Új privát üzeneted érkezett!

domi köszi.örülök hogy jól vagytok.hát az éjszakai kelésből már nekem is elegem van nem bántam volna ha Áki a bátyjára üt ebben :?

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


akella álltalában 2.án teszik rá csak akkor nem ha az hétvége v hétfő

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Ákos is nagyon aranyos, tényleg látszik, tetszik neki a szék.

Nekem is már számlán van a csp.

Lányok, ti hogyhogy annyit, meg többet kaptok tgyás-nak, amennyit kerestetek?
Csak én voltam ilyen silányul bejelentve?
Vendég
 

 
 

ez a pihiszék nagyon tuti Áki elaludt a kezembe leraktam az ágyba majd szokás szerint 10 perc múlva ordítás ivettem betetem a székbe bakapcsoltam a rezgést egyből csönd lett és már alszik is :D

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


volt jutalom 2008-ban, és most csak szja-t vonnak emiatt kapok többet

Kép
apkata
 
 


lányok a mensi befolyásolhatja tejtermelődést?mert úgy vettem észre h azóta a kevés tejem is kevesebb lett :?

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


judyka én is több tgys-t kapok mint fizetést.

anitaaa én úgy hallottam, hogy az összetételét vagy az ízét befolyásolhatja a tejnek, de lehet, hogy nem igaz.

Kép
Kép
akella
 
 


Kata: nekem csp nélkül is picivel több a tgyás mint a fizum! Ezért döntöttem úgy, hogy maradok táppénzen végig... (ua számolják)

Sírás: Maja megint bőgött éjjel fél 2ig. Már megfenyegettem, hogy eladom kilóra :oops:
Nem hatotta meg...
Fél 2kor kajcsi, ésaludt reggel 6ig. 6kor megint kaja,és aludt fél11ig. :P

Briell: önző módon én megkattannék, ha nem csinálnánk minden nap egy kis programot... Apával, vagy apa nélkül (ha dolgozik), de megyünk! Idővel Ti is mentek majd mindenfelé! Bár ebből az időjárásból elegem van.. meg abból is, hogy nem takarítják rendesen a járdákat.. 4kerékmeghajtású babakocsi kellene :)
Vendég
 


Sziasztok!

Kezdek én is önző mami lenni, főleg hogy este sem alszik el soha éjfél előtt. Most is etettem este 2 óránként, aztán 11-kor, éjfélkor megint, hogy ne ébredjen rögtön, erre 1 órakor már sírás. :shock: Felkeltem, "ilyen nincs" gondolattal a fejemben, de egy cumivisszatevés után elaludt, viszont fél 3-kor jelentkezett kajára, aztán fél 6-kor, amikor már vissza sem akart aludni...
Régen amikor éjfélig virított volt hogy reggel 6-kor kelt, most meg egyszerűen nem alszik! Annyira kiakaszt ez a megszakított alvás, egyszerűen nem érzem, hogy pihenek. :cry: Ja és se mosoly, se beszélgetés! Elég fukar a fiam, csak a sírásban nem, nem akarja hogy az anyja boldog legyen...

Hogy irigylem akinek este 10-kor elalszik és 4-kor ébred!

Most is reklamál, ugyhogy megyek.
csillag25
 
 


Húúúúúú, most olvastam vissza 6 oldalt! Nem semmi!!!
Megpróbálok reagálni amire emlékszem!

Judy! Áron annyira édes a videón!! Nagyon figyelmes , érdeklődő.

Anita! Látom Áki is élvezi a széket! Nagyon édes!

Ivett! Domi remélem hamar túl lesz a lázon. Jobbulást Neki! Bejelöltelek iwiw-en! (már 3 napja)

Maja mosolya is tündéri! Emili és Zéti is édes!!!!

Kata! Rékával egyszerűen nem tudok betelni Csodaszép!!!

Na innentről visszakapcsolódom hozzátok, csak a lemaradást volt nehéz pótolni!
Vendég
 


édik a fiúúúúk :D

Judy: a kedvességhez azért annyit hozzáfűznék, hogy a minap a postán Majával voltam és hatalmas volt a sor.. Maja persze a babakocsiban, full beöltöztetve... "pofátlanul" megkértem az elől álló hölgyet, hogy legyen olyan kedves és engedjen előre, mert Maja belesül a kocsiba, nem szeretném, hogy leizzadjon és azt sem szeretném, ha le kellene vetkőztetni, majd újra felöltöztetni, mert tutira ordítana, plusz az annyi idő, hogy addig bezár a posta...
Válasz: ne haragudjak, de ő siet! 1db csekket szerettem volna feladni.. Ja és annyira sietett, hogy a posta előtt beszélgetett amikor mi végeztünk...

