Új privát üzeneted érkezett!

Na beszállok én is!

A tippjeim: Timici, Norkini
DE számításba vettem még: Tündér, Évi_24, Beu, (és Franyót is, igaz róla nem tudom, hogy próbálkoznak e már, de tudom hogy akrnak babát....)

Na én se fogok addig aludni míg ki nem derül, kérlek ne mondjátok, hogy csak holnap reggel mondjátok meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nadine aki ma pont 17 hetes terhes a kismanóval

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


ElliKép szerintem nem kicsiKép csak ott van mellette a hurkás combocska meg kezecskeKép

Hú, de izgi! Az egyik tippem Tündér, a másik Norka. Vagy esetleg Franyó?

Tegnap sörfesztivál volt Gödöllőn tűzijátékkal és a nagyobbik kutyánk világgá futott, nem is gondoltunk rá, hogy át tudja ugrani a kerítést. Még nem került elő, családi gyász vanKép Sőt, a puli is teljesen depressziósKép

Urszila
urszila
 
 


Eltaláltam!!!! az egyiket és a másikat sejtettem!!!!

De jó!!! Franyó! nagyon vigyázz a kispicúrra, nagyon szurkolok nektek, hogy most semmi baj ne legyen! KépKépKép

Norka!
Neked is nagyon gratulálok! Te is vigyázz a pocilakóra! KépKépKép

Várunk titeket Andival a 2005 tavaszi babáknál (én vezetem ott a táblát ha majd be akartok kerülni nekem szóljatok Kép )

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 

 
 

Atyaég, már megint mi van itt.
Inkább most nem tippelek... vagy mégis...Timici. Nem tom, Franyó talán még vár. Tényleg, Zulu? Már olyan nagy Macus. Bár nem hiszem, hogy most van időd bárkivel is talizgatni. De miért is kéne talizni, ahhoz, hogy közös képet tegyen föl az ember lánya. Na nem agyalok tovább. Kihasználom, hogy ezek az üvöltőbékák alszanak.

Beu, Elli,
minden fiús-anyuka-barátnőmről előbb utóbb kiderül, hogy figyelgeti a kispasik kukiját. De valóban fölöslegesnek tűnik Kép

Most akkor ma már nincs leleplezés?
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Jól tippeltemKép Gratulahegyek, négy_csíkKép

Remélem, neten nem terjed a csíkosodási vírus, mert már elég fertőzött a topikKép

Urszila
urszila
 
 


Végre mehetek aludni!!! Kép
Franyó, NOrka
nagy-nagy gratula Nektek és vigyázzatok magatokra Kép)KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Látom lekéstem... Kép
Franyó, Norka nagyon vigyázzatok magatokra!
Drukkhegyek!!!
Zs.
zsuzso
 
 


Gratulálok lányok! Erre tippeltem én is.
Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Akkor osszesitve az alkoholizalo es nem alkoholizalo csapat tagjai nev szerint: Zulu, PsAndi, Miszike, Tunder, Reka, Toffi, Csucsuka, Gombóc...meg valaki? Kép
Sorozes idopontjahoz javaslom a jovo hetet vagy az azt koveto hetet (igy jo, Andi? Kép). Csutortok vagy pentek legyen?

Csikoskaink: az en tippem: Norka es Franyo KépKépKép

Zsuzso,
Edesek egyutt a lanykak. Kép Ki sem neznem a kep alapjan, hogy Dana harciaskodik. Kép Otletem sajnos nincs, de szivesen veszem masok jotanacsait, mert szerintem nekunk is hamarosan szuksegunk lesz ra. Kép

Elli,
Dagimadar Kevin nagyon helyes kispasi. Kép A futyijen meg ne idegeskedj, meg van par eve a rendeltetesszeru hasznalatig, hogy megnojjon. Kép

Nelli,
Domcsinak tovabbi jobbulast! Kép

Momo,
????????????????????????????????????????
Csak nem? KépKépKépKépKép

Urszila,
Tanulasert irigy-irigy, es le a kalappal, hoyg 3 gyerek mellett is. Kép En is gondolkodom rajta, en nyelvtanfolyamra szeretnek jarni. De ugy tunik, egyenlore Maszatka szuletese utan egy ideig mas dolgom lesz....Kép

Sofka,
hazi-neniert orok halam! Koszi! KépKépKépKépKép
Talizni holnap sajnos nem fogunk tudni elmenni, Apaja nem indit/nem fogad. Kép

Maci_2,
az egeszsegedhez sok sok drukk! KépKépKép
Bolcsirol a vedonod vagy a helyi onkormanyzatnal is tudnak infokat adni, altalaban nincs tul sok keruletenkent Kép, igy konnyen utana lehet jarni, melyik milyen, mik a felveteli kovetelmenyek stb. Telefonon is lehet beszelni veluk, es akkor mar csak oda kell elmenni szemelyesen, ami szimpi. Kép

