhidrátszegény kaját hozatunk (és végre nem én főzök :oops: ) :roll:

Nálunk most alkudozás megy a hazajövetellel: holnap Máténak gitár hangversenye van, úgyhogy mondtam Csabának, ma maradhat 3/4 6-ig (6-tól van Máténak gitáróra), de holnap jöjjön haza ennyivel korábban. :wink: Azért majd kíváncsi leszek a holnapra... :wink: :roll:

Kata, nagyfőnöktől van már visszajelzés?

Tegnap megkaptam a MÁK-tól a papírt, hogy 21-től megszüntetik a GYES-t.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Vagyok! De nem tortasütésben! :lol:

Betegeskedőknek jobbulást!

Holnap már én is szabin leszek itthon Balázzsal, szerda óta itthon van a drágám mamával... a szokásos hurutos köhögéssel.
Én munka miatt voltam elveszve... Ma voltunk két gyerkőcömmel szavalóversenyen (iskolában), és a Szabikám harmadik lett! Dagadt a "mejjem"! :lol:

Kata! A fondantnak gyurmaszerűnek kell lennie. Gyorsan kell vele dolgozni, hamar szárad, köt.
Tortával majdnem igazad lett... szomszéd néninek lesz a 84. (? talán) születsénapja 7-én, úgyhogy ő kap egy tortát... de még meg kell álmodnom milyen legyen... szó szerint... hajnalban felébredek (pl: fordulok) és akkor bevillan a PROBLÉMA és 2 óra hosszán keresztül ezen agyalok... és hasonló borzasztó horderejű problémákon... :roll:

Rita! Vércukor nekem is egy volt... a cukros lötyi, magában, citrom nélkül... halál.

Jaimee! Kép nem véletlenül nincs... jövőhéten rajta leszek az ügyön, hogy két helyről bekérjem a fotókat.

Kriszta! Én meg holnap szeretnék bejelentkezni Zobokihoz. Megpróbálom akörülre, ahogy te mész! :D

Vera! Szupi a tapéta! Azta! Nem tudom eldönteni melyik szobában lévő tetszik jobban! Mi is a szandai konyháról kapjuk az ennivalót (ovi)... lassagne... :?

Szami! Jó ötlet a tali! :D De valami moziról is volt szó valamikor, nem? Csak Andiék csaltak és megnézték. :lol: Tényleg, ő sem nagyon írt most, ugye?

Niki! Utólag szorítok a sikeres vizsgádért! Feltétlen írd meg az eredményt! Hányós vírust elkerültétek? Nálunk ketten voltak benne.

Dorka! Jó volt találkozni a Tisza-parton! Majdnem elütöttük őket a 20 gyerekkel hétfő délelőtt. :lol:

Kaja-evés-nem evés: különöskép nem panaszkodhatok... gondolom farsangos képen is látszik. Ami érdekes, hogy a süteményeket abszolút nem eszi meg Balázs (saját tortáiból sem :? ), csoki sem megy már. Nyalókát direkte nem veszek neki, néha azért ha együtt vagyunk kisboltban és látja a PÉNZTÁR előtt kirakva, akkor egy-egy... Viszont gumi cukor, olvadós rágó igen... Olvadós rágót a bölcsiben egy kedves anyuka osztogatta öltözködés közben. Gumicukor is valahonnan kintről jött, mert mi sosem tartottunk itthon, én nem szeretem.
Illetve amit bbj Judit írt még: ha két hétig turó rudi, akkor turó rudi, mert azt kívánja a szervezete... Teljesen KOMOLYAN írom, hogy emlékszem kisiskolás koromban velem is volt úgy, hogy rosszul éreztem magam, gyenge voltam, levert stb... És mondtam anyúnak, hogy most csak joghurtot kérek azt kívánom... megettem és egyből jobban lettem. Talán 3x-4x fordult elő ilyesmi velem, de a szervezetemnek akkor TÉNYLEG arra volt SZÜKSÉGE. Persze nem azt írom, hogy hetekig édesség, de ilyen tényleg van.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Szami!
taliban mi benne vagyunk, de hol? én majd nyárra bevállalom, majd kinézünk egy időpontot, amikor kb majdnem mindenki ráér, de addig moziban simán benne vagyok, freiben is. Ma mézátadás kapcsán Dorkával összefutottunk rövid időre, oylan jó volt eszmét cserélni!

Ja, az enyém si megszűnt a múlt hónapban, pedig jó kis pénz volt az is! nem egy oltári összeg, de jól esett, amikor megjött

Kata, Olga! én pedig már azt hittem tényleg!!!!

Jaimee!
De rendes vagy! tiramisu? én valamiylen kókuszos krémnek néztem, de elolvasom a receptet, köszi még egyszer! én si úgy megéheztem rá, de fix a hétvégére most a rizskoch.

