Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!


Puszi: köszi a választ. A doki azt mondta neki, hogy tegye le a cigit, picit fogyjon le. Annyira jó lenne, ha hatna rá a figylemeztetés,mert rám nem hallgat.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Sziasztok :lol: :lol:
Először is: Nem kell műtét :lol: :lol: :lol:
Most van a jobb petefészekben 3 tüszim (arra majd repesztőt adnak, gondolom én) 24mm-es, egy 16mm-es, és még egy, azt nem mérte le, mert kisebb volt. Mnyh.: 7,6 mm.
Már holnapra be is jelentkeztem a lombikos klinikára, 11cn.-i UH-ra, és ha minden jól megy, ebben a ciklusban mehet is tovább a projekt :D
És a furcsaság az egészben: eddig mindenféle homeopátiás sz@rt megettem, teákat ittam, méhpempőztem, csak hogy jó vastag legyen a mnyh. Most, hogy nem szedek semmit,több, mint 1 cm-rel vastagabb a 10cn.-en :shock: (múltkor 12 cn.-en volt 6,4mm)
Úgyhogy most nem fogok "vastagítani" semmivel. Hisz jobban nő ez magától, nem kell neki semmi.


Pussz :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Puszi, csak vicceltem a hétvégével kapcsolatban. :D Elmennék én szívesen bármikor, de most nem tudtam volna, hülye tanulás...
Mindegy már kibírom. Szf-et a héten elküldöm. :oops:
IR: én Meforal nevű gyogyit kaptam, 850-es dózisban, ezt kell szednem. Nagy problémám nincs vele, tény, hogy azért van hatása, de elviselhető.
Szerintetek lehet, hogy már ennek hatására full pozi az ovu teszt? :roll: Másra nem tudok gondolni, kb fél éve használom a teszteket., de pozi sohasem volt. :roll:

Lujzi, csini voltál? Mi volt este? Férjed pulzusa miatt ne aggódj, ez lehet időszaki is, pont ahogy Puszi írta, stresszre, stb...

Többiek? Csibuc, Anyci?
Betty, gondolok rád, izgulok érted.
Bri, gyere mesélj!
Milyen, hcg-nek még nincs itt az ideje!!!! :wink:

chrissy81
 
 

 
 

Betty, jó hírek, dejóóóóóóóó! Örülök! :lol: :lol: :lol:
Képzeld én is erre a következtetésre jutottam, mint Te: eddig minden hónapban beszedtem vmit, barátcserjét, ilyen vitamint, méhpempőt, mikor mit. Most meg semmit. És nézd meg: csak most és egyedül, soha máskor nem volt pozi tesztem. :lol:

chrissy81
 
 


Crissy: tuti a met hatása!!!!! Alig várom a + HCG tesztedet!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi

Lapaljád van !!! :wink:

Betty

Na ezek ám a jó hírek!!!Épp beszéltük Chrissyvel msn-en mi lehet már Veled,h nem jössz... ez ám a telepátia!! :lol:

Nem is írom,de gigamegaszorítás Neked ehhez a ciklushoz!!!

Chrissy

Megkaptad a teszteket??

Lujzi

Tényleg figyeljetek a férjedre,nem játék a magas pulzusszám...és bizony a cigit le kéne tennie...Megvolt a valentinozás??

Bridgetről van hírünk csajok??

Na és a már majdnemdiplomás Csibuc merre tekereg??

És a többiek??
Vendég
 


Betty: ezek aztán a jó hírek!!! :D :D :D
Drukkolok ezerrel! Majdnem ugyanakkorra lesztek kiírva Chrissyvel! :wink:


Bri: jelentkezz már pár mondatban, nem mész holnap Kaáliba????????

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Milyen: iiiiigen!!!! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi

Chrissy hcg-jét én is várom :D (persze mindenkiét,de most ez a legkorábban esélyes... :wink: )
Vendég
 


Bríről én sem tudok, remélem ma már tud jönni :roll: sztem szegény azt sem tudja, most hol áll a feje.


