Új privát üzeneted érkezett!

Anikó,
ez gáz :(

Orsi,
jobbulást!

Zsuzsi,
éjjel nekem is eszembe jutott, hogy Zsuzs :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó,

Betojok...a következő az lesz, hogy borotváljam le a lányom fejét???
Nem is mondom mi minden jutott eszembe...megyek és lehiggadok...
Vendég
 


Anikó, ez annyira nonszensz, hogy először viccnek gondoltam. :-( És ilyen "elméletekért" még fizetést is kap valaki!!! :-(

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 

 
 

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ilyen világban élni!!

Én próbálkoztam, sajnos nálunk maradnak a sztereotípiák:
Bogi rajzol mondtam is neki, hogy ne virágot meg királylányt rajzoljon, hanem autót...Néz rám :shock: Miért? mert autót! Na azt rajzolj te! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De azért a kedvemért rajzolt egy icipicit :lol:

Anita
putyu
 
 


Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Zéti!
Nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!
Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Zétinek nagyon sok boldog névnapot kívánunk!
almi
 
 


Zéti manónak boldog névnapot kívánunk!

Évi, várjuk majd a képeket Borkóról, ha hazaértetek és lesz egy kis időd... :wink:

Szuper lehetett a farsang, kár, hogy lemaradtunk :roll: De jövőre ott leszünk! :)

Judit, erről a hálózsákról meséltem (bár nem tudom, hogy jó-e Zorkára, mert 122-es):
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... 5&pageno=3

A fiúk nálunk végre meggyógyultak. A múlt hét második felében már csak mi voltunk göthösek az Urammal, de szombatra már mi is kilábaltunk a takonykórból, úgyhogy egy napra elmentünk síelni Ausztriába. Isteni jó volt végre egy kicsit mozogni, és egy napig nem pelenkázni-öltözteni-etetni-szoptatni.... Feltöltődtünk.
Viki, köszi a gatyát! :wink: (Ha így haladok, kb. nyárra fogok belefogyni a sajátomba... :evil: )

Néhány kép pl. a saját orrát szippantó, bilikalapos Marcipánról - illetve olyan régen láttatok már havat! :wink: :lol:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

DRÁGA ZÉTI!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!


Kép

Mi szerencsére egész jól alakulunk, ma már Levi sokkal kevesebbet köhögött, egy kezemen meg tudnám számolni :lol: na a hisztiket leszámítva, mert olyankor még rátör a köhögés a sírástól. Holnap azért majd még sószobázunk egyet.

Csajok,
mi van az összeröffenéssel, senkinek nem jó semmikor?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ja, Anikó!

Nagyon jók a képek, szuper hogy ilyen sokat raktál fel! Látom Levi és Ákos megint összeöltöztek volna, úgy mint a mikulás bulin :lol: Kár hogy nem lehettünk ott! Na majd legközelebb!
A cikk pedig egyszerűen döbbenetes! Csupa hülyével vagyunk körülvéve!!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Mi meg már nagyon számolunk visszafelé, MÁR CSAK 6 NAP, és Levi "igazi nagyfiú" lesz :lol: és megkapja tőlünk a kis triciklijét :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Kata,

helyileg hol voltatok síelni?
Én is úgy mennék már!!!! Már ez a 3. év, hogy nem jutunk el....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Most írom a diplomámat a csecsemők táplálkozásáról. A szakdolgozatom megírásához szükségem van kutatásra, ezért szeretnélek kérni titeket, hogy segítsetek nekem azzal, hogy a kérdőívet kitöltitek és visszakülditek nekem.

Itt megtekintheti a közzétett űrlapot: https://spreadsheets.google.com/viewfor ... blI0WVE6MA

Segítségeteket előre is köszönöm!

Gazsi Krisztiánné Kosicsár Ágnes
gigike22
 
 


Orsi, Stuhleck-n voltunk (Semmering), de legközelebb biztos, hogy nem ide megyünk, mert bár nagyon jók a pályák, istentelenül sokan vannak (ez van ugye legközelebb a határhoz és Bécshez). Úgyis GYőrből megyünk ki, onnan nem nagy kaland 30-40 perccel tovább menni...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zétinek mi boldog névnapot kívánunk!

Kép

Évi, ha lesz időd mesélj! :)

Anita
putyu
 
 


Zéti, nagyon boldog névnapot kívánunk!

Évi, már együtt ünnepeltetek, ugye?

