Új privát üzeneted érkezett!

Kukucs :D

Gyöngyi,
úgy tűnik, az ónos esőre várunk :D Sajnálom az elakadást, talán eláll már lassan a hó és lehet holnap menni vonattal dolgozni. Engem is keményen megszívatna, ha nem járna, ctg-re kell mennem, meg anyósom is jön (remélhetőleg, mert ha nem, még Ancsi csőszt kell kerítenem).

Szandra,
aranyos vagy :D Hajaj, de még, hogy beindult a beszélőkéje, egész nap nyomja. Általában azért van logika abban, amit mond :D

Judit,
én tudom: öltözködtek :D :D :D Egyébként meg simán lehet, hogy ott másképp élte meg a nagy társaságban.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

Jelentkezem Ancsi-csősznek:) Emiatt ne fájjon a fejed. Hagyd meg a fájást oda, ahova kell:))
Vendég
 


Judit,
köszi. Pont egy dilis Ancsi hiányozna Neked holnapra :D Valamikor 11 körülre kell mennem, szóval esélyes, hogy ebédre nem érek haza :S Mindegy, lehet, hogy tárgytalan lesz a dolog úgyis (bár nincs jele semminek).

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

 
 

Katus,

Eggyel több vagy kevesebb hisztis csaj, ugyan már:)))Viccen kívűl nyugodtan hozd, jól el lesznek Zorkával és üsse kavics ebédet is kap:)))
Vendég
 


Kata,

Rendben hazaértetek?Kiástátok a házatokat a hó alól?
Vendég
 


Köszi Judit, de azt hiszem, kicsit nagy túra lenne elzarándokolni Hozzátok, majd a vonathoz, majd vissza... NEm vagyok már olyan fitt :D Bőven elég lesz a játszótérig elvonszolni és otthagyni Zoliéknál :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók mindenkinek a "havas" képei, kicsit szomorú vagyok, hogy mi alig tudtunk kint lenni, bár azért ma is húztuk a szánkón Levit egy 20 percig... és bízom benne, hogy most már hamarosan teljesen rendbejövünk, és még a hó is megmarad!

Katus!
Mostantól már nagyon izgi minden pillanatod :wink:

Kata!
Hazaértetek?

Gyöngyi!
A Ti hóembereteknek cicije van??? :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Nahát Orsi, eddig észre sem vettem, hogy cicis a hóember. De most, hogy mondtad megnéztem és látok ott egy kukit is:)))
Vendég
 


Katus, jelentkezz majd!

Szerencsésen hazaértünk tegnap. Tatabányáig csak foltokban volt 1-2 cm hó, utána kezdett el esni, és mi az új M0-ra értünk, már szakadt. A szomszéd nagyon rendes volt, mert mire hazaértünk, egy csapásnyi utat vágott nekünk a hófalban, hogy be tudjuk hozni a gyerekeket, de aztán még lapátoltunk egy órát, mire mindent kiástunk :). Olyan gyönyörű a kert!
Tegnap elvittük Marcipánt Győrben az Ugriparkba- ez egy zseniális játszóház és kalandpark, Európában az egyik legnagyobb és legmodernebb. Hatalmas élmény volt Marcinak, de mi is alig akartunk Péterrel hazamenni :lol:
Csatolok néhány képet:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra,

Isteni az a kép a csajodról...Tök ciki, de Anikóval nem tudtuk eldönteni melyikőjük:) Anikó Tamira szavazott, én Edóra.
Tégy igazságot lécci:)
Akármelyikőjük is legyen nagyon szép és nagyon hasonlít Rád!!!:)
Vendég
 


sziasztok,

mi a hétvégén Baján voltunk, lefele+vissza is elég durva útviszonyok voltak. de nagyon jó volt, érdemes volt.

a ma reggel viszont katasztrófa volt. eltűnt a kocsikulcsom. közölték a szervízben, hogy törjük be az ablakot. :shock:
ember már van, aki sérülésmentesen kinyitja, de még azzal sem megyek semmire. én még csak be tudnék jönni gyalog, de a bölcsibe nem tudom Esztert. Zoli visszajött értünk Budaörsről és mindenkit elszállított.
remélem megtaláljuk valahol, bár mindent átnéztünk, Baján is a barátnőm. az ülést vettük ki belőle szombaton, azóta nem láttuk. :evil:

Katus, mi volt a dokinál? cuccot vittél?

