Új privát üzeneted érkezett!

Újra itt!

Szép jó napot mindenkinek!

Timi jelentkezz mi van a hátaddal?Jársz gyógytornára?Ágikával mizujs?

Ma nem szerettem volna felmosni,de gyerekeim elintézték.Jázmin egyedül evett fasírtot és közben mászott! :shock: Hullatta is... Milán beleöntötte a kosárba a teát.Alul kifolyt,le az asztalon... :shock: Ragadt minden! :twisted: Muszáj volt.

Délután jönnek a húgomék felköszönteni a Jázmint.

Tényleg Judit mi hogy fogjuk megtudni,hogy megszültél? Küldjön valamelyikünk egy telszámot privibe,vagy várjuk ki mire hazaengednek és gép elé ülsz?Vagy hogy lesz ez az egész??? :shock: :D Minél hamarabb tudni szeretnénk ám!Esetleg miközben a szülés utáni pihid van,elkérhetnéd a dokid laptopját :D .Hihi

Eltűntek!!!!!Merre!Móni!Te már írtál anyukádéktól... :twisted: Most mi tart vissza?

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Fiamette: És hol van az a plusz 20 kiló a képen???? Mert én nem látom. :D

Edit: Még nem dolgoztam ki a projektet, hogy hogyan is tudhatnátok meg, de most ezen fogok gondolkodni. Elvégre mi fontosabb van ennél, ugyebár?? :lol:
Ki vállalná a hírhozó szerepét? :)

Jucis-Judit: Ez az újfajta babalátogatás okt. 1-től van, az volt kiírva. Gondolom nővéredet még ezért nem érintette. Na mindegy, én nem bánom, azt a pár napot kibírja a család, majd ha hazajövünk megdajkálhatják a bébit. :) A lényeg, hogy velem ott lehet.

Most szaladok (helyesebben vonszolom magam) a suliba nagyfiúért. Majd még jövök!

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Sziasztok!

Csajok köszi a kaja tippet,a 80% amit irtatok azokat szoktam csinálni... :lol: a többit meg kipróbálom.. :oops:

Judit:az én szülésemnél a Varga volt a Pazár társa ő segített,mert ketten csinálják a császárt....
Én kivételesen 70-et fizetek a dokinak.. :cry:
Vivient ide a micimackó oviba akarom beiratni,vagy dózsakertbe.

megyek mert várom a párom,hogy menjünk a dokihoz...este jövök..
anda-vivibaba
 
 

 
 

Képzeljétek, van dinós torta a Jeneiben :D Tegnap potyára mentünk ki, mert zárva volt. Ez egy 25 szeletes, nem marcipános torta, 6.300 ft. gondolom, marcipánnal többe lenne. Viszont nagyon örülök, mert így minden meg lesz a dinós partihoz:)

Edit! Nem Mónitól volt a kajám :D Anyóstól kaptam. Fincsi volt. Bár ez az a kaja, amiből bármikor bármennyit. Na, jó más is van még, azért is nézek így ki:(
Nekem is fel kellett mosnom. HIába gyerekek mellett rendet tartani, szerintem hosszútávon képtelenség. Vagy csak nekem nem sikerül?

Fiamette! És hol rejtegeted a 20 kg-t? Mert abszolút nem látszik a képen.

Judit! Igaza van, az a lényeg, hogy Ti ketten együtt lehettek. Azt a pár napot pedig kibírja a család, utána mehetnek babalátogatóba.
Emlékszem, Réka már 6 hetes volt mikor szüleim megnézhették. Szigorúan ablakon keresztül. Háááát, elérzékenyültünk. A nővér még szólt is, hogy ne legyen sírás, de ugye az ember már csak ilyen. Én egyébként is képes vagyok mindenen bőgni, evvan.

Réka ma nagyon nehezen akart elaludni. És ahogy hallom, már fent is van :( Hogy fogja kibírni estig???? Megyek hozzá, mert nagyon méltatlankodik.

Judit
jucis
 
 


Edit: Megmondom a dokinak, hogy ha már enni nem ehetek, inni nem ihatok a megfigyelős 2 órában, akkor az a minimum, hogy a babanetre felnézhessek! :lol:
Tutira megérti, nem? :)

Andi: Jé, ezt nem is tudtam, hogy a császárt ketten csinálják. Mennyi mindent nem tudok még... :roll:
Drukkolok a dokihoz, hogy minden rendben legyen!
Amikor Bence középsős volt, a nyári ügyeletet a Micimackó ovi látta el, oda hordtam, mert ugye egy egész nyári szünetnyi szabim nem volt sajnos. Nagyon pozitív véleményem van róluk, kedvesek voltak az óvónők, és Bence a várakozásokkal ellentétben nagyon jól érezte magát. Mert ő amúgy olyan típus, hogy csak a megszokott helyen jó, a megszokott ágyon, megszokott óvónénivel stb... de aztán végül nem volt gond abban a 3 hétben, amit ott "töltöttünk".
A dózskertiekkel nincs tapasztalatom.

Jucis-Judit: Először azt olvastam, hogy van diós torta a Jeneiben. Vagy 3-szor át kellett olvasnom, mire megértettem, itt filóztam, hogy miért oly ritkaság a diós torta egy cukiban. :)
Hiába, szóképes olvasás... örülök, hogy Bencéék szótagolva tanulnak. :)
6 hét... hát az bizony rengeteg, de a lényeg, hogy ilyen szép boldog folytatása lett, hogy Rékának semmi baja hálistennek!!! :) Gyönyörű, egészséges kistündér. :)

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Sziasztok!
Köszi a gyes-infót!

Jucis!
Nagyon jó ez a kimászós kép! :wink: Mennyire szépek neki is a szemei!!!
A mosogatógéppel mire jutottatok?Tényleg,csinálta már nálam is ezt,ha másik tabit használtam...Én általában somatot használok,de most tesztelem a müllerest is,eddig bevállt!Amúgy nem lehet,hogy ez a calgonit nem olvad el egyáltalán?Tehát hogy a géppel okés minden,csak a tabival nem?VAgy ez hülyeség?
Mi volt hallásvizsgálaton?Mindent rendben találtak?
Tök jó,hogy sikerült a dínós torta!Milyen ízű lesz?

CJudit!
Hát,nem tudom hogy érdemes-e megnézni a Hová lettek Morganék-et...Olyan kis langyos,hébe-hóba poénos film...Vagy csak nekem nagyok az elvárásaim... :P Azért egyszer meg lehet nézni!
Örülök,hogy minden rendben volt az nst-n,és hogy meg tudtatok beszélni sok mindent a szülésznővel!
Ez nekem új,hogy szülés után nem lehet semmit enni-inni 2 órán át....Nekem senki nem szólt,én ittam...
Te a Dallasra kaptál rá?Én meg (nálam sem ér röhögni) a Szomszédokat nézem... :oops:

Melinda!
Nagyon tetszik ez a kép,amit csináltál!
Arany Dávid,eljátszotta hogy alszik? :lol: Haláliak ezek a csemeték,komolyan...

Móni!
Miért vagy hangulatilag kicsit labilis?Vagy ez csak tegnap volt,mára már elmúlt?Remélem,hogy igen!
Drágám,lehet hogy a mosónők korán halnak,de Te nem fogsz...Akinek ilyen hiperszuper gépiesített háztartása van,az nem is öregedhet! :lol:
A rakott kelt úúúgy imádom,de csak magamért nem csinálok...Anci mikor csinál,mindig szól,hogy menjünk le enni.

Fiamette!
NAgyon jók a képek!Gyönyörűek a gyerekek!
Felszedtél 20 kilóóóót??? :shock: Ne vadíts már meg!!! :twisted: Hát hová?Egész alakos képet KÖVETELEK!!! :lol: Olyan kis vékonykának tűnsz a képen... :wink:

Edit!
Köszi a kajaötleteket,loptam egy párat!Pl. rántott parízer már kétezer éve nem volt...Óóóóó,és tócsi sem!Most legalább két napra megvan az ötlet!Örök hála! :D

Rolcsi már második éjjel megint nagyon rosszul alszik...Picit meg van fázva,de egyáltalán nem vészes,az orra folyik minimálisan,köhögni meg szinte nem is köhög...Megriad hajnalban,és onnan kezdve már sehogy sem jó neki...Ha melléfekszem,az sem,ha mellénk veszem,az sem...Gábor szegénykém már olyan mint egy alvajáró...Nem tudom,mi baj lehet Ronak.Elfáradni elfárad,átlag két órát alszik délután,és estig még azért bőszen rohangál...
Amúgy (hellyel-közzel)minden okés velünk...
Lépek,a változatosság kedvéért nekem is itt a sok vasalnivaló!

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Judit a doki megértő lesz hidd el!Oda fogja adni! :D
Szerintem is ki lehet bírni a rokonoknak a baba nélkül.Ha megsértődnek,legyen az ő bajuk.A lényeg,hogy apa veled legyen,mikor neked szükséged van rá!!!!

Csajok!Fiamette biztos retusált képet rakott fel magáról :D .

Jucis örülök a tortátoknak!remélem mindenkinek ízleni fog!

Anna nem baj ha szarkáskodsz.Itt szabad.Ezért van a topic...A moziban ilyenkor nem az a lényeg,hogy milyen a film,hanem az hogy ketten VÉGRE nyugodtan.....egy kicsit kikapcs van.
Sajnálom Rolcsit.És valahol téged is.Mikor beteg,legjobb lenne otthon maradni vele,de a tesók miatt vinned kell reggelente szegénykémet.Ez a sorsa a harmadiknak.Kis édesem...
És ha vmit szeretsz,tessék nekiállni!Igen,magad miatt is!Megérdemled.Főzz kis adagot,rakott kelből lehet és a gyerekek is lehet megennék!Én szoktam csak apának is főzni,meg csak magamnak is!

Móni merre vagyol????Miféle labilitás-zavarban szenvedsz?Szedd össze magad te nő!!!!!Maszirga?Lehet elvonási tüneteid vannak.....Többször kéne járni!

Na lépek!Még benézek,hátha...

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Csajok!