Olga!
jobbulást Balázsnak!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok,
Katlina, kitartást.... :( Kemény, kemény.... JObbulsát nektek!
Ki lesz a szülésznőd? MEgint ugyanaz? És errefelé mikor tudtok jönni? :)

Szami, újabb merész vállalkozó!
Most akkor össze kéne már beszélnünk, hogy ki kit ajánl, mert 10.000 FT-ot visszaadnak, ha valamelyik ismerősöd ráveszed a műtétre, és ő is az Optik-MEdnél csinálja meg. Vera, még neked is jár lóvé, ha még nem küldtél senkit oda! :)

TAli: egy tavaszi vadaspark????

Olga, igazán neked való ez a munka, aranyos voltál a csoportoddal Olga óvó néni:)

Niki, szólj, ha megvan az eredmény! Drukkolunk!
szóbeli mikor?

Jaimee, de szépen nő a pocakod, hihetetlen, hogy lassan egy kisfiú is a családotok tagja lesz :) Nevek, alakulóban?

Judit, jó volt dumálni egy keveset, és várom az emlegetett diéta leírását :) 8 kiló jól hangzik :)

Anikó, de jó, hgy újra itt!!!! Hozz már képeket is a majdnem kétévesedről :)

Rólunk:
- Bálint is elkapta a kötőhártya gyulladást; :cry:
- Szabi már éjjelre sem kap pelust :) Egy éjjelen vagynk túl így :) Tudm, ne örüljek még ennyire... :)
- viszont este, vacsi közben Szabi 3 perc alatt merő kiütés lett, az arcán és combján nagyon durva, nagy vörös foltok voltak, jól megduzzadva... GYorsan telefonáltam Orosz Á-nak, még jó, hogy volt itthon Rectodelt kúp és Fenistil csepp, úgy tűnik, nem ödémásodott be. Most 10 percenként lesem a gyereket, jól le is lett szedálva szegénykém....
ÉS uazt ette, mint ebédre (ananászos pulykamellet csináltam),
passz, mi hozta ezt ki, semmi új kaja-innivaló nem volt.

Szóóóóval: mi jöhet még?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dorkáék 2010.03.04 21:01-kor.

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors körkérdés a lányos anyukákhoz,egy ismimnek segítek árulni Superfit szandikat és van két 25-ös és egy 26-os méretű érdekel valakit 5500.-ftért???Fotót is tudok róla rakni!

Késöbb jövök rendesen is írni!Bocsi
:D !

Kati Kép
virag9
 
 


Sziasztok!

Bbj Judit, ha mentek az utazás kiállításra és nem tudsz elég katalógust begyűjteni, akkor gondolj már rám légyszi, Pécs, vagy Pécs környéki szálláshelyekkel. nem muszáj 6*-nak lennie, de occsó legyen :roll:

A hétvégén újabb Hippsy rendelés megy, ha kér valaki...

Judit

KépKép
Kép
jlevay
 
 


Virág!
dobjad a fotókat bbjudit kukac tvnetwork.hu

LJudit!
oksa, sztem hozunk egy párat!

vadaspark szupi, de én még jászberényben si benne vagyok, még sosem voltunk, cska a Ti képeiteket láttam!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Látom, sikere volt a sütinek. :wink: ( Igazából magammal jól kitoltam, mert egész du. valami ÉDES járt az agyamban, úgy volt, holnap megyünk Kmétre cukrászdázni, na mondom majd ott... Erre mégsem megyünk, itthon meg semmi süti. :( )

Jaimee! Este9?? Na, az sincs korán! Azért sztem este 1 óra is sokat tud számítani... Ti apátok vesz ki szabit a kis trónörökös születése után? Fiús anyuka IS leszel, azért ez tök izgi, nem? Külön blogot írsz majd a Kistesóról, vagy a Popinaplóba írod majd az eseményeket? Milyen kérdéseim vannak, mi?

Szami! Gitárhangverseny, tök jó! Biztos hazaér a Párod!

Olga! Nekem is van úgy időnként, hogy nem tudok visszaaludni, és az olyan gáz... Pl. vmelyik nap azon gondolkoztam éjjel, hogy kicsik lesznek a zoknik, amiket Scampéktól rendeltem, milyen hülye vagyok, ugyan lehet-e nagyobbra módosítani... Persze másnap reggel egy telefonba került csak. :oops:

Dorka! Jobbulást!!! A kiütések ijesztőek lehettek!! Pelusmentes éjszakához gratula!

Ha most is kiírja, hogy nincs kiválasztva hozzászólás-típus, és nem küldi el, felrobbanok! Hol kell azt kiválasztani???

:evil:

donkoaniko
 
 


Dorka, te jó ég!!! :( és be is kellett adni Szabinak a Rectodelt kúpot?? Én nem is tudtam hogy az erre is való. Azt hittem csak Fenistil és kálcium kell ilyenkor. Elhiszem hogy kivagy már, kijut most nektek a "jóból" nagyon :cry:
Szegény Bálint is :( hogy viseli? A kötőhártyagyull. viszket, csíp? Szemcseppezni kell őket?