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Szavazok én is :-) Szerintem Tami :-) Nagyon klassz ez a halványlila összeállítás.

Gyöngyi, nem semmi, mekkora hóembert építettek a lányok :-) Ábel még csak barátkozik a hóval, legjobban apa nyakából ülve szereti szemlélni :-)

Katus, várjuk a híreket :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Szerintem is Tami. Minden másban igaza van Juditnak.

Kata, ilyesmi van a XVII-ben, Pesti úthoz közel, ha itthon is játszanátok. Addig Zalán jöhet hozzánk.

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Halihó!!

Tamara van a képen!! Én megismerem a barátosnémat! :lol: :lol: :lol:

Csajok a hóember építésében apa is segített -természetesen- és nőnemű a hóasszony :lol: A multkorinak szép nagy popsija lett, mert Sára anyát "építette" meg hóból. Ennek meg "csúnyája" van a cici mellett :lol: :lol:

Katus!! Katus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hogy állsz?? Nem jött az ónos eső! :lol:

Kata!
Micsoda rendes szomszédaid vannak!!
Szuper helyen voltatok, látszik, hogy élvezitek mindannyian!

Ja, és jelentem ki tudtunk állni kocsival, bár hókotró az nem járt erre (sem) :twisted: :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra, én Edóra szavaztam volna :lol:

Viki, mikor vihetem??? :lol: :lol: :lol: Mostanában úgyis jobban kedveli a főzelékeket, mint az anyatejet, úgyhogy jól érezné magát nálatok is :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Tényleg szuper helyen lehettetek, Keresztúron is van egy hasonló, bár az szerintem ötöd ekkora lehet a méretekből viszonyítva, de az is egy szuper hely. Ha jól emlékszem Kalandpark Játszóház a neve.

Tamika van a képen :) , fura mert én nem is veszem észre, hogy ennyire hasonlítanának egymásra.

Gyöngyi!
Azért nem semmi, hogy az ember már annak is tud örülni, hogy ki tud állni az autójával a kertből.

Viki!
Nem ejtettétek le a hóban? Ez nem túl jó hír, hogy így kell kinyitni az autót. Nincs pótkulcsotok?

KATUS!!!!!!!!!!!!!!
Villő bent marad még, vagy kijön? :) Már nagyon kíváncsiak vagyunk rá.

Szunya idő van, átadom magam az élvezeteknek

szandrakiss
 
 


Szandra,

Az a fura, hogy eddig én sem gondoltam, hogy így hasonlítanak egymásra a lányaid. A szeme alapján én is Tamit mondtam volna, de minden más nekem olyan Edós volt rajta:)

Viki,

Nekünk a bal tükrünket lopták le pénteken fényes nappal a Pöttyös utcánál. És nem letörték, szakszerűen kiszerelték belőle a tükörlapot.

Kata,

Valamiért nem tudok privit küldeni. A héten szívesen meglátogatunk, ha meggyógyultatok már. És persze Ti is jöhettek bármikor, ha csak nem irtóztok a macskáktól.

Katussal beszéltem, a doki megnyugtatta, hogy Villővel minden rendben, persze most már naponta CTG és csütörtökön megindítja, ha addig nem jön ki magától.
Vendég
 


Judit, holnap du vagy csüt. du? Marci kb fél4-4-ig alszik, utána bármikor szeretettel látunk!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kukk,

Pontosan, ahogy Judit mondja :D

Wiki,
sajnálom kulcsot :( Mi akkor zártuk be a skodába, amikor esküvőre mentünk 2 éve szeptemberben :S De legalább meglett és a lagziba odaértünk :D
NAná, hogy vittem magammal cuccot, halálosan ciki, de 3 hete minden bent van a kocsiban, egy gyorssegélyes zacsi meg a hátizsákomban (neszeszer, hálóing, pótgatya). Lehet, hogy egyszer be kéne mindent hozni és úgy elindulni itthonról, az segítene :D

Szandra,
pedig hasonlítanak, nagyon, de én is megismertem TAmát. Persze én láttam élőben is, így aztán nem volt nehéz :)

GYöngyi,
nem is Ti lennétek, ha nemtelen hóembert gyártanátok :D :D :D Pedig hozzátok viszonylag közel lakik a hókotró... Kár, hogy ennyire nem foglalkoznak ezzel itt, nálunk egész jó a helyzet, csúszik, de lehet közlekedni. Gondolom számít, hogí aszfalt van...