Milyen
telepatikusak vagyunk akkor :lol:


Tényleg Chrissy
tesztekkel mi van :?: :idea:


Csibuc :?:


Lujzi
mesél a kiöltözős valentinos hétvégéről :!: :wink:


Köszi a drukkot csajszik, igazából holnap tudjuk meg a dolgok nagy részét, bár én úgy gondolom, semmi akadálya, hogy menjen a fagyis most :)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Puszi
neked holnapra egy nagy kalappal++++++++++++++++++ 8)

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Csajok, ma még a tegnapinál is pozibb az lh-m. Szerintetek? De komolyan. Erősebb a csík, mint a tegnapi. :D :lol:

Örülök a jó híreknek, kicsit besűrűsödik most a program mindenkinél, lesz miért és kiért szorítani! Bri, Betty, Puszi ++++++++++++++
De ezt úgyis tudjátok és nem is akarom túlreagálni, de hát ez már csak így megy...

Azért ha valaki beszél Brivel, ossza már meg velünk is az infot, hogy mikor van kezdés. Bár én úgy gondolom, hogy api visszautazik holnap és utána már fog jönni Bri is beszámolni a fejleményekről.

Betty, látod ciszta eltűnt. És mik ezek a giga tüszők? Hm?

Puszi, cuki vagy! és készülj, mert az álmaim valóra szoktak válni! :wink: De szerinted komolyan hathat a met ilyen hamar? elég hihetetlen, habár másra én sem tudok gondolni...

Azt tudjátok, hogy a pozitív energiák közösségben meghatványozódnak? De tényleg! Ez bizonyított! Nézzétek meg mindenki jó kedvű! :wink: :lol:

Lapalja tali is közeleg! :D

chrissy81
 
 


Teszteket nem kaptam meg. :?

chrissy81
 
 


Köszi Lányok! :)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Crissy: :oops: :oops: :oops:
Tuti a met!!!! Akkor ma is eksön!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!


Megvolt a valentinozás, igazából semmi extra, apa fáradt volt, de eltelt. Tényleg ti kaptatok valamit e nap alkalmából?

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Betty: tudtam én,hogy nincs ott az a ciszta.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Chrissy

Átlag hány naposak a ciklusaid? (és mit írogatsz még itt,ha a mai is pozitív??!!heee??? :lol: )

Puszi

Holnapra +++++

Lujzi

Az én férjemnek fel sem tűnt,hogy "különleges" nap volt tegnap :lol: Majd szerdán megyünk étterembe ennek okán-azért szerdán mert aznap mindketten ráérünk .
Bár épp az imént mondtam neki,hogy lehetne itthon vagy franciakrémes vagy egy üveg nutella :lol: és akkor azt betudnám valentinnak....a poén az,hogy most elvileg nem is vagyok édesszájú,de vannak napok mikor ölni tudnék 2 kocka csokiért!Hát ez a mai is ilyen-bár annyira nem,h kocsiba üljek és 10 percet autózzak... 8)
Vendég
 


Milyen: :-) Én most nyomtam be kettő pudingos fánkot.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Sziasztok!
Élünk. Stop...
El vagyunk havazódva. Stop...
Holnap jövök. Stop...
Egyébként minden OK. Stop...
Vendég
 


Milyen, 27 a nagy átlag. De az előző 29 volt. Miért kérdezed?
Ja, még nem nyomultam rá a drágámra! :lol: De ami késik, nem múlik! :wink:

Csibuc, ez jó volt! Megnevettetett. :lol: Gyere várunk.
Puszi.

chrissy81
 
 


Csibuc: :lol: :lol: :lol: Várunk!!!!


Chrissy: hajráááá! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csibuc: üdv. stop. Örülök,hogy jól vagy.stop. MAjd írj.stop :)

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Csibuc.stop.
Mi ez a táviratstílus? stop. Azért röhögtem. stop.
Holnap várunk.stop.
:lol: :lol: :lol: stop. :lol: stop. :lol: stop. :lol: stop....na jó, ennek így sosem lesz vége :lol: stop.


