Új privát üzeneted érkezett!

Bakker már megint laptető!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Nálunk is esett a hó délután és le is mentünk estefelé szánkózni. Azért nem akkora, mint Csilláéknál!
Nagyon kellemes idő volt nem volt hideg és jó tapadós a hó. Olyan igazi hógolyózós fajta. Annyira szép ilyenkor a tél és Adri lemarad róla. Ő is rég eltűnt.
Megyek szunyálni csak bejelentkeztem. Jó éjt!

Kép
havacska
 
 


Tényleg eltűnt a múltheti hsz-em .Tavaly a vonalzómat nyúlták le most meg az irományomat. :evil: :evil: :evil:

Kép
havacska
 
 

 
 

Pat, már kezdtem megijedni, hogy cserélhetem le a nevemet :lol: .

HOlnap csinálok fényképet a havas udvarról, remélem,nem olyat mint a hóvirágról Gabusnak :wink: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Patri! Laptető! CSak nem! Add át gyorsan Rékának!

Nagyon édik a képek! Jól mulattak együtt a fiúk!

Ma már nálunk is egész nap esik és van kb 10 cm hó!


A fiúk délelőtt ezen munkálkodtak:

Kép Kép

Kép
szly27
 
 


Szupi nagy hóember!

Nekünk is kéne építeni :roll: .

Szóval nálunk ekkora a hó!
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csak Szintus miatt ugrottam be, látom, még 2in1.
Részvétem a nagypapa miatt! :(
Az egyik elmegy, a másik érkezik. Nóri apósom halála napján fogant. :roll:
Drukk hétfőre!!!

Mariann, tudom, nem valószínű, de nem a László Kórházban voltatok? Illik rá a leírás. Egy nagyágy és egy babaágy a kórteremben, üvegfal. Bár azt hiszem, a gyerekosztályon mindenhol üvegfalak vannak.
Örülök, hogy túl vagytok rajta! Sokat fogyott a kiskrampusz?

Még mindig nem jöttünk ki teljesen a takonykórból...

Felületesen olvastam csak vissza, többiektől bocsi.

Ja, hórobot csúcs!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Holnap "végre" hétköznap,így hátha jobban felpörögtök! :wink:

Sly!
Namármost nektek vagy 30hektáros udvarotok van,vagy nem 10 centi hó esett,mert 2 ekkora hóembert!!! :shock: :shock: De természetesen nagyon szépek!!!!Ügyesek voltak a fiúk!!! :D
Nálunk ma se volt semmi hó,csak az az irdatlan szél emlékeztetett a télre! :evil:

Gabus!
Nem voltál valami szószátyár!Jók a vonalzóid,de gyanítom hosszú távon nem ezek maradnak! :roll:
Szerintem Mariannék az "otthoni" kórházba voltak!Bp-ről nem valószínű,hogy hazaugrott volna rendberakni magát! :wink:

Csilla!
Bogi nagyon édi így beöltöztetve is!Látom a cumi nálatok is alap! :D Nálunk i! :wink:

Szegény fiam,ma felment egy hülye létrára,le is esett róla,és úgy becsípte két ujját,hogy kb 1 órán keresztül sírt!!! :shock: Szerintem az egyik ujjáról le is fog jönni a köröm,már tiszta kék,és elég sz@rul néz ki,ahogy el van válv az ujjtól...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gabuska, gyógyuljatok! Mi már meggyógyultunk (kopkop), holnap már Toncsi is megy oviba. Ha már a hóvirágról lemaradtunk :oops: , akkor egy bokor a kertünkből:
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Szintus
Drukkolok mára!!!!
Részvétem a nagypapád miatt!!!

Szly
Jók lettek a hóemberek!

Csilla
Bogi nagyon cuki.

Mariann
Sajnálom a betegséget!!!

Joli
Nagyon csinos fiatalember Csanád!

Talis két kép is nagyon jó. Máté nagyon jó husiban van, látszik, hogy nagyon jó az étvágya.

Én eddig két éve nem dolgozom, de ez az idő nagyon jól esett. :-)

A múltkor írtam, hogy ki kellett cserélni Mátét kabátját, mert szét jött az ujja. Patr kérdezte is, hogy ugye nem ugyanolyanra cseréltem. Hát én ugyanolyanra cseréltem, csak kisebbra, mert nem volt 86-osban. És az is szétjött ugyanott, úgyhogy megint kicseréltem, de már nem ugyanolyanra. :-) Télire nem tudtam cserélni, úgyhogy egy tavaszi kabát lett belőle pulcsival, meg egy nadrág és még egy pulcsi.