Orsi,
anyósom mesélte, hogy találkoztatok :D Remélem mostmár tényleg meggyógyul Levi!

KAta,
szuperjó képek, hogy MArci hogy megnőtt!!! Anyám :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!
Mi is nagyon élvezzük a havat, a hétvégén délelőtt, és délután is 1,5-2 órákat kint voltunk. Szánkózni Dóri se nagyon szeret, de imád a combig érő hóba bemenni, hóembert építeni, és angyálkákat is csináltunk már. Valamint Zétivel sokat segítettek a hólapátolásban! :P :P :P

Kép

Katus!
drukk, drukk, ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Judit!
Köszi az infókat Katusról!

Kata!
De szuper helyen jártatok! És Marci milyen édesen nevetgélt. Jó lenne eyszer elmenni egy ilyen helyre nekünk is! Kíváncsi lennék Dórinak tetszene-e.

Viki!
Ki tudtátok nyítni humánusan a kocsit?

Emőke!
Jól vagytok már?

Szandra!
Én tegnap este Zolinak Tamit mondtam, de azért gondolkodnom kellett egy kicsit. Nagyon szép! :P :P :P

Gyöngyi!
Hóasszony - szuper!
Dórinak a minap tanítottam a "Pont, pont, vesszőcskét", azóta esténkét megjegyzi "Anyának is nagy a hasa, meg Évinek is!" A gáz, hogy igaza van! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Valamelyik nap pedig éppen leszídtam valamiért, de különösebben nem foglalkozott vele, ezért megkérdeztem:
- Dóri, szerinted, kihez beszélek?
Mire ő felnéz, kaján vigyorral közli:
- Dórikának!
Majd nyugodtan játszott tovább!

Hát lehetrájuk haragudni? :lol: :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki élvezte hétvégén a havat :P Nekem nagyon tetszik! Persze így, hogy most fel vagyok mentve lapátolásból könnyen beszélek :wink: Hétvégén Uram hómunkást játszott, többet volt kint havat lapátolni, mint bent a lakásban...mondtam is neki, hogy menjen Pestre, ott még fizetnek is érte!

Hm, bennem fel sem merült, hogy nem Tami van a képen...érdekes, mert máskor meg bambázok 1000-el...van olyan pár éves szánkózós képünk, amiről a mai napig sem tudom pontosan hogy én vagyok, vagy a tesóm...pedig sztem mi annyira nem hasonlítunk.

Katus!

Csütörtökig még van idő! Bevallom én rettegek a napi CTG-re járástól...már azon agyaltam, hogy a hetiből is el kéne bliccelni legalább egyet :oops:
Remélem azért nem előzlek be! Tudod, nem szeretném! Végre egyszer én is legalább 39 hétig szeretnék terhes lenni...talán most sikerül :wink: .

Adri!

És nekem egyre nagyobb...még mindig növekszik :roll: ...ezt ma is észrevettem a kabátomon.

Viki!

Hívjatok egy autótolvajt...sérülés nélkül felnyomja...legalább a zár ne megy tönkre!

Gyöngyi!

Cicis hóasszony :lol: :lol: :lol:

Na, megyek takarítgatok kicsit...állandóan pakolhatnékom van...persze erőm nincs mindig hozzá...akkor meg felhúzom magam...dilis vagyok, na.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Viki, sikerült valamit intézni az autóval kapcsolatban? Én egyszer zseniális módon a Balatonon, a csomagtartóba zártam be a slusszkulcsot, és akkor a Ford szervíz egy taxis csávót küldött ki a helyszínre, aki egy drót segítségével sérülésmentesen kinyitotta az autót... Egyébként sz*r volt nézni, hogy ez ilyen egyszerű...

