Új privát üzeneted érkezett!


Köszönöm a tippet, akkor a citromos víz kúrát is kipróbálom :-)

Judit, úgy látszik csak én nem vagyok a Verebbel egy hullámhosszon :-) A "homeopataságot" sem tapasztaltam, 1 éve a torkomra antibiotikumot írt, a gyógyszertárban szóltak, hogy szoptatás alatt nem igazán jó. és ajánlottak helyette torokfertőtlenítőt, mondván kicsit tovább tart, de így antibiotikum nélkül is meggyógyulok. Így is lett.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


 
 

Katus???? Mi van???????????? :lol: :lol:

Emőke!

Én úgy tudom, hogy az Okos Ella és a Keserű Róza homeos orvos :oops:
De most hogy hívják a dokit akiről szó van?? Vereb vagy Végh???? :lol: :lol:

Kata!

Mikor hívtál????? Nem is láttam!!!!! :? :? pedig visszahívtalak volna!!!
Sajnálom!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi, nem benned van a hiba, én voltam béna, mert előtte néhány nappal átállítottam a telefonomat és nem írhatta ki a számomat :?

Katus, CSAK NEM????? Egyébként az új, Ancsis vonalzód szuper, még nem is írtam :lol:

Judit, gyertek máskor is!!! :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Lányok, megint érkezett egy L'Oréal-os szállítmány - ebben most krémek vannak, ha valakit érdekel, hívjon, írjon :)

L’Oréal kollagén arcszobrász krém (50ml) 3500 Ft
L’Oréal revitalift kettős ránctalanító szemkörnyékre (15ml) 3000 Ft
L’Oréal revitalift nappali ránctalanító, feszességet adó krém (50ml) 2500 Ft
L’Oréal kollagén ráncfeltöltő (30ml) 3000 Ft
L’Oréal kollagén ráncfeltöltő szemkörnyékre (15ml) 3000 Ft
L’Oréal revitalift mélyráncok elleni ránctalanító és feszességet adó regeneráló krém (50ml) 3500 Ft
L’Oréal dermo genesis bőrfiatalító nappali krém (50ml) 3300 Ft
L’Oréal testformáló koncentrátum narancsbőr ellen (125ml) 3400 Ft
L’Oréal men expert hidratáló arcápoló mimikai ráncok ellen (50ml) 2500 Ft
L’Oréal men expert újrazsírosodást gátló hidratáló gél (50ml) 2500 Ft
Garnier intenzív golyós főrfeszesítő narancsbőr ellen hasra (100ml) 2000 Ft
Garnier bőrújjáépítő arcfeltöltő és ránctalanító arckrém (50ml) 2700 Ft
Garnier golyós ránctalanító arcra és nyakra (50ml) 2700 Ft
Garnier nutribronze slim normál és világos bőrre (200ml) 2700 Ft
Garnier nutribronze slim sötét bőrre (200ml) 2700 Ft
Eucerin mélytisztíó arcradír (150ml) 1900 Ft

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Emőke,

Na ez tényleg vicces, mert én meg a homeopatikus cuccokban nem nagyon hiszek (bár az allergia elleni cuccok meg a szüléshez kapott cuccok beváltak)és bár eddig én nem nagyon voltam nála betegen, Miki többször volt nála és mindig homeos cuccot írt fel neki. Egyébként a Keserű Rózával egymást szokták helyettesíteni.
Na mindegy, de a Végh Katalin akkor biztos jó, ha többen is ajánlják:)

Kata,

Köszönjük a délutánt és bocs a felfordulásért!

Jelentem van fűtésünk és egész olcsón megúsztuk, valami dugulás volt:)
Vendég
 


Jóóó reggelt!

Hát NEM :D

Ma megyek CTG-re 11-re a kórházba. Tegnap mintha lettek volna megint fájások (de már baromira nem bízom magamban, hogy el tudom dönteni...), de éjfélre leálltak.

Judit,
szuper hírek!!!! :D Örülök, ma nagyon hideg lesz :S

Kata,
köszi :D A darabjait a kiscsaj válogatta össze.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, mi volt ctg-n? ma reggel kaptam egy sms-t, tiszta izgatott lettem...

Judit, örülök, hogy meleg van. Du. tekerd le egy kicsit! :wink:

Emőke, Végh Katalinhoz járok én is, bár sokat kellett gondolkodnom rajta, hogy is hívják... én egyszer voltam Nála, amikor is teljesen kiakadt, hogy miért dolgozom 36 hetes terhesen, miért nem irattam már ki magam előbb...