Jövök szólni, hogy holnap nem leszek egész nap, megyünk Budaörsre a hőn áhított Auchan-túrámra, és bemegyünk Pestre is egy-két autószalonba, mert tavasszal szeretnénk lecserélni az autót, megnézünk párat, amit a neten kinézett a férjem.
Ahogy ismerem magunkat, épp haza fogunk érni, mire a suliba kell menni Bencéért. Holnap lesz nekik néptánc is, úgyhogy csak 16.00-ra kell menni érte, kapok egy plusz óra bóklászást. :)

Csak gondoltam szólok, még mielőtt expedíciót indítotok utánam, és azt hiszitek a sok nyavalygásomnak szülés lett a vége. :lol:
Szóval nem-nem, nem szülök, csupán csak shoppingolok. :)

Legyetek jók, vagy rosszak, kinek hogy tetszik. 8)

Puszi

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Oksi Judit!
Jó,hogy szólsz!!!!!Jó kis körutat holnapra,és vigyázni az úton!!!!

Telszámom megírom priviben,és egy sms-t dobj,ha esetleg történés van!!!! :D

Pusza!!!!

KépKép
nagyedit
 
 


Jó estét!

Dedem itt issza a tejcit mellettem, mindjárt megy az ágyába. A hangulati labilitást tegnap arra írtam, hogy nem volt kedvem kimenni sem. Na, ma bepótoltuk. Kitombolták magukat a Biával, még veszekedtek is a filctollakon. Hát hiába....., vannak fontos dolgok az életben. :P Egyébként a kicsilány, ha meglátja a Biacsot, átöleli és mondja neki: "szijjjjaaaaa, Kanka :P ". Olyan aranyosak.

Jucus! Örülök, hogy sikerül a torta, jó bulizást majd, mikor is tartjátok? Mondjuk még van idő az igaz. :lol: De majd képeket kérünk természetesen.
Kérdezted a rajzolást. Nos, az én hatalmas rajztudásomat képzelheted, megy a házikó, tulipán, fa, facsoport :P , csiga-biga, hát ilyenek. De cicalány nézi. Mert Ő csak firkál, anya vagy apa rajzol. Kb. negyed órát köti le a dolog egyenlőre. Filctollal is szeret firkálni. Múltkor pucoltam a kanapét. :twisted: De akkor is imádom.
Miért kell Bencének a hallásvizsgálat? Ahogy olvasom, nem először mentek. Mi volt? Ugye minden rendben?
Mit mondott a vizes haver a mosogatógépre? Érdekelne a dolog.
Jaaaaaa, mindenen bőgés? Na abban én is élenjárok. Főleg a szülés óta, azelőtt sem voltam kutya, na de most...... Jól fogok kinézni anyák napján. :lol:

Fiamette! 20 kiló? :shock: Na, ne már! Jó-jó, én is voltam 57 kg. Tudom, nem először írom le, de úgysem hiszitek! :P

Editkém! Hogy mi tartott vissza az írástól? Két ördögpalánta, de aztán a kisebbiket letettem aludni, így kijöttem a szobából, ahol a gép van, ezért nem írtam ma anyutól.
Mit kapott Jázmin a tesódéktól?
Jól elintézték gyerekeid a felmosás projektet! :P Hát hiába, gyerek mellett rendet tartani művészet. Én, ha felmosok, Lara és Alfi is végigcsattog rajta, imádom.
Szóval Te leszel a hírhozó? Még jó, hogy felvetettem, különben itt izgulhatnánk, hogy mi van Cinderellával! :lol: Nem-e az elektroszmog, ugye....... :wink:

Andi! Csak kapkodom a fejem a szülésárakon! Minden okés volt?

Anna! Hát itt vagy, örülök! Szomszédok? Na, azt is nézem! :P Mondjuk azt nem veszem föl, ha nem látom, mert nemrég lett vége az ismétlésének, csak akkor délelőtt adták, most meg délután.
Csak úgy halkan jegyzem meg, hogy nekem is volt pár kajaötletem, de nem számít.............. :roll: :lol:
Sajnálom Ro rossz éjszakáit, hogy mitől lehet? Elképzelem Apátokat! :lol: Szegény jó lehet így menni melóba, nade ez van.

Csajok! Engem kicsináltok az örökös vasalásotokkal! :P De azért műveljétek ám szorgosan, ha már van vasalótok. :lol: Pedig az enyém is tök király, de mégsem szoktam rá! :roll:

CJudy! Köszi, hogy szólsz, hogy ne értesítsük a rendőrséget, hogy eltűntél, vagy ne telózzunk be a szülészetre. Mondjuk abban jó vagyok, mert az összes kolléganőm szülésénél én telóztam, hogy mi van velük. Gondolhatjátok, az egyiknél volt egy kis komplikáció és az orvost adták, hogy adjon felvilágosítást. Azt hittem összeszarom magam, na nem a dokitól, hanem, hogy miért a dokit adják. De aztán meglett a gyerek, csak kicsit nehezen jött ki. :roll:

Jaaaaa, még mielőtt CJudit szólna a gyámügynek, hogy sokáig fönt van a gyerek, elmondom, hogy míg írtam, közben már 20 perce leraktam a csecsszopót aludni. Már csend is van, úgyhogy szerintem már alukázik.

Én is megyek, lemosom magamról az út porát, aztán belevetem magam az ágyamba, lehet, hogy még benézek, hátha előkerülnek a régen eltűntek is!

Ja, még magunkról annyit, hogy egyre többet beszél a Lara. Már a nevét is mondja, persze kicsit kifordítva, de olyan édin. A másik hír meg, hogy rászokott a hagymára! :shock: Mindegy, hogy lila vagy vörös, eszi. Kis hagymaszagú, de imádom. Na, nem sokat eszik belőle, de szereti! :P

Melindaaaaaaaaaa, Timiiiiiiiiiii, Éviiiiiiiiiiiiiiiiii!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Edit: Elküldtem én is a telefonszámomat!

Csak hogy amikor már kőröztettek a rendőrök könnyedén bemérhessék a cellainformációkat. :)

Jó éjt Mindenkinek!

Puszi

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Sziasztok!

Igen elég sokat kérnek a nődokik,de hát mit tudunk tenni...én csak azért fogadtam fel,mert igy nyugodtabb voltam,hogy valaki figyel rám..meg azért ismert engem,nem volt idegen...meg hát ugye tudtam hogy császár lesz és tervezett mütét,így mindenképp azt akartam hogy ő csináljon...minden rendben volt most a vizsgálaton,majd fél év mulva mehetek rák szürésre...

én imádok vasalni,föleg a gyerekek ruháit....de ilyen sürün én se mosok és vasalok,1 héten 1-szer talán....végre itthon marad a párom ma,lehet takarítani... :P ma vagy holnap vásárolunk mi is...

ki hallott arról hogy az omega plázába költözik az Auchan?

szép napot
anda-vivibaba
 
 


Jó reggelt!

Andi! Örülök, hogy minden rendben. Én nagyon sokszor mosok, de csak azt vasalom, amit muszáj. :wink:

Nem hallottam az Auchan dologról, de én nagyon örülnék neki, jó kis akciók vannak náluk.

Ma takarítok és túrógombócot csinálok, valamelyik nap nekem is kell mennem vásárolni, de már elolvadhatna a hó, nem lennék a férjemhez kötve állandóan. Nem mintha baj lenne, de ha egyedül tudok kocsikázni, akkor napközben mindent elintézek, nem kell meló után vagy ne adj Isten hétvégén boltba menni.

Szép napot!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Jó reggelt!

Kisasszonykám alszik, ebéd kész, úgyhogy van egy kis időm. Bár ha már a vasalásnál tartunk: vár rám egy adag:( Én mosó masa vagyok, nem tudom, hogy csináljuk, hogy mindig ennyi cucc összejön:( Vasalni pedig annyira, de annyira nem szeretek. MIndig megfogadom, hogy ha leszárad egyből kivasalok, de ez eddig még nem sűrűn jött össze:) És csak gyűjtöm, gyűjtöm a hegyet.

Mosogatógéppel arra jutottam, hogy a tabletta a hunyó. A vizes haver szerint a nyomással ez nincs összefüggésben. Ő nem látott semmi bibit. Kipróbálom a mülleres tablettát meg a port is, aztán majd kiderül.
Még egyszer köszi az ötleteket:)

A tegnapi hallásvizsgálat egész jól sikerült. Igaz, volt egy kis sztrájk előtte, de ez már úgy látszik hozzátartozik minden egyes orvosi talihoz:) A bal fülében van egy kis gyulladás, és sajnos arra nem lett tökéletes az eredmény. Most 3 hónapig orrspray meg szájon át bevehető cseppek, utána ismétlés, és ha akkor is van valami bibi, akkor bizony el kell gondolkozni az orrmandula kivételén.
Az egész vizsgálatra azért volt szükség, mert a k betűje nem akar tisztulni. A logopédus szerint valami hallásgond lehet. Már jártunk vele a SOTE-n is, de onnan elhúztuk a csíkot, mert annyira kedvesek voltak :twisted:

Móni! Tudom, hogy még odébb van a szülinap, csak a wellness-elés miatt időben akartam kezdeni a készülődést. 13-án fogjuk tartani, mert az a szombat szabad lesz mindenkinek. Majdnem, mert sógornőmék kicsit késve tudnak csak jönni, de sajna hozzájuk nem tudom igazítani, mert sok hétvégéjükkel így vannak:(
Hát, én sem indulnék rajzversenyen :D Talán a pont-pont vesszőcske még megy. A gyerekeink viszont kreatívabbak. Na, de beszereztem rajzolós könyvet, amiben lépésből lépésre le van rajzolva, hogy kell pl. egy oroszlánt rajzolni. Gáz, de úgyse nagyon ment :oops:
Én minden anyák napját, karácsonyi ünnepséget végig pityergek. Idén ballagás lesz, szerintem egy százas zsepivel indulok útnak.
A hagymaevéshez betársulok Larához:) fincsi is az, no meg egészséges.

Anna! A torta hagyományos csoki lesz. Egyébként Bence csak és kizárólag azt eszi meg. Nálunk ősztől egészen a karácsonyi ünnepekig egy rakat szülinap van, de Bence miatt szinte mindig csokitortát rendelünk. Mondjuk számomra mindegy, én sajnos mindenfélét megeszek, de néha jó lenne egy kis változatosság.
Sajnálom Rolcsi rossz éjszakáit:( Fog? Frontok?

Judit!
Jó shoppingolást! használd ki még ezt az időt!

