Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tűntem el...:)
Várom a jelentkezéseket a holnap délelőtti kenguru játszóházazásra!!!:))))

Szösz, Tünci, Anyany, Jaffa tudja a telószámon, de valószínűleg este be tudok nézni. Napközben vendégeink lesznek.

Kép
Egy somlóit valaki? Csokiöntet és tejszínhab jár még hozzá,3 féle piskótatésztából készült....:)
bende
 
 


Tünci! szerintem 3- 6 hónapos gyerekre való, overállt ne vegyél. Azok már elég nagyok egy újszülöttnek.
Angol számozás szerint egy 0-3 hóig való ( hacsak nem icipici méret, de azt általában külön jelölik- newborn) elég lesz. Nyanyó 58 centivel született, de két hétig még rá tudtuk adni az 56- os rugikat is. Viszont a 0-3 hósakat azokat kicsit tovább. A 3- 6 hósakat már október környékén hordta.
bende
 
 


Bende ez nem ér :D

Tünci szerintem is nagy lesz a 3-6 os overál. Meg én nem szerettem aminek nincs lábfeje.

Na viszem a kölyköt oviba.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 

 
 

Jó reggelt, eső megint, de lehet, hogy lesz még ma nap is.
Hétvégén jön anyósom ebédre, gondolkodom a menün. Párom mondta, hogy már ma elhozza, de én már nem tudok programokat csinálni vele, délelőtt még pörgök ezerrel, de egy-két óra körül beáll a hátam és vége, olyan vagyok mint egy pingvin, sokszor a levegőm is elakad. Persze nem mindig van alkalom pihenni, de igyekszek.
Még jó, hogy hétfőn nem pucoltam meg az ablakokat, most kicsit ideges lennék az esőre, de majd jövő héten.

Any, ez már tényleg a vége hugidnál, nekem még 3 hetem azért van.
Ruhából talán 3 rugit vettünk, a többi unokatesóm kislányától kaptuk, 3 fiók van full tele az 52-80-as méretig minden, bízom benne, hogy lesz megfelelő méret, ha meg nagy lesz rá az elején, úgysem látja még senki, csak mi. Páromat majd elirányítom ruhát venni ha kell.
TEgnap kitöltöttem az adatlapokat is a támogatásokhoz, meg lemásoltam a papírokat, amik megvannak és kellenek hozzá, mert még így is érdekes lesz férjemet küldeni a Kincstárba.
Tegnap megrendeltük a szőnyeget is a gyerkőc szobájába, még a mérleg hiányzik, de azt már csak mikor megszületett lehet.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Várom a nyolc órát, hogy beindítsam a porszívót. Én bezzeg tekintettel vagyok a szomszédokra....pedig nem kellene.

Betti
Kép
betti0412
 
 


áááá,Bendeeee!!!!!Még jó,h van itthon egy kevés almás béles,fini,puha.. :lol:
Ó,mostmár végképp nem tudom mit vegyek,ne zavarjatok össze. :lol: a lábfej nélkülihez gondoltam tutyit.

Ja,Betti, okvetlenül pucold meg az ablakot,hátha leszédülsz a nagy poakkal... :? kérsz egy seggberúgást?Kérsz hát... :D Anyósod mért megy,hogylepihenjen a kanapén?Csak add a kezébe a szivacsot. :wink:

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci!

A 62-68- as is óriási tud lenni egy újszülöttre. A tutyi szerintem annyira nem szükséges mert úgyis be lesz takarva.
Szerintem jobban jársz, ha egy vastagabb nadrágot és egy kardigánt vagy kiskabátot adsz majd a kisfiadra. Ezeket tovább lehet használni és jobban kihasználhatóbbak. ( Kb 5 pár ilyen tutyink volt és egyiket sem használtuk. Na jó talán egyet 2x)
bende
 
 


És ha olyan cuccot adok rá kezdetben ami ugye "elvágja" a pocakot,az nem car neki?A barátnőmnek volt pont áprilisi babája és már újszülöttként harisnya,nadrág,plussz behajtogatta a babaülésbe a kocsiban..hááát,még nézni is rossz volt..nem is tudom mért fájt mindig a pocija.. :?