Teszek fel pár képet én is.

Utólag karácsonyi:

Kép

Kép

Egy havas:

Kép

Még egy havas a kicserélt kabátban:

Kép
kittina30
 
 


Mi is neveznénk a hóember szépségversenyre. :-)

Kép
kittina30
 
 


A mi hóemberünknek nincs olyan tuti keze, mint Szlyék hóembereinek. Mondtam apának, hogy kell neki kéz is.
kittina30
 
 


Kittina, a én Mátém alig eszik :lol: :lol: :lol: :lol: és ennek ellenére ilyen kis tuskólábú! Tiszta anyja-apja :lol: :lol: :lol:
Mátéd nagyon csini!

Szintus, drukkolunk!

Tegnap voltunk ródlizni. Jó volt nagyon. Amikor elfáradt, Gy cepelte :)
Manó péntek délután betaknyosodott, azóta egyre randábban köhög. :cry: Remélem, nem lesz betegebb...

Kép

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!
Ez 1 órája jött,de csak most tudtam jönni,bocsi:

"Megszületett a kis Hanna.9:30-kor. 4080 g, 50 cm. Gyönyörű baba hasonlít a Fruzsikára.Én lábadozok! Puszi.Szinti"


Ezúton is szívből gratulálok Hanna érkezéséhez!!!Minden jót nektek,sok-sok tejcsit,és nyugalmas éjszakákat!!!!
Ja,és a kicsitől nagyon messze van! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szintus gratulálok a manócskádhoz, sok boldogságot Nektek!!!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Szintus! Hatalmas gratula nektek és sok sok örömöt a kicsilányban! Szép nagy baba lett a kis Hanna! Sok sok tejecskét, és boldogságot nektek! Remélem, hamar rendben leszel te is a csaszi után és már két lábon élvezed a kétgyerekes létet! Várjuk a további híreket és képeket!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Először is!

Szintus! Gratulálok második kislányotok születéséhez. Jó egészséget és mielőbbi felépülést kívánunk!

Kitti! De jó képek! A karácsonyfás olyan, mintha valami képeslap lenne! Szuper a hóemberetek! :wink:

Kép
szly27
 
 


De jó, hogy pont erre az örömhirre néztem be!!!

ISTEN HOZTA KICSI HANNÁT! SOK SOK EGÉSZSÉGET, BOLDOGSÁGOT KIVÁNUNK NEKTEK!!!!

Mi megvagyunk, de a rendelő miatt rengeteget szaladgálunk, szóval alig marad szabadidőm, de annyira boldog vagyok miatta, hogy talán valóra válik ez az álmom is!!!!

A gyerekek jól vannak, még mindig kicsit taknyos Ártemisz, de már egyre kevésbé, és már próbálgatja fújni is az orrát, hogy ne kelljen porszivózni :) .

Irigykedünk a hó miatt nagyon!!!!
most megyek is pihizni, igyekszem majd jönni!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Isten hozta Hanna babát!!!!!!!!!!!
Gratulálok Szintus és várjuk a képeket!!!!!!
Azért reméljük nem kell 9 hónapot várnunk rá, mint a pocak-lakra.

Gabus!
Tényleg nem a Lászlóban voltunk, hanem a sajátunkban. :wink:

Szupik a havas képek, és Szlyék hórobotja nagyon vagány :lol:

Képzeljétek tegnap Ámin megint sugárban hányt, mint a betegsége kezdetén. Amit megevett kb 2 óra múlva vissza is jött. 4x hányt és már nagyon paráztam, hogy ma be kell mennünk megint a kórházba nehogy kiszáradjon, de szerencsére ma már nem hányt viszont most estére olyan kis bágyadt lett, az apjával ment aludni persze éjszaka úgyis visszapaterolja nekem. Így tegnap egész nap mostam takarítottam, természetesen minket is eltalált, szőnyeget, asztalt mindent.
Remélem ezzel be is fejeződött. Lehet, hogy nem gyógyult meg teljesen, dehát már egész héten nagyon jól volt. Vagy még arra gondolok, hogy az apjától visszaszedett valamit, mert Hou sem 100-as mostanában.

