Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Adri, várjuk!
Kriszti, hogy vagy?
Röpcsi?
Luna, Rena, ezer éve nem írtatok!
Többiek?
Csajok, teló után nem sikerült érdeklődnötök?

mary80
 
 


helló,

oké majd este írok..6-ra megyünk :lol:
Krisz, te hánysz még :?:
én tegnap hánytam,és egésznap éhmelygek.....meddig fog tartani :roll: :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Mary, én is érdeklődtem de nincs senkinek teló :cry:

Kép
Adri
badró1
 
 

 
 

Köszi Adri!

mary80
 
 


Mary: még nem tudta a férjem megnézni a mieinket, hogy melyik van használható állapotban.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, semmi gond, Nektek van most más!

mary80
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?

Olvastam, hogy baba nem kaptatok jó eredményt?! :( Ez milyen vizsgálat volt, itt mit néztek nálad v. a babánál? És milyen értékek jók? Én semmit se tudok és nem is hallottam amiről írtál ezért érdeklődőm, hogy mivel is van a probléma!
Így, hogy nem is tudom mi a baj, nagyon szurkolok, hogy minden eredményed jó legyen :!: :!: :!: :D

Adry, de jó, hogy ma láthatjátok végre a pocaklakót :!: :D
Mutizol majd képet, olyan kíváncsi vagyok :!: :D

Kriszti, ma hogy vagy?
Sajnálom, hogy epés hányásod van, nem vagy jól! :(

Mary, a párod 2 napig dolgozik, akkor utána nem megy el a másik munkahelyére, amiről írtál? Mert ha jól emlékszem akkor valami ilyesmit írtál, hogy akkor ha a mostani munkahelyéről eljön visszamegy a régihez. Vagy rosszul emlékszem?
Olvastam, hogy néztél még Decát a neten!

Jaj csajok, még 11 nap és mehetünk a klinikára :!: :D
El kell, hogy tudjuk kezdeni, el kell kezdenünk a 2 lombikprogramot, annyira, de annyira szeretném, ugyanúgy mint ahogy az elsőt is nagyon elszerettük volna kezdeni és el is kezdtük :!: Nagyon erősen biztatom magamat, hogy nem lesz semmi akadálya, se tüsző, se ciszta se semmi cukorbaj, minden a legnagyobb rendben lesz és elkezdjük a második lombikprogramot, aminek most már sikerülnie kell :!: :!: :!:
Vendég
 


Luna, merre vagy?
Írtál sms-t én visszaírtam és nem jelentkeztél azóta :!: :(
Gyere mesélni, hogy mi újság nálatok is :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Röpcsikém drága,
De igazad van, jól emlékszel, annyi kitétellel, h. még nem szóltak neki.A 7-en pedig már aktuális lenne!Ma ment a Mügyi Kp-ba, és vannak neki addig maszekmunkái, amik 1 kis pénzt hoznak a konyhára.
A Decát hagyom, nem tudunk menni.Már nem ringatom magam, szept.talán, addig nem hiszem!Az én fizum is 14-el kevesebb lett.
Addig megyek futni, és hajtom magam!
Állandóan a sírás környékez, és a melóban is gáz van, ráment az ideg a gyomromra:(
Na, rohanok is, mert ezer helyre kell/ene mennem, és este megyek babsytterkedni, majd írok, ha kíváncsi vagy még rám ezek után is:(
Puszi

mary80
 
 


Sziasztok lányok felétek is süt a nap?
Jaj és már ezt vártam hogy tavaszodjon süssön a nap :lol:
Olyan jó :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisztike hogy alszol mostanában?
Jobbak valamennyire az éjszakáid?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Szia Kamilla!
A munkahelyeden már gondolom érdeklődnek a pocaklakód iránt, látszik már rendesen, hogy nő a picike :!:
Nálunk reggel is és most is süt a nap :!: :D Én is annyira vártam már, hogy jó idő legyen :!: :D Az ember hangulata is sokkal jobb :!:
Vendég
 


