Új privát üzeneted érkezett!

Toffi,
én benéztemKép
Utcán hiszti szerencsére még nem volt, csak a kapuban, hogy nem akar hazajönni. 3 órás séta után, jó vicc. Ilyenkor nem pedagógiázom, felkapom, és felhozom. Itthon meg itt a fotelKép
Én is akarok egyedül, ragyoglakás, csajbuli! De jó neked. Ezek helyett nekem főzőcske, rámoláska, teregetéske, Kevinke, apukája...Kép

Nelli
Ház. évfordulóhoz gratula. MindkettőhözKép
Ahogy írtad, eszembe jutott, hogy nekem meg két éve szept 11-én volt az uccsó mensimKép

megyek dógozni
tsók
E
ellimami
 
 


Elli,
hisztifotelKép Nálunk Csucsukáékhoz hasonlóan a szoba műxik. Elosonni néha én is szoktam a kisebb ded elől, mert csak Timi érti meg anya bonyolult magyarázataitKép Anno Timivel is kellett ilyet csinálni, mert nem hagyta abba a sírást akkor sem, ha elmentem, de talán ettől még nem lett lelki sérültKép

Csucsuka,
köszi a felmentéstKép Tényleg csak azért nem reagáltam, mert 1-2 hétre már minek?
Tök jó, hogy ti még elkerültétek a zsepikórságotKép Szednek a gyerkőceid valami immunerősítőt, vagy csak a mázlira bíztad?

Toffi,
úgy tudom, máshol is így szokás a nem állandó lakosokra nézveKép

Nelli,
Domcsinak most már tényleg lázmentes, édesdeden átaludt éjszakát kívánokKép

Hiszti téma: én már nem is ragzom ennyi lánnyal, csak annyit mondanék, felkészülésképpen Timit kéne minden leendő szülőnek kölcsönadni csak egy hétreKépKépKép...Zsebi még csak lájtos verzió, de gondolom, ami késik...Kép

Ma tök jó napom volt, anyukámék jöttek látogatni, meg Zsebi névnapozni, gyerekek élvezték a társaságot, párom főzött, mosogatott, szóval nekem is csak a számat kellett jártatniKép
Emese elvan odabent, és bár éjjel pocsékul aludtam, azért most már nem vennék mérget a hétfői szülésreKép Csak már úgy rákészült mindenki, hogy nem tudom, milyen igazolást fogadnak el a program elmaradása eseténKép

Na pá
Momo


Momo
momo
 
 


Helló Csajok!

Rövidke leszekKép
Lakás alsó része szétverve, Apacuka szekrényeket épít, haladunk nagyon állat leszKép

A kutyák sorakoznak az ajtó elött várják a vacsit, a lányom tök álmos+vacsi, ja és hát Apának sem ártana enni adni!Kép

Sofka!
Én mennék, küldtem mailt.

Alkoholmentes-sör buliban benne vagyok ám!!!!!!!

Na most ennyi voltam, loholok!

Pussz Mindenkinek!

Tündér
tündér
 
 

 
 

Bocsi, hogy nem reagáltam, hétfön tudok jönni bövebben!

Puszi
Tündér
tündér
 
 


Tüni,
Köszi a leveletKép

Boldog névnapot minden Nikinek!

Nelli,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Elli,
KépekKép

Toffi,
Nem is tudtam, hogy már bölcsibe akarod adni Zsombit. Mikortól? (Ha Roni betölti a 2 évet ő is megy majd. Mikor kell ennek utánanézni?)
Mész dolgozni? Nem azt írtad, hogy a másik kismama ment hamarabb, ezért őt veszik vissza? Vagy valami új állás van kilátásban?
Melyik bölcsibe nem akarták felvenni (vagy csak egy van itt a közelben)?
A játszón egy anyuka mesélte, hogy a II. kerületbe viszi majd a gyerekét, mert ott dolgozik (és a IV-ben laknak).

Tegnap voltunk babát látogatni. Sírt amíg ott voltunk (pedig nem szokott), és ahogy eljöttünk megnyugodott. Úgy látszik nem bírt bennünket.Kép

Na, leléptem.
Maci_2
maci_2
 
 


Maci 2!

Én bölcsi ügyben azt tudom javasolni hoyg mielőbb válaszd ki ahová be szertnéd adni és látogasd meg őket és jelezd hogy mikortól hoznád. nem mindne bölcsiben, de sokban van teltház és elvileg a 2004 szeptember-2005 június "tanévre"Kép 2004 májusban volt beiratkozás. Persze ha van hely akko rfelveszik ha később is jelentkezel, de általában várólista van, szóval nem úgy megy hogy odamész és már viheted is. Legalábbsi nálunk.

