Új privát üzeneted érkezett!

Lementem szaunázni és utána betekercseltem magam! :lol:
Most legalább tudom mit éreznek a tekercselt vendégek!
Nekem tetszett, de nem gondoltam volna, hogy ennyire meleg! :shock: :shock: :shock: Ráadásúl bekentem magam zsírégető krémmel és az is csípett! :lol:
A hóhért akasztották! :wink:

Esmeralda Puniella! Megyek Érted is, jövőhéten Ti visztek engem oksa????? :wink:
6:00-ra gyere le, ott várok Rád!
http://www.youtube.com/watch?v=yh_uu5Vw ... re=related
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Orsi,
Ok ott leszek. jövő héten leszek én a sofőr. Milyen szép vagyok ezen a képen :D Csináltam csoportképet, holnap letöltöm és felrakom. Nagyon szép volt Fruzsi.

Mimi,
Mi lenne ha én csak neked küldenék egy receptet?
:D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 

 
 

Andi & Osri: klasszak a fotok, gyonyoruek a lanykak!!!!!

Orsi, olvass vissza, irtam en is :)


Holnap 10-re menne Peter! OK?


En most L, vegkepp aludni. :)

sünciboglya
 
 


Mia!

Ok, akkor várom Pítört! :lol: Csinálok neki egy japán manikűrt! :lol:

Annyira jófej a lányom, 5-re állítottam be az ébresztőt, de ez a kis punami felsírt 4:35-kor, így már nem volt értelme visszaaludnom!

Jaaaaaaaaaaj ma vagyunk 10 évesek Apikával! :D

Júúúj de öregek vagyunk! :oops:
Vendég
 


Jó reggelt!

Orsi
:!: :!: :!: Gratula a 10-es évfordulóhoz. :!: :!: :!:
Mi jövőre leszünk, de már most azon gondolkozok, hogy hogyan ünnepeljük. Szeretném majd emlékezetessé tenni, mert ez annyira szép kerek szám. :D
Nem vagytok öregek, csak nagyon fiatalon ismerekedtetek meg. 8) :wink:
Szépek a csajszik. :D

Marci babának jobbulást! Szorítok, hogy minél hamarabb jöhessenek haza.

Freemail tényleg vacak, kb. 3x küldte el Szilvi a meghívót mire megkaptam.

Andi, Timi
Jövő héten még megnézek 2-t és utána írok nektek összefoglalót.

Szép napot!

Gabi

Kép
gabusz
 
 


Sziasztok!

Mia! Hú, de jó, hogy nem történt semmi komolyabb a fiúkkal! Péter nyaka jobban van?
Gondolom, milyen jó kis napod lehetett! Jó kis pörgős, nem unatkoztál! :D

Hajni! Nagyon szuper vonid lett! :) Brigiről van hír? Mikor jöhet haza?

Kriszti! Szegény Marci baba! Remélem, most már minden rendben Vele is!

Timi, Andrea! Üdv köztünk! :) Gyertek amikor csak tudtok! :)

Orsi! Melyik szombaton? :wink: Gratula Nektek az évfordulóhoz! :) Remélem, egyszer mi is leszünk 10 évesek. :) És nem vagytok öregek, csak szerencsére hamar megtaláltátok egymást! :D
Most nézem, beindult az úszócsapat? :D

Mimi! Én küldök, szerintem jó lehet ez a receptes, csak még el kell jutni a tudatomig, hogy akkor kinek is küldök és kit törlök. :) Kismami agy! :oops:

Orsi, Andi! De gyönyörűségesek a csajok! :)

Judy! Én már nagyon vártam ezt az uh-t, tényleg úgy szereti az ember tudni, hogy mizujs odabent.

No most ennyi voltam…

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Sziasztok

kb két órát aludtam két részletben :roll: :roll: már kissé örökkévalóságnak tűnik a várakozás....

Orsi
a próféta szóljon belőled:) gratulálok az évfordulóhoz!!!!
Fruzsi nagyon szép kiscsaj:) és milyen kis huncut :lol: :lol: Gellért is zavarba jött szerdán :lol: :lol:

Mia
jajj, sajnálom a baleseteket....remélem nincs gond :!:

Andi
Ti is szépek:)

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!
Azért annyira nem kell komolyan venni ezt az emailt :lol:
Szilvi!Az az igazság,hogy én nem igazán kapok ilyen küld tovább üziket,ugyanis nincs 20 ismerősöm sem a levlistán.Még az itteni email címek sincsenek lementve :oops:
Úgy másoltam át egy levélből amit te küldtél,így magamnak is elküldtem,úgyhogy csaltam is :lol:
Amúgy én semmit nem szoktam tovább küldeni...annál azért jobban féltem a gépem :wink:
Viszont miután ez nem arról szólt,hogy küld tovább mert ha nem akkor szerencsétlen leszel,hanem ez tök ártalmatlan,így gondoltam adok egy esélyt neki..de vártam rá 2hetet,hogy tovább küldjem :lol:

Orsi!
Szépek a csajok!
De Te már megint honnan zsír égetsz? :lol:

mimi12
 
 


Szasztok!