Andi!
Igazad van, megnyugtatóbb ha van az embernek dokija. Csak nagyobb odafigyelést kapunk így. Jó hír, hogy minden rendben van!
A gyerekek ruháit én is imádom vasalni. Főleg Rékáét, mert azzal pikk-pakk végzek. Bezzez a párom pólóit...... már kevésbé. Szerencsére nem egy inges fazon.
Auchan: én hallottam ezt a pletykát, de állítólag a fele sem igaz. Nem akar az Auchan erre felé terjeszkedni. Pedig én is bírnám.

ha már a sorozatoknál tartunk. Én a Jóban rosszban-ra szoktam rá. Monk-ot és a Szex és NY-t is szerettem.

Most lépek, kicsit összerakom a lakást. Bár nem tudom, minek, mert Réka felkel, és.....

Puszik, szép napokat!
Judit
jucis
 
 


Sziasztok!

Edit!
Hát,sajnos tényleg gáz,hogy még betegen is hurcolnom kell Ro-t magammal,de amikor csak lehet próbálom megoldani a dolgot.
Igazad van,hogy azért magamra is kell gondolnom,de ha magamról van szó,hajlamos vagyok Pató Pálné lenni! :lol: Lásd a tornát...

Móni!
Igen,tudom hogy Te is írtál ötleteket,csekkoltam is! :wink: De ez a két kaja igazán régen volt...Azért csórok ám Tőled is ötleteket!!! :lol:
Én elhiszem,hogy voltál 57 kiló! :wink: Sőt,azt is,hogy voltál 4 és fél kiló is!!! :wink: :lol: A lényeg,hogy most is szépek,okosak és szerények vagyunk,nem? :lol:

CJudit!
Jó bevásárló-körutat mára!Este várjuk a beszámolót,hány üzletet fosztottatok ki! :D

Jucis!
Sajnálom,hogy gond van Bence fülével!Remélem,hogy használ a gyógyszer,és helyre fog jönni!
A Szex és NY-ot én is néztem!Meg nagy kedvenc volt még a Gilmore girls...

Andrea!
Na,az tök jó,hogy minden rendben volt a kontrollon!
Én csak pletyka szinten hallottam erről az Auchan-os dologról,de én sem bánnám,ha nem kéne Budaörsre,vagy Fehérvárra menni...

Délelőtt lementünk orvoshoz,mert Annának estére hasmenése lett,meg köhögött is már délután.Szirupot kaptak a köhögésükre,meg lánynak kell adni normaflore-t.Hétfőn mehet oviba.Amúgy semmi más bajuk nincs,hálistennek.
Megyünk ebédelni,aztán csendespihenő...

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok!

Éppen ebédelek, gondoltam benézek hozzátok! A levesen már túl vagyok, mindjárt jön a túrógombi. Nem tudtam überelni Melindát az 50 darab szilvigombijával, én "csak" 40-et csináltam. :P Hát szeressük, na. A porszívózás kész, kimostam a paplanokat mert rájuk érett, bár igaz nyáron kimostam őket, de valahogy megint ki kellett. Az egyik már száraz, most szárad a második. Úgy örülök, tök jó illata lett. Még fel kell húznom az ágyneműt és mára ennyi.
Kicsilányom alszik már, így remélem a ma esti elalvás könnyebb lesz mint a tegnapi, szerintem túlpörgött tegnap, úgyhogy elég gázosan sikerült a tegnap este. 10-ig sírt, ha bementünk, röhögött. Ki kellett venni az ágyból és dumált. Ha leraktuk újra sírt. Jól elvoltunk. :lol: Nagyon ritkán van ilyen, úgyhogy belefér, de nem tudtam eldönteni, hogy mi baja van. Lehet, hogy a hagyma! :shock: :roll:

Jucus! Örülök, hogy viszonylag könnyen ment tegnap a vizsgálat, remélem használni fognak a gyógyszerek. Az orrmandula kivétel nem lesz kispiskóta, remélem nem kerül rá a sor, bár ha megoldja a problémát, akkor mindent a cél érdekében. Tatára jártok orros-füleshez?
Ez a könyv tök jó lehet, amiből meg lehet tanulni rajzolni. :lol: Nekem sem ártana.

Anna! Tök jót röhögtem azon, hogy voltam 4,5 kiló is. Hát jaaaa! :wink: Szegény kicsi Anna, remélem kutya baja se lesz hétfőre.

Képzeljétek, időnként kijön a kezemre ilyen allergiás bőrgyulladás, ha valami új krémet, szappant, vegyszert használok. Hát most megint kijött, de úgy, hogy még a karikagyűrűmet is le kellett vennem, mert alatta is lejött a bőr. :cry: Olyan furcsa, mert mióta az eszemet tudom, hordom, soha le nem veszem, de most muszáj volt. Remélem hamar meggyógyul az ujjam.

Megyek, legyúrok egy pár gombócot!

Sziasztok!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Larianyu:Én is csak azt vasalom amit muszáj,hál égnek páromnak se kell minden poloját vasalni...

Judit:nem hiszem hogy pletyka az Auchan mert állitólag már vannak akik jelentkeztek állásra,ide tatabányára....na mindegy annyira nem fontos...

ma voltunk vásárolni,hátha holnapra lesz melója páromnak aztán akkor el tud így menni...

jaj,hasfájós a fiam...tudtok valamit amitől elmulik neki?igy 7 hetesen?mert nehezen alszik el,és kivagyok már a sírásától,meg hogy csak a kezemben alszik el....nem jó ez igy... :cry: köszike

megyek mert megint sír... :x
anda-vivibaba
 
 


Jó napot jón napot!!!!!

Itt lennék. :D

Voltunk zeneböliben,majd a dédinél.Ott volt ma is unojatsóm is,de csak 2-től 3-ig :( .
Tegnap meg volt a családi esemény!Nagyapám felült 10-kor a bicajra :shock: és go ki Környére keresztanyámékhoz.Gondolta majd hazahozzák,ha fáradt lesz és nem bír esetleg hazatekerni.(Mindig bringázott mindenhova,de csak Tatabányán belül és csak ki Környére,messzebb soha!)Mama fél 6-kor telefonál ki,hogy ugyan mikor óhajtják hazahozni az urát.NINCS OTT ÉS NEM IS VOLT!Volt ám riadalom.Az egész család kereste.Kertvárostól Környéig gyalog az út szélén,mert mi van ha elcsapták.Keresztanyám felhívta az egyik rokont Almásfüzitőn,nem ment-e oda,mert régebben készült,na de nem ilyen időben... :shock: Ott sincs. Rendőrség, kórház, mentőállomás... Fél 8-kor telefonálnak a rokonok Almásfüzitőről,hogy ott van :shock: .Fél óra volt amíg a másodikra felért :shock: .Hát a kisöreg,hogy nehogy elcsapják az út szélén,a szántóföldeken ment,és elgabalyodott.Nem kissé!!!!A családból akárki kivitte volna kocsival Környére,de ő nem akart gondot okozni senkinek.Hát okozott nagyobbat este.El lettek kobozva a bringái!!!És nem lehet neki megmagyarázni,hogy 80 évesen az ember nem csavarog ennyit.Na most szerintem megtanulta,hogy nem fiatal,és kihagyhat nem kicsit.Na most örülök,hogy meglett.Persze nem engedte,hogy kihívjam az orvost :twisted: .Remélem nem lesz baja,mert nagyon szeretem!

Larianyu a Milán nem eszi meg a hagymát,mert ejős neki.Pedig mi csak lilát eszünk és pórét.Örülj neki,hogy eszi!Immunerősítő!A legjobb vitamin!!!!!Édi kis hagymazabi.A Milán és a Jázi a zsíros kenyeret komázza!!!

Sokszor elgondolkodtam,hogy ha nem vasalnék,szint alig lenne dolgom! :D Jucis mióta 4-en vagyunk,itt is MINDIG MEGY A MOSÓGÉP! :twisted: .Nekem mostanában nem gyűlik össze! :D Mióta ide járok topicolni :wink: .Érdemes volt regisztrálni! :D
Én nem nagyon eszek édességet,de addikt csokitorta fogyasztó vagyok (bármikor,bármennyit).És ez a libamájra és a tatárbeefsteakre is érvényes! :oops:

Larianyu sajnállak a bőröd miatt.Nekem a Domestostól szokott kijönni piros pöttyike a csuklómig :shock: .Mondjuk engem nem zavar a gumikesztyű.
Én is úgy imádok friss ágyneműben aludni!Annak olyan jó az illata.És úgy ropog,mikor frissen van húzva.Imádjuk na :D .Én csak pamut és vasalni kötelező ágyneműhuzatot szeretek.(Ikeás,mi más...)
Sokszor belegondolok,hogy még jó hogy nincs bekamerázva a lakás.A táncok,az énekek miatt.Nekem a rajzzal sok problémám nincs hál'Istennek!Én a mai napig ki szoktam muteromat röhögni,ha előttem van a kép,hogy milyen malacot rajzolt,mikor kicsik voltunk!!!! :D

Anna nem gáz,hogy bategen is hurcibálni kell a legkisebbet,csak szívünk szerint nem ezt érdemelné.De hát ez a harmadik gyerek sorsa... :( Ettől ő csak edzettebb lesz az életre! :D Csak lehet ez is közrejátszott a nyűgösködésében. Szegénykém.

A túrógombócot mi is szeretjük.Mindig fél kiló túróból csinálom,és mindig kevés,és sose jut eszembe többet venni hozzá :oops: .A tejfölt pedig szigorúan úgy tesszük rá,hogy kikeverem vaníliás cukorral és mézzel!Isteni!

Jucis mikor tesómnak kivették az orrmanduláját,utána sose volt beteg!És addig alig evett,és utána megjött az étvágya is!
A rendrakás nálunk is olyan,mint nálatok!És a mosás is! :( Ez van....Belőlünk él az Ariel és Vanish!!!

Na megyek.Kirakom a bablevest és a palacsintát,amit a déditől kaptunk :D !A palacsintát velem süttette ki :D .Jófej,mi? :twisted:

Sziasztok!

KépKép
nagyedit
 
 


Andi!

Barátnőm és anyukám az ezer éves taktikát mondták:a hátát simizni óramutató járásával megegyező irányban!!!!Állítólag jó.És ha megpróbálod hasra fektetni?A felesleget kibüfizi és semmi sem nyomja a pocit.Nem sokan merik hasra fektetni a kisbabákat.A csípőjének is jót tesz pedig!!!!Nem kell megfogadnod,ha félsz tőle!