Toffi!

Nálunk akko rvezsnek fel nem kerületit ha van hely üresen, de ilyen általában csak csecsemő csoportban van. A 2 éves korosztály a legnépszerűbb bölcsi kezdő, nálunk pl már májusban megtelt a csoport.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,

Nelli,
hazassagi evfordulohoz nayg nagy gratula! Kép

Elli,
utolo mensi....ki gondolna, hogy miket nem unnepel az ember...KépKépKép
Hisztifotel Kép

Maci_2,
nyakamat ra, hoyg II. keruleti bolcsibe nem veszik fel a dedet, ha nem a keruletben lakik az anyuka es a ded. Mi itt lakunk, 4 db bolcsit hagyott meg az onkormanyzat, a tobbit megszuntette, igy mindegyik bolcsiben min. ketszeres tuljelentkezes van. Kép Csak II. keruletben lako babak, napi 8 oraban dologozo vagy nappali tagozatos diak anyukak probalkozhatnak, egesz napra felvetelt kerve, de meg igy se biztos a felvetel. A hozzank kozeli bolcsiben 40 helyre 78-an jelentkeztek, ebbol kb. 60-an megfelelnek minden kovetelmenynek. Kép

Tunder,
varjuk a kepeket az atalkitott hazikotokrol. Kép

Sofka,
nagyon mennek hozzatok, de egyenlore nincsenek tulzott illuzioim Apaja szallitokeszsegerol. KépKépKép

Csucsuka,
igyekszem mail-t irni. "Mert megerdemlem..." tok jo szoveg! Kép

Toffi,
tenyleg, akkor mesz dolgozni?

Momo,
azert hetfon mi drukkolunk jo? Kép Jo kis napod lehetett, a parod meg milyen segitokesz... Kép

Akkor alkoholizalo es nem alkoholizalo csapat nev szerint: Zulu, PsAndi, Miszike, Tunder Gombóc...kihagytam valakit??? Nezzek sorozot? Kép

Minden betegeskedo babonak jobbulast! Sajnos, mi is elkaptunk valamit, ZSombi ma reggel nyakig taknyosan ebredt, hoemelkedese van, megint etvagytalan es mindenbe elesik, beveri magat. Ettol orditva sir, aminek meg hanyas a vege. Kép Ujra eloszedtem a Cebion cseppeket es az Ecchinachea-t, meg az orrszivo porszivot. Kép

Es mindenkinek koszi a valaszt az otthagyas/nemotthagyas temaban, tegnap este anyukam vigyazott ZSombira, szepen el is bucsuztunk tole, o pápázott 1 percet, aztan otthagyott minket az ajtoban es visszament anyukamhoz jatszani. Ugyhogy a szulok vegre kirepulhettek egy kicsit a csaladi feszekbol. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok,

Momo,
Hajra..............

Gomboc,
Ket pasi is csucs amKép
Harmadikat teljesen lehetetlen???
Nyugis elvalasKép

Csucsuka,
En nem szoktam kapni mailt, de sajna ez nem a te hibad, hanem a rendszergazda automatikusan letiltja nalunkKép

Nelli,
Gratula a hazassagi evfordulohoz!

Tunder,
Bizti csudi szepek lesztekKép

Urszila,
Mit tanulsz?

Zsuzsi,
Hogy vagytok?

Maci,
Bolcsi mar bizti?

Toffi,
Munkahelyeddel mi van?

Elli,
Menis datumKép
Hiszti fotelKép

SorozesKépKépKép

Lanyok, foleg akiknek van nagyobb gyereke, mennyit meselnek a gyerkocok az ovirol? Matyi imad jarni, minden reggel orul, hogy mehet, de delutan alig akar meselni rola, inkabb elmeseli a kis fantazia torteneteitKép
Gondolom ez is karakter fuggo(ferjembol sem dol a szoKép), illetve remelem ahogy no valtozik, de neha olyan rossz, hogy mikor kerdezem szinte meg sem hallja csak mondja a magaet masrol.
Lanyka egyre dumasabb, irto sok szonak mondja az elejet, es egyre inkabb ertheto is a beszedeKép Matyi par napja angolul tanitjaKép (a come mar gyonyoeuen megyKépKépKép)

Angi
angela2
 
 


SziasztokKép

Esküvő + utána buli nagyon klassz volt, nem panaszkodok, de alig látok ki a fejemből, mert itthon nem kaptam a mai nap alól felmentéstKép

Nem is írtam, nálunk az osonás működött Szandinál, ha nem akartunk hisztit. Kérdezte, hol vagyunk, mondták neki, hogy elmentünk dolgunkra, nemsokára jövünk és játszott tovább. De ha látta, hogy mennénk el, akkor több órás hiszti volt.