Norka, MAgdi,
Kiscsajok szuper edesek! KépKépKépKép

Ujabb kerdesem lenne. Kép Ugy tunik, Zsombi attol fazott meg, hoyg ejszaka kitakarozott a szobajaban. Kép A gyerek nem bir halozsakban aludni, a babatakarojat meg nagyon rovid ido alatt lerugja magarol. Ugy alszik, hoyg mindenbol kidugja a labat es felrakja a takaro tetejere (gyakorlatilag felpolcolja Kép). Van otletetek, mi a szoszt csinaljak vele? Esetleg egy felnott takaro?
A masik dolog: a gyerkocoknek adtok mar parnat? Mert nalunk mindig begyur valamit a feje ala is, lehet, hoyg praktikusabb lenne egy parnaval aludnia mint a plussalatok tetejen. Kép

Sziasztok es koszi,
Gombóc
gombóc
 
 


KITALALTAM! KépKépKépKép
Mire megirtam a bazi hosszu hozzaszolast, lelepleztetek magatokat! Pedig nem lestem am! BAr az egyik nevnel volt egy kis protekciom... Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Jujj, megint csíkok!!! Kép

KépFranyó, KépNorka, nagy gratula! És hány hetesek vagytok?

Miszike
miszike
 
 


Tényleg lányok mi van Momóval? Ma akart szülni, és ma volt 1-kor ctg-n is. Nem engedték volna már haza? Kinek küld sms-t????

Olyan izgalmas este sikeredett, hogy nem vagyok álmos, pedig aludni kéne holnap reggel nem kapok a csajomtól felmentést....

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nekem igért sms-t Momo, de semmi.

Gombóc!
Én kimaradtam az alkoholos listárólKépKépKép

Beu
beu
 
 


Norka, Franyó: mindkettőtöknek nagy-nagy gratula és jó pocakosodást!!!

Valaki irja már össze légyszi, hogy ki az aki momentán NEM várandós! Szerintem ez a lista a rövidebbKép.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Terhes anyuci:
Momo, Orsoly, Gombóc, Sofka, Kangi, Leszter, Heppi (ikerfiúk), Nadine, Réka, PsAndi, Norka, Franyó, (Kakukkfű ugyen nemrég szült, na meg Zsuzsónak is két picije van már....KépKépKép)

Nem várandós: Manó, Zulu, Andy, Timici, Csucsuka, Zsuzsi, Myssnia, Pildi, Manó2, Urszila, Elli, Évi, Nelli, Beu, Miszike, Maci_2, Tündér, Virga, Angi,

Na ha valaki kimaradt, vagy rossz helyre írtam szóljon!!! De még egyelőre a második lista hosszabb...

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Norka, Franyo,
Oriasi gratula nektek es problema mentes pocakosodast!!!!!!!!!!!!

Nem er en mindig csak a tippelesek vegere futok beKép

Angi
angela2
 
 


Hali Csajok!

Norka, Franyó GRATULAKép! Meg persze kitartás meg amit csak akartokKép

Zulukám, léciléci, hol vettétek a kocsiba aháttámlavédőt?

Gombóc, nekem csütörtök apa szent focija miatt nem jóKép, okt 1-3 pedig Prága, momentán oda a sör meg a knédli miatt megyünkKép ÁÁÁÁ cseppett sem vagyok problémás...

Na, ma voltam nődokinál, lekapattam a spirált, mert vmi nem stimmelt, talált két méhszájsebet (én is láttam, tök jó ketyeréje van), azt lekezeli, utána kitalál nekem másik spirált. Mivel a derekam miatt sportorvoshoz járok, nálunk hármaska kizárva...

Nadine, ha már úgyis táblát vezetsz, hagy legyek szemtelen, jó?Kép ELküldenéd nekem a képletet, amivel a pocak korát lehet számolni?

Urszila, csíkosodási vírus, nagyon teccKép

Na menek, holnap suli, jó bulizást Sofkáéknál!

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Zsófi
Mail ment! Idővel azért lesz hármaska, vagy elég a fiú lány páros???

Urszila
Nem akarsz beszálni te is ebbe a vírusba? Így rangidősként, te lennél a legtapasztaltabb. NA???? Kép Na jó csak vicceltem!

