Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Én már voltam dokinál, felírták a Merc-et, plusz kaptam szurit. Ezt a Gynevac-ot. Még mindig van 1 belőle. Nekem nagyon sokat használt. Azóta 1x sem voltam gombás. Pedig előtte minden hónapban. Pl. ez is tipikusan a cukorbetegség előjele. Havonta jártam vele orvoshoz mégsem foglalkozott vele senki. Azóta mint akit elvágtak.

Rodi!
Neked használt?

Kiki, Rodi!
A mi kacajaink annak idején felértek az égig. Nem is tudom már miken, de csak dőltünk minden alkalommal. Monic pl. annyit nevetett, hogy attól félt, kirázkódik Danika a hasából.
Én voltam a kantinos, vagy főbüfés. Hozzám lehetett jönni enni- és innivalóért. És éjszakába nyúlóan csak röhögtünk. Egy kesergés nem hagyta el senkinek a száját. Csak nevettünk, nevettünk. Nem is volt szó sokszor a gyerek témáról. Helyette minden egyébről. És jó volt, hogy nem csak szurikról, gyógyszerekről szól az életünk. Persze mindig tudtuk, ki hol tart, de valahogy nem ez állt a központban. Elfogadtuk, hogy a szurik, gyogyik, dokik csak ezközök nekünk a babához vezető úton. És galoppoltunk előre.
Csak rajtunk múlik, hogy lesz-e még 1x ilyen hangulat. Én vállalom a teadélutánokat és a péntek esti bulikat. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzsom!

Gratula a tetűhöz. Én jól vagyok, túl vagyunk (api szerint) az év unga bungáján. Szupi volt. Olyan érdekes, de amint elmúlik a 14. napi kényszer és elmúlik a gyerekgyártós stressz, rögtön elkezdem élvezni a szexet.

Most te jössz, mesélj! Hogy vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok

csak gyorsan mert ketten ülünk a gép elött és így nem a legjobb..

tegnap vettünk új monitort mert 28ért csinálták volna meg a régit az új meg 30 volt..

képzeljétek Darinkának jön a foga alul kint van a hegye harapdálta a kezem és akkor vettem észre hogy karcint.
Még nincs is 4 hónapos de már jön a foga ebédre pedig krumplit kap almával.

megyek majd jövök majd ki ugrik A kezemből.

sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Hát nekem meg a pé után semmi kedvem sincs a szexhez. :oops: Már úgy sajnálom szegény apát!!! :roll:

Bogival mi még mindig betegek vagyunk, lassan de gyógyulgatunk, de tényleg lassan.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok!

Végeznek a kórházban chlamydia tesztet? Ez kellene ahhoz, hogy a petevezeték átjárhatóságomat az orvos megcsinálja.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Még mindig tart a betegség? Ó te szegény. Mindkettőtöknek jobbulást!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Nekem a magándoki megcsinálta a chlamydiát!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!

Nekem a nőgyogyim csinálta a clami tesztet.
A gynevac nagyon jó! nekem is bevállt, bár nekem nem szokott fertőzésem lenni. De apának, most pont akkor volt, mikor én a gynevacot kaptam, és engem megvédett, pedig sokszor voltunk együtt!

Az az igazság, hogy én nagyon odafigyelek arra, hogy ne legyen kényszer. Bár volt az egyik inszem után olyan, hogy este mentem volna lefeküdni, mert már totál álmos voltam. De eszembe jutott, hogy "kell" együtt lennünk apával, és akkor mondtam neki, hogy: " Úgy vágyom már arra, hogy este csak egyszerűen bejövök lefeküdni és alhatok!" Ez olyan őszintén tört ki belőlem, hogy utána úgy röhögtünk, hogy majdnem amiatt nem lett semmi az egészből. Az ilyen kényszer napokat, mindig megpróbálom feldobni valamivel! De nem könnyű, és ezt ti is jól tudjátok!