Jó éjt!

Kép
havacska
 
 


Máté rendesen lebetegedett....
Mondhatni, a szokásos rendben, felsőlégúti buli. ÁÁááááááááá legyen már tavasz!

Ámnnak jobbulást!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Szintus
Nagyon sok boldogságot kívánok!!!

Kép
kittina30
 
 


Áminnak és Máténak jobbulást!!!
kittina30
 
 


nos,ezt el.....am! :evil: :evil: :evil: :evil: Minden elszállt!!! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hogy lenyugodjak küldök pár fotót,oszt' majd újriírom,ha addig nem ébrednek fel a csemetéim! :?

Ezt a Jácint(hagymát) a Tescóban vettem 199Ft-ért!!!Szerintem megérte!!És ha még az illatát is éreznétek! :D

Kép

Míg elküldtem egy mélt,a gyerekek lementek a földszintre.2 perc múlva megyek utánuk,erre Márk:
-Anya,elaludt a Mira!!! De rá ne lépj!!!
-??????? :roll:

Kép
(asszem a ruházatából látszik,hogy mostanában pici akaratos! :evil: )

Márknak megérkezett a jelmeze!Természetesen azóta az van rajta,abban is alszik! :lol:

Kép

Ezt meg csak úgy farsang alklmából sütöttem nektek,de nem jöttetek érte,így megettük! :lol:

Kép

(megjegyzem, életem első fánkja,tehát olyan sokat nem veszítettetek :lol: :lol: )

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Naszóval!
Cseppcsaj 14:20-kor aludt el a lépcsőn,így szerintem sok időm nem lesz!!!
Minden kép nagyon szupi!!!Kriszti a ti hóemberetek olyan szabályos,hogy csúcs!!!Meg az a kórházas Máté-kép is!!!

Másik Máténak mielőbbi gyógyulást!!Sajnos Réka a tavasztól sem várhatunk sok jót!Ha még hideg sincs, a bacik még jobban szaporodnak!Bár nekünk azért jót tesz a meleg! :)

Áminnak is gyógyulást!!!Azóta hogy van? Mindenképp írj Mariann,ne kelljen feleslegesen aggódnunk,bár remélem ennyivel meg is úsztátok!!!

Berni!
Doriánnál azóta előfordult hányás?

Joli!
El vagy tűnve,mizujs?

Én megjártam ma a fogorvost,de nem gyökérkezelt mégsem,fúrt,majd ideiglenes tömést tett be,majd vissza kell mennem...csak az a baj,hogy azóta fáj a fogam,mióta kiment belőle az érzéstelenítő :(
Meg voltunk fejlesztőfoglalkozáson...de elmaradt,mert senki más nem volt! :?
Valamit már napok óta írni akarok,de nemmtudom mit! :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hali!

Pat, 2 órát aludt a lépcsőn? 8)
Hát mindenesetre nagyon jól néz ki az a fánk! Tényleg nem lett finom? Recept?
Szupi a jelmez!
Sajnálom a fogad, de jól tetted, hogy elmentél. Nekem is kéne :? :roll: .

Bogi kibírhatatlanul anyás, folyton rajtam akar csimpaszkodni, én meg egyre nehezebben viselem a nyivákolását. Néha már valami nyugtatón gondolkodom :lol: , lehet a Magne-B6-ot csak kipróbálom :oops: .

Nagyon élvezik a lányok a nagy havat.

Jók a képek, mi nem is építettünk hóembert :oops: .

Gyógyuljatok beteg babók!!!

Csokizhatnékom van :oops: , pá!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Jobbulást a betegeskedőknek!!!

Egy kis sztori tőlünk:

Ártemiszt büntetésből a sarokba szoktam néha állitani 2 percre amikor már nagyon rosszalkodik és nem hallgat a szép szóra (pl. köpköd a földre direkt :oops: :oops: nem tudom kitől látta, vagy direkt a dohányzóasztalra mászik amit persze nem szabad, stb. stb.). Aztán tegnap megint valami kis rosszaságot csinált, nem emlékszem mit, és mondom neki, hogy "rosszcsont vagy!" erre fogta magát, és magától beállt a sarokba :lol: :lol: :lol:
Alig tudtam visszatartani a nevetést!