Kata, csini a gatyád! :D mekkora pocakja van Zalánnak!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Zétinek mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Évi, várjuk a képeket, beszámolót :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Adri, tök jó a köszöntős kép :-)

Orsi, jól elbeszélgetsz magaddal este, ha nincs senki :)

Zsani, dobhatnál Liliről képet, már rég láttam, meg néhány sort magatokról, rég írtál...

Anita
putyu
 
 


Velünk minden rendben, én suliba járok, Lilka jól van, növöget.
Mostanában "rákapott" a csúnya beszédre, haragszom is érte. Nem feltétlenül a csúnya szavakat kell ezalatt érteni (bár az is előfordul), hanem a stílust, hangnemet. Felesel állandóan.
A másik érdekes dolog ami mostanában sűrűn foglalkoztatja az az öregedés és a halál. Nem tudom honnan jön Neki, s elég nehéz az Ő szintjén elmagyarázni. Ha vkinél volt hasonló szívesen veszem az ötleteket.

Ez egy ovis farsangi kép (pillangó volt, varázspálcával):
Kép

Itt pedig mindenféle:

Kép


Ti h vtok? Ezer éve nem találkoztunk. Ha kicsit jobb idő lesz kiugrunk.

zsanett
 
 


Anita!
Köszi! :lol:

Kata!
Jól tettétek, nekem is hiányzik már a síelés, és a mozgás!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Eljött az idő, hogy nem szívesen viszem többet Atit a körzeti orvoshoz... Már többször írtátok, hogy ti kit javasoltok. Megtennétek, hogy átkülditek privát egy megbízható, lelkiismeretes orvos elérhetőségét?

Annyira pipa lettem!!! Néhány hete írtam, hogy Ati bőre csúnya lett. Kaptunk rá fürdetőt meg testápolót. A gyógyszertárban azt javasolták, hogy másikkal kenjem. Akkor vettem a Babe krémet, ami nagyon sokat javított mostanra a bőrén. Ma meglátta a doki, és azt mondta, hogy nagyon csúnya. Felírt egy másik krémet. Megkérdeztem ismerőst, aki gyógyszertárban dolgozik. Azt mondta, hogy ilyet felnőtteknek szoktak csak vinni és nagyon erős ekcémára való. Ő nem kenné rá baba bőrére. Pedig szerintem tényleg sokkal szebb már Ati bőre. A combján, ahol először kijött, már teljesen el is múlt. Természetesen a hőségben és a félórás várakozás során bemelegedett a ruhába, és kipirosodott. Bezzeg az oltás miatt a tüdejét meg sem hallgatta, azt sem kérdezte meg, hogy szerintem egészséges-e. Csak fogta és beoltotta. :cry: Az állatorvos átvizsgálta a kutyáimat, amikor oltani vittem, a gyereket nem kéne???!!!
Ja, és állítólag lehet a sok tejtermék fogyasztás vagy a hús okozza a kiütéseket (amit eddig is evett)... De akkor nem ezt kellett volna először kizárni, mielőtt felír egy lórúgásnyival felérő krémet??? Az meg hihetetlen, hogy Ati nem vakarózik??? Érdekemben állna letagadni, amikor az én fiamról beszélek??? Hihetetlen kiakadtam!!!

Apró dolgokkal meg inkább nem is foglalkozok: például a kiskönyve tök hiányos, a mai oltás során felírt papíron 2008. októberében született... Elegem van :evil:

Köszönöm, a másik doki elérhetőségét!!! Nagyon jó lenne, ha valakihez időre lehetne vinni, és olyankor tényleg foglalkoznának is velünk. :cry:
almi
 
 


Még az előzőhöz írnám: Ati fiúm kimondottan utálja, ha valaki megfogja vagy hozzáér. Erre milyen embertelen módon kezelik itt a dokinál. Mintha nem is gyerkőcről lenne szó. Elvan a két védőnő meg a doki, a gyerekhez egy szót nem szólnak és erre csodálkoznak hogy ordít, amikor közelednek felé??? Hát az én gazemberemet nem olyan egyszerű becserkészni :-) És ráadásul jó erőnek örvend :-) Viccet félretéve, én azt gondolnám, hogy egy gyermekorvos barátságosan megközelíti a kis páciensét, ha kell szól két kedves szót hozzá.... befejezem, mert csúnyát nem akarok írni


Ti ismeritek a barátcserje kapszulát közelebbről? Olvastam róla, de személyes tapasztalat érdekelne, ha van valakinek :roll:
almi
 
 


Reni, sajnálom, hogy így jártatok. :-(

Mellékelek egy képet, ami igazolja, hogy Ábel készült a farsangra Batman akart lenni :-) Avagy hogy húzzuk fel apa alsónadrágját 5 lépésben :-)

