Új privát üzeneted érkezett!

Annmari, köszi a segítséget, remélem holnap okosabb leszek...

Betty, olvastalak az lh-ban, nem magyarázkodom, de neked ott tudod azért nem írok, mert itt megbeszélünk mindent. Bár gondolom nem nekem szántad az ottani sorokat. Én úgy vagyok vele ez a fő topik mindkettőnknek, itt megdumáljuk amit kell. :wink:

puszi, kellemes vacsit.

chrissy81
 
 


tetűűűűűűűűűűűűűű :lol: :lol: :lol:

chrissy81
 
 


Jah Annamari, akkor félreértelmezted :wink:
Tudod,van ilyen mondás is, hogy húúú, de jó a kedvem, csak nehogy a vége sírás legyen :wink: :wink:


Chrissy
Nem is kell magyarázkodnod, hisz Veled itt mindent megbeszélünk, úgy ahogy írod is :wink:
Tudod, akinek nem inge... :lol:
Tetűnek tetűűű, de ez a lapalja topic :twisted: :lol: :lol: (nem tudtam kihagyni) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍígen lapalja topik! :lol: És az az enyém :!: :wink:
Vendég
 


:wink: :wink: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megyunk hokimeccsre apacskaval...tudjatok nem mondtam nemet nehogy az legyen nekem semmihez nincs kedvem...erre kerdem emnnyi ideig tart?Aszongya hat szunetek meg ez meg az 3ora :shock: wazze es hat hideg van ugyhogy en vinnem a kis pokrocom meg tundrabugyiban megyek :shock: Megyek keszulodni mert meg a vegen elkesek 8) Holnap jovok es jelentek :lol:

Csibuc
Nosztalgiaztal a blogomban :lol: :lol: :lol: Edi vgy :P Nalatok minden rendben?

Chrissy
Lehet elmegyek es akkor utazas elott kicsit ellazit :lol: Jah anyu orul ngyon 8) van egy ocsem es egy batyam 8) Puszi a terheleses vv-k kiralya 8) A 3pontos az jo nekem csak ketto volt es az amcsi dokim aszonta jobb lett volna a 3 :roll: De majd ha hozod azert en is hozzaszolok az eredmenyhez :wink: Annamari jol mondja...ha a 120perces fentmarad akkor van gaz.Mert nem tudja lebontani a szervezeted de majd ha megvan az eredmney ugy jobban lehet bongeszni addig ne gondolkozz minden ilyen butasagon...

Annmari
A tema engem is erdekel ugyhogy ha tudsz valamit legyszi irjal itt vgy privi mindegy.Nekem nincs lanytesom max uncsiteso johet szoba...de az is milyen ma :roll: ha meg egy tok idegen akkor meg az a baj :? szal meg egyenlore orlodom en is de ha minden kotel szakad na meg ha mar esetleg egyet osszehozunk akkor miert ne?Csak meg puhitom magam de mar raalltam en is a temara

Lujzi
ma,hogy ne lenne sok...otthoni viszonylatban?Na azert ennek orulok bar gondolom pikk pakk meg van a helye ennek a penznek :?

Milyen
Az a lenyeg utana mar aludjatok mindketten 8) :lol: Te lattad a fotot is? :shock: jah hat kerem aki koveti a blogom 8) :lol: Hat igen neha azt hiszem ezek a kutyak talan foldonkivuli urlenyek....mert annyira okosak :roll: Az enyem is egy nagy zsivany...mikor hazamegyek en vgyok a fonok anyum levan ejtve...allandoan a nyomomban van ugy tud orulni...es nana,hogy egyuttalszunk :lol:

Puszi
Japoban van egy alapmasszazs hogy a csit aramoltassa vgy mi aztan bokod es amig a tu bentvan addig melegiti a petefeszkeimet :roll: szal ez az energiaatadas mar valami europai dolog lehet :lol: mi az a reiki? :shock: Mi csinaltatok szulinapod alkalmabol?Ocsemnek 7-en lesz 8) jaj remelem neked nem olyan a termeszeted mint neki :oops: :shock: :lol: :roll:

Betty
Akkor jo 8) Vihetek neked ajiba egy szemeveget amcsibol :lol: Nem tudtalak hivni mert nincs itt a heten a lapitopim ahogy lesz csorgok! 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: köszi! Ez a lámpabárány mennyibe kerül??? :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

betty: államvizsgáim megvannak, most már "csak" a szakdolgozatot kell leadnom, de arra még van közel 3 hetem :)