Ezt el kell mesélnem: Pár napja a házunkban lakó idősebbnénivel beszélgettünk. Hallotta hogy jön a második baba, és hát kíváncsi a drága. kérdezte hogy tudjuk e már a nemét, meg hogy mit szeretnénk. Én mondtam, hogy egyelőre még egy gyereket, és a nemét nem tudjuk bár ez a terhességem más mint az első volt így talán fiú, de ez még nem biztos, majd szüléskor legkésőbb kiderül. Erre az jó, bár már elsőre fiú kellett volna, hogy tovább vigye az apja nevét... Kérdem én a mai világban mit számít ez, hogy fiú vagy lány, meg hogy mikor születik, elsőnek, vagy másodiknak, vagy harmadiknak... És akkor képedt el igazán mikor mondtam hogy nem az apja nevét kapja, ha fiú lesz, ez nálunk szóba se jöhet, sőt még a családban sincs ilyen név, se közel se távol... Már előre félek mi lesz ha megszületik, és lány lesz, majd leszól amiatt hogy nem tudtam fiút szülni??? Mintha arról én tehetnék... (egyébként neki 1 lánya van csak, olyan fájalmas szülése volt hogy többet nem vállalt) Az ilyenekkel lehet valamit csinálni szerintetek, vagy csak messziről elkerülni???

Na megyek alszkálni. Jók legyetek.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Még jó, hogy K ilyen korán kel, legalább nem evett a fene, kik is a Négycsíkok.
Franyó, Norka, gratula!Kép
Sofka, menj el oknyomozó riporternek, vagy valami látó asszonynak.Kép
Sörözésről lemaradtam én is. Mármint az infókról is. Ez most olyan babamentes esti bulay, vagy délutáni ötyézés alkoholmentes sör mellettKép?
Ha lehet borozni, és csatlakozni, én is szeretnékKép

Sofka, most nemtom, az én napom szabad, de egyedül nem megyek, elég lesz neked 1x a felfordulás, nem?

Megyek kimosom a csipát. Kevinéből meg enyiméből isKép
E
ellimami
 
 


Na, tegnap este kimaradtam az izgalmakból, dehát így jár az, aki korán fekszikKép

FranyóKép NorkaKép
Hatalmas gratula nektek, és problémamentes babavárástKépKép

NadineKép
Jelentem, én kimaradtam a táblábólKép Tudom, ennyi kismama mellett nehéz észbentartaniKép

GombócKép
Sörözést nekem időpontfüggő vidéki lévén. De nagyon szívesen benne lennék. Mondjuk, ha nem hajnalig akartok bike-bokázni, akkor sztem én is megyek.

Pusssssz
Tüni
tüni
 
 


Franyó, Norka, hurrá! Kép

Elli, gyere bátran, nem leszünk egyedül!

sofka
sofka
 
 


Oké, akkor 9-f10 körül felkerekedünk. f11 felé ott is leszünk sztem. Hátha szunyál egyet K a kocsiban, jó korán kelt.
pusz
e,
aki már friss (éljen a koffein!)
ellimami
 
 


Helló LÁnyok!

Gratula Franyó, Norka!!!Kép

Sofka!
Küldtem mail-t, de akkor ezek szerint nem kaptad megKép Olyan szempontból mindegy már, hogy benyaltam valami hasmenéses vírust, úgyhogy szinte a laskához vagyok kötveKép Kérdés a gyereken mikor tör kiKép

Sörözésben benne vagyok, és nem vagyok terhes, Nadine jó sorba írtál.KépKép

Nálunk felfordulás van a javából, de már 2 szekrény elkészültKép Foyamatosan megy az átalakítás, felújítás projekt, szóval ezért nem jelentkezem olyan sürün. A kész müröl majd nyomok fel képet, csak ahhoz kell majd egy fényképezöt kölcsönkérnemKép

Na most lépek mert Ilang is felébredt már.
Képzeljétek, mostanában 2 éjszakát átalszik, majd 3 éjszaka ébred 3-5x is. Ilyenkor sír, odadaom a cumiját, és alszik tovább. Foga most éppen nem jön, nem tudom mi a bánat lehet a háttérbenKép
Kicsit kivagyok most...

Na pussz
Mindenki vigyázzon magára, pocis és nem pocis egyarántKép

Momo??????????

Tündér&Ilang
tündér
 
 


Sziasztok!

Norka! Franyó!
Nagy-nagy gratula a 4 csíkhoz. Kép

Gombóc!
Én rugiban altatom Zsuzsit, éppen azért, mert nem viseli el a takarót és már egy ideje elég hűvösek az éjszakák. Egy pici lapos párna szerintem már mehet.

Nadine!
Én sem szándékozom már babázni, ill. a párom már nem akar többet. Kép

Sörözés: én nem alkoholizálok, de ha jó az időpont, akkor egy ücsire én is benevezek. Kép

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!


Látom rám ismét senki nem gondolt baba ügyben...
Na majd....

Látom azért mindenki jól van.
Dorka hős bölcsödés, ugyan egy kicsit sír reggelente, mikor otthagyom, de hát ez van.

