Új privát üzeneted érkezett!

Kata,

Húú mekkora tortája volt Marcinak:)

Orsi,

Zorkával az első 6 hét maga volt a pokol. Nagyon hasfájós volt, evés után egy óráig azért üvöltött, mert fájt a hasa, fél órával később meg már megint éhes volt. Viszont 6 hetes korában ezt egyszercsak mintha elvágták volna, azóta átalussza az éjszakákat:)
Vendég
 


Emma, Boldog szülinapot!
És Fruzsinak nagyon utólag :oops: :oops: Boldog névnapot!!


Kép



Kata, hogy mekkorák már a fiúk:shock:

Anikó, klasszak a képek! :D Jó a fényképészed! :wink: És ezzel nem azt akartam mondani, hogy az alanyok rosszak..(na ebből, hogy jövök ki jól egy szőkénél :wink: :wink: )

Orsi, mi is mennénk, de szerintem lehet, hogy nagyok vagyunk oda, minden értelemben :roll:

Lányok: FARSANG :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Emma,
Boldog szülinapot kívánok!
Kép

Orsi,
Nekünk sajnos a délutánok nem olyan jók.

Kata,
Nagyon jó a montázsod! Zalán de édes, ahogy rácsodálkozik a tűzijátékra :D

Anita,
Köszi :wink: :wink: :wink: :lol:

Katus,
Mi van? Tessék legalább bejelentkezni míg nincs történés! :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Ja, a lényeg:
Farsang - IGEN!

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Sziasztok!

Kedves Anyukák,Kismamák és Mindenki!

Figyelmetekben ajánlom most induló honlapom:

www.pokroc.hu

Üdvözlettel:
Gyöngyi
leonszita
 
 


Sziasztok!

Drága Emma!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk! :lol:


Kata,
tényeg szuper Marci tortája! És édesen majszolja.

Judit,
hát akár hogy is nézem, Te egy mázlista vagy :wink:

Anita,
dehogy vagytok nagyok! Majd Bogi babusgatja Levit :wink: Örülnénk ha jönnétek!!!!

Anikó,
Veletek majd egyeztetünk akkor egy délelőttöt, csak ezen héten Zoli beosztása miatt csak így lett jó...

FARSANG: MI BENNE VAGYUNK!!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Jut eszembe: van valakinek egy bababarát, tuti csokitorta receptje???? Már Levi 1 éves szülinapjára készülődöm :lol:

És még valami, Adrival szeretnénk rendelni a Liliputiból puha talpú cipőt, érdekel még valakit???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, van receptem, totál tej-és tojásmentes (bár tejterméket eszik Levi, úgy tudom), nagyon finom. Most fürdetünk, stb, holnap hozok receptet :).

zsu111
 
 


ilyen:

Kép

zsu111
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! :)

zsu111
 
 


Emma!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Marci!

kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánunk Neked nagyon boldog születésnapot!

Emmának is boldog születésnapot kívánunk!

Orsi, csak halkan mondom, elvileg nekünk jó a péntek du.

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki, Évi, köszönjük!

Orsi, mi úgy néz ki nem tudunk menni, Emma tegnapra benáthásodott, Fruzsi is az lett ma reggelre. Hőemelkedés, orrfolyás, nyűg, plusz fogzás :( .
Ovikezdést is halasztjuk egy héttel. Evvan.

Jövő héten tali nálunk ha meggyógyultak a csajok? Ki lenne benne? A kedd és csütörtök kivételével jó bármelyik nap délután :).

zsu111
 
 


Megyek mindjárt dokihoz, egyébként semmi különös.