Bri: igen, nosztalgiáztam egy kicsit. Nálunk minden rendben van, kicsit betegek voltunk a héten, párom mondjuk rendesen belázasodott, de engem szerencsére elkerültek messzebbről a bacik. Hétfőn megyünk megint UH-ra.

chrissy: úgy emlékszem, hogy a 120 perces cukornál a 7,5 alatti érték mondható normálisnak, de ennek utána kellene néznem pontosabban. Majd gyere az eredményekkel hétfőn és ne felejtsd el elküldetni mailen a leleteket :!:

milyen: áááá elfeledkeztem a tábliról, de most azonnal megnézem és pótolom Neked :roll: Bocsesz.

Rólam még annyit, hogy megjártam a védőnénit, voltam EKG vizsin, vv-n és vizeletvizsgálaton (ezeknek ma lesz meg az eredménye), és fogorvosnál (szerencsére rossz fog nuku :D ).
Meséltem Nektek a dokiváltás körüli dilemmáról is, nohát a régi orvos azóta sem hagyott békén. Felhívogatott, próbált lelkizni velem végül belementem, hogy a héten találkozzunk :twisted: Bár ne tettem volna, jól összerúgtuk a port és még meg is fenyegetett az orvos, hogy bejelentést tesz a megfelelő szoc. intézménynél hogy nem járok terhesgondozásra :shock: :shock: :shock: Mondtam, hogy nyugodtan megteheti, de akkor én is panaszt teszek az orvosi kamaránál, hogy el nem végzett vizsgálatok eredményét a kedves doktor úr rávezeti a védőnőnek szánt papírra. :shock: Most már teljesen biztos vagyok abban, hogy jó dontést hoztam az orvosváltást illetően.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok!
Betty, hát persze hogy nem hagyhattad ki! :wink: lapalja topik, itt nem a tetű számít... én sem hagytam ki a múltkor... :lol: :wink:

Bri, gyere mesélj, milyen volt a hoki meccs? Tundrabugyiról fotót nem raksz fel? :lol: Eredményeket hétfőn hozom. :wink: Öcséd természete rossz? Vagy csak ő a kicsi a családban???

Csibuc, szakdogához kitartást! Nem értem, mi az hogy a doki felhívogatott??? :shock: :shock: :shock: mit hívogat? kell a zs?
állam leesik...

Ma reggel 7-re mentem, megcsináltuk a terheléses vv-t meg a sima vv-t, nem voltam rosszul, jól ment minden, semmi hányinger, semmi szédülés...

Puszi, olvastad mit írtam?
Lujzi, jó munkát, Te leszel az év dolgozója! :wink:
Annmari, köszi az infot, nem lehet egyszerű a helyzeted, remélem hamarosan minden megoldódik.
Milyen, jó volt tegnap az msn, folyt köv. :wink:
Anyci???
Remélem nem hagytam ki senkit. :oops:
Ölelés, puszi

chrissy81
 
 


Mééért nincs itt senki??? :roll:

chrissy81
 
 


Nálunk vendégseregek váltják egymást, ezért nem vagyok, ezer bocs! :oops:




Chrissy: mit olvastam-e? :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi
Nem tom azt az oldalt csak elkuldtem azt sem tom milyen lampa :shock: Meselj milyen volt a szulcsinapcsi...aji meg kaja meg minden 8)

Csibuc
basszus :twisted: Dokid nem egyszeru....tan nincs eleg kismamija azert ragaszkodott ugy hozzad aztan meg megfenyeget :twisted: meg az anyukaja hatso felet :evil: Huh de jo,hogy valtottal latod-latod :roll:

Chrissy
Hat nem tom talan azert mert o a kicsi :roll: nem rossz lelke van neki de marhara iranyithatatlan es elkallodott rossz iranyba :? de joszivunek joszivu jah es megbizhatatlan is pedig mondtam neki,hogy mi mint tesok mindig ott leszunk neki de ha wazze bennunket is atver akkor ki marad neki?Mi nem a haverok vgyunk...szal probalkozom en...allitolag nagy valtozasok lesznek majd iden neki...kivancsi leszek ra :roll: Tundrabugyirol nincs foto :lol:



Csak roviden mert megyek boltba.A meccs marha jol volt en annyira elveztem hogy else akartam jonni es tok csalodott voltam,hogy mar vege is van :shock: Van foto meg kis video na nem a legjobbak de majd nana,hogy a blogban ott figyelnek.Azt hiszem hokimeccsre surubben fogunk jarni.Es aki meg nem volt annak ngyon ajanlom marha joooo 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Szörnyű nyűgös napom van ma... :(

Egész nap feszült,keményedett a pocakom(meg volt egy kis vérzésem is,valószínűleg a szerdán felhelyezett gyógyszer miatt-van egy kis bacim,arra kaptam)

Szóval,bocsi,majd jövök és reagálok,de most pihi van...a bébi jól van,éppen mandarint "eszünk" és roppant hálásan rugdalja a hasam :)


Puszi,Nektek!
Vendég
 


Bri, pedig jó kép lett volna biztosan! :lol: Nem fáztál? Majd bekukk a blogodba, megnézem a képeket! szoktam amúgy... Reggeli kávé mellett szeretem, jó szórakoztató! :D

Puszi, csak amikor kérdeztem, hogy milyennek kell lenni a terheléses vv-nek, aztán Bri írta, hogy ebbe a témába Te vagy a király. én meg vártam, hogy írj rá valamit, aztán most vettem észre, hogy írtad, hogy nem értesz hozzá... Szóval semmi, én néztem be... vártam a véleményedet, Te meg már írtál rá.
Szülinapi forgatag, mi? Jó Neked, irigy vagyok. Főztél?
Csináltam muffint! Életem első muffinja. Fini, csokis!

Betty, csak nincs valami baj??? Hol vagy? Ma még sehol semmi. Remélem nem kell aggódnunk. :oops:

chrissy81
 
 


Bri
hozz egy szemit ja :lol: :lol: bár van egy, de nem szeretem :arrow: egyébként komolyan a clostikúra után romlott meg ennyire, utána írták a szemüveget is fel :lol:


Csibuc
akkor mostanában is tanulgatsz, gondolom azért nem tudsz jönni mi :?: :!: :idea:
Húúú vazze, kemény ez a doki hajbakapásos história :shock:


Puszi
mi jókat kaptál szülinapra :?: Mesélj, mik történtek :!:
Megkaptad a szüli felit :?: :roll:


Bri jó lehetett a hokimeccs :wink:
A blogban majd remélem részletesen lesz minden, majd elolvasom :wink:


Chrissy
már hiányoztam mi :?: :lol: Gondolom :lol:
Nincs semmi, talán annyi, hogy ma már véreztem is, de estére újra barna van :twisted:
Akartam ma már jönni, de nem tudtam belépni a bnetre, mert valamiért rendszerhibát írt ki...aztán gondoltam, most is megpróbálom, és sikerült :lol:


Milyen
de most már minden ok, ugye :?: :!: Nincs vérzés, meg semmi :!:
Biztos ízlett a lánykának az a mandarin :wink:


Lujzi :?:

Anyci :?:

Annmari
téged is pusszantalak :!:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na haligali!


Vagyok, vazze, csak uramata köszöntöttük.

34 a drága :mrgreen:
lujzedli
 
 


Milyen, remélem ma már jobb napod van.
Lujzi, boldog születésnapot férjednek! az enyém is 34 lesz az idén... hú, hogy szalad az idő, 26 volt amikor megismertem.
Kellemes hétvégét mindenkinek!

chrissy81
 
 


Köszi, átadom neki.
Az enyém 27 volt,amikor megismertem.
lujzedli
 
 


milyen: remélem minden rendben van Veletek. Nem lehet, hogy ez a hülye frontosátvonulós időjárás szórakozik a kiscsajjal? NAgyon aggódom értetek.

