Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nálatok mennyi esett? Itt megint rengeteg, én már tavaszt szeretnék. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci, a gratulát gondolom nekem szántad, köszönjük. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Itt rengeteg ho esett Már reggel 6 orakor kelltem hogy a havat körbe ledobáljam persz kelltek velem eggyütt a gyerekek is Most rettentöen fáj a derekam de még mindig nem jött meg Remélem már igy is marad még 38 hétig

Bridget
Örülök hogy tudtatok jegyet szerezni

Fürtöske
Te hogy állsz pirivel
Még pár napot várok és tesztelek Nagyon szertném ha +++++ lenne mindenkinek aki igy akarja

Puszi mindeniknek Jo szánkozást annak aki megy
kriszti0406
 
 

 
 

Sziasztok :)

Beze :) igen, Nóci neked szánta a gratulációt :lol:
És 2 laptetőd van!!!!!!
:wink:

Kriszti :) hát még piri sehol nekem sem, de én erre nem adok, mivel a szopi miatt mólt hónapban is 39 napra jött meg, bár semmit nem érzek.Csak a cicik fájnak :?
Nagyon izgi!Mikor kellett volna megjönnie?
Drukkok mennek!!!++++++++

Marcinak kijött végre a 7. fogacska!
:lol: alul a kettő mellett.Tegnap voltunk a 15. hós oltáson,+a prevenart is megkapta, nem volt eddig semmi gond, majd egy hét múlva várom a hatását :?(állitólag kis hőemelkedés és piros pöttyök lesznek, meg talán orrfolyás)
És épp mondtam a dokinak, hogy nem akarnak jönni a fogacskák, így írt fel calcimuscot, aztán ott a vizsgálóasztalon láttam meg az új kis fogkezdeményt.
Lehet ezért alussza át az éjszakát már másfél hete :wink:
9460 gramm és 82,5 cm!
:lol:
Október óta csak 10 dkg-ot hizott, de a védőnő azt mondta, hogy viszont 5 cm-t nőtt, az vette fel a súlyát :)
Vendég
 


Fürti, gratula a fogacskákhoz, szép magas a kislegény! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is voltunk a védőnőnél és a megfázásra csak annyit mondtak, hogy mivel nincs láza így nem adnak gyogyit, mert ha most kap és legközelebb beteg lesz akkor nem fog használni! Szerintetek?? A súlya pedig 5680g.
És elmentem ma is a bőrgyogyászatra, hogy leszedessem a szemölcsöm, de nagyon be voltam tojva komolyan mondom, de annyira, hogy bementem és kijöttem leszedés nélkül! Nert megkérdeztem, hogy milyen lesz meg minden erre mondta a nő majd jöjjek vissza, ha felkészültem!! :roll: DE nem mondta volna el, hogy ez hogy mükszik! Valaki képben van ezzel kapcsiban????? FRélek, de szeretnék tul lenni rajta!!!

Brid! Értelek!
Amugy szinte full üres a ládám és adtam neki címet, mert tom, hogy külömben nem küldi el! Amugy az uj számom küldtem csak el! Nem értem én ezt!

Fürti! Nagyon szépen növögettek és szívből gratulálokl a fogacskákhoz!!!

Basszus ebben a pillanatban mondja apu, hogy egy kedves ismihez betörtek és elvtték a motoros fürészüket és összes ékszert! És a legdurvább, hogy tuti valaki ismi lehetett, mert az eldugott potkulcs is eltünt! Fasza! Őket is az ág is huzza!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Fürtöske
Veled mi ujság piri téren

Bridget
Remélem a kezdeti nehézség után minden rendbe ment

Raktam fel az iwiw re képeket ha valaki meg akarja nézni a kis családomat Csere Krisztina néven vagyok fennt
Képzeljétek el ma csinéltam egy terhességi tesztet és nagyon halványan látsz a második csik Vasárnap csinálok mégegyet és az remélem egyértelmüen poz lesz Ezt a teztet fogja apa valentnnapra kapni
Egyfolytába hányigerem van de örülök neki igy legálágg biztatom magamat biztos állapotos vagyok Alig várom a vasárnpi reggelt Majd megirom az eredményt

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Pontositok az iwiw en Csere Krisztina
Vásárosdombo
Igy vagyunk fennt
kriszti0406
 
 


Krisztiiiiii!Nagyon halk gratula!!!Én tudtam!!!! :lol:
De ugye maradsz köztünk azért?
Nekem tegnap este megjött, Marcinak nem is kellett a cici :lol:
Vendég
 


Tegnap megnéztem egy filmet, a Napfivér Holdnővér.És hát végigbőgtem szinte :)
Vendég
 


Kriszti, felvettelek! :wink:
Nagyon helyesek a gyerkőcök!!!
De te nem vagy egyiken sem :?
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti, halk gratula, majd erős pozi tesztre hangosabban gratulálok, bár tuti nem lesz gond!

