Új privát üzeneted érkezett!

Mia,Szilvi!
De aranyosak vagytok!!Köszi az infót!
De jó,hogy rendben volt Marcinál minden.Szegénykém,azért egy pici babónál ez olyan rossz.Én tudom,hogy fáj,és el tudtam mondani.De ő nem tudja elmondani....
De holnap utánra kutya baja sem lesz.

Brigivel mi lehet?Remélem nála is minden rendben ment.
Na Ő legalább emlékezni fog a kábaságra....
De szerintem lehet már ő is kijózanodott.

mimi12
 
 


Kedves Hírhozók!
köszönjük a helyzetjelentést, örülök, hogy minden okés!

Orsi!
persze, hogy nem mentem, mert nem írtad, hogy mikor vagy!!! Illetve írtad, hogy mész Liniér!!
Nem akartam zavarni!
Holnap leadom Dorinát az oviban és Cora járat onnan pedig az Outletbe szóval shopping nap lesz!!!
A farsang 20án lesz addig csak hazakerül az a jelmez:))))
Vendég
 


Orsi!
Szerintem nekem lehet azért furcsák ezek az ünnepek,mert kb 20 éves koromig nem voltak ezek.
A Fanniék az oviban már tartottak Márton napot de ők sem a legelejétől.Kb 5éves lehetett mikor először volt náluk lámpás felvonulás.A Suliban meg már egész kaotikus állapotok voltak.A suli egy része Haloweent tartott a másik fele Márton napot :lol:

mimi12
 
 

 
 

Szilvi, Mia! Köszi a hírt, reméljük, hogy Brigiről is lesz lassan valami info!

Szilvi! Áh! Ma még programom volt Orsinál, csúnya lábival nem lehet menni szülni! :lol: Nem tudom, hány hétig lehet jósolgatni, de remélem, nem sokáig! :D
De ügyes Lilid, Mi nagyon megcsúsztunk ezzel a bili dologgal, de nagyon nem is erőltetem most már, illetve nem parázom rajta. Max ha após hozza fel a témát, akkor ugrok! :wink: Mert neki nem tetszik (sic), hogy még nem szobatiszta Gézu.

Mia! Tényleg! Te nem szoktál sűrűn laptetőzni! :)
Olyan cuki Patrik! És olyan szépek vagytok együtt! :D

Orsi! Én kiegyeznék nagyon egy vasárnappal. :) Hú, most kezdtem el nagyon várni a kicsi lányt! :D
Jó hirtelen és gyorsan kezdett el olvadni! :roll:
Lehet, csinálok is tavaszi üvegfestést, mert jövő héten már száz ágra fog sütni a nap. :)

Dolli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Kaptam Brigitől sms-t:

" Sziasztok Csajok! Túl vagyok a műtéten minden Ok. Majd írok ha jobban leszek, most kikapcsolom a telót. Puszi"

Hál istennek akkor a mai műtéteink rendben mentek. Jöhet a lábadozás....
Szombaton szerintem be is ugrok Brigihez hátha örül nekem.... :wink:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


HÁLA ISTENNEK!!!!!!!AKKOR JÓL VANNAK A KIS MŰTÖTTEK!!!! :D

Jó lenne ha már itthon lehetnének!

Dolli! Nem is volt csúnya a lábad!De most hogy frissen ápolt, tényleg mehetsz szülni, majd azt nézegeti a doki és a szülésznő, hogy milyen matrica van a nagy lábujjadon! Majd két fájás között említsd meg kérlek,hogy én csináltam! :wink: :lol: Köszi! :D

Hajni Neked is köszi az infókat!

Zsand! Nem Liniért mentem, de most akkorát röhögtem, hogy nem csak én keverem a szezont a fazonnal! :lol: :lol: :lol:
Lini-Lili-Hajni biztosan érti! :wink:
Holnap 9-re megyek Miáért, előtte beszaladhatsz!

Elolvadt a hólovatok????????? :shock: :shock: :shock: :( :cry:

Nálunk hatalmas latyak van! :shock: A tetőről zúgnak le a nagy latyakos hódarabok!Fúúúúúúg de gusztustalan!
Talán 1 hónap múlva itt a tavasz! Azt már kibírjuk valahogyan, nem?
Vendég
 


Zsandika! Mindig elfelejtem! :oops:
Baromi jóóóóóóóóóóóó a mosószóda! Nekem kéne még, hol lehet venni????
Képzeld beáztattam a csúnya elszürkült föggönyöket, bakker vakító hófehérek lettek! Vizlágyítónak is nagyon szupi! Még a csajok fügönyét is meg kéne csinálnom, de ahhoz már nem elég ami van!
Vendég
 


Orsi!
Nekem is kéne mosószóda!!!
ZsAndi írta,hogy talált 5000körül 25kilót :lol:
Lehet kéne rendelni.Szerintem simán szétosztjuk itt a csajokkal ezt a mennyiséget :lol:
Én minimum 3kilóra vevő lennék,de lehet 5kiló is..elfér a pinyóban,de a polcon is.
Nekem is nagyon bejött!!

Hajni!!
Jó,hogy írtál..Legalább eszembe jutott mit is akartam neked.
Mesélted a 7gíbonás pépről a doki kiakadását.Lehet azért akadt ki,mert még 1éve is az volt a bevett szokás,hogy 1éves korig nem kapnak a gyerekek gluténes kaját.
Viszont mára rájöttek,hogy jobb ha 6-8hós kor közt elkezdjük a glutén etetését.
Már én is adok a Reginek..nem mondom meg mit turmixolok a kajájába,hogy ne folyjon a gyümi,mert kiakadtok:oops:
És Hajni a vonalzód 1éves kor után nem fogja mutatni az évet.Majd meglesem melyik kódot kell betenni.
De én emiatt már 1éve koptatom a pofám,hogy laikusnak túl nehéz.De nem hisznek nekem :roll:

mimi12
 
 


Orsi!
Holnap ovi után beugrok viszek szódát hány darab kell? Én is naon szeretem!!!