Évi, ez a hormonzavaros időszak már csak 1-2 hétig tart, és vége! :)

Katus, néha én is ezt mondom, ha ránézek erre a gengszterre... :lol:
De jó, már csak max. 3 nap, és kezedben lesz Villő! Küdjek bioneregiát vagy ungabungát, hogy korábban? :lol:

Gyöngyi, a múlt héten valamelyik délután próbáltalak elérni, mert tanácstalan voltam a kisebbik zabagépem etetésével kapcsolatban. De időközben sikerült megoldani a problémát, most délben megeszik egy tányér krumplis répát, este 6-7 körül pedig lazán bedob egy adag tejpépet is - mondjuk ezeknek köszönhetően végre nem eszik 2óránként éjjel, alszik, mint a bunda, és csak hajnali 5 körül kel fel először enni. Így a kisebbik, "ágrólszakadt" gyerekem most 7.4 kg-t nyom:
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!
Nekünk is pont ilyen tányérunk van! Egy-két alkalommal sikerült is rávenni Dórit, hogy gyorsan egye le róla az ennivalót, met akkor megint megnézheti a Tigrist, és "Micikét", de aztán rájött, hogy az is elég, ha leborít róla mindent! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon jó a kép a kisfickókról!
Most néztem meg, hogy Dóri 9 hónaposan volt ennyi, Levi előtt már csak 30dkg-mal vezetünk, és 9,5 hónappal! :lol: :lol: :lol:
Igaz ő egy kis csajszi!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem végre kijelethetem, hogy meggyógyultunk :wink: Nagyon ritkán még köhögünk egy kicsit, de ennyi.

Katus,
igen találkuztunk Ancsiékkal, én ismertem fel Őt, aztán beszélgettünk egy kicsit, kifaggattam Anyukád vagy Anyósod??? - nem tudom melyikük volt - hogy mi van Veled, és mondta, hogy ha csütörtökig nem lesz semmi, akkor "beindítanak"! De ne aggódj, addig még simán meg is szülhetsz :wink:

Kata,
a képek alapján tényleg nagyon szupi helyen voltatok! És Zalán milyen nagy már! Mikor utoljára a kezemben tartottam, akkor még olyan volt, mint egy kis csomag!!! Ja, és sajna nem jutottunk el szombaton a mozgás vizsgálatra, mert még javában betegeskedtünk, így lemondtam az időpontot... de

Képzeljétek, Levi ma egész nap NÉGYKÉZLÁB MÁSZOTT!!!!! Ennek én nagyon örülök, mert nagyon aggodtam már, hogy 11 hónapos, és nem mászik. De ma egész nap így közlekedett! Nagyon cuki! A nap végére jól elfáradt, és nagyon "lazán" megpihent :lol:

Kép

Ja, és még valami, Levi most 11 hónaposan már 11 kilós kiscsávó :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


És azt is elfelejtettem, hogy ma voltunk személyi igazolványt csináltatni Levinek, ott ugye lefényképezik, először lebiggyesztette a száját, majd a következő próbálkozásnál, igazi nagyfiú módjára, csukott szájjal vigyorog! Meg is állapítottuk Zolival, hogy nem is 11 hópaosnak néz ki, hanem olyan mint egy 2 éves nagyfiú!!!

És még valami, péntek délután ki ér rá, egy kis összeröffenésre??? Remélem most már tényleg nem jön közbe semmi...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Kata,
jaj, nagyon édesek :D Fogják még őket ikreknek nézni, készülj fel rá ;)
Jöhetnek az energiáid, emlékeim szerint nagy boszi vagy :D

Orsi,
anyósom volt. Én azt hiszem nem érek rá pénteken :D

Adri,
Dóri nagyon édes, megint megállapítottam :D

Évikém,
takarítóláz, jaj, de ismerős. Én állíndóan mosnék, de már nincs mit :D

MA nagyon vacakul vagyok, mindenem fáj a víztől - kezem, lában, tök dagadt a fejem. De lehet, hogy csak az a baj, hogy 2 hét után először megint ráálltam a mérlegre... :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 



Hajrá Katusék! szerintem is ma... (és én tényleg boszi vagyok! :))

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Katus, várjuk a híreket :-)

Most nézem Évi, hogy nektek is már csak 13 nap van hátra :-)

Adri, igen, igen úgy néz ki, jól vagyunk.