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza a mai irományaitokat, csak jöttem lejelentkezni. :)
Hazaértünk, megvagyunk, jól bevásároltunk, úgy gondolom minden megvan a babának. Meg ha már ott voltunk persze a hó eleji kajabevásárlást is megejtettük.
Ja, meg jelmezt is kölcsönöztük, mert a bankrablós projekt kútba esett. Új terv szerint lovag lesz a fiatalember. Jóval emberbarátabb ötlet. :)

Holnap elmegyek fodrászhoz, aztán hátradőlök. Jövő héttől már hivatalosan is gyühet a kis grillcsirke. :lol:

Puszillak Titeket, majd holnap jövök! :)

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan Andinak!

Nekem Laura hasfájós volt. Próbáltunk mindent, de amit jószívvel ajánlhatok és nekünk elmulasztotta a hasfájást, az a Gripe Water. Patikában és a DM-ben is kapható, 1.800,-Ft körül van szerintem. Kapormagkivonatot tartalmaz, nagyon jó emésztési zavarokra, haspuffadásra, hascsikarásra. Minden kajájába tettem a Cicának egy kávéskanállal, úgy tudom szopis babáknak szopi előtt kell a kis szájába adni egy kávéskanállal. Nagyon ajánlom, már én is a hajamat téptem a sok sírástól és amikor elkezdtük használni rögtön volt hatása. Még 6 hósan is tettem a kajájába, pedig akkor már tuti nem lett volna hasfájós, de féltem leállni róla. :oops: De amikor az az üveg is elfogyott, nem vettem többet, és nem is kellett már. :lol:

Majd holnap jövök, jó éjt!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok csajok.

Köszönöm a cipővel kapcsolatos infókat . Még megálmodom ,hogy milyen lesz, bár már kinéztem egyet, de még nem 100 % hogy ő lesz a nyerő.

Fiamette nagyon helyesek a csajok. :D A 20 kg plusz valóban nem látszik rajtad, ha egy korábbi képet látnánk akkor biztos szembe tűnne a különbség. Én 7 kg azután szedem fel hogy letettem a cigit és a 8-at a terhesség alatt , de inkább szülés után. Majd lemegy egyszer. :?

Edit tegnap se, ma se főzni…. kész paradicsom. :twisted: Nem semmi ami a nagypapáddal történt. Az öregek nem is gondolnak amúgy arra hogy mi halálra idegeskedjük magunkat miattuk. Én úgy vagyok vele mikor anyukám nem veszi fel a vezetékes telefont és utána a mobiltelefont sem. Akkor k…ra kiszoktam akadni hogy minek akkor a mobil neki ha nem tarja magánál. Olyankor tényleg minden rossz megfordul az ember fejében…. :(

Móni máshol nem tudom hogy mennyit kérnek a nő dokik a szülésért, de itt Tatabányán általában a terhes gondozás tízszeresét kérik el. Lassan már írod nekünk Lara aranyköpéseit, kis drága milyen aranyos lehet. :D Már alig várom hogy Dávid beszélőkéje beinduljon. Havas utón én sem merek vezetni pedig kéne a gyakorlás ,majd csak eljön a tavasz. 40 gombóc ??? Na azért te sem vagy kispályás. :wink: :D

CJudit akkor most nyugi van. Holnap fodri és mikor a babuci kijön egy gyönyörűséges anyukát fog látni. :wink: Biztos vagyok benne hogy Bence lovagként is helyt fog állni. Mi lett a bankrablós projektel?

Pazár valóban nagyon rendes doki. Nekem ő volt a fogadott dokim de végül nem vele szültem, mert szabin volt ,de mikor meglátta a párom a váróba mindjárt érdeklődött hogy mi újság. Meg is lepődtem mikor bejött a korterembe miután elhúztak a többiek, nagyvizit után. Az este ő volt az ügyeletes és a kórlapomat is megnézte. Lassan ideje lenne nekem is elmenni hozzá rákszűrésre, mert még nem voltam. Nekem jó kis varratom volt, legalább is a nővérek jól ledöbbentek mikor meglátták. De mikor mondtam nekik hogy Dávid hamarabb jött akkor mindjárt mondták hogy olyankor nagyobb vágást csinálnak. A negyedik nap már kapartam a falat annyira fájt, azt hittem sosem szabadulok meg a varratoktól. Egy apró bibi volt és ezzel tényleg teljes a szüléstörténetem : a méhlepény nem akart leválni a méhfalról. 10 perc altatás és leválasztották műtéti úton. Nagyon féltem az altatástól.

Andi én is azért fogadtam dokit mert így biztonságban éreztem magam. Mi lett a vége??? Ügyeletes doki, de szerencsém volt. :D Dávid is elég has fájós volt, én Infacolt adtam neki evés előtt minden reggel 5-6 csepp és aztán nem volt gondunk.

Anna, Jucis nem tudom mi van Dáviddal de az elmúlt két napban nála is borult minden alvási szokás. Szerintem ez a hülye időjárás az oka ,jönnek- mennek a frontok. Móni holnap meleg front készülj fel rá lelkileg. :evil: A tegnap este szegénykém felsírt olyan keservesen hogy végül megint apa és köztem kötött ki, na attól kezdve semmi gondja nem volt. Máskor inkább apa oldalát melegíti de most végig közvetlen mellettem volt. :shock: Carul is aludtam. :evil: Jucis biztos minden rendben lesz Bence fülével, de ha orrmandula kivétel lesz a vége akkor sem kell megijedni ,ahogy Edit írta valóban huss betegségek. :D :wink: A tortának biztos nagy sikere lesz. :D

Gyors zuhany és eldobom magam holnapra.
Jó éjt mindenkinek.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Jó reggelt!

Melinda nálunk a Milánnál, most már rendszeres lesz,hogy köztünk elalszik,és mikor éjjel megébred valamelyikünk,átvisszük.
Ezt mi rontottuk el,de mikor apa szóvá tette,én azt mondtam,ha itt érzi biztonságban magát,nem fogom kirakni!Nem tudom mi lesz,ha a Jázmin is ide szeretne jönni!Tömegnyomor... :shock:

A szülészekről meg annyit,hogy folyamatosan jár hozzá az ember lánya terhesgondozásra,elkérik az árát rendesen,és a szülésnél pont szabin van! :twisted: Ha dokim ezt meg merte volna csinálni! :twisted: A volt munkatársam a feleségénél akkora balhét rendezett,hogy a doki hazajött Ausztriából síelésről a szülésre!Igaza is van.Ne másnap bájologjon a folyosón vele! :twisted: A császárról meg annyit,hogy több pénzt kapnak érte.Azért ilyen népszerű!Nem csak a kismama ad,hanem a fizetésüket emeli.Nem tudom minek kell egy ilyen világban tb-t fizetni!Felesleges!Milánnál a terhesgondozás 6000Ft volt és a szülés 60000Ft,Jázminnál 7000 és 70000Ft.Addigra emelt,mondjuk sok év után.A kórházban csak a főorvos betege voltam és mindenki kedves volt velem.Komáromban nem engedte a dokim,hogy fogadjak szülésznőt.Ott ilyen nincs.
Ennek az egésznek csak annyi a lényege,hogy a dokiban bízni kell!Akárhol lehet szülni,ha ő ott van és megbízol benne!

Este apa játszott a Milánnal,ettek...Akkora kavalkád van a nappaliban,nem is akarok kimenni! :twisted: Vasalni valóm nincs! :D Tegnap 4-kor keltem és kivasaltam mire felkeltek a többiek! :oops:

Na gyertek!
Szép napot mindenkinek!Már péntek! :D

KépKép
nagyedit
 
 


Jó reggelt!

Edit! Asztaaaaa, papád nem semmit alakított. Egyáltalán hogy jut eszébe, hóban, jégben elindulni biciklivel. :shock: Környe helyett Füzítő, nem mindegy. :roll: Gondolom nem lehet neki beszélni, hogy ne induljon útnak. Szerencse, hogy jó vége lett, de el tudom képzelni mit éltetek át. :cry: Azért papának jól jönne Karácsonyra a GPS. :P Ne haragudj, tudom, hogy nem vicces, de elkelne. 80 évesen ennyit letekerni, még mindig nem térek magamhoz. Ráadásul a kertek alatt, ahol még nagyobb a hó.

Nálunk a hagyma nem "ejős", hanem "cííííííííp". :lol: És hamma a neve. :lol:

3/4 kg túróból csináltam a gombit. Jól hangzik a mézes, vaníliás tejföl, ki fogjuk próbálni. Laci szokott úgyis simán tejfölt enni, hogy kever bele vaníliáscukrot meg fahéjat. Csak úgy, nasinak, mint egy joghurtot.

Nekem is IKEA-s ágyneműm van. Meg IKEA-s hálószobám! :P Meg IKEA-s ........... Imádom!!!!!!!

Így könnyű, ha a dédi ad kaját! :lol: Van esze, hogy veled süttette ki a palacsintát, kis csalafinta dédi. :P

Én még olyat nem hallottam, hogy a gyerek hátát kell simizni, ha a hasa fáj! :shock: Olyat már igen, hogy a hasát, óramutató járásával megegyezően, mi is csináltuk. De az igazi a Gripe Water volt, nekünk az Infacol és az Espumisan sem ért semmit. :( Sokat sírt szegény Lari.

Laura nem alszik köztünk, még! :roll: Remélem nem is fog, mert amikor kétszer muszájból odavettük mert beteg volt, én kész voltam, mert a fejemen is feküdt meg mindenhol. Szerencsére nincs igénye rá egyenlőre, így szokta meg, hogy az ágyában van. Persze nagyon jó érzés mikor ott szuszog, de hosszútávon nem buli. Jázminnak csak nem jut eszébe odamenni. :P Egy kolléganőm kislánya mindig ment közéjük aludni, minden reggel úgy jött dolgozni mint a mosott szar.

Az orvossal kapcsolatban tök igaza volt a munkatársadnak. Mondjuk ennyi azért lehetne bennük. Na ez a különbség orvos és orvos között. Az enyém tudta, hogy 16-ától szabin lesz. 12-re voltam kiírva, megszülesztett volna mindenképpen, ha nem kell előbb kivenni Larát. Nem kért pénzt soha, de adtunk, elfogadta. Nem volt kérdés, hogyha hozzá járok, nála is szülök. A szülésnél 30-at akartam adni neki, de mivel nagyon rendes volt, telóztam a Lacinak, hogy 50-et hozzon. Az meg természetes, hogy naponta többször benézett hozzám. Ő állt először az őrzőben az ágyam mellett is. Nagyon rendes doki.