Elli
Jó kis évforduló Kép

Bölcsi: Szandi esetében elég volt ideiglenesnek lenni a III. ker-ben. Most valamikor vezethették be a IV. ker-ben ezt az állandóságot, lobogtatta is a csaj a papírt, de nem nagyon tudott érdekelni.

Maci_2
Meló: de, a kolleganőt vették vissza, de két hete felmondott az egyik csaj és kérdezték, mikor megyek vissza. Jövő szeptembert mondtam, nemsokára kiderül, várnak-e rám annyit. Enyém Apa viszont nem akarja, hogy oda menjek vissza.
Az Aradi utcai bölcsibe akartam Zsombit íratni, az az iskola mellett van.
Ha két évesen vinnéd Ronit bölcsibe (IV. ker. és dolgozni mennél + állandóra be vagy jelentve), akkor várólista miatt már nem árt bejelentkezni. A Munkásotthon u-ban kell beíratni, szerdán van fogadás, ha jól emlékszem 10-16-ig

Manó
Nekem is azt mondták, jövő augusztusban érdeklődjek, van-e hely és felvesznek-e ideiglenes lakost is, hátha addig változik (nem hiszem). Viszont magán bölcsibe nem szívesen adnám (XIII. ker-ben 60 ezer volt egy hónap)

Gombóc
Engem kihagytálKép
Zsombidnak jobbulást!

Angi
Munkahely remélem megvár - vagy találok jobbat.
Nem akarom elkiabálni, ha összejön, októbertől én is tanulok.

Mennem kell, Apa megnyúz
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Nelli!
Boldog házassági évfordulókat. Kép

Maci2!
Niki nagyon szépen köszöni. Kép

Momo!
Hétfőhöz drukk. Kép

Sofka!
Most akkor hétfő, vagy kedd? Én megyek. Kép

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Hisztifotel Kép? És a gyerek ülve hisztizik? Mert az én fiamnál a hiszti úgy működik, hogy összeesik mint egy rongybaba, rugdos, csapkod, aztán kezei a feje fölött, hogy még felemelni se lehessen. Játszótéren ilyenkor a hónom alá csapom, mint egy csomagot Kép és nem érdekelnek a megróvó pillantások. Itthon a szobájába zavarom/viszem, ott lehet lehiggadni.

Nelli!
Boldog házassági évfordulót utólag is Kép.
Mi pont 3 éve, a támadás napján repültünk Tunéziába nászútra.

Gombóc!
Gratula a sírásmentes búcsúzáshoz Kép!

Megyek húst sütni.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Lányok! Köszönöm a gratulációkat!
Domcsi már jobban van, csak még taknyos.
Ma ültük volna Anyósom névnapját (Mária), de mivel Domcsi beteg, mondtk, hogy nem biztos, hogy tudunk menni. Erre tegnap este sírt, hogy Ő már mindent megcsinált, és mindig Ő kerül háttérbe, stb. Mit lehet erre mondani? Vigyek egy 9 hónapos, beteg gyereket társaságba, ahol többen lesznek csak azért, mert ő készült? Nem beszélve arról, hogy Domcsi most egyfolytában beteg, nem szeretném, ha szövödménye lenne.
Apa elment nagylányommal. Ez lett a kompromisszum.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Momo
Nagy drukk megy! Amikor jon akkor jon, csak semmi surgetes!!! Kép

Nelli
Domcsi Kép Anyos-no comment...

Mi megjottunk Pecsrol. Tegnap mentunk vonattal...ma jottunk. Haaattt....egy ideig nem fogunk "sijuju"ra ulni... Kép Jo volt jo volt,de lefaradtam rendesen. Nagy het all elottunk Kép S vegul Ime par foto az utrol
Kép
Kép
es vegul egy baratnos :
Kép

Sziasztok
Norka& dumagep
norkini
 
 


Lanyok
Meg1 kerdes! Nem tudjatok,hol vehetnek Jazinak kedvezo aron Mamuszt??? Az a mindene, es lassan kinovi a mostanit.... Kép
N
norkini
 
 


NorkaKép mamuszt nem tom. SajnosKép Vonatozást megértem, mi Marosvásárhelyre mentünk Kolozsvárról. De az autó sem pihentetőbbKép KépekKép

Hiszti: Julkával tanácstalankodom, nem segít a praxis, teljesen másképp hisztizik, mint a nagyok. Azaz dobálja magát, fetreng, sőt előszeretettel veri be a fejét, amit a konyhai-előszobai kövön nem hagyok persze, becipelem a szobába. Ez addig megy, amíg teljesen kifárad, akkor odajbújik, és vége, de volt olyan is, hogy erőgyűjtés után folytattaKép Kép Ötlet?