Én néztem a neten van ahol olcsóbb.
Vízlágyításra tudod használni a trisót is, hasonló összetételű, ilyesmi csomagolásba van, ugyanannyi az ára. Vigyek holnap???

Én a múltkor a mosogatógépbe is raktam gondoltam, jót tesz neki ha van valahol lerakódott zsír leoldja:))) működik még:)))

gyógyszertárba mentem:)))))))))))
Vendég
 


Zsandika!
Várlak!!!!!!!!!!!
Minimum 3 tasak kéne a mosószódából!!!!!Nagyon kösziiiiiiiiii!!!!

Megyek letusolok, lassan itt a vendég!
Vendég
 


Szasztok!

Csak, hogy folytatódjon a pech-sorozatunk.... ma mosógépet szereltem! :evil: Tegnap óta nem kart se leereszteni, se centrizni.... azt hittem hívhtunk szerelőt.... de elővettem a leírást és írta, hogy nézzem meg a szűrőt. Na, lavorba leengedni a vizet.... fedél le, szűr ki, volt benne egy kevs dzsuva... de elül a kis orgó kereszten(nem tudom mi az) valami gumiféle volt rátekeredve... nem úgy tűnt mintha odavaló lenne, ezért felhívtam papusz, hogy annak ott kell e lennie, persze nem. na azt lebányásztam, mot úgy néz ki műxik..

Megy benne egy fehér adag a mosószódával!!!!! Kivi leszek milyen lesz..... felmosásra nagyon tuti!!!! Úgyhogy ha lesz nagymennyiségben vásárolva, vevő vagyok!!!! :lol:

Hajni, de jó, hogy hoztad a hírt!!!!
Jajj, de jó, hogy Brigi is túl van rajta!!!!!!

Orsi, a gumicsizma ma nekem is eszembe jutott párszor.... :twisted: ezeken az érdi járdákon ez az olvadt latyak... blöeeee el is áztam rendesen....

Dolli, gondoltam ám Rád ma, hogy szülsz-e..... de most már szép lábakkal felkészültél a szülésre, mi?! Egy 14.ei szép ajcsi..... :lol:

Ja, Pupikán bugyi vaaaan!!!! Ma a bölcsiben is egész nap az volt rajta, és nem volt becsuri!!!!! Ma reggel meg ismét wc-be kakkantott!!!!! Remélem haladunk..... :wink: Úgy örülök, neki, remélem már csak alváshoz fog kelleni neki!

Léptem....
sylph
 
 


Banyek, bocsi amit írtam, vagyis ahogy írtam..... kihagy a billentyűzetem... :evil: :evil: :evil: áááááááááááááá
sylph
 
 


Sziasztok!

Úgy látom tapasztalt anyukák beszélgetnek itt. Egy kis segítségre lenne szükségem az érdi bölcsödékkel illetve ovódákkal kapcsolatban. Még nagyon kezdő vagyok - de azért nincsenek túl nagy illúzióim:) Egyáltalán mikor van beiratkozás, lakóhely szerinti körzetek vannak vagy hogy is van ez. Melyik ovi, bölcsi milyen.
Előre is köszi minden infót

Timi
moszat15
 
 


szia Timi :)


Udvozlet koztunk!
Nekem nincs infom a bolcsirol, az en gyerkocom meg nagyon pottom! Viszont a tobbiek profik ezen a teren!

Kerlek tarts velunk, mi egy jo kis osszeszokott, jokedvu csapat vagyunk, mindenkit szeretettel "latunk". ;)

Te is Erden laksz ezek szerint? :)

sünciboglya
 
 


Szilvi!
Akor ha elakadok mosógép ügyben, hívlak :wink: :wink:

Csajok! Jár valaki gyerkőce az oviba a Dénes bácsi féle tornára??? Vélemény??????????????

Timi!
Üdv itt köztünk.
Bölcsi nagyon kevés van Érden.
Pont tegnap hallottam, hogy az új közoktatási törvény szerint 2,5 éves kortól felvehető a gyerek feltétel a szobatisztaság. Ez amyúgy mindig feltétel.
Beiratkozás: Az érdi újság jó előre megírja, hogy mikor van az adott év beíratása úgy április vége(ha jól dereng), de Érd honlapján is megtalálod.
Érden az a divat, hogy körzeti oviba kell íratni a gyerkőcöt, ha nem oda íratod automatikusan oda irányítanak.

Most költöztetek Érdre? Merre felé laktok, hátha lakik arra valaki innen a fórumról és Ő tud írni Neked az oviról.
Remélem tudtam segíteni!
Vendég
 


Sziasztok,

De jó, hogy minden rendben van!!!! Akkor a kis betegeink mára már gyógyultak!! Szuper!!!

Mosószodát én is szeretnék!!!!!!!