Hatttalmas gratula Szabinak a pelusnélküliséghez, nagggggyon ügyes! :)

Az Optik-medes 10ezret már el is felejtettem :) Nem küldtem még senkit. De én már 4éve voltam, lehet már elévültem ;)

Olga, csodálatos ez az ovis kaja :? Akkor téged is sajnállak :(
Balázs mit kap a hurutos köhögésre? Én napközben csak Sinupretet adtam Bencének, éjszakára meg elfelejtettem a Sinecodot :oops: Balázsnak is jobbulást!!!

Úúú, olvadós rágó is megy Jázminnál, na meg a rendes rágó is, csak néha lenyeli és mikor kérdőre vonom, azt mondja hogy nem lenyelte, csak megette :roll:

Talit akár én is bevállalhatom, bár a kutya most már kicsit hátráltató tényező, mert hova teszem addig? :lol:
De legalább akkor biztos ott lennénk a talin :D
De Abony és Jászberény is tetszik ;)

Judit, nyáron június 21től nem érünk rá, ne akkorra szervezz légyszi! :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!


Dorka! Jól rátok jár az a bizonyos rúd! Mielőbbi jobbulást a fiúknak, neked pedig feltöltődést!

Jászberényi vadasban még mi sem voltunk!

Vera! Kutyust nem kell eltenni, a gyerkőcök biztos lefoglalnák! :lol:

levay Judit! Pécs nálunk is szóba került itthon... De most nekem nincs hangulatom menni... a nagy tömegbe... pedig biztos fantasztikus programok lesznek a nyáron (is). 2006-ban voltunk a nagy felújítás közepette. Vagy legalábbis a belváros már akkor is fel volt túrva. De szép hely, tuti még valamikor megyünk arra. Peti Erdélybe szeretett volna menni, de a nyakunkra szakadt egy csomó üdülési csekk. Balatonhoz most én nem akarok menni, Balázs nem igazán szerette a vizet, túl hideg volt neki. 2*5 percre tudtuk tavaly is bevonszolni. Úgyhogy valami olyan hely kellene, ahol a környéken látnivaló is van, és valami normálisabb fürdő. Öltelet? Harkány, Gyula kilőve, ezeket évek óta járjuk, most újítanánk.
Hippsyt nézem, egy legging lehet jól jönne.

Na sziasztok!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Jó reggelt,

Vera, én úgy tudom, mindegy, mikor volt a műtét.
Rectodeltet én sem gondoltam volna, hogy adni kell, kruppos köhögésre tudtam...

Reggel uazt a teát itta a reggelihez, mint tegnap vacsihoz, és megint kiütéses lett!!!! Úgyhogy valszeg a tea lehet... D eddig is ilyet is ivott, nem tom, most mi lehet vele...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást!

Én imádom az abonyi Magánzoo-t, Tibort, a tulajdonost személyesen is ismerem. Ha jól tudom megint születtek oroszlánok, úgyhogy hamarosan lehet őket simogtani. És persze Buborék a víziló is haláli, almával rendszeresen megetetjük, és a simogatást is szereti. :wink:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Sziasztok!

Olga: szólj, ha tudtál beszélni a doki anyukájával, hogy mikor jössz.

Holnap szorítsatok, mert nyelvvizsga és még csak majd most fogog belenézni. :roll:

Kép
buthu
 
 


Dorka: nem lehet, hogy olyan mézet tettél a teába, amit eddig nem evett/ivott Szabi? Abban lévő valamelyik virágporra érzékeny? Gratula Szabinak a pelus nélküli élethez vezető úthoz!

Írtam tegnap este az ágyban párnák között, aztán egyszer csak hirtelen apa befejezte a munkáját, kikapcsolta a routert, oszt jó napot, aludhattam.... :roll: :lol:

Szemesek! Szerintetek számít az, hogy elvégzett műtét nélkül is ajánlja valaki a másikat? Arra gondolok, hogy nagyon közel vannak az időpontjaink... Meg akárhogy gondolkodom, valaki így sem kapná (az utolsó műtött) vissza a 10eFt-t... Mi légyen? amit együtt visszakapnánk, elosztjuk igazságosan?

Szamóca: azt hiszem, hogy a nagyfőnök majd csak munkába állásom környékén fog rólam értesülni... bár kicsi pont vagyok a ph univerzumában, de szelektálnak... bárkit, bármikor. No de nem is akarok most már ezzel foglalkozni. Bízom a közvetlen főnökömben. Hűűű, én a rád váró műtétet nem merném megcsináltatni... felvágják a szaruhártyát, felhajtják.... (a többi uaz.) elég rosszul hangzik, bár tuti, hogy jobb, mert gyorsabban gyógyul, csak még bizarrabb nekem 8)

Bbj: 8 kilót fogytál? Azt a szoknyás témát én sem értettem... nem lesz szoknya, mert nem pörgős, aztán meg szoknya lett?! :oops:

Én most megálltam az 5 kilónál, mert mostanában bűnözök esténként.