Orsi!!!!!! ÖRÖK HÁLA NEKTEK!!!!!! Köszönjük, hogy Andris értünk jött és hazahozott!!!!!!
Kép

Lányok, ma autót szereltünk a Coránál.... el akartunk indulni, erre nagy kopácsolás hallatszott a motorháztetőből... :evil: megnéztük, elszakadt az ékszíj egy rész... le fejtettük, elindultunk óvatosan... egy ideig csöndes volt aztán megint jött a hang, de muszáj volt mennünk mert a semmi közepén voltunk...aztán itt érden az első autószerelőnél megálltunk, megnézte... hétfőn tudja megcsinálni, mert nincs raktáron ékszíjuk...
Na akkor hogy jutunk haza?! Egyik szomszéd sem volt itthon... aztán hívtuk Orsiékat és Andris hazahozott!!!! Mégegyszer KÖSZIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!

Banyek, hogy minden elromlik.... :evil: :evil:

Mimi, ezt az emilt, én jó kezdeményezésnek tartom! A mesekönyves is az volt, de azt tapasztaltam, hogy nem igazán foglalkoznak vele az emberek. Bár ezzel lehet, mert csak emilezni kell, nem kell megirogatni a levelet, nem kell postára menni, mint a másiknál... :wink:

Lányok, én úgy elfáradtam az uszitól!!! Ti nem?

Dolli, Judy mi a helyzet? Görcsök, nincsenek? Annyit gondoltam délelőtt rátok.. hátha ez a szél kikergeti a gyerekeket... :wink:

Hajni, tudsz valamit Brigiről?

Lini, megmutattad a párodnak Micimackó lábát? Hétfőn a kocsi miatt nem tudok menni megoperálni a macit, de majd kedden, vagy amikor Neked jó.... majd megdumcsizzuk! :)

Na, megyek, mert 1001 dolgom, van, délután jönnek mamiék... kicsit rendet kéne vágni.....

Kép Pá...
sylph
 
 


Sziasztok!

Moszat15! Én ezt találtam: http://redesign.erd.hu/nyitolap/kozugyeink/intezmenyek régen tudom hogy fenn voltak a körzetek, mert én az iskolai körzeteket is lementettem . Mindenesetre nagyon nehéz bekerülni bárhová, amíg a gyerek el nem érte az öt évet amikor köteles felvenni Í/persze az is csak körzetesbe/. Ha meg van kistestvér is, és az anyuka otthon van, akkor meg egyszerűen esélytelen. Bölcsibe is egy évvel korábban kell beiratkozni, hogy legyen hely. De én hallottam már olyat, hogy a gyerek születése után beíratták, hogy biztos, hogy legyen helye.
Mi is meg vagyunk elégedve a László térivel, gyerekek montessori csoportba járnak, és nagyon sokat foglalkoznak velük. Bálintot ugyan rögtön felvették, Lilit muszáj volt nekik, mert betöltötte az ötöt, de volt olyan kistestvér, akinek hiába járt oda a nővére mégsem vették fel. Sőt az sem biztos, hogy bölcsi után automatikusan felveszik, mert volt olyan bölcsis csoporttárs, akit magánoviba írattak, mert nem vették fel. Úgyhogy nekünk nagy mázlink volt.

Süncibolya! Jobbulást a párodnak. :!:
Férjem ugyan így járt, állt a pirosnál, az utána jövő nem tudott megállni nekiment, és nekitolta az előtte állónak. Gazdasági totálkáros lett a kocsink. Akkor elismerte a srác, hogy ő volt a bűnös, de utána a biztosítónál mégis azt mondta, hogy az aki utána őbelé beleszaladt az tolta bele a férjemet az előtte állóba. :twisted: Így a hátsó részét a kocsinak még ősszel kifüzette a biztosító kemény 60 ezret, az eleje most januárban lett jogerős, hogy mégis a srác volt a hibás, még jó hogy kihívták a rendőrséget különben nem lehetett volna bizonyítani az igazunkat. így megkaptuk a másik felét. Igaz hogy egy régi seat volt, de azért még elment volna egy pár évet, főleg hogy tavaly vizsgáztattuk. :?

Zsand! Nagyon ügyik voltatok. Jól jártatok az adidas cipőcskével.