Ezért akarnám inkább még jó darabig a nadrág helyett a vastag rugit.vagy nem???? :roll: :?:
tünci28
 
 
 


Na csak gyorsan....az előző oldalt is csak futva olvastam át...

Én úgy gondoltam, hogy rugira adsz rá egy nadrágot, meg a kardigánt. Azt könnyebben is variálod, ha melege van. Nem mindegyik nadrág vágja a pocakot.
DE TÜNCI!!!!
Neked kell eldöntened és csak jeleztem, hogy azok a méretek, amiket néztél kicsit nagyok, még néhány 4 hónapos gyereknek is.
Tudod Nyanyó nyári, de sokszor egy body volt rajta meg egy kisnadrág és nem volt hasfájós.
Az overáll és a rugi, ha két mérettel nagyobb kriminálisan tud kinézni rajtuk, hisz ha lábfejes, akkor azt még visszahajtani sem lehet.

Tessék itt egy kép a Nyanyóról, mikor hazahoztuk. Ez a kantáros naci, 0-3 hós volt, nagyon picinek tűnt, mikor bepakoltam.
Aztán nézd meg, nagy volt neki, pedig Nyanyó nem volt aprócska. Kép
bende
 
 


hihi,ez tényleg mókás,pedig tényleg nem volt pici.oké,persze,h nekem kell eldöntenem,csak így elég nehéz,h legtöbb típusú bbaruhát csak képről láttam.na,mindegy legfeljebb először lóg,osztjóvan.
tünci28
 
 
 


Tünci, elérem az ablakokat a 178 cm-el, még a sarkait is, nem kell felállnom. :D
Seggbe rúgást nem kérném, fenti indokok miatt. Egyébként erre az időre már meg szoktam enni a lakást, most meg a felénél tartok kb. De marhára ráérek, úgyhogy csak lassan, komótosan.
Az előbb csöngetett fel a védőnő, hogy itt lesz a házban, bejöjjön-e, van e kérdésem. Végignéztem a lakáson és mondtam, hogy inkább ne. Mindent felfordítottam. Mondjuk nem mondta, hogy jön, de nagyon kérdésem sincs így hirtelen.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Tünci!
én részemről egy ilyenre szavaznék...ebbe könnyű beletenni, nem kell a lábacskáival variálni, a baba is könnyen tud benne mozogni és a hordozóba is bele tudjátok kötni.
http://www.teszvesz.hu/item935849202_56 ... ozsak.html
bende
 
 


http://www.teszvesz.hu/item926278722_kl ... nt_az.html

Ezeknél nem is számít annyira a méret,mint egy overállnál.

Van fenn a teszen még egy halom, de csak ezt a kettőt szúrtam ki, mert olyat néztem ki ami beköthető a hordozóba. Ha ehhez nem ragaszkodsz, akkor nagyobb a választék.
Szétzipzározhatóak, ha jobb idő van, akkor egyszerűen le tudod róla venni...vagy pl, ha boltba mész vele.
bende
 
 


tünci!
mindenki máshogy csinálja.
eleinte nem adtam Zsófira nadrágot, csak miután 3 hónapos elmúlt.
jó, nekünk nem kellett sok ruha júniusban.
a harisnyát később sem voltam hajlandó ráhúzni.
a hosszúujjú, lábfejes rugikat használtuk harisnyának meg alsópulcsinak is.
erre adtam a kantárosat, vagy még egy réteg rugit polárt, erre kabátot meg plédet, vagy később az overált vagy a bundazsákot.
aludni is dupla rugiban, a hálózsák nem jött be.
Zsófi majdnem 6 hónapos koráig hasfájós volt, nagyon nagyon.
de mondjuk abban egyetértek bendével, hogy a lábfejes a jó picinek, mert felcsúszik, aminek nincsen.
Vendég
 


talán jobbak is az egyszerű babarucik, nem kell annyira trendinek lennie.
egyszer láttunk egy trendi babát a dokinál.
farmerben meg harisnyában, meg vastag kötött pulcsiban.
úgy volt felöltöztetve mint egy felnőtt.
erre még anyuka beletuszkolta az overálba is. volt kb 1-2hónapos.
meg volt ráadásul fázva is. rettenetesen üvöltött.
sokáig is tartott felöltöztetni. persze hogy utálta. meg általában sem szeretnek a babák öltözni, azt majd később :)
úgy sajnáltam.
de ez a másik véglet.
Vendég
 


Szia Anyany!