Bri: örlülök, hogy jól érezted magad a meccsen. Én még soha nem voltam, tv-ben nem szeretem annyira nézni, de azt hallottam, hogy élőben nagy élmény :)

betty: hát nem mondhatnám, hogy tanulok. Inkább csak ülök a gép előtt, guvadnak a szemeim és próbálok épkézláb mondatokat kipréselni magamból a magyar lízingpiac helyzetéről. De már csak 1-2 hét és vége :lol: Remélem barna medve meg már elbrummogott a melegebb éghajlatra :evil:

annmari: én most lemaradtam egy körrel, számomra rejtély hogy miről írtok, de igyekszem majd kibogozni a szálakat :shock:

lujzi: apinak boldogságos szülinapot!

puszi: vendégjárás véget ért?

chrissy: muffin, nyamma :) Még ha meg is ehetném :( Dokikérdésben nem tudok okos lenni, pontosabban nem értem ezt a némbert, de már nem is akarom. A lényeg, hogy vége. Most amiatt izgulok kicsit, hogy találjak másik rendes orvost.

anyci: merre jársz?

Pusszantás mindenkinek!
Vendég
 


Milyen: gyere, mondd mi van?

Csibuc: köszi. Te hogy vagy?
lujzedli
 
 


Csibuc, olvastam az lh-ban a hozzám írt szavaidat, de tudod, én is pont ezt érzem, van valami párhuzam kettőnk között és nagyon remélem, hogy olyan hamar és jól végződik, mint a Te eseted. Alig várom a hétfőt, hogy a kezemben legyenek az eredmények.
De valahol azt is érzem, hogy nem lesz minden százas, de nem is bánom, csak találjuk meg gyorsan az utat. :oops:

chrissy81
 
 


Lujzi
boldogságosat férjecskédnek :!: :wink: Mulassatok nagyot :!:


Csajok, én ma rendesen megbetegedtem :o piri itt van él és mozog :shock: ma vagyok 16 cn.
Vélemények :?: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mindenkit puszilok :!: :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: piri most????Juj,de korán. Nem értek hozzá, de nem lehet hogy a ciszta most távozik?

Köszi amúgy a férjem köszöntését, aranyos vagy....
lujzedli
 
 


Betty, örülj neki! Ciszta távozik. más magyarázata egyszerűen nem lehet! :D

chrissy81
 
 


Köszi Chrissy, Lujzi :wink:
A fura ebben az egészben 2 dolog:
Az első, hogy lombik óta (pedig már elvileg menstruáltam egyszer), nem ment le a hőm semennyiren sem, de mára igen (pont, mint egy normál cn.1-en)
A második, hogy ha a két héttel ezelőtti vérzés úgymond nem veszem számba, vagyis ha úgy tekintem, mintha kimaradt volna, akkor ma lenne a 29. cn, tehát pontosan cn 1. (ami jelenleg van is)
A kérdésem: nem lehetséges, hogy a múltkori vérzésem nem volt "igazi" :?: Hanem csak valami "rendellenes" vérzés :?:
Nemtudom...most tényleg kifogott rajtam :lol:
De mindegy, hétfőn többet tudunk majd....addig is köszönöm a véleményeket :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!


Itt vagyok, próbálom visszavenni a fonalat,... :oops:



Betty: nohát, mik vannak!?! :idea: Remélem ha fel is borult a hormonrendszered, hamar visszaáll... :roll: Kíváncsi vagyok, mit mond majd a doki. Meg cisztát se lásson már, drukkolok!


Lujzi: jobban vagy már?


Anyci: vírusokkal hogy állsz? :lol: Kiírtottad őket? A partnerlistámról eltűntél... :(


Bri: szóval jó volt a meccs? Szuper! Majd megnézem a képeket és videókat is!


Csibuc: dokis sztoryd b@sszuskulcs, nem semmi!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Chrissy: első muffinodhoz gratulaaaaaaaaaa! :lol:


Milyen, Annamari, Panny: Nektek is pusssssz!




Nálunk még nincs vége az ünneplésnek, holnap lesz az utolsó kör, aztán már max. egyesével-kettesével jönnek. Iszony fárasztó ez a szülinap,... :lol: Nagy ajándékokat nem kaptam, de nem is vártam, válság van, így inkább a muszáj dolgokra költsön mindenki. Apróságoknak is ugyanúgy örültem, pláne ami baris volt! :lol: (pizsi, bögre, porcelán,...)







Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty, én úgy tudom, hogy a ciszta is fenn tarthatja a hőt... ha leesett a hőd, az jó jel. De amit levezettél, az logikus. valószínű, hogy nem volt a múltkori rendes vérzés, csak a ciszta kavarhatott be. De ez akkor azt jelenti, hogy indulhat a következő (utolsó) kör?
Tök jó lenne. Hétfőn mész dokihoz, uh-t csinál?