CJudit! Tök jó, hogy jöhet a grillcsirke amikor csak akar, mindene megvan. :P Ilyenkor eszembe jut, hogy mi is hogy vártuk Larát, hogy készítgettük elő a kis cuccait. Imádtam a kisruhák illatát (most is imádom), de már akkor olyan "Lara szagúak" voltak.
Ma meg már a fejed is tuti lesz, úgyhogy hajrá. Lehet hétvégén kíváncsi lesz rád! :lol:

Melinda! Meg lehet tudni, hogy végülis melyik cipő a lehetséges befutó?

Mobiltelefonnal kapcsolatban nekem is vannak hasonló érzéseim. És nagyon rossz, ha nem tudod éppen miért nem veszi fel, nem a legjobb dolgok jutnak az ember eszébe. Most éppen a Lacit hívtam kétszer is, és nem veszi fel, elegem van. Most miért nem? :twisted:
Jajaaaa, melegfront, már érzem is a fejemben. Meg tegnap este is már fejfájással aludtam el, reggelre jobb lett, és most megint érzem, hogy van kókuszom. Ezt a szelet is utálom. :evil:

Tegnap este megint szereztem egy "barátot" magamnak. Múltkor írtam a szomszédék kapuját. Na, eddig ugye nyitogatták jó hangosan, most két napja nyitva hagyják éjjelre. De semmivel nincs kitámasztva. Ezért a szél csak úgy kongatta tegnap este is. Háromnegyed 10 volt, ott a hálónk ablaka, kurván zavart a zörgés, hát mondom én ezt egész éjjel nem hallgatom, mert megüt a guta. Átszóltam a szomszédnak, hogy valamit csináljon a kapuval, kijött, be is csukta. Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy ennyi empátia nincs valakiben, hogy zörög a kapu, az zavarhat minket. De azt sem értem, hogy őt hogy nem zavarja. Én az Áfonyára is mindig rászólok, ha ugat (sokat), meg ha döngeti a kaput, hogy ne zavarjunk már másokat. Meg hát engem is zavar.
Nehogy azt higyjétek, hogy egy hárpia vagyok, csak ami nekem evidens az másnak miért nem? :twisted: Pedig ha csak ennyire odafigyelnénk a másikra, már előrébb lehetnénk, szerintem.

Mindjárt készülünk, és megyünk be a városba. Apa ha végez, megyünk vásárolni. Remélem addig felveszi a telót. :evil: Megint egy csomó mindent összeírtam. Egy vagyon. Egyszerűen nem tudom csökkenteni a fogyasztásunkat. Tegnap jött a vízóra leolvasó is, hát sokkot kaptam. Itt ugye csak hidegvíz fogyasztás van, két hónapra 25 m3. Eddig 20-22 szokott lenni. Megnéztem az órát, nem pörög csak úgy, mert azt hittem, hogy esetleg csőtörés van valahol, valami picinke, de nem. Ennyit fogyasztunk. A gázórát meg sem merem nézni. :roll: Majd ha le kell olvasnom. Komolyan mondom kész vagyok ennyi kiadással.
Ja, még a mosáshoz annyit, hogy aki Persilt használ, a 4 kg-os akciós az Intersparban, 2.200,-. Én ma veszek, remélem lesz még, mert múltkor anyukám hozta el az utolsó 4 zacsit. :P

Szép napot, lelőttem magam!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


sziasztok!

köszi az infó a hasfájásra....hétfön jön a védönő hozzánk azt akkor megbeszélem vele melyiket adhatom neki....vettem a szobába párásitót,jó hideg is lett a szobába de legalább nem száraz a levegő..jól is aludt a manókám már nekem kellett felkelnem fejni,mert szédurrant volna a mellem.... :oops:

megyek rendbe rakom a lakást,aztán hétvégén pihi lesz legalább...most alszik a manókám igy tudok valamit csinálni.. :lol:

sziasztok
anda-vivibaba
 
 


Halihóóóóóóóó!!!!!

Móni most utoljára én is eldobtam az agyam.Több lett a melegvíz és a hidegvíz fogyasztásunk is.Ilyen időben mi nehezebben mozdulunk ki.Több ruhát is hordunk :arrow: többet kell mosni.Nyáron csak pólók,rövidnadrágok vannak ugyebár.Most meg...Kabát és pulóver hegyek :shock: .Ha itthon vagyok,többet járok pisilni :arrow: le is húzom a wc-t magam után :D .Ebben az időben többször belefekszünk a kádba is.Karácsony is a mostani leolvasáshoz tartozott,csak többet ment a mosogatógép.Én összehasonlítottam a tavalyival.Akkor is ennyi volt :twisted: .Akkor fel sem tűnt.Csak idén.(Ennyivel élünk jobb világot :twisted: )Jöhetne a tavasz.Többször mennénk le a játszóra,kevesebb ruha kell....Ideje lenne kevesebbet költeni nekünk is!

Üdv: Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Mindjárt eldobom az agyamat. Írtam egy tök hosszú hozzászólást, erre az egész elszállt, mert a "lap nem jeleníthető meg". Aztán utána 1 órán keresztül be sem jött a babanet főoldal sem.
Általában kimásolom, amit írok, pont ilyen esetekre, de most meggondolatlan voltam.... ó én balga.

Megyek, kardomba dőlök, aztán majd leírom még egyszer amiket írtam. :)

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Hello!

Judit na ne má'!!!Tessék újra írni!Hallgatunk!Vagyis lessük!

Ma nálunk kimaradt a Milánnak a délutáni alvás.Reggel még 9-kor aludtak :shock: .Most már nem rakom le.Itt voltak unokanővéremék. Felköszöntötték a Jázmint,mi meg a Lorát.Sütöttem gyümölcstortát. A gyerekek jól elvoltak.5-en :D .Neki három,nekem kettő.Alig volt vita...Mi is pletyiztünk 8) .Kapott Jázika egy Adidas melegítőt,egy Anna Peti Gergő könyvet (Nagyon szeretjük!Tessék megnézni a könyvesboltban...Nem bonyolult a szövege és az egy kisgyereknél fontos,és hétköznapi egyszerű dolgokról szól.Háromgyerekes anyuka írja és rajzolja és nem olyan drága,mint egy 20 oldalas hipercsillogó.),pizsamát, kisnadrágot, meg zsírkrétát küldött füzettel.(Ebből van amit keresztanyám küldött nekik.)

Móni nekünk is kéne boltba menni.Mindig húzom halasztom,de nincs itthon vizünk se már! :twisted: Még jó,hogy a gyerekeknek minden van :D .Aztán lehet apa megy macekolni délután,a két gyerekkel meg valahogy nincs kedvem bevásárolni!Én sem szoktam ilyen időben vezetni.Ez az első tél.Eddig nekem minden ősszel lejárt a jogsim és tavasszal újra lett :D .A férjem ehhez mindig hozzáteszi,hogy csak Tatabányán érvényes.Max Környéig megyek vele :D .Ez van.Férfimunka a vezetés.Jobb mindenkinek ha sokat nem tartózkodom a forgalomban a kormány mögött.

Na megyek,mert kisfiamnak olvasni kell... :D

Puszi mindenkinek!!!!

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok!

Móni!
Aztaa,40 túrógombóc? :shock: Nem vagy semmi Te sem!!! :lol:
Sajnálom a kezed...Annának hidegallergiája van,a kézfején jön ki mindig...Eddig én valami időszakos ekcémának gondoltam,de most hogy írattunk rá megint krémet,mondta az orvos,hogy ez hidegallergia... :cry: Neked nincs valami krémed rá?Vagy nem is szoktad kenegetni?

A szomszédékkal nem lehetne beszélni?Én nemtom,lehet én vagyok a gáz,de én mindig rászólok a gyerekekre ha nagy a visítás kinn az udvaron,mert hát hiába kertes ház,és azt csinálok amit akarok,a szomszédokra igyekszem tekintettel lenni.Ha csak lehet,minnél kevesebb konfliktust akarok az életembe...Szóval,nem lehet velük szép szóval beszélni?VAgy ez már megvolt és hasztalan?

Megvolt a bevásárlás?Mióta rácsodálkoztál,hogy mi mindennap járunk boltba,azóta azon gondolkozom,hogy mit csinálok rosszul...Én sajna nem tudok egy hétre előre tervezni,illetve tudok,csak nem a háztartásban...De majd tanulok Tőled-Tőletek,hátha sikerül... 8)


Andrea!
Sajnálom,hogy fáj a hasa Márknak!Szegénykém,biztos megviseli Őt!Meg hát Téged is...Ötletem sajnos nincs,de a többiek szerintem jó ötleteket adtak!

Edit!
Nem semmi nagypapád van!El tudom képzelni,hogy megvolt az össznépi szívroham,mikor nem ért át Környére...Almásfüzitőn kötött ki???Az pedig nem itt van a szomszédban!Ennyi idősen még Környe is szép teljesítmény!Ők tényleg az a korosztály,akik nem akarnak a "terhünkre" lenni,és nem lehet nekik megmagyarázni,hogy az ember örül,ha tud nekik bármiben segíteni...

Vegyetek egy nagyobb ágyat,és akkor Jázminnak is simán befér majd közétek! :wink:

Nagyon jó ajándékokat kapott Jázmin!Erről az Anna Peti...könyvekről már hallottam,sokan dícsérik.Ha lesz idő és alkalom,berobogok majd könyvesboltba,és beleolvasok,hogy milyen...

Mióta jogsim van,nekem ez volt az első tél,hogy pánikoltam...De most nagyon,úgy látszik,bepótoltam az elmúlt pár évet... :oops: Most tréningezem magam(gyerekek nélkül el merek indulni még ha csúszik is az út),de be szokott azért ülni mellém a para...


CJudit!
Nagyon ügyesek voltatok,hogy ennyi mindent elintéztetek!Megvolt már a fodrász?Bence jelmeze is megvan,nagyon ügyik vagytok!Bankrabló helyett lovag?Ez is tök jó ötlet!Jövőhéten nekem is rá kell állnom Annának a jelmezéhez kiegészítőket szerezni...Pénteken farsangi buli!

Délután engem sem akart beengedni a babanet,nem tudom mi történt...


Melinda!
Tényleg,most hogy írod!Ha Gáborék nincsenek itthon,és nem tudom őket elérni,második próbálkozás után már nekem is görcsbe van a gyomrom...De ezzel Ő is így van,meg szerintem mindegyikünk.