Vagy amikor villamos-babakocsi kombinációt próbáltam ki, egy tizenéves fiú segített önként! felvinni a kocsit a vilire. A megállóban a fiú mellett álló pasas csak meredt szemmel nézett előre.... Sokan voltunk a villamoson és a fiatal srác az ajtóban maradt, de hátul ugye nincs szeme, és nm vette észre, hogy az ominózus férfi le akar szállni... A pasi leszállás után kezdett ordibálni a fiúnak, és szidta a felmenőit, szegény srác meg vörösödve, szó nélkül tűrte, hogy mekkora szemét.. közben meg ő volt az egyetlen az árpád hídi villamosmegállóban, akinek eszébe jutott segíteni egy babakocsis csajnak..........
no comment!
Vendég
 


apám én annyira irigyellek réka!
és az én rékámat csak az utcában merem tologatni!!!! még a szomszéd utcába se megyek át, mert tuti elkezd ordítani és ebben a hidegben nem akaron hogy torokgyuszit kapjon!! jó gyereked van!! (vagy az enyém nem díjazza a hiperszuperegyvagyonbakerült babakocsiját... :? ) :cry:

Kép
apkata
 
 


Ezért nem mernék én sem messzebb menni. Pláne nem egyedül. Bár eddig még 25 perc volt a legtöbb, amit a babakocsiban töltött, és a kapun sem léptem ki vele. kíváncsi vagyok, hogy bírja majd a nagyobb sétákat. Nagyon jó a babakocsink, csak sajna nagyon nagy. Közlekedni lehetetlen lenne vele. De már én is fűzöm a férjem egy mei tai-ért :D Mi is volt a konklúzió, mennyi idős kortól lehet használni?

briell
 
 


Uhh Briell most elbizonytalanítottál.. én abban a boldog tudatban vagyok, hogy most már simán hordhatom benne Maját, csak a pozi nem mindegy!!?? OLGA????

Kata, Briell: a hosszabb babakocsis séták nálunk onnan erednek, hogy Maja eleinte csak ott volt hajlandó aludni! Amint a babakocsiba ért a popsija, elaludt! Ezért sokszor 2-3 órákat is kint voltam vele.. és ha már ennyi időt kint vagyunk, akkor ugye töltsük hasznosan... (posta, bolt, barátnővel tali..)
De ez csak a közelben működik.. babakocsival többet nem bkv-zok... egyedül tényleg nehéz a kocsi, arra pedig sajnos tapasztaltam nem lehet alapozni, hogy ha alacsony padlós járművet írnak egy időpontra, az is érkezik!
Vendég
 


Mindenki gyereke pörög a hidegfronttól csak az enyém nem??
Már kezek aggódni, Dóri 3. napja átalussza a napokat, csak enni kel fel. Oké, reggel 8-10 között általában ébren van és aránylag aktív, figyeli, püföli a bébitornáztató csörgőket, majd elalszik alatt. Aztán délben felriad enni. Büfivel végzünk 3/41re és azóta alszik :shock: Pedig most már itt lenne az újabb etetési idő. Tegnap este 8kor evett, 10ig ébren volt, 4kor álometetésben részesítettem, mert még minidg úgy érzem, hogy a napi legalább 5x azér ennie kéne.
Szval az én lányom egy szundibajnok lett. Remélem nincs baja.

Domi
örülök hogy a kisdrágádnak lement a láza. DOki látta?
O'hara
Csodaszép a kisfiad!Tényleg mint egy bébi reklámfilmben olyan a kádban
Apkata, Briell
Ms. Szempilla, és Ms. Száj. Csodásak a lányok!!!