Holnap nincs kedvetek játszóházazni????

Azt hiszem rád férne egy kis kimozdulás:) HM?????
bende
 
 


Kikészítettem a babahordozót, mert ma elviszik, erre a csajom belemászott és elaludt....

Kép

Kép
bende
 
 


Sziasztok!

Bende, nagyon édes a kislányod. :wink:

Lara, tavalyi üdülési csekkünkből kifutja a 4 éjszaka.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan a játszóház miatt! Nekünk elvileg jó a holnap délelőtt. Apa el is tudna vinni minket. Van ugyan két gyenge látszem a dologban, az egyik én vagyok, ha nem szédülök megyünk (ezt mostanában nem látom előre), a másik Rékának a 15 hónapos oltásának holnap lesz a 9.napja, ha nem lesz lázas, megyünk.
Bende! Hány órára gondoltál? Nekünk 10 körül, vagy utána lenne jó inkább! Ki jön még?

Majd később még visszaolvasok, meg írok bővebben!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Hát Tünci, szerintem legyen meleg overall is. Épp most szontyolodtam el, keddig eső, utána meg sarvidéki levegővel jön vissza tél. Hurrá. Indít a március. Fene. így haladunk még áprilisban is rendesen télikabátban járunk majd.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Bende nézed a lány korcsolyát is?

Én anyumnak mondtam a múltkor, hogy basszus olyan jó lett volna ha beíratnak balettra, társas táncra vagy tornára, korira valami nőies mozgásra gyerekkorba. Nézett rám, hogy mit akartam volna én abban az időben abban a kis városban, örüljek, hogy a sport osztályba felvettek és tudtam úszni, futni. Milyen nőies dolgok ugye?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Szösz!
Az időpont nekünk is jó.

Betti!
Nézném én, de mostanában sok dolgom volt- a végeredményt lásd a lap tetején:)- hogy nem értem oda.
Meg kell néznem a műsort és ha holnap reggel futják a kürjüket ( leírva milyen béna szó :shock: ) akkor megnézem.
Drukkolok nagyon a kanadai csajszinak, ha jól olvastam, akkor Ő vesztette el az anyukáját :(
Na meg mindemellett van egy rémisztően nyűgös gyerekem, aki napok óta nem eszik, és tegnap délután 2- től 7- ig vonyított egyfolytában. Egyszerre jön mind a négy szemfoga:(
bende
 
 


bende!
nurofen? Zsófinak ilyenkor bejött nagoyn tudott aludni is meg enni is valamennyit.

sajnos a játszóház kimarad, majd fizu után...
Vendég
 


Megjöttünk az orvostól. Azt mondta, hogy mindenképpen kell a műtét, ezt már máshogy nem lehet korrigálni. 8-án fekszünk be és ha minden jól megy 9-én műtik. És akkor 12-én jöhetünk is haza. Amin kikerekedett a szemem, hogy minden zavartság nélkül közölte, hogy 30 000 ft szivesen vállaja. :shock: Oké-oké, hogy valamenyire számít rá az ember, na de ilyen konkrétan megmondani.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Tünci, ha nem sértelek meg vele:
http://www.teszvesz.hu/item930495434_ne ... szeru.html
szerintem gyönyörű!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, most csak gyorsan a játszóház miatt írok. Sajna nekünk holnap ki kell hagynunk, egyrészt rájöttem, hogy 11.30-ra kozmetikushoz kell mennem (ettől még mehettünk volna 10-re), de Nati sem egészséges, utazás előtt dokihoz vittük, antibiotikumot kapott, piros (volt) nagyon a torka, köhög, így nem akarom vinni. Nagyon sajnálom, de legközelebb mindenképpen megyünk.