Sajnálom,hogy nálatok is elromlott bébi alvókája...Milyen volt az éjjeletek?Én már nemtom,mi van Roval,mikor miért alszik,és miért nem...Ugyanúgy csinálok mindent,és ezek szerint mégsem!Az éjszakát most egy-két nyöszizéstől eltekintve végigaludta!Nem értem,de nem bánom egyáltalán! :D



Felhívott Anci kora délután,hogy szeretné ha Norbi lenn aludna náluk,mert Zoli unatkozik...Úgyhogy ma csak 2 gyermekkel futom az esti programot...
Anna és Ro is nagyon köhög még,de már olyan felszakadósan szerencsére.Anna hasmenése is múlóban van.Alakul a dolog.
Holnap délelőtt megyünk Norbért,délután jön barátunk,hoz hurkát-kolbászt,pakolom a fagyasztóba.Vasárnap meg rokonlátogatóba megyünk,ha minden jól megy.
De addig még úgyis jövök!
Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Jó estét!

Judit azt elfelejtettem megkérdezni,hogy Bence lovag lesz,a szerelméért fog majd megvívni?Látod,nincs is benne semmi rosszaság.Rendes,tisztességes kispasi!Hál' istennek még vannak ilyenek!

Anna én meg tuti,hogy mindig elfelejtek valamit a boltból.Sokszor van,hogy este leugrok a Pennybe (itt van mellettünk) és másnap kiderül reggel,hogy még kéne ez-az.Általában apa hoz pékárut,szalámit meg egész rúddal szoktam venni és itthon szeletelőgéppel vágom fel.Nem csoda,hogy minden nap mész boltba.Ha három gyerekre kellene bevásárolni egy hétre,agyadat eldobnád a pénztárnál! :shock:

Nálunk is szarakodott a babanet.

Ma a gyerkőcök fél órája aludtak el.Apa még dolgozik :( .Felmostam az előbb,levittem a szemetet.Most meg kicsit ideültem.Reggel biztos hamar kukorékolni fognak.Holnap kezdem a tanfolyamot,apa lesz a bébisintér.Kíváncsi leszek,mi lesz.Ennyit még senki nem vigyázott rájuk (rajtam kívül).Reggel 9-re megyek és 4-ig tart.Kaja a hűtőben nekik,alvással nem tudom mi lesz.Szerintem egész nap rajzolni fognak.Apa részletesen lerajzol mindent:kukásautó,Bobcat,Caterpillar,rönkszállító.... és társaik :shock: .

Andi azt nem mondtam,hogy attól is függ,hogy fáj a baba hasa,hogy te mit eszel.Tilos:karalábé,káposzta, kukorica, borsófélék, babok, lencse, fűszeres ételek.Ugye nem eszel ilyeneket?Nem ám azért rosszalkodik Márkbaba pocója?

Melinda!Te mi jót csináltál ma?Alig meséltél mostanában magatokról!Ti sem dugjátok ki sok időre az orrotokat,mi?

Jucis Réka nem enged netközelbe?Mikor utaztok?Bocs ha már írtad :oops: .

Na most léptem lezuhanyozni!Írjatok!

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Sziasztok.

Manó hamar bealudt, holnap reggel megint 6-kor ébreszteni fog hogy „ eme eme”. :roll: Tejci után vissza alszik de mi már nem tudunk. :(
Ma vettünk neki járássegítőt, lelkesedés meg van de még nem jött rá hogy mükszik a dolog. Mutatom neki és ő azzal a lendülettel nyúl a kezem után. Nagy örömmel pakolja a labdákat hogy zenéljen neki és minden mozgathatót megmozgat csak hogy villogjon. :D

Edit valóban nem sok minden történik velünk mostanában. Az idő car így inkább bent csücsülünk és próbáljuk értelmesen eltölteni az időt. Ma voltunk vásárolni, és olyan hülye szél fújt hogy szegény manó azt se tudta hogy, hogy bújjon belém. :evil: Pedig csak kiszálltunk a kocsiból, be boltba és fordítva. Holnapra is a DM van betervezve ,de azt hiszem a babakocsis séta felejtős, inkább kocsiba és a pláza lesz a célpont.
Nagyobb ágy a megoldás, mese nincs ha a kiscsaj is közétek vetődik :twisted: . Szerencsére mi a 190 cm-es széles ágyon kényelmesen elférünk, kivétel mikor Dávid úgy dönt hogy neki keresztbe fekve jó. :roll:
Anna Peti Gergő könyvet majd én is megkuksizom .
Mennyi ideig tart a tanfolyam és egy héten hányszor kell menned? Jó hogy a párod meg tudja oldani és otthon marad a gyerekekkel. Biztos jó buli lesz, anya nincs otthon apával lesznek majdnem egész nap. :D :D

CJudit várjuk a "tök hosszú hozzászólást". :wink:

Móni ne is törődj, ha sikerült egy új „ barátot „ szerezni. Szerintem az a minimum hogy azok akik egymás mellett laknak tekintettel vannak egymásra. Nem hiszem hogy őket nem is zavarta, csak gondolom a kényelem. :evil:
Nektek is sikerült egy halom pénztől megszabadulni? Én is igyekszem oda figyelni hogy mire költök, de néha nagyon nem megy. Ami egyszer kell az kell. :roll: Ép most hallottam a tv-ben hogy meleg ékezési utalványt a boltokban már nem fogadják el, mert megbüntetik őket. Hurrá a Zurammal azt választottúk idénre is, üdülési csekkel mert a CBA-ba elfogadták. Hát max többet járunk majd McDonaldsba. :twisted: Holnap nálunk is túrógombóc lesz , a párom egy fél kiló túrót pakolt be a kosárba finoman értésemre adva azt hogy ha 30 db lesz akkor sem lesz kifogása ellene. Nagyon szereti. :D

Andi remélem valamelyik a tippek közül beválik és használni fog Márknak. Kíváncsi vagyok a védőnő mit mond.

Anna akkor kezet foghatunk, már nem vagyok egyedül a hidegallergiával. Szerencsére nekem egy ideje nem jött elő. Remélem nem is fog. Most 20 perce sírt fel a manó , de nagyon keservesen. :? Felvettem és úgy bujt belém a drágaságom. Lehet éjjel megint hálótársunk lesz.? Ma miután haza jöttünk a bevásárlásból, ő is köhögött 2-3 x . Remélem hogy nem lappang bene valami. Milyen köhögés elleni löttyöt adsz a gyerekeknek? Ha esetleg holnap többször köhögne akkor adnák neki valamit, hétfőn meg elvinném a dokihoz. Ügyeletre nem vinném csak azért mert köhög és hogy megnézzék a torkát. Lehet hogy még ott szedd össze nekem valamit. Jobbulást a kicsiknek. :)

Tescoban van fehér rövid ujjú body 450 ft/ db. Be is spájzoltam ma egy párat Dávidnak. Valahogy a bodykból nekünk sosem elég. :shock:

Jó éjt mindenkinek, szép álmokat és kezeket a paplan fölé. :wink:

Puszi.

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

azt mondja a barátnöm,hogy valószinű,hogy amit szedek homeopátiás tejserkentő bogyótól fáj a manó hasa...most teát iszok,bár ettől kevesebb tejem van...remélem be fog indulni..

Edit:nem eszem azokat a dolgokat amiket irtál,természetesen figyelek arra mit eszek...

Amugy szinte mindig hason fekszik Márk kajcsi után szoktam egy kicsit a hátára rakni,és utána hason elalszik...van hogy csendben,de van mikor kicsit sírdogálva...

megyek össze irom mit hozzon a párom a boltból,mert pár dolog lemaradt.. :oops:
szép napot
anda-vivibaba
 
 


Jó reggelt!

Meg vagyok ám én is. Tegnap próbáltam bejelentkezni, de nem jött be a babanet. Este meg kihasználtam, hogy csak Réka van itthon, és korán ágyba bújtam. Ezer éve nem volt már olyan, hogy a sorozatot nem felvételről nézem, hanem élesben:)

Most megyek shoppingolni. Este jövök, vagy délután valamikor. Remélem, addig nem gyűlik még jóval nagyobb termés, mert már ezt is nehéz lesz visszaolvasni :D

Puszik,
Judit
jucis
 
 


Sziasztok!

Melinda!
A melegutalványt már elvileg tényleg nem fogadhatják el pl. a Cba-ban,de mi most voltunk,és azzal fizettek még tök sokan...Állítólag egy csomó szakszervezet reklamál ez miatt,mert ugye akkor hozták ezt a rendeletet,miután mindenki nyilatkozott a cafeteria-keretről...Hát nagyon remélem,hogyha nem változtatnak ezen a rendeleten,legalább lehet újra nyilatkozni a cafeteriáról!!!Vannak olyan hírek is,hogy a Spar most akarta bevezetni hogy elfogadják náluk is a melegutalványt...Aztán hogy ebből mi igaz?...Szóval ami a lényeg,hogy MOST még elfogadják a Cba-ban tuti!!!
Köhögésre a lándzsás utifű szirupot adom nekik,nálunk nagyon bevált!

Jucis!
Akkor legalább kipihented magad egy picit!
Mikor is indultok?Vagy már el is indultatok? :oops:

Andrea!
Lehet hogy a homeós bogyó a hunyó?De akkor ha teát iszol,attól nem fog neki fájni a pocak?Vagy nem ugyanaz a hatóanyaguk?MIndenesetre kitartás,remélem hamarosan elmúlik ez a pocakfájás!!!

Edit!
Ez hétvégi tanfolyam?Mennyi ideig fog tartani?Tök jó,hogy így meg tudjátok oldani hogy Apa vigyáz csemetékre!Biztos jól fogják venni az akadályokat,maximum rendetlenség fog várni,de ez meg belefér,nem? :wink:
Az még hagyján,hogy a bevásárlásnál a pénztárnál eldobnám az agyam,de én is mindig elfelejtek valamit...Még ha listával megyek is! :lol:
Szoktunk néha mi is rúd szalámit venni,aztán a fiúk elhordják tízóraira,de nem túl gyakran.

Móni!
Minden rendben?Ottragadtál valamelyik boltban a bevásárlásnál??? :lol: Merre jársz,bogárkám?