Kép

Kép


Kép
birdie
 
 


Reni, elküldtem priviben!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Lilkának BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Zétinek és Zsunak BOLDOG NÉVNAPOT utólag!
Vendég
 


Emőke,

Nem semmi mekkora lett Ábel! Meg sem ismertem volna!!!
Azért az alsónadrág-projekt 3. lépése elég egyedi :D :D
Vendég
 


Edó megkapta most este a kullancs elleni oltás harmadik adagját.
Már akkor ordított mikor csöngetett. Mikor feljött a doktornéni elkezdtek beszélgetni Edó közölte, hogy egy nyalókát kér cserébe és onnantól kezdve egy hangja nem volt. Beadta a szurit a doki néni és Edó nézett kikerekedett szemekkel, hogy csak ennnyiiiii?? Majd megkapta a doktornéni által "hozott" nyalókát és mindenki folytatta a beszélgetést. Hát ez a csaj nem semmi, parázik ezerrel az ismeretlen dolgoktól de ha belekóstol akkor mindig rájön, hogy ez a dolog tök eltörpül az ő bátorságához képest. Csak néztem mint Rozi.....

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Kata,
azért biztosan jó volt, hogy egy kicsit kimozdultatok, és jó levegőn voltatok :wink:

Anita,
Én is éppen ezen morfondíroztam, mikor tudatosodott bennem, hogy olyan egyedül vagyok a topikon mint a kisujjam!

Reni,
gondolom már kaptál doki elérhetőségeket, de ha érdekel még, én is meg tudom adni a miénket...

Emőke,
Ábel nagyon édes kis produkciót hajtott végre!

Szandra,
ez igen, Edó nagyon kis tökös csajszi :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Lili,
Boldog szülinapot! :D (tegnap nem jutottam gép elé :oops: )

Kép

Örülök, hogy jól vagytok? Ovi hogy tetszik neki? Csúnya beszédnek ideje van, majd elmúlik :roll:
Halál: mint minden kérdést ezt is igyekszem nagyon rövidre zárni, ha vki öreg felmegy az égbe és kész, nálunk kb ennyi volt a hozzáfűzni valóm, és kielégítőnek bizonyult eddig...


Reni, sajnálom a rossz tapasztalatokat, nekem nem volt még vele gondom, pedig voltunk már jó néhányszor nála.
Én egyébként elvittem volna egy bőrgyógyászhoz is (és ezt ne érts okoskodás alatt, de ő van erre specializálódva. Én már bőrgyógyászt is váltottam egyébként, szegény Bogi a tárgyi bizonyíték milyen gally tud lenni egy gyerek bőre....) Ennyi rossz után én is elvinném máshoz, más egy rendelőnyi tömegnyomoros futószalag és más egy otthon csak rá vonatkozó vizsgálat... Meg és ez sajnos jellemző a szuper világunkra a pénz meghozza a kedvességet, ezért vállalom a kövezést, de ez sajnos így van :(


Szandra,
Edó nagy franc, mi pár év múlva a hasunkat, te meg a fejedet fogod fogni :lol:

Emőke, édes Ábel és tényleg milyen nagy fiú :)

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat :D Kedd óta itthon vagyunk, Borkó szépen, s tulajdonképpen folyamatosan szopizik...ha épp nem alszik :wink: Bár tegnap és ma már nézelődött is picit.

A szülés nekem nagyon gyorsnak tűnt...a fájdalom számomra abszolút kibírható volt...olyannyira, hogy a kitolás 10 percét inkább felváltottam volna 1 órányi fájásra :oops: EDÁ-ra haragszom, mert nem bírta követni a tempónkat, így el/lemaradt :evil:

Na, és hogy azért ne legyen minden rózsaszín :arrow: kedd este óta folyamatosan az égben van a vérnyomásom :( ...160 alá talán még nem is bírt lemenni...s persze ettől még idegesebb is vagyok :evil:

Ja, és Zétikém nagyon jól viselte a hiányomat, büszke is vagyok rá! Kedd este viszont kitört rajta a dolog, s csak az ölemben ülve sírdogált...esti lefekvéskor meg félpercenként ellenőrizgette, hogy mindketten mellette vagyunk-e apával...aztán végül is szépen elaludt, s nem ébredt fel éjjel :) Tegnap hazament anyósom, akkor meg azért sírdogált...szerencsére ez sem tartott sokáig, este és ma reggel már csak mondogatta, hogy :mama, mama... Mondtuk neki, hogy hazament, és elfogadta.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Köszönjük :wink:

Szereti az ovit, szinte minden reggel örömmel megy.
Nekem a kajával van bajom. Más ovikban is ennyire silány minőséget adnak?

zsanett
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget! Lassan, de biztosan megoldódnak a gondjaink. Jön a tavasz :-)
Anita, igaziból több okom volt, hogy nem rohantam azonnal a betegrendelésre.
- Védőnéni megnyugtatott, hogy kiszáradás és a hidegtől van. Hozott receptet. Ez alapján a bőrszárazság tényleg elmúlóban.
- A közben jövő pöttyök inkább allergiának tűnnek nekem, olyan, mint tavasszal volt. Arra a doki akkor fenistil cseppet adott. Ezt kezdtem adni neki, ami úgy látom tényleg hat. Én a húst nem vontam meg, mert azt hónapok óta eszi. Szerintem a tojás vagy a sok joghurt lehet hibás. Ezek kerültek be ebben az időben nagyobb mennyiségben.
Mára már megnyugodtam. Túl vagyok az "emberi" bánásmódon. Hét elején azért megnézi egy bőrgyógyász, akinek a felírt receptet is meg fogom mutatni, mert azt nem váltom ki, amíg egy szakember azt nem mondja, hogy tényleg indokolt. Majd meglátjuk mi a véleménye.

Évi, sajnálom a vérnyomást. Mitől lehet? Dokidat nem hívtad fel? Zéti nagyon ügyes! Pihenj sokat :-)
almi
 
 


Évi, ügyesek voltatok! Zéti biztos, hogy néhány nap alatt meg fogja szokni az új felállást, okos gyerek, ne aggódj! A vérnyomásprobléma nem tudom, mitől lehet, ilyesmiről szülés után még nem hallottam... A dokit nem kérdezted erről?
Várjuk a képeket is Borkóról!!!

Zsanett, Lilkónak utólag is boldog szülinapot kívánunk! Régóta nem hallottunk felőletek! A vecsési házkereséssel kapcsolatban van előrelépés?

Szandra, Edó nem semmi... Sokra viszi még! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Lilka!
Boldog szülinapot!
(sajnos valami miatt nem tudtdanm képet csatolni)

Reni!
Örülök, hogy javult a helyzet. Az Orsi elküldte neked a doktornő címét?

Szandra!
Edó már most tudja, hogyan kell élni! Nem semmi kis csajszi! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Emőke!
Nagyon ügyes Ábel!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kicsit megkésve, de mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk Lilkának!

Szandra, életrevaló csajszi Edó már most :-)

Évi, várjuk a képeket is :-) A vérnyomással sajnos én is így jártam Ábel után, de nekem alapból magas és gyógyszert szedek rá (terhesség alatt is). A kórházban mondtak vmit rá? Ha nem, szerintem hívd fel nyugodtan a dokidat, hátha mond rá vmit., 140/90 feletti érték már sok.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Edóka, :D
Nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!

Kép

Anita
putyu
 
 



puszi Edókának névnapja alkalmából :-)

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Edó, boldog névnapot!
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Boldog névnapot kívánok Edónak :-) !

Adri, bocs, hogy zavartalak telefonon! Azt hittem nincs túl jó kedved, de remélem tényleg csak a telefon volt túl halk. Meg hát ugye hála Atinak, aki ott döngicsélt mellettem, könnyen süketnek gondolhattál :-) Azért a felét összeraktam :-)

Évi, remélem jobban vagy! Megkukkantottam a képeket... Nagyon aranyos Zéti, ahogy Borókát vizsgálja.

Mi reggel korán elkocogtunk szakorvoshoz. Örömömre tényleg nem kell kiváltanom, amit a házi doki felírt. Teljesen mást állapított meg. Képzeljétek el, a lelki dolgok is okozhatnak ilyet. És ha belegondolok, amikor legelőször láttam rajta fura pöttyöket vizsgákra készültem. Az utóbbi hetekben meg orvoshoz szaladgáltam és többször hagytam más felügyeletére. Lehet a pici lelkét ez nagyon megviselte, és okozott ilyen gubancot :shock: No, de most téma lezárva, nem fárasztalak titeket ezzel :oops:

Kata, Zalán micsoda gombóc :lol: Talán már lassan lebunyózza Marcit :-)

Emőke, hogy vagy? Ábel nagyon ügyesen öltözik!!

... Esik :evil:
almi
 
 


Edóka! Boldog névnapot kívánunk!!

Kép

Zéti!

Utólag kívánunk boldog névnapot!!