Tudtok normális háziorvost ajánlani? A miénkre - Vereb Éva - nagyon mérges vagyok. Nem írnám ki a nevét, ha nem lenne rá okom. Táppénzen vagyok szeptember óta, és olyan "kedves", hogy 2 hetente kell hozzá járni az igazolásért. Ebben az influenzás, téli beteges időben. Ja és kérdésemre, hogy mivel nem kell vizsgálni, csak papír nem lehet, hogy bekopogunk és kiadja, az volt a válasz, hogy nem, várjuk ki a sort, mert neki úgyis be kell lépni a gépbe. Amivel most nagyon felhúzott, hogy ha nem 2 hetente megyünk, akkor is csak 2 hétre ad igazolást, 2,5 - 3 hétre nem, ezzel most szépen kitolt velünk, mert ugye a cég a tp-t csak az igazolásig "bérszámfejti" így most egy töredékét kapom a kedves háziorvos miatt. Hiába kérte Feri még ő oktatta ki, hogy ez nem így van és ő csak és kizárólag 2 hétre ad. Az előző háziorvosom volt olyan rendes, hogy visszamenőleg 3 hétre előre 1 hétre adta, így havonta kellett járni. Na de ez csak egy történet a kedves dokival, folyton húzza a száját bármivel megyek. Szakmailag nem tudom megítélni, de ha vmi bajom lenne a torokgyulladáson kívül hozzá nem mennék, az biztos. Bár a szomszéd sem ajánlotta, mégis azért kötöttünk ki nála, ,mert körzetileg hozzá tartozunk és már egy orvos elküldött, hogy menjünk a körzetileg illetékeshez. van esetleg tapasztalatotok, hogy működik itt az orvosváltás? És tudnátok normálisat ajánlani?

köszi
Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Kata,

Jó a ma délután, ha Nektek még mindig jó. Hozzátok megyünk melegedni, nálunk nincs fűtés... :D :D

Addig meg folyamatosan öltözködünk meg van egy elektromos kis lábmelegítőm is, talán kihúzzuk valahogy estig. És Katus is felajánlotta, hogy mehetünk hozzá melegedni:))
Este 7-re ígérte magát a szerelő. Remélhetőleg meg is tudja javítani, ha nem, akkor átmeneti szállás :D :D

Amúgy nagyon nem vicces, hogy 3 éves készülék, júliusban ugyanezért volt egy 30 ezres szervíz(akkor meleg víz nem volt, de ugyanígy ki-be kapcsolt a kazán, mint most) és most újra ugyanez a baja. Ráadásul júliusban kaptunk fél év garanciát arra az alkatrészre, amit cseréltek, és ez a fél év múlt héten telt le...
És egyetlen szerelő sem vállalja ezt a típust, csak a márkaszervíz, aki pedig majd 3 nap múlva újabb 30ezerért kijön...
Most Miki kerített valami embert, aki hajlandó ma este kijönni, remélhetőleg meg is tudja javítani.
Vendég
 


Judit,
itt is sajnálom, nagyon :( És komolyan, gyertek, itt fűtés van. Sőt, kaja is :D

Wiki,
Szandra,
ám, legyen. De a vizes fájdalmon kívül semmi jel, még mindig iszonyatosan jön a sav fel a torkomba :(

Emőke,
annyira sajnálom, hogy ilyen gondjaid vannak a dokival :( Én nem tudok mást, én is hozzá járok, illetve voltam eddig 3X, abból egyszer helyettesítették, de nekem nem volt vele gondom.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Emőke,