Emmának boldog szülinapot!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Tök izgi volt, mikor megnyitottam az oldalt csak annyit láttam: megyek.......
erre ott a vonalzó alján a: Lehet, hogy ma szül?
Tök izgultam, azt hittem már esemény van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minden kis ünnepeltnek sok boldogságot kívánunk

Csajok betegek, mi a héten sehova.

szandrakiss
 
 


Szandra, nagyon édes vagy :D Nem szülök még. A doki szerint túlhordom, nagyon magasan van még a feje. Az is világossá vált számomra, hogy amiket eddig jóslóknak hívtam, gondoltam, valószínűleg nem azok, csak akkor tudnám, hogy mik??? Kicsit el vagyok kenődve, de azért bízom benne, hogy előbb-utóbb csak szétválunk...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, az biztos, hogy Villő nem marad bent, kitartás, már csak néhány nap van hátra! :wink:

Évi, ez rátok is vonatkozik! Szerintem ne parázz feleslegesen (tudom, könnyű azt mondani...). Én egyik szülésnél se kaptam fájdalomcsillapítót, és így is azt mondom, hogy akár holnap újra mennék és végigcsinálnám, holott az én fájdalomküszöböm baromi alacsony, egy enyhe fejfájás képes padlóra küldeni. De a szülés más, és szerintem ez a katarzis jót tesz mindenkinek. Én legalábbis így gondolom. A szobák miatt se idegeskedj, azt a 3 napot simán ki fogod bírni, ha ott lesz veled Borkó! (én is szerettem volna Zalánnal 1 vagy 2 ágyas szobába menni, de tele volt az összes, ezért a legnagyobb, 6 ágyas szobába tettek be. Itt viszont egyrészt tök egyedül voltam, másrészt ez volt az egyetlen olyan szoba az osztályon, ami az aug. 20-i csúcskánikulában is kellemes hűvös maradt, mert csak este sütött be a nap. Szóval ez akár szerencsésen is alakulhat)

Zsu, Emmának utólag is boldog szülinapot kívánunk! Hogy vannak a lányok?

Szandra, mi újság? Remélem, nem volt több haláleset és beáll szépen lassan az egyensúly!
A csajokkal mi a gond?

Orsi, minket csüt. reggel visz Apánk Győrbe, mert ő megint utazik, és nem szeretnék egyedül itthon lenni a srácokkal :shock: De a jövő hét elejére még nincs programunk! :lol:

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata!

-20 lett a vége :( , van még mit tanulni :wink:

csajok tök hurutosan köhögnek, nem nagyon csillapodik sajnos

Gyöngyi!

Olyan csodaszered nincs ami ezt a hurutos köhögést éjszakára csillapítja, 5kor kaptak utoljára gyógyit, így még az sem mondható, hogy amiatt köhögnek. Köszi.

szandrakiss
 
 


Szandra, :( :( :( . Maradtak azért?
A lányoknak a stodal-t is próbáltad?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Sziasztok!

Zsuzsi,
küldöd a csoki torta receptet??? Légyszi, légyszi...

Viki,
várunk Titeket is!

Katus,
kitartás!!!!

Kata,
oké, akkor a jövő hétre is összehozunk majd valamit.

Szandra, Kata,
ki halt meg???!!! :roll:

Nálunk ma délután Levi elkezdett tüsszögni, megmértem a lázát, popsiban 38,0 - tehát 37,5 volt a hőmérséklete. Egyébként teljesen jókedvű, nem folyik az orra sem, nem tűnik betegnek... Remélem nem is lesz az, mert akkor ugrik a péntek délutánunk... Majd úgyis megírom még, hogy hogy vagyunk!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Halihó!

Katus!

Nem olyan biztos az a túlhordás még :wink: Van mikor a dokik is elcsodálkoznak...Írtam már nektek, hogy az egyik barátnőm a szülés előtti napon volt a dokinál...semmi jel...másnap délben meg már babázott :)

Orsi!

Sztem Szandráék halakat gyászolnak :roll:

Most úgy néz ki nekünk jó a péntek délután :P Ha Adri vállalja a fuvarozásunkat megyünk :wink:

Szandra!

Természetes gyógymódok nem váltak be?

Kata!