Fürti, sajnálom. :( Leszoktatással hogy állsz?

Nóci, mik vannak, borzasztó, nagyon sajnálom. :cry:

Lányok, ne tudjátok meg, mit össze szenvedtem a babakocsival az utcánkban. A hótól nem lehet tolni, gyakorlatilag úgy cibáltam magam után. A szomszéd meg is jegyezte, hogy nehéz lesz lemennem, de az, hogy segítsen, eszébe se jutott! Egy másik szakaszon persze szintén nem tolták el, 21. században, röhej, de ott egy vadidegen pasas rögtön felajánlotta a segítségét, együtt vittük át. Jó, hogy azért még vannak segítőkész emberek. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Hát elég nyűgös napjaink voltak. Szerdán kapott Bebe szurit és ilyenkor nagyon bágyadtka két napig és kézben szeret java részt lenni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóci!
Még piri nem talált meg szerencsére.... de egy kicsit furcsálom már.
Örülök, hogy vágre találtál barátnőt!!!!

Fürti!
Gratula a 7. fogacskához!!!!
Nálatok van Prevenar :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: Nálunk hiányzik már egy hónapja. Nekünk most kellett volna megkapnia a 2. részletet, de nem tudta. MAjd a következő hónapban megkapja.

Kriszti!
Egyenlőre nagyon halkan gratulálok!!!!! Mennek a drukkok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép Kép
Baráttal:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Remélem, már itthon vagytok és minden rendben volt az úton!!!!
Sikerült a dokihoz oda érnetek???? Milyen a száloda????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, nagyon édes Bencus! Milyen nagy már! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jaj, ne is mondd.... 63,5 cm és 6940 g :D :D :D :D :D :D :D
Igazi vasgyúró :D :D :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na nem jovok egy napig es micsoda porges van itt :roll:

Hazaertunk de meg eletemben nem volt ilyen utam azt hittem lezuhanunk :shock: mar a siras is ramjott es nyugtatot kellett bevennem :|

Remelhetoleg a napokban mar jelentkezem majd mondjuk holnap vgy hetfon addig is legyetek rosszak nem tudtam meg visszaolvasni de majd potolom,mint mindig 8)

Zsu
A fotot viszont lattam koszi nem is tudom hirtelen talan rad hasonlit :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Már nagyon várom a holnapi napot Még jo hogy ma jönnek vendégek és hamar elmegy a mai nap

Fürtöske
Sajnálom hogy megjött

Köszönöm a halk gratulákat

Brideget
Örülök hogy épségben hazaéretek

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Boldog Valentin-napozást mindenkinek!!!! :)
Puszi

Kriszti :) beszámolót kérünk szépen, apa reakciójához :wink:


Kép
Vendég
 


Boldog Valentin napot mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

BOLDOG VALENTI NAPOT MINDENKINEK!

Képzeljétek el csináltam ma is tesztet de a második csik nagyon halvány Mutattam apának valentin napi ajándékként és nagyon örült neki.Azt mondta addig bizonytalan amig nincs orvosi papir Az orvosom majd csak március elején lesz ugyhogy addig nem lesz uh Azért holnap veszek egy másik féle tesztet de biztos vagyok benne hogy terhes vagyok
A melleim feszülnek a derekam fáj és egyfolytába hányingerem van.
kriszti0406
 
 


Zsu :) meg sem dicsértem Bencust, milyen szép nagyfiú lett!!! :)
Majdnem 7 kg!Azta! :D

Kriszti :) Holnap is csinálj egy tesztet, reggel csináltad?
Hányadik napon vagy a mensi kimaradásától?
Apa nagyon realista :wink: :)
Valahova máshova nem tudsz elmenni uh-ra?Én tuti nem birnám ki.
Bár ha még halvány a 2.csík, akkor még lehet uh-n nem is látszana semmi :roll:

Marcinak meg egyszerre jön most 3!foga :P
Vendég
 


Sziasztok!!