Puszi, kitartás a vendégekhez! Férjednek is boldog szülinapot! :wink:
Többieknek puszi. Ma tanulok. És családi ebéd lesz. Holnap megkapom az eredményeket, már annyira várom! Majd segítettek kibogozni a tartalmát???

chrissy81
 
 


Szép jó reggelt!!

Vagyok,virulok!Tegnap még fennállt az előző napi helyzet,de szintén csak egyszer,és semmi egyéb(görcs vagy feszülés nem volt).Nem parázom/-tam,mert ugye van egy bentlakó állatom,ami roppant sérülékeny és a dokim mondta,h igazából megijedni akkor kell,ha görcsös és erős élénk vérzés van.Szülésznővel pedig konzultáltam és több olyan dolog is történt a héten ,ami okozhatta:kedden vizsgálat+hüvelyi uhg volt,szerdán a kenőcs felhelyezése+ennek mellékhatása is lehetett.

Betty

Ez tuti a ciszta bekavarása volt,de várjuk meg a dokid mit mond!Minden rendben lesz,érzem!

Chrissy

Gratula a muffinhoz!Tegnap én kenyeret sütöttem,valami mennyei lett(a fiam dícsérete:anya,ez olyan ,mint a bolti :lol: )még langyosan betoltunk pár szeletet hideg tejjel,vajjal,parizerrel....(sajnos újhagyma nem volt itthon)...hmmmmm.... 8)

Múltkor írtad,h nagynak tűnnek a rucik a képen,ránéztem:kb pont kétszer akkorák a valóságban,mint a képeken!!

Lujzi

Köszi Neked is az aggódást!!Férjednek utólag is boldogot és mesélj,milyen volt az ünneplés??Ajándékok?Csajok Ti is nehezen vesztek pasiknak meglepit?

Puszi

Mi jót készítettél a vendégeknek?

Csibucom

Ez a doki!!! :shock: :shock: :shock: :shock: elképzeltelek,ahogy kiosztod!! :lol: Párod gyógyul már??Te vigyázz magadra!Tök érdekes,engem elkerültek a bacik,pedig nem szedek mást,csak c vitamint meg folsavat.Pedig télen a gyermek gyakran hoz enyhébb vírust,náthát és eddig mindig elkaptam.

Bridget

Apám,hogy Te még a hokimeccset is bevállaltad!!És lám,jó is volt,nem is gondolnám-mondjuk még sosem voltam!Bár Amerikában minden meccsnek eszméletlen közönsége van,már ahogy a tévében látni.

Annmari

Neked is lesz ilyen pocakod-sőt még szebb is-meglátod!!
:wink:

Anyci,Panny,hol lapultok??
Vendég
 


Chrissy

Megértem a másik topikban a felháborodásod!
(aki "fél",az lapít,leveszi a görbéjét és nem játssza meg magát különféle tünetek részletes elemzésével.Pláne,hogy ez esetleg bántó lehet azoknak,akiknek ismét sikertelen hónapjuk volt.Ha pedig "kiáll a köztérre,akkor el kell fogadja,h megnézik"...)
Vendég
 


Milyen, én tökre megértem, ha vki meghúzza magát és lapít, ha kiderül, hogy pocaklakó van, mert hogy fél, meg nem is meri elmondani meg elhinni se... na de amikor vki 2 hétig azt ecseteli, hogy ez vagy az tuti a terhesség jele és kérdezgeti, hogy ki mit szól, lehet-e baba, aztán amikor nyilvánvaló, hogy siker van, mert hő kirakva és még a hülye is láthatja, hogy magasan van, akkor meg hirtelen meghúzza magát és csak felemás megjegyzéseket tesz, na attól kész vagyok... akkor vegye le a görbéjét, mondja azt, hogy majd elmondja mi a helyzet, ha úgy látja eljött az idő... na de kint a görbe, mondogatja, hogy köszöni a zebrás hcg tesztet, de amúgy meg nem nyilatkozik, mert fél... és ezt most nem azért mondom, mert én egy sikertelen hónapon vagyok túl... mert nem vagyok irigy, az tuti. Örülök mindenkinek, akinek összejön, de ez nem tetszik.

chrissy81
 
 


Sziasztok!