Timi,Évi,többiek?Aranyórásat játszunk? :lol: :twisted:

Képzeljétek,Anci adott rakott kelt,annyira fincsi!Meg almás pitét,azt még nem kóstoltuk meg,de az is biztos finom!
Este nem tudom mi volt velem,de 9-kor arra riadtam,hogy elaludtam,Rolanddal a hasamon...Egész jó éjjelünk volt megint szerencsére!Még mindig köhögnek szegénykéim,hááát lehet hogy Anna mégsem megy hétfőn oviba még.
Most szusszanunk egy kicsit,Rolcsit lerakom aludni nemsokára.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a hiányolást, most nem reagálnék senkire, ne haragudjatok, már tegnap óta szétmegy a fejem a gondolkodástól.
Tegnap fél 11-kor délelőtt jött a telefon, hogy most fel tudnák venni a Larát a módszertaniba. A szeptembert nem garantálják, de mivel most tölti márciusban a 2 évet, ezért telefonáltak, MOST van hely.
Na, most légy okos, Domokos. Gyerekek, hogy én tegnap óta mit állok ki. Még abban is elbizonytalanodtam, amiben eddig biztos voltam. :P Már szétbőgtem a fejemet. Kértem haladékot a nőtől a döntésre. Először rávágtam, hogy de mi csak szeptemberben akarunk menni. Utána mikor mondta, hogy akkor nem lesz már biztos a helyünk, mert csak annyi szülőt értesítenek, ahány kisgyerek elmegy oviba, akkor mondtam, hogy na, akkor most nem tudom.
Jajjaj, annyi minden szól mellette, és annyi ellene. Az ész azt diktálja, hogy vigyem, de a szívem...... megszakad bele. Csajok, komolyan mondom, nem gondoltam, hogy ez ilyen nehéz lesz, és hol van még a beszoktatás. :shock:
Ha úgy döntök, hogy igen, akkor a melóhellyel is beszélnem kell, hogy szabi után jönnék, remélem ott nem lesz gond. Akkor májusban kezdenék dolgozni körülbelül. Nem tudom a beszoktatást mikor kellene kezdeni.
Laura imádja a gyerekeket, jó lenne neki a gyerektársaság. Anyagilag sokkal könnyebb lenne. DDDEEEE nem lesz velem a gyerekem!!!!!! Próbálom magam edzeni a gondolatra, hogy megnőnek, igen, el kell tudni engedni. Hááááát, de ez kurva nehéz.
Van egy gyönyörű idézet, pontosan nem tudom idézni, de a lényege, hogy két fontos dolog van, amit az ember kell tudjon adni a gyermekének, gyökereket és szárnyakat. Naaaaa, mindig ez jár a fejemben. A gyökerek megvannak, de most jönnének a szárnyak, hát csajok, nem győzöm ismételni magam, nagyon nehéz.
Lehet, hogy túl szentimentális vagyok, de nem voltam erre még felkészülve. Annyira a szeptember lebegett a szemem előtt.
Laura nagyon anyás, mi lesz vele, ha úgy döntök, hogy beadom.
Mondjuk a gyerekek könnyen alkalmazkodnak, lehet, hogy Ő simán venné az akadályokat, nekem lesz nehezebb, ki tudja.
Szóval nagy a dilemmám, még itt a hétvége rágni magam.
Apukája szerint jó volna, ha menne, ő hidegfejjel végiggondolta, de vérzik az Ő szíve is. Ahogy elmondta az érzéseit, kész voltam.

Majd jövök még, köszi, hogy meghallgattok!

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Anna!hát elméletileg jónak kell lennie a teának,egy idő után nem tudom hogy ez miatt is lehet e hasfájós de csak nem...lánykámnál nem voltak ilyen gondok,jó lenne ha tényleg vége lenne ennek az időszaknak.. :oops:

most elég sokat alszik,igaz most cicit is kapott meg egy kis tápszert,mert nagyon hamar elalszik a cicin és nem eszik eleget,meg ugy éreztem nincs is tejem,igy adtam neki tápszert...de kiütötte magát...már érzem a cicin hogy telítődik... :oops:

lassan hozzá kell szoknom hogy már nem alszik egész nap,ő vele is kell többet foglalkozni....

lányok!ha esetleg valakit érdekel 0-2 éves lányka ruhák,/kabát,bady,pulcsi,szoknya,stb../akkor érdeklődhetnek nálam,olcsón eladom mert nem tudom már hova rakni a ruhákat...alig használt és szinte uj ruhák....amik már többet voltak használva azokat leadtam a védönönek,ö meg oda adja akinek szüksége van rá...előre is köszike

szép napot,jó hétvégét
anda-vivibaba
 
 


Móni!
Aztaaa,ez most tényleg hirtelen jött Nektek!Segíteni sajna nem tudok.... :cry: Hát,ötletnek esetleg annyit,hogy fogadjátok el a helyet,és ha nem bírja Laura,visszamész csak gyesre.Bár mondjuk ezt meg a munkahelyeden nem díjaznák...Anyám,nem irigyellek!Volt egy terved,és most meg borítanak mindent!Kemény hétvégéd lesz az tuti!
Szerintem a kiscsaj amúgy simán venné az akadályokat,tudod nem Őket viseli meg jobban az elválás,hanem minket! :cry:
Ha tudok segíteni mégis bármiben,HÍVJ!!!
Az biztos,hogy ismerve Téged,jól fogsz dönteni!!!

Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Sziasztok.

Este még jövök most csak Móninak.

Nekem is megfájdult a fejem ahogy olvastam soraidat. Én is nehezen viselem az ilyen nem várt dolgokat főleg ha a kicsimmel kapcsolatos. :? Hirtelen jött, de gondolj arra hogy ez a tuti, így biztosított Lara helye a bölcsiben. 2 hónapig minimum otthon leszel szabadságon, az összegyűlt szabikat ki kell adniuk mindjárt ahogy vissza mész. Időtök lesz neki is és neked is megszokni a helyzetet. Egyszer és egyszer ,sajnos eljön ez az idő is. Én már most edzem magam rá és már most k…a nehéz. :cry: :cry: :cry:
Ez az én véleményem. Fel a fejjel biztos minden rendben lesz. Jó döntést fogsz hozni bármi legyen is az. :wink:

Idézet: „Goethe szerint: két dolgot kell adni a gyermekeknek: gyökereket és szárnyakat. Gyökereket, amelyek tartást adnak, hogy tudják hova tartoznak, de ugyanígy szárnyakat is, amelyek az egyiket a kényszereitől és előítéleteitől szabadítják meg, a másiknak lehetőséget adnak új utakat bejárni, vagy inkább repülni.”

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Sziasztok!

Anna, Melinda! Köszönöm a soraitokat.
Anna! Sejtem én, hogy Ő könnyebben venné az akadályokat, csakhát, csakhát....... :cry:

Melinda! Köszönöm a pontos idézetet! Nagyon igaz szerintem, jó lenne eszerint nevelni a gyermekemet, csakhát, csakhát....... :cry: Eddzed is magad a dologra, mert az hogy k....va szar, az nem kifejezés. Én is edzettem volna magam a szeptemberre, de még az is lehet, hogy fogom is. :wink:
Még nem döntöttem. Még ráérek. :lol:

Jajjjj, csajok! Mennyire lehet szeretni ezeket a kis ördögpalántákat! :roll:

A poén az, hogy tavaly mikor feliratkoztunk, tehetetlenségemben bőgtem, mert sehol semmivel nem bíztattak. Most meg itt a lehetőség, most meg ezen bőgök. Tök hülye picsa vagyok, mi? :evil:

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Móni!
Akkor lennél hülyepé,ha nem viselne meg ez az egész!
Szeptemberre nem bíztattak tavaly sem?Vagy úgy egyáltalán nem bíztattak hogy lesz helye Larának?
Oké,oké,még nem döntöttél,de én azért érzek egy kis hajlást az egyik irányba... :wink:
Vagy ne akarjak belelátni semmit inkább,az a biztos... :lol:
Pusszancs!

Kép
Kép
Kép
d.anna
 
 


Anna!

Annyit mondtak tavaly, hogy szelektálnak, és természetesen a vidéki gyerek hátra kerül.
Melyik irányba látod a hajlást? :wink:
Most is azt mondta a nő, hogy most a biztos a szeptember nem, mondjuk ezt se nagyon értem, de mindegy.
Na, evvan.

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Én is látom melyik irányba hajlik a Móni :D :D :D

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Szép jó estét!

Itt lennék.Móni nehéz okosnak lenni!Én nem adnám be.Olyat még nem láttam,hogy valaki elment dolgozni és nem vették be a gyereket sehova.Itt nálunk a lakótelepen,akik akartak,mind vissza tudtak eddig menni dolgozni,és mindenkinek bevették a csemetéjét.Én nem adnám be a helyedben.Ez egy igazán tartalmas nyár lenne nektek,pancsival az udvaron és egy csomó közös élményetek lenne!!!!És a nyáron összegyűjtött energiával mennél szeptemberben dolgozni. :D Ráadásul ezekre az időszakokra még a Lara is emlékezni fog!Ha meg hátrányban éreznétek magatokat,jelentkezzetek be arra a pár napra anyukádékhoz tatabányai lakosnak 8) .Ez nem csalás,csak.....A bölisnénik állandóan csak beparáztatják az anyukákat.Mim meg nem tudunk kétségbeesésünkben mit tenni.Melindának is igaza van,hogy ez legalább tuti.Őt is megértem.Neki a tutira kell menni!Nincs itt a rokonság mellette.Na szóval.Én a helyedben nem adnám be.Szerintem tégy úgy,amit a Larának legjobbnak érzel.Fogsz te szeptemberben is helyet találni,anya! :D Nem vagy egy elveszett csaj (szerintem),akit madzagon mozgat a bőlcsőde :twisted: !Mindig lesz valahogy...
Ha most adod be,már most jobb lesz anyagilag,nem csak szeptembertől 8) !Lara miatt kár aggódnod!Aki sírni fog,az te leszel,nem ő.Attól,hogy bölis lesz,nem vagy rossz anya.Legfeljebb nem fogsz annyit finomságot főzni,mint eddig,hanem minden percet a kisasszonnyal töltesz! :D Rágjátok át apával az egészet.Számoljátok össze mi szól ellene és mi mellette.Döntsön a több.Látod itt a Ságvári böliben most is van hely,írta múltkor a csajszi.
Szó mi szó a saját gyerekénél nem lehet elég okos az ember (lánya)!