Bocsi, hogy egyre ritkább vagyok, de atököm ki vann! Ma megint hőemelkedése van a Regimnek! Elegem van! Úgy hogy holnap megint mehetek vihetem dokkerhoz!
Tegnap voltak az uj barinőjék pizzát sütöttem és gofrit hozzá! Nagyon jót dumcsiztunk! Legközelebb mi megyünk póker party-ra! Mondjuk mi még apával olyan tanuló üzem modban vagyunk úgy hogy csak a szerencsére bizzuk majd maunkat! meg persze nem pénzben játszunk még mielött arra gondolnátok, hogy azt hiszem kis naivan, hogy kiverünk mindenkit a bugyiból!!!

Kirszti! Istenem! nagyon hanlkan gratu! Holnap akkor mész venni uju tesztet??? Mindenképp gyere és mesélj! És ha tényleg meg minden akkor a gyerekeknek mikor mondjátok el??
Minjá belépoek az iwiw-re és akkor megkuksizlak meg bejelöllek!!!

Fürti! Sajnálom pirit! Remélem a kövi hóap a tiéd is lesz!

Zsuzsu! Ez igen! Nem semmi méretekkel rendelkezik Bebe! És nagyon helyes a képeken! És pláne a kis barátjával!!!! Nagyon cuki!
Furi, de viszont jó, hogy piri még sehol! Ez vajon normális??? Mikor kéne megjönnie??? Tejcsid abszolut nincs már???

Brid! Nagyon sajnálom, hogy rossz volt az utatok! Mesélj mi történt ami miatt így kikészültél??
Nagyon várom, hogy gyere mesélj!!!!!!

Beze! Igen ez nem semmi a kocss story! Ez hasonlo ahoz, hogy nagy pocival a fiatalok nem adják át a helyet a buszon és az idősebbek igen vagy mikor a vonatról száltam le a babakocsival látták erős férfiak és egy nyüzüge csaj segitette le a kocsit! Fasza miylen kedvesek az emberek!

Mindenkinek nagyon boldog valentin napot kívánok!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nóci, drága Reginek express küldöm a gyógypuszikat, jaj, szegénykém, semmi nem kíméli.
Amit írtál, az teljesen így van, sajnos... :? :(

Zsuzska, szép nagy már Bebéd, gondolom, szeret enni. :wink: Ezzel nálunk sincs gond. :D

Brid, sajnálom a rossz utat, de fő, hogy szerencsésen megérkeztetek. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma reggel ujab tesztet csináltam és ott a 2 csik nem olyan erös mint a kontroll csik de lehet létni mennyit erösödött tegnap ota
nem megyek másk orvoshoz mert dombovárt nem szeretem Pécsen meg nem nyulnak más orvos kismamáihoz
Ugyhogy marad a várakozás Hamar el fog menni az idö mert megvan a napi progra meg itt vagytok ti és mindennap irok
Ha meglesz az uh ingyen élküldöm valakinek az lh teszteket nekem már nem kellenek

Nóci
Nagyon sajnálom a kicsikét és persze téged is

Bridget
Mi ujsá nálatok

Zsu
Nagyon nagy babád van és persze gyönyörü

Fürtöske
Ma vagyok a 31 napon Kedden kellett volna megjönnie
Akkor a fogzással megszenvedtek kened a fogacskáját valamilyen krémmel hogy ne fájjon neki

Puszi mindenkinek
:lol: :P
kriszti0406
 
 


Sziasztok :)

Nóci :? szegény kis Regi :? És mennyi az a hőemelkedés?
Szegénykére ténylegnagyon rájár a rúd :?
Gyógypuszikat küldök Neki :)
apa is pókerezik, a gépen, mostanában ez a mániája.Persze nem igazi pénzben :)
Kicsit szerintem különítsd el Regit, sokat jártok társaságba, lehet összeszed valamit mindig :?