Lucuzs!
Sajnálom, hogy még tart a betegség!
Mi lett a barnázással? elmúlt a megemelt uró hatására?
Nagyon bízom benne, hogy csak beágyazódás volt!
Mega-giga drukkok!

rodina74
 
 


Babicsek!
Na, milyen lett az eredmény? Remélem már elmúlt az a fránya fertőzés!

rodina74
 
 


Rodi! Hát most jövök a wc-ről és sajnos vérzésbe ment át a dolog. :cry: Nagyon méllyen vagyok most. :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vius!

Darnikának már jön a foga! Hihetetlen, ilyen hamar!
Hogy viseli?

rodina74
 
 


Lucuzs,
ne már!!!!!!!!!! ez nem lehet ilyen korán!!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira, de annyira sajnálom!!!!! :cry: :cry: :cry:

Lányok, lenne egy kérdésem:
Most pénteken jártam dokinál, kértem egy csomó beutalót mindenféle vizsgálatra. Azonban itthon
néztem, s nekem a Leiden szindrómás beutalón kért vizsgálat neve nem
egyezik meg azzal, amit másoknál vizsgáltak ezen betegségnél.

Az én beutalómon Vércsoport, Indirekt és direkt Coombs van.

Amit másoknál néztek, amikor Leiden mutációt vizságltak,
azok a következők voltak:
Prothrombin
Prothrombin (INR)
APTI
Thrombin idő
Fibrinogén
Lupus anticoagulans
APC rezisztencia
N-APC
AT aktivitás
Protein C aktivitás
Protein S aktivitás
PTR 20210A
FV Leiden mutáció
Homocystein

Lehetséges, hogy a két beutaló ugyazat vizsgálja???? Jó a beutalóm,
vagy kérjek másikat???? Komolyan, már nagyon elegem van!!!
Vendég
 


Bikfy!
Én pont múlt héten mentem nőgyógyászhoz (megint potyára), hogy rákszűrést meg clamydia szűrést csináljon (állami intézet), és mondták, hogy a clamydia csak fizetősen megy, 3000 Ft, és persze nem lehet ott kifizetni, hanem kapok csekket.
Aznap este persze már nem lesz ott senki, mire vissza tudnék menni, és ugyanahhoz a dokihoz menjek vissza szűrésre, ami persze még bonyolítja a dolgokat, így most szerdán este megyek majd ismét. Remélem addig nem jön meg, és nem talál valami fertőzést, ami miatt megint halasztódik a dolog.
Remélem sikerül valahogy megoldanod.
Mikorra tervezitek az átjárhatóságit? (Bocs, ha már mondtad.:oops: )

Lucuzs!
Annyira sajnálom! Milyen mennyiség, nem lehet beágyazódás még ez is? Megértem, hogy magad alatt vagy. :( Az eszemmel én is mindig tudom, hogy ez lehet még beágyazódás, meg van, aki mensiszerűen vérzik, mégis baba lesz belőle, de ettől még én is totál elvesztem a hitem, ha barnázok, vérzek. Küldök neked nagy ölelést!

Babicsek!
Gyere, ha tudsz, várunk az redménnyel, remélem meggyógyultál teljesen!

Vius!
Sajnálom a monitort, remélem ez most már tényleg jó lesz.

Bikfy!
Tényleg vissza kellene hozni az esti beszélgetéseket, én olyan jól éreztem magam tegnap. Sokszor azt érzem, hogy írok, de nincs senki, és aztán másnap megnézem, mit írtatok, megint írok... stb. Tegnap végre tényleg beszélgettünk, ez nekem új élmény volt! :)
Sajnos a péntek esték nekem eléggé foglaltak, de biztos lesz más alkalom is, ami nekem is jó. :) Vagy mire 10-11-re hazaérek, már vár a jó hangulat? :wink:

Rodi!
Sajnálom, hogy mi már este elkerültük egymást. Remélem optimista vagy, és várod a holnapot! Drukkolok nagyon.

Timejka! Dy!
Mi van veletek, rég jártatok erre!