Ja, fősuli. Kommunikáció-technika főiskola, levelező, itt Gödöllőn az Egyetemen. Könnyű nekem 1lőre, mert az I. félévben a 11 tárgyból 8-ra felmentést kaptam a fizika diplomám miattKép Majd a családi videókat-képeket jobb minőségben fogom készíteniKép

ElliKép lehet, hogy Kevin tudja, hogy ha "meglógsz" tőle, akkor a szomszédban vagy?Kép Képek: Kép és Kép

CsucsukaKép hajrá SZMK! Te, mint főnök, miért nem adod másnak ki a munkát?Kép Én is szeret(t)em a csoportprogramokat, jó, hogy tudom, hogy kikkel jár a gyerekem, hátterestül. Tegnap pont Zsuzsi osztályával bográcsoztunkKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok lányok,
mi végül elmentünk nyaralni - leginkább menekültünk az allergia elől - Horvátországba, tök jó szállást sikerült találnunk, egész babakompatibilis volt. Ha valakit érdekel, részletezem.
Valamennyit sikerült visszaolvasnom is, bár utódaim rendkívül fárasztóak. Úgy tűnik, mi csak nemalvósat tudunk csinálni. És a nappalok sem semmik. Apája az egy hét nyaralás után leborul előttem Kép
Egyébként Abigél 6,5 hónapos létére négykézláb mászik (így teljesen lehetetlen betenni a járókába). Dana meg szintén dumagép. Ja, és tökre elkezdett kérdezni, hihetetlen jó hanglejtéssel pl.: 'Abika cumikája hó van?' 'Anya, dömpe autó hogy működik?' A kedvencem mégis: 'Mi' csinálok?' És ilyenkor baromi idétlen mozgásokat bír produkálni.

Tündér,
boldog szülinapot így utólag.
Gombóc,
én kezdettől a megmondás híve vagyok. Dana tényleg sokszor sír, amikor elmegyek otthonról,de vannak "trükkök", amik bejönnek, pl. az ablakból integethet. Elli esete egy kicsit más, amikor lehet, hogy észre sem veszi, vagy ha igen, mire megrémülne, már vissza is érsz.
Orsoly,
drukk megy.
Momo,
neked is. Ma voltam bent a barátnőmnél, aki ikereket szült. Megint úgy megcsapott a szülőszoba szele Kép
Norka,
Jazi baromi édi.
Nelli,
Domcsinak jobbulást.
Most csak ennyi.

Ja, egy kérdés a többgyermekesekhez. Ti hogy kezelitek, büntettek-e, mit csináltok, ha a nagy bántja (fizikailag) a kicsit?

És egy kép a földi boszorkányokról:

Kép

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Olyan jót aludtam éjjel, hogy a mai program érdeklődés hiányában elmaradtKép Vagy csak renitens lesz a leányzó? No egye fene, van még egy hétfője a kiírásigKép
Azért ma megyünk Pestre ctg-re gyerekestül, hát nem lesz laza menet, a párom próbálja majd lefoglalni a csajokat, amíg én hallgatózokKép

Zsuzsó,
boszorkák nagyon helyesekKép
Én szoktam büntetni, ha Timi bántja a kicsit, na nem verem meg, csak elküldöm gondolkodni a szobájába és nagyon morc vagyok vele. Igaz, most már Zsebi is visszaüt, szóval nálunk már mindkettőt kell rendszabályozniKép

Norka,
vonatos csajszi nagyon helyesKép
Nem sürgetem én ezt a kölköt, csak néha már kezdünk nagyon sokan lenni bennemKép

Urszila,
ennyi felmentéssel azért némiképp egyszerűsödik a dologKép De ettől függetlenül le a kalappal előttedKép
Julka hisztire nincs ötletem, Timi is hasonló volt, de a türelmen (és a közben szaporodó ősz hajszálakon) kívül más nem jött beKép

Képzeljétek, Zsebi is teljesen rákapott az apjára, lassan nekem már nem is marad gyerekem...ezért kell megint szülni egyetKép Tegnap még a kocsimosást is hárman kivitelezték nagy egyetértésbenKép Nem irígylem a páromat, amikor már a harmadik csajt sem bírja majd levakarni magárólKép

Mennem kell, mert reklamálnak

Momo


Momo
momo
 
 


Hali Csajok!