Vera: jún. 21-től ?!... eldőlt nyaralásotok helye és ideje? Szem műtét után fél évig szem cseppezni kell minden nap? Ezt nem is tudtam... remélem, több meglepi már nem ér. Már nagyon várom!

Olga: hogy rátok mik nem szakadnak?! :shock: :wink: Ha nem bírnátok vele, nyugodtan adhattok belőle. :lol:

Niki: eredmény? Hogy vannak a csajok?

Buthu: milyen nyelvből vizsgázol? Jó hogy szorítunk!

Marcinak nem lett semmi baja a 15 hónapos oltástól, most már kijelenthetem így a 11. napon azt hiszem... :lol:

Én is szoktam éjszaka gondolkodni... csak az a baj, ha elkezdem, alig bírom abbahagyni... :lol: :roll:

Kismamáink meg lassan túl lesznek az első trimeszteren. :lol:

Kép

Kép
szolkata
 
 


Bbj: a Zurad is szokott itt olvasgatni?! Igen, sajnos vannak többen akik nem bírnak, mert megmondom a véleményem vagy erősen kritizálok... pedig már így is visszább fogom magam. De ezért ne utáljon senki, csak legfeljebb más a véleményem dolgokról, mint másnak. :roll: 8)

Kép

Kép
szolkata
 
 


Kata szeretünk, no para! Ne is legyen ez egy nyálas topik! Egyéniségek vagyunk, naná, hogy van véleményünk. Úgyhogy írjad csak nyugodtan!


Gyerekszemészt (magánba) ajánljatok már lányok elérhetőséggel! Tudom már többször volt szó róla, de akkor nem jegyzeteltem. Most sem nekünk kell, hanem uncsitesóéknak.

Kriszta! Zoboki: kedd fél 10! Azt hitted nem tudom kisírni azt az időpontot? :lol: :wink: Úgyhogy tali! Már csak Balázst kell "leráznom". Merthogy csütörtökig itthon vagyunk, a köhögése maradt, a gyógyszer maradt ugyanaz, de azért reménykedem!
Ja, ja nyelvvizsga ügyben szorítunk! Rigó vagy Debrecen?

Dorka! A teásdobozt most bontottad? Vagy már régebben nyitva van? Esetleg, netalántán tényleg a méz?

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Nyelvvizsga Rigó lesz, de most még csak a tiszapartiban írásbeli. Jah, lovári nyelv, én hülye, elhittem, hogy könnyű. Bár nem is olyan nehéz, csak neki kéne esnem.

Na ez tök jó lesz a dokinál :))))

Kép
buthu
 
 


Kata!
na nem kell félteni engem sem! nem lehet mindenki egy véleményen, csak rosszul esett, mikor nem is válogatós! rossz volt a tipped, bármennyire is ránk akartad fogni a rossz evés okát, de ezt kivételesen, nem mi csesztük el, még ha nem is vagyunk mindig következetesek evés terén.

ja olvasgat, de nem ő az egyetlen apuka tudtommal!:lol:

na nehogy már a mézre fogjátok! :lol: pláne hogy tőlünk vásárolnak! ilyen rossz marketinges bandát! Olga! ejnye!

Dorka, de komolyan, mire gondolsz? még jó, hogy fajtamézet szoktatok vinni, nem vegyeset! bár az sem most jött volna ki, hanem már jóval korábban úgy tavaly nyáron az adott szezon első vásárlásakor!

Buthu!
Lovári? ez hogy jött? és sok sikert holnapra!

Katlina!
Robika hogy alakul?

Viaszalvás:
jaj úgy utálom, elkezdek gondolkodni, és csak gondolkodok, gondolkodok! pl ma reggel is, aztán rosszul esett kelni, hiányzott a feleslegesen elvesztegetett idő!

Szoknya:
nálunk a szoknya csak pörgős lehet. a többi szóba sem jön. próbálok rakottabbat/bővebbet venni, de nem mindig pörög, mert az anyag nem engedi (farmer/kord) és ez a nagy baj, én kikészítem, felveszi, nem pörög, visítás. erre rágtam be, hogy na ne már, nem játszuk ezt minden szoknyafelvételnél. És rájött, hoyg nem oylan nagy gond ha nem pörög, mégse nadrág. ő kérte a szoknyát, és mikor mondtam, hoyg de nem pörög, arra mondta Ő, megérti, és nem baj.

na akkor ha véletlenül kimarad valaki körből a 10.000.-nél, majd nálam érvényesíti! az is valami, 2 út ára.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bbj: akkor neked is lesz tuti műtét?! Jaj.... én nem azt mondtam, hogy a méz a rossz, csak hátha most olyat vettek Dorkáék, amilyet még eddig nem és abban van olyan virágpor.... izé izé.... Ha minden egyéb meg uaz volt, mint addig.... Hát akkor mi lehet?! Apukátok tényleg olvas? A mienk nem. Mert ki még?