Megvolt a tanfolyam.Számítógépismeretek egész nap.Jövő héten is.Utána anatómia :shock: .Belenéztem a könyvbe :shock: :shock: :shock: .Na mindegy,menni fog,ha tanulok.
A gyerekek elvoltak.Apa lement sétálni velük,nem aludt a Milán ma sem.Már durmol negyed órája.Nem szabadna neki leszokni az alvásról! :twisted: Én egy éves koromtól reggel 6-tól este 7-ig nem aludtam. :roll: Gondolhatjátok muteromat,hova kívánt nyáron hat hónapos terhesen. :twisted: (Hét hónapig bírta szegénykém az áldott állapotot.)

Jucis jól tetted,hogy pihentél!!!!Rád fért.Ennyi jár...Nem írtad múltkor,hova pakoltad fel a ruhákat árulni!Én egyik pillanatban eladnám a másikban megtartanám.Csak akkor vállalnék harmadikat,ha olyan anyagi helyzetben lennénk.(Akkor meg nem számít pár ruha megvétele)De viszont megtartanám, mert jól jönne akkor is.Nem vagyok elherdálós típus.Vehetnénk a gyerekeknek csomó új ruhát,de annyit örököltünk,hogy felesleges pénzkidobásnak tartom.Újakat is sokat kapnak ha van valamilyük.(Szülinap,névnap,karácsony,húsvét.....)No meg tesóm is szeretne lassan babát.Akkor meg neki is jó lenne,ha egy csomó mindent adnék neki.
Egy-két dolgot viszont el szertenék adni: kiságy,bébikomp...

JUDIT,ÉVI,TIMI!!!!!!!ELŐBÚJNI!!!!

Lelövöm magam,ha írtok akkor még elolvasom....

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Én tavaly novemberben kaptam egy telefont de nem a bölicsiből hanem a munkahelyemről. Üres lett egy olyan pozíció amire már nagyon rég vártam , vágytam. Tudták hogy még nagyon pici Dávid de mindenképen szóltak hogy esetleg nem érdekkel-e. Dehogy nem érdekkel mondtam…. Egy napon át vívódtam hogy mi legyen, szégyellem is magam mert még Dávidra se tudtam nagyon oda figyelni az nap. Az ész és a szív harca dúlt bennem. :oops: Este mikor Dávid már ágyban volt, néztem a pici fiam és már tudtam hogy lesz ami lesz de ezeket a pillanatokat semmilyen jó meló nem fogja pótolni. A szív győzött és nem bánom. :D Nagyon jól esett hogy gondoltak rám és megértették döntésem. :D

Ezzel szerintem elmondtam mindent hogy a szívem mélyén mit tennék a helyedben. :wink:

Melinda

Kép
dávidbaba
 
 


Megérte akkor.Mindjárt én is elsírom magam :cry: !Az élet (és persze Dávid) meg fogja hálálni ezt a döntésedet!

Ja Móninak még annyit!Hogy ha elmegy dolgozni kötelező jelleggel minden nap jelentkezhet itt a topicon/Nem ám lelépsz,te nő!!!!A munkahelyed is meg fogja érteni,ha fel-fellépsz a babanetre!Én adok rá engedélyt :wink: !

Edit

KépKép
nagyedit
 
 


Lányok!

Köszönöm a bíztatást, kedves szavakat, véleményeket. De sajna a döntés az enyém. :P
Pont amiket leírt Edit, azok miatt akartam a nyarat még itthon. A tbányai lakcímen már tavaly óta túlvagyunk. :lol: De akkor is szelektálnak. :x
Hát pont ez az, amit Melinda is ír, hogyha elnézem a kicsi pofiját, akkor semmi más nem számít.
Viszont a férjem is bíztat, hogy adjuk be, de ugyanakkor Ő is átérzi a helyzetet.
Még az is lehet, hogy szeptemberben indul minicsoport itt a faluban. De ki tudja....... Mert még senki. :twisted:
Eddig nem foglalkoztam az anyagiakkal sem, de mióta átbeszéltük, bizony már az is "számít". Úgy voltam, hogy valahogy csak lesz. De még mindig azt mondom, hogy olyan pici még a Lara, még én kellek neki. Ha nem lenne még két éves, akkor egy percig nem gondolkodnék, hogy maradok vele itthon. De így? Eddig evidens volt, hogy itthon maradok vele szeptemberig, túl a fentieken, meg hogy imádom, mert a bölcsik akkortól szokták bevenni a gyerekeket. Erre bakker telefonálnak. :twisted:
Jajjajjaj, abba is hagyom.
Mindenkinek köszönöm amit leírt. Majd döntök. 8)
Csajok, lelövöm magam! :P Mostmár nem fárasztalak tovább benneteket!

Ígérem lassanként reagálni is fogok! :P De nagyon fáj ám a fejem. :roll:

Mindenkit puszilunk! A döntésről természetesen tájékoztatlak benneteket! :P

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Edit!

Na, ez meg a másik, amiért nem akarok még dolgozni! :P :P :P

Puszik: Larianyu
Kép
larianyu
 
 


Sziasztok!

Móni! Tudom, hogy a lányok már mindent leírtak, és biztos vagyok benne, hogy jó döntést fogtok hozni. Nagyon nehéz döntés az biztos, hiszen valljuk be nem csupán a mocskos anyagiakról van szó. Közted és Lara között annyira szoros és harmonikus kapcsolat van, hogy egyértelmű nehéz lesz az elválás.(bár hozzáteszem, tényleg minket jobban megvisel az elválás). Jön a nyár, Lara beszélőkéje is egyre inkább beindul, és annyi minden szépséget tud adni minden nap Neked.

Én minden ilyen esetben előveszek egy papírt, és felírom a két oldalára az előnyöket és a hátrányokat. Persze utána sem egyszerű kimondani, de talán megkönnyíti az ember dolgát.

A bölcsi részéről pedig: miért olyan biztos, hogy nem lesz szeptemberben hely??? És bocsi, de azt a részt nem értem, hogy annyi hely van, ahányan mennek oviba. De csak szeptemberben mennek oviba, nem???

Kíváncsi vagyok, végül mi lesz a döntésetek.

Lányok! Kész vagyok, de szó szerint. Holnap indulunk, 2-től lehet elfoglalni a szállást. Az időjárás cseppet sem kedvez, arra felé eléggé esett a hó:( Majd szép lassan eldöcögünk. Annyi cuccunk van, mintha nem is 5 napra, de lealább 5 hónapra mennénk :D

Edit! Én a babaszobára illetve az indexre tettem fel a ruhákat. Egyelőre nem sok sikerrel, nagyon sokan árulnak. Tudod, mi nem tervezünk már tesót. Nővéremnek adtam jó néhány cuccot, de ugye onnan is jönnek vissza. Már nincs kinek félrerakni. Karácsony előtt vittünk be a Vanilla Mix-be egy doboznyi ruhát, ott elvileg levásárolhatok 20ezer ft-t (vittünk be több zsáknyi cuccot a családsegítőbe is). Most viszont jobb lenne kp -t látni a rucikból. A vaterán már egy csomó mindent eladtunk: kenguru, légzésfigyelő, mellszívó, na, de még így is raktár a lakás. Én sem szeretem elkótyavetyélni a cuccainkat, de már nincs értelme őrizni, és jön a tavasz (remélhetőleg nemsokára) és bizony kell egy raklap cucc a gyerekeknek.

Andi! Babamasszázst nem próbáltad még a pocira? Valamelyik babának bejön. Na, persze ehhez idő kell... én is nehezen hoztam össze, sőt :(

Melinda! Nekem sikerült puhatalpú cipőt szerezni. VAgyis még csak megrendelni. Itt:
http://www.babaszoba.hu/csevego/temak/P ... ?#h9118049
Ahogy látod, lényegesen olcsóbb mint itthon.
Sajnálom, hogy Dávid rosszul alszik. Tényleg annyira nehéz, hogy az ember nem tudja, miért. Rékánál most a fogak játszanak be, nálatok nem lehet ez a ludas?
Nálunk Bence volt köztünk alvós. A mai napig a mi ágyunkba alszik el, és utána hurcoljuk át a helyére. Lassan már le kéne erről szokni. Talán ha Réka is bevárja már az esti mesét. Réka viszont abszolút nem szeret köztünk aludni. Egyszer-kétszer vettünk közénk, de akkor is játék lett belőle.

Anna! Stodal szirupot nem próbáltam még köhögésre? Nálunk az is be szokott jönni. Fincsi volt az almás pite? Én imádom, nyam-nyam.

Képzeljétek, Réka már egy csomószor megáll egyedül, de hiába hívjuk nem hajlandó egyet sem lépni. Egyből lecsücsül, és hozzánk mászik. A legújabb, hogy a térdén közlekedik, irtó édi, csak ugye a nacik térde így is tönkre megy.
Ja, ma tejet ivott. Forralatlan, cukrozatlan, 1,5%-os tejet. Apja ezt ivott, és kapott belőle. Ízlett neki :D

Megyek csicsikálni, hátha tudok ettől a fránya köhögéstől. Reggel még hajat kell mosnom, aztán irány Sümeg!
jucis
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt vagyok ám, nem tűntem el. Rossz pénz nem vész el. :)
Ma voltam újra NST-n, és mivel ráért a szülésznőm, körbevitt minket az osztályon. Megmutatta a szülőszobát, ami igazából a férjemnek volt újdonság, én már jártam ott. :)

A mai naptól kezdve már hivatalosan is bármikor megszülethet a kisbabánk, engedélyt kapott. :) Holnap kezdetét veszi a 38. hét, úgyhogy már nem számítana egyáltalán koraszülöttnek ha megérkezne, időre született újszülöttként kezelnék, hiszen ő már elvileg és gyakorlatilag is készen van. :) A nagy mű elkészült. :) Meg ugye ki tudja a ciklus mely napján fogant, ha az elején (én mondjuk ezt nem hiszem), akkor akár már jöhet is.

Hát, én máig úgy gondoltam, hogy jöjjön csak, persze. Ma, ahogy ott voltunk a szülőszobában, előtörtek olyan emlékek is, amikre már nem is emlékeztem. És hát nem tagadom, egy kicsit (kicsit???) betojtam. Úgyhogy ma kicsit alábbhagyott a szülős kedvem. :)

Ígértem pocakos képet, na majd mindjárt rájövök hogyan kell ide feltenni fotót.

Majd holnap visszaolvasok, mert ma csak most jutottam ide.

Jóéjt!

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 


Íme. :) Kép Bencémmel
Kép Pocakos :)

Judit
Kép
Kép
cinderella_
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?