Nati!
Remélem javul a hangulatod. De ha véletlen mégsem, akkor is jöhetsz, számíthatsz ránk!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati!
SAjnos ehhez nem értek, nem tudok segíteni. Nem is tudom, mi az a Leiden mutáció, és mikor szokták nézni... :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!

((((((((((((((((( :cry: )))))))))))))))))))))))

Semmi mást nem tudok mondani. Én ezt nem értem. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!

Ebben nem tudok segteni, ilyenem még nem volt.

KépKépKép
bikfy
 
 


Luczus!
Hát nem hiszem el! Ilyen nincs!
Annyira-annyira sajnálom!
Nem is tudok mit mondani!
Gondolatban küldök egy vigasztaló ölelést! :cry: :cry:

Natikám!
Lehet, hogy a combo teszt, azt jelenti, hogy kombinált tesztek, amibe belatartoznak azok, amiket leírtak. Annak idején nekem sem ezt a sokat sorolták fel a beutalóra, de az eredményeken már ezek szerepeltek. Szóval szerintem jó lesz a beutalód, bár ez csak következtetés a részemről. Nincs valaki, akit meg tudsz ebben a témában kérdezni?

Kiki!
Nekem az ÁEK-be megcsinálták a clamit! És nem fizettem érte! Hát, ezt nem nagyon értem!

rodina74
 
 


Kiki!
A leiden mutaciót leginkább vetélésekkor szokták nézni. Ennek a trombózishoz van köze. Azt hiszem Dy-nak volt ilyen betegsége, és folyamatosan szúrni a kellett magát.

rodina74
 
 


Lányok a nagyon baba.hun megcsinálták a vonalzót de nem tudom hogy kell beilleszteni valaki tudja?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodi!
Köszi, már befizettem. :( Nekem is fura volt, de a mai világban, az egészségügy helyzete alapján simán elhiszem, hogy fizetni kell, és örüljek, hogy megcsinálják.

Nati!
Miért szeretnél ilyen leiden mutációs szűrést? Szeretnél te is mindent kizárni?

Vius!
Sajnos nem tudok segíteni a vonalzóban.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Hát hogy ti mennyit írtatok, nem bírom követni. :D

Luczus: :( jaaaj. A fene vinné el. Nagyon sajnálom. Nem tudok okosat mondani.

Én nemtudom mi van velem, de én sokszor vagyok úgy vele, hogy csak bezuhannék aludni az ágyba. Nemtudom mit csináljak magammal, apus szeretné többször hogy együtt legyünk, de nekem heti 1 is elég lenne. Ez mondjuk nem segíti a babásodást sajna. Már voltak vitáink is emiatt. Nem tudom hogyan változtassak magamon.

Az eredményem még nincs meg, majd holnapra kiküldik a dokihoz, délután oda is el kellene mennem holnap.

Milyen mozikat néztek? Én nem találtam ott videót, de Beze titeket elolvastalak. Nem semmin mentetek ti is keresztül.

Bikfy: Előbb utóbb belejön a párod is a dolgokba. Apus nekem is nehezen adta rá a fejét az elsőre, aztán most meg ha menni kell csak úgy megy mint a kisangyal.

Ezek szerint én is PCOS vagyok, mert nekem is a menzim mindig barnázós.
:roll:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok,

Bikfy,

húúúú, de szép emlékeket élesztettél újra bennem! Tényleg nagyon jó idők voltak amikor esténként mindenki ideült és pörgött a beszélgetés, és tényleg nem is a baba körül forgott a téma.
Remélem mostanában is lesz ilyen, mert nekem nagyon tetszett anno.
Valahogy Danika születése előtt nem sokkal szakadtak meg a péntek esti teázások. Lehet, hogy Danci azért jött 3 héttel hamarabb mert tényleg kiráztam a sok nevetéssel?
Sebaj, azért Dávidka is megérdemli, hogy rázkódjon egy kicsit a pocakban a sok nevetéstől. Hátha ugyanolyan boldog és vidám kisgyerek lesz mint Danika :wink: :lol:
Jó volt visszaolvasni a tegnap esti beszélgetéseteket is :lol: Legközelebb én is csatlakozom, hisz Danikától mostmár tudok netezni este.