Milyen: én baromi nehezen veszek férjemnek ajándékot. Én felújítanám a ruhatárát, mert idegest, hogy mindig csak nekem veszünk valami jó rucit, neki semmit. Nekem van kb 20farmerom, neki 2 van. De nem tudom rávenni. Ha olyan helyre megyünk, ahol vannak ruhák, akkor hisztizik, nyavajog...Most egy külső winchestert kapott, ami 1,5 terrabyte-os, majd megveszett érte, én meg megvettem, mert tudtam, hogy örül neki, most úton-útfélen mindenkinek ezzel dicsekszik, meg ugye azzal, hogy én vettem neki. Itt voltak tegnap anyósék, ízlett nekik a kaja, amit csináltam. Anyósom, amíg náluk laktunk, azt hitte,nem is tudok főzni. Ennek egy oka volt, amíg konyhásként dolgozott, mindig hozott kajákat, amikor meg nyugdíjas lett, állandóan főzött, így nekem nem kellett. De mostanában ámul-bámul, és tegnap már tanácsot kért tőlem egyik kaja elkészítésében :D Dagad is a mellem tőle :)

Puszi: jobban vagyok, bááááár nem tökéletesen, de tudok örülni már kicsit......

Chrissy: én már amióta ez a fórum van, régóta nem olvasok mást, nem is mindig jut rá időm, de miről illetve kiről is van szó? Megírod, ha itt nem, priviben?

Bettym: szerintem chrissynek igaza van.

Képzeljétek, azt hiszem, nem írtam, de jövő héten nem kell túlóráznom, olyan boldog vagyok, hogy végre mindig időben itthon leszek:-)
lujzedli
 
 


Chrissy

Nincs is ezen mit ragozni,tökéletesen egyezik a véleményünk!!

Lujzi

Na ebben hasonlítanak a férjeink!!Számítógépes kütyü bármikor jöhet-csak én nem tudom megvenni,mert neki ez a szakmája és jobban ért hozzá.

Ejha,megdícsért a mama??Ez aztán az elismerés!!Tőlem is kért már el receptet(nagy szó,mert általában én szoktam tőle,mert nagyon jól főz)
Mit főztél amúgy?(én most teszem fel főni a vörösboros marhapörköltet)
Vendég
 


Milyen: egy olyat, hogy szalonna-csirke-sajt,ezeket a jénaiba sorba rakni,amíg nem telik, meg paradicsomos-gombás darált húsos csőben sült tésztát.
lujzedli
 
 


Lujzi

Pavlovi reflexeim beindultak!! :lol:
Vendég
 


:)


most jégkrémet eszek, ez a hétvége a nasiról szól. Nem ehetnék,de már úúúúúúúúúúgy hiányzott.

Milyen, köszi az infót, elolvastam a topikot és teljesen egyet értek veletek.
lujzedli
 
 


Lujzi, Te kis háziasszony! :wink: ügyi vagy, dicséret mindig nagy szó!
Akkor ezek szerint Milyen már leírta Neked, hogy miről van szó.
Hogy telik a hétvége csajok? Nekem elég egyhangú, görnyedek a könyv felett... De most megyünk barátainkhoz, kicsi kikapcs...

chrissy81
 
 


Ha már annál a másik bizonyos topikról beszélünk, én is szelíden leírtam a véleményemet egyik csajszinak. Bri is megírta neki már diszkréten, hogy a nem akarásnak nyögés a vége.
Egyszerűen megáll az eszem, hogy vannak csajok akik csak jönnek, sírnak hogy ez meg az van és nem jön a bébi, de semmit nem tesznek, hogy legyen is baba. Tudja magáról, hogy 99
%-os eséllyel PCOS-a van, kéri a tanácsokat diéta ügyben, mindenféle gyógynövényes vackot bekapkod, de nem megy orvoshoz, mert az drága. :evil: Mindezt teszi úgy, hogy közben hangoztatja, hogy pénz bezzeg lenne a vizsgálatok megfizetésére.
A másik meg majd belegebed, mindent megtesz hogy végre beköltözzön az albérlő a pocakba, százezreket ad ki különféle kezelésekre.
Nem bírtam ezúttal lakatot tenni a számra, kicsit tele lett a padlás, hogy valaki állandóan csak azzal jön, hogy jaj de rossz nekem, mert nem akar jönni a bébi. Ha nem akar jönni akkor vagy teszek ellene vagy nem sajnáltatom magam, nemde :?: Vagy lehet én vagyok fordítva bekötve... :roll:
Vendég
 