Az a 3 nap az Uzsokiban legalább 4...de inkább 5 szokott lenni szinte mindenkinek :(
Szülni még nem akarok...akkor megint olyan korababám lenne mint Zéti, s mivel azt is saját kudarcnak tekintettem gondolom most is így éreznék :roll: :oops: :(

Képzeljétek úgy néz ki Zétinek a cumi már alváshoz sem kell...folyton kiköpködi...azt hiszem leszoktatás kipipálva :roll: :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi, köszi a megoldást! :D Nem tudtam elképzelni, miről csevegnek :shock: Ne izgulj, és főleg ne butáskodj, miért lenne a te hibád!!!!! Tudja az a gyerek mikor jó neki!!!!! Kívülről akart már nézni téged! :)

Kata, Marci ezen a képen egy az egyben Te vagy :)

Szandra,
az ambroxol és az ambrobene szerintem olyan , mintha csak szörp lenne...Nekünk a rinathiol bevált és ami még jobb lenne csak nem akarják meginni az a naturlandos kakukkfüves köptető, én is ittam anno és nagyon hatásos, csak tény és való baromira érezni a nem túl kellemes kakukkfűízt...

Anita
putyu
 
 


Orsi,
csak neked kerestem :)
Csokitorta
(babára hangolva) (9 hónapos kortól)
Hozzávalók:
5 púpos evőkanál Milupa Csokis tejpép
4 db Milupa Biskotti keksz
2 banán
150 ml ivóvíz (felforralt és 40°C-ra lehűtött ivóvíz)

Elkészítés:
Egy kistálba kimérünk 1 evőkanálnyi Milupa Csokis tejpépet és hozzáadunk 50 ml ivóvizet, majd alaposan összekeverjük. A híg tejpépbe beáztatjuk a Biskotti kekszeket kb. 10 percre, arra ügyeljünk, hogy a kekszek megpuhuljanak, de még ne essenek szét! Amíg puhul a keksz, elkészítjük a többi hozzávalót. A puha banánt nagyon vékony szeletekre felvágjuk és egy kistányérra tesszük. Elkészítünk egy sűrűbb tejpépet is a következőképpen: egy kistálba kimérünk 4 evőkanálnyi Milupa Csokis tejpépet és hozzáadunk 100 ml ivóvizet, majd csomómenetesre keverjük. Egy üvegtál aljára elhelyezzük a megpuhult kekszeket, rárétegezzük a szeletelt banánt, majd a sűrűbb tejpéppet. 5 percig állni hagyjuk, és már kész is a finom, laktató gyümölcsös csokitorta.



Egészséges túrótorta
Hozzávalók: 10 dkg vaj, 1 citrom leve, 25 dkg túró, 3 ek étkezési zselatin, 10 dkg cukor, 2 tojássárgája, 4 dl (növényi alapú) tejszín, 15 dkg natúr kukoricapehely, 35 dkg meggy
A meggyet kimagozzuk. A vajat megolvasztjuk és belekeverjük a kukoricapelyhet, hogy massza legyen belőle. Ezt öntjük bele a kikent tortaformába, majd az egészet a hűtőbe tesszük állni. A cukrot habosra keverjük a tojássárgával, ehhez adjuk a citromlevet és a túrót, majd az 1 deci forró vízben feloldott zselatint. A tejszínt keményre felverjük és a túrókrémhez adagoljuk. A krém felét rátesszük a kukoricás alapra, majd rásorakoztatjuk a meggyeket és a tetejére kenjük a maradék krémet. 1 órát kell a hűtőben állnia és már ehető is!