Most megyek szobabiciklizni! Alszanak a lányok!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Pat! Mira szuperédes, hogy igy elaludt a lépcsőn, és Márk szövege :) :) :) !

Csilla! Nem tudom mi a jobb, Ártemisz "anti-anyás" ha van ilyen kifejezés :( :( :( Alig hagyja magát megpuszilni is, és csak akkor bújik oda hozzám, ha valami baja van pl. elesik stb... :oops: Lehet, hogy túl szigorú vagyok? :?: De az igaz, hogy lefeküdni aludni főleg velem akar menni. És olyankor egy kicsit odabújik, de aztán rögtön mutatja, hogy tegyem be az ágyba.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Isten hozott Hanna!!!

Szintus, remélem hamar erőre kapsz, gratulálok, és az összes ilyenkor szokásos jókívánságot küldöm!

Áminnak, Máténak jobbulást!!!

Többiek, nektek is pusszantás, majd egyszer csak jövök, ahogy szoktam. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na, végre ideértem én is...

Már tegnap elkezdtem olvasni, de nem jutottam a végére, most igen, remélem hagy egy kicsit Vince írni!

Szintus!
Szívből gratulálok én is Hanna érkezéséhez, nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Kép

Betegeskedőknek jobbulást, mi is épp most keveredtünk ki belőle... Vince volt jobban oda, ő kapott antibiotikumot is, nagyon csúnyán köhögött, meg az egyebek... :?

Nálunk is esett a hó, de nem annyi, mint Csilláéknál, és a hóemberünk is sokkal szerényebb, anyuéknál építettük a 7végén, még nem töltöttem át, majd hozom. :)

Csatlakozom a "tavaszt már nagyon várók" köréhez, ebből a télből, és főleg hidegből már nekem is elegem van! Az én kezem is kész horror, mondjuk nekem ekzémám is van, a hideg még egy lapáttal rátesz ilyenkor.

Réka!
Nem egyszerű ez a költözéses téma mostanság, mi ősz óta hirdetjük a házunkat, de még csak nézelődő is alig van...Máté sokat változott, de a huncut mosolya a régi! :wink: :)

Adri!
Ártemisz nagyon édes lehetett a sarokba állással! :) De hogy éred el hogy ott is marad? Vince egyre rosszabb mostanában, dirrekt olyan dolgokat csinál, amit nem szabad (pl. fürdetésnél kiönti a vizet a földre), én már a fenekére is ráütöttem! :oops:

Pat!
Lépcsőn alvás csúcs! És az még csúcsabb, hogy ott is hagytad aludni! :) És aludt 2 órát! :shock:

Mariann!
Rotát anno Violával én is átéltem, ő is kb. ennyi idős volt, együttérzek veled, pedig mi "csak" 3 napot voltunk benn! :(

Hát hirtelen ennyire emlékszem, bocsi, ha nem reagáltam mindenre, el kell kezdenem főzni!

Sűrű lesz a 7vége, Violka szülinapja, most a családdal (17 fő), majd egy hét múlva gyerekzsúr, plusz oviba is sütni kell tortát, majd hozok képeket!

Azért persze be-bekukkantok, remélem hamarosan a legifjabb topikbabáról is látunk majd fotókat! Nem is tudom, írta-e Szintus, náluk meddig kell maradni csaszi után a kórházban?!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Évi!
Nem hagytam a lépcsőn aludni.Ágyban aludt kétésfelet! :lol: Csilla csak mókázott! :wink: Örülök,hogy túl vagytok a nehezén,remélem többször már nem lesz beteg szegény Vince!
Ha esetleg adiig már nem jönnél,így előre is:
Nagyon boldog születésnapot kívánunk Violkának!

Csilla!
Azért nem lett rossz a fánk,csak kicsit sűrű lett a tésztája!De szilvalekvárral még melegen tuti volt,Márk 2-t benyomott ebéd után,a férjem 5-öt!

Adri!
Nagyon cuki lehetett Ártemisz! :D Mira nem bünteti magát! :lol: Őt én büntetem! :oops: Én rácsaapok a kezére,ha pl. kikapcsolja a sz.gépet míg írok!!! :evil: Ezzel a világból ki tud kergetni!!! :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Violkának előre is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Évi, jó, hogy előkerültetek!