Én is hozzá járok. Táppénzes papírért én is 2 hetente jártam, de ha hétfőn 5-6 között mész általában senki sincs nála. Egyetlen egyszer volt, hogy kint volt betegnél, mikor odaértem ezért várnom kellett, de általában 5 perc alatt végeztem. A szájhúzást én is tapasztaltam, mikor vérvételre kellett beutaló, akkor fél órát balhézott, hogy mire fizetek a nőgyógyásznak 8ezreket ha még beutalót sem képes írni...de végülis megírta, a szájhúzásával meg nem foglalkoztam.
Szerintem egyébként orvosként nagyon jó. Hogy emberként milyen az meg annyira nem izgat, nem barátkozni járok oda és remélhetőleg nem kell sűrűn találkoznom vele...
Egyébként megértem, hogy előre nem ad táppénzes papírt, hiszen bármikor megszülhetsz, és a kórházi napokról a kórház ad igazolást. A szülés utáni nap a páromnak be kellett mennie hozzá, hogy kivegyen a gépből, neki odaadta az utolsó papírt és pá.
Visszamenőleg pedig max 3 napra adhat.
Vendég
 


Katus,

Hűűű, ha kaja is van, akkor megyünk :D :D :D
Neeem, most szerencsére a nappaliba besüt a nap, a szobák mérete meg most kapóra jön kivételesen, 2 perc alatt felmelegíti az a kis elektromos melegítő:))
De nagyon köszönjük a felajánlást. Ha netán nem tudja ma megjavítani a szerelő, akkor lehet, hogy holnap csövezünk Nálad, cserébe Ancsi-csőszködök, hogy Te nyugodtan tudjál szülni :wink:
Vendég
 


Katus, szedtél vmit a savasodásra? Van vmi praktika? Hetek óta kínoz, a reni segít, de nem akarok még egy hónapig minden nap azon élni :-(


Judit, igen a hétfő lenne nekünk is a legjobb, de a nőgyógyász is akkor rendel, vagy apa a heti egy fociját mondja le miatta. Máskor pedig nehéz bejutni hozzá.
Ok, értem én, hogy így hivatalos, de mivel az előző dokim "elkényeztetett", így azt gondoltam lehet ezt kicsit rugalmasabban és emberségesebben is intézni.
Pont az a bajom ezzel a szájhúzással, hogy nekem se adott beutalót vérvételre, hiába próbáltam kedvesen, majd erélyesen elmagyarázni miért kell. Így a gyermekorvos írt, adott. Ez sem normális szerintem. Én azért kételkedem a szakmai hátterében is, mert rögtön felkapja a vizet, nem hallgatja meg az embert, hanem azonnal tudja a "tutit", ami általában az, hogy nem kell se vérvétel, se más vizsgálat, nehogy pénzbe kerüljön a beteg. Ja és a kérdésemre még 3-4 hónapja, hogy mi a véleménye az új oltásról elkezdett szó szerint visítani, feltartotta a kezét, hogy ő nem mond semmit. Rákérdeztem, hogy mivel én nem vagyok szakember, akkor kit ajánlana, akitől ezt megtudhatnám, ha ő mint szakember nem képes állást foglalni se pro se kontra, azt válaszolta, hogy van a médiában rengeteg hír, hallgassam azokat. Na itt vágta el magát nálam.
Ennyit a háziorvos mizériámról, de ez "kikívánkozott" :-)

Huh, azért ez a fűtés dolog nagyon bosszantó lehet :-( Remélem estére már megjön a felmentés.

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Judit, Marci elég zizi ma, de lassan megpróbálom lefektetni, és hátha jobb bőrben ébred délután :). Küldök sms-t, ha felébred, ok? És befűtök délutánra :)

Katus, szerintem nem a mai lesz a nagy nap, hanem a holnap :lol:

Emőke, én sem tudok mást :(. De Magdát szerintem megkérdezhetnéd erről, ő úgyis ismer mindenkit, csak tud valakit javasolni...

Viki, Judit, nem tervezitek a közeljövőben a lencserendelést? Nekem lassan időszerű lenne...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Emőke,

A H1n1-el az volt a helyzet, hogy más volt a személyes véleménye mint a hivatalos orvosi álláspont, azért nem mondott semmit...de nem akarom védeni, az elég durva, hogy nem adott beutalót vérvételre!

Kata,

Rendben, de ha nem jó a mai nap, akkor jó a csütörtök is.
Úgy besüt a nap, hogy fűtés nélkül melegedett egy fokot a lakás, a szobákat meg tudom melegíteni az elektromossal. Nem azért megyünk, hogy melegedjünk, szóval ha nem jó Nektek, nyugodtan mondd meg :D
Megnézem mennyi lencsém van még, lassan szerintem kell nekem is.
Vendég
 


Judit, ne hülyéskedj már :lol: Jó a ma du, Marcipán elaludt, jót tesz neki majd az alvás, 4 körül ébred, de gyertek korábban is nyugodtan, mert Zazi most 3 órán át húzta a lóbőrt, úgyhogy valszeg ő estig dorbézolni fog :) Babakocsival jöttök? Csörgess meg, ha indultok!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Orsi, hozzánk bejelentkezett péntekre az egyik barátnőm, úh az nekünk most sajnos nem jó :(

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Még vacilálok, hogy babakocsival menjek-e, vagy kendővel...szerintem babakocsi lesz, van testvérfellépőnk is már, azzal gyorsabb lesz:) Tegnap kendőztem, de paráztam nehogy elhasaljunk a jégen...Zorkát is most tettem le, szerintem ő is 4 körül ébred, utána megyünk. Megcsörgetlek majd.
Vendég
 


Emőke!
Mi is most váltottunk orvost mert a mi régink az b@szott a helyén lenni rendelési időben. Nem volt olyan, hogy akkor menjünk amikor ott van. A Keserű Rózát választottuk mert ő homeopátia párti. Zsoltnak szimpi (sajnos ki kellett már próbálni mert a csajok után mi lettünk jó göthösek) és amin nagyon meglepődtem, egy gyógyszert írt fel és hársfavirág teát mézzel. Na nekem itt lett szimpi, még ilyet nem nagyon hallottam felnőtt orvostól. Úgy kellett váltani, hogy el kell menni az új orvoshoz és beszélgetni vele. Ha szimpi akkor meg kell kérni, hogy írjon egy kikérő lapot amit el kell vinni a régi dokinak és az ott kapott papírt vissza az újnak és kész. Amit javasolhatok a Jós Miklóst ne válaszd mert mi attól léptünk le.

Katus!
Nagyon necces ez a mai, holnapi szülés. Andival beszéltem és mondta, hogy találkoztatok. Mondtam, hogy írtad a fejedet, azt mondta, hogy ő is így kezdte és mentek is szülni (aznap vagy másnap azt már nem is tudom)

szandrakiss
 
 


Köszi Szandra. Mindenképpen egy beszélgetésre el fogunk menni, fel fogom hívni, mert megérett a váltás. De azt hiszem már csak a szülés után. Pont mostanában gondolkoztam azon, hogy jó lenne egy homeopátiás orvos.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke!
Mi (Éviék, és Orsiék is)a Végh Katalinnál vagyunk, a tp-s pappírral nem volt gondunk, arra már nem emlékszem, hogy pontosan hogy is volt, de a sort nem kellett sosem végig várunk, és ha gondom volt, akkor is volt, hogy hamarabb behívott, hogy ne üljek kint a betegek között. Nálunk az egész átkérést ő intézte, igaz Kispestről, postán, nekem nem kellett sehova sem mennem, mert nem igazán szerettem volna a régivel találkozni, mert a végén nagyon utáltam már. Orvosilag nem tudom milyen, mert szerencsére a terhességen kívül másért nem kellett hozzá mennem.

Judit!
Mi kicsit messzebb vagyunk, de fűtés és kaja van itt is.

Katus!
drukk, drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Emőke!

Savtúltengésre (bármily meglepő) csodálatos hatással bír a citromos víz. Én a terhességem elején (amikor szenvedtem tőle) úgy csináltam, hogy egy flakon ásványvízbe belecsavartam 2 citromot és azt iszogattam...néha meg egy pohár vízbe tettem egy felet, s nagyon jól esett az a savanyú íz :wink: ...s még a sav is eltűnt :P

Amint Adri is írta a Végh sztem humánusabb...szerencsére szakmailag még nem nagyon kellett tesztelnünk :wink: Viszont most hogy említed ezt a Tp-s papír dolgot jutott eszembe, hogy már jó rég zavartam el a Zuramat érte...utoljára jan. 10-én :oops: ...viszont fogalmam sincs mikor tud majd legközelebb bemenni...de a Végh ezen nem problémázik...