Almatorta
Hozzávalók: 50 dkg liszt, 10 dkg margarin, 1 csomag porélesztő, 3-4 evőkanál cukor, kb. 4-5 dl víz, csipet só, búzadara, 4-5 db alma
Fél csésze langyos vízben kis cukorral megfuttatjuk az élesztőt. A margarint liszttel elmorzsoljuk, hozzáadjuk az élesztőt, az összes cukrot, egy csipet sót, és fokozatosan annyi langyos vizet, hogy jól gyúrható tésztát kapjunk. Az egészet fél órát letakarva kelesztjük.
Az almákat megtisztítjuk, lereszeljük, majd a kinyújtott tésztára helyezzük, búzadarával megszórjuk a tetejét, majd az egészet összecsavarjuk. A tekercsből vékony szeleteket vágunk és egymás mellé szorosan betesszük a tortaformába. 180-200 fokon kb. 40 percig sütjük (tűpróba)
Tej és cukormentes torta
Hozzávalók: 25 dkg mazsola 2 közepes nagyságú alma 7 dkg finomliszt, 7 dkg grahamliszt, 1 teáskanál sütőpor, késhegynyi fahéj, 2 tojássárgája, 1 dl étolaj
Elkészítés: A mazsolát forró vízbe áztatjuk, majd ha megpuhult, lecsöpögtetjük és botmixerrel pépesítjük. Hozzákeverjük a kétféle lisztet, a sütőport és a fahéjat. Külön tálban krémesre keverjük a tojássárgáját és az étolajat, majd hozzáadjuk a reszelt almát. A kétféle keveréket a végén összekeverjük egymással.
Kikenjük a tortaformát (ez az adag egy 24 centis tortaformához elég), beleöntjük a keveréket, lesimítjuk a tetejét és kb. 30 percig 200 fokos sütőben sütjük. Tűpróbával nézzük meg, megsült-e már.

Bébikeksz torta
Szülinapi tortácska
Hozzávalók:
Tej, tojás és gluténmentes kekszpor (fosfovit - Brendonban, Baby outletben kapható)
Baracklé vagy körtelé
1 db öszibarack vagy körte
Elkészítés:
1 csomag kekszport (a dobozban 2 csomag van) kevés gyümölcslével összegyúrni, hogy ne túl nedves, de nyújtható tészta legyen. A tésztát kinyújtani kb 10 cm átmérőjű formával kiszúrni (nagyobb bögre, műanyag doboz, ami akad a háztartásban)
A gyümölcsöt meghámozni, kicsi falatokra vágni a sütilapokat a gyümölcsdarabkákkal megtölteni.
Kb 5 lapja lesz a tortácskának, ügyes anyukák díszíthetik, pl. marcipántáblácskával, és természetesen gyertya is jár hozzá.

Rizstorta
Rizstorta egyéveseknek
Tejtermék-, tojás- és gluténmentes
Hozzávalók
Rizs, alma, banán, cukor
Elkészítés
Főzzük meg a rizst vízben, amíg jól meg nem puhul. Reszeljünk bele egy fél almát, és cukrozzuk meg. Egy kerek tálat béleljünk ki banándarabokkal, tegyük bele a rizset, és tegyük egy napra hűtőbe. Másnapra a rizs összeáll, könnyen kiboríthatjuk a tálból.

Répatorta tej-, tojásmentesen
Répatorta - az első szülinapra
TEJ ÉS TOJÁSMENTES
Hozzávalók:
25 dkg liszt (lehet teljes kiőrlésű is)
1,5 dl víz
5 dkg Liga margarin
25 dkg nyers, reszelt répa
10 dkg cukor
1 teáskanál szódabikarbóna
1 teáskanál fahéj
1 narancs vagy citrom héja
Elkészítés:
A cukrot a margarinnal kikeverjük, hozzáadjuk lisztet, a vizet, a szódabikarbónát, a fahéjat és a citrom reszelt héját. Utoljára keverjük hozzá a répát, amiből előtte kicsit kinyomkodjuk a levét. Nem kell meglepődni, elég sűrű masszát kapunk. Zsiradékkal kikent, liszttel megszórt tortaformába öntjük, és 200-220 fokon sütjük 25-30 percig. Tanácsok:Ha teljes kiőrlésű lisztet használunk, 2 dl víz kell hozzá, mert az több nedvességet vesz fel.