Kriszti :) Szuper!++++
Dombóvárt én sem szerettem, elég tré egy kórházuk van.Bár egy uh-t bárki meg tud csinálni.És Szekszárd?
Kik a nőgyógyászok most Dváron?
Én az LH tesztekre vevő lennék.A postaköltséget legalább fizetem!Ok?
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltunk dokinál aki át küldött megint a gégészetre persze senki nem talált semmit, de a hörgésre meg a takonyra felirtak gyogyit! Ma már egész jó kedve lett, de nagyon! Ma tők főzeléket főztem neki krumplival meg sütöttem tököt is! Nagyon imádja! Bár a tők főzelék szerintem, nem lesz a kedvence! Holnap sóskát főzők neki!

Kriszti! örülök, hogy napról napra erősödik a csíkocska! Néhány nap és fullos lesz!
De márciusig baromi sok idő van még! De mi az, hogy más orvosok kismamiit nem fogadják??? És ha te nem jössz ki valamiért a dokiddal akkor mi van??? Vagy valamiért nem vagy megelégedve velük?? Na ez nekem magas!!! Bár azért neked gyorsan megy majd az idő hisz van ott még két lurkó akiknek teljes melldobással pöröghetsz!!

Fürti! Nem járunk sokat közösségbe az a sok, hogy sokat járunk eü intézménybe mindenféle kontrollra! Barinőzni csak most kezdtem el és leginkább sétálni járunk ami a szabadban történik! Ezt nem tudom lejjebb csökkenteni!

A gyogy puszikat fogadtuk az ablakkon beengedtem és már rosszalkodik a kis angyalkánk!
Ja és képzeljétek a legujjabb hobby, hogy ha sír akkor csak úgy nyugszik meg, ha áll a két lábán vagy ül a fenekén! Persze tudom, hogy nem egészséges, ha álltatom, de mit csináljak, ha attol vigyorog! Meg imád lépkedni!
Csajok!! Baby compot mikortolo lehet kezdeni használni?? Használt közöletek itt valaki??? Engem nem érdekel most a mende monda csak saját tapasztalatot kérek, ha lehet!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!


Visszatértem, kicsit zsúfolt volt a hétvége!

Kriszti, hát ez nagyon szuper!Örülök nagyon neked!
Nekem elvileg szombaton kellene majd megjönnie, de már most görcsöl a hasam, úgyhogy sajnos ez a hónap sem lesz a miénk. De nem baj, majd a következő :wink:

Az nem baj, hogy a párod két lábbal áll a földön, az enyém is ilyen, és mindig visszahúz, mert ha már 1 napot késik (ami az utóbbi időben rendszeres, akkor én már nagyon elkezdek reménykedni, és nagy a csalódás!
De hát nálatok ilyen nem lesz!!!

Nóci, arany kis Regi! De már akkor jobban van, ennek örülök. A barátnőm kislánya 2 hónapos, vagyis lassan 3, ő meg akkor örül, ha ül, és olyan édesen csinálja.
Az is szuper, hogy így egymásra találtatok , és megy a barátnőzés.
Én is megbeszéltem Katival, ha már egy városban lakunk, találkozunk, de semmire sincsen időm. Hazaérek, 5-re főzés, kicsit Andrissal vagyok, és már este is van.
Hétvége is tele vn, ugye most másodállást vállaltam, szombat délelőtt elmegyek, vasárnap reggel érek haza, amit persze átalszok. Úgyhogy nagyon zsúfolt a program.
Pókerezni én is szeretek, mi aprópénzben szoktunk játszani, de álatalában hamar kiesek, mert nem megy valami jól a blöff :?

Fürti, hogyan viseli Marci a fogacskákat?

Zsuzska, gyönyörűségesen szépséges Bencus!!!!!Kis vasgyúró!

Bridget, elhiszem, hogy megijedtél! Ahó, igaz?
De az a lényeg, hogy épségben megérkeztetek!!!!

Velem nem történt semmi különös, holnap megyek röntgenre, azt tervezetem, hogy utána összefutok Katival, de haza kellett hoznom a munkát, annyi van :(
Úgyhogy ha meg is úszom, a holnapi napot, azért dolgoznom kell!Felettébb boldog vagyok!