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


helló!

csak így félkézzel, mert Bogi itt ül az ölemben és folyton berúgja a billentyűzetet :shock: és folyamatosan az arcomba nyomja a számológépet, hogy hívjam fel apát :D .

ma nem mentünk angolra délelőtt, mert lustiztunk egy kicsit :oops: .

és megint ESIK A HÓ :evil: .

éVI, VIOLÁNAK sok boldog születésnapot kívánok!

Nagyobb gyerekesek, Ti adtok még a nagyobbaknak D vitamint? Bár tudom, már nem kéne, de sehol egy kis napsugár :roll: .

ez a gyerek állandóan anyázik :shock: :? :roll: , megyek

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Évi, jó, hogy VInce meggyógyult!. Úgy látszik ez a "direkt rosszalkodások" kora. Úgy érem el, hogy a sarokban marad, hogy a járókával elzárom az utat előle :oops: (kegyetlen anya).

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


sziasztok!
először is én is nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok Hannának és szüleinek!

majd pedig,ha szabad így fogalmaznom visítva nevettem rajtatok :oops: persze jó értelemben :D adri,mint szigorú,de azért járókatologató anyuka :lol: :lol: pat,mint lépcsőngyereketaltató :lol: :lol: és csilla amint kűzd Bogival,miközben a számológéppel püföli :lol: :lol: bocsi,bocsi,de azért ismerjükk be,így leírva ti is mosolyogtok azért :)

adri!
ne aggódj,én is beállhatok a szigorúak sorába,csak nálunk nincs járóka,meg sarokbaállítás(annak nem vok híve :oops: ),viszont kezetfoghatok évivel,nálunk is a fenékrecsapás a nyerő :oops: úgy gondolom,meg sem érzi a pelenkától,csak sajna a hisztis időszakban többször is kapott,így most hiába mondom,h rácsapok a fenekedre :twisted: bár mostanában nincs rá szükség,két hete visszajött az én kisangyal kisfiam.már csak kisebb hisztik vannak napközben,azt még talán lekezelem.de ne aggódj én tényleg ritkán engedek abból,h "ha megmondtam vmit,az úgy lesz"-ből :oops:
már csak a férjem panaszkodik,h neki nem csinál meg semmit Dorkó...ez hosszú story lenne,de mint tudjuk a gyerek próbálkozik és ha vkivel lehte,háááááááááát.... :)

csilla!
és ha nem foglalkozol Bogival?elfordulsz,teszed a dolgod,mikor anyázna?

pat!
szerencsére Dorkó nem hányt azóta,sőt ismét tömi a narancsokat hegyekbe :D arra azért odafigyelünk,h ne rohangáljon citrusevés után.és szuper a jelmezetek!!!én nem ruháztam be erre :oops: szombaton mi is farsangi buliba megyün,de nem vok hajlandó egy másfél éves gyereknek venni jelmezt(azért idősebb gyereknél ez érthető)ő superman lesz.van olyan egyberugink(pizsinek használjuk)piros hosszú zokni+piros kendő palástnak(vagy minek hívják :lol: na ezt vettem 250ért turiban :D )ennyi,oszt majd lezselézzük a haját :lol:

máténak jobbulást és fel a fejjel,én is azt mondtam unom és elég,h folyton vmi baja vana gyereknek,de vki azt mondta,minden "betegség"erősíti az immunrendszert(blablabla).na fogjuk fel így! :lol:

Ámin hogy van?ugye semmi baja?

csajok!
jelmezötlet felnőttnek? :D :oops: a tornán ahova járunk,lesz buli és nem tudom,mi legyek.olyat írjatok,amivel megnyerem az első helyet,de egyszerűen megcsinálható,kivitelezhető 8) :oops: köszi

joli!
merre vagy?fűtés?elemér mikor lesz?

nálunk ma is szakadt a hó...uuuuuuuuuuunom!Dorkó viszont élvezi.hazajöttünk a postáról délután és még hnegyed órát kinnmaradt az udvaron "havatlapátolni" :lol: :lol: imádja fontosnak érezni magát.fel-alá tologatta,néha ki is hívott,h nézzem meg,milyen nyomokat hagyott :D megzabáltam,ahogy cipelte,tolta a nehéz lapátot