Francia almatorta vagy sütőtök torta
Francia almatorta (de persze más gyümölcsből is jó)
20 dkg liszt + 10 dkg (tejmentes) margarin + 1 tojássárgája, és annyi viz, hogy összeálljon nem túl kemény tésztává, fél óra pihentetés után többször nyújtani, és belesimítani a gyümölcstorta formába, jól megszúrkálni, és 10-15 percig elősütni, hogy kicsi szint kapjon.
Eközben 4-5 szem almából kevés vízzel kompótot főzni (fél csomag vaniliáscukor, fahéj és kis cukor ízesítésnek, csak ha mar szoktatva van hozzá a gyerkőc), villával összetörni a sűrű kompótot, rásimítani a tésztára, és 2 (vagy 3) almat vékony szeletekre vágni, és azt szépen elrendezni a tetején, be a sütőbe, kb. 30 percig sütni.
Sütőtök torta
A fenti recept szerint készül, csak alma helyett sütőtökkel.

Anita
putyu
 
 


Ja egyébként a sparba rengeteg terméket kapni ami glutén és laktózmentes....

Anita
putyu
 
 


Orsi, ezt a tortát csináltam meg: http://babakonyha.blog.hu/2009/04/06/el ... ojasmentes

itt nem a gesztenyéset, henam a vaníliakrémeset, csak vaníliapuding helyett csokipuding-porral. a kész tortát is csokikrémmel kentem be, majd cétcsokimázt raktam rá.
a díszítés: margarin+porcukor+vaníliapuding, jó habosra kikeverve.

csajok még dáthásak, nem nagyon hagynak itt ülni, pedig van még klassz első szülinapost tortareceptem...

Hogy van Levi?
Többi kis beteg? remélem mindenki gyógyul, drukkdrukk!

zsu111
 
 


Csajok: az auchanban akciósok lesznek siesta cipők és szandik 7000Ft :shock: :D 16-27-ig és még elég sok babás cucc 29.-étől.....

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Anita!
Istennő vagy :lol: :wink:

Zsuzsi,
Neked is köszönöm szépen :D


Sajnos nincsenek túl jó híreim, egész éjjen nem aludtuk, Levi benáthásodott, nem kapott levegőt az orrán, nagyon sokat sírt szegénykém... Ma voltunk sószobában, azóta folyik az orra. Nekem sem ártott, mert nekem meg a torkom kezdett el fájni, ez most egy kicsivel jobb már, de most estére már én is náthás lettem... Fogalmam sincs milyen nyavajánk van, de remélem holnapra jobban leszünk, ettől teszem függővé a péntek délutánt is!

Jó éjt!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Rossz hírem van, Levi is én is VÍRUSOSAK vagyunk, ezért törölve a holnapi "buli"!!!!!! Ne haragudjatok, de senkit nem szeretnénk megfertőzni, mert én állítólag fertőző vagyok....
Úgy látszik ez nekem nem akar összejönni :cry:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Emma!
Boldog szülinapot!

Kép

Anita!
Köszönjük az infót, és sok receptet.

Szandra!
Reméljük azért pár darab maradt még!

Katus!
Mi újság?

Dórinak kibújt a minap a 16. foga is, ennek minden jó és rossz vonzatával. Legalább már nem fáj neki annyira, de a szokásos orrfolyást nem úsztuk meg, és most meg úgy néz ki, hogy mégis kaptunk egy keveset az Orsi víruskáiból. De szerencsére nem vészes a helyzet, mert most még az éjszakát is átaludta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , pedig rendesen el volt dugulva reggelre az orra. Csodálkoztam is, mert még mindig nagyon ritka az, hogy alszunk rendesen éjszaka.
Hurutos köhögésre szerintetek mi a jobb egy 20 hónaponak: robituszin (nem tudom, hogy kell írni), Mucopront szirup, vagy a rinathiol?

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Katus, Katus jelentkezz! :-)

Kis betegeskedőknek Tami, Edó, Levi és Dóri - jobbulást!
Ábel se teljesen egészséges :-( Harmadik napja éjszaka (hajnal 2 vagy 4 körül) fél órán keresztül köhög szegénykém, nem száraz köhögés, szakadozik. Aztán elmúlik. Napközben semmi szinte csak éjszaka. Más tünet nincs. Elég furcsa. A doki szerint az orra folyik, attól. Most fenistil csepp, C vitamin és orrszívás olykor. Tapasztalt vki hasonlót?