Jó éjt,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


kriszti!
nagyon sajnálom.
de legalább normális a doki, egyébként? mert pofátlannak nagyon pofátlan...

a rugi tök jó, ilyet turiztam a kersztgyerekemnek!
hugom jól lecseszett érte, de én tudom, hogy még majd nagyon hasznát veszi.
Vendég
 


sziasztok!

valami extra szar napom volt.front van,v nem tudom,de ma mindenem fájt,végülis ma rászántam magam és teljesen összeraktam a kórházi cuccot.
dél körül jött a sógornőm,belépett az ajtón,majd:
-hú,de csúnya lettél..
-???
-hát az arcod,nagyon csúnya vagy...
???hogy érted?? :(
-hááát,nézzél tükörbe,még a szád is be van dagadva..amúgy hogy vagy?
-vagyogatok,doki szerint nem húzzuk ki a végéig..
-hát nem értem te mért nem tudsz kihordani egy gyereket se...

miután elment egész addig bőgtem,míg a férjem fel nem ébredt.most komolyan,még csak nem is rosszindulatú,csak ennyire tapintatlan ,érzéketlen.soha nem is volt terhes,sajnos nekem nem olyan egyszerű,de kell ezt így a képembe vágni?épp eléggé utálom ezért magam,eleget küszködök az énképemmel.na,mindegy.

mire olvastam,amiket tanácsoltatok,már lőttem egy plüss overallt,ez lesz.:
Kép

Kriszta,azt is néztem,de ez a sötétebb talán kevésbé kényes.
nagyon sajnálom,h végül kell a műtét,de ha az végleges megoldás,akkor talán jobban is viseli,mint a sínt,amit meg sokáig kell..a doki meg,hát én már semmin se csodálkozom..tavaly egy anyajegy levételem nem állt meg 20-ban..dehogy egy gyerekkel is ez van,hát szomrú és szégyenletes.

már kunkorodik Nyanyó haja!:)

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Tünci drága, nagyon sajnálom, de tudod, én legszívesebben pofon vágnám a sógornődet!!! :evil: :evil: :evil: Nagyon szép kismama vagy, Bátorka pedig nyugodtan megszülethet 37 hétre!!!

Kriszta, borzalmas, mik vannak, már most nagyon drukkolok nektek!!!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


tünci:
egy szóval bunkó...
nem ismerem, de ez akkoris nagy bunkóság a részéről.

ki tudod hordani. és pont ez a lényeg. ki tudod hordani. csak jobban kell vigyáznod, mint másoknak.
Vendég
 


nem akarom én bántani,nem is szóltam semmit,csak tudjátok minden nap úgy vagyok,ha érzek vmit,akkor szugerálom magam,h még nem,ez még nem az ,még maradjál kicsikém,még pár hét,addig légy türelmes...és ma a fennt említett eseten kívül 3!! ismerősöm hívott(akik pontosan tudják ,h még 6-7 hét van vissza),hogy:ugye még nem a szültél meg?ugye még bennt tudod tartani,(mintha azzal lehetne,ha szorosan összezárom a combom)és a kedvencem:ha most megszületik,akkor ugye már nem lenne nagyon fogyatékos?, :roll: :twisted: :cry: most hogy mondjam udvariasan,hogy:te idióta olvass szakkönyveket. :?:
szóval nem elég minden saját kételyem,meg félelmem,még belém is beszélnék...áá,lassan rájövök,h a legtöbb ember a környezetemben,úgy kb töksötét..nehogymár jól érezzem magam egy napig.

oké,befejeztem a nyavajgást,beszéljünk rólatok! :)
tünci28
 
 
 


Tünci sógornő :cry: :? :shock: elég sötét szegénykém.
Bocsi,de mi itt kedvelünk téged és nem esik jól ha bántanak olyan dolgokért,bakker amiről TE nem tehetsz.
De látod szépen kullogsz már a terhesség vége felé,tehát megcsinálod.
Egy ismerős(M.o.-on él)mindkét gyermekét ugy hordta ki,hogy végig feküdte őket méghozzé korházban!DEEE lényeg az eredmény!
Szép ez a kisrugi,Hannust is ilyesvalamiben hoztuk ki a korházból.
De nem sikerült fényképezni,se filmezni,mert bakker aznap 40 gyereket engedtek haza mindenkinek a népes rokonság...így akkora kapkodás volt....nekem csak a férjem jött.

