Új privát üzeneted érkezett!

Mary

Nem feltétlenül kell a pisiléssel összefüggenie!!!!!! :?
Nem szoktad érezni hogy hideg a hasad? :?

Kép
kicsigesztenye
 
 


Nem, de egyébként nekem mindig mindenem hideg, pláne a végrészek:(Lehet rajtam akár 3 zokni is, vagy vehetnék akár 2 kesztyűt is, a keringésem alapvetően rossz!
Holnap úgy is pisilek bent, és majd megnézem.

mary80
 
 


mmzsó
Nagyon örülök hogy jól ment minden.Befészkelik magukat
a picik és jó lesz minden.
mary
Nézd meg a vizeletedet,de szerintem is a hormonok kavarnak.
Nagyon hülye dolgokat tudnak művelni sajna.Én már csak tudom.

Kép
Kép
krisztike54
 
 

 
 

Sziasztok,
Lányok, azt hiszem, itt a búcsú ideje...
Köszönök Nektek mindent, de már sem nyafogni nem akarok, sem fárasztani tovább Titeket.
Az életem, mint 1 kártyavár omlott össze.
Puszi

mary80
 
 


Sziasztok!
Mary, írok neked privit, egy kedves barátnőmmel kéne összejönnötök, vele is ez történt mint veled, elvesztette a gyermekét (vagyis neki ikreik voltak). Nehezen állt talpra újra, de mégis sikerült neki. Szerintem beszélgetnetek kéne, biztosan tud neked segíteni pár tanáccsal.

Kicsigesztenye, olyan ismerős nekem a beceneved:)) :wink:

Mi jól vagyunk, csak keveset tudok aludni, meg zavar ez a rossz idő, hiszen nem tudom elhagyni a lakást már 5. hete. De Dorka mosolya kárpótol mindenért:)
Vendég
 


twist
Engem is nagyon megvisel ez a rossz idő,és sajna én is
még mindig keveset alszom.Nagyon édes Dorka.
Nagyon szép kisbaba. :D
Nagy öröm egy kis drága babuci az biztos.Én is már úgy
várom hogy a karomban tarthassam az én kis drágámat.
De még messze van sajna.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Mary

Annyira sajnálom!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: Olvastam a blogodat! :(
Adj még egy kis időt!!!!!!!!!!!!!! Addig pedig ha jól esik, akkor sírd ki magad!!!!!!!!!!!
Én is elvesztettem két babát, azt hittem velük együtt halok én is!!!!!!!!!! Qrva nehéz volt talpra állni, de lassan, lépésről, lépésre megtettem! Megyek tovább...... :? Hogy mikor leszek már végre édesanya, nem tudom, de fogytán az erőm, de bízom benne lesz majd megint valami pozitív löket ami visz majd tovább ezen az úton!!!!! :wink: Viszont legbelül ott a félelem, mi van ha idő előtt feladom, vagy mi van akkor ha megint elveszítem, mi lesz akkor ha nem leszek jó édesanya!!!!!!!!!!!!! Bár ez a legutóbbi gondolat jut a legritkábban eszembe, hiszen addig el is kellene jutni!!!!!!!!! De nagyon hosszú utat tettem már meg "eddig", és nem tudom meddig lesz még erőm tovább menni!!!!!!!!!!!!!!! :?

Ha valamiben tudok neked segíteni, szólj nyugodtan!!!!!!!!! :wink:

Twist

Ez a lány egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!!!! :D
A rossz idő engem is kiakaszt már!!!!! :evil:

Krisztike

Hogy aludtál az elmúlt napokban?????? :wink:
Hasad jobb már?????

Mmzsó

Hogy érzitek magatokat????
:wink: :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


kicsike
Hát ma nagyon szarul aludtam.Hasam fáj,én már nem
is tudom hogy miket érzek és miért.Komolyan.
Nagyon várom már hogy jövőhéten menjek ultrahangra,
meg az Istenhegyibe kombináltra.
Te jól vagy?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Twist: Isten hozott vissza ezen az oldalon! Sok boldogságot a születésnapra, bár pontosan nem tudom mikor van. Leányod gyönyörű, e-mail ment.

Kriszti: Te is fogod még dajkálni a babádat, de az időt mindenkinek ki kell várni, 9 hónapig tart. De te már jó uton haladsz!

Mary: nagyon aggódom érted. Ne hagyd el magad és ezt a blogot se. Ha sírni kell sírjál, hatalmas energiák szabadulnak fel ilyenkor az emberből. De kérlek, feladni soha sem szabad. Nézd, Twist már babázik! Kriszti babát vár, nekik és másnak sem volt ez egyszerű - kitartás!!!!!! Sokkal jobb, ha kisírod magad és megosztod a problémád mással. Fogunk segíteni, csak hagyd hogy segíthessünk, mert el kell fogadni a segitséget, privi ment!!

Többieknek is mennek a pozitiv energiák

minden jót

kispatak
Vendég
 


Sziasztok!

Sehol ma egy hozzászólás :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:

Az egy dolog hogy én dolgozom, de a többiek akik otthon vannak?????? :shock:

Mary

Megnézted a vizeletedet????????? 8) Remélem azzal minden okés???? :wink:

Krisztike

Hát ez fasza!!!! Amikor már végre tudsz aludni jól kétszer, onnantól megint csak az álmatlanság jön rád!!!!!!!!!!!! :evil: :(
Saját tapasztalatból tudom hogy ha nem alszom ki magam nagyon zsörtös vagyok!!!!! :? 8) :lol:
Úgyhogy aki a reggel felébreszt és én még aludnék, na annak annyi!!!!!!!!!!!!! :evil: :lol:
Biztos szuper lesz látni a kismanót!!!!! :wink: :D

Kispatak

Mit kívántál a szülinapodra????? :wink:

TÖBBIEK??????????? :shock: :? :cry:

Rena

Legalább te jelentkezz!!!!! :wink:

Kép
kicsigesztenye
 
 


kicsike
Hát ne is mondd az alvást,nagyon rosszul élem meg.
Csak onnan gondolom hogy ez is a szuritól van,hogy
napközben is annyira elkap az álmosság,de nem tudok
aludni mert annyira ver a szivem hogy nem hagy.
Szerintem ez mind a hormon amit adok magamnak.Benne
van mellékhatásként.Nade már csak a héten adom.
Muszáj kibírnom.Dolgozol még?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Kicsike!(én is csak rövidítek :lol: )Örülök,hogy újra olvashatlak!Sajnálom,hogy ennyi rossz dolog történt mostanában veled és körülötted! :( Remélem hamar rendbe jönnek a dolgok!
Velem ismételten semmi különös nem történt,még mindig változatlan a helyzet.De majd csak lesz valahogy.

Twist!Annyira szép Dorka baba,nagyon édes!Remélem jól vagytok!

Mindenki másnak aki még nem babás nagyon drukkolok!

Kismamik!Remélem mindannyian jól vagytok.Kellemes pocakosodást kívánok!

Kép
rena85
 
 


Na végre Rena is előkerült!!!!!! :D :D :D
Eddig az "olvasmányodból" bejött valami? :wink:


De a rossz dolgok közül párat már le sem írtam! :(


Krisztike

Sajnos azt kell mondjam az utolsó szuri beadása után sem szűnnek meg a kellemetlen mellékhatások egyik pillanatról a másikra!!!! :(
De már nem kell sokáig adnod a szurit legalább!!!! :wink:

Nálunk a melóhelyen nincs internet, csak az irodistáknak!!!!!! :? Gondolj csak bele vérvétel közben, UH, röntgen vizsgálat, vagy éppen seb összevarrás közben a nővérkék, asszisztensek neteznének!!!! :lol: Érdekes lenne ugye???? :lol:
Úgyhogy én csak itthon netezek!!!!

Kép
kicsigesztenye
 
 


Kicsike!Az,hogy sokat fogok bosszankodni már bejött.De ez van,lesz ez még jobb is.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Kicsigesztenye: szülinapig még van egy pár nap, de már elintéztem a helyet, reméljük minden ok-s lesz. Hála az égnek épp van 20 százalékos kedvezmény is, mintha csak nekem találták volna ki! Mig kivántam: itt mindenkinek a legjobbakat, magamnak egy másik melóhelyet meg hogy egyszer haza találjon a gyerekem.

Krisztike: vigyázz nagyon magatokra.

Twist: dajkáld kicsi lányod, nagyon aranyos!

Mary: remélem, visszajössz még, ne add fel! A rossz napok után csak szépek jöhetnek, sohasem tudjuk mit hoz a holnap. Én is igy várom a következőt a mai rossz után!

Minden jót nektek

üdv

kispatak
Vendég
 


Rena

Sajnálom a rosszat!!!!
De a rossz után csak is jó jöhet!!!!!!!!!!!! :wink: Kívánom hogy mielőbb!!!!!!!!!!! :wink: :D

Kispatak

Hányan lesztek? :wink:
Köszönjük a kívánságodat!!!!!
De a Te szülinapod, úgyhogy kívánj magadnak valami csodaszépet!!!!! :wink: :D
Leírod priviben hogy mi gond a gyerekeddel? :cry: :cry: :cry: Nagyon remélem hogy ezen a szép évfordulós szülinapon sokszor eszébe fogsz jutni, és biztos hogy most is, csak nem biztos benne hogy hogy közeledjen feléd!!!!! :( Te hogy fogadnád őt, lehet hogy ettől tart! :?

Kép
kicsigesztenye
 
 


Sziasztok!

Rena,
olyan fiatal vagy még,reméljük nemsokára megérik a párodban a döntés!

Kispatak,
boldog szülinapot majd!Mikor lesz?

Mary,
arra gondolj,ott van a szerető férjed,szüksége van rád,ki kell húznod magad a gödörből.
A másik:van egy csomó fagyibabád,értük is felelős vagy,nem hagyhatod cserben őket!Muszáj rendbe jönni és próbálkozni legalább velük!
Vendég
 


Mmzsó

Hogy vagytok? :wink: Pihengetsz még, vagy a dolgos hétköznapokat csinálod!!!! :wink:
Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Kép
kicsigesztenye
 
 


Sziasztok!!!
Mary tényleg elköszönt :cry: ???

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kicsike
Igen gondoltam hogy mindjárt nem fog elmúlni,de ha szünik
egy kicsit már az is jó.Mert ez így elég gáz.
Azt olvastam a sárgatesthormontól van ez és a második
trimeszterben elmúlik.Hát remélem.
Képzeljétek tegnap megkérdezték tőlem hogy hány hetes vagyok,én
mondtam mennyi.Következő kérdés:Ikreket vársz?
Mondom miért?Mert hatalmas ez a has.Hát kerekedek rendesen
mit ne mondjak.
mmzsó,kamilla
Jól vagytok?
kispatak
Mikor lesz a szülinapod?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Köszi,jól vagyok!dolgozom,bár ma éppen nem kell.Hétfőn Egerben volt koncertem,egy 5 fős együttessel,nem volt szívem cserben hagyni őket,aláírt szerződés,hónapok óta lekötött koncert volt.ültem egész nap,vagy kocsiban,vagy széken,és volt bőven pihenőm,mikor mások szólószámot játszottak.

Utána este rettentő lelkiismeretfurdalásom volt,pedig az ARO-n azt mondták,lehet másnaptól mindent,kivéve házasélet és fizikai munka.anyukám,barátnőm is nyugtattak,hogy nem ezen múlik.
Azért azt megfogadtam,ha nem sikerül,a következőnél senkire nem leszek tekintettel,2-3 nap pihenés lesz!

Krisztike,
tökjó,hogy ilyen szépen növekszik a pocak!Mikor mész Patkóshoz legközelebb?ARO-ra jövő csütörtökön?

Úgy szeretném,ha nekem is sikerülne,nem csak magam miatt,de a családom teljesen be van sózva!A nagyszüleim 83,80 és 77 évesek,teljesen transzban voltak ezekben a napokban,annyira átélték a dolgokat,megérdemelnék az új dédunokát!
Vendég
 


Sziasztok!
Elnézést a zavarásért, de 2 dolog miatt jöttem. Egyik, hogy igaz én BMC-s vagyok, és nem SOTE-s, de megmaradt 4 db. decapeptyl injekcióm, hűtőben tárolom azóta is, és nagyon kedvező áron eladnám őket, eredeti ár töredékéért. Ez év novemberéig jók. Ha valakit érdekelne írjon privit.

Másik, olvastam, hogy Mary össze van törve, de csak 1-2 mondat rólam hátha segít. 6-7 éve próbálkoztunk, 4. évben sikerült meddőségiben rendbe tenni a hormonjaim, és spontán összejött a baba. Sajnos 10 hetesen elvesztettem, s akkor én is összetörtem, és tudom kellett 1 év mire kihevertem, de ennek oka a párom volt, akin nem éreztem hogy velem együtt szomorkodna. De a sors átirányított a BMC-be, s igaz ott az első lombik nem jött össze, de a fagyibabákból megmaradt a fiam és most 4 hónapos. Vigasztaljon a tény, hogy a szülésnél mikor a felvevő doki megtudta a bajaim mondta kemény lesz, de császárral sikerült megszülnöm. (osztott méh, pajzsmirigy alul működés, korábbi hasi műtétek, myoma, terhességi cukor, farfekvéses baba, elfolyt magzatvíz, és még sorolhatnám)
Ne add fel. Pihenj picit, s próbáld meg újra, a fagyik nagyobb eséllyel tapadnak meg s maradnak velünk. Sok szerencsét és kívánom, hogy ki tudd lelkileg heverni afájdalmad, ha van szerető társ ez sokkal könnyebb.
Bocsánat, hogy ezt leírtam, nem akartam ártani csak segíteni...

remény73
 
 


Sziasztok Lányok!
Írom már a beszámolót a költözésről, de még egy kicsit rohangászós napjaim vannak, de már nem tart sokáig.:)
Reggel 9 órára jövök dolgozni, mert az iroda egy belső udvaros átjárós részen van, ahova néhány "jó" lakó miatt nem jöhetek, jöhetünk előbb. Este 6-ig, 7-ig vagyok itt, aztán a párom jön értem és együtt megyünk haza. Nem nagyon szeretek még egyedül zárni, ha a másik két ügyvédnő nincs itt, még parázok, hogy mindent jól be e zárok. :oops: Otthon nincs net, de a tévé antennával működik!:)
Minden este valamit elpakolunk, valamit megcsinálunk, tehát elvagyunk. A konyhát egy teljes hétig csináltam, az összes szekrényt kimostam, az összes poharat, evőeszközt, edényt stb. jól elmostam, így vasárnap estére csillogott-villogott minden!:) Gyönyörű lett a konyha!!! :D Az előszobába, az előszobai szekrény fent van és a cipőtartóba is bent vannak már a cipők! Az étkezőbe az asztal már áll, a székekkel együtt. A fürdőbe minden ok!:) A nappaliba és a hálószobába még egy kicsit kupi van, de végülis már nem vészes.
Az Elműt, gázt, vizet mind átírattuk múlthéten, ma az elműtől már kint is voltak! :D Sajnos úgy néz ki vezetéket kell majd cserélnünk, csak még azt nem tudjuk, hogy mindenhol vagy csak a lakás egyik részében.
Vendég
 


röpcsike
Nagyon örülök hogy minden jól halad.Nagyon várunk már itt.
Gyere hamar! :D Addig is jó munkát.Puszi
mmzsó
Kedden megyek az Arora,meg a Patkóshoz is.Te mikor mész
az Arora legközelebb?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti,
19-én azaz jövő pénteken lesz az első vérvételem.Ja,és aznap reggel nagyon fogok sietni,ezért előtte csütörtökön is átsétálok majd Utrogestan-receptért,mert kiszámoltam,péntek estére el fog fogyni.Nem is,most jut eszembe,telefonálok Katiéknak,hogy írassanak és péntek reggel odaadják.

Röpcsi,
nagyon örülök,hogy túl vagytok a nehezén,gyere majd minél többet,hiányoztál,amíg nem voltál!
Vendég
 


Sziasztok!

Kérdeztétek a szül. napom, nem hencegni akarok vele és ne csodálkozzatok, hogy itt vagyok: febr. 21. és akkor leszek 50 éves.
Nekem ti hatalmas erőt adtok, hogy olvashatlak titekeket, és szurkolhatok nektek - nem vagytok egyedül, de én se!

A korom ellenére tudhatjátok, hogy nagyon szorítok mindenkinek, és rendszeres olvasótok vagyok.

Mary: Gyere vissza, itt nagyon várnak. Látod más is irt neked, vigasztal és együtt érez veled mindenki.

Twist: Dorka babád ma 1 hónapos. Nagyon sokat gondoltam ma rátok, meglestem babót egy másik fórumon- mit mondjak ritka meseszép hercegnő! Csak igy tovább!

Kriszti: remélem veled minden ok-s lesz.

Akit most nem említettem, rátok is gondolok és mindenkinek minden jót

üdv

kispatak
Vendég
 


mmzsó
Nagyon drukkolok neked!Annyira tudok örülni ha valakinek
sikerül a beültije.Mert tudom mekkora öröm.
Bár én sajna nem úgy éltem meg ahogy szerettem volna,
a kórház miatt,de nagyon jó érzés hogy egy kis életke
fejlődik odabent.
kamilla
Te mikor mész a kombináltra?Hanyadikán?Írjál majd minden féleképpen mi volt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok!
Nekem annyira fáj ma a fejem!!!!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok!
Én annyira mérges vagyok.Mert nekem a héten már
elfogy az injekcióm,és kamilla is mondta hogy még nem
hagyja abba meg beszéltem egy csomó csajszival és
ők is azt mondták hogy egyik napról a másikra nem szabad
leállni.Akkor most mi van?Meg hogy ők a 12-edik hét végéig
adják.A háziorvosom nem tudja felírni a szurit,a Patkós azt
mondta úgy csináljam ahogy a prof mondta.
Most akkor mit csináljak??????????????????
Kamilla
Meg fog vizsgálni a doki ha megyünk jövőhéten?Mármint a prof?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
Nem birom elküldeni.Inkább leírom sms-be.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike,
nyugodtan csináld úgy,ahogy a prof.mondta szerintem.Az injekciónak biztosan más a felszívódása és a felezési ideje,mint az ilyen "dugdosandóknak".Lehet,hogy lassabban ürül ki a szervezetből.
Én aztán nem vagyok a prof. lelkes rajongója,de abban biztos vagyok,hogy szakmailag nagyon jó és nem hányaveti.Bízz benne!

jobbulást a fejfájás miatt!
És köszi a drukkot!
Vendég
 


mmzsó
Hát én nagyon félek tőle hogy ez így nem lesz jó.
De abban bízom hogy vasárnap van még injekció,hétfőn már
nincs és kedden megyek hozzá,akkor csak nem baj ha egy napot
kihagyok nem?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztikém,
nincs mit, de akkor most ne küldjem mégsem?

mary80
 
 


Krisztike a prof. tuti nem fog több injekciót adni csak amennyit eredetileg adott.:(

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Mary itt vagy,de örülök neked :D

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


A prof. már nem vizsgál,azért lettünk átirányitva a szülészhez mert neki már nincs dolga velünk ilyen téren.Csak a tanulmányi dokumentációt veszi át jövő héten.
Nekem képzeld ma lenne az utolsó zselé mert csak ennyit adott a prof.Holnaptól megbontom a sajátomat és azzal folytatjuk.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisztike,
biztos vagyok benne,hogy jó lesz így!Hidd el!
A 12.hétre kialakul a méhlepény,semmi értelme a további progeszteronpótlásnak és hidd el,a szurik máshogy ürülnek!
Vendég
 


mary
De küldjed légyszi.Köszi
kamilla
Én akkor nem tudom mi legyen.Mikor mész a kombináltra?
mmzsó
Aranyos vagy hogy biztatsz,de én olyan aggódós vagyok.Tudod :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mmzsó
De látod kamillának is keveset adott a prof.Pedig neki
zseléje van.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mary:ölelés!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kamilla,
köszi.:)

mary80
 
 


Baba,
köszi Neked is!:)

mary80
 
 


Krisztikém,
Küldöm holnap mindenképp!
Sztem tedd azt, amit beszéltünk!DE persze, csak, ha akarod!

mary80
 
 


Mary,
olyan jó,hogy mégsem mentél el!Hogy vagy?
Vendég
 


Most olvastam a legutóbbi blogbejegyzésedet.
Nem akartam okoskodni,pláne átnézni rajtad!Bocsáss meg,ha olyat írtam,ami rosszulesett!
Szerintem az emberek többsége csak azért mondja,amiket mond,hogy biztasson téged,és segíteni próbálnak kimászni a gödörből.De biztos vannak érzéketlenek is,persze.Na,én nem osztom tovább az észt.Szeretettel gondolok rád és várom,hogy jobban legyél! :wink:
Vendég
 


Jaj, Mmzsó, nem Rád értettem!
Ma a melóhelyen!

mary80
 
 


És köszönöm Neked is!, mint a fentebb említetteknek!:)

mary80
 
 


Egyébként hogy vagy?

mary80
 
 


Kicsi,
Köszi, a viz-tel semmi baj, gondoltam én is!
Hormonok játéka...

mary80
 
 


mary
Köszönöm szépen mégegygszer!!!!!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?