Chrissy
azt mondta a doki, hogy ez még nagyban a lóadag hormonnak köszönhető, hogy ennyi, és ekkora tüszőim vannak :lol: De ez végülis nem baj (még rá is gyúrunk a dologra :lol: )
Hogyhogy nem kaptad még meg a teszteket :?: :shock:


Lujzi
nekünk a valentin eszünkbe sem jutott :oops: :lol: csak mikor jöttem aznap bnetre, akkor láttam, hogy páran kívántak boldogot :lol: szal mi nem tartottuk....nálunk minden nap valentin nap :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: igazad van, mi sem, mert mi mindig szeretjük egymást, igazából másmiatt ünnepeltünk, uramnak szülinapja volt, nekem névnapom,Totyimnak is szülinapja volt, és akkor már ha minden ennyire egybe volt,akkor megemlékeztünk a valentin napról is.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzikám
mindenhol ott vagy :?: :lol: :lol:
Iwiw-en kwízkirálykodsz az előbb, most meg már itt :?: :wink: :lol:
Nekem is általában mindkét lap ki van nyitva :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Honnan tudod?

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Nem sokáig vagyok,mert már kezdek álmos lenni. Holnap hozzá haza az ágyat, jaj,de jó lesz.

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Jut eszembe: én nem vagyok egy pattanásos típus, ritkán van egy-egy,de reggelre kettő is lett. NEm tudom,mitől? Általában akkor szokott lenni,ha túl sókat szexelek, vagy túl keveset. De most egyik sem jellemző :D

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi
a főoldalon folyamatosan frissül a hírfolyam, amin látni lehet mindent :lol: Kivéve magamat nem látom, mint ahogy te sem magadat...csak mások látnak, épp milyen alkalmazásban vagy :wink:
Már holnap megy az ágy :?: :D Az jóóó, akkor vizsi után felavatni áááám :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Aha, értem. Felavatjuk,persze:-)

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Kép

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Jó éjt Lujzika :wink:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Gyors jelentkezes mert latom mar ngyon hianyoltok :lol: Apacska ma megy el mar itt keszulodunk hajnal 4ota :oops: na nem annyi a pakolni valo csakhat bucsuszkodas egyutt furdes stb 8) :oops: :lol: Aztan ma mar jovok es olvasok 8) N ameg irok es matol megse szabadultok tolem :twisted:

A torkom ahogy abbamaradt penteken szombatra az orrom kezdett el folyni :x ugyhogy most taknyos vgyok :roll:

Puszi en is megyek maaaa de nem tudom a szamod dobjal mar ram egy sms-t vgy valaki dobja mar ram puszi szamat,hogy felhivhassam :roll: Szamom kuldom priviben 8) Akkor megyek vegulis amikor akarok de olyan 9utan megyek ahogy ember elrepul :roll:

Szal turelem csajok jovok 8) Es koszonom a hianyolast!!!Jaaah a johireket is polvastam :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Puszi: mára mennek a drukkjaim!!!

Bri: én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy minden rendben zajlott-e úgyhogy várom a híreket...

betty: hát ezek szuper hírek, főleg meglepő hogy a méhpempő meg egyéb gyógynövényes dolgok nélkül ilyen szuperül alakul a mnyh. Szoba nagyon széééép és a kanapé is tecc.

lujzi: turmixgép nagyon tutkó, nekem is hasonló van itthon, csak mostanság alig használom. Szülinapos Totyinak meg utólag is hepi börzdéj :D

chrissy: a met csodákra képes még ilyen rövid idő alatt is, úgyhogy apára fel. A diétát meg tartsd és minden rendben lesz. A pozi HCG-t meg küldheted 2 hét múlva :D

milyen: köszike a hiányolást, jól esik :) Szakdoga leadva első vizitre, pénteken kiderül, hogy beborul-e, de reménykedem, hogy sok kommentárt nem fűz hozzá az a szent ember aki olvassa :roll:
Lehet a telefonban nem tűnt úgy, de tökre örülök hogy jók lettek a cukor eredményeid, a hüle asszisztenst meg (aki elnyeste a múltkori vizsgálatot) rúgjátok fenéken...

anyci: fürdőszobai medvebarlangi buké nálunk is érződött tavaly, először a fölöttünk lakó bácsi a szennyvízcsövének tartalmát eresztette ránk, 2 héttel később meg a normál vezeték tört el... Én azóta sem festettem, majd most tavasszal, mert azt akartam, hogy jól kiszáradjon a fal. Lánykádnak egy kalappal a sikeres továbbtanuláshoz, reméljük felveszik oda, ahova legjobban szeretne menni.