Csibuc:én most olyan helyzetben vagyok, hogy nagyon akarom a babát, de én most nem megyek dokihoz. Egyetlen oka van, a férjem erredményeit várom. Azért, mert amikor utolján dokinál voltam, azt mondta, addig, míg nincsenek férjemnek eredményei, nem célszerű engem mindennel vizsgálni. Tudom, sokminden mást is lehet addig tenni, pl gyógyszert szedni,stb... de sajna páromnál sanszos,hogy vele nagyobb gond van, mint velem, ezért várunk. Azonban én is sokszor azt érzem, nem teszek meg mindent a babáért.
Meg azon is gondolkozom, hogy mi lesz, ha természetes úton nem lehet babánk, nekünk most nincsen arra pénzünk,de ha kell, a föld alól is előteremtem.
Az egyik hasonló babás oldalon én is hoztam létre egy fórumot kb 3éve. Oda nagyritkán írok. Mégpedig azért, mert ott sem megy más, mint a nyavajgás, hogy mennyit kakil meg sír a gyerek. Meg azon akadtam ki, amikor egy csajszi azt írta nekem, hogy sajnál, amiért sokat próbálkozunk, de teljesen át is érzi,mert neki is kellett két hónapot várnia, míg a kicsi megfogant,na bumm. Most az a baja, hogy a mellei lógnak, várja, hogy elfogyjon a teje, és mehessen tetetni bele új szilikont, hogy megint formás legyen. Meg van ott egy másik lány, most tizenvalahány éves csaj,aki már a 2.vetélésén van túl,sajnálom persze, de ő is kioktatott, hogy mit tudok én a gyerekvállalásról.....Én meg kiosztottam, hogy mit tud ő az életről.
Vannak érdekes emberek e kicsiny országban, és sosem azt ajándékozza meg a Jó Isten babával könnyedén, aki megérdemelné.
lujzedli
 
 


Csibuc

Dehogy vagy fordítva bekötve!!Engem is rettentően taszít az emberi ostobaság!!Ha egyszer van pénz és magánorvosnál egy sokkal korszerűbb diagnosztikai eljárást kaphatok,mint az "ingyenes" tb-s,akkor nem vacillálok!!!(de azt is láttam,nemcsak abban a topikban kuncsorog tippekért,hanem egy csomó másikban is) :roll:

Lányok itt kb félméternyi hó esett!!Ma már kétszer 1 órácskát lapátoltam a havat,baromira jólesett!!(szegény férjem ma 12 órát dolgozott,nem akartam,hogyha hazaér be sem tudjon parkolni az udvarba+még ásson is a sötétben,nekem meg kell a terhestorna )Igazi kardioedzés volt!
Most meg már csorog a nyálam,mert annyira jön a marhapörkölt illata,de még kell neki egy kis idő.... :cry:

Chrissy

Lazíts,nem kell vörösdiplomásnak lenni!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!


Na, talán vége az ünneplésnek! :lol: Ma kirándultunk a nagy hóban, szarvaspörit csináltunk túrós csuszával, szintén kint. De nagyon jó volt. :D


Melyik topicról van most szó???


Chrissy: hát persze, hogy segítünk elemezni! Már ha tudunk! :wink:


Betty: holnap dokker? Gyere majd! Én fogászatra megyek holnap! :roll:

Milyen: örülök, hogy jobban vagy már!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


NA jó éjt csajok!
lujzedli
 
 


Igen csajok, totál igazatok van.
Csibucnak is nagyon igaza van, mert az a lány tényleg minden topikba beír, nyavalyog és temeti a mensit, de orvoshoz nem ment kb 2 évig. még egy sima kontrollra sem. na hagyjuk inkább..

Puszi, tök jó lehetett kint főzni, mi is főztünk kb 3 hete, sícuccban voltam, haha, többiek röhögtek is.

Lujzi, mikor lesznek meg a férjed eredményei??????

Milyen, nem lesz vörös diplomám, elég egy jeles! :wink: Ááá, messze vagyok tőle, kettesre hajtok!!!!!!!!!!!!!!!

Anyci, Annmari, Panny veletek mizu?