Dorka: ti tavaly Balatonlellén hol nyaraltatok? (ha jól emléxem)

Kép

Kép
szolkata
 
 


Persze, műtétet én is mindenképpen szeretnék, csak most nincs meg a rávaló vagy ahogy mondani szoktam nincs hozzá kedvem(ez még is csak jobban hangzik) de én az ősszel akartam egyébként is, hogy a nyár (sok napsütés)soká jöjjön, meg a vizsgaidőszakot se nagyon érintse.

Tényleg olvassa a topikot! még ki olvassa? én tudom, de írják meg az anyukák, ne én terjesszem a híreket! apukák tessék becsekkolni! :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Bbj: úgyhogy, sajna kell majd a diplomához a nyelvvizsga, nem akarom későn elkezdeni, és erre mondták, hogy ez megvan hamar, meg ez a legolcsóbb is. Szeged meg elfogadja. Tény, hogy a tanfolyam 10 hét volt, le is adtak minden nyelvtani anyagot amit kellett, csak hát valahogy nem érzem én érettnek ezt a dolgot.

Na, de persze, ma inkább délután elmentem turizni, és persze, hogy voltak babacuccok, és lehet tényleg korai még, de találtam egyet, nem bírtam ott hagyni. Vékony kék, zöld, sárga csíkok vannak fehér alapon és kapucnis, nem bele is bolondultam egyből. Úgyhogy megvan az első baba holmink :))) Már fel is próbáltuk (odatettem a hasamhoz) és megkérdeztem, hogy na hogy áll? A válasz : lökött vagy drágám, de nagyon csinik vagytok benne :)

Kép
buthu
 
 


hali,


Kata, Judit, nem volt méz a teában :)
Szóval továbbra is Juditéktól szerezzük be :)
Du. ébredés után, kaja közelében sem volt, megen kiütéses lett Szabi. Úgyhogy doki, vírusos a torka, attól lehet... Nem tom, sokkoljak fényképpel? Kicsit ijesztő, hogy egy "szimpla" torokgyuszi mit okozott... (Nem Orosz Á. volt, sztem ő alaposabb lett volna...)

Kata, Lellén, azaz Bogláron voltunk, itt
Idén is lesz pár nap Sopron után.
És én is csípem a búrád, ahogy szokták mondani, de tényleg! :)

Olga, a tea sem frissen bontott volt, kb. 2 éve iszik iylet, azért is furcsálltam, de csak az volt (reggelig) a közös pont. De már bizti, hogy nem étel okozta, mert mikor harmadjára is kijött rajta, nem evett-ivott legalább 2 órája.
Balázs hogy van?

O.K, felőlem osztozhatunk a pénzen, sztem ne hagyjuk ki a lehetőséget...

Buthu, drukk a nyelvvizsgához!


Berényi tali is jó ötlet, oda is megyünk :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Üdv.Anikó mi még nem taliztunk :D !

Megvagyunk mi is,semmi extra velünk.Szaladtam rohantam egész héten,belefogtam az aranykezelésbe és egy gépet is kinéztem magamnak :D csak arra még gyűjtenem kell sajna :wink: !
Ma szét takarítottam magam itthon délután meg főztem(gulyás leves+rizses hús) hétvégére mert holnap dolgozom!

Olga:Gyopárosfürdő???Mi nem voltunk még,de szeretnék eljutni,bár lehet hogy a látnivaló nincs sok de a fürdő szupi lehet
:D !

Én meg üdülési csekket vennék ha tud valaki eladót szóljon már??!!

Kati Kép
virag9
 
 


Judit! Hogy lehetsz ilyen béna? Én is csak arra gondoltam, hogy esetleg a pollenre reagál így! Nyomi! Nálunk te vagy a number one! Nyomi! Nem akartalak megbántani. De úgy gondoltam, hogy vagy a teafű, vagy az édesítő. Ezek szerint egyik sem. Bocsi.

Kati! Köszi a Gyopárosfürdő tippet, majd megnézem holnap hogy hol és mit!

Dorka! Ja, én is láttam délelőtt, hogy nincs O.Á. De azért durva, nem hallottam, hogy torok gyuszinak ilyen tünete is lehet.