Sok munka van áttértünk a reggel 7-től este 7 ig műszakra, ez elég fárasztó.
Nem is a munkával van gond, hanem a koránkeléssel.

Manó: Szombaton otthon vagytok olyan fél 2 felé?
Megyünk arra felétek, és bedobnám a krémet.

Franyó gratula...
Nem semmi a legtöbb babónak van már testvére...
Dorottya le van maradva.Vagy Én?
Az a gyanúm lassan kissebségben leszünk a
topicban(:.
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Lányok,
nagyon köszi mindenkinek a gratulát, és elnézést az esti izgatásért Kép. A babus 8 hetes, és tegnap láttam, ahogy dobogott a szívecskéje. A drukk azért még ránkfér.
Norka nevében nem nyilatkozom Kép, majd ö.

Sofka,
próbáltalak hívni, de nem sikerült, remélem, az sms-t megkaptad. Anka sajna tiszta nátha lett reggelre, hapcizik percenként és taknyol, úgyhogy nem megyünk mégse Kép. Jó mulatást a többieknek!

Megyek, mert a lány kárókatonát akar.

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Franyó, Norka! Nagy-nagy gratula a babócákhoz! És jó egészséget!

Gombóc! Adj rá plussz egy réteget, ami kényelmes, így nem kell aggódnod, ha lerúgja magáról a takarót. Nagylányom a mai napig nem takarózik, így a pizsire kap plussz pulcsit és gatyót. Egy vékony párna mehet már.

Nadine! Én is a mai napig átélem a két lány miatti állandó kérdezősködét. Még mikor rózsaszínben van pici lányom, akkor is megkérdezik: fiú? Csak mert a nagyobbik lány, akkor már törvényszerű, hogy a másodiknak fiúnak kell lennie. Még azt is megkaptam már, hogy ennek fiúnak kellett volna lennie.
Engem nem érdekel. Azt szoktam válaszolni, hogy nekem így jó, ahogy van.
Ne foglalkozz velük!

Domcsi most már rajtam és a járókájában feláll. Nagyon tetszik neki.
És jön felül egy foga, amivel eléggé megszenved szegény.

Nelli
hnelli
 
 


Gombóc! Ja, és adj rá trikót!

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Franyó, Norka hatalmas gratula nektek, és drukk a továbbiakhozKép

Lányok, én megvagyok, nem kell izgulni, Beu azonnal megtudja, ha van valamiKép Tegnap semmi extra nem történt, újabban olyan jókat alszom, hogy talán már ki se akar jönni az a gyerekKép Egyébként is gyanús, lehet, hogy légtornásznak készül, ha nyitott méhszáj mellett még ilyen kitartóan kapaszkodik fejjel lefeléKépKépKép
Legközelebb vasárnap reggel van jelenésem, remélem, akkor már szülökKép

Norka,
én a Deichmannban szoktam klassz mamuszokat látni, olyan 3000 forint körül.

Gombóc,
nálunk kezes-lábas (aminek lábfeje is van) rugdalozószerűben alszik mindkét gyerek, így a dereka, meg a tappancsa se lóg ki, hiába alszik a takaró tetejénKép

Mennem kell, mert nem hagynak élniKép

Momo


Momo
momo
 
 


Halika,

Momo,
nahát, nem semmi lányod van!Kép Tényleg légtornász leszKép.

Franyó, Norka,
jujjdejó, gratulálok a pindurikhoz! Micsoda nyomozásból maradtam ki este!Kép

Csucsuka,
a védőket a MegaToysban vettem, hamarosan én is beüzemelem, most még a játéktartó van fenn.

Zsuzsó,
aranyos vagy, hogy meggyanúsítasz bébiügyben, mi egy ideig még nem tervezünk kistesót.
Ovi a Kőér utcában van, nincs épp közel, de arra dolgozik a pasi, na meg nagypapi is, úgyhogy ez nem lesz gond. Hosszú távon pedig egyszerűbb, mert nem kell külön cuccokra hurcolni a gyereket, egy füst alatt megvan a sport is.

Gyerkőcök már jobban vannak, nincs láz, Malac szeme is rendbejött. Úgyhogy ki is viszem őket, amig ilyen szép idő vanKép.

puszka mindenkinek,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Mi is koszonjuk a rengeteg Gratulat, zsebeltuk! Kép Igaz en igertem,hogy nem fogok titkolozni,de ez igy olyan jo poennak tunt.... KépEn kb. az otodik hetet taposom (igaz Franyo?? Kép ), kis emelygessel tarkitva, de koppkopp hanyas ilyesmi nem volt meg. Es veszettul orulunk neki!!!!! Kép

Gomboc
Jazi sem hajlando betakarozni, nalunk eleg hideg van ejszaka, igy body+rugi (lábis)+halozsak kombinacioban alszik...