Mi sem nagyon sétálunk, amikor lemegyünk azt apával tesszük és rendszerint meg is bánom, mert az itteni levegő sztem tényleg mérgező. Majd hétvégére kitalálunk vmit.
Vendég
 


Judy: jó a pasis fürcsi kép :D

Ilyenkor úgy bánom, hogy nekünk nincs kád, csak zuhanyzó :(
Vendég
 


Mi ma próbálkoztunk először a Suttogó módszerrel. Egész nap gond nélkül kihuztuk a 4 órás etetést, teszem hozzánem kis adagokat eszik Noel (170-180). És a felvesz letesz módszerrel 2 hét óta ma elöször aludta a kiságyban nappal Noel. Éjszaka minden gond nélkül aludt eddig is. De nappal csak a pihenőszékben vagy a franciaágyon volt hajlandó és ott is csak 20 perceket. Most kb 20 perceket küzködünk a felvesz-letesszel, és utána 2 óra alvás a KISÁGYBAN!!! Betartom az etetési időket és az altatást. Eddig teljesen rendszertelen volt minden. Meglátjuk mit tudunk összehozni! Biztos nehéz lessz, de nem akarom még feladni, hátha ezzel a módszerrel nekem is több időm lesz napközben. Mi is min. 1 órát sétálunk szinte minden nap, kivéva ma, mert esett az eső. És mi is járunk már vele plázába tescoba nagyszülőkhöz stb...
Vendég
 


mármint azt akartam írni, hogy NEM kis adagokat eszik :)
Vendég
 


Melinda: tényleg nem kicsi az az adag :D
Vendég
 


Lányok!

Hogy lehet a gyereknek nem enni adni? Jó lenne nálunk is ritkítani az etetési időt, de az én gyerekem 2,5-3 óránként ordít a kajáért, pedig 200-220-t eszik egy alkalommal :shock:

Melinda örülök, hogy alakultok. Ezek szerint már nem csak a 120-at adjátok Noelnek...

Gabi
Vendég
 


Nem-nem Gabi! Miután irtad hogy te jóval többet adsz Zalánnak, akkor fokozatosan emeltem az adagot. Hiába, nekik ennyire van szükségük. :) Noel egy zabagép!!! :) Jó husiban is van. Már 6200g!!!
Vendég
 


na látom már működik a babanet...
Gio, csak az oltások miatt volt láza és az hálisten lement!
Szerencsére a hidegfront is csak éjjel, meg délelőtt zavarta össze a Pöcsöst, du már mosolyparti van folyamatosan, remélem így is marad!
Elmászkálás terén, plázákba, meg ilyen helyekre csak Apával együtt merem elvinni Domit, mert ha elszakad nála a biztosíték, akkor nem bírok vele a babakocsival, táskákkal, stb....meg hát a szopi, csak úgy merek elindulni, ha viszek lefejt tejet, mert ha megéhezik :shock: :shock: :shock: , egyórás szopival mégse szaladhatok be a közeli klotyóra... :?

Szóval marad a környéken az édeskettes séta!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Melinda, egy súlyban vannak a Drágáink! :D

KépKép[/url]
domi06
 
 


Anita, Áki nagyon édi a pihiszékben, tök jó színei vannak!Milyen típusú a szék?

Yvett, örülök, hogy jobban van Domi és semmi komolyabb! Szerintem tuti, hogy közre játszik az idő a nyügiben. :wink: Majd csak jobb lesz egy pár nap múlva...

Csillag, nekem is maratoni éjszakám volt. Nem tudom mi van Noellel, de nyűglődik már 3. napja. Alig bírom elaltatni. 8-9 körül nagy nekhezen elalszik és fél 3-ig húzza a lóbőrt, am,i tök jó, csak aztán óránként nyűglődik sír, és végül mindig szopi a vége... :? Pedig 3 nappal ezelött átaludta az éjszakát. Szóval én is tanácstalan vagyok, hogy mi baja lehet...

Gio, olyan jó neked, hogy így alszik a picike! Nagyon irigy! Én folyton ezzel szívok Noellel. Ha szar napja van, alig tudom elaltatni és fél óra múlva fel is ébred. Szóval tedd össze a kezede, hogy ilyen szuper Dóri Bébi, és persze emellett egy gyönyörűség! Szerintem egyszerűen csak jó alvó, nincs semmi baja, csak imádja a szundit. :D

Melinda, szép mennyiségeket eszik babókád! Én is elolvastam a suttogót ától zéig, de nem mindig tudom alkalmazni, csak, ha jó kedve van a kisfőnöknek. Amúgy borul az altatási technika, ha nyűgös napja van. Szerintem akkor még szegény megboldogult Tracy Hogg sem tudna mit kezdeni vele! :lol: A többi bejött nekünk is és tényleg jó a 4É-t betartani.