Kikinda,

sajnálom az apa gondokat, de tényleg nem azt kell nézni, hogy donor a sperma vagy a párodé, ha megfogan ő a ti picike gyereketek lesz, és ti lesztek a világ legboldogabb szülői
:wink:

Rodina,

(mióta tudom mit jelent a neved nem is becézem, hisz számomra a teljes neved gyönyörű jelentése nagyon sokat jelent)
Holnap lesz a nagy nap, és remélem, hogy tényleg a mai volt az utolsó munkanapod :wink: :wink: Ne aggódj, nem vagy te még öreg, simán belefér még 3 gyerek vagy annál több is. :wink: Meglátod, ha egyszer elkezdenek potyogni, jönnek csőstül a babák ahogy nálunk :lol:

Luczuzs,

végtelenül sajnálom, hogy ennyire korán megjött már. Nem is értem hogy történhetett.
ELhiszem, hogy nagyon szomorú vagy, hisz ennek az inszemnek nagyon de nagyon sikerülnie kellett volna :cry: És igazi mensis vérzésed van, vagy csak vérezgetés?

VIus,

gratulálok Darinka fogacskájához! Danika 4,5 hós volt amikor a két alsó foga egyszerre jött ki. Nem kell megijedni, van olyan is aki foggal születik :wink:

Beze,

majd ha lesz egy kicsit időm én is megnézem a videót, nagyon kíváncsi vagyok az újszülött Lexikére.

Nati,

nem értek a Leidenhez, remélem Dy olvasta a hozzászólásodat és megválaszolja a kérdést.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kikinda,

clamidiát nekem is ingyen csinálta a nőgyógyász, de 3000 Ft nem a világ, a lényeg, hogy megcsinálják.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babicsek,

hát mióta Danika megvan nálunk nem a hancúr az elsődleges esténként :oops: Dávidka mégis megfogant, pedig abban a ciklusban semmi nem utalt arra, hogy pém lett volna valamikor, amikor késett a mensim totál azt hittem, hogy újra visszatértek a szabálytalan ciklusok mint régen.
De azt kijelenthetem, hogy teljesen újraéledt a házaséletünk, mert végre nem volt tétje a dolognak, hisz a kistestvért azt hittük csak lombik által fogjuk megkapni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok

Most fedeztem fel hogy a másik foga is jön csak annyira nincs kint

A vonalzót sikerült megcsinálni..

van olyan ismerősőm akinél olyan gyorsan jött a szülés hogy otthon szült és két foggal született a kisfiú.most 7 hós épp egy hete találkoztunk az orvosnál.

Megyek mert Dari nyűgi hátha elalszik eldajkálom.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodi!
Ha jól értem, az inszem napjától táppénzen leszel? Mikorra mégy holnap, hánykor lesz az inszem?

Monic!
Az a furcsa, hogy az eddigi rákszűrési papíron is be volt jelölve, hogy clamidia negatív. most mondtam külön, hogy azt is szeretném, erre azt mondták, hogy az külön vizsgálat. Mikor rákérdeztem, hogy van ez, azt felelték, hogy ott csak a gyanut nézik, hogy felmerül-e, hogy gond van, vagy nem. Hát, nem értem én ezt, de tényleg ne ezen múljon, inkább kértem egy csekket.