Orsi!

Nekünk elvileg jó a péntek délután...hacsak nem szülök...de azt meg most nekem nem lehet, mert Uram nem nagyon ér rá...szóval próbálom még kihúzni legalább ezt a hetet...mondjuk semmi előjel... Vajon milyen lehet az a jósló fájás :roll: ? A végén még sosem tudom meg...

Judit!

Jöhettek hozzánk is :D Kaja és fűtés van, épp most tervezem, hogy sütök egy kis fini linzert is :wink:
Ja, ha mégis kellene tudunk kölcsönadni egy hősugárzót mi is...bár inkább ne kelljen!
Milyen a kazánotok? Immergas? Mert azokról eddig nem hallottam túl jót :?

Kata!

Zazi nagyon belehúzott a kajálásba :lol: No, és ezzel együtt a növekedésbe is :P
Marci meg már megint "nagyfiúsabb" lett :D

Katus!

Hűha! Ez akkor már tuti a finis! Én is minden reggel nézegetem az arcomat, meg a számat, de eddig nem tapasztaltam semmi változást...mondjuk Zétinél sem volt :roll:

Lassan csak elindul a kicsi Villő :)

Na, megyek csinálom a linzert...jól jön az még esetleg a kórházba is :wink: Úgy is tök éhes voltam Zéti születése közben is...eldöntöttem, hogy most majd "zugeszek" :oops: :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ja, Adri!

Nem is vagytok itthon! Mi délelőtt voltunk, de csak Anyud táskájával találkoztunk az ajtótok előtt.

Na, és nem is hoztad tegnap a Dórit! Pedig még írtam is, hogy Zéti alszik, így egy gyerekkel elbírtam volna :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Hú micsoda kecsegtető ajánlatok, fűtés, kaja, LINZER???!!!:)
És miért kell zug-enni? A MÁV-ban ehetsz-ihatsz, előtte-közben-utána...miközben engem stoppoltak az uram el is ment a mekibe sajtburgerért, mert nekem is kopogott a szemem. Még a szülőszobán be is nyomtam:)))
Beretta kazánunk van. Arról sem tudok sok jót mondani:)

Vereb is homeopata egyébként.
Vendég
 


Csajok le fogunk szokni a fűtésről... :D
Zorka az utóbbi 2 hétben állandóan cirkuszolt, nem volt hajlandó délután aludni. Most lassan 3 órája alszik...
Tamarának egy órával ezelőtt járt volna kaja, még azóta sem jelentkezett érte...

Kata,

Ha nem ébrednek a csajok, nem tudunk elindulni 5-ig, akkor nem megyünk, gondolom 6 körül már Nálatok is vacsi, fürdés, stb...
Tiszta Murphy...:(
Vendég
 


Évi!
Csak a CBA-ba mentünk, mert ma nincs kocsink, így messzebb nem mentünk. Tegnap meg nem akartam, hogy Dóri felkeltse Zétit, hamár ilyen soká aludt el. De ma délután megszállunk titeket! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


HAhó!

Emőke,
Évi jól mondja, a másik, amit a rennie mellett használok, a citromos víz. De mehet a renie, nem káros, csak már hányok tőle :S

Csajok, mindenképpen jelzem, mi a helyzet, nagyon jól esik, hogy így szorítotok!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit, nálunk minden este 8-ig tombolnak a csávók, akkor kezdődik csak a fürdetés, addig jöhettek nyugodtan :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Emőke,
ahogy már írta Adri és Évi is, nekem sincs gondom a Végh doktornőre, tényleg mindig soron kívűl kiadta a tp-papírt, nekem oda sem kellett mennem, elég volt valaki a családból! Betegség ügyben szerencsére nincs sok tapasztalatunk, bár Zolit már 2-szer felvette táppénzre, inflzenzával, ennyi. De az biztos, hogy emberileg rendes!

Katus!
Szerintem is ma vagy holnap már kikukkant Villő, rájön, hogy most már uncsi odabent :lol: KITARTÁS!!!! És mennek a drukkok!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?