Orsi, nekünk sem jó a péntek du, pedig nem dolgozom, csak már más programunk van.

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Hahó Katus, mi újság?

Csajok, látjátok, hogy megint szállingózik a hó? :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Én azt látom, hogy szakad :D
Vendég
 


Nekem meg már baromira elegem van a hóból, akár szakad, akár szállingózik.

Wiki,
semmi, ugyanaz. Holnap reggel fél 9-re megyek be.
Ancsit, anyut is visszük, a kiscsaj mamát vált, anyukám meg hazamehet 3 napi vecsési hófogságból :D :D :D

Orsi,
akartam már kérdezni, jól olvastam, hogy SZEMÉLYIT csináltattatok Levinek? Már olyat is lehet? Minek?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Szandra,
nem, most nem volt vizsgálat. De 3 hete ugyanazt találja: külső 2 ujjnyi, belsőt el sem éri.
Persze, hogy kihagyom az éjszakákat, akkor pisilni járok félálomban :D
De a kórházba nem viszek laptopot, nemsokára kénytelenek lesztek nélkülözni :D
Ancsi babás topikjában 4-en vártunk babát egyszerre. Én vezettem, 6 nappal egy másik lány előtt. A következő most 36 hetes. A 3. 30. A 30 hetes szerencsére még egyben van, de a másik kettő simán kielőzött.
Villő babás topikjában is kielőztek vagy 5-en. Már nem is számolom.

Na, de majd holnap :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Katus,
igen jól láttad személyit csináltattunk neki, tulajdonképpen útlevél helyett, mert azért fizetni kell, ez meg ingyen van, és Unión belül mehetünk vele minden felé, távolabbra meg úgy sincs "kedvünk" menni... Onnan jött az ötlet, hogy egyébként is volt ügyintézni valónk az okmányirodában, közben erre is rákérdeztünk, és meg is csináltattuk :-)

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 




1 óra körül küldtem smst Katusnak, hogy küldöm a pozitív energiát és várom a híreket. Még semmi...Remélem, hogy minden oké. Nagyon szurkolok Nekik!!!
Vendég
 


Katus!
Mi is nagyon szurkolunk! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


várjuk a híreket! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Még mindig semmi...

Kép Kép Kép
Vendég
 


Hahó!

Megszületett Villő 17:18-kor, 4015gr, 60cm!!!!
Mindketten jól vannak! :P :P :P :P :P

Katus!
Gratulálunk!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Adri,

Megelőztél...:)
HAtalmas GRATULA a hatalmas babához KAtuséknak, jó egészséget és sok-sok tejcsit.
Vendég
 


Katus, itt is gratulálunk és jó egészséget kívánunk a "kicsi" leánykához !!!! :-)

Judit, nagyon szépek a lányok :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 




Katus!

SZÍVBŐL GRATULÁLUNK!!!


No, és még engem ijesztgettek nagy babóval :shock:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Katus! Gratulálok az Aprósághoz! Nagyon ügyesek vagytok :-)
almi
 
 


Orsi, Ati már eltörpülne Levi mellett :-) 10,3
Van 14 foga, és a CBA-ból gyalog jár haza :-) Mókás, hogy 30 perc alatt tesszük meg az utat :-)

Évi, még a végén te is 4 kiló fölé növeszted Borókát. Úgy látom ebben a hidegben nem sietős a dolog. Jobb a melegben ringatózni :-)

Judit, édesek a lányok!

Adri, ne haragudj, mi már sosem jutunk el hozzátok. Pedig nem is laktok olyan messze. Hétfőn mondtam Atinak, hogy arra megyünk haza, de kötötte az ebet a karóhoz. Nem tudtam rávenni, hogy felétek szedje a lábait :-)

Személyi a babának: sok helyen olvastam, hogy az ügyintézéshez nem fogadják el a szül.kivonatot. Például amikor start számlát intéztük mondták a bankban, hogy még elfogadják, de másik számlához már személyi kell...

Én már a tavaszt akarom!!!!
Jó éjt!
almi
 
 


Katus, gratulálunk az óriásbébihez! :lol:

Reni, régen hallottunk rólatok! És jó az új vonalzód! Hihetetlen, hogy már ilyen "öreg" a fickód! :lol:

Judit, képen is jól néznek ki a nők!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra,

Köszi. A fülbevaló sárgaarany, és amit fehéraranynak látsz azok strasszkövek. A mi fülünk is csak az aranyat bírja, de, hogy fehér vagy sárga az mindegy neki. Ilyen válogatós fülről még nem is hallottam:) Egyébként ez a fülbevalója is Szerbiából van:))
Vendég
 


Sziasztok!