Drága Luna, igaz kicsit megkésve, de kívánok Neked:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok!
mary
Köszönöm elvagyok.Hol így hol úgy.A telefon téma még
ügyintézés alatt.Folyamtban.Mihelyst van valami szólok azonnal.
kamilla
Hát az éjszakáim még mindig nem jók.Egy kicsit már jobban
alszom,de nagyon sokszor fent vagyok az éjjel.
Úgy kb 6 órát alszom egy éjjel össz-vissz.Nem sok de jobb mint
a semmi nem?Te hogy vagy?
adry
Szerintem ez a hányinger,hányás eltart amíg meg nem mozdul
a baba.Úgy halloattam.Én is hányok még mindig.Mostmár csak esténként.Meg néha reggel nade eléggé kellemetlen.
röpcsike
Hát nem egyszerű a terhességem az biztos.De annál nagyobb
lesz majd az örömöm nem igaz?Már alig várom hogy megszülessen
a kis drágám.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Megvolt tegnap este a dokilátogatás :lol:
Képzeljétek aztmondta a doki,hogy már 12 hetes vagyok a baba méretei alpján :lol: ugyhogy az új szülési időpont Szept.12 :lol: tök jó volt már végre látni és menyit nőt :!: :roll: :lol:
Amúgy aludt a drágám egyszer feltette a kezét és aludt tovább a doki jól megtudta mérni... :wink: Mondtam a páromnak,hogy integetett egyet és alszik tovább :lol: :lol: jó volt hallani a szivét csak úgy vert... :lol: :lol:
Képet nemkaptunk mert kifogyott a papír.. :twisted: :twisted:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri,
örülök,hogy minden rendben!

Krisztike,
neked is,hogy azért alakulsz alvásilag.

Röpcsi,
rajtad a világ szeme,drukkolok a kezdéshez nagyon!
Néha benézek,de azért inkább pihentetem a témát...
Vendég
 


adry
Nekem is előbbre tették a szülés időpontját,mert nagyobb
a baba.Örülök hogy jól vagytok.Neked legalább le tudták
mérni a babyt.Az enyém úgy ficánkolt hogy kellett vagy 20 perc
mire le tudta mérni.Azt mondta doki dobott megint egy csavart.
Szívhangot én még sajna nem hallottam,de azt mondták
normális neki.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Képzeljétek az én bébim is nagyobb egy héttel ma voltam UH-n, ugyhogy az AFP-t is előrehozták meg a szülés időpontját is csak hát ugye ez becsapós mert előbb emiatt nem fog megszületni a gyerek mivel a teherbeesés időpontja ismert a lombik miatt tehát előbb nem foganhatott!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Továbbra is olvaslak titeket és megy a megadrukk mindenkinek.

Továbbra is élénken érdeklődöm, hogy tudja-e valaki, hogy megy mostanában a rákszürés a klinikán? Nekem azt mondták, hogy vinnem kell magammal a leletet máshonnan. Hát most ezt fogom tenni, pár nap mulva intézem - semmi kedvem, de kell.
Amugy lehetnék jobban is, már nagyon várom a szabadságot, már csak pár nap.
Krisztike: remélem, az örömöd még nagyobb lesz, mint a kínlódás.Neked és mindenkinek minden jót

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!

Röpcsikém köszönöm szépen!! :)
Írtam privit, remélem megkaptad! :)

Nem nagyon volt időm visszaolvasni, így remélem mindenki jól van! :)

Kismamik hogy vagytok? Vizsgálatok?

Mary hogy vagy?
Vendég
 


Luna ezúttal én is szeretnék neked Boldog Névanpot kívánni.
Megvagyunk,megvagyunk.Kicsit nehezen de ez van.
Te jól vagy?Rég voltál már itt.
kamilla,adry
Jó nagy babynk lesz :D Nem bírjuk majd megszülni őket.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike!
Köszönöm szépen! :)

Hogy állsz az alvással? Hányika, hányinger? Vizsgálatok?

Igen, köszi. Kicsit felgyorsult az életünk.
Vendég
 


helló,

De rég voltál itt Luna gyere gyakrabban :lol: :lol:
Hát Krisz lehet,hogy nagy babáink lesznek.....én szerencsére császárral szülök..ugyhogy nem félek a szüléstől :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


adry
Én meg a császártól félek.
luna
Most egy 2 napja jobb egy kicsit.Az alvásom még mindig gáz
de már elviselhető.Szakaszokban de alszom.
Már 22 Afp 26 Genetikai vizsgálat Ápr 7 ultrahang.
De eddig minden jó.Vérvétel,kombinált teszt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


luna
Hogyhogy felgyorsult?Mi történt veled amíg nem voltál?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti
Örülök, hogy minden vérvétel eredményed jó lett :!: :D Tök jó, hogy minden rendben van a picúrral :!: :D :wink:

Adri
Aranyos lehetett a kisbabátok az ultrahang vizsgálatkor, amikor integetett :!: :D Biztos nagyon jó volt látni, hogy mennyit nőtt és hogy a kicsi szíve mennyire vert :!: :D Legszívesebben az ember egyfolytában nézné nem igaz?