Betti most elszomorítottál,hogy jön vissza a tél.De azért csak nem tart el mostmár hónapokig!!!!Lehet csak pár napig és utánna nagyon-nagyon meleg lesz!!!!
:wink: :wink: :wink: Március-április ugye kiszámithatatlan!
Egyébként jól elvagyok a 2 gyerkőccel,nem mondom,hogy könnyű,de elmúlnak a napok.Fruzsi egy kicsit csintalanabb lett,nem
hallgat ránk,persze produkálja magát.De nem tudom,hogy ő most mit is érezhet a kicsi lelkében.Nagyon szereti a kistesót és Hanna is figyeli őt.Gondolom megismerte már a pocakban a kisbetyárt.Puszi az van ezer egy nap... :D :lol:

Krisztina hát eléggé szabadszájú a dokid.
Tudom persze kifizetitek,de mi van ilyen esteben ha a szülő nem tudja kifizetni a műtétet?Akkor mit tesznek? :shock: :?

Bende ez a somlói nyám-nyám!Igaz én messze lakom,de küldenél nekem egy picikét belőle?Légyszi!!!! :wink: :wink: :wink:
Kislányodnak jobbulást,majd csak kibújnak azok a fogacskák már!

Ja és Tünci még annyit,h Fruzsiv.nekem is nagyon kellett vigyázni minden lépésemre,hisz megvéreztem,majd vesegyuszit kaptam,majd megcsászároztak,majd nem szopizott...de mindezen túltettem magam és az a lényeg,hogy ő van nekem ...a többi nem számít....bezzeg egyes cigis ismerőseimnek ez mind ment símán...

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Tünci:A sógornődet jól seggbe kellene billenteni :x Hogy mondhat ilyet?Meg a kedves ismerőseid :x Ne foglalkozz senkivel!Kismucival minden rendbe van és lesz is :wink: Aranyos ez a kisrugi :D Hétvégén én is megnéztem Hannus pici ruháit jaj de jó volt olyan gyorsan nőnek ezek a picurok.

Szintus:Nálatok hogy alszanak a picik?Egy szobába?Nagyon aranyos lehet Fruzsi ahogy puszilgatja Hannust :D

Bende:Nagyon jól néz ki a somlói :D De édes Niki a hordozóba :D
Remélem gyorsan kibújnak a fogacskák.

Katinka:Remélem jól éreztétek magatokat.Nati addigra már jobban lett?Kérünk szépen képeket :wink: Sogornődék hogy vannak?

Beze:Nekünk is van még üdülési csekkünk de csak 35 ezer úgyhogy nekünk rá kell majd fizetni.Biztos nagyon jó lesz :wink:
Szöszék voltak ott tavaly.Tetszik Lexi új vonalzója :wink:

Kriszti:Nem semmi hogy igy megmondta a doki az összeget.Gondolom magánrendelésen voltatok,vagy nem?Nagyon szorítok nektek hogy minden rendbe legyen!!!

Betti:Én Hannust majd latin-amerikai táncra viszem persze csak ha tetszik neki :D De ahogy látom tuti hogy szeretni fogja mert 4 hónapos kora óta táncol ha zenét hall :D
Mikor mi voltunk gyerekek nem volt ennyi lehetőség mint most.

Anyany:Még nincs vevő az Anyós házára?Akkor a sógorod biztos nagyon ügyes :wink: Olyan szépen meg lehet csinálni a parasztházakat.
Vendég
 


Anyany, Katinka, sajnálom, hogy közbe jött valami. Az előbb kaptam Szösztől egy sms-t, hogy Réka belázasodott, tehát ők sem jönnek. Hogy teljes legyen a kép, az autónk nem indul, tehát mi sem megyünk....