Hajni: meg kéne beszélnünk egy fix napot, hogy minden héten azon a napon vagy ti jöttök vagy mi megyünk. Ezzel is hozzájárulunk a Lilik szocializálódáshoz :lol: :lol: Kell nekik a társaság, ilyenkor fejlődik a barátkozó képességük és nekünk ezt támogatnunk kell!! :lol: :lol: :lol:

Nem is gondoltam volna, hogy a Lili név ilyen kavarodást fog okozni a nevemmel :oops: :lol:

Szilvi: TE EZER MESTER vagy!! Mostmár téged foglak hívni mindenhez!! Elképesztő vagy. Asszem viszek egy macit is neked renoválásra! :wink: :lol:

Valaki mondta hogy megvan neki a suttogó2. Nem adná nekem kölcsön? (ha meg van még)

Dolli: ha vasárnap szeretnél szülni szólj Orsinak! Tutira megvuduz! :lol:

Zsand: akkor lehet holnap összefutunk! De nem veszem készpénznek :wink:

Orsi: az ágyról kérünk képet!!!!

Jaj nincs valakinek Gryllus cdje?

Mia: én mindenképp dél körül indulnék, mert délután alszik Lili ELVILEG.

na nem tom mit akartam még

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Lini,
Én olyan szívesen elmennék veled mert a kéne melltartó a Triumphból de nekünk vagy délelőtt jó olyan 9 felé vagy csak 4 után. Manóért kell mennünk fél 1-re, holnap lesz a farsang is, utána enyémek meg alszanak.

Szilvi,
Köszi még egyszer a gyors varrás elsősegélyt :D

Zsand,
Tapasztalatunk nincs, csak tavaly megszívtuk mert a plakáton nem húzták át a pesti címet, mindenki azt hitte hogy ott lesz a torna és nem jelentkeztek annyian hogy elinduljon.

Timi,
Pontosan 2 bölcsöde van, egyik a Béke téri lakótelepen és egy az Aradi utcában, április hónapban szokott lenni a beiratkozás.

Dolli,
Benne vagyok az italozásban :D Szerdánként ráérek :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Csajok, megmurdálok mindjárt! :shock:

Megcsináltam a a Réka 40 percest+20 perc hasazást, mindezt egy 40 perces masszázs után! :D

Most megyek szaunázom egyet, utána meghalok! :lol:

Linike! Sajna csak hétvégén csináljuk meg a fejrészt!Apa 19h után ért haza, én meg eddig tornáztam, most már nem kezdünk hozzá!

Mia! Akkor holnap 9 után ott vagyok Értetek! :wink:
Vendég
 


Szilvi!

megkaptam az emailedet, de azt írta ki, hogy "probléma a levél olvasása során" nem tudom, hogy ez átmeneti vagy már nem tudom elolvasni, hogy mit írtál nekem. Átküldenéd még1X?
Fogalmam sincs, hogy a freemail betegeskedik, vagy mi a szösz???
Megyek megjött Apácska úgy hallom és állítólag valami meglepetést is kapok, amit persze meg is érdemlek:))))))))))))))
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak nagyon röviden, mert én is megmurdálok :D. (Bárcsak az edzéstől lennék így kifeküdve én is... :()

Orsi, nem, nem titkos, II. kerületben lakunk, csak annyi mindenre szeretnék mindi reagálni, de nem sikerül, ne haragudj! Majd holnap tényleg visszaolvasok, délelőtt nem lesz dolgom, és minden hiányosságomat pótlom, ok? :)


Szilvi, nagyon köszönöm a cuccost! :) Én is örülök, hogy találkoztunk, mindig olyan izgalmas egy netes ismerőssel összefutni. :) Köszönöm tényleg!
Hazaértem fél hat felé, és nem bírtam ki, azonnal ki is próbáltam. Itt volt a húgom, anyukám, mindenkivel megsimíttattam az arcom. :) HMMMMM nagyon jó!!!!
((Ráadásul anyukám kitalálta, hogy mivel Petit leszoktattuk/tam a pelenkáról, tkp pénzt spóroltam a családnak, ezért megérdemlem... :D Kösz, anya! :))


Jó éjt mindenkinek!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Andi: Lilim délelőtt kb10től alszik 11ig 11:30ig. Azt meg nem akarom megzavarni neki, mert akkor egész nap nyügi lesz :(
Basszus, hogy nem összhangban alszanak a gyerekeink, pedig annyira nincs kedvem egyedül (ill. kettesben Lilivel) menni!!! 4után csak azért nem akarok menni, mert sötétben már nem szeretek vezetni. :oops:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Lini: 2 oras indulas mar keso lenne? Mi akkor csatlakoznank szivesen

sünciboglya
 
 


Jaj, ezt gyorsan elmeselem:

Parom, eloszor az eletben, egy ultra-romantikus hetvegei, Valentin napi tervezetet keszitett. Lefoglalt mindent. Szalloda stb. Wellness.

Erre, amikor Partrikot oltasra vitte reggel (kedden) egy orult kiszaguldott ele, o meg a tukor jegen visszacsuszott a rampan.... egy fa allitotta meg az autot lent. :( Hatso uveg kitorve, csomitarto behorpadva...
Szerencsere nekik semmi bajuk nem lett, Patrik fel sem ebredt!

DE EZ MEG SEMMI!!!!!!! MOST JON A TOBBI:

Ma, hazafele jovet, a korforgalomban alltak tobben. Elol valaki, utana Pater es az utana jovo autos beleszaguldott Peterbe mert elbambult. Persze Peter autoja jol meg lett taszajtva es bele az elotte levobe. Igy most mar az elso es hatso sarhanyonak is annyi...... lassan az egesz kocsi cserelve lesz kaszni ugyileg. Klassz!
Szegenykemnek a nyaka nagyon faj, este megmasztam neki, 3 fele vudus kremet dorzsiztem bele....
Turoba!
De meg mindig azt mondhatom, fo hogy egeszben van Peter! Az autot meg lehet csinaltatni. :)

na joejt! Hulllok aludni!

sünciboglya
 
 


Jó reggelt!