Ja, és mégsem jelentkeztem egyetemre, előbb inkább kigondolo, hogy mi is az, amivel foglalkoznék, meg reménykedem, hogy végre lesz kisbabánk, és akkor rá szeretnék koncentrálni csak, meg persze Andrisra. Úgyhogy inkább nyelvtanfolyamra megyek. :D

Puszi mindenkinek!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Nócika
Örülök hogy jobban van a kis regi A bébicompot a barátnöm már 6 honapos korátol haszálta ugy tekert benne a gyerköc mint egy bajnok A védönö biztos nem fogja javasolni mi nem tudtuk használni mert tele van a lakás küszöppel

Dorka
Legalább van munkád sok ember hazavinné csak legyen mit
Én is azt hittem meg fog jönni mert olyan tüneteim voltak és kiderült hogy nem is fog megjönni Most már csak az émelygés gyötör egész nap

Fürti
Szekszárdon nem ismerek senkit és én az én orvosomhoz akarok menni
Dombováron van a Lakatos a Toth a Zelcsényi meg a föorvos az egész korházba 4 nögyögyász van

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Sziasztok!

Nóci, mi félévesen kaptuk férjem unokatestvérétől ajándékba, kb 10,5 hónapos koráig használtuk. Nem tapasztaltam, hogy a járásfejlődést befolyásolná, nem volt benne egész nap, csak reggel, illetve kicsit délután. Így is elindult 11 hónaposan és 1 hetesen. Szerintem nyugodtan próbáld ki.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

kati! Itt is nagyon boldog névnapot kívánok Lillusnak!

Csajok köszönöm a baby comp ötletet! Csak ezzel még egy kérdés! Nem baj, ha még nem ül teljesen a manó??? Mert hát abból kiesik nem?? Vagy ez csak akkor lesz jó, ha már tutira ül???

Kriszti! A védőnő az szerintem semmit nem javasol azért is inkább itt kérdezem, mert azért nektek több tapasztalatotok van e téren mint neki!

Dorka! Basszus akkor jól tele vállaltad magad! Nos sikerült ma taliznod Katival?? Mesélj milyen volt?? Mit csináltatok??
Dokinál mi volt??

Kitty! Mondtad, hogy ritkábban tudsz majd jönni, de ez már nagyon ritka!

Brid! Mi zujs???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kati, Lillának boldog névnapot kívánok!

Nóci, a kompból nem esik ki, mert végig körben védve van, nem kell hozzá önállóan ülnie. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kati, Lillának Boldog Névnapot!


Nócika, nem tudtam Katival találkozni, nem is hívtam fel, mert a dokitól hazajöttem, hazahoztam a munkát, és azt kellett csinálnom.

Kriszti, félreértettél, én nagyon örülök, hogy van munkám!Csak jó lenne, ha már itthon nem kellene foglalkozni, de a nap 24 órájában agyalok rajta. Ezzel nem vagyok egyedül, tudom :D és nem is bánom!

Az eredményekért holnap megyek, most csak röntgenen voltam!

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Köszi a névnapi köszöntést mindenkinek!

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Csak egy gyors jelentes mert mar muszaj irnom nektek :oops: Holnap irok mindenkinek ne haragudjatok ma ugy szegyellem magam de olyan taknyos vgyok ma ment el apacska is holnap jovok ma :oops:

Na gyorsan irok aztan megyek aludni :oops: Szal penteken megerkeztunk szallodaba mentunkes aludtunk :oops: szombaton reggel koran mentunk leadni anyagot kertem meg tegelyt,hogy hetfon is hoznank ha lehet biztos ami biztos alapon.

Vasarnap megjott(csutin volt az uccso fogigatlo) hetfon meg mentunk a dokival beszelni.Kiirta a gyogyokat irto aranyos es normalis volt mint mindig!Ultra short protokolom lesz.Megkaptam apacska eredmenyet is amire azt mondta a doki Nemhogy ngyon jo hanem egyszeruen brillians :shock: 8)

Dagadt a buszkesegtol a melle :lol: 250millio az ossz mennyiseg...az tenyleg enyire jo? :roll: 6kemcso lett :!: :!: :!: Igy hetfon nem kellett szegenykemnek alkotnia :oops: Hanem kapott egy bucsuztato birkot tolem :oops: :lol: :oops: Meglettem uhuzva ciszta nincs miomam nagy :roll:

Szuri tegnap ota megy 3fele is van eddig meg eleg jol megusztam 65ezernel tartok es ez kitart 23-aig aztan uhu es meglatjuk.Wellnesseztunk apacskaval vasarnap is meg hetfon is ettem palacsintat jaj de fini volt szaunaztunk es a legjobban az a kinti medence jott be amiszabad eg alatt van es ott lehet lubickolni.