Gombi, szuper, hogy így mászkált Majával! Én mondjuk ebbe a hidegbe nem merem kivinni, nehogy megfázzon a torka, vagy a tüdeje. Ilyen hidegbe is sétáltok? Én csak beöltöztetve levegőztetem a szobába, hogy azért szívjon egy kis friss levegőt.
Vendég
 


Szerintetek az normális, hogy Noel van, hogy csak 80-90grammokat eszik a mérleg szerint, ami már írtam hogy nem igazán megbízható... De szerintem 120 grammnál nem eszik többet. Ugyanakkor kibírja a 3 órát, legkevesebb 2,5 órát, de van hogy 3,5 óránként eszik. Emellett gyarapodik a súlya és akárhányszor, amikor úgy érzem keveset evett és tápit akarok neki adni, nem kell neki. Szóval mióta pár hete kérdeztem a tápit tőletek, azóta csak egyszer adtam neki pótlásként, azóta is szopizik. Reggel egy szál tiszta pelusban lemértem és 6,11 kiklót mutatott a mérleg. Anyum szerint ne aggódjak, de félek, hogy keveset eszik, és általában még mindig 6szor 7szer eszik egy nap... Ja, és egy hónap alatt 3 centit nőtt, már 64 centi. :D

Noel, amúgy imád sétálni! Amint levegő éri egyből bealszik. Imádja a zötykölődős utakat, mert az elringatja. Most is nyügizett, gyorsan felöltöztettem és rányitottam az ablakot, egyből beájult. Így lett egy kis időm írni.
Apkata, lehet Rékát az zavarja, hogy lefogja a ruci, vagyis nem szereti, hogy beöltöztetve nem tud úgy mozogni, és azért kiabál egy idő után. Szerintem, ha jobb idő lesz és kevesebb cucc rajtuk jobban csípi majd a sétát. :D
Vendég
 


na végre felengedett.anna fisher price 2 az 1ben es

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Anita, végül a teszveszen vetted vagy boltban? A teszen nem is olyan rég volt egy pont ugyanilyen, nagyon szép állapotban, 9 ezerért vitték el. Licitáltam én is rá, de végül úgy döntöttem újonnan veszem meg pár ezressel drágábbért és kapok egy év garit is hozzá. Már nagyon várom, hogy megérkezzen a miénk is, örülök, hogy Katának sikerült elérnie az eladót. Látszik, hogy Áki nagyon élvezi, tetszik neki. :D

Anno nekem is több volt a tgyásom mint a fizum, mivel kevesebbet kell belőle adózni. Most már persze kevesebb, hiszen gyesből mentem szabira, majd tápira és más lett az alapom, ami alapján számolják.

Nekem ez a Suttogó nagyon nem szimpi...Tündi vannak napok mikor akár fél óránként is enni kér, aztán utána kihagy akár 3 órát is. Az a max. Akkor adok enni, mikor éhes. Végülis én is akkor eszem mikor éhes vagyok.

Kérdeztétek mikor alusszák már át az éjszakát. A lányom már elég korán átaludta, pár hetesen és ez meg is maradt. A fiamnál már naplót vezettem, eszerint dec 15-én született és február 23-án már éjjel 8 órát aludt egyhuzamban. Tehát 9 hetesen. Ez így tartott 3 hós koráig, akkor jött elő nála az allergia és nagyon viszketett a bőre, sokszor felébredt rá éjjel és sokat sírt miatta, így az két évre felborított mindent és csak 22 hónaposan aludta át legközelebb az éjjelt. De ez a betegség miatt volt, nem mérvadó.

Egyre aktuálisabb, hogy megvegyem a MT-t, mivel Tündi utál babakocsizni...egyelőre. Egyszerűen nem szeret benne feküdni, nem tud elaludni pont a zötykölődés miatt.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Anna, Áron is ennyiket eszik általában, egy nap 1x eszik 100 fölött, na jó, ma 2x, és a drnéni szerint remekül fejlődik. Ennyi kell neki, jól hasznosítja azt a kicsit is.
Én is ámulva olvasom a 180.200-220-akat, de ez van.