Indul a nap, olyan mintha most feküdtem volna le! :shock:

Jaaaaaj szegény Pétered!!!!!! Írtam privit, mikor tudna jönni.


Dolli, Judy hahóóóóó még egyben vagytok???

Rita, de kááár hogy nem vagytok közelebb! :cry:
Azért ha nyáron lesz nagy ösznépi banzáj kijöhetnétek Ti is!Még jó, hogy nem Miskolci csapat vagyunk! :lol:

Linike! Én is mennék, de nekem se jó ez az időpont, nekem pont úgy van ahogy Andinak!

Nekem is el kéne néznem, mert valami sexi bikini kéne jövő hétvégére!

Ja a mai nap szépsége, hogy Bubu szülinapi zsúrba megy, de a szülők viszik haza suliból és 18h-ra kell érte menni!Pesrzse ajcsit elfelejtettem venni! :oops:
Ja és Fruzsikának ma van farsang, így oda is kell venni nasit, üdcsit!
Most szaladhatok reggel Tescoba is! :?
Tegnap annyi felé járt az agyam! :roll:

Na megyek kipucantom a kecót, mert Miamama megszól, hogy koszosak vagyunk! :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Zugolvasó menetrend szerint jelentkezik! :D
Köszi a jókívánságokat, most már mind a ketten jól vagyunk. Szerdán már az utcára is kimerészkedtünk és találkoztunk Hajnival! Jó volt Hajni látni téged! Legalább kaptam infókat a farsangról és nagyon bánom, hogy nem tudtunk menni! :(
Még azt se meséltem nektek, hogy múlt hét hétfőn voltam bent a cégnél és az új főnökömmel megismerkedtem (főnök váltás volt). Várnak vissza, de még pontosan nem tudják hova meg hogyan. Én 6 órában szeretném, ezt is át kell rágniuk, mert eddig 8 órában voltam. Szóval egy csomó kérdéssel távoztam, de legalább meg van az első lépés. Így nagy erőkkel el kezdtem keresni Milánnak helyet, a bölcsiben nem bízok, de jó lenne ha sikerülne. De ha nem akkor maradna a családi napközi, már a héten voltunk 3-ban, jövő héten még megnézek 2. Azt már látom, hogy hatalmas különbségek vannak színvonalban.

Zsandi
Neked akartam már régen írni, hogy nem felejtettem el a talit, csak anyósom elesett és meghúzódott a lába, így néhány hetes fekvésre van ítélve. Meg ebben a hülye havas időjárásban sem indulnának el szívesen, de szerintem max. márciusban már mindenképp jönnek és akkor hozzuk össze. :!: :!: :!:
Mosószóda engem is érdekelne, annyi jót írtatok róla. Ha vesztek nagyobb kiszerelésben én is feliratkoznék egy-két kilóra.

Műtéteseknek jobbulást, gyors felépülést kívánok!

Dolli, Juti
Nagyon izgulok értetek! Most már tényleg mindennap azzal a gondolattal jön az ember olvasni, hogy vajon egyben vagytok-e még. Van egy barátnőm ő is mindenórás, érte is izgulok.

Valentin nap
Mi sem ünnepeljük, bár most jönnek anyukámék hétvégén így lehet eljutunk moziba. Ez lesz az ünneplés. :D

Mia
Péter nyakának jobbulást!

Timi
Mikor olvastam a hozzászólásodat láttam, hogy pont aznap csatlakoztál a babanethez, mikor én szültem. A vonalzómon így láthatod mióta vagy tag. :lol: :lol: :lol:

Szép napot!

Gabi

Kép
gabusz
 
 


Jó reggelt sziasztok!

ZsAndi!
A freemail a szar!!Nekem sem müködik.

Mia!
Húú bakker!!!Még jó,hogy a fiúknak nem történt bajuk.AZ autó le van kakkantva.

Viszont ha Péter nyaka fáj és nem múlik,azt meg kell mutatni dokinak!

mimi12
 
 


Sziasztok!

Gabi: én is örülök, hogy taliztunk. Bakker Milán már milyen nagy! :shock: :lol:

Mia: húúúúú még olvasni is húzós! Még szerencse, hogy nem lett semmi baj. :roll:

Mimi: igen emlegették a glutént. Viszont minden tábliban azt olvasom, hogy kölest csak 10 hósan erre a védőnő szerint már bátran adhatok Lilinek kölesgolyót meg az almához főt kölest. Ki érti ezt? :roll: Ja végre sikerült a mamanetes vonalzó. Mindig ilyet akartam de nekem nem engedte beszúrni a fotót. Párom rájött, hogy ha mozillán csinálom úgy megy. Hát nem tartom butának magam de eltartott egy ideig míg rájöttem a dátumokra. :oops:

Lini: egy ideig én is úgy emlegettelek titeket páromnak, hogy Lini Lilije. :lol: De folyton belegabalyodott ő is, úgyhogy azóta másik Lili vagytok. :lol:
A heti taliban NANÁÁÁÁÁ, hogy benne vagyok. Énm is gondoltam rá, hogy lassan elkezdhetjük, már a múltkor is tök jól elvoltak. Majd megbeszéljük melyik nap legyen + szerdánként mi is fogunk Ringatózni és utána is fel kell menjünk hozzátok enni. :lol: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


Ja és a Rossmannban a Liberora 500 Ft engedmény van csak ki kell vágni az akciós szórólapból. :lol: :lol:

Hajni
KépKép
piriczkihajni
 
 


A mai reggel nem a legjobbra sikerült. Egy jó volt benne, hogy itt volt Szilvi!! :D Olyan csúcs szuper lett az ülés és a gatya, hogy nem is bosszankodom. Hogy mi történt ma?
Reggel 8 helyett 7kor kelt Lili, ez még önmagában nem vészes csak álmos vagyok.
A használt olajt én egy befőttes üvegben gyűjtöm és ha megtelt kuka. Na az szépen kiesett a szekrényből, eltört és az egész konyha olajban és üvegszilánkban totyogott!!!! :cry: HÁROMNEGYED óra kellett mire feltakarította!!! :evil: Áááááá (de még mindjárt megyek és felmosom megint)
Adtam kicsi madaraimnak enni, és hát persze, hogy az összes magot kiborítottam!!!!!!!! :evil: Áááááá Persze Lili élvezte, mert imád a magok között turkálni. De nagyon okos mert nem eszi meg, csak tapicskol benne. Gyorsan össze porszívóztam, erre Lili elkezd visítani, mert imádja a porszívót és úgy gondolja neki hangosabbnak kell lennie az a tuti! :evil: Ááááááá

De akkor is jó kedvem van mert olyan szuper lett az ülés!!! Jeeeeeeeeee KÖSZÖNÖM!!!!!! :D

Mia: annyira nincs kedvem egyedül menni, hogy felhívlak amikor indulunk, most hogy korábban kelt Lili nem tudom, hogy alakul a napunk. Illetve mindjá megnézem Andinak, hogy jó, hátha neki is jó lesz.
:P
Hajni: na akkor ezt megbeszéltük/beszéljük!!! Ja megnéztem a filmet, de semmi értelmeset nem hozott apa!

Megyek felmosok, amíg pocok alszik! :twisted:

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Örülök, hogy jobban vannak a műtétesek !!!!!!!!!!!

Mia

Szörnyű ami történt !!!Tényleg szerencse a szerencsétlenségben, hogy a fiúk ennyivel megúszták !!Bár tudom nem két fillér az autó javítás sem és mire kész az autó addig macera !!!

Hajni

Nagyon cuki Lili új vonalzója !!!
Nem főtt köles, hanem puffasztott köles !!!
Legalábbis én azt tettem bele !

Orsi

Mindig elájulok amikor olvasom, hogy mennyit tornázol !!!
Annyira "hős" vagy és elszánt !!!

Dolli Judy hogy vagytok ??????????????????????????????????????

Valentin és egyéb új ünnep nálunk sem ünnep !!!!

Nagyon haragszom a hóra, ráért volna holnap esni, ma du-án megyek dolgozni addig még hányszor kell elsepernem a havat, hogy ki tudjak állni a garázsból ??????????????????????????????????????

Rita

Igen nagyon jól hangzik a fizu csak mikor leszámolom, hogy nekem egy autót azért kellett venni , hogy be tudjak járni dolgozni mivel apukával más a munkaidőbeosztásunk és pl. nekem is távolsági busz mellé 2 pesti busz és egy villamossal tudok a munkahelyemre bejutni. Hal még ki is kell mennem betegekhez, van amikor napi 4-5-höz ami azt jelenti, hogy a 6 órás munkámból 12-14 óra lenne tömegközlekedéssel plusz lábelkopás. :oops:

Tehát ha kiszámolod, a bejárásom költségeit súlyadó, biztosítás, üzemanyag, szerelés ha elromlik az autó akkor a fizum fele elmegy azért, hogy bejárhassak dolgozni. :oops:

Tehát ezért nem egyszerű vidékről járni a fővárosba dolgozni, de mivel itt helyben nincs munka és az embernek dolgoznia kell, ha meg akar élni és fizetni szeretné a számláit !!! :wink: :oops:

Kép
kditke
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Írtam privit!!

Mia!
Még szerencse, hogy a pasijaid megúszták. A kocsi meg megjavítható!!

Edit!
Hááát ez tényleg kemény dió. Nem egyszerű jó döntést hozni.

Lini!
Nem irigyellek!!! Olajat takarítani, nem egyszerű, gondolom becsapódáskor még jobban szétfröcsögött az olaj!!!
Akor most egy darabig nem akarsz olajat látni:))
Milyen madárkáid vannak???



Majd még jövök, de mindjárt mennem kell a csajszikáért.
Vendég
 


Sziasztok!
Ezer éve nem jártam erre. Örömmel látom, hogy egy ideje nagyon beindult a fórum. :D
Nagyon sok új van, ha nem baj időnként benézek hozzátok.
Nekem két csemetém van, Lilien januárban töltötte a hetet, Bálint áprilisban lesz öt. Óvodások a László téri óvodában.
Juti! Gratulálok a Pocakhoz!!!! :P
Most megyek megebédeltetem őket.
A műtéteseknek jobbulást! +++

Andi
andrea27
 
 


Szasztok! Csak egy gyorsra jöttem.... sajna nem jó hírrel :cry:

Marcit ma újra műtik(lehet már túl is van rajta....) mert az egyik oldalon nem sikerült a bezárás....
:cry: :cry: :cry: :cry:

Rohanok is tovább....
sylph
 
 


Gabi,
Elmesélnéd a tapasztalataidat a családi napközikről amiket megnéztél? Ha Zsombort nem veszik fel ősztől a bölcsibe akkor nekünk is ilyesmiben kell gondolkoznunk.

Mia,
Örülök hogy láttalak titeket :D

Lini,
Akkor mostanában 10 felé szoktál lejönni sétálni?

