Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Zsoltinak ma húzták ki az egyik fogát, tiszta nyűg! Menj el fogdokihoz, hogy meg tudják menteni a fogadat!

Jaj, nagyon sajnálom a kislányt, most én is bőgök! :( :( :(
Szörnyű, nem is tudom hogy tudják feldolgozni a szülők! :(
zsu83
 
 


most aztán tényleg el kell mennem......
Zsolti azért nyűgös mert fáj neki?? :oops: :oops:
én is egész nap csak sírtam...... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, fáj neki az állkapcsa, de egy-két nap és rendbejön! Menj el, és nézesd meg! Nem mész el, akkor én foglak elcibálni a rendelőbe! :wink:
zsu83
 
 

 
 

pont akartam mert te rendes vagy nagyon....hogy ha majd lehet eljössz velem? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ok, elkísérlek! Remélem most nem fáj fogad?

Figyu, van egy csomó Gabi és Johnsons fürdetőnk, samponunk, meg azt hiszem testápolónk! Ha elfogadod, akkor szívesen odaadnám Neked!
zsu83
 
 


a fogam nem fáj egyáltalán csak egy oldalon tudok enni mert nem akarom hogy a letört fog alá étel kerüljön..

jaj Zsu..... :oops: :oops: :oops: :oops: már annyi de annyi mindent adtatok!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
köszönjük.....szivesen elfogadjuk:)))))))

hogy tudnám mindezt nektek meghálálni???????????

Máté szülinapi ajándéka:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


jaj, ne viccelj már, nem kell meghálálni! Használjátok egészséggel! :D

De szuper, hol vettétek? Mennyibe került?
zsu83
 
 


http://www.jateknet.hu/index.php?main_page=index&cPath=96_108&page=5
itt vettük......


még 1x köszönjük!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Máté nagyon boldog lesz, az tuti! :lol:
zsu83
 
 


remélem is:)

nagyfiú hogy van?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi, jól van Bebe, ma az utcai cipőjébe mászkált itthon, hogy szokja, tök tetszik neki! Meg van már bentre is szandija!
zsu83
 
 


hú asszem nekünk is van szandink.....otthon tud benne menni....és jó mert fogja a bokáját....megkeresem és oda adom....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nagyon rendi vagy, de köszi nem kell, most kaptunk egy rakat ruhát, meg cipőket ajándékba, már nem férek el a szekrénybe! :oops: :lol:
Ki tudja Barni is nemsokára szaladni fog, Nektek is kell hamarosan! :wink:
zsu83
 
 


okés:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Húsvétra nem is tudom mit találjak ki a nagyszülőknek, ruci, cipő, játék egy rakat van, egy óvodára való! :lol:
zsu83
 
 


szerintem ruhát kérhetsz,.....ugyis olyan gyorsan nőnek:)
sőt inkább kis motorokat szerezz be........... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Már nézegettem a mocikat is! :wink:
zsu83
 
 


tudok adni addig míg Barninak nem kell...... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi nagyon ari vagy, de majd szerintem ez lesz a húsvéti ajándék! :wink:
Figyu, valamelyik nap nem tudja elhozni nekem Zoli a fehér nacimat, mert már nagyon kéne! :oops: Én meg elküldeném a fürdetőket, testápolókat! Holnap, csütörtökön, és pénteken itthon vagyok!
zsu83
 
 


figyi holnap lehet el ugrok..attól függ ilyen állapotba leszek a fogdoki után:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ok, majd csörizz! Puszi!
zsu83
 
 


szió!
délután van doki de ha hamar végzek viszem a rucikat......
ha ma nem akkor csak pénteken tudom vinni vagy eljuttatni mert holnap hozzák Máté ajándékát:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Oké! Ha ma nem jó nekem a péntek is jó!

De még nem kapja meg Máté az ajándékát csak a szülinapján igaz? Hova fogod eldugni? :wink:
zsu83
 
 


Tök jó volt, hogy tegnap itt voltál, jót dumcsiztunk!

Írtam egy éves összefoglalót Bebéről a másik fórumon, gondoltam bemásolom ide is, hátha elolvasod:

Bence egy éves! Szülinapján megkérdeztem magamtól, hogy ugye most csak álmodom? Hihetetlen számomra, hogy ennyire hamar elment az első év, hisz még olyan intenzíven él bennem a születéssztori, mintha tegnap történt volna!

Jöjjenek a főbb paraméterek: 9650g és 78 cm! Paraanyu múlthéten kicsit keveselte Bebe súlyát, de a védőnő megnyugtatott, hogy teljesen rendben fejlődik a gyerkőc!
Ruhaméret: lassan a 74-eseket felváltják a 80-asok! Hihetetlen, hogy születésekor még az 56-os is nagy volt rá!
Van már 6 fogacskánk, mióta kibújt a 6. fogacska, azóta újra átalussza az éjszakákat (egyébként nem volt 3 hónapos, amikor elkezdte átaludni az éjszakákat)!

Pocakját nagyon szereti a fiatal Úr! És nagyon örülök, hogy reggel és este még igényli a szopit (pár hete már azt hittem hogy vége), de Bebe újra belelkesült! Pár napja pedig a reggeli szopi alatt simogatja Bebe a kezemet, hát ez egy leírhatatlan érzés!
Kedvenc ételek, cukkinis-rizs, kukoricás-krumpli, répapüré, emellett még bármikor jöhetnek a joghurtok, tejpépek, mindenevő!
Önálló evészetre még nem nagyon mutat hajlandóságot, inni is cumisüvegből iszik, de már folynak a próbálkozások a poharazással!