Bri, készülsz már haza?
Betty, Te mit szólsz a másik topik történéseihez? :oops:

chrissy81
 
 


Crissy: én is sícuccban voltam ma! :wink: Köszi a privit!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi

kaptál már infót vagy dobjam?
Sícucc?Én is sígatyában voltam-csak éppen a gomb meg a lyuk már nem akarnak egymáséi lenni :lol: úgy 20 cm-re vannak egymástól és egy madzagot fűztem bele öv helyett!!

Lujzi

Ez a megfelelő sorrend:előbb a férfi,aztán a női vizsgálatok!Esetleg párhuzamosan a kettő!Ezt így kellene mindenkinek,nem ám előbb hormon anyukának.... :roll:

Betty is kiakadt kissé abban a topikban és meg is kapta szegény a beosztását...no comment.
Vendég
 


Milyen: :lol: :lol: :lol: (Kaptam infót igen, köszi!)


Lujzi: igaza van Milyennek! Mint mindig!!! :wink:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Naon car éjszakám volt, nem tudom miért, de nem aludtam túl jól :(
Most meg már 5 óra óta kukorékolok fent...
A másik topikról még annyit, hogy én nem írok ezzel kapcsolatban többet, mert láthatjátok hogy megírtam a véleményemet, de falra hányt borsó maradt. Még mindig megy a küzdés, hogy hátha nem is PCOS, pedig annyira nyilvánvaló. No igaz ami igaz, hogy doki nem vagyok, de hülye sem. :evil: Téma részemről lezárva itt.

Milyen: örülök hogy rendben vagytok, nem is kell feleslegesen aggodalmaskodni.

chrissy: na végre eljött a hétfő :)

lujzikám: amit írtam az nem Neked szólt drága :)

betty: kiváncsian várom a híreket Felőled (is) :)

Nah menek eszem valamit. Szép napot Nektek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Munka. Miért van az, hogy olyan rövidek a hétvégék? Egyszerűen nem értem. Na, mindenesetre én most hangolódok a hétre. Kávé már gőzölög. :D Múltkorában komolyan elgondolkoztam azon, hogy engem ez tart-e életben? (Nem iszom sok kávét, de amikor iszom, az tuti mind, az utolsó cseppig vérré válik bennem)

Szép hetet!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

chrissy81
 
 


Puszi
utolsó körös ünneplés milyen volt :?: :wink:


Chrissy
a doki ma hívom fel majd délután, megbeszélem vele, mikor menjek UH-ra, aztán majd kiderül, mi lesz. Ha nincs a ciszta, telefon a klinikára (lombikos), aztán ebben a hónapban megyünk is :mrgreen:
Én amit szerettem volna mondani a másik topicban le is írtam, azt hiszem abban minden benne volt....én nem azt várom el, hogy mindenki hanyatt-homlok vetődjön, és írjon, amikor én beírok, hisz mindenkinek van más tennivalója is, de azért ha már odaül, és ír, elvárom, hogy válaszoljon legalább annyit, hogy fapapucs.
És azt is írtam ugye, hogy én nem csak akkor jövök, mikor valami történés van, hisz nem is írtam magamról már nagyon régóta...de vannak egy páran (tisztelet a kivételnek), akik csak akkor jönnek, amikor éppen menszi előtt vannak 2 nappal, és drukk kell, aztán eltűnnek megint kövi ciklus végéig, vagy ha terhesek lesznek, akkor érdekes módon sűrűbben jönnek az első pár hétben, mert újdonság, vagy a másik véglet, amikor vannak, teherbe esnek, és akkor lépnek le, mert nekik már sikerült, a többi meg le van szarva....
Kár azért a topicért egyébként, mert régen, az volt a legjobb topic :!:


Milyen
ez a pasis meglepis dolog, hát igen, elég nehéz, mert ha kérdezem, mit szeretne, a mindenkori válasz (2): nekem mindegy vagy semmit :lol:
Úgyhogy igen, nehéz a pasiknak ajit venni.
Örülök, hogy minden rendben veletek :wink:


Lujzi
húúú, milyen kis színes betűkkel írtál 8) remélem a kedved is ilyen színes mostanság :wink:


Csibuc
jól írtad le a "nem akarásnak nyögés a vége" tipikus esetét 8) :wink:
Remélem jól vagytok babókáddal :wink:


Bri
melyik nap jössz haza :?:


Többieket pusszantom :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?