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Jajj, szegény Marcika :roll: remélem most már rendben lesz minden.

nálam semmi, ctg negatív :roll:

Dolli?

Andi
Szia, látom Neked is jó nagyok már a gyerkők...köszi...

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szasztok!

Na, vagyok.... kiteregettem, felporszityuztam.... ja! lehet vissza kell vinni a porszityut :evil: nem jó érintkezik valami és mikor húzom magam után akkor leáll, majd ha megállok újraindul.... el kéne olvasni a leírását, hogy ez normális-e de nem hiszem.... áááááááááááá, a hócipőm tele van...

Amúgy ma baromi jó, pörgős napom volt. Reggel szétpasszoltam a skacokat, irány Lidl, utána Dm, mert Pupika szétrágta a dudisüveg dudiját.... aztán a kínai, mert bugyit kellett vennem, neki, mert az a 4db ami itthon volt az elég kevés, ha el akarjuk hagyni a pelust....
Aztán Lininél voltam... :lol: majd Orsi-Mia, aztán röpültem haza, mert azuram, jött ebédelni, és nem volt ebéd, ez volt negyeg délben, hnegyedre ért haza a párom és kész is volt a kaja :lol:
Utána összepakoltam, elmosogatott a gép, mostam egy adag ruhát is, ezalatt megjavítottam az ovi falvédőjét, felporszityuztam, kiteregettem.... és most itt vagyok! :lol:

Zsand, hívhatsz mosógép ügyben bátran :wink: meg duguláselhárításkor is.... :lol: :lol: :lol: Kész kis szaki leszek lassan....
Csinálj egy másik emilcímet, mert ez a freemail elég gagyesz... pl. hotméleset vagy windowslive-osat és akkor bizti megkapod a meghívót! :lol:

Rita, milyen rendes az anyukád!!! :lol: Mert megérdemled.... :wink:
Örülök, hogy Neked is jó lett a hámlasztó!

Lini, örülök, hogy tetszik az ülés! Szivesen! Nagyon cuki volt benne Lili!!!

Andi, szivesen!!! Jó lett a ruha?

Zugolvasógabusz!!!! Jöhetnél sűrűbben!!!!!!!!!

Mia, bocsi, hogy úgy ottagytalak Titeket!!!
Most olvasom, hogy mi történt!!!! :cry: A lényeg, hogy nem lett baj!!! Kocsit meg majd megjavítják....

Hajni, ma eszembejutottál! :lol: Voltam a kínaiba és láttam a H. M. cipődet! :lol:


Na, megyekafutok......
sylph
 
 


Szilvi!
Sajna nem tehetem meg hogy email címet váltok, mert ez a munkás email is és az nagy macera lenne. :(((
Bár nagyon tele a fiókom és az is lehet, hogy galibát okoz, de majd szanálok!!! hátha az fellendíti kicsit.

Még nem indultunk el, mert jött anyós, máskor mindig siet, háááááááááát most nem, de amilyen rossz kedvem van már tök mindegy.

Tavaszt akarok!!!!!!!!
Majd este jövök panaszkodni. Világvége hangulatom van!!!
Vendég
 


Szia Andrea27 Andi! :lol:
Akkor van három Andink és három Lilink :lol:

Jaj Szilvi,szegény Marcika és szegény Krisztiék :cry:
Remélem már minden rendben vele!!
Gyanítom akkora volt a sérve,hogy nem tudták egy műtét alatt lezárni .

Lini!
Én egyszer 1lityó olíva olajat vertem le.A páraelszívó felett volt a szekrényben,.tehát kb 180magasan ,és naná,hogy üvegben és naná,hogy tele volt.Frankón a plafonról is csöpögött az olaj...

ZsAndi!
Nekem alapvetően nincs bajom a téllel és főként a hóval.De ezt már útálnivaló ami jelenleg itt van.Szinte ki sem tudom vinni szegény Regit az udvarra mert 1hónapja vagy esik valami vagy orkán van.Sétálni nem tudunk mert a jó terep babakocsi sem bírja ezt a nagy havat,kendőben meg azért nem merek mert én is csúszkálok.
Szóval elegem van nekem is!!Játszóra AKAROK menni!!Kirándulni sétálni akarok,max egy laza pulcsiban,és nem 3 télikabátban.
Email cím...csinálhatsz új email címet.Át lehet irányítani a freemailt más címre is.Nekem is át volt egy ideig,és az is átment ami a freemailen nem látszott jól,vagy ha car volt a freemail akkor is a pannonosomra hibátlanul átirányítódott.

Szilva!Ha lesz pénzem én is fogok egy hámlasztót kérni,meg majd átfutom mik annak még..
Apropó..lányos illatok érdekelnének.A FAnni valami édeskés illatba szeretett bele,és persze valami noname termék így nem tudok nevet mondani.De majd kikérdezem.

mimi12
 
 


Sziasztok,

köszönöm az eddigi infókat is és várok még többet is bölcsi és ovi ügyben:) Milyen a színvonal stb

Mi felső parkvárosban lakunk - nem tudom így hova tartozunk.
Sajna én nemtaláltam az érdi oldalon infokat - biztos béna voltam:)

Gabusz ha jól emlékszem Te írtál most a bölcsi keresésről (meg családi napközi).
Megosztanád velem tapasztalataidat esetleg? Priviben is lehet, ha nem akarsz nyilvánosan véleményezni intézményeket:)

Majd próbálok többször erre járni - néhanapján olvasgatlak Titeket mióta regisztráltam, csak nem sokszor jut időm a netezésre.

Timi
moszat15
 
 


Szasztok!!!!

Zsandi, mi van, mért van rossz kedved? :cry:
Látom, Mimi is írta.... simán csinálhatsz egy új emilcímet, át lehet irányítani a leveleket! Nekem is úgy van. Vagy lesz két címed egy a munkának egy a barátoknak... :wink:

Mimi, vigyek katalógust? Hámlasztó a következő kampányban lesz akciós megint!!! Van illatmintám is, megszagizhatja őket Fanni! :lol:

Timi, szia! Üdv itt!!!! Ovi/bölcsi.... háááát, sok jót nem tudok mondani, minket tavaly nagyon megszivattak!!! A fiamat nem vették fel oviba, a lányomat meg felvették bölibe.... fellebbeztünk, küldtünk papírt a munkahelyemről, a bölcsiből, hogy felvették a kicsit és így is elhajtott a jegyző. Aztán szeptemberben elkezdtem körbetelefonálgatni az ovikat, nem igazán voltak segítőkészek, kivéve a gyula utcait. Ott mondták, hogy írjunk felvételi papírt és ha esetleg üresedés van akkor esetleg szólnak. 22en vártunk arra az egy helyre, de szerencsénkre minket meg egy másik kislányt választottak!!!! Annyira örültem neki!!!! És nagyon jó ovi, hatalmas udvar, lehet rohangálni, igaz a csoportszobák nem nagyok(vagy túl sokan vannak) az óvonénik is nagyon aranyosak!!

Menek fürcsizni....
sylph
 
 


Sziasztok!
most nem olvasok vissza csak egy közérdekű infot szeretnék megosztani Veletek!

Hát nem volt egyszerű, de kijutottunk az Outletbe.

Rengetegen voltak.

Valóban minden üzletben van leárazás és jó dolgokat lehet kifogni.
Nálunk mindenki kapott valamit, bár gyerekkel nem volt egyszerű üzletből ki, gyereket öltöztet, üzletbe be, gyereket vetkőztet.
Például az Adidasba oan akció van, hogy minden órába osztanak valami amii 90%os áron vehetsz meg, de ezt osztják és persze nem kérdezik milyen méretet szeretnél.
Mikor ide bementünk nem értettük miért áll a nagy tömeg egy helyen, nem is foglalkoztunk vele szétnéztünk aztán halljuk, hogy rájuk szólnak, hogy ne lökdösődjenek, mert felfüggesztik az osztást. Na, vége az osztásnak és látták, hogy gyerekkel vagyunk odajött egy pasi, hogy nem kell e a gyereknek egy 30as cipő. Mondtuk, hogy de így lett Dorinának akciós Adidas cipője 1090 ért.
Csak ma van az akció este 10 ig aki még esetleg teheti nézzen ki. Érdemes.
Vendég
 


Sziasztok! Egyben, de nem volt időm jönni, erőm meg már most nincs. Volt uh, minden ok, holnap igyekszem visszaolvasni, reagálni, beszámolni...

Judy! Neked is most volt uh nem?

DOlli

Kép
Kép
tekiroll
 
 


Dolli
de úgy volt.
eredetileg hétfőn, azt átraktuk mára, de ma sem volt :twisted:
így jövő csüt, ha még egyátalán....
pedig jó lett volna tudni hogy miújság.....

csak a kórházban most nagy a káosz.....magán lesz nemsokára.

Judy

Kép
Kép
Kép
juti
 
 


Szasztok!

Kriszti írt: :cry: :cry: :cry:

" A műtét állítólag sikerült, nemrég ébredt fel, már evett egy keveset és még éhes, ez jó hír! Én már hulla vagyok, de most kaptam a szobába egy kempingszéket, azon talán tudok kicsit aludni majd, viszont hétfőig tuti maradnunk kell!"


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
sylph
 
 


sziasztok!

Nagyon szuper napunk volt.
JONAPOM-POM-POMMMMMM VANNNNN :)


Delelott Orsi jott ertem, zilalt fejembol csodas ujat varazsolt, raadasul meg kezeimet is fantasztikusan megregeneralta! Olyan lakkozast-festest kaptam hogy csak neztem. Naggggggyon szeeeeeeep!!!!

Koszonom szepen Orsi a mai delelottot, nagyon jol esett!!!!
Ott volt Szilvi is, a gyerekek mind angyalok voltak amig velunk volt! :D

KOszonom a hamlasztot Szilvi, holnap kiprobalom! Hatha szep leszek es hamvas-vas-vas :D (Vasorru ba'ba) :mrgreen:

Hazafele meg osszefutottunk Andiekkal (kostyika) is! Lattam vegre mindket gyerkocot. ANnyira szeeeeeeeeeeeeeeeeepek!!! :D

Delutan Lini vitt el shoppingolni, akkorakat nevettunk, nagyon jol ereztuk magunkat. Kb egyforman "jol" tudunk navigalni, tajekozodni es kocsit elvesziteni. :D:D:D:D:D:D
Koszonom Lini hogy elmehettem veled, nagyon jol ereztem magam. Patrik azota ezerrel porog itthon. :D

RAJOTTEM, A GYEREKEM IMAD CSAVAROGNI !!!!!

_________________________________________


Mimi: aham, az lesz. Mar tolem kapott egy nyakmasszazst tegnap, en nem lattam semmi duzzanatot vagy ficamot, a csigolyak ive is rendben van. Ma nem panaszkodott, csak azt mondja faradt... (bar 12 orat melozott ma.) Mindenkeppen figyelek ra es ha latok valami gyanusat, elcibalom a dokihoz!(Nekem is volt 98-ban autobalesetem az 5. nyakcsigolya serult, en marha nem foglalkoztam vele csak 3 het utan..... 2 es fel evig kellett jarnom kezelesekre es joval utana jott rendbe, sokaig fajdogalt. :(


Hajni: Tutter a vonalzod!!!!! Igen, a datumok eleg kis furfangosak, en is vakartam a buksim eloszor. :D De tenyleg jopofakat lehet kesziteni, nekem is bejott. :)


Edit: Tenyleg le van tojva a kocsi, bar eleg riasztoan nez ki .... az elso baleset, a csuszasos CASCO-ra megy, a masodikat meg a "ludas" biztositoja fizeti. :)
En mar csak azt mondom paromnak: Ne siess haza, csak erj ide elve!!!

Kép

Andi(27): Gyere batran, irj sokat. :) Itt az a jo ha mindig porges van, tele jokedvvel. :D
Nagyon aranyosak, szepek a gyerekeid! :)


Andi: en is orultem hogy lattalak es hogy vegre megismertem a csemeteket. :D


Szilvi: tenyleg egy varazslo vagy hogy kesz lett az ebed idore!!! :D


FREEMAIL; Nagy kalap kaki! Annyit mergelodtem mar miatta, sorra nem kapom meg a leveleimet, igy inkabb attertem en is a gmail-re, a freemail-eseket meg atiranyitom oda. (Mar amit megkapok) :mrgreen:


zsAndi: At tudod iranyitani a Freemail-es leveleket az uj cimedre, ha csinalsz. :)
Tavasz szerintem is johetne mar! Ezek a meteres hobuckak csak a pingvineknek tesznek jot. En kivagyok lassan agyilag toluk.....

__________________________________________________________


Elhullok, Patrik most aludt el (a gepelesre, szerintem) igy en is hunyok egyet. :D

PUszka, joejt!

sünciboglya
 
 


Szijasztok!

Csak egy gyorsat!

Dolli, Judy! De izgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Ki fog előbb szülni???? :D
Szegénykéim azért most már nem irigyellek Benneteket!
KITARTÁS! Szerintem jövőhéten meglesz mindkét csajszi! :wink:
Lehet tippelni Csajok!

Szerintem Dolli szombaton, Judy kedden fog szülni! :wink:

Zsandika! Húúúúú, jó nagy tömeg lehetett! nagyon ügyik vagytok! Bakker 1090 Ft-ért Adidas cipő?????De szuper!!!!
Remémel Miát és inikét nem adták el akciósan! Hol vannak???? :shock:

Szilvike! Neked nem írok, mert beszéltünk! :lol: Holnap 6-ra megyek Érted! :wink:

Szija Timi! Én bölcsiben nem tudok segíteni, egyik gyerkőm se volt bölcsis!

Mimi! Én is szeretem a telet, de nekem is hányhatnékom van már a hótól!
Pinyóban megtaláltam a húsvéti dekorációt!
Madárcsicsergést, napsütést, meleget, jácint illatot, tulipánt, orgonát, fűnyírást, kirándulást, sétálást, nyugágyban ücsörgést, hintaágyból nézni a homokózó gyerekeket stb.... AKAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

HÜLYE TÉL MONDJON LEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Szegény kicsi Marci!!!!! Remélem azóta túl van a műtéten! :cry:
Brigiről van hír?????

Megyek mert hulla vagyok!
Vendég
 


Küldtem valami receptes emalit mindenkinek akinek megleltem a címét .Én is kaptam valakitől.Gondoltam kipróbálom,max 1db receptet sem kapok vissza :lol:

mimi12
 
 


Mia: szuper volt a mai nap!!!!! Kicsit hangos volt Lili :oops: , nem tudom mi lehetett, mert itthon már semmi baja nem volt. Lehet nem volt kedve shoppingolni :lol: :lol:

Képzeld mind a 2poló tetszett apának, de a fekete kicsi lett. Pedig az is XXL-s! Így azt ki kell cserélni, így még bejöhet amit beszéltünk és én vásárlom le :lol: :lol:

Marcika szegényke!!! Remélem jól van.

Hajni: mész Brigihez? Mond meg neki, hogy pusziljuk!!!!!!!

Megyek mert mára hulla vagyok :D

Lini
Kép
kicsi lini
 
 


Mi is voltunk az Outlet-ben, manót beadtuk szülinapozni mi meg elmentünk. Én kaptam egy melltartót és egy nagyon szép barna Puma kabátot.

Zsand,
Láttalak titeket :D

Orsi,
Értem is jössz? :D

Kép[
Kép[
kostyika
 
 


Szasztok!

Dolli, szuper, hogy minden okés!!!

Jajj, már annyira finisben vagytok Judittal!!!!

Mia, nagyon szivesen! Remélem Neked is jó lesz a hámlasztó!!! Én azt szoktam mondani a páromnak, hogy óvatosan siessen.... :wink: :lol:
Ebéd: gyors és ollllyan fincsi volt!!!!! Fel is zabáltuk az összes tzatzikit!!! :lol: annyira szeretem, megláttam a Lidl-be, nem is hagytam ott :lol:

Mimi, Te vagy a 3. aki ilyet küld nekem :lol: ez olyan, mint a mesekönyves, sajna abban csalódtam, így ezt mellőzöm.... :wink: Pedig ötletnek ez sem rossz!

Jajj, annyira sajnálom Krisztit, meg szegény Marcikát!!!! Remélem sikerült a mostani műtét és hétfőn jöhetnek is haza!!!!!
sylph
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?