Orsi! Nagyon szépek a kis hercegnőid! Ki is sminkelted őket? :)
Én is nagyon unom már ezt a telet, már nagyon hosszú, és mi lesz ha ez a sok hó el kezd olvadni!? :shock:
Boldog 10. évfordulót! :!:
Mi 5.-én voltunk 15 évesek. :shock:

Marci babusnak így ismeretlenül is jobbulást, az anyukájának meg kitartást!

Mosnom kellene, de délelőtt óta nincsen víz, mert csőtörés volt valahol az utcában :evil: , így az oldalashoz sem tudom megfőzni a krumplit, mert ügye a reggeli teával nem lenne túl ízletes. Vagyis nem tudom még nem próbáltam :wink: . Úgyhogy inkább kenyérrel esszük és salival. Megyek mert érzem a husit. Megebédeltetem a bandát. :lol:

Andi
andrea27
 
 


Szilvike! Ne butáskodj, ez csak természetes!!!!!!!
Szerintem ha mi jutottunk volna bajba, Ti is jöttetek volna! :wink:
Pont jól időzítettétek, mert mikor Péter elment akkor csörgött a telefon!
Nem fagytatok meg????? :shock:
Hétfőn nem lesz autód? Ovit bölcsit meg tudja oldani István?
Ha kell valami segítség szóljatok!

Bakker én is hulla vagyok!Aludtam is egy picit, miközben itt mellettem csinálja Apika a fejtámlát! :oops:
Nem igazán tudok segíteni neki! :(

Anyósomért fél 6-ra megy Api, még előtte nekem is rendet tisztaságot kell csinálnom! :wink:
Már nagyon várom az estét, hogy kimozduljunk! :wink:
Márc. elején elmehetnénk bowlingozni is, ha feljönnének Apukádék!

Dollika! Mi meg azt hittük, hogy hajnalban megszültél! :lol:
Hosszú még a szombat! :wink:
Minden nehézség ellenére jól vagy azért????Görcsök??? Most már lehetnek! Barátnőm is görcsölgetett, veszélyeztetett terhes volt, befektették a kórházba mert a 30- hét körül kinyílt a méhszája, végül 42 hetesen indított szülése lett! :roll:

Mimi! A seggem és a hasam zsíros! :?


Júúúj de álmos vagyok!!!! Este elalszom a moziban! :oops:
Vendég
 


Szija Andi!

Oldalas, áááááááá de szeretem! :shock:
Csőtörés jó nagy szívás! :? Remélem hamar megcsinálják!

Ti is parkvárosban laktok???? Neked is Bálintod és Lilid van???
Szilvikének is! :lol:
Akkor holnap Ti is névnapoztok!

Angyalkák közül csak a kis angyalka az enyém, másik kislány csoporttárs! :wink:
Igen kisminkeltem egy picit! :D

Én nem emlékszem Rád, valszeg előttem írtál, én még csak 1 éve vagyok a csajokkal!
Mennyi idősek a gyerkők? Visszamentél dolgozni?

Orsi
Vendég
 


Sms Brigitől: " Szia! Mizu veletek? Lili? Marci? Pocakosok? Jövő héten szabadulok. Ki vagyok száradva, éjjel fájt a gyomrom. Ma már ehetek, mászkálhatok, katétert is kivették. Puszi. "

Beszéltem is vele azt mondja nem ivott eleget és kiszáradt. NA de kapott infúziót akkor meg hogyan? :shock: Nem tudtam bemenni hozzá mert páromtól elkaptam a göthösséget és itthon szenvedek. :roll:

Andrea 27: mi egy környéken lakunk? Nálunk sincs víz, sógornőmtől kell hozzunk mert nem tudok Lilinek tápit csinálni. Az egyik Tárnokiról nyíló utca elején láttam, hogy ömlik a víz a tűzcsapból, de vízművek sehol. :evil:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Bakker Mia most olvastam a pü-det. :oops: De végül is nem is aktuális, egész nap maszkban vagyok nehogy Lilit is megfertőzzem. :roll:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Judy! Tyű! Mi volt Veled éjjel, hogy nem aludtál? És most hogy vagy, ha vagy most még erre? :wink:

Szilvi! Azta! Nem kímél Titeket ez az év! :evil: Még jó, hogy vannak ilyen kedves barátok, akik segítenek! :wink:
Nem akar használni ez a szél! :( Mondjuk ilyen hülye időben én sem szívesen bújnék ki a biztonságos meleg kuckómból. :lol:

Orsi! Akkor bele kell húznom. :lol: Vagy villámszülésem lesz (de jó is lenne!! :D
Enyhe fájdogálások vannak, nem erősek és rendszertelenek. Csak jó lenne, ha ezek a jósolgatások csinálnának is már valamit a méhszájjal. Totál zárt vagyok, minimálisan rövidülgetek, baba koponyavégű fekvésű, szépen lent van, és 3000 g saccra. A tegnapi dokilátogatás lényege, hogy meg lehet próbálni a normál szülést. :D Illetve a hegvastagságot még a 23-ai ctg után be akarja pontosan lőni... nem mondtam, hogy én azt már nem akarom megvárni. :lol:
Azért remélem, hogy nem kell túlhordanom... Mert ugye azt már nem fogják engedni... :?
Nagyon jó mozizást Nektek! :D
[quote]M írta:imi! A seggem és a hasam zsíros! Confused

Hát Te nem vagy komplett! Már bocs! :oops: :wink:

Hajni! Jövő héten még nem tudni mikor engedik haza Brigit?