Áron 2 óta nem aludt, sztem már túlfáradta magát.

A 4É-t én sem tudom alkalmazni, egyszerűen, nem megy.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Minden baba gyönyörűűűűű! Olyan jó nézegetni őket.

Visszaolvasni nincs energiám, ma ugyanis drnőnél voltunk, mert Anna csupa kiütés. És durván. A drnő mondta, hogy lehet a mosószer, +ettem mogyorót. Szóval semmi mogyoró, és vettem mosódiót a dm-ben. most mosom a ruháit, lepedőit, stb. Fasza!!! (bocs)

Erre megint fáj is kicsit a hasa, mondjuk nem vészesen. És még a babakocsiban is elkezdett üvölteni, ahol soha nem szokott.

Szóval miért is sír 1 gyerek??????

Ezt a suttogó felvesz/letesz módszert nem ismerem, pedig asszem Kata kérdezte, hogy ezt akalmazom-e. De itt a suttogó, mindjárt kikeresem, csak még semmit el nem olvastam belőle. Kicsit ösztönanyu vagyok inkább. De ez van.
Vendég
 


Gio, Dóribabának boldog első névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Séta: mi is mendennap megyünk, kb 1 órát. Kivéve, ha eső esik. A hó, az jöhet, imádom. Csak azt nem, hogy a járdán is van. :lol:
Áron szereti, csak az utóbbi 2-3 napban, nem aludt el egész mélyen. Én is bemegyek vele --posta, bank, közért, ruhaüzlet----, kitakarom, sapit leveszem, eddig nem volt gond.
De kell a levegő, neki is, nekem is. És ebben az a jó, h. mikor feljövünk, kicsomagolom, és egy fél órát még relaxál. :lol:
Vendég
 


Nekem tegnap megérkezett a MT! Fel is avattuk, abban vittem a dokihoz! Egy hang nem volt, sőt el is aludt gyorsan benne. És tök jó a takaró is hozzá! Sem Ő, sem én nem fáztunk! Melegítettük egymást. És olyan jó érzés volt úgy lenni az utcán, hogy ott volt rajtam. Mondjuk a nagy sétánkra, (ahol üvöltött) a babakocsiban vittem.
Most hál 'Isten alszik. Talán kibírjuk így estig. Csak így meg mi lesz éjjel???? Ufffffffff én nem tudom mi a jó.

Viszont lekopogom, kiságyproblémánk nincs. (Bár ma az sem ment igazán)

Anna fogalmam sincs hogy mennyit eszik. De az tuti, hogy mindjárt 5 kg felpucolva. Szóval én nem aggódok. És rám a mérleg is rossz hatással van. Úgyhogy kihagyom.

Na megpróbálok kicsit visszaolvasni, amíg hagynak. :D
Vendég
 


Kriszti "5 kg. felpucolva" :D
Ez a ma este fénypontja!

Mi is voltunk ma dokinál, gyönyörűen rendbejött az aprótalpú bőre, ennek örömére, meg is mérték.
10 nap alatt 1 centivel lett magasabb, és 280 grammal lett súlyosabb :) Megdicsérték, hogy nagyon szépen fejlődik.
Három hét múlva pedig következő oltás :(

Gabi
Vendég
 


Gyermekem, ma először evett egy ciciből 140-et, úgy örültem!!!
Vendég
 


Itt hozok ismét egy címet.
Sok hasznos dolgot találtam rajta :wink:

http://tilosban.blogspot.com/

Judy együtt örülünk veled :D

Gabi
Vendég
 


Tök jó Gabi, letölthetőőő!

Nem pörgünk, biztos már mindenki nyugodt családi körben babázik.
Na, nem baj, holnap mi is!

Jó éjt!!
Vendég
 


Judy megjelent az újságban Áron fényképe?

Gabi
Vendég
 


Judy
gratulálok!! Meglódult a tejcsi is akkor! Dejó!!!