Katus!
Gratulálunk Nektek, Villő komolyan megközelíti Levi paramétereit, mert Ő 4045 gramm és 60 cm volt, de Ő pasi!!!! Remélem minden oké volt szülés közben! Puszilunk Titeket! :wink:

Judit,
nagyon szépek a csajok! És Zorka milyen felelősségteljesen fogja Tamit :wink:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Halihó!

Hát, csajok azt hiszem most már hivatalosan is én jövök :roll: :shock: Megígértem Katusnak nem előzöm meg...betartottam...pedig "kicsi" Villő feladta a leckét :P

Ma voltam a dokimnál...éééééééés már nem azt írta a kiskönyvembe, hogy CX3000, hanem hogy M:5 (feltételezem ezzel nem az autópályára célzott :roll: :wink: )...persze rákérdeztem és azt mondta, hogy puhulgat a méhszáj :P ...meg azt is, hogy egy jól beilleszkedő fejnek így már könnyebb dolga lesz, mint egy kemény kissé nyílt méhszájnál :D :arrow: ebből én kikövetkeztettem, hogy könnyű szülésünk lesz :lol: Max. majd nagyot koppanok...bár ha belegondolok kiegyezek én egy "Zétis"szülésben is, csak most nincs annyi ideje a Zuramnak.
Amúgy kaptam még egy időpontot febr. 18 is a rendelésre, ha addig nem történne semmi...azt mondta ha nincs rá különösebb ok nem akar beleszólni a természet rendjébe..persze karácsonyig nem maradhat! Ha viszont tervezett indítás lesz nálunk is, akkor én tuti addig le se veszem a bugyimat, míg az EDA nincs bekötve!

Úgy volt, hogy vasárnap jön anyósom, hogy ha kell egyből kéznél legyen...ma szólt, hogy beteg :evil:...szerdánál előbb nem tud jönni, csak ha nagyon muszály :?

Ja, aranyos volt :arrow: kérdezi az még jó, ha szerdán jön? Mondtuk neki, hogy bármily meglepő, nem tudjuk pontosan mikor fogok szülni :D

Emőke!

Nem ér megelőzni!!! Remélem jól vagytok! Ugye még nálad sincs semmi előjel? (nálam szinte semmi...)

Adri!

Azért nem mentünk hozzátok du., mert a dokimmal volt randim :? Csak persze a Zuram ezt de. elfelejtette! Talán neked eszedbe jutott később :roll:

Judit!

Annyira jó a harmadik kép! Persze a többi is, de a 3. láttán elérzékenyültem :oops: Nemsoká én is készíthetek efajtát :wink:

Tudsz valami részletet Katusékról? Esetleg kép?

Reni!

4 fölé saccolták a végét a 31 hetes UHU-n...a következőn már direkt rá sem kérdeztem...úgyis kiderül majd :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi, most már Te vagy a "finisben". :-) Most innen várjuk a híreket :-)
Nem, nem tervezem, hogy beelőzünk, remélem Luca sem. Mi még hivatalosan is koraszülöttnek számítanánk, úgyhogy semmiképpen nem lenne jó.
Hétfőn megyünk dokihoz, akkor majd többet tudok mondani, most is, mint eddig is folyamatosan fáj, keményedik a hasam, de már "természetes".

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Katus, Atti és drága Ancsi!
Szívből gratulálunk a "kis" új családtagotokhoz! :D

Kép

Anita
putyu
 
 


Katusék!

Mi is szeretettel üdvözöljük Villőt!! Tényleg szép méretek!! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kedves Villő!

Mi is nagy szertettel köszöntünk!

Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Beszéltem Katussal.
Hát szegénynek nem jött össze a gyors szülés, de egy picit ebben a dokija is sáros volt úgy érzi...5 császárja volt tegnap, úgyhogy nem nagyon siettette a dolgokat.
Oxitocinnal indítottak neki, nem burokrepesztéssel, mert nagyon fent volt még Villő feje és féltek, hogy előreesik a köldökzsinór.Déltől 4-ig voltak brutális 2perces, majd 1perces fájásai, azután jöttek a tolófájások, azt mondja az már könnyebb volt. Majdnem sikerült a gátvédelem is, de Villő válla megakadt, úgyhogy picit repedt. A doki kinyomta belőle valahogy, úgy néz ki, hogy sikerült nem eltörni a pici kulcscsontját.
36 cm-s Villő feje!!!!:)))Úgyhogy asszem az 56-os ruhákat ők is elcsomagolhatják:)
Jól vannak, Katus nagyon fitt volt, azt mondja még a szülőszobán lezuhanyozott. Szóval minden rendben, azt hiszem hétfőn jöhetnek haza.