Momo
De jo,hogy jokat alszol! Azert megy a drukk! Kép

Tunder
Gyogyulj hamar!!!!

Nadine
Mar 17???? Kép

Franyo
Ankanak ++++++++. Jazi is kohogott ejszaka.De mitol?
Na mentem, mert nyafi van....
Sziasztok!
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Négycsíkosok hatalmas GRATULA Kép Kép!

Gombóc!
Mi az Ikeában vettünk olyan takarót, ami már nem bébitakaró de még nem is felnőttméret. Talán 150x115 cm? Majd lemérem Kép. Vagy ez az Ikeás bébitakaró? Mert nekünk kisebb volt. Nna mindegy, nekünk most ilyen van, nagyon bevált. Sajnos rugit nem tudok Levire ráadni, mert a múltkor ráadtam azt, amit még májusban hordott (akkor még nagy volt, most pont jó lenne), de hisztérikus rohamot kapott és tépkedte a lábszáránál, így aztán pizsamát kellett vennem. Nálunk aztán pizsama, zokni és új takaró párosítás van most, nálunk bevált. Párnánk is van, a nagyobbikat még nem használja, viszont vettem egy kis lapos gyerekpárnát (miután Levi is a plüssállatokat tette a fejéhez), azt gyűri a feje alá.

Momo!
Légtornász csaj Kép.
Pedig már azt hittem, hogy azért nem jelentkeztél, mert éppen szültök. Hiszen hétfőre ígérted. Bár igaz, nem mondtad melyikre Kép.

Pusza, Virág
virga
 
 


SziasztokKép

Zsombi elintézte az előző hozzászólásomatKép De írom a következő kisregénytKép

És vissza is olvastam, mit látok???
Norka, Franyó
Hatalmas gratula és jó pocisodást kívánokKép

Momo
KiartásKép

Zsófi, Angi
Logisztika lesz, ha beleférek a keretbe

Zsuzsó
Boszik édesekKép

Elli
Kevin nagyon kispasisKép
Kisfütyi Kép, engem azzal csesztet egyik csaj, hogy milyen nagy a Zsombié. Majd adunk belőle, jó?Kép
SuliKép (fickókra nem hallgatni, látod-látod)

Zulu
Jobbulást Dávidnak!!
Úszóovi klassz lehet

Maci_2
Nálunk ugyanaz a helyzet, mint nálatok, de nekem muszáj lesz gyesre is menni, mert enyém Apa 1-2 hétnél többet nem vehet ki, annyival meg nem húzzuk ki szeptemberig.
Ez a bölcsi téma mindenhol más és más. Nyílt napról nem tudok, de ha arra járok szerdán, megkérdezem. A Rózsaliget állítólag nagyon jó, de ha jól sejtem, az Aradi u-i a fejlesztő (?) bölcsi (oda jár a nyomozó csaj lánya, aki az ügyünket kapta)
Kérdezni csak annyit kérdeztek tőlem, hogy dolgozni mennék-e, ill. hogy állandó lakos vagyok-e a kerületben. Arra a kérdésre, hogy az ideiglenes lakos hova tegye a gyerekét, azt válaszolta a nő: "Anyuka, megvan a lehetősége, hogy otthon maradjon három évig a gyerekével". További erősködésemre meg azt mondta, hogy vigyem oda, ahova állandóra be vagyunk jelentve. Ha-ha, hétszáz fős falu, azt sem tudják, mi az a bölcsőde.
Tulajék nem nagyon rajonganak az ötletemért, hogy bejelentkezzünk Zsombival állandóra (mi hátrányuk lehet?)

Urszila
TűzijátékKép, viszont kutya Kép

Gombóc
Nekem mindegy, mikor megyünk "inni". Tényleg, gyerekmentes buli lesz?
Enyém Zsombi is folyton kitakarózik. Neki nem jön be a nagy takaró, mert annyira beletekergőzik, hogy nem bír mozogni és akkor ébredés-ordítás... párnát nem használunk, van neki, de nem lenne sokáig rajta

Nadine
Engem kihagytál a listáról...
Idősebb szomszéd néni: reménykedj, hogy hamar felejtKép Vagy mondd neki, hogy direkt így akartátokKép Nekem annak idején azt mondta egy néni, hogy nem baj, majd vigyáz a kistesójára. Szóval előre legyártottuk a bébiszittertKép

Megyek, mert semmivel nem haladok

Mindenkinek minden jót kívánok!Kép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak így bepofátlankodok!!!!