Remélem jövő héten nem lesz ennyi akadály:)))))

Tünci! az én arcom is el volt torzulva, szülés előtt. A visszatartott víz az oka. DE mikor hazajöttünk, visszakaptam az elveszettnek hitt arccsontjaimat:))))
Sógornődet nem minősítem....,,nagyon kedves,, volt tőle, hogy meglátogatott, de jobb lett volna, ha otthon marad!!!!!!
Kriszta! nem semmi ez a doki. Buzog benne a hivatástudat :twisted: Basszus ez nagyon nagyon bosszantó!!!!!!Hogy tud egy gyerek betegségéből hasznot húzni???????????? Mert persze oké hogy az ember ad valamennyi pénzt, de az hogy így kerek- perec megmondja, előre szabott tarifával... ez gyomorforgató....
És tényleg mi lenne, ha nem tudnátok kifzetni?????
bende
 
 


Anyany! köszi a tanácsot, szerdán adtam neki nurofent, pedig nagyon ellenkezett az elveimmel. Most már jó lenne, ha enne valamit, mert tegnap egy túró rudin és egy fél pár virslin, meg egy tejen kivül szinte semmit nem evett. ( máskor meg vacsorára megeszik egy egész pár virslit)
Az alvás a Nurofen után két keléssel, reggelig ment, ma éjjel is kétszer kelt, de jól aludt és nurofent sem adtam neki.
bende
 
 


Tünci, hát erre már nincs is szó. Egyébként is jól esik az embernek, ha beszólnak, de főleg ebben az állapotban király érzés. Nemhogy biztatna vagy megkérdezné miben segíthet.....

Betti
Kép
betti0412
 
 


Anyósom tegnap átjött, nem tudom ma mit csinálunk, akkora köd van itt....meg ebéd is kellene, főzni valamit. Párom megy dolgozni, mi meg majd elleszünk a lakásban. Legalább jó idő lenne, valamerre csavarognánk, bár a hátam nem bírja sokáig.
Ez az utóbbi két hét fogott vissza, érzem, hogy többet kell pihennem.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Egy éve pont ilyenkor már túl voltam a klinikán a második terhességemen is.
Hm, hogy eltelt ez az idő is.

Betti
Kép
betti0412
 
 


tünci: azt a seggbe rúgást amit szegény Bettinek ajánlgattál az ablakpuceváért nyugodtan szorozd be 2vel (egyet a nevemben is...bár lehet h többel kéne) és add szépen a sógornődnek. Basszus mintha rajtad múlna..... Istenem. Ez már nem tapintatlanság.....taplóság. Megértem ha vki kicsit faragatlan na de ez már túl megy minden határon.
A 34. héttől már van a tüdejében az az anyag amitől nem ragadnak össze a léghólyagocskák. Valószínűleg már 2 kg felett vagytok, és így szinte ezer biztos h nem kerülne inkubátorba sem, mert már képes alkalmazkodni. A 34. héttől már semmi nincs hátra a babáknak minthogy hízzanak.
Bátornak már most sem lenne baja és bennt fog maradni míg szépen azt nem mondja a doki bácsi, hogy na most kiszedlek! :wink: De 2-3 hetet még bennt fog maradni.
Aki hülye annak meg itt az ideje, hogy beolvass. Nyugodtan mond meg neki, hogy olvassál szakirodalmat és tanulj egy kis tapintatot. Védd meg magad!!!! Ne hagyd h a sok barom felidegesítsen annál is jobban mint amennyire már alapból stresszes vagy. Az ilyenek úgysem számítanak. Aki ilyennel hív fel az egyszerüen .....na szval érted.
Fel a fejjel.
Szép kiskabátkát vettél. Sztem ez volt a legjobb választás!

bocs a belepofért

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Jó reggelt!

Aranyosan vagytok ,mára már nem is érdekel az egész, le vannak tojva.(ja, akikkel telefonoztam, meg a sógornőm is gyermektelenek, úgyhogy ők már csak tudják.)
Igen, Nono, a surfactant, már termelik, a 34 hét végére alvileg az egész rendszer komplett, csak még könnyen kapnak el fertőzést, mert az immunrendszer gyengécske..és hát ismerve a kórházakat..Tehát még maradunk így ,ahogy vagyunk!!!

Tényleg jó kis overall lett, de ha hamarabb észreveszem, amit Bende írt, a zsák azért lett volna jobb, mert ott tényleg nem annyiora fontos a méret.De azt még varratok a másik nővérével az uramnak,megígérte, h két héten belül hozza a párnákat, takarókat, huzattal,lepedővel.Két napja telefonált, h nehogy vegyünk, megcsinálja.(varrónő)

Betti, sajna itt is elromlott az idő.pedig már árgus szemekkel figyelem a fal menti sétáimnál milyen növény bújik ki.csak fagy ne legyen már.

Néztem 2-4-ig a műkorcsolyát, sajnos S.Júlia nem futott szépet. meg hibázott is kicsiket, még hátrébb is csúszik.Dehát voltak a 35 kilos 16 éves kislányok, velük szemben ez is szép eredmény szerintem,végül kb majd a 20. hely körül végez.aztán már álmos voltam, de még 8 ig 3* voltam pisijáraton,nemigen aludtam.

Mindjárt nekiállok vmi kajának, mert reggel jött meg a munkából az uram ,de 13.00-ra már mennie kell értekezletre.

Lara,Beze, Ti idén hogyan "költitek" el a cafetériát?mindenen bazi adó van.mi kértünk internetutalványt, meg melegételutalványt(amit nem tudom hol költünk el..),meg egi pénztár kártyára,de így is 20 % -ot elveszítünk belőle, mert csak az internet ut.ingyenes.

Hétfőn hozzák a gyerekszobába a kanapét, szép piros lesz, mintás párnákkal, a Retzben vettük féláron!:)

KépKépKép
tünci28
 
 
 


tünci: én olvasok szakirodalmat! :wink: Többet is mint kéne. 8) Örülök h mára jobb a kedved. Képet mutathatnál a muci-lakról ha kész lesz a szobája. Szívesen megnézném...márha nem vagyok tolakodó. 8)

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Az olyan kanapé mint a miénk, csak nem piros, de olyan mélybordó és mintás, csíkos párnákkal. Kihúzhatós, anyósom próbálta ki először ma éjjel, azt mondta kényelmes.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünci:Örülök hogy jobb kedved van :D Nem is szabad foglalkozni senkivel.Nekem is van olyan ismerősöm aki osztotta az észt aztán nincs is gyereke meg tök lenézett amiért császár volt :x hát ez van.
Nekünk nincs kafetéria vagyis nem választhatunk férjem kap egészségpénztár kártyára 5 ezret havonta meg 10 ezer meleg étkeztetési csekket(de ezt csak 2hónapja eddig hideg volt 6 ezer)
Van itt nem messze tőlünk egy menza most onnan hozzák házhoz a kaját igy most nagyon laza vagyok 8) legalább tudok tanulni,míg Hannus alszik.heti 4 nap rendelem a kaját igy 2 hétig elég a csekk.
Nagyon finoman főznek.
Biztos el tudod majd költeni az utalványt míg Hannus pici volt a teletár ételfutártól rendeltem a kaját és nagy segítség volt.
Betti,Tünci:
Kérünk ám babaszoba képeket :wink: Pocakfotó?


Betti:Nagy-nagy ölelést küldök neked!

Bende:Sajnálom hogy elmarad a játszóház,ha jobb idő lesz mi is benevezünk :wink:
Vendég
 


A retz-be mi is néztünk ágykeretet de nem volt nekik 180*200-as szép bútorok vannak ott :wink:
Vendég
 


Na a lényeget elfelejtettem!
Nyanyóka nagyon édes ahogy bealudt!