Jaj ne! Ennyi gyerek szemorvos elérhetőséggel ne bombázzatok! :lol: :mrgreen:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga, akkor repül a bommmmba:

Tóth Saroltához hordjuk Szabit az SZTK-ba. A Cvikker Optikában is rendel, de ott csak felnőtteket tud asszem megnézni. Szóval SZTK, időpontkérés 2 hónappal előtte:)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Olga: Paxy Klára, a Tabánban rendel, 5eFt. Hát telószámot így az ágyból nem tudok, de szerintem telókönyvben benne van, vagy holnap megírom, ha érdekel (feleslegesen egy métert se :wink: :oops: 8) )

Vagy valaki vár BbJuditra őszig, de akkor meg ő marad 10rugó nélkül, ha csak valakit be nem szervezünk utána a piramis játékunkba. :lol:

Holnap du. jön valaki a plazaba? Valami nőnapos ingyen ez+az lesz, gyerekeknek fejlesztő. Mindjárt utána nézek, egyébként:
www.szolnokplaza.eu

még bekukkantok...

Kép

Kép
szolkata
 
 


Olga!
nem vagyok én oylan sértődékeny!

paxi klárát mondom én is. telszámot per pill én sem tudok.

Nikit kérdezd Gyopárosról minket midnig invitál, nagyon jó hely, csak egy napra nagyon messze van, de nyaralásnak biztos érdemes benne gondolkodni!

Dorka!
és viszketnek a kiütések? hol vannak rajta főleg? kaptatok valami gyógyszert/kencét?

Kata!
majd beszervezek valakit, mondjuk Jaimeet! :lol: de ahogy látom Kriszti is szemüveges! óhhhh van itt özön páciens! :lol:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Programok:

- Holnap 14.00-tól szolnoki csata a Kossuth téren.

- Hoppá! Bódi Guszti, Nótár Méri és Lakatos Krisztián holnap Szolnokon! És nem is szóltatok, pedig tuti, mindenkinek megvan már a jegye... :lol:

Még van egy-két igen izgi progi holnapra a www. szolnok.hu -n. :roll:

Kép

Kép
szolkata
 
 


Bbj: páciens az van, csak ehhez elég sok zsé is kell... meg babásnak nem csinálják, ha szoptat, utána min. 3 hónap, terhes meg nem ajánlott lenni utána 6 hónapig.

Dorka: el is felejtettem... .vírus... Bencének már volt vírustól az egész testén pöttyösödés, viszketett is neki, a láz kezdete után kb. 4. napra, akkor már nem volt láz, és a pöttyök is elmúltak 2-3 nap alatt, neki viszont egyszerre jöttek ki és egyszer.

Kép

Kép
szolkata
 
 


Jó estét :)

Hát jó volt ideülni a gép elé, itt röhögök rajtatok :lol: Amúgyis jó kedvem van mert a gyerekek a mamánál alszanak, Á. elvitt vacsizni, így estére jól teleettem magam :oops: , most meg koncert van a tévében, tök jó, tiszta bulizhatnékom van :lol: Látszik hogy öregszem :?

Jól megszerveztétek ezt a műtétet! :) Sztem műtét nélkül nem lehet még ajánlani, de másnaptól igen. Szóval 1-2nap legyen a műtétek között ;)
Ki megy először???
Kata, műtét után nagggyon sokáig csepegtetni kell majd egy- vagy kétféle szemcseppet. Első hónapban (vagy héten...már nem emlékszem) óránként, utána 2óránként, 4óránként, stb... Havonta kontroll, ott mondják meg mennyi csepp kell még.
Én beírtam a telefonomba és mindig az figyelmeztetett. Az első három nap éjjel is kellett azt hiszem... De amúgy igényli is a szem, olyan száraz lesz hogy még jól is esik ;)

Kata, amúgy nyugi! én is nagyon bírlak, nekem megmondhatod a véleményed nyugodtan, én sem vagyok sértődős ;)
És ollllyan jókat tudok rajtad szórakozni, mikor így beindulsz :lol:
Egyébként én simán meghallgatnám a fent említett koncertet, csak elmenni azért nem vagyok elég bátor :oops: :wink:

Jaaa, a héten szerettünk volna a Freibe beülni egy kávéra és nincs nyitva. Most láttam valamelyik újságban hogy lesz vmi nyitóbuli :shock: Azt sem tudtam amúgy hogy ideiglenesen bezárt...
Esetleg ha kinyit, ott egy esti randi?? Márc.végén 2hétig egyedül leszek, szervezhetnénk oda valamit, mert felnőtt társaság híján lehet becsavarodok :roll:

Paxy Klára száma: 30/968-5026, de nagyon aranyos még a piac melletti Multi Optikában lévő Kun Katalin fiatal doktornéni is ;) Bence szemét ő nézte és nagyon alapos, kedves, barátságos volt.

Gyopárosfürdőn mi már voltunk, de csak a fedett részén, azt tudom hogy nagyon klassz volt. Nyáron még jobb lehet a sok kinti medencével :)

KépKép Kép
76vera
 
 


Sziasztok!