Ma referáltam dokinőnek hogy mi van a bukásokkal és mellesleg megkérdeztem hogy normális-e hogy ennyit alszik -magában biztos totál hülyének nézett,..Mondta hogy igen, ez a normális minta egy ennyi idős gyereknél. Szval mintagyerekünk lett. MOst is fürcsi, némi bőgéssel evés, és most úgy veszem észre elszundított.
MOndjuk a gyarapodás azért a felére csökkent, mert nem éri el a heti 150et sem,de a lényeg hogy végülis van - és amúgy sem tűnik alultápláltnak. Remélhetőleg a tejcsire sem lesz rossz hatással a ritka szopi, lehet azért bepróbálom vmelyik nap 3 óránként
Vendég
 


Judy
köszönöm a Dóri köszöntést:-)

Én már kaptam 2x családi pótlékot. Hó első napjaiban utalják.
Jah, és nekem is magasabb a tgyás mint a fizum volt! Totál meglepődtem, aztán mondták hogy változott az szja törvény, ezért.
Elég rég olvasgattam már ilyen jellegű híreket:) Beszűkültem volna??? :D
Vendég
 


Miértvan az, hogy sehogy sem tudom megnyugtatni Maját??
Most már 3. napja este 9kor kezdi a sírást, látszólag minden ok nélkül, és ölben sem nyugszik el.. most beájult a sírásba, és ha követi az elmúlt napok eseményeit, akkor kb 5órát alszik...
Úgy zavar, hogy nem tudom megnyugtatni :( :( :(
Vendég
 


Már szombat van: mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Dórinak!
Dorkának pedig boldog szülinapot :D
Vendég
 


A fórum mindkét Dórájának (kicsinek és nagynak is) boldog névnapot kívánok!
Mi is ma névnapozunk, illetve szülinapozunk :) és már most szakad a hó :?

Gabi[/b]
Vendég
 



Gombi
nálatok a cumi nem játszik? Nálunk arra meg szokott nyugodni.

Édes kis DÓri már fél éjszakája nyög. Nagyon nem akar kijönni a kaki. És olyan hősasszony, hogy nem sír csak nyög. Imádom és úgy segítenék neki. Valszleg vár rám megint egy lekakilás, hisz pelenkázáskor sikerül neki általában telepakolni . de nem baj, csak negkönnyebbüljön
Vendég
 


Sziasztok!

ÍRtam egy nagy csomót és elszállt.Remek!

KRISZTI!
Tök jó,hogy már megérkezett,ha még nem tettél képet levlistára (nem tudom,mert még nem néztem) akkor légysziiii...Örülök,hogy bevállt.

RÉKA!
Aztán te se felejtsd el a képet!JAj annyira irígy vagyok arra a MT-re Olyan nagyon-nagyon gyönyörű!!Remélem ti is szeretni fogjátok.

ANITA!
A mensi nagyon befolyásolja a tejtermelődést és az ízét is.A legtöbb baba nem igazán szeret olyankor szopizni.

IVETT!
Örülök,hogy Domi már jobban van!Annyira rossz ha egy ilyen pici baba betegeskedik,az ember legszívesebben átvenne minden baját.

MT: 3 hónapos kortól lehet a lábakat kívülre rakni.Előtte is lehet használni MT-t de a lábaknak akkor béka pózban kell lenniük.VAgy lehet venni szűkítőket bele,akkor kívülre is lehet rakni,de szerintem az olyan felesleges...

Én minden hónap 2-án legkésőbb 3-án kapom a GYED-et. A TGYÁS-om kb annyi mint a fizim,ami most ,hogy nem 2FT a gáz számla igazán jól jön.

Nem utolsó sorban pedig: BOLDOG NÉVNAPOT A DÓRÁINKNAK!! :D
Vendég
 


Hú tényleg, Dorka, neked is boldogat, és Gabi, nálatok is mindenkinek aki ünnepel!

Igen, benne van Áron, volt nagy meglepi és öröm. Persze, kis réteg olvassa ezt a lapot, de tök poén, és majd, ha nagy lesz, biztos örül majd neki...

A mi éjszakánk felettébb furi volt, Áron fél9kor bealudt, hozta a 6 óráját, fél3ig, és 3 órát ébren volt. Fél 6kor aludt el, kb 8-ig, azóta is ébren van.

Gio, igen, úgy néz ki, valami történt, mert éjjel szét akartam durranni, és fejnem kellett :lol: vicces volt hajnalban ezzel foglalkozni, de nem kockáztattam.
Vendég
 


Hoppá, Dorka, bocs, újra, szóval neked is boldog NÉVnapot :oops:
(szokás szerint megint 5dolgot csináltam egyszerre..)