Angi, van valami konkrét oka, amiért letíltja? Esetleg nem tudjuk valahogy kicselezni?

Momokám, aszittem már frissbabával jelentkezelKép, Drukkolok a CTGhez! Mit gondolsz, én mért festetem a hajam?Kép Viszont tegnap tündéri gyerekeink voltak, lehet UFOk jártak felénk?

Gombóc, gyerekmentes talira énis énis! Nem a sör miattKép, időpont van már?

Zsuzso, édesek a boszikKép. Előszőr én magyaráztam, aztán szemléltető oktatást tartottam. De igazán az volt hatásos, mikor Zsófi visszavágott. (nem szabad így viselkedni, ez rossz a másiknak, ezt fogja megtanulni... Na ugye megmondtam).

Elli, úgy perszehogy megtudsz lógni, ha még az emeletről se kell lemenniKép kispasi még mindig zabálni valóKép

Urszilám, persze, osztom a melót, neféltsél ilyen térenKép. Suliba mikor jársz?

Nelli, domcsinak jobbulást, anyós miatt részvétem... Nekem mákom van, nomeg szupernagyi anyósomKép

Maci2, mi januártól megyünk bölcsibe, októberben kell mennem egyeztetni és fixálni a dolgokat. Elvileg bárhova bemehetsz érdeklődni, szerintem érdemes megnézni egy-két helyet. Védőnőnek is tudnia kell egypár dolgot... Hogy vagy különben?

Toffikám, és mit fogsz tanulni?

Mennem kell, kisasszony ennikér...

pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


domcsi=Domcsi, bocsika! 4 kézzel gépelekKép
csucsuka
 
 


Köszi mindenkinek a kedves szavakat. Domcsi ma már jobban van.
Este azt hittem, fáj a füle, mert sírt, és sokat kapkodott oda. Ma levittem a fülészetre, és hál istennek nem gyulladt. A foga jön állítólag. Ez megmagyarázná, miért sirdogál éjszaka.

Momo! Kitartás! Próbáld kiélvezni minden pillanatát még az egybenlétnek!

Zsuzsó! Gyönyörűek a gyerekeid. Szigorúan rá szoktam szólni a nagylányomra, ha a picinek megy durvábban. Neki már lehet magyarázni, hogy nem szabad.
Persze a pici lányomat se kell félteni. Pár hónap, és úgy visszaüt a maga kis szumo termetével.

Ma palacsintát csináltam, csak hogy egy kicsit beinduljon a nyálelválasztásotok.

Nelli
hnelli
 
 


Lányok,
most hivatalosan "nem netezek", hanem a fényképeinket töltögetem le, rakosgatom ide-oda, és muszáj megosztanom veletek ezeket a gyöngyszemeket:

Hol a kukim?
Kép

Ez meg csak kedvenc:
Kép

Majd még jövök,
hali
E
ellimami
 
 


Csucsuka,
Sajna kibekkelni nem lehet, irtora vigyaznak az adatokra amikkel dolgozunk es mostanaban szinte minden nem benti oldalt letiltanak. Ferjem pl. ezert 2 hetig irto fontos raadasul munkajahoz kapcsolodo leveleket nem kapott meg kulfoldrolKép

Norka,
Jazi tunderiKép

Zsuzso,
Edesek egyuttKép
Nalunk is a magyarazat van/volt, ugyanis, a lanyom lassan suly/ero folenyben van, igy az elso kis affer utan mar meggondolja az urfi mit csinalKép

Elli,
Kevin annyira kisfiusKép

Nelli,
De jo, hogy Domcsi javulKép

Momo,
Beszamolot kerunk a fejlemenyekrolKép

Urszila,
Tanulsa, nem semmi vagyKép

Toffi,
Te is??? Mit?

Lanyok korabbi keredesemre otlet?

Angi
angela2
 
 


Angi! Az én lányom, amióta itthon vagyok a tesójával, utál oviba járni. Így mikor elhozom, magától nem mesélne semmit. Úgy kell minden szót kihúzni belőle. Aztán amikor nem várná az ember, akkor mesél ezt meg azt. Én nem erőltetem, ráhagyom, mikor mondja el az élményeit.