Andrea, Hajni! Ez a víznélküliség szívás! :evil: Mi egyszer ásványvízben fürdettük Gézut! :lol: Mondjuk még nagyon pici volt, csak egy kis lötybölésnyi víz kellett a hangulat és a szokás kedvéért. :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli!
Esetleg ha útba ejtem holnap,és ha Hajninak nincs rá szüksége,kölcsön kérhetem a Mei-Tai-odat?
Mennénk a Természet tudományi múzeumba,és lehet szívesebben hurcolnám ott végig a Regit a hátamon.

Szilvi!
Milyen autótok is van?Vagy már van hozzá ékszíj?Ha esetleg tudok segíteni csörizz nyugodtan meg!

Orsi!
Hány kiló is vagy?58-60? a 170cm-edhez?
Tudod mit?
Mit akarsz hallani???Mit mondjak/írjak?
ÁÁá hagyjuk.......

mimi12
 
 


Mindjárt itt van anyósom, aztán INDULÁÁÁS! :D
Juhééééééj! :lol:

Megcsinálta Apa a fejtámlát az ágyhoz, holnap fotózom, nagyon csíííí lett! :wink:
Kiváncsi vagyok micsoda kritikával fogja illetni anyósom! :roll: (mert ha valami új dolog van nálunk, arról tuti elmondja, hogy egy nagy car! :? )

Mimi! Csak 168cm vagyok :!: nem a kilóimmal van bajom, hanem a hurkagyurkával a hasamon!
Szilvike védjél meg plííííz, Te tudod miről beszélek! :wink:
Fenekem meg kb. 5cm-rel lejjebb van a kelleténél!
Amúgy Mimi, ha eléred a kívánt súlyt, onnantól jössz rá, hogy még mindig van min igazítani! Szerinted amikor 78 kiló voltam, akkor nem pisiltem volna össze magam örömömben, ha ilyen formám lett volna mint most????? Dehogynem, de mivel nőkből vagyunk, mindig találunk magunkon kivetni valót! :cry:
Légyszi jelentkezzen a jelenlévők közül az aki 100%-ban elégedett önmagával!!!!!!! Ígérem kezet fogok Vele!
Amúgy ha nem kérdezed, miért tekercselek, nyilván nem "dicsekszem" a csüngő hasammal és nem is rinyálok! :wink:
Attól hogy nem 20kilót kell fogynom, hidd el van mit finomítani!


Na megjött a bébisitter! :D

Puszka
Vendég
 


Orsi!
nem tudom úgy lereagálni ezt a fogyis dolgot,hogy ne sértődj meg..ezért inkább befogom a szám :lol:

mimi12
 
 


háááát ma nálunk is ásványvízes fürdés lesz. Muszály mert ha kimarad a fürdés felborul Lili megszokása és nem fog elaludni.

Mimi: szerintem simán elviheted a mai-tait. :wink: De odáig kocsival mentek ugye? Ebben a szélviharban gyalogolni.... :roll: Egyébként a hátamra már próbáltam kötni Lilit de az óriás anorák miatt nem fért bele. Kiváncsi leszek szemből, hogy megy. :?

Brigi leghamarabb csütörtökön jöhet haza... elvileg... mert a Doki csak annyit mondott hét második fele körül. A hasa alján vágták mint a császárnál.

Olyan furi olvasni, hogy zárt méhszáj, 3000 gramm, normál szülés.... basszussssss mintha legalább 5 év telt volna el azóta, hogy szültem. :shock:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Sziasztok!

KostyiAndi!
Hol láttál, én nem láttalak :( miért nem köszöntél rám?

Az úgy volt........naon rossz kedvem volt, tennap. Telelett a zsákom, hogy nálunk mindig kupleráj van, hogy a takarítás és a munka sosem úgy halad ahogy szeretném, hogy olyan ritkán adatik meg, hogy lógatom a lábam. Aztán apa lecsekkolta, hogy világvége hangulatom van és mindent elkövetett, hogy jobb kedvem legyen, kaptam az imádott banánturmixomat, figyelmességet és kedvességet. Aztán elmondtam mi a nyavajám és kaptam letolást is, hogy ezen ne problémázzak.
És ez a drága ember reggel mire felkeltünk csinált nekem kávét, de olyan naon szépet olyan csíkosat és már megjárta a boltot friss zsómle is várt engem meg a gyereket. Olyan rendes volt, hogy teljesen elolvadtam TŐLE!!