Évi,
Te jössz:) Úgy látszik minden nagymama lebetegszik a célidő előtti napokban. Nálunk is ez volt, Katuséknál is, de mindkét csaj megvárta, míg meggyógyul a nagyi. Biztos Borkó is megvárja:)
Vendég
 


Emőke!

Sztem Luca sem szeretne minket megelőzni :wink: Még 2-3 hét, aztán már Ti sem lesztek hivatalosan koraszülöttek...Tudja az a kislány a dolgát :wink:

Judit!

Köszi a bővebb infót! Szegény Katus! Egy hősnő! Én ennyi idő alatt akár már magamnak is bekötöttem volna az EDÁ-t...no, de én ugye nyüzgedtke vagyok :oops:

Zétinek korababaként is 36-os volt a feje...mekkora lett volna a 40. héten :roll: ?

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ha akartok Villőről és Katusról látni képeket, klikkeljetek a blogjára :D
Csodaszép nagy baba :D

Anita
putyu
 
 


Katus, nagyon szép ez a gyerek (is)! :lol: Ügyesek voltatok!

Évi, betöltött 36-37. hét után már hivatalosan se számít egy gyerek korababának...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus!
Hatalmas baba tényleg, és nagyon édes a pólyában!
Nagyon ügyesek voltatok!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 



Szerintem sem hasonlít Ancsira:)
De az első fotókon Tamara sem hasonlított Zorkára, másnap viszont már tök ugyanolyan képeket csináltam róla, mint amilyenek már voltak itthon:))
Vendég
 


Évi! El sem hiszem, hogy EDA függő lettél :-) Biztos nem akarod kipróbálni nélküle??? :lol:


Én is megyek dokihoz kedden. Sajnos még nem 2csík miatt. Ismét elmászott a prog.szint, így nem megy a beágyazódás :-( No, de majd pontosan megtudom mi a teendő. Nem szeretnék megint egy évig próbálkozni, de a tünetek ua., mint Ati előtt. Pedig reménykedtem, hogy másodszor könnyebben megy...

Kata, bizony növekszik a gazember. Lóti-futi egész nap. Ha látnátok mennyit főz :-) Teszek képet... A másik a számítógép. Alig lehet elrángatni előle. Mindenre felmászik, asztal, párkány nem akadály. A koszos pelust pedig kidobja a kukába. Ja, és az összes zoknit begyűjti, a saját szekrényébe pakolja... megfelelő helyre, a kis zoknik közé :-)

Emőke, nem is tudom mit írjak. Szorítok, hogy te is legyél még pocakos legalább 4 hétig :-)

Kép

Kép
almi
 
 


Sziasztok!

Katus,
Mégegyszer gratulálunk Villőhöz, tényleg gyönyörű szép nagy baba! :lol: És Te pedig egy igazi hős vagy!!!!!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Megnéztem én is a "kicsi" Villőt :P ! Édes kis ducika :lol: Pár nap múlva már biztos hasonlóságot is látunk majd Ancsival, vagy Katusékkal. Tényleg: vajon mit szólt Ancsi :roll: ? Gondolom már Ő is látta :)

Reni!

NEM!!! Csak ha valami miatt ellenjavallt...

Nekem van ám olyan ismerősöm, akinek az 1. bébi lombik volt, a 2. és 3. meg spontán összejött :D Szóval lehet, hogy egyszer csak majd meglepődsz :wink:

Mennyi segítséged van! Főz, dolgozik, a múltkor mondtad, hogy takarítani is szokott... :)

Kata!

Én is így tudtam... Ekkor már nem koraszülöttek, de "korababák"...most szült az egyik ismerősöm 37+2-re, neki is ezt mondták...meg tudod nekem a Dévényes Móni is ezt mondta...no és a sérve is erről árulkodott... De most már mindegy is :wink: Tény, hogy akkor nagyfejű volt a gyerekem...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Kicsi Dóri Nagyon boldog névnapot!

Kép

Anita
putyu
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Húú olvastátok itt oldalt a cikket a kínai kislányról, na meg az 5 évesről...nem tudok magamhoz térni :twisted: :shock:

Anita
putyu
 
 


Drága Dóri! Boldog névnapot kívánunk!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?