Anita én is nagyon örültem a recepteknek, köszi :-)

Mi most a héten kicsit "nehézkesen" vagyunk.(nem hiszem, hogy ez a szülésig javulni fog :-) ) Igazi öregasszonyos tempót sikerült felvennem :-) Csoszogok, lihegek :-) Remélem szellemileg nem kezdek leépülni :-) Kiságy már bekészítve. Ruhák, kórházi csomag még nem. Február első két hete erről szól majd.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Most olvasom vissza ..., Emmának és Fruzsinak is jobbulást!

E.

Kép


Kép
birdie
 
 


Jelentem, még egyben. Lassan úgy érzem öröktől fogva várandós vagyok és ez az állapot sosem szűnik meg :D
Mindenkit puszilok.

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Még van pár napod, és biztosan kibújik Villő!
Én négy nappal hordtam túl Dórit, hajnal kettőkor még visszazavartak a kórházban 3 perces fájásokkal aludni (már előző nap délután négy körül kb 10 perces fájásaim voltak), mivel szerintük Dóri feje még fényév távolságnyira volt, teljesen állt a burok, alig értek el valamit, pedig már 3 magzatvíz vizsgálaton is túl voltunk. Majd felgyorsultak az események, és 7:20-ra meg lett Dóri.
Úgyhogy ne aggódj, nem mindenkinél történik minden a NAGY könyv szerint!
És nagyon szorítunk!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Emőke!
Köszönjük, mi egyre jobban vagyunk, még hőemelkedése sincs, az orra is alig folyik, de még néha köhécsel!
Én jártam már úgy többször is mint Ábel. Valami miatt, nem az orrom folyt, hanem hátra csorgott minden, és így az éjszakák elég húzosak voltak, mert köhögési rohamaim voltak, és csak magas párnahegyen bírtam valamit aludni. Aztán egy idő után elmúlt.
Jobbulást pici Ábelnek, te is vigyáz magadra, és nyugodtan, öreges, ahogy jól esik.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

A tegnapot átvészeltük, Levi szerencsére már egész jól van, van még egy kis hőemelkedése, de már szinte alig folyik az orra, így a hőemelkedés is lehet, hogy a fogzástól van már. Én viszont tegnap "belehúztam" Algopyrinnel volt 38,5-ös lázam, remekül éreztem magam... Ma már kicsit jobban vagyok én is, Levi meg már teljesen fel volt pörögve!

Jobbulást a többikenek is!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Hát nem semmi ez a hó :shock: :shock:
Gyöngyi, első körben egyből Te jutottál eszembe :roll:
Betegeskedők hogy vagytok, vannak?
Pocakosok?
Délután kimegyünk a Besztercei-Damjanich sarki dombra szánkózni, csak azért írom, mert így hogy ott leszünk bejelentve, tutira mienk az egész terep :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


sziasztok!

a még betegeskedőknek jobbulást! nálunk a lányok már jól vannak, fruzsi kicsit szottyos még, de ez már szinte semmi.
nekem nagyon tetszik a nagy hó, egész délelőtt havat lapátoltam a lányokkal és az ebekkel. fruzsinak sztem unalmas volt, kb 20 perc alatt belealudt (a hátamon) :). emma futóbicajozni próbált a vizes teraszon - vicceseket esett. klassz délelőtt volt :).

pár kép:
Kép
KépKép
Kép

zsu111
 
 


Ha holnap küldök egy smst, hogy hozzatok bablevest, akkor fejbevágtam az uramat a hólapáttal.
Vendég
 


Lányok, milyen hóról beszéltek???? Győrben +7C van, hónak nyoma sincs... :lol:

Judit, ???

