Új privát üzeneted érkezett!

Katus, nagyon édesek és szépek a csajaid! (küldtem mailt)

Reni, nagyon boldog szülinapot!

Kérdés: nem tudna valaki kölcsönadni orkán gatyát? nekem kellene, holnap megyünk a Mátrába 4 napra. reméltem, hogy nem lesz rá szükségem, de mégis... :roll:

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Őszintén meglepett, hogy gondoltatok rám! Köszönöm szépen :-) A következő már hármassal kezdődik :( :shock:

Tegnap későn értünk haza a dokitól. Holnap UH-ra megyek, hátha valami kiderül.

Évi, szerettem volna kérdezni, hogy neked vecsési címed van, és így látnak el az Uzsokiban? Tegnap felmerült a dokiban, hogy ez így lehet nem lesz jó :shock: Én meg mondtam, hogy a szomszédom is ide jár... Azt mondta a beutalók és a receptek felírásával lehet gond. Nem értem...

Orsi, Te gyúrsz valamire??? :lol: Csak hogy a laptetőt emlegeted. :wink:
almi
 
 


Csajok!

Akkor szerdán délután fél 5-től mienk a Colping :D

Viki,
Nekem van nacim, de méretileg...hát, talán az egyik szárába beleférsz teljesen :wink: :oops: :lol:
Ha gondolod azért megnézheted.
A Telepi úton a gagyibb turiban kilehet fogni jókat. Ma minden 200.- Nézd meg esetleg, hátha.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Még akartam írni, hogy sajna mi megint nem tudunk menni... Ati oltást fog kapni. 15 hónaposat. Remélem nem készíti ki. Én már most be vagyok tojva. Olyan körülményes ilyenkor télen vetkőztetni a dokinál, közben rólam ömlik a víz, ő majd ordít... Szinte látom magam előtt milyen szánalmasak leszünk :shock:
Most meg nem tudom mi van, mert már órák óta alszik. Nem is tudom mit kezdjek magammal. Nem vagyok hozzászokva ennyi szabadidőhöz :wink:
almi
 
 


Anikó, köszi, én is arra gondoltam, csak E. sajnos nem szeret turizni... :(
azért beszaladok, hátha mázlim lesz!

ja, és megjött a kocsikulcs, amit a gyárból rendeltünk! 22e a vége. :(

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


MIIIIIIIIIIII lenne, ha jövőhét péntek lenne a farsang? (Anikó utál :) mert leszervezte már, de csak jobb lenne egy pénteki nap, mint egy hétköznap) elvileg mégis jó a Colpingnak a péntek....
Holnapig nyilatkozzatok légysziiiiiii, köszi, köszii

Viki,
én tudok adni neked gatyót:-)

Anita
putyu
 
 


nekünk a péntek is jó. :)

köszi, csajok, turtam ezerért. 8)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Kukucs!

Hogy csináltok két db fényképes vonalzót, Csajok? Nekem azt írja ki, hogy túl hosszú aláírás. :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Nekünk is jó a péntek!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Katus, úgy tudod megcsinálni, hogy a második vonalzó linkjének az elejéről kitörölsz néhány karaktert (én is sokat szarakodtam vele), és akkor így néz ki, amit bemásolsz: KépKép
KépKép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Marietta nagylány! :)
Boldog névnapot kívánunk!! :lol:

Kép

Anita
putyu
 
 


Akkor péntek? Odaszóljak? Több variációért már nem szívesen tartanám a hátam :roll:

Marietta,
Nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

Viki,
Legközelebb ideadhatod Esztert míg turizol :D

Katus,
Tomi úgy csinálta, hogy a vonalzókat rövidítette le. Én süle vagyok hozzá, de megkérdezhetem hogyan. Bár Te egész jól mozogsz a gépen, tuti rájössz :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Mariettának boldog névnapot kívánunk!
Kép

Na, ezt a linket sikerült klasszul bemásolni...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Pótolom az elmaradásaimat, Reninek utólag boldog születésnapot kívánok!

Mariettána pedig nagyon boldog, vidám névnapot! :-)

Évi, mi újság? :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 



Farsang akkor SZERDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy mindenkinek jó legyen :) :) :) :)

Anita
putyu
 
 


Évi, hogy vagy? Képzeld veled álmodtam...brutál hülyeséget, majd elmesélem :lol:

Anita
putyu
 
 



Katus,

A vonalzót én is Katától kérdeztem anno hogy csinálta és én is sokat szarakodtam vele. Amikor kész a vonalzó és kiadja a linket, amit a babanetre kell bemásolni, akkor a babaneten megnézed, hogy mi az, ami törölhető. (az a rész, amit az első vonalzónál már beírtál)
Kitartás:)
Vendég
 


Sziasztok!