Kép
berni1
 
 


hoztam képeket én is:
együtt "művelődünk" :)
Kép
az új szerelem :wink:
Kép

Kép
berni1
 
 


havas képek
Kép
Kép
Kép

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!
Csilla!
Kellene adni D-vitamint 2 éves korig októbertől májusig!Én nem adok...majd 2 hét múlva beszerzi a napsugarakból! 8) 8) :wink: :wink: 8)

Berni!
végre hogy írtál,és szép a mennyiség is! :wink: Amúgy én is jókat kacagok a többi íráson,szerintem ez nem esik rosszul senkinek! :D A gyerekek (csak és kizárólag kisgyerekkorban) szeretnek segíteni,legyen szó porszívózásról,mosogatásról,hólapátolásról! :lol: Majd nézd meg 10 év múlva,ha könyörögsz sem fog lapátolni a fiad! :lol: Remélem lefotóztad!!!Márk már 1 hete készül Egerbe,mert nálunk nincs 1 centi hó sem,plussz fokok vannak,otthon meg ma is havazott!Bár én a mi részünknek örülök! :)
Nem is tudom minek öltözz be?! Egy álrc vagy maszk nem elég?
Vagy mit szólnál pl. a kéményseprőhöz????Frankó ötlet,mi? 8)

Márk ma VACSORA közben, a vendégek előtt kérdezte meg:
-Anya, a kutyák is púznak???
:oops: :oops:
Komolyan mondom kikészít ezzel a témával.Eddig állandóan bejelentette,ha pukizott,de megbeszéltük,h nem illik,na azóta ez megy:
-Anya,most nem jelentettem be!!! :evil:
Tegnap meg nyom egy ilyet:
-Anya,szerinted büdös van?
-Nem érzem,miért kérded?
-Mert pukiztam egyet,de nem jelentettem be!
:evil: :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Berni!
A közösen művelődős nagyon szupi!!! :lol: :lol: :lol: Kit mi érdekel!!! :lol: :lol: Van valami jó akció a corában?
ÖÖÖÖ,most mi az "új szerelem" a motor vagy a majom?? :oops: :oops:
Jó nagy hó van nálatok,biztos nagyon jót szánkóztatok! (én már évek óta nem voltam)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na mizu csajok,valami kódot kért ma a babanet,amit senki nem tudott??? :roll: :idea:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Pat, nem tudom, volt-e gond a babanettel, én már jó pár napja nem is próbáltam belépni :oops: Láttam észrevettétek, hogy hiányzok :) Elemér hazajött és elmenekültünk a hideg lakásból egy kicsit üdülni Hévízre. Na jó, nem a hideg a hideg miatt:) A fiúknak nagyon tetszett, először mert nem kellett iskolába menni, aztán az is, hogy egy szuper apartmanban lakunk és ott a földszinten a pezsgőfürdő+szauna :wink: Csanádot először nehéz volt bevinni a medencébe, aztán nehéz volt kihozni :lol:
Végigolvastam amit írtatok, annyi megmaradt, hogy sok jó képet láttam és kacagtam egy csomót. Na és
Isten hozott, Hanna!
Jobbulást kívánok a kis betegeknek, talán már meg is gyógyultak?
Violának sok boldog szülinapot!
Csanád szórakozásnak fogta fel, amikor mutattam, hogy nézd, így fogok beverni a fenekedbe, ha nem maradsz itt, amíg pelenkázlak. Azután, ha mondtam, hogy maradj itt, akkor mutatta, hogy így verjek be a fenekébe :lol: Ugyanígy jár el akkor is, ha azt mondom, a kezedre ütök, ha rosszat csinálsz:ráüt a kezére vagy az enyémre és kacag hozzá nagyokat :roll: A büntetés nálunk az, hogy betesszük a kiságyba. Amikor fáradt, akkor direkt azt csinálja, amit mondok, hogy nem szabad, gondolom azért, hogy betegyem. Pedig ha kérné, hogy be akar menni pihenni, akkor is betenném :) Pár napja meg akarta vesztegetni az apját :D Feküdtek az ágyon, apa feje alatt nagypárna és tett be egy kispárnát is pluszba. Nemsokára Csanád kopogtatta a vitrint, az apja mondta, hogy ha tovább csinálod, beteszlek az ágyadba. Erre ő odament hozzá, mutatta, hogy üljön fel, berakta a feje alá az én párnáimat is, mutatta hogy feküdjön vissza, aztán ment újra kopogtatni a vitrint :lol: Közben nézte az apját, hogy ugye most már szabad? :D Naponta rengeteg kis epizód van, amit meg kellene jegyezni, mert olyan hamar elmúlik ez az időszak(is). Sajnos mostanában képet is keveset készítünk :(