Amúgy rendes, szimpatikus a doki, és nagy agy a szakmában, és hát a magánrendelésére mentünk. Na mindegy. A lényeg a lényeg. Legalább nem fog búnkózni.

Tünci: az okosokat nem is kommentálom :twisted:


Az én gyerekkori álmom az volt, hogy lesz egy faim meg egy lányom és társastáncra fognak járni. Én jártam nagyon régen, és nagyon szerettem. De az őrült 5 évesemet jobban érdekli a harc. :(

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Fúj, fúj fúj, mondjon le az idő...
( asszem pont ezért terveztem mára játszóházat)

Nézem a műkorcsolyát.... hát őszintén szólva nem vagyok lenyűgőzve, ahhoz képest, hogy ez olimpia

Hogy úgy mondja nem jött át, a legtöbb versenyző kűrje. Csak én érzem ezt, vagy tényleg pár éve nagyobb hangsúly volt a zeneválasztáson, a szép koreogrefián? Most a legtöbb versenyző mintha csak egymás mellé tenné az elemeket, a zenével távoli kapcsolatban van csak... Az egész kűr nem más mint rákészülés és kifutás a sok sok ugrásból. Eddig tisztelet a finn lánynak, Ő nagyon szépet futott. Pár éve még fontos volt, hogy a versenyzők ruhában is, zenében is képviseljék azt az országot, ahonnan jöttek. Ennek már leáldozott? Kiment a divatból? Idáig pl egyetlen Biellmann piruettet sem láttam, pedig régebben az alap volt a nőknél ezen a szinten.
Persze könnyen dumálok, nem én vagyok ott. :roll: cSak régebben másnak tűntek a szabadprogramok. Viszont a sok esés utáni folytatásért plusz pontot kéne adni a versenyzőknek. Hatalmas lelkierő kell ahhoz, hogy utána folytasd. Én nem műkorcsolyáztam, hanem amatőr szinten gyorskorcsolyáztam, ott is volt esés és volt egy verseny, amit én bizony nem folytattam a palánknak vágódás után....
bende
 
 


Kriszta! ha ezek után még bunkózna a doki, akkor behúznék neki egyet!!!
bende
 
 


vááááááá

Zelinka Ildikó: ,,frissensült olimpiai bajnok,, aztán utána javít ,,újdonsült,,,

Ennél már csak Csisztu Zsuzsa mondott szebbet egy nyári olimpia megnyitóján
,,kezében lengedez a zászló, melyet egy fuvallat lebegtet, miközben fújdogál a szél,,
bende
 
 


Sziasztok!

Szösz remélem már nem is lázas Réka!

Bende tök jó hogy elaludt Nyanyó! Nálunk a sarokba van a hordozó lerakva és még mindig van, hogy Matyi belemászik, magával visz valami kincset, olyan mintha kuckója lenne :lol:

Tünci sógornőre már leírták a lányok amit én is gondoltam, könnyű annak okosnak lenni aki még a közelébe sem volt egy terhességnek!
A rugi nagyon jó amit vettél! :wink:

Kriszti nem semmi milyen tarifák vannak! A lényeg, hogy jó legyen Lotti lába!

Mi betegeskedünk, Matyi már kifelé megy belőle de még kedden vissza kell vinnem, hogy meghallgassa a doki, kapott egy másik fajta szirupot. Én meg egy jókora lórúgás antibiotikumot, doki amikor hallgatott csak annyit mondott, hogy ajaj :shock:
Évek óta nem nyeltem be ennyire betegséget...

KépKép
winchi
 
 


Bende, igazad van, nekem az egész olimpiában a jégtáncosok tetszettek legjobban a többinél már nagyon ugráscentrikus a dolog. Bár nem értem, elvileg a rövid program van azért, hogy a kötelezők benne legyenek, a kür lehetne művészibb mindenhol.
De már lassan ez is technikai sport lesz.
Meg igazából nekem az nem tetszik, hogy 16-17 éves kislányok versenyeznek és lesznek bajnokok, egy érettebb női előadás nekem mindig jobban bejön.
Viszont marhára csinos csajok.... :D

Betti
Kép
betti0412
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?