Rólam: tegnap voltunk vizsgálatokon, megnézték manónkat, már 6 cm a feje búbjától a fenekéig. Az UH-t szaboltálta a sok kalimpálással, a végén meg hátat fordított, de szerencsére a doki bácsi végül meg tudta mérni a tarkóredőt, ami 1,1 mm, tehát jó :D Vettek spéci vizsgálatra is vérmintát, amit az istenhegyi géndiagnosztikára küldtek Down szűrés céljából, annak az eredménye meg is lett du-ra, negatív :)
Ezen kívül - hogy fokozzam a jó kedvemet - megkaptam ma reggel a tegnapi terheléses vércukor vizsgálat eredményeit illetve a TSH eredményt, minden tökéletes.
Éhgyomri cukrom 4,44 -> 120 perces terhelt 5,69 -> TSH: 0,89 (legutóbb 3 fölött volt, így még jobban örülünk ennek).
Úgyhogy kopp-kopp, GDM (terhességi cukorbaj) egyelőre nem mutatkozik. De mivel tegnap abbahagytuk a metet (ami az inzulint szabályozza), fokozottan figyelünk a diétára a jövőben.
Mindenkinek hasonló jó hírekben bővelkedő, napsütéses szép napot kívánok! :D
Vendég
 


Lányok, csak gyors bekukk. Holnap vizsga. :x
Jövök majd, ha pihit tartok, ha nem más majd este felé, mert megyek mag du uh-ra, az eredményekről meg mindenképp beszámolok.

Csibuc örülök, hogy minden vizsgálat jó lett! Növesztgesd csak a babyt és pihenj sokat!

Mindenkit puszilok. délután legkésőbb jövök. Ha csak nem lesz ez a mai igazi paranap...

chrissy81
 
 


Most csak gyorsan jövök, később pótolom a visszaolvasást 8) Azért végigpörgettem gyors....Bri, Csibuc, de jó végre titeket is láááááátni :lol: :lol:


Gyorshííííreim:
Mnyh.: 8mm, holnap fél ovitrell pociba, péntektől 3x1 (3x2 ) utro, jövő szerda beülti :lol: Utána még apránként másfél ampulla ovitrell szuri (felenként) :lol: :lol:
Tömören, röviden....ennnnyi :lol:
Örülünk, mint majom a farkának...majd jövök Csajszik, legyetek rosszak :twisted: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty: szuper hírek :D

chrissy: tanuljál aztán holnap meg ügyeskedj :)

Én itt örömködtem Nektek reggel, erre jött a hidegzuhany telefonon. Mensmentis hívott, hogy az endó dokker kielemezte az értékemet és a következőre jutott:
a cukrom enyhén emelkedett (itt dobtam egy hátast) és mivel még csak a 12. hetet töltöttük be, így szigorítunk a diétán. 5 helyett 6 alkalommal eszem, a napi szénhidrát adagomat 20 gr-mal megemelik, de mostantól nuku édesség. Visítottam a telefonban mint egy kismalac, hogy miiiiííííííííí? 5,69-es cukor nem jó? Eddig sem voltak nagyobb kilengéseim a diétában, no de ennyire car a helyzet?
Doki szerint legyünk inkább óvatos duhajok, ha 6 hét múlva sem lesz kórosan magas a cukrom, akkor örömködhetünk. Pffff....
Mondom jó-jó, de legalább a TSH szuper. Igen-igen mondta a kedves telefonos asszisztens, de a gyogyiadagot itt emelni kell, mert a baba leszipkázza a neki szükséges mennyiséget.
Mérgemben bebújtam az ágyba és átaludtam a fél délelőttöt. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csibuc, tudom, hogy könnyű ezt mondani, de ez legyen a legnagyobb baj az egész terhességed alatt. Fogd fel így, ok? Ne idegesítsd magad!