Lányok!
Én csütörtök este fogok tudni jönni, van kedvetek egy teázós, kávézós, bulizós estét tartani? :)

Babicsek!
Ez szerintem már ilyen tél végi, tavaszi fáradtság. Én is sokszor nagyon fáradt vagyok estére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kikinda79 2010.02.23 16:32-kor.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Vius!
Lehet, hogy a fogacskák miatt nyügös mostanában Darinka? Nagyon szép lett a vonalzód! Édesen mosolyog a kicsilány!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda,

én ráérek csütörtök este, ha mindenkinek megfelel be is írom a naptárba :wink:

Vius,

lehet, hogy be kellene kenned Darinka fogát Dentinox kenőccsel, ez a fogzásra van, elzsibbasztja az ínyt, Danci is nagyon szereti, van, hogy ő hozza oda nekem, hogy kenjük be az ínyét. Csak arra kell vigyázni, hogy naponta max 3-szor lehet kenni vele.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ma úgy jöttem el a munkahelyről, hogy úgy összepakoltam az asztalomon, mint már többet nem is mennék. Remélem, így is lesz egy időre. Eddig, mindig úgy jöttem el, mintha csak most álltam fel egy pillanatra a székemből. Most babonából, úgy döntöttem összepakolok. Mikor a kapun kihajtottam a kocsival a cégtől, tényleg úgy éreztem, hogy ez nagyon sokára lesz ismét!Remélem, ez egy jó megérzésem!

Monic!
Hát én is jobban imádom a nevem, mióta tudom, hogy jelent is valamit! Hát hogy, még ez a jelentése, ezt Isteni sugallatnak, és útmutatásnak tartom!

Kiki!
Igen, holnaptól táppénz. Reggel fél nyolcra megyünk a párommal, majd az inszemre 10 körül kerül sor. Remélem 12-13 óra körül már itthon leszünk. Majd akkor jelentkezem!

Babicsek!
Egyél vagy igyál gin zenget, vagy szedjél maca vibe-t! Ezek serkentik a szexuális vágyat!

Vius!
Jó, hogy sikerült berakni a vonalzót! És már két foga is jön! Mekkora nagylány már ő is!

Én is ráérek csütörtökön!

rodina74
 
 


Szegény Bikfyke még biztos dolgozik!
De az is lehet, hogy estére készülődik, és a topikbüfében készíti az enni és innivalókat! :wink: :lol:

rodina74
 
 


Kiki! Írtam privit!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na Királylányok,

csütörtökre begyúrva a kakaós kalács. Gondoltam kaptok még almás és meggyes rétest, vagy amit kértek. Teát, kávét, sört, bort én állom. :lol: :lol: :lol: :lol:

Rodi,
bocsi, de neked akkorra szerzek be valami gyümilét, mert addigra kismama leszel. Vagy inni akartál? Ááááááááá, azt nem lehet. Na jó, én feláldozom magam, megiszom a tiedét is.

Moncsi,
gyere csak komám asszony, megrázatjuk a kisöcsit is. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodikám,
nagyon örülök a pozitívságodnak, nagyon remélem, ez most tényleg sikerül. Holnapra 100000000000000000000000000000000000x-es drukk. :wink:

Lucuzs!
Tudsz mesélni, vagy még nem? Hogy áll a lelked? Ha még fáj, akkor megértem. Nagyon megölelnélek. :wink:

Kiki!
Ugye mekkora szivacs ez a chlamydia szűrés? Öregem, azt hiszed megcsinálták neked, a lóvét felveszik, aztán röhögnek a markukba. :x

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!

Mostantól tessék gyakrabban jönni, mert mi eldöntöttük, felpörgünk. Megállás nincs, jön a tavasz, hamarosan jönnek a gólyák haza, most már nincs okunk keseregni.
Nekem sincs néha túl sok kedvem az unga-bungához, de ezt csak a fáradtság rovására írom.De tudod, a tudomány mai állása szerint még mindig így készül legegyszerűbben a gyerek. Tessék többet összebújni. :wink:

Vius!
Dari meseszép. Tényleg igazi nagylány. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ne izéljetek már! Most akkor csütörtökig sehol senki?