Norki:
Nagyon-nagy dratula!!!!
Eszti a pécsi topikból
beszti71
 
 


Lanyok
Kerdes: Ki,hogy all az egyedul evessel???? Es itt most a csemetekre gondolok,nem ratok! Kép Szoval nem tudom, ugy erzem bena vagyok....csajszi nem nagyon tud kanallal, villaval enni meg, inkabb kezzel szedi ki a tanyerbol egyenkent a borsokat... Kép Kép Baratnom kislanya Jazival egykoru es o mar SIMAN eszik, majdhogynem kulturaltan egyedul. Nemtom,hogyan tovabb...
Norka aki ma csak pakol es pakol, ahelyett,hogy visszaolvasna...
norkini
 
 


Eszti
Aranyos vagy Koszi!Megyek am at hiresztelni nemsokara! Kép
N
norkini
 
 


Sziasztok!

Nadine, köszi a listát! Azért nagyon hosszú már az a babás lista!

NÁlunk is mindenki nagyon boldog, ha meghallja, hogy fele-fele, mindjárt jön az igy a jó, legalább egyenlően vannak satöbbi szöveg. Teljesen mindegy, hogy hány fiad-lányod van, mindegyikre létezik sablonverzió, amit az ilyen tipusú emberek előadnak.

Takaró: Ancsi hálózsákos, nekem a nagyobbak 6-7 évig hálózsákosak voltak telenként, igazi óriási zsákokkal a végén. Párna neki még nincs, nagyoknak a mai napig pici lapos kispárna van. Ancsi feje alatt textilpelus, aztán reggelre már valahol nagyon alatta van.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Norka, evés: Ancsi tálalni már tud, és jön mindig segiteni. Kiskanál saját magának már nem felel meg, nagyot kér mint a többiek. Tányérból még jó neki a pici bébi tányér. Van előtte külön étel, amiből ő próbálkozik, közben az én tányéromból én is etetem (vagy az apja). Próbálkozik a kanállal, néha sikerül, néha nem, időnként kézzel besegit. Viszont mi szerintem elég későn kezdtük, tán egy hónapja, ahhoz képest szerintem biztatóan halad.
SZerintem ez is olyan dolog, hogy a nagyok utánzása során ez is egy fázis, hogy ő is akar, és aztán apránként majd meg is tanulja. Szerintem nem elvárás másfél éves gyerektől, hogy önállóan egyen. Majd úgy 2 és 3 között apránként, 3 évesre azért már illik megtanulnia.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi!
Koszi amit leirtal! Kép En nem varom el tole,hogy tok egyedul egyen, ne morzsaljon stb.! Csak latom,hogy probalkozik egyedul de meg nem nagyon tud.Neha hagyja,hogy segitsek, neha nem...se nem nagyon latom,hogy fejlodne a dolog.Ezert kerdeztem,hogy hatha van valami jo kis ravezeto modszer v valami ilyesmi?
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Franyó, Norka!

gratulálunk!

és nagyon írigykedekKép

manó2!

Én gondoltam rád, de úgy voltam vele hoyg csak mondtátok volna mikro itt voltatok, még ha csak 10 percig is, hogy valami esemény készülKép

Takaró: Emmának csecsemő kora óta nagy takarója van, nagyobb mint a kiságy. Amikor kicsi volt persze nagy volt neki, d emindegy volt mert úgysem mozgott. Azóta meg belenőtt, és nem kellett új garnitúrát vennem. Hálószákban nem alszik meg mióta tud forogni.

DE: a nagy takaró alól is ugyanúgy kimászikKép Mert nem simán kitakarózik, hanem megfordul álmában teljesen az ágyban, tehát ahola feje volt ott lezs alába, közben ráfekszik a takaróraKép

Szóval az én módszerem hogy úgy öltöztetem alváshoz hogy akkor s efázzon ha kitakarózik. Tehát télen ez azt jelentette hoyg hosszú ujjú body, rá rövid ujjú poló, rá hosszú ujju rugi. Most hosszú ujju bodyban és nadrágban alszik, hűvösebbnek ígérkező estéken kap rá egy rövid ujju pólót is. De elalváshoz kéri a takaróját, de kb 1-2 órát alszik csak altta, így melege sincs és nem is gond ha kitakarózik.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kukucs!
Kép

Egy régi-új ismerős ismét jelentkezik! Ugyan már egy depressziós estén(? vagy du, már nem emlékszem) elbúcsúztam tőletek bokros teendőkre hivatkozva, de most újra szeretnék aktív tag lenni. Nagyon sokminden történt velünk ezidő alatt (sajnos sok rossz, de azért jók is ám!), ezekkel nem fárasztalak benneteket. A lényeg, hogy újra tudlak olvasni benneteket egy ideje és ez nagyon jót tesz, hátha még írni is tudok! Kép
Volt egy kis depi ez-az, párkapcsolati válság (Miszike Kép vagy már inkább Kép ), a sulit csak a beiratkozásig sikerült csinálni....