Betty, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: minden jó lesz!
Rólam: dokinál voltam, 21,4 mm-es tüszőm van, kaptam tüszőrepi injekciót, amit ma kell szúrnom. Szerintetek hülyeség? Nem számítottam rá, de a doki azt mondta, hogy örüljünk, hogy ilyen van és használjuk ki a lehetőséget minél jobban. Ezért írta az injekciót.
Nagyon kíváncsi vagyok mit szóltok hozzá. Legszívesebben felhívtam volna valamelyikőtöket a gyógyszertár előtt, hogy kell ez nekem?
Végül is ártani nem árt, így kiváltottam.

Mindenkire gondoltam ma és tűkön ülök, hogy gyertek a hírekkel.

chrissy81
 
 


Sziasztok!



Bri: én reggel már nem kapcsoltam be a gépet, így lemaradtam az üzenetedről. Én 10.15-re értem oda, de felismertelek volna ám és odamentem volna Hozzád! De nem láttalak! :( Mi volt? Mesélj!


Betty: jeeeeeeeeeeeee!!! :D :D :D
Nagyon drukkolok, most sikerülnie kell!!!


Csibucka: bébid növek :D désednek örülök, a cukrodnak kevésbé. :roll:


Chrissy: nekem ez magamtól is eszembe jutott, csak nem akartam beírni, nehogy azt mondjátok, hagyjuk a természetre! Egyetértek a dokiddal! Ez egy kis rásegítés, reméljük bejön!



Rólam: minden ok odabent, így kezdhetünk mensimkor, jeeeeee! :lol: Megkaptam a recepteket, úgyhogy várom Pirit ezerrel! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi, nekem is megfordult a fejemben, de csak egy olyan kósza gondolat erejéig... Nyugodtan írd le a véleményed bármikor, kíváncsi vagyok rá, őszintén!!!!

Örülök, hogy minden rendben Veled, akkor terv szerint alakulnak a dolgok! :wink:

chrissy81
 
 


Sziasztok!


Csajok: mindegyikőtöknek úgy szorítok, tényleg.
Chrissy: szerintem is jó,hogy a doki felírta azt a szurit neked.
Puszi: drukkolok.
Betty: neked is.
Bri: mindent bele.

Rólam: holnap megyünk apával leadni a mintát. Nekem egyre több patti nő a fejemen, és nem tudom, hogy mitől??????, Valami történik a testemmel, mert akkor szokott....

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Chrissy: ok! Ki szúr? Te magadat? Hajráááá! :wink:


Bri: gyere mesélni!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Visszaóvasok 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bri
nagyon örülök, hogy végre téged is látlak :D
Remélem tényleg úgy lesz mostantól, hogy meg sem szabadulunk tőled :wink:
Takony monnnnnyon le Kép


Csibucka
a kanapé Lujzikáéké :lol: :wink:
Köszi a szobadicsit :wink:
Már 6 cm manóka :o :?: Milyen nagyra nőtt :!:
Örülök, hogy minden rendben veletek :!:
Most olvasom, hogy a cukor annyira mégsem lett jó, de hál isten kiküszöbölhető a dolog.


Milyen
asszisztenssel elbántál már :?:


Chrissy
holnapra egy kalappal :wink:
Sztem nagyon jó ötlet volt a tüszőrepi injekció a dokker részéről :wink:


Puszi
nagyon örülök, hogy ti is kezdhettek :D :D
Mensit mikorra várod :?:


Lujzi
drukk nektek holnapra+++++++++++++++++++++++++++
hogy mitől '"pöttyös" a fejed, aztat sajna nemtom :roll: :wink:


Akit kihagytam, pusszantom :!:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Puszi

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Betty:

Köszi a drukkot, de 3-4 hét,míg meglesz az eredmény, nem tudom,mi fog annyi ideig tartani. Ma megérkezett az ágy:-).

Lilypie Premature Baby tickers
lujzedli
 
 


Lujzi: katonavizsgálathoz ezer drukk!!! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty: hétfőre várom! :wink:


Lujzi: akkor az ágyavatás eltolódik holnap estére?

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jelentem, beszúrtam!

Holnap jövök, nincs időm. Vizsgadrukk.
Pusz mindenkinek.

chrissy81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?