Kamilla
Nem egy barátnőmnél mondtak két időpontot a szülés várható idejére pont azért amit írtál, hogy nem simán, hanem lombikprogrammal sikerült a baba és máshogy is ki lehet számolni a szülés várható időpontját. Érdekes ez az egész. :roll:

Luna
Köszönöm, elolvastam a privit, majd válaszolok, de szerintem ide is leírhatnád, hogy mi újság van nálatok. :D

Mmzsó
Köszönöm, aranyos vagy a lombikprogram kezdéséhez való drukkolással :!: :D Nagyon drukkolunk, szurkolunk mi is, hogy elkezdjük a programot :!: :D Érzem, hogy most eltudunk indulni és sikerülni fog, sikerülnie kell :!: :D

Mary, kispatak, gesztenye, hogy vagytok és a többiek???
Vendég
 


Képzeljétek el, ma reggel felugrottam a volt ofőmhöz, aki útba esik az irodába menet. (Ha kora reggel jövök, akkor majdnem mindig felszoktam hozzá menni kb. háromnegyed órára és ilyenkor együtt reggelizünk, megbeszélünk egy, két dolgot).
Majd utána az irodába mentem volna, de eszembejutott, hogy a postáról el kellene hoznom a leveleket, így gondoltam előbb a postára elmegyek és csak azután megyek be az irodába. Anya viszont szólt, hogy Ő már az irodánál van, mennyek előbb oda, mert akták vannak nála amit az irodába beszeretne tenni, de mivel nálam volt a riasztó, Ő nem tudott bemenni. Jól van, előbb elmentem az irodához, betettük a cuccokat, Anya elment a mamám elé az állomásra, én meg a postára. Szerencsére hamar végeztem, hamar visszaértem az irodába. Az alsó szinten kinyitottam az ajtót, hogy hogyha valaki telefonál, akkor amikor lemegyek a felső szintről, ahol egész nap vagyok, dolgozok ne kelljen a kulccsal vacakolnom, hanem hamar betudjak majd menni. Majd az ajtó nyitás után, felmentem a galériára a kabátomat és a cuccomat letenni, gépeket bekapcsolni, amikor hallom, hogy a telefonunk szól. Gyorsan elindultam lefele, de szaladni nagyon nem tudtam, mert elég meredek a lépcső, így csak amennyire biztonságosnak láttam, olyan sebességgel viharoztam lefele. Szerencsére az alsó szinten az ajtó nyitva volt (mintha megéreztem volna, amikor bejöttem az irodába, hogy valami fontos telefonom lesz), így még mielőtt a csöngés befejeződött volna feltudtam venni a kagylót.
A klinikáról telefonált Kati, hogy ne 12-én mennyünk fél 10-re a prof.-hoz, mert az aznap nem jó, hanem 10-én 10 órára. Annyira örültem, hogy egyrészt telefonált, másrészt meg, hogy elértem a telefont :!: :!: :!: :D Jövő héten pénteken mentünk volna, de nem akkor megyünk, hanem szerdán :!: :D
Katitól megkérdeztem, hogy hogyha aznap megyünk akkor is eltudják kezdeni a programot, azt mondta igen, ha minden rendben lesz az ultrahang vizsgálatkor, akkor a prof. eltudja kezdeni a második lombikprogramot. És én Lányok érzem, hogy minden rendben lesz, rendben kell lennie, el fogjuk kezdeni a második lombikprogramot és sikerülni fog, sikerülnie kell :!: :!: :!: :D
Vendég
 