Nelli
hnelli
 
 


Nelli,
Koszi szepen. Kb. igy mukodik nalunk is, kivetel, hogy imad jarni es ha egy nap nem mehet irto szomoru. En is rahagyom, csak olyan furi hogy ha igy szereti miert csak ennyit beszel rola?

Angi
angela2
 
 


Sziasztok csajszik,

bekukkantottam, hátha gyarapodtunkKép. Momo még nem ért haza a ctg-ről? HümmhümmmKép....

Ellike,
írtam mélt, remélem át is megy.
Kevin nagyon pasis!Kép

Zsuzsó,
nálunk szerencsére nagyon ritkán volt tettlegesség, ilyenkor azonnal szétszedtem őket, és elvettem a balhét kiváltó tárgyat, nem firtattam, hogy ki kezdte.
Viszont óvintézkedésként, amint Macus elkezdett kúszni-mászni, és veszélyt jelentett Malacka játékaira, és önérzetére, igen kritikusan átnéztem a játékaikat, és minden olyan játékot eltüntettem, ami veszélyt jelenthet egy kisbabára. Pl. fém trolibusz, fa kard, nehéz fakockák, ilyesmik.
A büntetés soha nem volt túl szigorú, de határozottan és egyértelműen érzékeltettem vele, hogy nem lehet ilyent csinálni. Ahogy láttam, látom, elég bünti neki az, hogy egy időre kivonódott a forgalomból Ő is, és az áhított játék is. (persze külön-különKép)
Mostanság pedig már kiegyenlítettek az erőviszonyok, Mancit sem kell félteni, simán helyreteszi MalackátKép. Nem tettlegesen, hanem igazi csajos módon, addig beszél, amig Malac feladjaKép. De nagyon jól elvannak együtt, most jött el az az időszak, amikor egy picit hátradőlhetek, elszórakoztatják egymást.
Szóval tarts ki, fél éve még én sem gondoltam, hogy ezek valaha is képesek lesznek visítás nélkül egymáshoz szólniKép.
De a fotót elnézve, nálatok sem lesz gond! Tündériek a csajszikKép

Angi,
én legkorábban jövő héten tudok válaszolni a kérdésedreKép.

Nálunk is kitört a takonykór, Malacka szegény elég csúnyán benyalta, ráment a fülére, és a szemére isKép. Fülfájásra kapott egy melegítős sapit, nagyon bevált! Patikában mérik, kétezer HUF körül, de szerintem házilag is meg lehet csinálni, egy sima füles sapi, amin kis zsebek vannak a fülrészen, ide kell becsúsztatni a felmelegített zselés bigyókát (ezt külön is lehet kapni, azt hiszem).
Jövő héttől megy oviba, végül egy úszóoviba adtam be, a sparira. Nincs közel, de apja úgyis arra jár dolgozni, reggel elviszi, én meg délután megyek érte. Annyira meg van veszve az úszásért, a tanfolyamon minden alkalommal óriási cirkuszok árán tudtam kicsalogatni a vízből, ráadásul hazáig jajgatott, hogy menjünk vissza. Titkon remélem, hogy alvással és evéssel kapcsolatos problémáinkra is jó hatással lesz ez az oviKép.
Szegény Macusnak biztos fura lesz, hogy nem lesz otthon Malacka. Meg nekem isKépKép.

na megyek, dolog van

puszka,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Köszi mindenkinek a hozzászólásokat.
Zulu,
az a baj, hogy nálunk még nem konkrét dolgokon vesznek össze. Danába a semmiből egyszercsak belebújik a kisördög és belerúg, vagy megcibálja. A bünti annyi, hogy akkor eltávolítom a testvére mellől és mondom is, hogy nem játszhat vele, nem lehet mellett vagy ki kell mennie a szobából. Ettől persze visít, de aztán semmi eredménye. Asszem, még túl kicsi ahhoz, hogy visszafogja az indulatait, ezért nem is igen akarom bántani vagy nagyon büntetni, de azért mégsem hagyhatom, hogy megtépje a kicsit. Szerintem fél év múlva ott fogunk tartani, hogy veszekszenek dolgokon...
Ovi, tök jó Kép de hol van?
Mikor költöztök?

Momo,
mi van veled?
Mennem kell... mint mindig
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Manó, Gombóc, Csucsuka,
Köszi a hozzászólást bölcsi ügyben. További kérdések lejjebb.Kép

Angi,
Igazából legkésőbb jövő szeptembertől gondoltuk a bölcsit, ha addig ki tudjuk húzni (GYED + szabi).