Gio: a cumit Maja idegből szívja!! Iszonyat nagyokat nevetnék rajta, ha nem lennék már kikészülve az órák óta tartó ordítástól..
Szóval dühösen rángatózik a cumi a szájában, ide-oda, emiatt ha nem tartjuk a szájához folyamatosan, kiesik, akkor még nagyobb ordítás... és tutira nem éhes, csináltam neki kaját és hatalmas fintort kaptam cserébe..
Ja a beájulás után aludt reggel fél 6ig, aztán meg 10ig...

Olga, köszi az MT-s választ!!! Lesz fénykép mindenképpen!
Vendég
 


Megőrülök, a mérleg szerint csak 50-et evett és hiába melegítettem neki lefejt tejet nem kell neki!!! :? Most mi van? Szerintem a mérlegem tényleg egy nagy szar!!!! Nem hiszem, hogy csak 50-et evett két ciciből és elég lenne neki. ÁÁÁÁÁÁÁÁ :x Bocsi a panaszkodásért, de megőrülök ettől!

Dórik nagyon sok boldog névnapot nektek!

Judy köszi a biztatást, megpróbálok nem rástresszelni a dologra, de folyton azon aggódok, hogy nem eszik, vagy nem alszik eleget! Nagy gratula az egy cicis 140hez az nagyon szép! :wink: Enyém bébit sajna én két ciciből etetem és így eszik max 120-at. Na de hátha egyszer beindulok én is.

Képzeljétek nekünk is lettek kiütéseink és azt mondta a dokinéni, hogy allergia. Valószínűleg az új öblítőtől lett. 3 napja fertőtlenítő hintőport szórok rá vékonyan minden pelus csere alkalmával és szépen le is száradtak! :) Szóval akkor biztos nem komoly... Nagyon nem akartam volna bőrgyógyászatra cipelni szegénykémet.
Vendég
 


Manocska, tök jó, hogy Joakim is iolyen jó baba! irigyellek titeket, Gio Dórija is minta bébi és vannak még itt jó páran! :lol: Élvezzétek ki mamik és puszilgassátok meg őket nagyon amiért ilyenek! :wink:
Mi, akiknek nem olyan könnyű, pedig azért szertgessük meg csemetéinket nagyon, hogy átsegítsük őket ezen a nekik sem könnyű időszakon! Kitartást csajok!!!

Gombi, szerintem csak hisztizik a drága. Azért gondolom, mert Noel is szokott ilyet csinálni, ha szar napja van. Nyűglődik, sírással ordítással fűszerezve, köpdösi ki a cumit, hadonászik és rugdosódik. Csak akkor tud megnyugodni, ha beviszem, a sötét szobába , teljes csend van körülöttünk, ringatom puszilgatom, simogatom és ritmusosan suttogok neki. Ez bejön és egy fél óra alatt elalszik.Próbáld ki, hátha bejön. Lehet simán rossz napja, vagy túl fáradt, vagy sok inger érte és felpörgette magát, így nem tud elaludni, megnyugodni. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a köszöntést, és én is boldog névnapot kívánok legkisebb druszámnak!
Iván eddig se volt semmi, de most igazi "minta-gyerek" lett. Négyóránként kel kajálni. Illetve ez úgy igaz,hogy nappal felkeltem négyóránként, mert ugye "enni kell"...éjszaka meg ő kelt fel engem ugyanezzel a kifogással. Hát igen, azt hiszem erre mondják, hogy amilyen az adjonisten...
Így éjszaka ébresztő volt fél kettőkor és fél hatkor. Nade tényleg nincs okom panaszra. Most is alszik, illetve alszanak az apukájával.
tedorka
 
 


Dorka
Boldog névnapot!
Nálunk is így volt most a ritmus. Éjjel 2kor, majd 6kor, utána 10kor. Most esedékes megint, de alszanak az apjával 8)
Én meg elvoltam plázázni..Hát...Én utálom a plázákat, de legalább vettem egy dögös kis fekete szoknyát meg egy jó csizmát, úgyhoyg ugyan nem tipikus lelkészfeleségnek leszek öltözve a keresztelőn, de csini leszek :D Férjemnek tetszik, sőt szerinte a szoknya lehetne még rövidebb, a csizma még magasabb. 8) No de mindennek van határa, ahhoz már elég idős vagyok hogy a kényelmet részesítsem előnyben:-)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?