Nem sok kep keszult de van egy par.Ma elutazott es nemreg meg is erkezett azert maradtam fent ilyen sokaig,hogy meg tudjunk beszelni 8) jaaah delutan nem volt aram nem tudtam jonni utana meg elutani sziesztat tartottam mert ma hajnal 4kor keltunk :oops: birkozas :arrow: bepakoltunk egyutt furcsiztunk egyet aztan kicsekkolas reggeli es fel 8kor mar uton is voltunk.

Na hat roviden ennyi most mar csak imadkozni kell aztan meglatjuk mi lesz.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Visszaolvastam 3oldalt :shock: :lol:

Dorka
Egyetemre felvettek?Ez a nehezen jon ossze a gyerek ezt ismerem sajnos :? Apacskanak ilyen leletek mellett csak ramkene neznie...erre tobb,mint 2eve semmi :( Hataddal mi van?Fexel meg? :idea: Sikerult megbekelned annak a lanynak a terhessegevel?Na most olvasom nem mesz egyetemre viszont a nylevtanfolyam is ngyon hasznos :wink:

Furti
Igen tessek jonni ahogy eddig is :!: Te legalabb mindig tudtal jonni Nocival egyutt en jovok ahogy tudok most meg,hogy itthon vgyok es parom is elment konnyebb lesz jonnom :wink: Valami uj foto van? Melyik formabedobalos jatekotok van?Olvastam neked is megjott :?

Kata
Betegsegek?Ebben a ramaty idoben nem is csodalom betegek voltatok en amikor hazajovok tuti mindig nathas leszek vgy kohogok vgy avlami mindig van :x

Kriszti
En is megtudhatom az iwiwelerhetoseget? 8) Majd jol bejelollek :lol: Ti hany gyereket terveztek?3 vgy esetleg megtobb? :idea: Lh tesztekkel hogy allsz?En csak ajanlani tudom!En is itt rendeltem es marha szepen kimutatja ha szakszeruen hasznalja az ember janya :D Megjott? :roll: En nem talaltalak wiw-en :roll: Pozi teszt juppieeeeeee muti muti!!!!Dokhoz mikor mesz? 8)

Zsu
es spontan probalkoztok vgy mentek segitsegert megint?Fuu lehet masodszorra ikrek lesznek 8) :lol: Jol latom,hogy ment lefele a zsiraf feje? :shock:

Noci
Basszus ez a so dokihoz jaras...lassan elmehetsz mar gyerekorvosnak :shock: :lol: :lol: Uj barinorol meselj mar meg kicsit 8) orulok,hogy vegre ratalaltal valakire az olyan jo nem?Es meg,hogy o is babas igy talan megjobb :D Semmi privit nem kaptam :roll: azt meg,hogy mit kapok jo,hogy mondod most megint lukad az oldalam :lol: Kimeno fiokod is uers? :roll: Mar nem tok mire gondolni...szamod add mar meg :roll: Hat,hogy mi tortent majdnem lezuhantunk...na jo nem de az a dobalozas a gepen marhara megremisztett :roll: :oops: Gofri hmmmm nyami nyami

Beze
Allitolag most kicsit lehult az ido de utana jon a tavasz :D Ezt a babakocsi mizeriat mindenkitol hallom :evil:

Kitty
Mostanaban nem josz :roll: Remelem csak a melo miatt es nem azert mert mar lesem mered irni,hogy megint nem jott meg :oops: Tenyelg megjott? :lol: Uj melo milyen?


Tunderke,Csucsu hova tuntetek? :roll:

Sok sok pusz pusz csajok megyek dokihoz aztan kesobb vgyok :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Brid, ez az eredmény több, mint tökéletes!!! Nagyon-nagyon drukkolok, de ezt biztosan tudod. Iwiw-es elérhetőségemet küldöm priviben.
Mi volt ma dokinál?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma reggel csináltam ujabb tesztet és már egyértlmüen pozitiv Sokkal erösebb a csik mint a multkor.