Igen Röpcsi biztos ki lehet máshogy is számolni a szülés napját de nem akkor fog szülni,ugyanis az egészséges terhesség akkor is mindig 40 hét se több se kevesebb,ha kicsi a baba ha nagy.Nem befolyásoló tényező.Azért nem fog előbb megszületni egy gyerek mert nagyobbak a méretek.Azért viszont igen ha letelik a 40 hét.Pláne pontosan kiszámitható a szülés időpontja ha a beültetés időpontja ismert,igy a gyerek mérete nem fogja a kihordás idejét megröviditeni csak ha esetleg koraszül az anya:(
Mindegy ez hosszú lehetne boncolgatni.
Nem akarok okoskodni.
Nagyon örülök hogy előrehozták az időpontot és szoritok a kezdéshez!!!!!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


röpcsike
Jaj nagyon örülök.Mi is így voltunk hogy telefonált a Kati
hogy egy pár nappal előbb menjünk konzultációra.
Minden jól fog alakulni hidd el!Nagyon szorítok neked!!!!!!!! :D
marykém
Mi van veled?Hol vagy?Jól vagy?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Lányok Babáról tudtok valamit?
Kedden volt amnion?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Én is most azt akartam kérdezni hogy mi van babával?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
Megtaláltam a telefont.Most próbálom beüzemelni,tölteni
de eddig még nem reagál.De mihelyst feléled küldöm neked.
Hogy lehet telót küldeni?Postán lehet?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
Feléledt a telóm.Egy kicsit kopott meg a dzsojsztikja(nem tudom
jól írtam-e?)egy kicsit rossz de használható még szerintem.
Ha gondolod elküldöm neked.De hogy küldjem postán,
futárral?Hogy szerinted?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok,

Drága Krisztikém,
küldtem Neked privit még az este.Tényleg hagyd egyenlőre a telót, komolyan, de köszönöm szépen, h. gondoltál rám!

mary80
 
 


mary
Igen tudom.Csak még nem volt időm válaszolni.
Főztem,takarítottam,mostam stb....
De válaszolok délután igérem.A telót meg elküldöm,
csak még nem tudom hogyan.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Tényleg ne küldd, de köszönöm!
Ezen nem fogunk összeveszni!
Úgyis beszélek 7végén a csajszival.

mary80
 
 


Kamilla:jelen! Köszi az érdeklődést.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Mi van veled?Voltál már amnion?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
Most ténleg nem kell?Vagy csak azért mondod mert nem
akarod hogy elküldjem?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Baba!Kérlek irj egy pár sort hogy vagy?Megvolt a beavatkozás?
Mikor lehet tudni az eredményt?
Nem véreztél utánna nem volt semmi gond?
Gondoltam rád!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


A beavatkozás megvolt. Nem volt túl kellemes. Azóta sokat pihenek. 3 hét múlva lesz eredmény.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Olvasó üzemmódban vagyok, de most írok is.) Tök jó olvasni, hogy babásak vagytok többen és most nektek is felpörög az életetek mint nekem annak idején. Jó sok vizsgálat van, az egyszer biztos. De hasznosak, utólag elmondhatom:) Akkor utáltam őket, jaj, már megint vizsgálat, nemár.... De viszont nagyon szép egészséges babám lett. Nagyon jó volt, hogy a cukorbajt időben észrevették és diétáztattak, mert jó súlyú, egészséges babám született. Szóval, minden hasznos volt, amit figyeltek nálam.

Baba, írtam neked a másikban is, hogy drukkolok neked. Biztos nem lesz semmi baja a bébinek, mivel már a doktornő megmondta, hogy semmi gond nincs vele. A legjobb genetikusnál voltál, jó kezekben vagy. A baba nemét megtudtad? A magzatvízből meg tudják mondani, láttam a tévében.

Krisz, irigyellek a 6 órás alvással. Bár lehet, hogy ez neked kevés, de én 2-3 órát tudok egyfolytában aludni a babó miatt és nagyon szeretnék már egy nagyot szundítani. Ahh, milyen lehet aludni???....... :wink:

Mary, örülök, hogy mégis visszatértél a csapathoz és vannak terveid a babásodás terén mégiscsak. Olvasom, hogy még nagyon rossz kedved van és sokat sírdogálsz, de örülök, hogy szeptemberre lombik terveid vannak. :wink:

Röpcsike, gondolok rád 10-én, drukkolok, hogy kezdhessetek. Hú, mindjárt ittvan, szerdán van 10-e.

Adri, pár hét és te is megtudod, hogy kisfiad, vagy kislányod lesz-e.
Kamilla: neked tuti kislányod lesz, tudod megjósolták :wink:
(Bár nekem kisfiút jósoltak és jó poén, hogy kislány lett.))