Anita, Emőke!

A helyzet változatlan... Vasárnap és hétfő éjjel volt pár keményedésem (szerintem :roll: ), meg picit fájdogált is a hasam...reménykedve vártam a kedd estét...semmi...még pisilni sem kellett felkelnem...egész éjjel aludtam, mint a bunda...s ez így volt ma éjjel is.

UM alapján amúgy holnap lenne a nagy nap :)

Hétfőtől meg minden nap CTG...brrrrrrrrrr!

Emőke!

Hát nem ér ám ilyen csöndben és enniyre megelőzni :arrow: vonalzód :!:

Anita!

Biztos hatos ikreim voltak mi? Hát, a hasméretem alapján tán el is férnének :roll:

Addig-addig pakolgatjátok a farsangot, hogy a végén még mi is ott leszünk...ami jó lenne, de most azért tudnék "jobb" programot is addigra.


Reni!

Persze, vecsési címem van...miért lenne gond??? Milyen gond lehetne? Pláne a recikkel :shock: A beutalókkal sincs semmi...vérvételre én mindig Pestre jártam...vagy az Örsre, vagy a kórházba...annyi, hogy párszor itt adtam le a vizeletmintámat (csakhogy ne kelljen csak ezért bemenni az Örsre) és előtte a Végh adott beutalót a vizsgálatra (a dokim is írt, de állítólag azt nem fogadta volna el a labor...bevallom nem is próbáltuk!), no meg itt csak a rendelő edénykéjében veszik át a mintát, így azt is adott a doki. Nem is értem mire célzott a dokid :roll: :shock: !


Jajj, lányok! Panaszkodni fogok: kedd óta itt van anyósom...Ő aranyos nem beleszólós, pattogós, vagy ilyenek...DE CIGIZIK...persze nem a lakásban, de akkor is :evil: ...már mindenhol és mindenen cigiszagot érzek...bele fogok gebedni a takarításba, fertőtlenítésbe, szagtalanításba mikor hazamegy :?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sikerült, kössszzziiiiiiiiiiiiii :)

Évi,
kitartást!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Évi, kitartás! A dohányzásról jutott eszembe, ma voltunk ctg-n és a szülészet előtt, köntösben egy teljesen átlagos kinézetű, jól "öltözött" (normális köntös, pizsama - más téma ilyen hidegben, terhesen mit keres kint egy szál köntösben) nagy pocakos kismama kávézott és dohányzott!! Majdnem megálltam jól megnézni, annyira szörnyűnek találtam. Még Feri is nagyon kiakadt. Többször visszanéztem, hogy jól látok... És sajnos igen. :-( Döbbenet.

A vonalzóm meghülyült :-( Majd megpróbálom rendbe tenni.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Évi, köszi! Én sem egészen értettem mire gondol. Arra jutottam, hogy így a Herminán nem tud megnézni, mert az ugye a Zuglói sztk, ő pedig ott rendel. Atival fordultam meg nála ott UH-n. Magánrendelésen nem tud felírni semmit. Viszont ma voltam az Uzsokiban :-( Nem túl szívderítő ez az első emelet... A lényeg, hogy úgy néz ki Ati működik, mint fogamzásgátló. Így eljött az idő, hogy leváljon a drágám. Kemény menet lesz. Azt sem tudom hogy fogjak hozzá. Eddig abban reménykedtem, hogy kistesó majd elintézi. Ez nem fog kiderülni... Ha tudtok nekem jó tippet adni, azt nagyon-nagyon megköszönném :shock:

Ha hétfőig pocakos maradsz, akkor össze is futhat veled a barátnőm CTG-n. Ő még csak hétfőnként jár, akkor lesz 38 hetes :-)

Katus, szupi vonalzóid lettek :-)

Mariettának mi is nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!!
almi
 
 


Mariettának mi is boldog névnapot kívánunk!!! :D

Reni,
fú. Én nem tudok segíteni :S
Nem probléma, hogy vecsési vagy, bármelyik sztk-be lehet menni, nem okoz gondot! Csak a Te dokid csak abba az intézménybe adhat beutalót, ahol rendel. Szóval minden vizsgálatra be kell majd menned Pestre. VAgy a házidokival egyezkedni, de azt annyira nem szokták szeretni. Az első labort még szó nélkül írják, de utána már húzzák a szájukat, hogy miért fizetsz a magándokinak, ha még a beutalót is a házidokkerral íratod meg. Ééérted? :D

Ja, Évi,
észre fogod venni, hogy mikor vannak fájásaid. BAsszus, elfelejtettem, de ez tényleg baromira fáj :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Akkor most a farsang végül jövőhét szerda????