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Bikfy! Hát úgy érzem magam, mint akit agyonvágtak. :shock: :? Fizikailag. A lelelkem semmit sem érez, talán még egy icipicit reménykedik. Asszem a szomorúság fáradtás formájában jön ki belőlem, de most csak dőlök jobbra balra.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Képzeljétek, én dekorálom az iskola hatalmas auláját. Nagyon szép lesz, most kb. az 1/5-de van meg. Rengeteg színes tavaszi virágot készítek. Ha sikerül lefotóznom, megmutizhatom majd nektek?
Nagyon büszke vagyok rá. :wink: :oops: :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina! Millió drukk neked holnapra! :lol: Sikerülni fog, érzem! Jól tetted, hogy összepakoltál! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzsom!

Nem igaz, hogy erre nem mondanak semmit. Tuti van valami oka, hogy már a 8. napon vérzel.
Volt már laparod, vagy valami komolyabb?
Ha nem reagálna a dokim ezekre a dolgaimra, én otthagynám.

Remélem nem bántásnak veszed, de valami oka csak van a sikertelenségednek.

Még most is azt mondom egyébként, lesz még neked bébid, de valamire még rá kell jöjjenek veled kapcsolatban. kis huncut vagy, jól megdolgoztatod őket.

Fel a fejjel drágaságom!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindjárt jövök, csinálok egy kis körözöttet, aztán meg Jóban, rosszban.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!

Azért egy alkoholmentes gyümölcskoktélt csinálsz nekem?

Ja, tényleg a gólyáról jut eszembe. A neten olvastam, hogy megérkezett az első gólya!

rodina74
 
 


Kép

rodina74
 
 


Bikfy! Nem volt még laparom. Most megcsináltatom, ezt már eldöntöttem.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Amit Bikfyke ír, abban lehet igazság. Nekem is csak csinálták az inszemeket, és mondták, hogy nincs nekem semmi bajom. Még apa eredményétől is ájuldoztak. Aztán kiderült, hogy IR-em van, és magas a prolaktinom. Apánál pedig a BMC-be kiderült, hogy valóban van 210 millió spermája/ml,de több, mint a 60%-a morfológiailag nem megfelelő. Igaz, még így is nagyon sok maradt, ami jó, de a Kaáliba ezt nagyon elhallgatták!
Azért én még reménykedem. A BMC topikban is van egy lány, akinek a lombik beülti után megjött a mensije, de 5,1 hcg-t mértek. Szóval még nála is van remény a mensi ellenére, úgyhogy lehet, hogy még nálad is! Tudod, úgy szeretném, ha sikerülne neked!

rodina74
 
 


Lucuzsom!
Hajrá lapar, és merj kérdezni a dokitól! Ha nem ad kielégítő magyarázatot, akkor csá!

Rodim!
Hát perrrrrrrrrrrrrrrsze. Ez most feltérképezi a terepet, szól a gólyahaverjainak, hogy mi nagyon várjuk őket. Aztám nyárig mindenki kap egy szép kis csomagot. Ez így dukál. Mert megérdemeljük. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


LÁnyok én több ilyen gólyát láttam délután repülni!

Küldtem hozzátok is! Kép

rodina74
 
 


Pipikém, nekem az nem lesz jó. Nem kérhetnék egy rózsaszín csomagosat a kék helyett? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mi lesz ma a TV-ben? (A focit kivéve) :x

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok, isteni volt a körözöttem. Jó kis hagymás. Ma nem biztos, hogy csókolóznom kell. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina,
nagyon sokat fogok Rátok gondolni holnap!!!!!!!!!! Most tényleg sikerülni fog, márcsak az összepakolás miatt is!!!! Gyere majd holnap a hírekkel!!!!

Ja, képzlejétek felhívtam a labort, hogy bejelentkezzek, megkérdeztem a leident. Hát nekem kismamis ellenanyag szűrésre írtak beutalót :twisted: :twisted: :twisted: . Holnap felhívom a dokim (vasárnap óta nem válaszol az emilemre), és fogatok vele egy gólyát valahol, ahol meleg van!!!!!

csütörtökön jövök, addig is puszi mindnekinek!!!!!!!!!!

nálunk a több mint elég unga bunga ereménye képpen ma este 1 cn :cry: :cry: :cry:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: