Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Katinka: Én tervezem szerdán a csupamókát! Még egy ismerős anyukát is megfűztem, talán ők is jönnek, ha nem rettennek el a hótól! :D Úgy láttam a honlapon, hogy az emeleten van, nem tudod, mit lehet tenni a babakocsival? Lépcsőn kell felvinni?
Akkor még érdemes menni az Auchanba a Siesta cipők miatt? Szépek, vagy csak olcsók?

Winchi: Köszi, az érdeklődést, aranyos vagy! :D Hát, többször jól, mint nem. Amúgy pénteken sajnos nagyon zsufi volt a napunk, de legközelebb, ha jöttök a mamához, tényleg talizzunk, ok?

Beze: Lexi édes, és nekünk is van olyan mellényes együttesünk! :D

Anyany: Nagyon cuki Zsófi! Réka is ilyenforma! :lol:

Tünci: Remélem ma már jobban vagy! Kismucival is minden ok, nyugi! :D

Én szeretem a havat, de már azért én is várom a tavaszt. A mi babakocsink annyira nem terepjáró, és nem nagyon alkalmas most a sétákhoz, szánkóval, meg nehéz bevásárolni.

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Betegeskedőknek jobbulást! Tünci, Milu, Jaffa gyógyuljatok meg gyorsan.

Jaffa nem akarlak bíztatni, de nálunk még mindig így működik, hogy max 2 hetet bír ki az oviban, aztán beteg. Ez már javult, az elején 1 hét után már beteg volt.

Betti: szép pocid van már, húúú már nincs sok hátra. Papád hogy van?

Szintus: gratulálok, nagyon szép baba.

Tünci: ne aggódj, a babának nem lesz baja a náthádtól. Mi van a barátnődékkel, írtad hogy nincs jól a kisfiú.

Kriszta: Olivér tök vagány volt a farsangon, nekünk még nincs képünk róla, én videóztam, más fotózott, ha meglesz rakok fel én is.

Lara: nagyon szép képeitek vannak, de jó, hogy rólatok is van kép, Hannusról az utolsó a kedvencem.

Winchi: Matyiról meg a sapis tök király.

Beze: akkor lehet, hogy azért nem aludt éjjelente Lexi, mert fogat növesztett. Dorcsi akkor nem alszik éjjel, de akkor hetekig. És még mindig csak 6 van. Jók a képek.

Anyany: basszus nálatok minden elromlik? Működik még valami? Zsófi nagyon cuki a hatalmas pocijával.
Levi lába is gágog, most rátaláltam a supy cipőkre, azt hiszem az lesz a következő, amit megveszek. A harántemelőt nekünk sem javasolta az ortopéd doki, azt mondta jobb, ha a lába dolgozik, ha megtámasztjuk akkor lesz ludtalpas. Most új dokink van, ő azt mondta mindegy a márka, az a lényeg, hogy megtámassza a cipő a bokáját és inkább kifelé dőljön a sarka . Levi lábáról azt mondta kinőheti 10-12 éves koráig, ha nem akkor kap betétet. Gondolom erről is minden doki mást mondana.

Amúgy nem tudom mi igaz belőle, de azt hallottam, hogy a siesta gyár szarban van és gagyibb anyagból gyártanak. Az tény, hogy Levi bakancsa nehéz és alig hajlik a talpa.

Valaki írta, hogy vett zetpol cipőt, hogy vált be, arról jókat olvastam.

Nekem is elég volt a hóból, jöhet a tavasz. Bár nem úgy néz ki, hogy mostanában elhagyhatjuk az overált. Mire felöltöztetem a gyerekeket leizzadok 2x.

Képzeljétek pénteken moziba voltunk apával meg a sógornőmékkel. (Jaffa az aréna plázában) Megnéztük az avatart, tök jó volt. A gyerekek anyunál aludtak most először, és én apa mellett aludtam úgy, hogy nem volt köztünk gyerek. :lol:
Tök furi volt, alig aludtam valamit. Hiányoztak.

Ancsi: boldog névnapot Dorkának így utólag.

Na megyek felöltöztetem őket, kimegyünk szánkózni.
Vendég
 


ne haragudjatok,de megint csak röviden,még elég vacakul vagyok.

ma éjjel a szokásoshoz képest nagyon jól aludtam,majdnem 7 órát és csak 3* pisiltem.juhhé.még nagyon könnyezik a szemem,dugul az orrom,most kezdődött a szörcsögős köhögés,emiatt elég sokat keményedik a pocakom..:(
köszönöm a tanácsokat,borsmenta inhaláltam,tea mézzel-citrommal,1000mg c vitamin,negro,meg használom a nasisvint,pedig azt nem lehetne.
homeot nem tanácsolta a doki,mert szedek hagyományos gyógyszereket még.

szosz,örülök h általában jobban vagy!

beze,megint szuper képeket hoztál!!!!

holnap megjön a kiságy végre,ha összerakja a párom,elrendezzük a ruhácskáit,meg kimossa a férjem a a babakocsi huzatot.

barátnőm Kicsikéje..agyvérzése volt.. :cry: :cry:

vigyázzatok magatokra és a gyerekekre nagyon!!!!!!!!!!!!!

KépKépKép
tünci28
 
 
 

 
 

tünci!
nekem anno azt mondta, a doki, hogy ha muszáj, akkor inkább nasivin mint bármi más.

a barátnőd picikéjének meg nagoyn szorítunk. az ilyen picik még simán felépülnek ebből is.

pihenj sokat! kitartás!!!

mancsa!
majd megnézem ezeket a cipőket is.
a teszveszt meg a vaterát nézegettem, 5-6ezerért vannak fent siesták is. újak, cimkések.

nekem is olyan volt a lábam, de nem vészesen. tudatosan elkezdtem külső talpélen járni. így azóta egyenesen is rakom a lábam és helyrejött.
de az eredménye, hogy minden cipőm hamarabb szétmegy. :)

a harántemelő nem azért jó, mert megtámasztja a lábát?
pár napja volt egy műsor, hogy ha nincs a láb megtámasztva, akkor fájhat.
Vendég
 


mi romolhat még el?
hátminden ami több mint 5 éves.
mosógép, régi kockahajdú, kb 15 éves. de nagyon jól működik, egyelőre.
a tv, szalad rajta a kép néha, de már nem éri meg megcsináltatni, 37centis és 27éves.
a hűtő, az egyik 30éves, a másik kb 7.
szóval minden olyan dolog elromlik, ami már csereérett.
jah, a párom számítógépét kihagytam. az 7éves.
az én laptopom még csak 5, de már 3szor volt szervízelve. alaplapi probléma miatt.
Vendég
 


Úgy látszik a multikkal nem csak nekem van bajom....ma a Tescóban a silán sensitive babás öblítő volt 3/2 akcióban, a pénztárnál rászóltam a pénztárosra, hogy ugye tudja, nehogy a fogkrém sorsára jussak ezzel is.

Délelőtt hűtót engedtem le, meg átfertőtlenítettem az egészet, ragyog.

Itt sütött a nap délelőtt, de eddig tartott csak.

Mancsa, tatát hazaengedték a kórházból, jól van viszonylag, ahogy 80 évesen lehet lenni.

Tegnap ebéd után az M1-en volt Bessenyivel egy emlékműsor. Az utolsó interjú és visszaemlékezések, szerepek, majdnem 2 és fél óra.
Halála előtt pár hónappal nyilatkozta, mosolyogva, nevetve a riporternek, hogy jaj, olyan jó volt élni én úgy szerettem és olyan kár, hogy vége. Mert vége. De nem bánom, mert szerettem élni, szép volt az élet, csak mostanában vagyok néha rosszkedvű, mert sajnálom, hogy vége. És nevetett.
Hát csajok, remélem én is tudok így beszélni az életről 85 évesen majd és nem félni a haláltól. Komolyan tanulságos volt hallgatni.

Betti
Kép
betti0412
 
 


jah és ezt mindet le kellene cserélni, természetesen A energiaosztályúra, mert rengeteget fogyasztanak.
így még spórolni sem lehet.
Vendég
 


képzeljétek, a hugom ki van akadva, hogy nem tud nagyokat sétálni.
36hetes. mert hogy ha megerőlteti magát, akkor fájdogál a hasa és hamar elfárad. és még csak 13kilót hízott.
és így néz ki most.
Kép
Vendég
 


any,egyemmeg a tesód,nem tud nagyokat sétálni..:)
szerintem ez a súly,ezen a héten pont jó,a 13 kilo.kb a dokik is így vélekednek,én dokim szerint a soványak 13-15,az olyanok mint én meg kb 11-13 kilot hízzanak.(na mondjuk nekem ez már megvan...:)
a kevesebb kevés is lenne,akkor a kórházból könnyebben jönne haza,mint amivel teherbe esett.
múltkor mondta a védőnő,h ilyenkorra már vérből is kb két literrel több van.

szép a háza a tesódéknak.

nekünk majd hűtő kell új,vagy amíg nincs,addig nem tudok tejet eltenni.
tünci28
 
 
 


tünci!
én is kiröhögtem, hogy hova akar sétálni ekkora csomaggal. :D

a ház anyuméké. apátfalván.
nekik egy felújított parasztházuk van makón. de oda csak akkor megyünk majd,ha Bibi meglesz.
Vendég
 


ma bedobtak egy szórólapot, a jobbik pártét.
csajok, hogy ebben milyen utópiák vannak.
megadóztatni a multikat és csökkenteni a munkavállalók adóját?
itt magyarországon ilyet megvalósítani?
valakinek benne van a bizonyos biliben a keze...
Vendég
 


akkor anyudéké széép..:)

Bibinek mi az igazi neve?
tünci28
 
 
 


Anyany, én tesóddal vagyok nagyjából egy idős, a 36. hetet kezdem szerdán én is.
Jól néz ki tesód nagyon. Én is hamarabb fáradok, vissza kell fogni kicsit már, de még a hűtőtakarítást bevállaltam ma, igaz egész délelőttöm ráment az egyébként egy órás munkára, de hát ha lassabban, akkor lassabban.
A héten nálam is átfordult a mérleg 8 kilóba, kíváncsi leszek a végére majd.
Szerdán megyünk uh-ra nem tudom hány kilós lehet a babika.
Any, egyébként ilyenkor mikor valami elkezd elromlani, egyszerre követi sok minden más is, nehogy már csak egy valami menjen tönkre..... :?

Hozzánk az MSZP és FIdesz szórólapok érkeztek már meg és fel sem hoztam őket a postaládából, egyenesen belehelyeztem őket oda, ahová gondolataim szerint valók voltak. Jobbikos még nem jött...

Betti
Kép
betti0412
 
 


én megnéztem a pártok programjait neten,jobbiké kb 80 oldal,de nem minden érdekes számomra,meg vannak valóban utópisztikus dolgok,de nagyon jó elképzelések is..a másik kettő csak a nyugdíjjal van elfoglalva,hiába,no,3 millio szavazó.

betti,neked nem mondták esetleg,h a 8 az kevés így a végére?unokatesómat ezzel zaklatták,ő 7 -et hízott a 39.-re.mert 3 kilo a bébi,plussz a járulékai is(plac,víz,méh súlya,) meg a vér.hol a zsírraktár 2 kilo,meg a visszatartott víz,meg a megnövekedett ciciállomány a tejcivel?
engem most biztos lecsesz a dokim,az eddigi 12-ért,(védőnőm szerint olyan 8 lenne a normális-igaza van,mondjuk..)itt már sok a zsír.biztos marhára útban lesz szülés után,amikor mennénk sétálni és egy ruhám se jön majd rám..:)
viszont egész más szemmel nézek a kicsit kövérekre..ezt a súlyt cipleni egy életen át..hááát,minden tiszteletem. :?
tünci28
 
 
 


A dokim nem kérdezte még, bár láthatja a kiskönyvben, de ez nem téma soha.
A védőnő mikor mér azt mondta, jól van így.
Eszek mindent, de a nasit teljesen visszafogtam. Csoki ilyesmi az nem.
A rendszeres mozgás is megvan még, amennyit a heteim száma épp enged, lehet, hogy ezért is, de nekem nagyon hiányzik, nyilván egészséges állapot esetén csak.
És van még egy hónap azért a kilókra. 66-al kezdtem, most vagyok 74, 76-ig biztos. A 7 kilót nem is értem a 39.-re. Mit evett 9 hónapig? Nekem tök más az anyagcserém, a legapróbb dolgokat is pakolom, teljesen le van lassulva, egyébként is hajlamos vagyok hízásra, nagyon sok mozgás kell, ami terhesség előtt nem volt gond, de most ugye mást enged meg az ember.
Rubint Réka videón mindig kiakadok, mikor a 2. trimeszter torna előtt elmondja, hogy ő futott és biciklizett végig. Hát azt én nagy felelőtlenségnek tartom, bár nálam jobban senki nem futóőrült, imádom, de mióta pozitív lett a tesztem, bizony a futócipő a szekrényben pihen.

Lehet, hogy én is beleolvasok jobbikos témába, még konkrétumoknak nem néztem utána. Bár ilyenkor mindegyik ígér mindent.
Ma megjöttek a kopogtató cédulák is. Nektek is?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Bibi?
hát ha lány, akkor Rebeka, ha fiú Martin.
a Bibit én találtam ki, mert a beki nem tetszik. :D
azóta meg rajta maradt.
Vendég
 


Any,hát még nem tudják a nemet????? :shock:
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek a dicséretet, nagyon aranyosak vagytok!

Winchi, szeretem is, amikor nagyon fázom, odaülök melegedni. :)

Any, remélem, mostanában más nem romlik el nálatok, sajnos murphy mindig dolgozik... :(

Én 15 kilót híztam, de simán lement több is, se a doki, se a védőnő nem foglalkozott vele. 3300 grammos bébinél, ami biztosan teljesen lemegy, az 9,75, ha jól emlékszem. Én bizony nassoltam is. :oops: És nem sportoltam, csak sétáltam sokat.

Tünci, a kisfiúnak továbbra is nagyon drukkolok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünci, szerintem rólad a szülés után marha gyorsan le fog menni, mert elkezdesz mozogni, tenni-venni. Visszaállnak az izmaid.
Én szerintem meg dicsérni való, hogy szinte végigfekve ennyi jött fel csak.
A védőnőd ezt is beleszámolhatná.

Betti
Kép
betti0412
 
 


tünci!
még nem tudják a nemét.
a héten még mennek ultrahangra.
eddig nem mutatta meg magát.
amúgy nálunk is az utolsó ultrahangnál derült ki, hogy Zsófit várunk.

egyébként szerintem is teljesen jó a súlyod.
én a sok fekvéssel meg az állandó éhségrohamokkal 22t híztam.

utána a tejci miatt még durvábban zabáltam. olyan adagokat, hogy az előtte kb 1napi kajám volt. ezért lett az 53ból 75...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.08 22:00-kor.
Vendég
 


jajj csajok!
nem elég a monitor, még ráadásul elkezdtem hízni is, ezért sem szeretem a telet...
mivel muszáj Zsófival folyamatosan együtt enni, ez lett az eredménye. december óta 4kiló... pedig már 58voltam, és tök jól éreztem magam. most megint 62 vagyok.
persze ZSófin nem látszik, hogy együtt vacsizunk, csak rajtam...
Vendég
 


Jó reggelt!

any jól néz ki a húgod, jól áll neki az a pár plussz kiló :wink: Kiváncsi vagyok hogy az UH-n kiderül e ki lakik a pociban vagy csak a szülésnél?

Tegnap én is szívbaj nélkül eltüzeltem az mszp ajánlatát, már most sok a választásból és még csak most jön a java, igérnek majd fűt fát...
Ezt az oldalt akarom majd átnézni de eddig még csak átfutottam:
http://mitigernek.hu/

A gyerekem végre jobban iszik napközben amióta vettem neki szívószálas kulacsot :lol: Képes a tápin kívül 2 decit inni egész nap, akármit csinálok.

KépKép
winchi
 
 


winchi!
ez nálunk is probléma volt. kb 1decit ivott meg egy nap. aztán amikor beteg volt, hippes teát kapott, abba tettem a cebiont. azóta iszik.

én is kiváncsi vagyok, mert akkor jól át kell válogatnom a ruháinkat. pedig örülnék, hogy egy darabig most ők tárolnák, mert kell a gyereknek.
bár a tesóm azt mondta, azt ad rá , ami van. de pl nekünk csak rózsaszín overálunk van...
Vendég
 


megnéztem ezt a honlapot, remélem fel is töltik majd rendesen...
Vendég
 


Én már annyi mindent próbáltam inni adni Matyinak: hippes tea, milupás tea, sima instant tea, limonádé, gyümilé, sima víz, főzött gyümölcsös tea. Próbáltam váltogatni, próbáltam azt is hogy egy darabig csak egyfélét kap de ez van Matyi keveset iszik ezért örültem, hogy a szívószálazás bejön neki :wink:

A pohárból ivás más babáknak hogy megy?
Matyi tud belőle inni de ha egyedül próbálja akkor a pohár az izgalmas és kiborítja az innivalót. Meg nem igazán akar rájönni, hogy fel kell emelni és meg kell dönteni ha inni akar. Mondjuk ő a cumisüveget is nehezen fogja meg azt szereti ha én tartom neki.

KépKép
winchi
 
 


Kismamik azon gondolkoztatok hogy akarjátok e a babókat hordozni? Kendőben?
Ha kell segítség szóljatok szívesen segítek választani! Szívesen rábeszélek bárkit a hordozásra :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Hát nekünk az ivással nincs gondunk, Nati evés közben is rendszeresen iszik, most is az ebédnél tuti 2 decit benyelt. Legtöbbször vizet kap, esténként szoktam a teánkból egy kicsit önteni a vizébe, meg ha marad reggelre, akkor is. Meginna ő mindent, de tudatosan nem adok neki cukrosat, Lili is 5 évesen csak sima vizet iszik, na meg kakaót és tejet. Szépek is a fogai.
Pohárból meg nem nagyon iszik ő sem, ő is felemeli, kiönti, kis kelekótya még hozzá. Pedig Lili ilyenkor már szépen ivott pohárból, mondjuk nála kimaradt a cumisüveg meg a csőrös pohár is.

Készülök én is a holnapi farsangra, Lili tündér lesz, a nagyszülők jóvoltából, akik kérdezés nélkül megvették a ruhát. :? Amúgy pillangót terveztünk, de a rózsaszín földig érő ruha persze egyből eltérítette. Én találtam ki, hogy akkor legyen inkább tündér, ne simán királylány/hercegnő, szárnnyal, varázspálcával, fejdísszel. Már kivasaltam a ruhát, készítem elő a kókuszgolyókat, majd délután együtt csináljuk Lilivel. Nálunk nem szülős a buli, de az óvónénik nagyon sok képet készítenek, felteszik a netre. Azért szereintem reggel én is fotózok majd.

Mancsa, nekünk van zetpolunk, de azok vászoncipők, max. nyárra jók, mi bentre vettük. Én nagyon szeretem, azóta Lilinek is rendeltem, nagyon jó áron vannak. Meg is van a csaj internetcíme, ott olcsóbban adja kicsivel, mint a teszveszen.

Szösz, akkor holnap találkozunk a csupamókán? Be kell jelentkezni telefonon, tudod? Sajna a babakocsis dologról nem tudok semmit, mi még másik helyre jártunk, nekünk meg úgyis kocsival kell mennünk.

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Hazaértem, reggel bevitt a férjem dolgozni kicsit, és pont jól jött ki, jött egy kolléganő szegedre és volt még egy hely benne, hazahoztak, nem kellett buszozni.
Anyuék felpakoltak, hurka, házi májas, töpörtő, töltött káposzta.....a hétre megvan a kajcsi, nem kell főzni.

Hordozó nekem volt fejemben, még az elején, de félek attól, hogy felszokik kézbe nagyon tőle. Bár lehet hogy ez hülyeség, nem tudom. Valahogy nekem az a gondolatom, hogy eszikél, utána meg ha minden jól van, alszik, a kiságyába, sétálni meg ott a babakocsi.
Mikor kötöd magadra?
De tényleg nem néztem a téma után, meggyőzhető vagyok.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Katinka ez a tökéletes kifejezés Matyira is: kelekótya :lol:

Betti nem szokik hozzá a kézben léthez, mert nem a kezedben lesz hanem a kendőben :lol: És bizony vannak olyan esetek amikor csak az anya kell és akkor nem a kezed szakad le hanem a finom puha kendőben hamar elalszik. És én sem akartam elrontani Matyit, talán sikerült is ezt megúsznom de ha felveszem akkor az nekem is ugyanolyan jó mint neki :lol:
Amíg pici volt sokkal jobb volt úgy sétálni, hogy anyára, apára volt kötve mint a neki hatalmas babakocsiban feküdni.
Sokat használtuk a babakocsit de a másodiknál már még többet hordoznék az tuti.

KépKép
winchi
 
 


egyébként tavaszra a jó időben lehet, hogy még jól is jönne.
De meg kell tanulni azt is megkötni. Nem tudom.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Megjött a babaágy, jippiijjájjéé!Egy dobozt feltéptem, gyönyörű cseresznye színe van, tökéletesen passzol az összes többi bútorunkhoz,alig várom,h az uram összerakja, remélem holnap megcsinálja még munka előtt!

DE!A hülye száguldozó baromjai!Múltkor meséltem, h egy villanyoszlopot döntöttek ki.Na, ma ahogy látom ,h a futár akar lehúzódni a házunk elé, a mögötte lévő autó már term.nem tud megállni, mert az állatja megy ám ezerrel(tükörjég az nem számít az úttesten),úgyh szépen befigyelt a szomszéd udvarra,,kiszakította a vaskaput, hála égnek a mi oszlopunkat pont elkerülte..így legalább van halvány remény, h megcsináltatja a szomszéd, emrt amúgy két éve könyörgök nekik, h lóg a kapu és úgy cibálja a betonon és olyan, mnitha leszakadna az ég..

Még, jó ,h a kiságynak nem lett baja!!!!:)

Winchi, én már mondtam az elején is, h kifejezetten szeretnék hordozni ,ahogy a hasam begyógyul már szeretnék is nálad egy tanfoylamon résztvenni!!!!!!:)

puszi mindenkinek

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Katinka: Én nem jelentkeztem be telefonon, akkor nem is mehetünk?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Lányok!

Semmi baj, hogy nem jelentkeztetek be csupamókára, mert először mentek. Erika nem fog ebből ügyet csinálni.
Sajnos tényleg az emeleten van a terem, így a babakocsikat lent kell hagyni a lépcső mellett. Eddig még nem hallottam, hogy valakinek elvitték volna, de ha van valami láncotok, akkor az még biztonságosabb. Meleg lesz (nekem ez volt a tapasztalatom), így ne öltöztessétek be a csajszikat nagyon.

Tünci!

De jó, hogy megjött a kiságy! Van még valami, amit be kell szereznetek? Mikor mész Uh-ra?

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok!

Tünci, de jó, biztosan szép, képet raksz majd fel?

Betti, a tankönyvi újszülött ilyen, de Lexi nem olvasta. :lol: Mindenhol jobb volt, mint a kiságyban.

Voltunk méredzkedni, 10160 gramm és 78 cm a picikém! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szösz, Lexi ma egyedül felült a zebrára, a leszállás már megy pár napja, és egy picit már próbált is rajta ugrálni. Hamarosan rájön, hogy kell. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szösz: én is csak Erikának írtam egy sms-t ma este (ő tartja), azt mondta, vár szeretettel, gyertek Ti is, látom Jaffa is ezt írta. Akkor remélem találkozunk. :)

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma Csupakmókán! Katinkáék is. Elég jó volt, bár Réka nem mindig azt csinálta amit kellett volna. :D Sokan voltunk, ezért jövő hétre két csoport lesz, mi a másodikba iratkoztunk, ott lesznek a kisebb babócák, és az 10.30-kor kezdődik. Gyertek! Winchi, azt hiszem Te írtad, hogy 10-re beérnétek! Előre be kell jelentkezni, akit érdekel, küldöm a telcsi számot.

Katinka, ne felejtsd el a képet tündér-Liliről! :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Beze::wink:

Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Szösz, megelőztél. :wink: Tényleg jó volt, szerintem ahhoz képest, hogy a két csajszi először volt, egész jól követték az eseményeket. A szabad játékot meg kifejezetten élvezték. Szóval gyertek tényleg!

Tünci, tök jó, hogy megjött a kiságy. 8) Majd tegyél fel képet.
Állatok vannak az utakon, pont beszéltük a férjemmel, hogy sokan ugyanúgy vezetnek, mint száraz utakon. :evil: Nem egy balesetet láttunk a napokban itt Fehérváron. Én nagyon óvatosan megyek, de még így is volt, hogy picit megindult alattam az autó...

Natit is mérték, de csak súlyt, 9870 g, Lexi beelőzött minket. :wink: Oltásnál sírt, persze már akkor is, amikor elkezdtük lefogni, de a keksz egyből megvigasztalta, utána már vidám volt újra. Megint megállapították, hogy nagyon jön a 9-10-es fogacska, én meg mondtam, hogy egyelőre még jól alszunk szerencsére. Le sem merem írni, de Nati mostmár jó ideje teljesen átalussza az éjszakákat, még cumit visszaadni is csak nagyritkán kell átmennem. 8)

Na, folytatom a takarítást.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Kép
Tündér-Lili
(mostanában nem nagyon hajlandó mosolyogni a fényképeken...)
A háttérben természetesen Nati :wink:

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Tünci ez aztán kalandos megérkezése a kiságynak, szerencse hogy senkinek nem lett baja, eszetlenek az emberek!!!
Örülök, hogy szép a kiságy!
Legkésőbb szülés után 6 héttel a nyakadra járok, hogy Hordozz, hordozz! :lol: :wink:
De ha kismuci pocifájós lesz (remélem nem!) akkor is tudok sos megoldást kölcsönadni és az kötni sem kell!
Bettit meg rábeszéljük! :lol:

Húú ez nagyon jó lenne ha lenne később is csupamóka, a fél 11 nekünk tök jó lenne!!! Remélem tudunk menni!

Ez a Réka vigyor a zebrán :lol:
Mindig ilyen csinosan van Réka? :wink:

KépKép
winchi
 
 


Nagyon szép Lili ebben a ruhában, olyan kis komoly :wink: Natinak puszi az oltásra, Matyi a 9ik napra lázasodott kicsit, meg mintha kicsit az egyensúlyát is megzavarta volna, lila foltokat szed a héten :?

Ancsi, Lara?

És Gégéé vajon hova lett???? Írt neki valaki?

KépKép
winchi
 
 


Winchi: De jó lenne akkor ha Ti is jönnétek jövő héten,mindjárt elküldöm a csajszi számát, hétfőn, vagy kedden csörögj rá,ha jöttök! :D
Amúgy igyekszem,hogy mindig csini legyen. :D Ezért is akartam annyira kislányt! :oops: Persze tudom, hogy fiút is lehet öltöztetni, azt majd az öcsin gyakorlom! :lol:

Katinka: Nagyon szép Lili, kár hogy nem mosolyog! Háttében persze Nati, nem Réka! :lol: Majd jövő héten viszek fényképezőgépet, lefényképezem a két lila pöttyös manót! :D

Ezek a kilók! :roll: Mi jövő héten megyünk a 15 hós oltásra, Réka talán már lesz 8 kg! :lol:

Rékának 7 foga van kint teljesen, 5 pedig növésben! :shock:

Tünci, Betti kérünk babaszoba képeket!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kép
Ilyen amikor fogat növesztünk este. Felkötöttem a vacsoráig, nagyon nyűgös volt de csodával határos módon most élvezte a kendőzést, jó ideje nem hagyta magát kendővel felkötni.
Éjszakánk kriminális volt, rengeteget fent voltunk semmi sem volt jó, egyszerre jön felül a szemfoga és mellette az őrlő :shock:

KépKép
winchi
 
 


Hello Csajok!

Jó rég voltam már....
igyekszem pótolni majd, és visszaolvasni.

Köszönjük a köszöntést.
Mancsa: nektek is boldog névnapot kívánunk, így utólag is. Egyszerűen nem értem ide a géphez.

Épp most jött egy nő a kopogtató céduláért, a polgármesterünk indul jobb oldali színekben, neki gyűjti. Odaadtam, de csak azért mert ismerem a srácot, és elég jófej. :)

lara: nagyon szépek a képek, Hannus igazi kis tündér. Neked hogy megy a suli? Félévi vizsgákkal hogy állsz?

szosz: Réka de édes a képen. Kis vigyori! Mindig eszembe jut, mikor a Sziget u-ban taliztunk, és olyan kis vigyori volt ott is. :)
Remélem jobb már a vérnyomásod.

katinka: nagyon csini Lili a képen. Kis komolyka. :) Nati édes a háttérben a kis pöttyös overálban. :)

tünci: kalandos volt akkor a kiságy szállítása. Tényleg jó, hogy nem hozzátok "ment" be az autó. Nem semmi. Annyi hülye van az utakon. Én nem is merek most beülni, olyan síkos az utcánk.

jaffa: jobbulást nektek, remélem hamar helyrejöttök. Gyógypuszik mennek!

winchi: szívdöglesztő a kis Matyimanó. :) Nálunk is jönnek a fogak, ha jól számoltam, egyszerre 6, abból már egy kibújt. Még 5...... :roll:

any: csini a tesód nagyon. Ari a kis pocakja is. :) Kíváncsi vagyok végül kisfiú, vagy kislány lesz-e a pocaklakó. :)
Nálunk is romlanak el a dolgok, hűtőnknek kívül tiszta jég az oldala, car a szigetelése, és a tűzhelyet is nem győzzük szereltetni....azért működnek, de ha lesz egy kis pénzünk, másikat kéne venni...

Jó lehet ez a csupamóka, kár, hogy mi nem tudunk menni. Még nem voltam busszal Dorkával, hosszú lenne az út, mamánál meg tuti nem aludna el....autóval meg......el sem mernék indulni.

Itt volt pár napig az öcsém, jó volt, hogy volt egy kis segítségem. Dorkával is tök jól elvoltak. Most meg furi, hogy nincs itt.
Szerencsére mi nem vagyunk betegek, és mostanában Dorka annyit eszik, hogy öröm nézni. Persze nem egyformák a napok, de most jó étvágyú. A fogzást is viszonylag jól tűrjük, persze éjszakára viburcol muszáj, mert így is kel kb. 3-4 szer, és ez még jónak mondható. :)
Képzeljétek, ma turiztam magamnak egy tök jó bőr, szoknyához való csizmát, meg egy bőr táskát is. A kettőt potom 1400 Ft-ért. Most örömködök egy kicsit neki. :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


hello!

szösz,katinka,winchi olllyan gyönyörűségesek a gyerekek,mostmár teljesen kész vagyok,mindig bőgök a képek láttán..jaj,annyira vágyom már a Kicsikémre,hogy itt legyen már..ha csak rágondolok..hú,el se tudom mondani.(picsogós szmájli..)

ancsi,de jó,hogy Te is írtál!

elmúlhatna mostmár tényleg a tél,mindenki bátrabban kimozdulna.
nagyon vágyom a tavaszra,a forró nyárra,a nagy sétákra férjemmel ,a Babámmal..minden megváltozik,végra lesz jövőnk,terveink.

csinálok majd képeket pocakost is,most egy hónapja volt az utolsó,meg a szobáról is,csak most még sehogyse áll,mert még lomtár.kell egy csomó minden ,az ágy is millio darabban van,mert lapraszerelt.

jaffa,meggyógyultatok teljesen?én nem értem,h tud a vacak náthám egy hétig is eltartani.
beírtam az aláírásba,jövő héten szerdán megyek Csetényihez,utána talán még egyszer a magánba,aztán már csak a kórházba,h minden igaz.
még egyelőre az ágy van meg, a kocsi, meg a ruhák, meg mérleg, légzésfigyelő, sterilizátor.Semmi más, semmi kellék, ezeket úgy tervezzük, h márc elején megvesszük egyszerre, fizu után.

Winchi van olyan kép, ahol röviddel születése után hordozod Matyit?Mert tudom,h olyan pöttömke volt, kiváncsi vagyok h nézett ki benne.

Gégéé-t én is mindig kérdem, nem tudom mi lehet vele.

Meg elkzedtem olvasni az elejét a topiknak és akkor még olyan sokan mások is voltak ,akik már nem.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Szösz, de édes Réka! :D Felismertem a rucit is, én nemrég vettem Lexinek, le volt árazva, naná hogy nem hagytam ott. :lol:

Katinka, nagyon szép Lili, kár tényleg, hogy nem mosolygott. :wink: Lexi rengeteget eszik, szerencsére nagyon jó étvágya van, tulajdonképpen nem is tudok semmit mondani, amit nem szeret. Tejet még nem kap, spenótot se kóstoltuk.

Tünci, én is nagyon várom a tavaszt, de egyelőre a havat ígéri... :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép
12 naposan először kendőben
Kép
Balcsin 3 hetesen apával
Kép
:lol:
Kép
Itt már 3 hónapos

Tüncinek! :lol: :wink:

KépKép
winchi
 
 


Winchi, de édes! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szösz, Réka már iszik tejet? Védőnő szerint nyugodtan próbáljuk meg, házitejjel, gyerekorvos szerint először tejalapú hármas tápszer, aztán ha nem okoz gondot, 2,8-as tej mehet. Jó, nem? :? Azt hiszem, egyelőre várok, ha én tejet iszom, mindig ekcémás lesz, sajnos még mindig, így arra szavazok, hogy nem sietem el a dolgot.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?