Puszi mindenkinek

Íme a kis vigyorikám:))
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan szép ez a ma reggel, visszatért twist a mosolygós Dorka babával - nagyon jó olvasni, nagyon szépen fejlődik a kicsi tündérlányka. Alvás: hát ez már csak az anyasors, de a legszebb hivatás és feladat, ami asszony kaphat az élettől - élvezni kell bármilyen nehéz is. Mert az is igaz, hogy kisgyerek kis gond, nagy pedig nagy. Sétáljatok sokat és legyen továbbra is szép és egészséges kicsi hercegnőd.

Röpcsi: nagyon örülök, ha lesz folytatás, ez már csak pár nap.

Krisztike: remélem, lassan egy könnyebb időszak jön számodra, tiszta szívemből nagyon kívánom.

Mint ahogy Mary-nek is és mindenkinek a mielőbbi babásodást.

Nekem már csak 2 munkanap és végre szabadság - Siófokon, aztán pedig itthon még 3 nap. Annyira várom már, nagyon rám fér. Legközelebb májusban megyek Hajduszoboszlóra. Közben pedig itthon kényeztetetem magam a heti masszírozással és a csodadoki tényleg csodát müvel velem, szünnek a fájdalmaim végre. Más kérdés, hogy a pénztárcám nagyon ürül, de talán jó uton haladok, a kezem is szépen javulgat.

Pár hét, és én is megyek a klinikára ellenőrzésre. A citológiát meg vérvételt már megcsináltattam, mert ugy tudom, már csak leletet vihetek nekik - sebaj, megoldottam.

Nektek is minden jót kívánok

üdv

kispatak
Vendég
 


Kép


Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Twist, a nemét még nem tudjuk. Épp most jöttem a Klinikáról, mert fájt nagyon a hasam és kaptam antibiotikumot. Volt Uh is és minden oké, de a nemét nem mutatta meg, pedig most rákérdeztem, miután megnyugtattak, hogy rendben van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,
Adri nagyon klassz a vonalzód!:)
Röpcsikém, mindjárt itt a szerda!:)
Krisztikém, haragszol, h. nem írtál?:(
Kamilla, Baba, hogy vagytok?
És Mmzsó?
Luna, Rena,Kicsi?

mary80
 
 


Twist,
Nagyon édes Dorka babátok:)
Mosolygós kis csajszi:)
A blogod nyomon követem.
Változott a felállás...mondhatnám, h. a 7en a bank keresztül húzta a terveink, és mondtam a férjemnek, h. amíg a kisebb hiteleink nincsenek kinyögve, addig nem megyünk!Ez csak az én véleményem...Tudom, ha az ember mindig a lehetőségeit, és a jelenét nézi, akkor soha nem tennénk meg abban a pill-ban dolgokat, de ezt most így érzem...még 3 év, mi az nekem?:(

mary80
 
 


Baba, nagyon ügyi vagy, hogy elmentél a klinikára, amikor fájt a hasad, így gyorsan jött a segítség. Örülök, hogy minden rendben, nagyon-nagyon bátor csaj vagy és hidd el, nem lesz semmi baj. Kár, hogy szemérmes a kis bébike. Aki szégyenlős, az kislány szokott lenni.))))
(nekem mindig ezt mondták)

Mary, köszi Dorka dícséretet:)
Az a gond, amit a tévében mondtak, hogy március 1-től szigorodnak a hitelfeltételek? Azért tök gáz, hogy nem elég a csökkent juttatás, nincs jutalom, nincs étkezési jegy, nincs ajándékutalvány, nincs semmi plusz pénz, emelkednek az árak és még a hitelfeltételekkel is szenyáznak. Elvileg már a válságnak vége, de mégis valahogy tart még...
Hátha lesz még nálatok pozitív fordulat, drukkolok!
Vendég
 


twist
Gyönyörű dorka.Nagyon nől a kis drága.
baba
Ténleg nagyon bátor vagy és annak külön nagyon örülök
hogy minden rendben.Szívből kívánom neked hogy gyönyörű
egézséges kisbabád legyen.
röpcsi
Merre vagy?Írjál mi van veletek.Puszi
kamilla,adry
Jól vagytok kismamik?
mary
Írtam privit,de most egy 2 napig nem leszek de írjál és 2 nap
múlva válaszolok.
mmzsó
Te is jól vagy ugye?
Remélem nem hagytam ki senkit.

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?