KépKép
Kép
el..né
 
 


látod,pat!mindenkit elriasztottam a képeimmel :wink: vagy épp a jelmezemen gondolkodnak? :lol:

Kép
berni1
 
 


Háát Berni,lehet!!! :lol: Remélem te is gondolkodtál a kéményseprő ötletemen!! :lol:

Joli!
Ez aztán a hirtelen utazás!!!Gondolom nem is terveztétek!!Mindenesetre nagyon jól tettétek! :D Örülök,ha jól éreztétek magatokat!Azért utazós képekre ugye számíthatunk? :wink:
Csanád nagyon kis fifikás!Az enyém csaj nem akr sosem bemenni magától az ágyba!

Ma itt annyira jó idő volt,hogy gyalog jöttünk haza az oviból,vagyis Mira babakocsiban.Negyed 2-fél 2 között aludt el valamikor és 17:10-kor ébredt!!!! Persze amikor hazaértünk áttettem a kiságyba,és Bernin felbuzdulva én is aludtam egy órát.Mondjuk én 4-kor erre már esélyt sem láttam,de végül hármunk közül én ébredtem legkorábban! :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a Violka köszöntéseket! Háát, nem tudom, hogy férünk el hétvégén, majd valahogy megoldjuk... :roll:

Pat!
Bocs, hogy ilyet feltételeztem rólad (lépcsőn alvás), nem is Csilla írásából, csak valahogy így vettem ki a szavaidból... :oops: Mentségemre legyen mondva, h. én mindent elhiszek (sokat is ugratnak e miatt), meg ált.ban csak felületesen van időm olvasni! :oops: Fánkhoz nagyon megjött asz étvágyam, de nálunk mostanában nem lesz! (fogyókúra!!!) :roll: :(

Csilla!
A nagyobbnak csak elvétve adok, amikor ő is kér, mert látja, h. a kicsinek adok! :)

Pat!
Csak nem elutaztok valami meleg helyre? Vagy megint félreértek valamit? :oops:

berni!
Az újságolvasós kép nagyon jó, jót derültem rajta! :D :D :D

Joli!
Jó lehetett kicsit pihizni!

Mennem kell, üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Sziasztok!
Lányok,hát mi van veletek?Hol vagytok ennyire eltűnve?
Sly,te nem szoktál ilyen sokáig hiányozni!Mi a helyzet?
Csilla? Réka? Gabus? Mariann?Kriszti? Adri?
Lassan hazamehet Szintus is,remélem jelentkezik és hoz képet Hannáról! :)

Évi!
Nehogy azt hidd,h megsértődök egy ilyenen! :lol: Nekem is van egy barátnőm,akit amúgy tök értelmes,okos nőnek tartok,középiskolában mégis bármit "be tudtam neki adni" :lol: Nem feltételezett becsapást sosem... :lol:
[quote]P írta:at!
Csak nem elutaztok valami meleg helyre? Vagy megint félreértek valamit?

Azért úgy látom a logikáddal nincs gond! :wink: 8)

Ma szerelték a házunk előtt lévő villanyoszlopot egy nagy daruról.Én közben Mirát etettem levessel (a szobában :oops: ) és Márk már vagy harmadszorra lökött meg, a leves meg mind3 -szor kiment!.Ráförmedtem:
-Márk,ha mégegyszer meglöksz,kipenderítelek az erkélyre!
felcsillnt a szeme
-És akkor onnan nézhetem Bobot???
(lányos anyukák kedvéért,Bob a mester,aki mindig szerel,javít...) :lol:

Pár perc szerelés után felkapcsolódott a villnyoszlopon lévő lámpa.Mondom neki:
-Nézd csak,megjavították!
Erre ezerrel elkezd tapsolni és üvölt:
Jól van Bob,ügyes voltál!
:lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!


Violkának boldog születésnapot kívánok!


Meg vagyunk, csak sűrű hét volt. Szülői, helyettesítés!

Berni! Jók a képek! Az együtt olvasósat küldjétek el a Stroynak! Biztos beteszik az újságba!