Bridget
Ezek nagyon jo eredmények nagyon drukkolok hogy munnél elöbb legyen nálatok is ++++ teszt Sajnos képet nem tudom hogy kell felrakni Az iwiw cimem csere krisztina
vásárosdombo
Most raktam fel a farsangi képeket is

Nócika
Nem tud kidölni belöle mert körbe van müanyag legfejjeb csak nekitámaszkodik

Puszi mindenkinek
kriszti0406
 
 


Hat apacskaval nincs gond az biztos... :roll: ha rajt amulna mar lenne babank :lol: Koszonom a drukkokat!!!Ma csak azert mentem be,hogy megmutassak,hogy kell beadni a szurit mert ez maskor ez nem volt.Hat lila let minde2injekcio csak az egyik helye nem latszodik ennel meg en is jobban beadtam volna :?



Beze
Okes minnya megyek nem vettuk meg fel egymast? :roll:

Kriszti
Na akkor semmi ketseg te mar babas vgy :!: marciusig,hogy birod ki??????????? :shock: En mar tuti ott ulnek az ugyeleten,hogy nem jott meg csinaljanak egy uhut 8) :lol: iwiw-en igy kerestelek de en nem talaltalak :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


csere krisztina
vásárosdombo

igy nem talal senkit a gep a nev alatt 2oldal talalat is kijon de mas varosban laknak :roll: HELP!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Igy keresd Csere Vanda
Vásárosdombo
és az ö ismerösei között leszek. Nem tudom igy miért nem lehet megtalálni A Vanda az én lánykám Nála megtalálsz Lefényképeztem a csikokat de valahogy át kell méretezni mert igy nem engedi feltölteni de azt hol kell nem tudom
kriszti0406
 
 


Na most megvgy 8) de a nev az igy van Csere (Magyar) Krisztina
lehet ezert nem talaltalak :roll:

Ez a ket gyerek hogy hasonlit egymasra :shock: Te vgy a piros felsoben a 3.kepen ? 8) Na mert ha igen akkor a gyerkocok rad hasonlitanak :lol:

Az Ariel-es jelmez milyen otletes volt :o nekem eszembe sem jutott pedig milyen jo :P

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! na majd minjá jól felhivlak azaz dobok egy sms-t! Na várj csak!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci elkuldom priviben az itthoni szamom azon hivj mert a mobilom bekrepalt :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid, írtam privit. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jövök, de csak aludni járok haza :oops: Ezen a héten nappalos vagyok, ami azt jelenti, hogy 8-20 -ig dolgozok, így időm semmi. Ma szabin vagyok, mert egy csomó ügyet kellett intézni Apehnél, munkaügyinél, hagyatéki stb...

Munka nem rossz, csak eléggé elfáradok, de majd belejövök, csak nagyon ellustultam az utóbbi időben :lol:

múlt hét csüt. jött meg, azóta iszom a cickafarkteát minden este, remélem, rám is hat :roll:

Hétvégén igyekszem majd visszaolvasni!

Lillának utólag is
Kép
Vendég
 


Beze
Iwiw-en karbantartas van :roll:

Kitty
Na nem am megint tulhajszolod magad :? Hetvegen ha lesz egy kis idod gyere 8)

Noci
Holnap is leszek neten mert ugye pihenek es kuralom magam 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Bocsika, de hulla fáradt vagyok és csak olvasni volt erőm. Két hete nem volt egy átaludt éjjelem sem. Elég sokszor kiesik a Bebe cumija és mindig menni kell betenni a szájába. Apa persze nem kel fel rá.

Köszönöm a Bence dícséretekekt!!!

Fürti!
Kitartást a 3 fogacskához!!!

Nócika!
Szegény Regi!
Mindig elkap valamit :( :( :( :( :( :( :( :(
Jobbulást!!!!!
Nem tudom, mikor kéne megjönnie, de szoptatni már 4 hete nem szoptatok. Eddig még amikor megnyomtam a mellbimbómat, még jött elő belőle egy csepp tejcsi, de már az sincs. De jövő héten mennem kell rákszűrésre a dokimhoz és majd rákérdezek.

Kriszti!
Örülök, hogy szépen erősödik a csíkocskád!!!!

Bridg!
örülök, hogy sikerült leadni a hadsereget és apácskádnak ilyen jó lett az eredménye!!!!
Spontánkodunk tesóval. A dokijaim szerint nagy esélyünk van egy spontán babára. De ajd meglátjuk. Előbb menjenek le a felszedett kilók.
igen, szépen vándorol lefelé a zsiráfom. Bár most pont megállt egy kicsit, de majd megindul hamarosan.
Jobbulást neked is!!!!!

KAti!
Lillának utólag is nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?