Toffi,
Úgy gondoltuk, hogy Roni márciusban tölti a 2 évet, addig GYED. Utána kivenném a felhalmozódott szabijaimat, és nyáron visszamennék dolgozni. Váltásként apa lenne szabin, így szeptembertől kellene csak bölcsibe mennie Roninak.
Azért kérdeztelek, mert fogalmam sincs hogy működnek ezek a dolgok. Szokott-e nyílt nap lenni a bölcsikben? Vagy csak úgy bekopog az ember lánya? Ha van nyílt nap, honnan lehet tudni mikor van?
Miket szoktak ilyenkor nézni, kérdezni? Azt sem tudom még, hol vannak bölcsik a kerületben és melyik számít jónak, mikor kell jelentkezni... szóval nagyon tudatlan vagyok.
Azért ez durva! Jövő augusztus??? Hogy gondolták ezt!Kép És aki ideiglenesen lakik az hova tegye a gyerekét?
Mit fogsz tanulni (októbertől)?

Norka,
KépekKép

Az eddigieket még tegnap írtam, csak nem tudtam elküldeni.

Zsuzsó,
KépKép

Csucsuka,
Köszi kérdésed, vagyok. Kicsit hullámzó az állapotom, ennek megfelelően hol növeljük, hol meg csökkentjük a gyógyszeradagot.

Elli,
KépekKép

Zulu,
Végre jelentkeztélKép
Malacka hogy van?

Maci_2
maci_2
 
 


Lehet megint találgatni! A megoldás ezúttal két név lesz Kép.

Kép
négy_csík
 
 


Jesszus! Mi az , hogy 2 név? Ikrek? Vagy összefogtatok ketten? Akkor közel laktok egymáshoz? Kép MErt akkor megnézem a táblát Kép
Andi
psandi
 
 


De jó, de jó!

DuplaKép

De ötletem nem sok van.

Az egyik Ellimami talán.Kép
Másik : hááát, legyen Beu.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, nem tippeltem. Szóval: Elli? Évi? Franyó? Timici? Valaki(k) más(ok)??? Kép
psandi
 
 


Egyébként megjegyzem nem semmi ez a topic, a másik idősebb babás topikban nincs ennyi kismamaKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,

Sofka,
most nemtom, van holnap valami? Vagy priviben kéne egyeztetni? Vagymivan?Kép

Aranyosak vagytok, hogy nem dobáltok rám követket a "surranás" miattKép Kevin persze nagyon is tudja, hogy a lakások átjárhatóak, néha napközben is kitalálja, hogy át akar menni, ha nincs is otthon anyáéknál senki...

Anyukám megint kioktatott életbölcseletből:
Mióta ezek a kádas képek megvannak (több is van, nem csak 2) lövöldözöm mindenkinek jobbra-balra, azzal a kérdéssel, hogy nem kicsi-e Kevin kukaca.(Nemröhögni!) Most nyáron egy kétfiús anyukától megkaptam, hogy "jé, de kicsi, az enyimek nagyobbak" és azóta birizgál ez a téma. Szóval anyukám erre ezt mondta: "Nem kicsi. De ha kicsi is, akkor mi van? Ha mondjuk nagy lenne az orra vagy a füle, akkor mi lenne?" Szóval rávilágított a lényegre, hogy megint hülyeségen tépem magam.Kép Aztán aszonta, hogy ez úgyis kamaszkorban derül ki, akkor meg én már rég nem leszek bejáratos a fürdőbe, ha K meztelenKép

Te Zsuzsó,
a képen nem úgy néz ki Dana, mint aki bántaná a hugicátKépGyönyörű nőcik, irigy-irigy.

Urszila
Suliért rád is irigy. Képzeld én hogy jártam: be akartam iratkozni másoddiplomára a jogra. Enyimférj nem támogatta ugyan a 3. diploma megszerzését, de az állam igenKép, ezért akartam pótfelvételizni nyáron. Aszongya a fickó, inkább 3. nyelv, mint diploma, minekaz. Oké, utánanéztem, és a Mu.ügyi Kp-ban aszonták, van nyelvtanulási lehetőség is ingyér, a gyerek 1,5 éves korától, szeptemberben lesz konkrét lista, mit és hol lehet tanulni, lehet jelentkezni. Erre múlt 7en meg közlik, hogy ja, nincs lista, nem is lesz, idén nem indul kismamáknak nyelv.
Tökideg vagyok, hogy így mindenről lemaradtam,Képpedig nagyon kéne egy kis agytorna! Nem tudtok valami jót és ócsót? Ingyent? (Konkrétan oroszt akartam tanulni.)