Csak mellékesen jegyzem meg, Jázmin épp vetkőzik, még mindig...!

A Tescoban olcsó a Libero+ ha kinyomtatjátok a libero.hu oldalról a kupont, még olcsóbb lesz! Én már vettem két csomaggal, mert így olcsóbbra jön ki, mint a tescos pelus nem akciósan!

Gyuri elment anyuéknak fát darabolni a fűrésszel! Este megyünk unokatesómékhoz szülinapra! Végre eszek tortát! Remélem valami finomat rendeltek!

Jövő héten megnézzük hétvégén az Avatart a moziban! Érdekes lesz, még nem láttam 3D-s filmet! + megismerjük tesóm új barátját! El van tőle halva, nagyon tetszik neki!

Na mennem kell, mert Jázmin bekakált, hát ezért vetkőzik per pill!

Patri! Haláli Márk szövege! Nem szoktátok Márkónak szólítani? Az osztályomban is van Márk, mi Márkónak szólítjuk!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Pat!
És elárulod hová utaztok? Nagyon kíváncsi vagyok! :wink:

Tortát megsütöttem, vagyis nem is kellett sütni, majd hozok képeket, remélem a hó nem okoz gondot, és eljön mindenki. Mondjuk csak anyuék jönnek vidékről a többiek pécsiek. Nálunk egész nap szakad, Viola nagyon élvezi, de Vince nem! Olyan kis butus, mert nem hajlandó kesztyűt felhúzni, mindig letépi magáról. Ötlet? Jár valaki hasonló cipőben?

Írjatok, most végre itt vagyok, és sehol senki? Vagy pont ezért? :roll: :P

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Hali!

Évi, jó bulizást Nektek és Szly Nektek is. Én is ennék már egy jó kis tortát. Majd sugallmazom a drágámnak, hogy jövő hétre milyet kérek :roll: .

Évi, ha a logikám nem csal, Paték nem utaznak sehova :D . Csak náluk a világ végén :lol: egy csepp hó sem esett, míg mi Szibériában érezhettük magunkat. Na jó, lehet mi vagyunk a világ végén 8) . De ha minden igaz, mára már a Dunántúlon is esett, nálunk végre nem.

Évi, milyen torta készült. Nálunk az oviba csak bolti tortát lehet vinni az ÁNTSZ miatt. Idénre már mi is tervezünk pajtikás szülinapi zsúrt Toncsinak. Tuti elronthatatlan torta receptre vevő lennék!!!

Jöttek ma hozzánk vendégek, barátok két gyerkőccel. Toncsi egész nap ugrált, szaladgált, kiabált, teljesen meg volt kergülve.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Köszönöm a jókívánságokat,aranyosak vagytok :D
Csütörtökön hazajöttünk,azóta probálkozunk a szopival..

Teszek képeket Hannusról
Kép Kép

Ő pedig Fruzsika szerintetek hasonlítanak? Kép

Hanna baba egy kicsit sárga,de hazadobtak bennünket,mert nincs hely a korházban :? :(

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!
Szintus!
Üdv újra itt,és természetesen otthon!!! :D Hanna tüneményes,és mekkora!! :shock: :shock: Nekem így elsőre nem hasonlítanak a csajok,de majd az idő vagy a többiek megcáfolnak! :wink:
Te hogy vagy?? Rendbe jöttél? Eredetileg hány napot töltöttél volna bent?? Próbálkozzatok sokat a szopival,akkor lemegy a sárgaság,mi így kép alapján nem is olyan szembetűnő! :)

Sly!
Jó,hogy végre jelentkeztél!Na hogy sikerült a tortás buli? :lol: Mi is Márkózzuk a gyereket!Jázmin nagyon cuki,ő is szól már ha kaka van,vagy csak egyszerűen "levetkőzik"? :lol: Köszi a pelusos tippet,bár én meg pont tegnap bontottam fel a múltkori akciós tescós pelust!

[quote] írta:vi, ha a logikám nem csal, Paték nem utaznak sehova

Deeeeeeee! :P
A többiben igazad van,ma már itt a világ végén is havazott, :lol: de csak pár centi hó van,és holnap itt már előbújik a nap is! 8)

Évi!
Nagyon várjuk a képeket! Milyen tortát kap a kisasszony? És lett végül lovas ostya?[/url]

KépKép
Kép
patricia83
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?