Szegény Kriszti! nagyon kimerülten fog hazajönni.

Ma meg elmentünk feltölteni a spajzt, mert már kongott, az ürességtől

Más:
mást is vettünk a premierbe csak nem akartam nekiállni felsorolni
Mia, Lini!
Örülök, hogy Ti is kijutottatok és tudtatok vásárolni, gondoltam rátok, hogy nem lehet egyszerű babkocsival üzletből ki üzletbe be.

Mia!
Én már mondtam Neked, hogy nincs is jobb gyógyír egy nyűgös gyerekre mint egy kis kujtorgás. Ezt nyugodtan mond meg apának és innentől kezdve mindig igazoltan leszel távol!!!

Dolli!

Örülök, hogy minden rendben nálatok!!!

megyek megetetem kiscsaládom!!!
Vendég
 


Hajni!
Akkor ha megyünk múzeumba,akkor csörgök rád.
Persze,hogy kocsival megyünk az Üllői útra :lol:
De most mondta a hírek,hogy éjszakától csitul a szél.
Viszont szél ide vagy oda...nekem dunsztom nincs,melyik felén kell a buszra felszállni :oops:

Orsi!
Boldog 10-et :lol:
(ez lemaradt)

Ami a súlyt és kinézetet illeti.Kettőnk agya közt,az a különbség,hogy én 65 kilósan már gebének láttam magam...szerintem kuva jó izmos seggem volt és izmos combom...viszont nem volt pszihés bajom... :oops:
Ha valaki hasonló súllyal kinézettel még hájasnak látja magát,akkor lehet ott segítségre van szükség.
Most utálhatsz...De még mindig féltelek...és az ember csak azok miatt aggódik akiket szeret. :wink:

mimi12
 
 


Mimi! Naná, hogy kölcsönözheted Hajnitól! :D

Zsandi! Banánturmix! Fú, ezt most nagyon megkívántam. :)
De aranyos Párod, hogy így vette a lapot és igyekszik felvidítani!

Hajni! Köszi a további infokat Brigiről! Jó hosszú ez az időszak! :? Dorináról tudunk valamit, hogy bírja Brigi nélkül? Annyit gondolok Rájuk!

Tényleg! Krisztinek nincs ágya Marci mellett. Így ez nagyon kimerítő. :(
Jajj, álmomban ne jöjjenek elő a kórházi napok.

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Köszönöm Dolli!
Most már csak Hajni telószáma kéne
:lol:

mimi12
 
 


Sziasztok!


Mia!
kérünk szépen fotót az új hajadról!!!

Szilvi!
Maidnem hívtalak, mint éjjel nappal riasztható dugulászakit:)))) (viccelek)Amikor Dorina zuhanyzott elárasztotta a fürdőt a víz, aztán megnéztem az összefolyót és ott volt egy csomo szösz meg ilyenek, kipucoltam, remélem ennyivel megúsztuk:))


jó éjt mindenkinek!!
Vendég
 


Orsi!
Este hétkor lett végül vizünk. Addigra már nagyon mérges voltam rájuk. Estére rakhattam be a mosást. :evil:
Igen Parkvárosban lakunk. Mi még nem ismerhetjük egymást, mert olyan két-három éve írhattam ide. Majd visszamentem dolgozni, Lillien ovis, Bálint bölcsis lett. Olyan sokat betegeskedtek, hogy a végén immunológiai vizsgálat lett a vége, és kiderült, hogy Lilinek IGA hiánya van /immun betegség/ visszajöttem vele gyesre, majd egy év múlva megismételték a vizsgálatot és a normális határértéken belül volt. Így elvették a gyest visszamentem „volna” dolgozni, de ültek a helyemen, és miután továbbiakban is egy hét ovi egy hét betegség állt fenn így közös megegyezéssel elváltak útjaink. Így most alkalmanként itthonról dolgozok. Egyébként meg munkát keresek sajna. :?

Hajni! Mi a Murányin lakunk, tényleg nem messze a Tárnokitól.
Milyen szerencse, hogy közel laknak sógornődék. Én Anyut kértem meg, hogy vegyen fel egy kis vizet nekünk. Talán megúsztátok mostmár az ásványvizes fürdetést. :)
Jobbulást !

Andi
andrea27
 
 


Andrea! Akkor most már minden rendben Lilivel?
Mit dolgoztál? Milyen munkát keresel? Hátha valamelyikünk hall valamit! :wink:

Judyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! Hogy vagy??? Hol vagy??? Beelőztél? Bár Te vagy korábra kiírva! :D

Mimi! Átküldöm a számot, ha még mindig nincs meg esetleg...