Most új életvitellel, egy megnőtt, imádnivaló gyerkőccel jönnék, ha lehet ide a sok kismami és anyuka közé. Kép

A kismamiknak nagy gartula, a gyerkőcök hatalmasat nőttek és egytől egyig imádnivaló kis lurkók!

Na most eldugulok, mert ennyi azért elsőre még sok is belőlem, csak még egy grimaszos kép az én Virágomról:

Kép

Pussz,

Detti a megker(g)ült bari
dé_
 
 


Elli, jó volt, hogy itt voltatok. Ha nem lennél olyan messze bekukkanthatnál most is, és láthatnád hogy nem volt mesebeszéd a rendrakás. Sőt, már vasalnivaló sincsen!

Betegeknek jobbulást!

sofka
sofka
 
 


Sziasztok,

most csak gyors bekukk, ujra osszesitettem a listat. Kép

Akkor az alkoholizalo es nem alkoholizalo csapat tagjai nev szerint: Zulu, PsAndi, Miszike, Tunder, Reka, Toffi, Csucsuka, Beu, Elli, Tüni, Tündér, Leszter, Gombóc...meg valaki? Kép

A sorozes idopontjahoz javaslom inkabb a het masodik felet, akkor mar nem kell sokat kibirni a hetvegi felmento Apa sereghez. Kép
1. szamu javaslat jovo pentek 24-e
2. szamu javaslat szerda 29-e (Csucsuka, igy jo? Kép)
3. szamu javaslat: oktober 8. pentek

Koszi az oltozteteses otleteket ejszakara ill. a kisparna infokat! Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc
Tunder es Tündér is jon? Kép
Ha veletlen okt. 8 lenne akkor en is csatlakoznek.... Kép
Norka
norkini
 
 


Helló Lányok!

Már jobb egy fokkal, a délelött gázos volt, de már jobban vagyunkKép

Sofka!
Remélem nem gond, hogy nem mentünk, de a turizás attól függetlenül érdekelne, ha valamikor a
közeljövöben neked is jó lenne. (ide irhatsz, hogy merre laktok, mert ez még mindig rejtély a
számomraKép recuska@freemail.hu)

Norka!
Nálunk is kitakarózás van és mint TOffiéknál a nagy takaró sem ad megoldást.
(betekeredés-mozgásképtelenség-ordítás) Ezért van meleg bélelt plüsshálózsák, hosszú ujjú
body+zokni.
Evés: nyugi Ilang sem eszik magában, csak kézzel amolyan ösemberesen, ez néha vicces, néha
dühítö. Ha sietünk én etetem, ha nem próbálkozhat. Az evöeszközöket egyenlöre még kajának nézi, mert folyton rágcsálja öketKép
Csütörtökre még térjünk vissza, hogy hogy legyen, jó???

Dé!
Isten hozott újra!Kép
OFF! Holnap du./este okés, eljössz értem?
Képek klasszak!Kép

Nadine!
Hát milyen sültbolond emberek vannak? Mintha nem volna mindegy, hogy milyen nemü lesz a baba?!
És különben is köze hozzá??
Szerintem legközelebb finoman hárítsd a mami megjegyzésétKép

Zulu!
Hú ez az ovi-bölcsi dolog jól hangzik, csak tényleg elsöre furi volt, hogy milyen messzi van az
töletek. Szegény Maca biztos fura lesz neki Malac nélkül...
Tényleg terveztek még kistesót??
Jó, hogy meggyógyultak tájfunkáidKép

Toffi!
Szandinak még mindig teccik a suli? Szerelem?
Szerintem a tulaj maga sem tudja mitöl parázik, mert nincs igazán jelentösége annak, hogy hova
vagy bejelentve. Max. a szociális juttatások esetében, de neki ebböl aztán semmi kára nem
származik. Ki érti ezt? Ha Apukám ott lakna még a Latabárban, mondanám, hogy jelentkezzetek be hozzánk, de már elköltözöttKép

Momo!
LégtornászKép Ezen nagyon jót derültemKép
Húhh, megy neked a drukk, meg minden, meg aztán sikerüljön a csajokat idöben lepasszolniKép
Aludj nagyokat, ha a csajszik engedikKép

Zsuzsó!
Édesek a lányok a képen!Kép Milyen nagy már Abigél!
Nem úgy tünik mintha bántaná Dana a picit, de biztos igazad van. Azárt nem lehet könnyü rendet
tenni köztük!Kép És mi lesz késöbb!!Kép

Elli!
Kevin nagyon férfias(Kép), márha lehet ilyet mondani anélkül, hogy pedofilnak ne tituláljatokKép
Ja, akartam írni, hogy a kép Apa-fiúról nagyon csúcs!!!Kép
Kukiméret tényleg már ilyen korban téma???? Nem gondoltam volna, még jó, hogy a kislányoknak
nem nézik idejekorán a cicijüketKép
Suli: nahát Apacuka nem támogatja??? Aztán miért? Én járok fösulira, bár mióta Ilang megvan
hanyagoltam, most újra bele kéne húznom, de azt sem tudom, hogy kezdejk hozzá:....ötletek???
A sulit már felhívtam, van új órarendem isKép Kezdetnek jó??