Marietta,
mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Neked!


Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Marietta!

Boldog névnapot!


Reni!

Boldog Szülinapot! így utólag :oops:


Valamiért már megint nem tudok képet csatolni :(

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Katus, Emőke!

Kitartok...úgysincs más választásom :?

Katus!

Ennek a fájás dolognak az "elkerülésére" van egy jó módszerem :arrow: EDA. Naggyon-naggyon ragaszkodom hozzá!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


kukk!

Kata,
megvan még a golyós hasfeszesítőd??? Van egy zsák a hasam helyén :)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Marietta,

BOLDOG NÉVNAPOT!!

Reni,

Boldog Szülinapot!

Anett,

Ha legközelebb rendelsz kérek szépen 2 folttisztítót. Köszi!
Vendég
 


Katus, van még 1-1 hasra, illetve fenék-csípő-combra való...

Reni erre én nem tudok okosat mondani, mert nálunk a teherbe esés és Marci leszokása között volt 2-3-4 nap átfedés... És Marci önként hagyta abba a szopást - mint ahogyan most Zazi is kiegyezik azzal, hogy már csak naponta egyszer tudom megszoptatni... A doki biztosan tud erre valami okosat mondani, de addig is szedd az elevitet vagy a gravidát, soha nem lehet tudni! :wink:

Évi, és ha már nem lesz rá idő? :wink: Nekem akkor se tudták volna már bekötni, amikor beértünk a kórházba. De ha én kibírtam nélküle, akkor szerintem bárki más is :wink:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,
kérem akkor őket. Írd meg priviben a számod kérlek és felhívlak egyeztetni!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma Levi többször is kapaszkodás nélkül álldogált max 10 másodpercig és egyszer még lépett is egyett előre! Istenem, csak most kezdem felfogni, hogy már nem kisbaba, hanem egy nagy fiú!!!!

Farsanag akkor szerdán????

Kata, Katus,
milyen golyós csodaszerről beszéltek?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ezt muszály megmutatnom.
Hordozókendő a la Zorka :D :D :D
Kép
Vendég
 


Judit, :lol: :lol: :lol:

Orsi, ügyes ez a Levi fickó!
(A krém az előző oldalon felsorolt L'Oréal-os és Garnier-es krémek egyike, narancsbőr eltüntetésére)

Évi, még nincs semmi?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


KAta,
hívlak :D Bocs, tegnap későn vettem észre a privit :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Halihó!

Kata!

Semmi... :?

Reni!

Én még javában szoptattam Zétit mikor Borkó már elindult :) ... A leszoktatással sem volt gond, mert Zézé magától döntött úgy, hogy Ő már túl nagy a szopihoz :wink:

Jajj, Lányok!

Minden tiszteletem azoké, akik 2-3 napnál tovább is el tudják viselni az anyóst/anyukát a lakásukban :!: Nekem már egyre nehezebben megy...ha lehetne inkább még 9 hónapnyi terhességet bevállalnék, csak ne legyen körülöttünk senki :oops:

Csak és kizárólag ezért "siettetném" már Borkót...persze ahhoz sincs szívem, hogy "kiüldözzem" szegénykét...így semmi ajánlott praktikát nem vetek be...tőlem ezek idegen dolgok (még a lépcsőn sem járkálok direkt, csak ha tényleg nagyon muszály)

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
kitartás a mamához :D Tapasztalatból mondom, ha nem akar jönni Borkó, házi praktikákkal sem fog. Most olvastam, hogy a lépcsőzés kifejezetten káros is lehet, de egyébként sem használ. Még van 2 napod terminusig ;) HOgy paráztál, hogy hamarabb jön :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Évi!
Ha egy kis nyugira vágysz, gyere! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Judit, :lol: :lol:

Orsi, Farsang SZERDA!!!! És gratula a nagy fiúnak!:D

Kata, hogy van Marci? Jöttök?

Évi, hát én el sem tudnám elképzelni :oops: :oops: :oops: már azok az egy egy órák is soknak tűnnek :oops: :roll: Kitartás!!!