DOlli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Szia Doli
Itt vagyok. Tök jól vagyok:) Végre aludtam is mint a bunda...Az égvilágon semi jele hogy Bálintnapi Blanka lenne :lol: :lol:
Te hogy vagy?

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Jó reggelt!

Orsi, Szilvi, Andrea!
Bálintoknak nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Judy! Pedig már azt álmodtam, hogy 0 óra 2 perckor megszületett Blanka! :) De jó, hogy be tudtad pótolni a múlt éjjelt!
Most én is egész jót aludtam. Reggel fájásra ébredtem, azóta megen semmi. Kezdek kicsit megzakkanni ezektől a jóslóktól. Gézunál semmi ilyen nem volt ezért mindig azt várom, hogy akkor talán végre mehetünk szülőszobába. :lol:

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Mi is boldog névnapot kívánunk az összes Bálintnak:)

Dolli
Nekem se voltak jóslóim a fiúkkal. Bezzeg most vannak.....

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szijaszok, Jó reggelt!

Szilvi, Andi!

Bálintkáknak boldog névnapot kívánok!

Kép




Tegnap este, nagyon jóóól sikerült! Már 6-kor leléptünk itthonról, ellátogattunk a Camponában egy fehérneműboltba! Kaptam egy csodaszép fekete- rózsaszín fodros babydollt francia bugyival és egy csini bikinit!
Ettünk egy gyros tálat, majd utána mozi! Nagyon jóóóóó volt a film!!!! :D
Viszont anyósomnak sikerült elrontania az estét, mindent kritizált: miért adtuk vissza Bubu számítógépét, miért nincs a gyerekeknek fogmosó poharuk, miért nincs alacsonyabban a törölköző tartójuk, at mondja, hogy szerinte a gyerekek fogkrémét ő vette októberben!EZ HÜLYE??????????????? Baccus hetente 1-2 tubus elfogy, mert nyomják ki ezerrel! Mit képzel ez rólam??????? :shock: :shock: :shock:
Elnézést de nagyon kiakadtam, sikerült elcsesznie a jókedvemet! :cry:
Szerintem az zavarja, hogy tök boldogok vagyunk a fiával, no meg az is hogy jövő hétvégén a szüleim jönnek két napra vigyázni a csimókra! :?
Most genyó leszek, de szerdán még elviszem Bogit mert bejelentkeztem a fodrászhoz, de utána beolvasok neki, hogy ha azt akarja, hogy megint mosolyszünet legyen hónapokra -évekre, nagyon jó úton jár! Megkérdezem, hogy miért kötözködik, miért csinálja állandóan a feszkót? Megmondom neki, hogy én nagyon szeretem Őt, de teljesen felemészt ez az állapot, hogy folyton azt lessen éppen mi a baja! :(
Amúgy most tök aranyos volt a csimókkal!

Na nem dühöngök, Apiék elmentek templomba, gyorsan vasalok egy kicsit!

Dolli, Judy! Kitartás! Már nincs sok hátra! :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.14 09:36-kor.
Vendég
 


Bálintoknak nagyon boldog névnapot kívánunk! :lol:

Dolli!Sikerült elő kaparni a gépből Hajni számát.Nekem office gondom van.Sikerült letölteni valamit de külön ki kell választani..na mire rájöttem,hogy mükszik? :lol:

mimi12
 
 


sziasztok!

CSak egy mondat erejeig:
Nagyon porgos a hetvegenk, de este jovok es visszaolvasok!

puszka addig is es kellemes hetveget mindenkinek!

sünciboglya
 
 


Mi is megyünk gyorsan kifelé sétálni!
Olyan szépen süt a napocska! :D

Anyós: rájöttem annyit sem ér az egész hogy szóvá tegyem!
Carok rá! :lol: Apukám azt mondta, hogy ez már akkora tapintatlanság, hogy egyértelmű számára, hogy a nő beteg! :lol: :lol: :lol:
Azt gondol amit akar ez az öregasszony!

Köszönjük a névnapi köszöntéseket, meg a évfordulós jókívánságokat! :D

Szilviiiiiiii! Hamarosan lesz a mozikban a Sex és New York II.
Csaphatnánk egy csajos estét, mert erre nem tudom elcsalni Apát! :lol:
Vendég
 


Szilviii!