Jamiee: dolgozni már mennék lassan, de sajnos Nóri hiába imádná a bölcsit, 3 nap bölcsi után másfél hetet itthon vagyunk... :cry:

Mosonyihoz szerintem csak ősszel megyek megint. Pedig jó lenne találkozni.
Állatkertes és mozis taliban is benne vagyok, csak mondjátokmikor hol.

Szemműtétesek minden tiszteletem a tiétek. Én még egy bogarat is olyan kínkeservvel veszek ki a szememből, szörnyű hozzáérnem és másnak sem tudom hagyni. (Jajj de szépen fogalmazok... :D )

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Étvágy téma: Maja jó evő, Nóri nem. Maja 2-3 éves koráig nem tudta mi az az édesség, Nóri egy évesen "nalóka"ért hisztizik a boltban. És rágóért pedig azt még sosem kapott. A tej, meg a gyümölcs megy. De leginkább a tej. Ha másféle kajából eszik még egy pár falatot, már boldog vagyok. De erőltetni egyik gyereknél sem erőltettem. most 2 évesen 12 kiló. Ja és kaka nálunk is minden nap van.

Nyuszmusz: nagyon szép a padlólapotok.

Vera: a tapéta nagyon király és a színek is!

Kata: szorítok a meló miatt!

Katlina: gyógyuljatok meg. És tényleg a finisben vagy már! Hogy eltelt ez a pár hónap!

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Nórinak tetszene a bölcsi, de még sok vírust benyel, úgyhogy többnyire még itthon vagyunk. Maja szerencsére általában nem kapja el.

Kép

A szülinapi ajándék.

Kép

Megszomjaztak a motorosok.

Andi

Kép
Kép
andii
 
 


Buthu! Üdv a lovárisok klubjában! :D Nekem is megvan a középfokúm belőle, a diplomához kellett, fél alatt megvolt tanfolyammal együtt. Az írásbelinek én is asszem 3-szor futottam neki, de aztán csak sikerült! Drukkolok!

Mi nagyon régen voltunk Gyopárosfürdőn, nekem akkor nagyon tetszett, jó kis nyugis hely! A fürdő nagyon szuper.

Nálam már sülnek a kacsacombok, krumplipüré és pároltkápi lesz hozzá. 8)

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Kimaradt egy szó: szóval fél ÉV alatt megvolt :oops:

Rita

Kép
nyuszmusz79
 
 


Jó reggelt!

Andi!
bölcsiztek? én erről lemaradtam, hogy ennyire konkrét! hát az elejében én is többször voltam itthon, mint dolgozni. új környezet, új bacik. de majd a jó idővel!

Nagyon sokat nőtt Nóri miylen nagylány már ő is! és haja is! :wink:

Sztem ezzel a nyelvvizsga kérdéssel átestünk a ló túlsó oldalára sokan olyan nyelvekből kényszerülnek vizsgázni aminek értelme sincs, de könnyebben megoldható. Minek kellett ezt kötelezővé tenni. Vannak olyan szakmák ahol sztem teljesen fölösleges, hogy beszéljen nyelvet. minek? pl gondolok a tanítónénire. Na ahhoz a szakmához minek?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok rajta, nem volt könnyű, sőt szerintem kifejezetten nehéz volt, szerintem megyek még belőle.
Rita: akkor nem esem kétségbe, mert tényleg nem egyszerű. :)
Bbj: Teljesen egyetértek veled, nem hiszem, hogy bent a kis downosomnak, meg a többinek, hogy mondják a kutyát cigányul.

Kép
buthu
 
 


Szép napot!

Már megint nem akarja a babanet, hogy hozzászóljak... :evil:

Kati! Szia! :D

Olga! Gyopárost én is ajánlom,szuper!! A benti is, de a kintivel az igazi, igényes, gyönyörű! A weboldalukon is meg tudod nézni. Viszont én is azt mondom, min. 3-4 napra!!!
Tóth Saroltánál voltunk mi is, de Dorka már leírta, hol rendel.

Buthu! Azért hátha!

Andi! Szépek a lányok! Mekkora már Nóri haja ( is )! Motort kapott? Mi is azt veszünk, ami Maja alatt van, az olyan cross motor, ugye? Annak a lila változatát néztük ki, jó masszív, egyik isminknek van.
Bár én ezt is kinéztem: :oops:

http://www.kidzstore24.de/blog/wp-content/uploads/2009/04/blogimg_bobbycar.jpg

Elképzeltem vele Dorcit, ahogy bepakolja a babáit... :roll:

Tényleg, nem is írom, a keresztszüleitől meg egy labrador kiskutyust kap! Sztem még azt is szállítgatná...

Na de sajna "kedv híján" , ahogy Judit mondaná :wink: , marad a motor.

Dorka! Gyerkőcök?