Betegeskedőknek jobbulást, Katus neked pedig sok-sok ++++++

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

MAi képek :D Attila és az ő új szerelme is szerepel rajtuk, valamint Ancsi és a szomszéd gyerekek :D[/img]

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

Szép ez a sárga motoros szán:))Ancsi meg nagyon éééédes.
Te meg nézd a dolgok jó oldalát, hogy nem a fél méteres hóba kell a kórházig elvergődni:)


Kata,

Ne is bosszants!!!Itt egész éjjel ma délután 3-ig 2 centis pelyhekben szakadt a hó, leesett vagy fél méter. Gyerekkoromban láttam utoljára ekkora havat. A kedves uram pedig nem volt hajlandó lapátolni, mondván minek amíg még úgyis esik, úgyhogy én lapátoltam kétszer egy órát. Majd mikor megláttam, hogy a hálószobában el van húzva a függöny, mert őkelme alszik (délelőtt 10-kor keltünk fel, ez pedig délután 2-kor volt) akkor minden önuralmamra szükség volt, hogy ne vágjam fejbe a lapáttal.
Na ennyit a családi szennyesből:) Azért majd rakok fel a pár vidám percről is képet, készült egy naaaagy hóember.
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Ha nem csatoltok képeket, ezt nem hiszem el :) Itt semmi nincs, egész nap + volt, így ami hó eddig itt volt, az is elolvadt délutánra... Az Uram most jön haza Graz környékéről, ott se esett már napok óta. Viszont Bp környékére holnapra is újabb 10-15 cm várható, úgyhogy lehet, hogy nem várjuk meg a holnap délutánt, elindulunk már reggel haza... :?

Judit, vágd kupán! :lol: Holnap az újabb adag leesésénél be tudja bizonyítani, hogy milyen klasszul lapátol nagyobb hótömböket is :wink:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Bár már elegem van a hóból de ez a mai azért elnyerte a tetszésemet és a csajokét is :D . Jó volt látni ma a minden órás Katust és családját, Anitáékat és nem utolsó sorban Gyöngyiéket. Aki nem volt csúszkálni az legközelebb ne hagyja ki mert szuper jó volt.

Kép

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Én is nagy áhitattal bámultam a havazást, imádom a havat :lol: , a teraszon megmértem, 20 cm volt :D
Sajnos még nem vagyunk tökéletesen jól, bár Levi és én már alakulunk, de mivel Zolit is sikerült megfertőzni, így ma Ő elég ramatyul volt, ezért én Levivel délelőtt kimentem egy félórára, megnéztük Adriék milyen szép hóembert építettek, aztán délután Zoli is kimerészkedett velünk egy kicsit, szánkóztattuk Levit egy fél órán át. Tök cuki volt, mikor elmentünk valaki mellett, mondtam neki, hogy intsen PÁ-t, és Ő meg lelkesen integetett mindenkinek!!!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 




Helló csajok!

Oké, jó ez a hó, de hogy megyünk holnap dolgozni????? :? :?
Sanyi tegnap hajnalban már a nagy hóban ment be Óbudára, reggel az általatok is ismert hóhelyzetben hazajött és nem tudott beállni az udvarra, mert az utcánkban elakadt! Úgy toltuk be, hogy ruhákat raktunk a kerekek alá :roll: :? :?

Tegnap nagyon jó volt a csúszkálás!! Alapvetően én utálom a havat, de a gyerekek miatt kénytelen vagyok élvezni :lol: :lol:

Jobbulást m inen betegeskedőnek!!

Kata Ti nagyon vigyázzatok az úton, ha tényleg ma jöttök!!

Katus, várj még egy picit, hogy rendeződjenek az útviszonyok :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


A lányok apával ma alkottak :lol: :lol:
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi,

Nem semmi mekkora hóember!
De durva, Sára meg alig látszik ki a hóból:) Szerintem utoljára 1987-ben volt ekkora hó, nem csajok?

Zorkával meg tök felesleges kimenni szánkózni:( Fél óra mire beöltöztetem aztán kimegyünk, kettőt csúszik és közli hogy menjünk haza. Tegnap este is és ma délelőtt is ezt eljátszotta.
Majd meglátjuk, hogy teszünk-e még egy kísérletet délután is...
Ezek után nem tudom mi a fenét csinált anyósommal egy hétig a sítáborban tavaly.
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?