Tegnap felpróbáltam egy ilyet! :wink:
Ami jó ciciben az lötyögős alsóban, én tutira nem tudok ilyet venni! :cry: Kép
Vendég
 


Orsi
Pont ezt akartam írni, hogy nehogy már ilyeneken felhúzd magad, hogy holl van a törölközőtartó és társai :roll: :roll:

hát ilyesmit asszem én már sosem fogok viselni, de nem mostanában az tuti :roll: :roll: :lol:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Miről beszélsz Juti??????
Olyan csini vagy! Mögötted ültünk szerdán a farsangon és olyan hihetetlen hogy 38 hetes terhes voltál! :shock:
Mondtam is Apinak, hogy nézzen meg milyen csini vagy én ilyenkor én már olyan disznófejű voltam, hogy tutira nem mentem sehova! :oops: :cry:
Te tipikusan az az alkat vagy aki azal borzolja a kedélyeket, hogy szülés után 6 hétten +2,5 kiló lesz rajta! :wink: :twisted:

Megjegyzem, hogy nekem sem áll jól az ilyen fürdőruci, Szilvike mondta, hogy ilyet keres, kiváncsiságból bújtam bele, de nekem sajna keskeny a csípőm és erős a derekam! (Mimi ne olvasd el! :lol:)
Szilvinek darázsderek van, neki tutira szuper!
Azért gondoltam, hogy egy próbát megér, mert nekem meg köldöksérvem van és körülötte nagyon csúnya sriáim, amit nem ártana eltakarni! :oops: De Apa nem szeresse ez egyberészest, mondjuk én sem!
Majd nyáron büszkén kihúzom magam a csíkjaimmal és enyhén viseletes köldökömmel, mégiscsak 3 gyerkőt szültem! :wink: :D

Apa most fúrja a kispolcot a fogmosópoharaknak, kéztörlőnek! :wink: Majd szépen feloiratozom mindet! :wink:
Vendég
 


Hova lett az ágyas képem?????? :shock:

Kép
Kép
Vendég
 


Brigi üzent:
"Szia! Fórumos Bálintoknak boldog névnapot kívánok! :wink: "
Vendég
 


Bálintoknak én is BOldog Névnapot kívánok!

Sajnos én teljesen kidőltem, ezer éve nem voltam ennyire beteg.
Apa olyan aranyos, reggel óta pesztrálja Lilit, hogy tudjak aludni.
Délután meg átmennek Anyósékhoz pár órára.

Andrea27: egy utcában lakunk!!!!!! :shock: :shock: Csak mi az elején.

Orsi: nagyon szexis az ágyatok!!!! :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Jaaaaaaaaaaaj szegény Hajnika! :cry: :cry: :cry:
Azt hittem csak náthás vagy! :oops:

JOBBULÁST KÍVÁNOK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon aranyos Apikád, hogy segít!

Kép
Vendég
 


Orsi
Nagyon szép lett az ágyatok:)
most már nem fetrenghetnek rajta a gyerekek csokiskeksszel :lol: :lol:
hát, félek hogy több lesz az a kiló :wink: :roll:

Hajni
Jobbulást :!:

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


RITA!!!! ezt Neked:

Kép

Kép

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Sziasztok!

Bálintoknak boldog névnapot!

Orsi!
Nagyon szép lett az ágyatok!!!

Délelőtt ellapátoltam a jeget a járdáról. Hááát a végén már nyögtem, mert még törni is kellett. Az egyik oldal sokkal hűvösebb, délelőtt nem sütötte a nap és nem volt annyira megolvadva, de olyan jó volt kint sertepertélni, tél mondjon le a tavasz javára!!!!

Kellemes vasárnap délutánt mindenkinek!!!!

pocakosok remélem tudnak pihenni!!!
Vendég
 


Beszéltem Brigivel:
ma már lement kávézni ( zokni nélkül, köntösben! :roll: :evil: ) és már kapott a levesébe zöldséget is. :wink: :lol:
Dorina jól bírja a kiképzést bár beledobta nagyanyja telóját a palacsinta tésztába, virágot is ültetett. :lol: Apja meg fordítva adta rá a pelust és ráfogta a Nagyira, hogy az készített ki neki rossz pelust. :lol: :lol: :lol: De egyébként nagy a családi összefogás úgyhogy minden ok, csak Brigi dilizik be már a kórházban. Hol van még szegénynek a csütörtök..... :roll:

Párom ma tényleg egy tündér. :shock: Nekem fel sem kell kelnem az ágyból. Lili meg tök élvezi az Apja figyelmét. :lol: Azért JAni elismerte, hogy húzós lehet minden áldott nap egyedül.... :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Na halihó!
Voltunk a csontos múzeumban :lol:
Ez a Szabinak a Természet Tudományi..kb 2-3havonta kell menni,mert annyira szereti.
:lol:

Orsi!
Tök jó lett az ágy!Ügyesek vagytok!
Ami meg azt illeti,hogy ne olvassam..
Olvasom mert nem vagyok vak :lol:
Ami az anyósodat illeti..
Én szívesen átvállalom tőled az anyósodat!!De komolyan!!Nagyon nagy kincs lenne nekem egy anyós,még akkor is ha kekeckedik néha.
Nekem anyukám 60éves lesz mindjárt..még a mai napig látástól kukulásig dolgozik.A Szabi imádja,de egyszerűen anyunak alig van ideje jönni hozzánk.Az szóba sem jött még,hogy a Szabi ott aludjon,hisz örül ha a seggén luk van,és hétvégén tud egy jót aludni,ha épp van ideje,ha ,ha,ha...
Szóval tudna vigyázni simán a Szabira,de nem merem ráerőszakolni a Szabit..Van így is épp elég dolga....
Szóval küld anyósodat!!!Szeretettel fogadjuk néha...
Jó lenne már elmenni egy moziba,vagy csak sétálni egyet kettesben..
No jó de most komolyan!!!!
Úgy gondolom így neten nyíltan nem kéne így írnod az anyósodról.Sosem tudhatod ki/kik olvassák a soraidat/sorainkat.

mimi12
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Anyós: mit mond rá a párod.?
Lehet, hogy anyós ilyen így fogadd el, én lehet legközelebb megmutatnám neki fogmosó poharakat és meg is kérdezném, hogy elégedett e az eredménnyel. Szerintem ne foglalkozz vele, hidd el Neked is és neki is jobb, hogy számíthattok egymásra.
Vendég
 


Mimi!

Rendben, akkor küldöm!5év múlva megnézem, hogy bírják az idegeid! :lol: Mióta megvan Bubu 3x jutottunk el moziba és kb 2x vacsizni! 2 éve segít, az előtt soha, de a segítségért súlyos árat fizetünk!Inkább lenne egy szerető, lélelkben támogató anyám, mint egy folyton kritizáló anyósom!
És innentől nem írok se róla, se a kilóimról, se edzésről, se táplálkozásról!! :lol:
Marad az időjárás téma! :lol:

Olyan szép idő volt ma, kimentünk lebontani a hókunyhó maradványait! :D Nem volt kedvünk sétálni! :oops:
Kifeküdtem napozni is! Kép

Zsand! Holnap beviszem a rucit ha otthon vagytok! :wink:

Hűűűűűűűű Judy! De hatalmas hókunyhót csináltatok, nagyon cukik a fiúk! Ragyog a kis arcuk! :D

Szegény Briginek miért kell olyan sokáig bent maradnia???? :cry:

Marciékról van friss hír?

Mia! Ti meg merra csavarogtatok?

Szilvike merre?

Megyek iszom egy kávét!
Vendég
 


Sziasztok!

Tekiroll! Igen úgy néz ki, hogy mostmár minden rendbe van a kisasszonnyal, de mégis nagyon sokat betegeskedünk. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ebbe az évben most mentek először januárba három hetet. Ennél csak kevesebbet jártak eddig. :roll:
Köszi szépen, eddig ügyintézői munkakörben dolgoztam, de most inkább hétvégi, vagy részmunkaidős munkát gondoltam, mert nincs állandó segítségem, a betegségek idejére.

Juti! Jó lenne, ha rá tudnál pihenni az utolsó napokban, több lesz az energiád. Pihenj csak! :) Bár én a Lilivel emlékszem az utolsó nap még fejvédőért kószáltam a városba. Meg mintha azt írtad volna, hogy mindkét fiú kivárta az idejét. Akkor pont egy kislányt siettetnél? :lol: Bár tudom, hogy ezek a leghosszabb napok. Kicsit azért írígy… :oops:
De szuper ez a hókunyhó! Nagyon elmés!

Köszönjük a köszöntéseket, és viszont mi is boldog névnapot kívánunk a fórum összes Bálintjának! :!:

Orsi!
Mit néztetek meg? Ezer éve nem voltam moziba, mi mindig a monitor előtt mozizunk. :lol:
Anyósodnak meg biztos csak a tubus volt ismerős. Nálunk is felnőtt magasságban van minden, van a gyerekeknek fellépőjük, a törölköző meg úgyis lelóg odáig. Vagy nálatok külön van a gyerekeknek fürdő?
Nagyon szép lett az ágyikótok! Tök jó hangulata van, olyan keleties. Már csak a gyertyák, és a kispárnák hiányoznak :wink: . Ügyesek vagytok.

Mi tegnap a fürdőszobai beépített mosdónak a belsejét, keretét és az ajtaját csináltuk. Elbíbelődtünk vele egy darabig.

Hajni! De jó, mi meg a közepén. :shock: :)
Jobbulást! Kúráld magad! Aranyos a párod, hogy így segít. Nekem is ilyen jutott. :wink:

Briginek ismeretlenül is jobbulást! :!: Aranyos lehet a kislánya, nagyot nevettem a palacsintatésztás mobilon. :lol: :lol:

Andi
andrea27
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?