Reni, nekünk is azért lett 3 az a 3 év, mert szopi mellett nem estem teherbe...Fokozatosan váltottuk ki a szopikat babatejre, ( napi 3 szopi volt még, két hónap alatt sikerült) és 2 éves elmúlt mire végeztünk, utána ahogy elapadt a tejem (mellékelt ábra :D ) terhes lettem :D Ja és szerintem az oltástól aznap nem lesz baja, nekem egyik gyermekemnek sem volt, mástól sem hallottam, Botond lázasodott be tőle 2 hét múlva, de ő minden oltástól...

Anita
putyu
 
 


Anita, köszi a kérdést, de sz*rul. Már mindenki beteg, a fiúk antibiotikumot is kapnak, Marcit egy paraszthajszál választotta el a tüdőgyulladástól. A jövő héten lent leszünk Anyámnál, mert egyedül nem bírok velük (aZUram is elkapta tőlünk ezt a nyavalyát.) Úgyhogy mi az idei farsangról is lemaradunk, de majd jövőre bepótoljuk!

Évi, kitartás (tudom, miről mesélsz anyóspajtással kapcsolatban...)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Évi, kitartás :-) Mi holnap megyünk látogatóba. Nekem már az esik rosszul, hogy ha mi nem vinnénk Atit Anyósékhoz, akkor talán egy kezem is sok lenne, ahányszor eddig látták volna. Ati 4. unoka, és olyan érzésem van, hogy ő így már kicsit sem érdekes. Annyira legalábbis nem, hogy meglátogassák. :-( Pedig neki is joga lenne a nagyiékhoz legalább annyira, mint a másik háromnak :-(

Leszoktatást illetően nem igen sikerült megnyugodnom :-( Drasztikus nem tudok még lenni, így attól tartok sikertelen minden próbálkozásom. Az estéket nem tudom megállni. Ati fúr, mint egy vakond :-) Kutat, keres és talál. Imádom a gazembert...

Anita, köszi az infót. Lehet nekünk is ezért lesz 3 év :shock: Az oltást illetően is. Remélem nálunk is így lesz.

Vettem tegnap Babe testápolót Atinak, mert nagyon-nagyon csúnya a bőre. Használtatok már ilyet? Mennyi idő múlva látható javulás szerintetek? Olyan, mintha totál kiszáradt volna, foltokban kipirosodik, kicsit hámlik, és az utóbbi hetekben semmi kencefice nem segített rajta, így egyre csúnyább lett. Most ebben a szerben van minden reményem.
almi
 
 


Reni, nem lehet, hogy ez ekcéma Atinál? Amit leírtál nekem annak tűnik. Ábel is szenvedett tőle. Időnként kijön. A lipobase repair (recept nélkül kapható) nálunk bevált + a halolaj. Ez utóbbit a doki írta fel "belső támogatásnak".

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke, én is gondoltam rá. Védőnénink szerint elég rá a fürdető és a gyógyszertári testápoló. Nem vált be. A doki most a héten megnézi. Eddig nem volt ilyen. Állítólag már elő kellett volna jönnie, ha ekcéma. Nem tudom, hogy van-e jelentősége, de nem hajlatokban vannak ezek a foltok, hanem például a combija külső felületén, a hasán, a felkarján. Arra gondoltam, hogy ha a héten a doki nem ad használható megoldást, akkor még a bőrgyógyászt lenne érdemes felkeresnünk.
Köszönöm a tippet, ez is jó megoldásnak tűnik, ha nektek már bevált mindenképpen meg fogom próbálni :-)
almi
 
 


Sziasztok!

Kata, Katus,
hát úgy tünik én totál félre értettem a dolgot, mert én mikor Kata írta, hogy egy zsák van a hasa helyén, rögtön arra gondoltam, hogy szülés után én anno haskötőt hordtam, és ezt nem értettem, hogy ebből már létezik golyós is :oops: :lol:
de már minden tiszta, sőt Adritól kaptam is egy ilyen golyós deónak látszódó kencét is :wink:

Anita,
köszi az infót, ott leszünk a farsangon!!!!!

Kata,
jobbulást neketek!

Évi,
jó volt, hogy átjöttetek egy kicsit, Levi és Zéti jól elvoltak :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Reni!
Erre jó a neugranormonn is, nekünk ez segített anno. Tami nagyon érzékeny bőrű és ilyen tüneteket sokszor produkál. A Babe nem használt (omega 3 és a sima), mindkettőt teszteltem nálunk nem jött be.
Szopi ügyben nem tudok tanácsot adni.

Kata!
Basszus, akkor ezt jól benyalták a pasik. Jobbulást kívánok.