Mozgásfejlődése elég gyors volt, nem egészen volt 6 hónapos, amikor elkezdett mászni, az első önálló lépéseket, decemberbe kezdte megtenni, hivatalosan január közepe kezdett el járni, azóta napról napra jobban szalad! Szandiját egyre jobban szereti, már nem csak puszilgatja!

Pápázik ha van kedve, tapsolni nem hajlandó, megismeri a számára kedves mondókákat, énekeket, meséket, szeret táncizni! Kedvenc játéka a motorja, hamar felpattan rá, és puszilgatja az oroszlán orrát!
Formabedobót is szereti, bár többnyire csak kipakolni belőle, szívesen püföli a játékasztalt, kergeti a labdáját!
Kérésre megmutatja a napocskát és a katicát a könyvébe!

Egyszerű utasításokat már képes követni: Légyszíves gyere ide, ha közelek hozzá az előkével akkor már jön, tudja hogy étkezés következik!
Ha kérünk tőle valamit ami a kezébe van, akkor inkább elkezd incselkedni, odanyújta majd gyorsan elszalad vele!

Szókincs, bababa, mamama, dedede, nemnemnem, gágá, tyatya, tetete. Mostanába a kedvenc játékunk, hogy végigmutatja a tárgyakat, én megnevezem, ilyenkor nagyon figyeli a számat, és örül amikor kimondom a szót!

A fürdés az est fénypontja, fő fürdető szerepében Apa! Olyan jó érzés látni Őket, ahogy nagyokat kacagnak fürdetés alatt! Ilyenkor olyan büszkeség fog el, hogy igen, Ők az én családom!

Mielőtt Bebe megfogant, Zsoltival már 8 éve együtt voltunk, de Bebe születésével vált teljessé az életünk, és teljesült az én gyerekkorom óta dédelgetett vágyam: Anyuka lehetek, Bebe Anyukája!

Köszönöm kisfiam, hogy vagy nekünk!
zsu83
 
 


SZia!!!!!!!
én is nagyon jól éreztem magam tegnap....ár hiányoztatok!!!!!!

nagyon jó és szép ez a kis összefoglaló...jó volt olvasni:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És mit mondott Zoli, hogy bírt a 2 gyerekkel? :wink:

Örülök, hogy tetszett az összefoglaló!
zsu83
 
 


nagyon jól elvoltak:)))))))
mondtam többet is lehetne ilyen:) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az tényleg jó lenne! :wink: :D
zsu83
 
 


akkor te is élvezted? :oops: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szuper volt! :lol: 8)
zsu83
 
 


Szia!!!
hogy van a kis herceg? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Akkora rumlit csinált estére, hogy csak na, aztán amikor nekiálltunk rendet rakni, még neki állt feljebb! :x

Te hercegeid hogy vannak?
zsu83
 
 


ismerős ez a rend rakósdi......csak nálunk még Máté csinálja.......

megvannak a fiuk..de Barni nem tetszik nekem..este mindíg kínozza a gyomorsava.....egész nap semmi csak este.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gyomorsav? :shock: Van egy kicsi refluxa?
zsu83
 
 


én nem tudok róla hogy lenne de kezdek gyanakodni..héten elviszem dokihoz inkább.......
eddig nem volt semmibaja.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tényleg jobb, ha megmutatod dokinak, biztos ami biztos! :roll:
zsu83
 
 


azért bízom hogy nincs baja......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem nem lesz semmi komoly, ha enyhe refluxa van, azt meg kinövi, mert eleve úgy születnek a babák, hogy nem teljesen záródik a gyomorszájuk, mert még gyengébb ott az izomzat!
zsu83
 
 


erre én is gondoltam.......

ma temetik a barátnőm kislányát...... :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon-nagyon sajnálom, rengeteg erőt kívánok a barátnődnek, nem is tudom, hogy lehet egy ilyen tragédiát feldolgozni! :cry:

Hol laknak a barátnődék, Halásztelken?
zsu83
 
 


Franciaországba laktak........de hazaköltöztek erzsébetre...nem tudnának ott maradni az emlékekkel.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát azt elhiszem :cry: :cry: :cry:
zsu83
 
 


Szia!!!!!!!
Megjöttem fogászatról.........a bal felem teljesen lezsibbadt.....most már viszont kiment az érzéstelenítő és fáj.vettem is be fájdalomcsillapítót......
a fogamat most feltárta a doki.mondta ne menjen bele kaja mert fájni fog...kösz.próbálok majd féloldalasan enni de nem könnyű.....jövő kedden megyek vissza...remélem meg tudja menteni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Igazi hős vagy, nagyon ügyes voltál! :D Ne aggódj, biztos megtudja csinálni a fogadat!
zsu83
 
 


Szia!!!!!!tegnap 3 fájdalomcsillapító volt bennem az éjszakám maga a pokol volt...annyira fájt a fogam.....ma már tűrhető de még fájdogál..kamillateával öblögetek......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon sajnálom, hogy ilyen car éjszakád volt! Remélem a mostani jobb lesz! Holnapra már biztos nem fog fájni a fogad
zsu83
 
 


ma már jobb volt sokkal....nem kellett csillapító:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az szuper!!! :D
zsu83
 
 


Szia.....reggel megint fájt...de szerintem már ne a fogamat érzem hanem az állkapcsom fáj de nagyon.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lehet ahogy megpiszkálta a doki, begyulladt egy kicsit az állkapcsod! Nem próbálsz rá valami homeós szert?
zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?