Na, nem öntöm rátok a bajaimat, a kuki és a suli bőven elégKép Amúgy nem vagyok depis, csak most ezek a témák ötlöttek fel, ahogy itt ücsörgök a gép előtt...Kép

Jó éjt mindenkinek,
tsók
e
ellimami
 
 


Hát ez nagyon izgalmasan hangzik, bár kukkot sem értek belőle. Most hogy menjen így aludni egy becsülettel kimerült kismama?

Apropó: jön vki holnap?

sofka
sofka
 
 


Jajaj, megint nem én vagyok. Kép
De ha ennyire akarjátok, nekiállhatunk apávalKép
Én 2 közellakó barátnőre tippelek.
Ha az egyik Beu, akkor vérig sértődöm, hogy nem szólt múlt 7en, amikor talizunk. Meg hogy nem én vagyok a másikKép
Kik azok? Izgi!
E
ellimami
 
 


úgy értem TALIZTUNK.
ellimami
 
 


Norkáék nagyon aktívan randizgattak a múlt héten. Franyóval? Tündérrel?
sofka
 
 


Miért 9-kor tettétek fel?Kép

Infot, infót, ma hazajött a férjem külföldről, nem tudok sokáig a neten lenni, és nagyon kiváncsi vagyokKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sofka
én sajna 2 hányás között most inkább kihagyom Kép Te hogy vagy? Hogy bírod 3,5 gyerekkel??

Elli
tudod, nem a méret a lényeg Kép (amúgy a kicsi meg a nagy között "olyan" helyzetben már nincs is akkora méretbeli különbség Kép

Sörözős csajok
fenti ok miatt megvárnátok, ha mondjuk 2-3 hét múlva mennénk csak? Vagy elmentek most nélkülem, de akkor ismétlünk, ha már jól leszek????

4_csík
ugye nem kell kíváncsian aludni mennem?? Csak mert már nagyon álmos vagyok... Kép

Andi
psandi
 
 


Ja, én Timicire voksolnék...

De talán ők ketten nem is laknak közel, 2 külön fotót hoztak össze, nem egyféle a háttér.

Na mostmár télleg megyek
helló

Scherlock H. Kép
ellimami
 
 


NA én most csakazértis elmegyek aludni.

Reggelre meg legyen világosság!

És nyilatkozzon az is, aki hozzám ellátogat. De nem készülök, majd rendelünk pizzát. Kép
sofka
 
 


SherlockKép de hülye vagyok, télleg megyek, mielőtt totál leégetem magam.
ellimami
 
 


Elli, elvégre magyar szakos vagy, nem angol Kép vagy tévedek? Kép
psandi
 
 


Ja, Andi, hát én jól bírom, csak akkor tűnik fel, ha mindet leteszem aludni. Viszont akkor aztán hihetetlen terhes leszek, és semmi kedvem még felmosni vagy elmosogatni. És folyton alhatnékom van.
Viszont hányingerem szerencsére már csak ritkásan. És nem irigylem el a Tiedet!
sofka
 
 


Andi,
nem magyar, hanem mindenesKép Alsós tancsinéni vónék. De ugye az angol középpel ezt azért illene jól írni.Kép

Négycsík! Lukas az oldalam, necsinádmá lécci!Kép

E
ellimami
 
 


Elli, ha nem tudnád: a tanító alapfokon polihisztor. De nem tudom, bele tartozi-e az angol.
sofka
 
 


Nem bírom tavább, bár izgatott vagyok, mégis leragad a szemem. Jó éjt!

Momoról nincs valami hír?
sofka
 
 


Nem nagyon fogtok ma aludni, igaz? Kép
négy_csík
 
 


Jaj, jaj, mennyi izgalom! Leleplezést akarok!!!!

Olyan jó, mikor rám tippeltek!KépKépKép De olyan, rossz, hogy nem én vagyok!

Elli! Én stikában figyelgetem a kispasik kukiját (nem vagyok pedofil!!!!Kép), mert szeritnem Lőrincé sem az az óriás méret. (Kevinét még meg sem néztem alaposanKép) De én nem izgatom magam.

Momo még nem jelzett nekem.

Mi ez a sörözés??????????????????????????????
Én is akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beu
beu
 
 


Na jo, azt hiszem ezt az ejszakat meghagyjuk inkabb Momo-nak Kép
Szoval ime a titok....
ket csik tartozik Franyohoz Kép
Es ket csik Norkáé....
Sofka
hm....nem semmi ez a megfigyeles! Kép

Na mindenkinek nyugodalmas Jo ejt!
négy_csík
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?