Kata! Mire nevezel be a plázában? :wink: Én ma megleptem magam egy új szemspirállal ( a régi beszáradt :oops: ), meg most más színű hajfestéket vettem. :D

donkoaniko
 
 


Sziasztok!


bbj Judit! Akkor nincs "öri hari"? :lol: :oops:

Kriszta! Nem biztos hogy nem sikerült! Én eszperantóból nyelv vizsgáztam november elején. Én a laborra mondtam, hogy tuti nincs meg. Meglett. :mrgreen: Pedig hogy megsirattam! :lol:

Egyetértek Judittal, hogy sok szakmához minek? Csak hogy javuljon az EU-s besorolásunk nyelv ismerete szempontjából. Mondjuk attól, hogy nyelvvizsgám van, egy nyelvet sem tudok és beszélek az anyanyelvemen kívül. Külföldre menni (munka) nem akarok, aki meg Mo-ra jön, az meg tudjon magyarul!

Na, akkor gyopárosról infók, vélemények jöhetnek! Már nézegettem, sőt egy helyről árajánlatot is kértem. Majd eldől.

Niki! Meglett a vizsgaeredményed?

Jelentem torta elkészült! Gesztenyés-tejszínes lett, arról az oldalról szedtem le a sütireceptet, amit az oldal tetején linkelt be Jaimee.

Vera! Végre kettesben gyerkőcök nélkül, te meg a neten lógsz? :lol: :oops: 8)

Na nekem is jó Frei is, mozi is, valami is!

balwin Judit! Vámpíros könyvekben te is Ward-ot olvasol? Kb. 1 hónapja kaptam meg az első könyvét, ma kezdtem a 6. kötetbe! (Fekete Tőr Testvériség) Tetszik, csak néhol túl nyálas. Főleg az első kötethez képest. De azért tetszik! Remélem kinyomják majd filmen is!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Persze csajok, a nyári nyaralásunkat tervezgetjük, oda is egy hétre mennénk. Jó, mert azért 60-70 km-es körzetben sok látnivaló van. Nem tudunk egy hétig csak punnyadni a medencénél!

Anikó, köszi, igen, már nézegettem a honlapot!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ahoy.

Najólvan, akkor mosmán tuti, hogy nálunk nem nemevős a gyerek, csak rossz étkezési szokásokat rögzítettünk :? Amiket írtok...holvagyunkmink a nemevéstől?! :oops: Egyébként Dorcihoz hasonlóan, Luca is keveset eszik egyszerre. De azért rábeszélhető erre-arra :)
Szal egyelőre még a Vitacolan-t sem adom neki, meglátjuk mire jutunk.
A vérvétel miatt van még lelkifurim, de igazság szerint azért mentem bele olyan könnyen, mert már többen mondták, hogy nagyon halovány a gyerek...én meg már voltam vérszegénység. De legalább tudom, hogy Lucát ez elkerüli (remélem örökre).

Olga, én a filmekre izgulok :lol: Könyvben még csak a Coppola film (Drakula) regényváltozatát, illetve Anne Rice Vámpírkrónikák l-ll.-jét olvastam (Lestat, a vámpír; Interjú egy vámpírral).

Rita, Kriszti, akkor ti jobban nyomjátok, mint Győzike :mrgreen: :lol: Neki sem ártana egy tanfolyam. Állítólag nem tud normálisan "cigányul". No magyarul se.

Kata, pl. miénk Apa is olvas :D Bár mostanában annyira már nem. Egyébként veled találkozik a legtöbbet a topicból :lol:

Hm, én kedvelem a megmondóembereket. Nekem soxor nem megy a megmondomafrankót :mrgreen: Inkább qssolok...

Anikó, élő kiskutyit kap Dorci? :D Defajin, sztem hatalmas élmény mindkettőjüknek, hogy együtt növögetnek (kisgyerek, kiskutya) :) Luca is szereti a vele egykorú Csubu kutyát (kuvasz) a mamánál :)

Dorka, jobbulást Szabinak! Jól összejött most nálatok...

Katlina, ki fog minket értesíteni, ha eljön a pillanat? :) Marcsi lesz a szülésznőd?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Lányok! Gyerekfogászat Szolnokon? Apával játszás közben a gyerek megkóstolta a fenyő asztalt. A foga nem mozog, de feljebb nyomódott az ínyébe, és ferdén is áll.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga, lehet hülyeséget kérdezek, de van külön gyermekfogorvos? :oops: A körzetesek csinálják, nem? Sztem bármelyik fogdokihoz el lehet vinni. Az ügyeletet nem tudom...

Nekem is lenni kérdés: szükségem lenne igazolásra, hogy GYED-et kapok...nem tudjátok véletlenül, lehet neten kérni, vagy mindenképpen be kell menni a megyei epénztárba, és nyomtatványt kitöltve igényelni?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?