Nelli!
Nagyon ügyi Domcsi! Nem tudsz képet felrakni néha-néha a lányokról?
FogacskaKép Utólag is gratula a házassági évfordulótokhoz!Kép
AnyósKép

GOmbóc!
A sörözésben benne vagyok, remélem mostmár abbahagyjuk a taknyadzást,a hasmenést, meg a
hasonlókatKép Tényleg, ahogy Elli is kérdezte, ez du-i program, vagy esti? Gyerekes, vagy
gyerekmentes?? Beszéljük meg mert Apát be kell szervezni nurse-nekKép
Zsombi egyébként jobban van már?

Andi!
Szegénykém!Kép Ha kell megvárunk a sörözéssel! Kitartás!Kép Ez jó jelKép
Nem írtad, Dani meggyógyult?

Beu!
A kispasi meglesöKépKép

Urszila!
Kutyus!Kép Elökerült már? Szegény ebek ilyenkor nagyon meg tudnak ilyedniKép
Csíkosodási vírus jóKép

Angi!
Teszek majd fel képet az elkészült müvekröl csak még gépet kell szereznem, mert az nekünk még
nincsKép Sebaj, talán nemsokára lesz az is!

Képzeljétek ma volt a házassági évfordulónk. Hozott nekem Apacuka, csupa finomságotKép (fánk, turórudi, csoki, nyam-nyam)

Na lassan megyek aludni, mert közel 1 órája írom ezt a hozzászólást és már leragad a szemem.

A tördelésért bocsi, a notepad-ból másoltam át és már nem volt energiám szerkesztgetni.

Mindenkinek jó 8!
Pussz
Tündér
tündér
 
 


Köszönöm, köszönöm, hogy ennyit gondolsz rám kedves Gombóc!Kép

Tunder és Tündér is menni akar/szeretne a sörözésreKép

Gombóc, akkor ez délutáni gyerekes buli????

T
tündér
 
 


Tündér
köszi, Dani már okés Kép
boldog ház. évf-t KépKép hanyadik?

Gombóc
nekem minél később, annál jobb, tehát én az okt. 8-ra voksolnék...

Jó éjt
Andi
psandi
 
 


Hali Csajok!

Nadine, igen, már megvan a készletKép, de majd megkérdezlek úgy egy év múlva a Ti hármaskátokról, jó?Kép Mailt megkaptam, majd holnap nekiugrok, hátha sikerül megfejtenemKép
Szomszédnénivel meg nem kell törödni!!

Zulukám, kösziKép Bár már a földimtől megkaptam mélben az infótKép

Gombóc, nagyon rendes vagy, hálából akármelyikre elmegyekKép, bár nekem is jobban tecc a második két lehetőség...

Toffi, logisztika nem hangzik rosszúlKép, mikor derül ki? Az állandó lakcímnek jogi következményei mások, mintha ideiglenesre vagy bejelentve.

Tündér, gratulaKép és hányadik?

Elli, Beu Daninak már a pocakomban is nagy voltKép- a doki állítása szerint. Egy szempontból nagyon jó, mikor valamiért a szabadban kell pisilnieKép Ja és szerintem fogjátok ti még azt kamaszkor után is látni, bár biztos nemennyit, mint mostKép Majd akkor visszatérünk a témára, OK?

Momokám, akkor alukálj jó nagyokat, később legalább tudsz nosztalgiázniKép.

Na menek, hosszú volt a nap
Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Tündér! Neked is nagyon boldog házassági évfordulót! És tényleg, hanyadik?

Momo! Egyben vagy még?

Hogy tudtok ilyen sokáig fennmaradni? Éjjel írtok.

Férjem tegnap szerelmi vallomást tett. Hogy Ő arra jött rá, hogy mindentől függetlenül, önzetlenül szeret engem, akárcsak a szüleit szereti az ember. Hát nem édes?

Nelli
hnelli
 
 


Ja, és sajnos nem tudok képeket felrakni, csak akkor, ha esetleg a barátnőm csinál képet. Pedig az elfogulatlan anyuka szavaival élve: lányaim egyre szebbek. Csak úgy, mint itt minden gyerkőc.

Nelli
hnelli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?