Kép

Évi! Hogy vagy???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Edó!
Nagyon boldog névnapot kívánunk mi is!

Kép

Reni!
Nem volt rossz kedvem, csak kicsit fáradt vagyok, mert pár nyugodt éjszaka után, megint kelünk éjsza Dórival. Ráadsául napközben is nagyon nyügös a foga miatt. Remélem tényleg csak attól van, mert ebbe beleőrülök, ha így megy tovább. Mindenen sírva fakad (pl: beteszem az etetőszékbe, nem sikerül elsőre valami, nem engedek meg valamit, beszélgetek valakivel,.....), és képes félórákat is egyfolytába üvölteni, ha rájön, és még be is rekedt. Biztos van benne egy jó adag hiszti is, de lassan elfogy a türelmem. Mindig próbálok vele szépen beszélni, megölelgetni, megpuszilni, de sokszor ezt se hagyja, majd nem tudom levakarni se magamról.
Ráadásul mikor hívtál éppen aludt fent Dóri, és ezért beszéltem halkabban, mert sajnos még mindig könnyen megébred, főleg az én hagomra.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

EDÓKA!
Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!


Kép

Ma megvolt Levi első véres balesete.... csak annyit láttam, hogy az állával ráesik a kismozdonyára, majd keserves sírás, és tocsogott a szája a vértől. Az sem látszott, hogy mi vérzik, néztük a fogait, az ínyét, de nem derült ki. Aztán kb 15 perc után abba hagyta a sírást, hajlandó volt inni, és szépen megnyugodott. Hát mit ne mondjak, eléggé ijesztő volt, ahogy üvöltött, és csupa vér volt! Na de ezen is túl kell egyszer esni...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 



Ákos barátomnak :lol: mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Anita
putyu
 
 


Ákos! Boldog névnapot kívánunk!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ákos kislegénynek mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!

Köszi Reni, megvagyunk. Most csütörtök helyett kedden kell menni, még szabija előtt a doki látni akar. Lehet, hogy Luca születéséről is lemarad, ahogy Ábeléről is lemaradt :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Ákos!
Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Tesómék után, ma pedig nálunk voltak véres események. Dórinak sikerült megint odacsuknia a hüvelykujját a kapuhoz, de most már rutinosan nem rohantunk dokihoz, bár most még sokáig vérzett is neki, mert a bőre is felszakadt egy darabon. Lilánal lila, de mozgatni tudja, és a lényeg. Szerencsére a legnagyobb baja az volt, hogy nem akart bejönni az udvarról, majd az, hogy tettem rá direkt gyerekmintás sebtapaszt. Miután leszedtem megnyugodott, csak percenként gyógypuszi kellett rá adni, és közben hüppögve mondogatta, hogy: "így már nem fáj". Szegénykém egy kis hős volt, apukája már a látványtól is rosszabbul volt.
Ezt megelőzve, csütörtökön pedig apa műtött szemébe esett egy irattartó mappa, miközben a munkahelyén pakolászott. 2x3 mm-es részen felszakadt a szaruhártyája, így két nap fájdalom, és sötétszoba volt a része. Ma már jobban volt, erre Dóri sebesül meg.
Remélem, most már nem jön több sérülés!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Ákosnak nagyon boldogságos első névnapot kívánok!

Emőke, azért remélem kivárjátok míg vége a szabinak! Én el sem tudtam volna képzelni, hogy másnál szüljek. :shock: Már most is említettem a dokinak, hogy decemberi vagy januári baba nem jöhet, mert akkor esetleg éppen síelni van a bácsi, és ki tudja.... esetleg ő sem fordul majd meg. Elég vicces lenne ügyeletes orvosnál egy császárt elviselni, mikor az elsőt megúsztam :?

Orsi, Adri, nagyon sajnálom a sérüléseket. Nekünk is jut belőle, bár már kezdem megszokni :shock: Csak nagyobb baj ne legyen!!! Ati ejtett a lábujjára egy bútorlapot, ami az egész bőrikét lekapta róla. Ez volt az első véres :? Persze az aszal sarkát is elkapta Leviéhez hasonló sérülést szerezve. Mindkét esetben 100szor elmondtam neki, hogy ne csinálja, mert ez fog történni. Biztos ami biztos, azért ő meggyőződött róla. Azt vettem észre, hogy amikor magának csinálja a butaságot, akkor már nem is mer sírni :wink: Így megússza a "na ugye, megmondtam" szövegemet :D Ja, és megtanulta a "bibi" jelentését :D
almi
 
 


Drága Edó!

Utólag NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk!

Kép

Kicsi Ákos!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?