Emőke!
36dik hét :) , már csak 30 nap és jól megdögönyözheted Ábelt :lol:

Évi!
Kitartás anyóshoz. Hidd el addig jó míg tud idegesíteni, ha nincs akkor már inkább azt mondanád bárcsak pörölhetnék vele :(

szandrakiss
 
 


Reni,

Ha ez vigasztal anyósomék még nem látták Tamarát...mi több még egy pár zoknit sem kapott tőlük, pedig azóta volt már ott Miki és volt közben egy karácsony is...de megértem, hogy szarul esik, mert nekem is baromira!!!

Kata,

Jobbulást Nektek!!!Zorka mindig kérdezgeti, hogy mikor jön a Marci. Ma azt játszotta, hogy megy a Marcihoz:)
Vendég
 


Sziasztok!

Reni!

Szerintem Atinál csak a tél végi, napsütés hiánya látszik. A csajokon, sőt rajtam is szokott lenni. hiányzik a bőrnek a napfény!
Kap még Ati D vitamint? Mert az kell még!
Azt is számold bele, hogy már eszeget mindenfélét, ez is meglátszik a bőrön! Lipobase repear nagyon jó! Próbáljátok ki!

Kata!

Jobbulást nektek! sajnálom a betegséget!

Judit!!

Még én sem láttam Tamarát :lol:
Édes a Zorkás kép - milyen kreatív :lol:

Dicsekedhetek??? :lol: :lol: :oops:
Valentin-napi hó előnye: könnyű meglepetést szerezni: ezt látom a csajok szobájából:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi, Te máááázlista! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Gyöngyi!
Nem semmi! :lol: :lol: :lol: :lol:

Dóri egy ideje az alvások után ráül a bilire, és már többször is bele pisilt Egész ügyes volt, bár mindig láttam rajta, hogy meglepődik, mikor sikerül valami. Pár napja viszont azonnal fel is ugrik, elkezd sírni, látszik hogy próbálja visszatartani, de többnyire nem sikerül, és úszunk a pisibe, és a pelust kéri. Így gondoltam, egy darabig most szüneteltejük a bilizést, de akkor meg mindenáron rá akar ülni, amivel addig nincs is gond, amíg nem kezd el pisilni, mert akkor újra felpattan, üvölt,....
Ez normális így?

Kata!
Gyógyuljatok meg gyorsan!

Reni!
Foltjai Dórinak is vannak, ő is kap halolajat, meg kenjük. Néha teljesen elmúlik, néha nem. De igazából már mi is a jó időt várjuk, mert az is kiderült, hogy csak a 100%-os pamutot bírja a bőre, és a vastagabb nadrágok, ill. harisnyák 99%-ban nem ilyenek.
Szopizás: Dóri úgynéz ki, hogy szép lassan leszokik. Tegnap már egyáltalán nem szopizott, és még ma se. Tegnap egyszer kérte, de mondtam, hogy nincs, azóta nem is kérte. Nálunk az vált be, hogy reggel egyszerűen nem adtam neki, hanem gyorsan felöltöztünk, és inkább játszottunk, eltereltem a figyelmét. Az alvás előtti szopiknál pedig először a délit sikerült egyre sűrűbben kiváltani teável, vagy vízzel, azt cumizta, és így is elaludt. (nem túl rég ez még lehetetlen volt, mert eldobta, és üvöltött a cici után) Majd most már este is bejön a "kiváltás".
Úgy kezdtem az egészet, hogy mindig megkínáltam a teával/vízzel, és ha nem kérte a cicit, nem adtam neki. Egy hete már volt egy olyan napunk amikor nem cicizett, de másnap egész nap csak rajtam lógott, és még reggel is szopizott. Így kezdtünk mindent előről (sokkal gyorsabban ment, mint először), de adtam a cicit, ha kérte, így talán hamarabb megnyugodott. Ma eddig nem kérte a cicit, de elég nyűgös, és szinte egy lépésre se mehetek tőle, mert mindenen sírva fakad. Remélem laasan helyre áll a kis lelke is, és feldolgozza az elválást.
Nekünk is mondták, hogy majd csak drasztikusan fog menni a leszoktatás, egyszer ki is próbáltunk. Miután Dóri háromnegyed óra örjéngés után a fejét kezdte a falba verni, inkább lemondtam róla, és hagytam szép lassan magától szokjon le róla. Jobb ez így mindenkinek.
Végül is bő egy hete van, hogy délben nem szopizik már, és tegnap már este se kérte.
Én végül is örülnék, ha ez most ilyen símán menne, de ha nagyon kérné, akkor adnék neki újra cicit, és próbálkoznánk tovább.

Katus!
Milyen az élet négyesben, alakul már a napirendetek?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?